Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 724
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 Nuke sentinelin sorgulama..
(4804 okuma, 0 yanıt)
 dizin CHMOD ları değişmiy..
(7991 okuma, 6 yanıt)
 3.3Patch Hakkında Versiyo..
(3363 okuma, 0 yanıt)
 nuke sentinel 2.6.01 kura..
(9792 okuma, 10 yanıt)
 Nuke Sentinel..
(4425 okuma, 2 yanıt)
 Nuke 8.0 Guvenlik..
(4943 okuma, 2 yanıt)
 Php Nuke 8.0 Güvenlik asa..
(3447 okuma, 0 yanıt)
 php nuke 8 kurdum güvenli..
(10112 okuma, 10 yanıt)
 Arkadaslar Lütfen Yardımc..
(9310 okuma, 9 yanıt)
 Site hacklendi sanırım.....
(5193 okuma, 2 yanıt)
 Hadi Protector Kuralım..
(41061 okuma, 45 yanıt)
 Bu bir saldırmı..
(8192 okuma, 7 yanıt)
 siteme virüs girmis..
(8314 okuma, 6 yanıt)
 Sitedekileri atmak..
(5226 okuma, 2 yanıt)
 Kötü botları engellemek...
(11205 okuma, 10 yanıt)
 2 dakika içinde 5 farklı ..
(7182 okuma, 5 yanıt)
 index atılamayan site yap..
(7054 okuma, 5 yanıt)
 Sanal Klavye Uygulamasi H..
(5323 okuma, 2 yanıt)
 js trojandownloader.agent..
(5763 okuma, 4 yanıt)
 Güvenlik konusunda yardım..
(7500 okuma, 8 yanıt)
 Sunucu firması websiteme ..
(4954 okuma, 2 yanıt)
 siteme saldirimi olmus?..
(5961 okuma, 4 yanıt)
 Protector bir işe yaramıy..
(13928 okuma, 15 yanıt)
 Nuke Sentinel 242 pl5 ( 7..
(26629 okuma, 25 yanıt)
 hacklendim mi?..
(6032 okuma, 4 yanıt)
 Güvenli prefix değiştirme..
(76746 okuma, 108 yanıt)
 7.6 ya 3.2 pack nasıl yap..
(4479 okuma, 1 yanıt)
 Site neden Google i banla..
(4208 okuma, 1 yanıt)
 PhpMyadminden toplu isim ..
(6259 okuma, 4 yanıt)
 sentinel güvenlik sistemi..
(7323 okuma, 6 yanıt)
 Sitemdeki Bu Acik Neyden ..
(7338 okuma, 6 yanıt)
 Saldırı yedim BW dolmuş. ..
(9907 okuma, 9 yanıt)
 sürümünüz < 7.8 ise s..
(7058 okuma, 5 yanıt)
 forum için kod yazma yasa..
(4962 okuma, 2 yanıt)
 Arkadaşlar hacklendim seb..
(4744 okuma, 2 yanıt)
 KENDİ TOLBARIMIMDAN AYDA ..
(5303 okuma, 3 yanıt)
 Bütün indexler değişmiş, ..
(4797 okuma, 3 yanıt)
 Çok sorulu, çok şıklı ank..
(3469 okuma, 0 yanıt)
 Protector' deki Host İs..
(3479 okuma, 0 yanıt)
 php nuke dosyaları şifrel..
(7587 okuma, 7 yanıt)
 index dosyasının chmod k..
(4064 okuma, 1 yanıt)
 AdminBox-1.0.3 Kurulumund..
(3635 okuma, 0 yanıt)
 gec saatlerde hızlanan tr..
(7878 okuma, 8 yanıt)
 Prefix değiştirmede coppe..
(4501 okuma, 1 yanıt)
 Nuke Güvenlik..
(159901 okuma, 257 yanıt)
 bütün index lere iframe e..
(18871 okuma, 24 yanıt)
 Nuke Sentinel Google bot ..
(5713 okuma, 4 yanıt)
 Siteme Sürekli Üye Oluyor..
(24416 okuma, 28 yanıt)
 Yeni iframe virüsler kodl..
(18990 okuma, 23 yanıt)
 Nuke Versiyonları Hakkın..
(3806 okuma, 0 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - --
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

--

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke -> Php Nuke Güvenlik
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Cagonni

MesajTarih: 2005-12-06, 16:14:24    Mesaj konusu: -- Alıntıyla Cevap Gönder

--

En son Cagonni tarafından 2005-12-06, 19:33:55 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yahoo Messenger
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-06-18, 16:52:14    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
arzemsah

MesajTarih: 2005-12-06, 19:21:36    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Öncelikle sitende sildiğin PhpNuke Telif Haklarını geri getir. Bu yaptığın GNU'ya aykırı.

Sırf bu sebeple YARDIM etmiyeceğim !!!!
:@

Ayrıca, başlık Netopsiyon kurallarına aykırı.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Cagonni

MesajTarih: 2005-12-06, 19:26:14    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

telif hakları temanın içinde yer almıyo.Yani veritabanında var fakat temada buna yer vermedim.Bu yüzden GNU buna birşey yapamaz.
Başa dön
seyranli

MesajTarih: 2005-12-06, 19:32:16    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

fransisco ne yapar bilmiyorum ama başlık kurallara uymadığından başlık kapatılır :) başlığı daha değişik bişey yap.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Cagonni

MesajTarih: 2005-12-06, 19:34:27    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

konuyu silsene seyranli sana zahmet.ben nasıl yapacagımı buldum.
Başa dön
seyranli

MesajTarih: 2005-12-06, 19:37:00    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

cagonni başlığı burda kilitleyyorum silmiyorum. hiç kimse burda tek kişi için hizmet etmez. birisi sorunu çözdü diye başlık silecek olsak, forum yerine alo netopsiyon YARDIM merkezi olurdu
Başa dön
Cagonni

MesajTarih: 2005-12-06, 19:39:37    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bak seyranli bende herkes öğrensin diye buraya yazdım zaten.Ama neymiş ben sitemde lisans yazısı kullanmadım diye adam yardımcı olmuyor.Bu bana yapılan bi davranış değil.bütün bu konuda YARDIM alacaklara yani bütün forum kullanıcılarına karşı yapılmış bi davranış.
Başa dön
seyranli

MesajTarih: 2005-12-06, 19:47:46    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

mecbur yardımedecek diye bişey yok, diğer adam da gelir sitende google arama motoru var ben yahoo yu seviyom ondan YARDIM etmem dese nolacak. adamın keyfi bişey diyemezsinki
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-06-18, 16:52:14    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
Cagonni

MesajTarih: 2005-12-06, 19:50:39    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yani bu saygısızlığa izin veriliyor.Fakat benim başlıkta "webmaster bi destek ver şu işi çözelim" demem bunu değiştirmemi gerektiriyor.Benim bu başlıgı açmaktaki amacım webmaster YARDIMıyla bu işi çözüp herkese YARDIM etmekti.Çünkü bu aralar etrafımda çok kişinin nuke sitesine saldırı oluyor veya hackleniyor.

Ne demek sitende şu var YARDIM etmem bu var YARDIM etmem.Yani sanane benim sitemden.Biz şuanda netopsiyondayız değilmi?Yani illa imzamızı değiştirmemiz mi gerekio?
Başa dön
seyranli

MesajTarih: 2005-12-07, 01:44:02    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

imza değiştirmeyle alakası yok, webmastera söyleyeceğin bişeyse, messenger kullan, ööm kullan, forumdan direk birine seslenme
Başa dön
Aliosman
Teknik Yönetici
Teknik Yönetici

MesajTarih: 2005-12-07, 02:05:48    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

1- Güzel konu açmışsınız. Ancak başlık nedeniyle mesajı görmeme rağmen cevap yazmadım. Neden mi? Bana direk sesleniyorsunuz. Özel mesajla sorabilirdiniz yada iletişim formundan yazabilirdiniz. Bu konuyla birçok konu açıldığını düşünün. Arama yapıldığında alakasız bir sürü konu çıkacak. Lütfen dikkat edelim. Kurallar sizi zora sokmak için değil, forumun düzenini sağlamak için oluşturuldu.

2- İmzanızla ilgili bir problemimiz yok. Zaten olamaz da. Açılan nuke sitelerine destek vermiyoruz sanmayın. Sadece tarzınıza itiraz edildi.

3- Genel yazıyorum. Telif hakkı sizlerin seçimi. ister ekleyin ister eklemeyin. Ben eklemiş miyim? Eklemişim. Siz eklediniz mi? Kiminiz ekliyor kiminiz eklemiyor. Seçim sizin?

İnsanlar beni sevebilir yada sevmeyebilir. Yada netopsiyonu sevebilirsiniz yada sevmeyebilirsiniz. herkesi memnun etmek gibi bir amacımız yok. Kimsenin keyfine bir şey diyemem.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Cagonni

MesajTarih: 2005-12-07, 02:11:50    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben başlıgın yanlışlıgını zaten kabul ediyorum.şöyle bi düşününce haklısınız arama falan için yanlış.ama ben arkadaşın yazdıgı posttan bahsediyorum.Her koyun kendi bacagından asılır.kimse bana copyright koymadım diye birşey diyemez.Yani kimse derken 3. kişiler buna karışamaz.Netopsiyona da asla bir lafımız yok olamaz da.Eger bugün birşeyler biliyosak netopsiyonla öğrendik.Netopsiyonla bildiklerimizi geliştirdik.

Ben bir hata yaptıysam ve siz bu hatayı gördüyseniz düzeltmenizi isterdim. İnsanlar dalgın olabilir.
Başa dön
Aliosman
Teknik Yönetici
Teknik Yönetici

MesajTarih: 2005-12-07, 02:28:05    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Şimdi bakın seyranlı. Forum moderatörü. Az önce msn de konuştum. Banyo yapmaya gidecekmiş hala gidemedim diyordu. Tabii bu bir gerginlik oluşturuyor.

Ciddi anlamda forumlarda yardımcı olacak moderatörlere ihtiyaç var. Moderatör aranıyor dedim. Kimler başvurdu. Nerde yeni yeni bu işi öğrenen varsa onlar başvurdu. Onlardan seçtiğimiz bir kişi şu an öğreniyor. Ama gerçekten bu işi bilenlerin forumlarda bize yardımcı olmasını bekliyorum. Bizde yeni dosyalar sunmaya vakit bulalım.
Başa dön
Cagonni

MesajTarih: 2005-12-07, 02:34:38    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Neyse ben nokta koyim bari.Ben arzemsah denen arkadaştan özür diliyorum.Hemen yarın koyarım lisans yazısını..
Başa dön
arzemsah

MesajTarih: 2005-12-07, 06:26:39    Mesaj konusu: Re: -- Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşım ben kendi görüşümü dile getirmişim ve bildiğim halde YARDIM etmiyeceğimi söylemişim. Gerginliğe gerek yok YARDIM eden zaten eder.

Bende modül yapıyorum ve bakıyorumki adam sitesine yükler yüklemez telif haklarını kaldırmış. Bu sitede de var Ali Osman'da yazıyor modül. Onunda bir çok modülünün Telif Hakları kaldırılmış durumda.

Benim hiç sevmediğim bi şey. Bir kuralı var GNU/GPL (Genel Kamusal Lisans) demişler buna. Silemessin. Haaa, silersen bişeyde olmaz. Ama artık Ücretsiz yazılımların dağıtılması da pat diye gerilere düşer. Tıpkı benim yaptığım gibi.

O kadar emek harcanıyor. Saatler gidiyor. 10 satırlık kod'un 3 saat cırımlattırdığını bilirim ben. Bu kadar alınterinin bir iy tarafı olmayacak mı? Olacak diyorsan kaldır telif haklarını, olmayacak dersen devam et...

Ben sana senin burda yerin yok demedim. Netopsiyon Nuke dünyasına katıkısı olan en büyük sitelerden biri. İsteyen YARDIM ister, isteyen etmez. Ben ediyorum, arada gezinirken gözüme takılan sorulara cevap vermeye çalışıyorum. Hangi site olursa olsun.

Telif Haklarına aykırı haraket edenlere ben YARDIM etmiyorum ve artık geliştirme sorusu soranların önce sitelerine bakıyorum sonra cevap veriyorum. Kendi yönetici olduğum sitede bile bu böyle.

Bu konu hakkında çokta konuşmaya gerek yok zaten. Zaten Mesajını ve başlığını silmisşin... Konu epeyce dışına çıkmış durumda. Bu arada şunuda belirtmeden geçemeyeceğim. Bu başlığı okumak ve cevap yazmak 5 dk sürüyor. Bu gereksiz harcanan 5 dk zarfında forumda 5 soruya cevapta verebilirdik. 4 kişiyiz, 4*5=20 cevap :) Bu da olayın zarar tarafı :))

Selametle...
Başa dön
Cagonni

MesajTarih: 2005-12-07, 06:38:35    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu kadar ince düşünceğini bilseydik valla bu işlere hiç girmezdik.Özür diledik ya artık daha yazmaya lüzum yok sanırım.boşuna post kirliliği yapmayalım..
Başa dön
seyranli

MesajTarih: 2005-12-08, 06:02:11    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arada benimde adım geçmiş, bende son söz söyleyim de öyle kapatalım. kimseye karşı bi kastım yok, imzanda nuke paylaşım sitesi sahibi olduğunu söylemen ne seni daha bilgili yapar, ne de benim sana karşı kötü bi tavır almama sebep olur.burda görev yapmamdaki tek amaç da yardımcı olmaktır. kendi sitem yok, nuke ye ya da siteye ihtiyacım da yok. çalışırken ihtiyacım oldu, burada öğrendim. nuke ile işim bitince burayşla bitmedi. çünkü hiçbirşey beklemeden onca insan sorularıma cevap verdi. efendy murat, lowflayer, saho, salih akkas, dreamy, yılmaz usta, bu insanlar burda yarım ederken ben daha config.php nasıl yapılır bilmiyordum. hiç bir nedenim ve çıkarım yokken bir çok yapılacak zamanlarımı burda geçiriyorum. yukarda webmasterımızda yazmış, banyoya gidicem dedim gitmem yaklaşık 2 saatimi aldı. nedeni de msn deki kayıtlılar, maili sırf netopsiyon için kullanıyorum bilen bilir, ne kimseyi engelledim ne de sildim, bildiğim bişey se karşılıksız bırakmadım hatta bilmediğim bişeyse bile sorunu olandan çok uğraştım. ben bunlrı yaparken seninde ben sorunumu hallettim başlığı silebilirsin demen zoruma gitti.

ben yeteri kadar yardımcı olduğumu düşünüyorum, en azından içim rahat. az ya da çok bilmenin kriterleri neye göre belirneir, ne kadar bilmem gerekiyo ne kadar biliyorm bence ihtiyaca göre değişir. istesem çok iyi de öğrenirim. liseden bu yana bilgisayar eğitimi görüyorum, gazi üni. bilgisayar sistemleri öğretmenliği ve yazılım mühendisliği okuyorum. ama maddi durumlarım nedeniyle okula bile gitmeye zamanım olmuyo. okul saatleri çalışıyorum. bazı devamsızlık sorun olan derselere mecbur giriyorum, ama bu dönem bel ağrısı yüzünden bütün derslerden devamsızlığım oldu ve 6 dersin 6sından da kaldım. çoğu geceyi uykusuz geçirdimki burda yazılacak bişey varsa yazıyım diye. Yani moderatör olmanın bana bi getirisi yok. Çalıştığım yerde ne bir bilgisayar firması ne de bir yazılım şirketi, sandalye taşıyorum. evet hergün sırtımda sandalye taşıyorum. ben o yorgunlukla yatıp uyumuyorum burada insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum, ama bunun karşılığında benim ne kadar bildiğim ya da ne kadar faydalı oduğum tartışılıyosa, ya da en azından öyle düşünlüyosa, gönül rahatlığıyla yetkilerimi alabilirsiniz. bundan hiçbir şekilde rahatsız olmam.

bunları da niye yazdım, webmasterımızın şu lafları
"Moderatör aranıyor dedim. Kimler başvurdu. Nerde yeni yeni bu işi öğrenen varsa onlar başvurdu. Onlardan seçtiğimiz bir kişi şu an öğreniyor. Ama gerçekten bu işi bilenlerin forumlarda bize yardımcı olmasını bekliyorum. Bizde yeni dosyalar sunmaya vakit bulalım."
beni cidden üzdü. Yardımcı olamıyosam, bilmiyosam, zorlamaya hiç gerek yok. Buraya kadarmış deyin olsun bitsin
Başa dön
Aliosman
Teknik Yönetici
Teknik Yönetici

MesajTarih: 2005-12-09, 03:58:50    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gündüz Can mesajını yeni gördüm. Sen yazdıklarımı yanlış anlamışsın. Sana yardımcı olacak birilerini arıyorum. Herkes biryerlere gidiyor. Forumlarda bir seni görüyorum başkasını görmüyorum. Bu da çok canımı sıktı açıkçası.

Hizmetlerin için teşekkür ederim. Seni arayacağım. Kendine iyi bak.
Başa dön
seyranli

MesajTarih: 2005-12-11, 10:44:53    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yanlış anlaşılma olduğuna göre sorun yok demektir :) teşekkür ederim Ali
Başa dön
Cagonni

MesajTarih: 2005-12-11, 11:05:07    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

oh anasını satim :) artık silinse şu konu da böyle şeyler insanlara daha fazla görünmese dimi??
Başa dön
serserialper21

MesajTarih: 2006-06-16, 08:09:00    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Cagonni :
oh anasını satim :)

-5

Baslık silinmeli weya bircok sey edit'lenmeli alıntıda oldugu gibi Rolling Eyes
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke -> Php Nuke Güvenlik Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Copyright © 2002-2024 Netopsiyon Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd.Şti. - Bütün hakları saklıdır!
Bu site Netopsiyon.com.tr Sunucularında Barındırılmaktadır.
Netopsiyon Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd.Şti. Netopsiyon Copyright