Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 124
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 ??? Sitem deki Haberleri ..
(25272 okuma, 26 yanıt)
 Free Hosta Php Nuke Kurul..
(16377 okuma, 14 yanıt)
 EKLENTİ: Misafire mesajın..
(36698 okuma, 38 yanıt)
 Php Nuke 9.0 Geliyor..
(20759 okuma, 19 yanıt)
 Bu başlık için mesaj bulu..
(13933 okuma, 15 yanıt)
 Facebook Sohbet Tipi Sohb..
(17681 okuma, 15 yanıt)
 üye aktivasyon..
(10593 okuma, 8 yanıt)
 Facebook tarzı altbar... ..
(6242 okuma, 1 yanıt)
 kaldırmak istediğim bölüm..
(6517 okuma, 2 yanıt)
 Resimli RSS..
(23118 okuma, 25 yanıt)
 Onay linkini kaldirmak..
(11025 okuma, 8 yanıt)
 Yardım :( Site açılırken ..
(6622 okuma, 2 yanıt)
 .Htaccess ile uzantıda ke..
(8237 okuma, 4 yanıt)
 block genişliği..
(5677 okuma, 1 yanıt)
 Haber Resimleri ve Slide ..
(14306 okuma, 12 yanıt)
 Foruma büyük boyutlu resi..
(7269 okuma, 3 yanıt)
 Php-Nuke 8.0 Paket..
(9389 okuma, 6 yanıt)
 Hangi sürümü önerirsiniz?..
(10436 okuma, 8 yanıt)
 ethai1 3..
(13098 okuma, 10 yanıt)
 Yeni PEHASPESEO..
(69579 okuma, 82 yanıt)
 Türkçe Karakter sorunu ?..
(37564 okuma, 36 yanıt)
 tek modul için sağ ve sol..
(11337 okuma, 8 yanıt)
 Php-nuke8.0 başlıklarda t..
(10533 okuma, 8 yanıt)
 Phpden iyi anlayan..
(5401 okuma, 1 yanıt)
 Php nuke 7.6 - 3.1 patch ..
(72895 okuma, 89 yanıt)
 Mp3 Üst Player Yardım..
(29391 okuma, 40 yanıt)
 Toplu üyelik silme?..
(11075 okuma, 8 yanıt)
 Çözümleyemediğim hata.....
(12329 okuma, 11 yanıt)
 bloğu kayan hale getirmek..
(5947 okuma, 2 yanıt)
 Makale modulu..
(8543 okuma, 5 yanıt)
 PHP-Nuke Haber V.1 Paylas..
(84895 okuma, 121 yanıt)
 title değiştirme..
(10247 okuma, 6 yanıt)
 Arkadaşlar bu sorunun çöz..
(10003 okuma, 6 yanıt)
 Php Nuke 8.1..
(4331 okuma, 0 yanıt)
 merhaba..
(10227 okuma, 9 yanıt)
 Anasayfa için boş modül o..
(13426 okuma, 13 yanıt)
 admin panelinde Access De..
(6358 okuma, 2 yanıt)
 Bu başlığa hiç cevap gelm..
(26249 okuma, 25 yanıt)
 Nuke Tema yapilisi..
(17036 okuma, 16 yanıt)
 Mavisce-net temasina bann..
(8682 okuma, 6 yanıt)
 PHP-Nuke wTeam - eklentil..
(6609 okuma, 2 yanıt)
 coppermine hata..
(10645 okuma, 8 yanıt)
 içerik tanıtımı..
(6254 okuma, 2 yanıt)
 Haber Ve İçeriğe Resim Ek..
(7124 okuma, 3 yanıt)
 google keywords..
(8929 okuma, 6 yanıt)
 8.0'da html sorunu..
(5477 okuma, 1 yanıt)
 PHP-Nuke_8.1.3.5+NukeSent..
(53819 okuma, 76 yanıt)
 üye olunurken gereksiz is..
(9982 okuma, 7 yanıt)
 Arkadaşlar kolifa haber s..
(6331 okuma, 2 yanıt)
 Hesabınız'a tıklayınca te..
(10438 okuma, 7 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - KebirHost Sizce Nasıl?
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

KebirHost Sizce Nasıl?
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
windowsxp

MesajTarih: 2007-03-26, 19:45:12    Mesaj konusu: re.. Alıntıyla Cevap Gönder

mekansizim :
windowsxp :
Meyve Veren AGaÇ Taşlanirmiş .. Hepinize Kolay gelsin ..
Ağacın Meyveleri Çürük Olmaya Başladı Bu Günlerde Yalanımız yok En Az bizimde 5 6 Tane Hostumuz Vardir Kendisinde Ama Bir Host Firmesında Her Hafta Sonu Bir Sorun Olmazki...

Bir Defa Da Sorunun Karşılığını Üzerlerine Alsalar birşey Dmeeyeceğim...

Sorun Oldummu Teller Kapanıyor Destek Tellerinin Kabloları Çekiliyor...

Yaşanan Şeyler bunlar...

------------------

Arkadasim Problem yasamadigin bi sunucu varsa sölede bilelim ya :) Adam kac senedir ayni fiyatlarda hizmet sunuyor .. donanim ekledigi zaman ek ucret istemiyor..Kaldiki adam varolan imkanlara karsı slogonı ne ? Basarınız basarımız diyor .. Cürüyen meyve yenmez deme.. Cürügünü oyda ye :) Hadi üzme tatli canini düzelir benimde var orada host ettigim sitelerim arada sorun yasasamda oldukca iyi sunuculari..Buna emin olabilirsiniz..En az 6 7 firmanın sunucularını test etmiştim ondan böle söledim ..
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-19, 23:19:57    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
ultrAslanYavuz
Tema Sorumlusu
Tema Sorumlusu

MesajTarih: 2007-03-26, 20:02:30    Mesaj konusu: Re: KebirHost Sizce Nasıl? Alıntıyla Cevap Gönder

kebirhost :
Merhaba,

Yavuz Bey'den gelen mail doğrultusunda bu foruma üye olmak zorunda kaldım. Kendisini ve onun gibi düşünenleri bilgilendirmek istedim. Yavuz bey bize bir kaç hafta önce hesabının açılmamasıyla ilgili bir mail attı. Kebirhost'ta alan adı ve paket ücretleri farklıdır. Bu net bir şekilde sitemizde belirtilmiştir. Yavuz Bey'den bize sadece paket 2 ücreti yani yıllık 20 YTL ulaşmıştır. Alan adı kaydı bu durumda yapılmamıştır. Biz defalarca Yavuz Bey'e alan adıyla ilgili ödeme yapıp yapmadığını ve bir yanlışlık olabileceğini ilettik. Dekontunu ve ödeme bilgilerini iletmesini rica ettik. Çünkü bazen biz de yoğunluğumuz nedeniyle bu ödemeleri onaylayamayabiliyoruz. Ama hiç bir bilgi gelmedi. Bu konuda çok üzgünüm. Bazı eski müşterilerimiz de çok ilginç ifadeler kullanmış. Çok hit alan siteleri kapattığımızı ileri sürmüşler. Lütfen referanslarımızın hitlerini kontrol ediniz. Günlük 10000 hitin üzerinde olan çok sayıda site barındırıyoruz. Bu tür ifadeleri kullanmayı kişisel olarak pek sevmem ama Türkiye'deki en yoğun siteleri çok uygun fiyata barındırmaya ÇALIŞAN ender hosting firmalarından birisi kebirhost firmasıdır. Amacımız sadece para kazanmak olsaydı inanın farklı uygulamalar yapardık. 3 senedir fiyatlarımız hiç değişmedi. Her zaman sunucularımızın donanımı ve networkü gelişti. 6 ay önce tüm sunucularımız Woodcrest işlemcilere ve 4 GB RAM'e çıkartıldı. Bunların hepsi müşterilerimizi memnun etmek ve sitelerini olabildiğince sorunsuz çalıştırmalarını sağlamak içindir.

Biz en kaliteli hizmeti veremeyebiliriz. Kalite bile bazen kişilere göre değişebiliyor. Bazı müşterilerimizi memnun etmek gerçekten çok zor. Keşke herkesi bir gün firmamıza çalıştırabilsek. Lütfen kötü niyatli olmadığımızı biliniz. En azından bu şekilde düşünmeye çalışınız.

Bu şekilde bir yorum yapmak zorunda kaldığım için de çok özür diliyorum. İyi çalışmalar.

Kebirhost İnternet Hizmetleri
0216 323 84 38
0 537 610 90 75
destek@kebirhost.net
www.kebirhost.net

bakın ben burada kebirhosta laf atmadım zaten baslıkta "KebirHost Sizce Nasıl?" dedim. para ulasmamıs olabilir. bilmem ne olabilir. ama bu konularda bana bi kere bile cevap yazmadınız. isterseniz yolladıgım mailleri burada herkese gösteririm. gelen cevaplarıda. bugün buraya baslık acmamın nedeni sizi denememdi. baaslıgı actım ve tam 1 gün sonra size mail atıp buranın linkini verdim. ve araadan kısa bir zaman geçti buraya cevap yazmıssınız. Bu durumda demekki malillerimi okuyorsunuz. bana yazacagınız cevapları neden buraya yazıyorsunuz. bana da diyebilirdiniz bilmem su fiyat gelmedi diye.
Başa dön
okokok

MesajTarih: 2007-03-26, 21:04:24    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

melih beye laf söylenmesine bende izin vermem cunku gercekten sorunlarla ilgileniyor maillerinize o gün içinde cevap geliyor ama gel gelelim siteniz sunucuları kasmasın hemen kapı dısarı 2 sene içinde kovuldugum 4uncu hosting firmasıydı en son kendi makinamizi aldık mutlu mesut yaşıyoruz :)
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
aytugakdogan

MesajTarih: 2007-03-26, 22:22:09    Mesaj konusu: Re: KebirHost Sizce Nasıl? Alıntıyla Cevap Gönder

siteniz php-nuke ise hiç bulaşmayın 1-2 ay önce sitemi attırdılar geri ödememi 15 ytl kesik yaptılar,birçok arkadaşım var sql fazla tüketiyor diye her siteyi şutlamaya başladılar,elmahost.com'u veya natro.com'u öneririm...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
yenibir

MesajTarih: 2007-03-26, 22:29:26    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tuhaf 3k+ Benim Hitim Dediğiniz Gibiyse Benimde Ciddi Sıkıntı Çekmem Gerekir ?

Sorun Sizde Olmasın ?

Gereksiz Modüller Tüm Kaynakları Kullanan Sql Dolu Bloklar

Hatalı yapılmış Eklentiler

Hatalı Ve Büyük Grafikler ?

Bunlar Büyük Etkendir ...

Host İşinden Fazla Anlamam Ama ...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger
aytugakdogan

MesajTarih: 2007-03-26, 22:33:09    Mesaj konusu: Re: KebirHost Sizce Nasıl? Alıntıyla Cevap Gönder

o zaman şimdiki hostumda neden problem yaşamıyorum ?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
Style_53

MesajTarih: 2007-03-26, 23:57:04    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kardeş Bende Şu an Kebirhost Kullanıyorum..Hostu Alalı 2 Ay kadar Oldu Hiç Problem Yaşamadım..Attığım Maillere en geç 4 saat içinde cevap Yazılıyor..

www.mavirize.com Bu sitem Ordan...Bence Kebir İyi ve Güzel..
Başa dön
ArKaDaSiM

MesajTarih: 2007-03-27, 03:01:33    Mesaj konusu: Re: KebirHost Sizce Nasıl? Alıntıyla Cevap Gönder

Melih Beye laf yok arkadaşlar Confused

Laf atanlar sorunu kendilerinde arasınlar lütfen.

2 teni sitem var gül gibi maşallah. arada bir sıkıntı olması normaldir.

bakın herkesde diyor bende yine diyorum

yazdığınız hiç bir mail karşılıksız kalmıyor..

sorunlar için sürekli uğraşıyor.

ücret desen ne ala bulun aynı kalitede baka yerde aynı hizmeti. hadi..

Teşekkürler kebirhost.net yeni webmasterlerin sana ihtiyacı var.

"Meyva Veren Ağacı Taşlarlar"
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-19, 23:19:57    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
Nurullahz

MesajTarih: 2007-03-27, 03:10:27    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben de yeni taşıdım siteleri kebirhost'a, şuan için problem yoktur. Turkishost'tan tasıdım siteyi Turkishost'da 3 dakikada bir site kapanıyordu kesinlikle tavsiye etmiyorum. Kebirhost hız bakımından iyi, kapalı da 1 kere 20 dk falan kaldı 2 hafta içinde. Yani gayet başarılı. Devam ediyoruz bakalım..
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
eCsTaTicTR

MesajTarih: 2007-03-27, 03:16:22    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

@yavuzbey

ben bir ay gibi kısa bir sürede malesef 4 tane firma değişmek zorunda kaldım çok mağdur oldum insanların ikiyüzlülüklerini ve üç beş kuruş para için neler yapabileceklerini gördüm.Sonunda kebirhost a taşındım.

Kebirhostun fiyatlarının kalitesine göre gerçekten çok ucuz oldugu inancındayım o ücretlere %50 zam yapsa bile helali hoş olsun hiç şikayetim olmaz.

Ödeme konusuna şunu belirteyim: ben ödemeyi yaptım hesaım açıldı sitei taşıdım falan ödeme bildiriminde de bulundum fakat ödemeniz onaylanmıştır şeklinde bir mail almadım ve bu nedenle dekontumu sakladım.Aradan 3 hafta yada 25 gün falan geçti trafik hakkında sıkıntım vardı yani trafik yetmiyordu.Bu konuya ilişkin mail attım ve gelen mailde ödemeniz hakkında bir sorun çıktı ne zaman ve nerden ödediniz şeklinde bir mail geldi dedim ortala 3 hafta önce falan yatırdım adım sanım şu diye mail attım.Cevap gelmeyince aldım dekontu elime dekontta yazan herşeyi yazdım ve yolladım.Birkaç saat geçmedi "ödemeniz onaylanmıştır" şeklinde bir mail geldi ve sorun halloldu hatta melih bey bana o ay için 5 gb fazladan trafik verdi...

Dekontun elindeyse lütfen ona postala böylece sorun hallolacaktır elinde değilse de kimsenin elinden birşey gelmez ve konu mutlaka kapanır...

Hizmet teknik destek bilmemne beni bağlamaz ben kendi alanımda yayında sorun yaşamayayım yeter .

Kebir hostu kesinlikle tavsiye ederim Kesinlikle kendi alanının uzmanı

Teşekkürler KebirHost

www.malatyasporlular.com
Başa dön
eCsTaTicTR

MesajTarih: 2007-03-27, 03:21:09    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Nurullahz :
Turkishost'tan tasıdım siteyi Turkishost'da 3 dakikada bir site kapanıyordu kesinlikle tavsiye etmiyorum. ..

Yazmka istemedim ama madem değindiniz bende söyleyeyim

Sorun yaşadıgım firmaların bir taneside buydu: www.turkishost.com ==> arkadaslar bu firmadan mümkün oldugunca kaçın hatta yaklaşmayın..Bern çok ciddiyim bu firmada üç kuruş para için bir firmanın neler yapabileceğini gördüm.Bizi madur ettiler günde en az 50 kere yayında kesilmeler oldu.Geri ödeme garantisi falanda fasafiso alamadım parayı oyalayıp durdular gerçekten onların kazandıkları para ne kadar helal düşünüyorum neyse fazla uzatmayayım her yönüyle berbat bir firma
www.malatyasporlular.com
Başa dön
ultrAslanYavuz
Tema Sorumlusu
Tema Sorumlusu

MesajTarih: 2007-03-27, 10:59:06    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

parayı PTT Posta çeki ile 3 hafta önce göndermiştim host parasını. domain hizmeti olup olmadıgını bilmiyordum.mail attım ve oldugunu öğrendim. 1 gün sonrada domain ücretini yatırdım.host parası 1 gün içinde gitmiş olması lazımki host 1 günde acıldı.

ancak domain 3 haftadır acılmamıstı.bende paranın yatmadıgını Melih Beyin buraya yazdıgı cevapla öğrendim. Bana zamanında söylemiş olsaydı ben dekontu saklardım.1 gündür dekont arıyorum ama bulamıyorum.Nede olsa 3 hata sonra domain ücretinin yatmadıgını öğrendim.Dekont olmadıgı için daha fazla hak iddaa edemem. Sanırım daha fazla yapacak bişey yok para tekrar yatacak .
Başa dön
Nurullahz

MesajTarih: 2007-04-20, 23:36:45    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hız süper, destek sıfır.

En son Nurullahz tarafından 2007-04-21, 11:29:23 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
ultrAslanYavuz
Tema Sorumlusu
Tema Sorumlusu

MesajTarih: 2007-04-20, 23:38:55    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

aynen katılıyorum nurullah. o kadar pişmanımki. resmen durduk yere para verdim adama. adam parayı aldı ama ortada ne host var ne bişe. bırakalım allahından bulsunlar.
Başa dön
Nurullahz

MesajTarih: 2007-04-20, 23:44:36    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hızı gerçekten çok iyi ama herşey hız değildir, destek diye bir şey var (Kebirhost için demiyorum diğer hostlarda var bu destek) burada destek diye birşey yok.

Rezil etti ya kaç gündür beni.
Başa dön
ultrAslanYavuz
Tema Sorumlusu
Tema Sorumlusu

MesajTarih: 2007-04-20, 23:50:19    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

aslında en basında destek cok iyi. anında cevap veriyorlar. ama bi hata oldu ise destek o anda bitiyor. adama attıgım 10 larca maile cevap vermedi.

denemek için kebirhosttan iyi bir müsterisinden mail attım öylesine mail attım. anında cevap geldi. yani madur listesi yapılsa baya bi kabarır heralde.

aslında para toplayıp kebirhosttan bir host alacan antikebirhost.com diye. ama nerdee ondada sorun verir kesin Very Happy
Başa dön
Style_53

MesajTarih: 2007-04-21, 01:04:48    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Valla Arkadaşlar Sizi Bilmiyorum bana Bana Sorarsanız Kebirhosttan Memnunum..Kesinlikle BAğlantı kesimiyor...Attığım maillere cevap geliyor...Bana Göre Hızda Süper Kalitede...
Başa dön
aytugakdogan

MesajTarih: 2007-04-21, 01:05:53    Mesaj konusu: Re: KebirHost Sizce Nasıl? Alıntıyla Cevap Gönder

kebirhost 1-2 sene önce süperdi,artık bozuldu bu bir qerçek..
Başa dön
Style_53

MesajTarih: 2007-04-21, 01:18:24    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bence Bozulmadı...Adama 20 ytl verdim attığım mailin haddi hesabı yok Hepsine cevap geldi..20 ytl Bu Hizmet verilebilirmi diye ben Bile şaşırdım.Adama İki Defa Hostumu Msq sürümünü Düşürtüp yükselttim..Hız kalite memnuniyet Hepsinden MEmnunum...Melih bey bence Bu İşi Süper yapıyor..
Başa dön
Nurullahz

MesajTarih: 2007-04-21, 01:56:17    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bakın art niyet aramayın yazdıklarımda, hız - kalite gerçekten çok harkulade, ama destek cok yavas, belki işleri var ise bilgilendirilirsek tepkimiz olmayacak ama bilgilendirilmedik de.
Başa dön
yenibir

MesajTarih: 2007-04-21, 23:21:02    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Şimdiye Kadar Yaptığım Tüm Eleştiriler İçin buradaki Arkadaşlardan Özür Diliyorum

Özellikle Hit Yüzünden Siteleri kapananlardan

Hitiniz Varsa Kaldırmıyor Host kapının Önündesiniz

hemde Hiç Haber verilmeden Hepinizin Bilgisi olsun
Başa dön
bardas

MesajTarih: 2008-03-01, 20:28:20    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Size şöyle özetleyeyim.

10 GB Trafiğim Vardı. Ve Trafiğim Ocağın 15 de Doldu yani ayın yarısında .

Trafik doldu diye mail geldi ve dedim trafiği artıralım sağolsunlar hemen artırdılar dedim şuanda banka hesabımda para yok ödeme yapamayacağım 15 gün sonra ödeme yaptım.

Yani ben memnunum gerçekten geçen sitem hacklendi hemen yedeğini attılar sağolsunlar bence teknik destek vs. bence güzel memnunum sadece biraz yavaş belki benim nukeden kaynaklanıyor.

şuan kebirhostta 3 Tane sitem var hiç bir sorunum yok..

Teşekkürler kebirhost ;)
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
memo_qx
Nuke Sorumlusu
Nuke Sorumlusu

MesajTarih: 2008-03-01, 20:36:48    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

berbat tek kelimeyle

nedenini soran olursa solerım
Başa dön
bardas

MesajTarih: 2008-03-01, 20:42:17    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Demekki renkler ve zevkler tartışılmıyor o zaman . ?

Berbat dediniz açıklarsanız daha iyi olacaktır neden nedir acaba ?
Başa dön
memo_qx
Nuke Sorumlusu
Nuke Sorumlusu

MesajTarih: 2008-03-01, 20:50:07    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bence berbat en ufak bı sıkısmada sitenizi baska hosta tasıyın dıyorlar berbat bence alan cogu kısıde boyle dıyecektır ama bılmıyorum belkı sımdı duzeltmıslerdır yonetimi ve sunucuyu bence kalite olacak baska bısı demıyorum ama ben burda bole yazıyorsam yasadıklarımı soyledıgımı bılın
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3  Sonraki
2. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız