Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 1147
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 ??? Sitem deki Haberleri ..
(25559 okuma, 26 yanıt)
 Free Hosta Php Nuke Kurul..
(16541 okuma, 14 yanıt)
 EKLENTİ: Misafire mesajın..
(37268 okuma, 38 yanıt)
 Php Nuke 9.0 Geliyor..
(21021 okuma, 19 yanıt)
 Bu başlık için mesaj bulu..
(14161 okuma, 15 yanıt)
 Facebook Sohbet Tipi Sohb..
(17941 okuma, 15 yanıt)
 üye aktivasyon..
(10699 okuma, 8 yanıt)
 Facebook tarzı altbar... ..
(6303 okuma, 1 yanıt)
 kaldırmak istediğim bölüm..
(6576 okuma, 2 yanıt)
 Resimli RSS..
(23339 okuma, 25 yanıt)
 Onay linkini kaldirmak..
(11128 okuma, 8 yanıt)
 Yardım :( Site açılırken ..
(6691 okuma, 2 yanıt)
 .Htaccess ile uzantıda ke..
(8346 okuma, 4 yanıt)
 block genişliği..
(5740 okuma, 1 yanıt)
 Haber Resimleri ve Slide ..
(14499 okuma, 12 yanıt)
 Foruma büyük boyutlu resi..
(7348 okuma, 3 yanıt)
 Php-Nuke 8.0 Paket..
(9474 okuma, 6 yanıt)
 Hangi sürümü önerirsiniz?..
(10549 okuma, 8 yanıt)
 ethai1 3..
(13263 okuma, 10 yanıt)
 Yeni PEHASPESEO..
(70373 okuma, 82 yanıt)
 Türkçe Karakter sorunu ?..
(37987 okuma, 36 yanıt)
 tek modul için sağ ve sol..
(11459 okuma, 8 yanıt)
 Php-nuke8.0 başlıklarda t..
(10643 okuma, 8 yanıt)
 Phpden iyi anlayan..
(5478 okuma, 1 yanıt)
 Php nuke 7.6 - 3.1 patch ..
(73791 okuma, 89 yanıt)
 Mp3 Üst Player Yardım..
(29821 okuma, 40 yanıt)
 Toplu üyelik silme?..
(11179 okuma, 8 yanıt)
 Çözümleyemediğim hata.....
(12469 okuma, 11 yanıt)
 bloğu kayan hale getirmek..
(5995 okuma, 2 yanıt)
 Makale modulu..
(8624 okuma, 5 yanıt)
 PHP-Nuke Haber V.1 Paylas..
(86044 okuma, 121 yanıt)
 title değiştirme..
(10414 okuma, 6 yanıt)
 Arkadaşlar bu sorunun çöz..
(10085 okuma, 6 yanıt)
 Php Nuke 8.1..
(4371 okuma, 0 yanıt)
 merhaba..
(10335 okuma, 9 yanıt)
 Anasayfa için boş modül o..
(13617 okuma, 13 yanıt)
 admin panelinde Access De..
(6447 okuma, 2 yanıt)
 Bu başlığa hiç cevap gelm..
(26567 okuma, 25 yanıt)
 Nuke Tema yapilisi..
(17187 okuma, 16 yanıt)
 Mavisce-net temasina bann..
(8774 okuma, 6 yanıt)
 PHP-Nuke wTeam - eklentil..
(6664 okuma, 2 yanıt)
 coppermine hata..
(10760 okuma, 8 yanıt)
 içerik tanıtımı..
(6326 okuma, 2 yanıt)
 Haber Ve İçeriğe Resim Ek..
(7212 okuma, 3 yanıt)
 google keywords..
(9021 okuma, 6 yanıt)
 8.0'da html sorunu..
(5525 okuma, 1 yanıt)
 PHP-Nuke_8.1.3.5+NukeSent..
(54589 okuma, 76 yanıt)
 üye olunurken gereksiz is..
(10074 okuma, 7 yanıt)
 Arkadaşlar kolifa haber s..
(6387 okuma, 2 yanıt)
 Hesabınız'a tıklayınca te..
(10569 okuma, 7 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Sol Üst Köşede Siyah Kurdale İle Terörü Lanetleyin
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Sol Üst Köşede Siyah Kurdale İle Terörü Lanetleyin
Sayfaya git Önceki  1, 2

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Sercan

MesajTarih: 2007-10-22, 15:40:51    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ne olay olmuş :)
bence artist böyle birşey yapmaz.tüm yöneticiler açıklama yapacaksa "MHP'liyim" demem yeterli olur :)
sitemi açarsam kurdeleyi takıcam siteme :)
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-06-16, 08:18:34    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
mahkumum

MesajTarih: 2007-10-22, 15:48:18    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

PhP_CoDeR :
Şimdi neden it kelimesi yasaklı listesinde değile cevap vermek istiyorum: Mesajında geçen bütün it kelimeleri sansürleneceğinden... ki berbat birşey olurdu...

Kendi ağzınla da itiraf ediyorsun... "sanırım uslubumu bıraz ağır bulmus olmalıkı"... Buraya mesaj yazacaksan öncelikle üslubunu düzeltmelisin, kurallara uygun şekilde davranmalısın. İt, köpek, adi, şerefsiz vs gibi küfür edeceksen, siteni hack edenlere mail aracılığı ilet. Yada kendi ana sayfanda İT diye başlayan bir cümle kur bakalım...

Ayrıca burası PHP Sitesi. Burda artistbaron gibi birçok kişi sadece PHP hakkında konuşmak, tartışmak ister. Siyasi bir forum değil burası. Bunu defalarca belirtmişimdir. artistbaronun bu silinen mesajla ilgisi olmadığını düşünüyorum. Silseydi eğer, yine bir uyarı mesajı yazardı yada en azından bir özel mesaj yollardı. Şimdi senin sitenin hacklenmesini içeren mesaj ile bu silinen mesajın arasında bağ kuramadım ben. Eğer artistbaronun yöneticiliğini kıskanıyorsan yada ne bileyim, sitede yönetici olmak istiyorsan, daha düzgün yollara başvurmanı öneririm.

once sen bı benım yazdıklarımı dıkkatlı oku bence. alttakı kırmızı olan kısım artisbaronun attıgı pm dir. bunu kavrayamadın ıcın baslamıssın seytanın avukatlıgını yapmaya. php paylasım flatformu ıse ve benım yazım php paylasımı ıle alakalı deılse, senın de nick artisbaron deilse sen neden bu kadar konuyla alakadar oldun anlamıs deılım. herneyse benım amacım bır polemık ortamı yaratmak deıl sadece kendı adıma rahatsız oldugum bır konuyu dıle getırdım bence konun muatabı gereklı acıklamayı yapacaktır. veya ben oyle umuyorum en azından.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
PhP_CoDeR

MesajTarih: 2007-10-22, 16:02:55    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Söylediklerine dikkat etmeni tavsiye ederim. Saygı kurallarına hiç uyamıyorsun. Her mesajında bunu kanıtlıyorsun. Eğer artistbarondan başka kimsenin yanıt vermemesini istiyorsan ÖM yani ÖZEL MESAJ diye bişey vardır. Eğer yaptığı şeyi şikayet etmek istiyorsan tüm yöneticilerin iletişim adresleri vardır. Özelden ne halt söyleyeceksen söyleyebilirsin. Fakat buraya yazdıktan sonra, haksız yere suçlanan birini seyretmekle yetinemem.

Kimin şeytan olduğu ortada. Kurallara bağlı olmak Şeytan olmak değildir. Bir daha da ağzından benim hakkımda kötü bir söz çıkmasın dikkat et. Bir sonraki mesajımda bu kadar sakin olmayacağım. UYARIYORUM!

Merak etme muhattabı da yakında cevabını yüzüne yapıştıracaktır. Mesajını sildiyse bir nedeni de vardır, verecek bir cevabı da. Ama sana yollanan özel mesajdan birşey anlamadığın için, hemen kötülemek maksadıyla, başladın iftiralara. İftira atan Şeytanlığa daha yakındır. Bunu unutma.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
mahkumum

MesajTarih: 2007-10-22, 16:12:07    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bazen cevap yazmamak en ıyı cevap olsa gerek. he arkadasım sensız sız haklısınız. sizsiniz soyleyen kactı cahıllıgımıze ver ne olursun..
Başa dön
artistbaron

MesajTarih: 2007-10-22, 16:19:13    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar gördüğünüz gibi arkadaşa özel mesaj atarak bilgi vermişim...Alipaksi ki benim yakın arkadaşımdır onada anlatırdım... diğer arkadaşın konu başlığı bile uygun değildi ki bakarsanız sitem hacklendi konusu bi konuda tartışılsın diye bir konu var...neyse ben tabiki burada sadece forum görüntüsü ve kuralları cercevesınde arkadasın konusunu silmisim sonunda onun sitesini "teror" yanlıları hacklesede hacklemesede o yine aynı tepkiyi verecekti beni kimin hacklediği önemsemez yani arkadaş o gün yazmıs işte bu bu girmiş şerefsizler it o bu bende buraya yani su siyasi seyleri soylemeyeın yanı mantıklı dusunursek sımdı almanyada bır sıteyı bir Türk vatandaşı hacklerse alır Bayragımızı koyarsa almanda bizim askerlerimize ona buna küfür ederse boş yanı halbuki 16 yaşında evinde oturan bi çocukta olabilir......Yani üç beş çakal gelmiş sonra almış teror adamlarının resimlerini koymuş sende başlamassın gereksiz yani bakarsanız bende yazmısım öyle seyler yazacagına gel deki sitem hacklendi nasıl düzeltebilirim diye yani arkadas burda ana baba bacı düz gitse biz hepimizde ona destek versek aynen o şekil ne olur forum darma duman olur ... yani forum böyle şeylerin konusulacagı yer değil....Yani bakarsanız belki haddim değil di ama bi arkadaş kendi sitesini tanıttığı konuda kandil gelmiş kandilide arada kutlamış .... Yönetici arkadasımda almıs kilitlemiş... bende actım dedim üzülmesin gerek yok bi kandil için son günlerdeki mesajlarıma bakarsanız forum kilitlenmiştir eflan yazmamışım hep başlığı düzeltin şurayı değiştirin ...vs vs... şimdi bu hassas bir konu olduğu için herkes pkk diye konu acıyor bende dün tüm bu topicleri birleştirmek istedim aynı çatı altında olsun diye fakat o yetkim onceden olmasına ragmen sımdı yoktu amacım yıne forumu düzgun tutmak herkes tepkısını aynı baslıkta versin ama önemli değil ben bayram konularınıda öyle birlestirmeye calsııyordum ama bi süredir yapmıyorum neyse bu gün Ali osman abi demişki alır şöyle yaparım gibisinden yukarıya yazmış...Eğer ki ben zaten öyle bi karsı taraf yannlısı olsaydım cebimde T.C kimliğini taşımazdım...ben delikanlı gibi gerekirsede fikrimi söylerim.....Bafralı Yönetici arkadaşım dün bir konu açmış bana dediki artis her konuya cevap veriyonda bu yaralı konuya niye cevap vermiyorsun bende önce gülücük işaretiyle zorunluluk mu var dedim sonra abi valla ben öyle konulara girmiyorum küçüklüğümden beri annem abim babam olum hiç bi yerde konuşma der siyasi konularda bu tabiki az bişey siyasi ama burda vatan sevgisi var neyse ben böyle konulara cevap vermem bende herkes gibi aynı uzuntuyu yasıyorum haberlerde o annelere görunce bende üzülüyorum ama benim elimden malesef bişey gelmiyor...Dün Ntv kanalına bir mail attım Yasadıgım ilde ki protestoları onu bunu eylemleri göndereyim gibisinden mail attım videoya cekmıstım ben sımdı kucuk bı yerde yasıyorum oranında tv de gösterilip nasıl eylem yapıldıgını göstermek istedim .... Yni içinizde bi kurt varsa söyleyin....ve bu konuyu kilitleyen ben değilim ... ali osman abi kim kilitlemiş demiş kendisi actıgından konuyu biliyordur..

(19:26) www.60sn.com: artis
(19:27) ArtiStBaRoN: buyur dostum derdin ne ? geldim söyleyesin
(19:27) ArtiStBaRoN:
(19:27) www.60sn.com: okudunmu yazdıklarımı
(19:27) ArtiStBaRoN: yok yeniden yazasın
(19:27) ArtiStBaRoN: yanı yaarsan sevınırım
(19:28) www.60sn.com: Sol Üst Köşede Siyah Kurdale İle Terörü Lanetleyin
(19:28) www.60sn.com: bu başlığı ilk ben açtım
(19:28) www.60sn.com: sora silindi başlık kim sildiyse
(19:28) www.60sn.com: sora bi başlık daha açtım uyarılmadan silindi diye
(19:28) www.60sn.com: oda silindi
(19:28) ArtiStBaRoN: Sol Üst Köşede Siyah Kurdale İle Terörü Lanetleyin

simanın actıgımı
(19:28) www.60sn.com: ewet ilk ben açmıştım
(19:29) ArtiStBaRoN: evet sonra
(19:29) www.60sn.com: silindi işte
(19:29) www.60sn.com: kim bunu silen teröristmidir nedir ***
(19:29) ArtiStBaRoN:
(19:29) www.60sn.com: ali osman abiyi ilettim ama
(19:29) www.60sn.com: mail attım yarın onlineda olur msnden
(19:29) ArtiStBaRoN: bılmem alı osman bulur
(19:29) ArtiStBaRoN: kım sılmıssıe
(19:29) www.60sn.com: söylicem resimlerinide çekmiştim zaten
(19:30) ArtiStBaRoN: ok bulur ali osman
(19:30) www.60sn.com: oke
(19:30) ArtiStBaRoN: abi
(19:30) www.60sn.com: netopsiyondaki görevlilerin isimleri nelerdi versene bi
(19:31) www.60sn.com: online kim var
(19:31) ArtiStBaRoN: valla şu an benden başka kimse yok
(19:31) www.60sn.com: ***** kim sildi ozman onu
(19:31) www.60sn.com: neyse herkimse ali osman abiyle halletsin
(19:32) ArtiStBaRoN: ne bılım ----*** örnek verıyorum üye ismi mesela bu adamın yetkılerı var ama rutbe yok yanı üye ismi yaptı demıyorum belkı baskalarında da var ben her zaman onlinem netopsıyonda sayfa hep acık valla
(19:33) www.60sn.com: allah alalh
(19:33) ArtiStBaRoN: benden şüphelenıyorsan acık acık soyle ıstersen alı osman bulabılıyorsa de kı artistbaron o sırada acıktı ondan suphelenıyorum
(19:34) www.60sn.com: yok olm şüpelensem sanma niye soriyim *****
(19:34) www.60sn.com:
(19:34) www.60sn.com: ama ortalık karışacak
(19:34) www.60sn.com: sima da grdü
(19:35) ArtiStBaRoN: karıssın

ben sabahtan akşama kadar Netopsiyondayım ve seviyorumda netopsıyonu beni tanıyanda tanıyor biliyor Sahabettin (saho) beni Yönetici yaptığında sana güveniyorum dedi şimdi bu olaya karıştım kusura bakmasın...

arkadaş benim yöneticiliğime takmış olur belki onunda öyle bir isteği vardır saygı duyarım beni sevmez onada saygı duyarım .... nasıl beni Yönetici yaptılarsa öylede gerekirse beni alırlar ama kessinlikle yok terorcü gibi şeyleri kabul etmem kesinlikle kesinlikle yönetici olsamda olmasamda sanırım netopsşyona en cok takılan benım sabahtan akasama kadar en azıncdan pc yı acıp netopsıyonu acık bırakıyorum :) ben yani yönetici olunca böyle şeyler mi yapıyor oldum yapıyorsam tuh bana

neyse hepinize kolay gelsin sitenin ortasında yapılan uyarıyıda görmussunuzdur bu bile tüm yöneticilere uyarıdır zaten oyle ama ben sadece okudum yarası olan gocunur

tekrardan hepinize kolay gelsin,,,
Başa dön
mahkumum

MesajTarih: 2007-10-22, 16:37:12    Mesaj konusu: Re: Sol Üst Köşede Siyah Kurdale İle Terörü Lanetleyin Alıntıyla Cevap Gönder

benim kesinlikle kımseye buna sende dahıl kısısel takıntım kınım yok. zaten adıda ustunde burası sanal. dun o baslık sılınınce allah biliyorkı ıcımı cok sınırlendım. amaa sen bu sekılde samımı olarak dusuncelerını ve gerekcelerını sunduktan sonra bende senın gıbı dusunmeye basladım. oncelıkle tşk. ederım ha unutmadan yonetıcılık zor ıstır bılgı ve becerı ıster ben reel yasamda yonetıcıyım. ama burada benım yeterlı bılgı ve becerım yok onun ıcındırkı kımseyı kıskanma yada onun yerıne koymaya asla calısmam. zaten bılgım olsa sıtem hacklenmes :) herneyse kolay gelsın hepınıze
Başa dön
sima19

MesajTarih: 2007-10-22, 16:37:24    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Neysede zaten yaramız çok üzülüyoruz. Tartışmayalım. Olan olmuş. artisbaron eğer senden süphelenen varsa zaten yazdıklarınla açık secik ortaya koydun. Ali osman abi bulur inş... neyse konu baya uzadı kapatın yeni konu açalım bu başlık aldında üyeler ister eklerler ister eklemekler. oda kişinin kendine kalmış :)
Başa dön
Aliosman
Teknik Yönetici
Teknik Yönetici

MesajTarih: 2007-10-22, 16:40:05    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Konuyu kilitliyorum. Özel mesajla öneri, şikayetlerinizi iletiniz.
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-06-16, 08:18:34    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız