Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 758
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 Netopsiyon yeniden hepimi..
(16328 okuma, 8 yanıt)
 İyiki varsın..
(25244 okuma, 20 yanıt)
 Netopsiyon neden kapatılı..
(9274 okuma, 6 yanıt)
 Php Oto Kiralama Script..
(6500 okuma, 2 yanıt)
 islama hakater edilmesine..
(20770 okuma, 26 yanıt)
 .Tr Domain Neden Yok ?[Ta..
(13060 okuma, 15 yanıt)
 Uzun süre sonra netopsiyo..
(3784 okuma, 0 yanıt)
 Yöneticilere....
(4768 okuma, 2 yanıt)
 Yöneticiler Hakkında?..
(27926 okuma, 38 yanıt)
 Yeni Programlama Dillerin..
(11912 okuma, 14 yanıt)
 OpsiyonTema.com Hakkındak..
(70196 okuma, 104 yanıt)
 Nerede bu Asp destek site..
(7327 okuma, 5 yanıt)
 Netopsiyon Yönetimine Sor..
(7849 okuma, 8 yanıt)
 netopsiyon ie 6 ile sorun..
(6414 okuma, 6 yanıt)
 ClipBucket nedir..
(13708 okuma, 18 yanıt)
 Hergün hergün bişey oluyo..
(6727 okuma, 6 yanıt)
 nukeye olan özlemimi aşkı..
(4897 okuma, 1 yanıt)
 Nerede eski NETOPSİYONLAR..
(28575 okuma, 43 yanıt)
 bu site nuke'nin hangi sü..
(7084 okuma, 5 yanıt)
 Konu düzenleme yasağı..
(6667 okuma, 6 yanıt)
 KINIYORUM..
(11388 okuma, 13 yanıt)
 Dosyalara yorum hk...
(11407 okuma, 14 yanıt)
 Yeni bolum onerileri..
(5230 okuma, 3 yanıt)
 Kendi Hostumda Site Tanıt..
(4906 okuma, 2 yanıt)
 Netopsiyon Grup [ NG ] ka..
(7604 okuma, 3 yanıt)
 Netopsiyon` un sağ blockl..
(15095 okuma, 18 yanıt)
 Kandiliniz Mübarek Olsun..
(8382 okuma, 7 yanıt)
 Neden Paylaşayım Ki?..
(17278 okuma, 20 yanıt)
 Php-Nuke Portal Yarışması..
(9026 okuma, 8 yanıt)
 Net Opsiyon Ana sayfa For..
(6113 okuma, 3 yanıt)
 filistine destek amaçlı b..
(5273 okuma, 2 yanıt)
 Yöneticilere karşı Tutum!..
(7166 okuma, 4 yanıt)
 Teşekkürler Netopsiyon..
(4880 okuma, 1 yanıt)
 Yöneticilerin Dikkatine..
(17842 okuma, 24 yanıt)
 Acizane bir istek..
(23357 okuma, 32 yanıt)
 Yönetici Arkadaşlara.. Ge..
(22366 okuma, 28 yanıt)
 Proxy Kullanmadan Netopsi..
(5614 okuma, 2 yanıt)
 Diğer Php Scriptleri Kate..
(5579 okuma, 2 yanıt)
 Herkesin Okuması Dileğiyl..
(25626 okuma, 34 yanıt)
 PhpNuke den Soğumamak İçi..
(14985 okuma, 17 yanıt)
 Cumleten selam arkadaslar..
(10432 okuma, 9 yanıt)
 Netopsiyon Bannerleri..
(9693 okuma, 8 yanıt)
 [Öneri] İPB Forum Kategor..
(7421 okuma, 5 yanıt)
 Netopsiyon Yeni Kategoril..
(5062 okuma, 0 yanıt)
 Netopsiyona günde kaç saa..
(10959 okuma, 10 yanıt)
 Netopsiyon Forum Profil D..
(4357 okuma, 0 yanıt)
 sürem bitince netopsiyond..
(10242 okuma, 10 yanıt)
 mesajlarım silinmiş..
(7415 okuma, 4 yanıt)
 Forum kategori isteği..
(8975 okuma, 8 yanıt)
 Sağ blok ile daha güzel d..
(8820 okuma, 8 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - [Duyuru] Bu Bayrak Bizim Bu Vatan Bizim
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

[Duyuru] Bu Bayrak Bizim Bu Vatan Bizim

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Öneri ve Görüşleriniz
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
aynaliz

MesajTarih: 2007-06-16, 04:08:45    Mesaj konusu: [Duyuru] Bu Bayrak Bizim Bu Vatan Bizim Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar son günlerde yaşanan terör olayları nedeniyle DİLİ,DİNİ,IRKI,MEZHEPİ,MİLLETİ NE OLURSA OLSUN TERÖRÜN BİR MEZARETİ OLAMAZ..!!!

PKK TERÖRÜNÜ ŞİDDETLE VE NEFRETLE KINIYORUZ..VATAN İÇİN ŞEHİT OLAN EVLATLARIMIZIN HUZURUNDA SAYGIYLA EĞİLİYORUZ..RUHUNUZ ŞAD MEKANINIZ CENNET OLSUN..

BU BAYRAK BİZİM BU VATAN BİZİM

Not:Şehitlerimizin Anısına 1-2 gün site kapatmak doğru bir çözüm değildir yapılacak en iyi şey forum arası reklamlara türk bayragı yerleştirmektir.

Kendi sitemde böyle bir uygulama başlattım umarım diger arkadaşlarda bu uygulamaya katılacaklardır aşagıda ki resimi sitenizde forum arası reklamlar olarak kullanabilirsiniz.

Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-03-29, 08:30:12    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
saho
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

MesajTarih: 2007-06-16, 09:54:05    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

tebrik ederim çok güzel bir düşünce pkk ya karşı gelebilirsiniz.
ama siyasi partilere vs. ye girmeyin kurallar çerçevesinde yazarsanız sevinirim.
tekrar teşekkürler
saygılar.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
BAFRALI
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

MesajTarih: 2007-06-16, 11:20:10    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gerçektende güzel bir uygulama olur bu fikir için teşekkürler işe yarayabilir.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
ultrAslanYavuz
Tema Sorumlusu
Tema Sorumlusu

MesajTarih: 2007-06-16, 12:10:04    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

tebrik ediyorum turgut abi, hemen siteme ekleyeceğimden şüpen olmasın
Başa dön
aynaliz

MesajTarih: 2007-06-16, 14:16:23    Mesaj konusu: Re: [Duyuru] Bu Bayrak Bizim Bu Vatan Bizim Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar saat 14:15 itibariyle 41 kişi okumuş sadece 3 kişi cevap yazmış neden?neden? Sad
Başa dön
pusulu

MesajTarih: 2007-06-16, 14:20:38    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ya sunu dıcem yanlıs anlamayın ama. ınsanlar nete eylenemek ıcın gırıyolar. kımsenın boyle seylere dıkkat edıcenı sanmıyorum. ama dusunce olarak cok guzel turgut saolasın.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
aynaliz

MesajTarih: 2007-06-16, 20:00:49    Mesaj konusu: Re: [Duyuru] Bu Bayrak Bizim Bu Vatan Bizim Alıntıyla Cevap Gönder

Question Question Question
Başa dön
Ertugrul

MesajTarih: 2007-06-18, 18:48:29    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

şöyle birşey de yapabilirsiniz;

Asla maddi kazanç ve popülarite kaygısı duymayan ortak bir site hazırlayıp,
bu site de terörün, savaşın ve şiddetin ne kadar büyük bir insanlık ayıbı olduğunu anlatıp, insanları daha duyarlı olmaya davet edebilir ve çeşitli terör örgütlerini protesto edebilirsiniz.

Kendi siteleriniz ile de bu siteye, banner, link vs.. ile destek verirsiniz.

bu şekilde sesinizi çok daha iyi bir şekilde duyurabileceğinizi sanıyorum.
eğer başarılı bir çalışma sergilerseniz, medya da sizi destekler.

ama çok önemli bir konu var, bu teröre karşı lanet sitesini, siyasetten ve yakın tarihten haberdar olan, kültürlü ve kendini bilen birinin hazırlaması lazım.
ufak bir patavatsızlık veya yanlış anlaşılma herşeyi tersine çevirebilir ve insanları kızdırabilir.
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-03-29, 08:30:12    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
melik

MesajTarih: 2007-06-18, 21:25:00    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu aralar bizim netopsiyonun türki duyguları kabarmış maşallah ama arkadaşlar bence gerek yok bu tip şeylere daha önce sosge ve bi kaç arkadaş daha açmıştı buna benzer başlıka ama hiç gerek yok mesela ben gazeteciyim bu tip şeylerin sürekli içindeyim ama herşeyi yeridne bırakmak lazım bence tamam aynaliz kardeşime katılıyorum herşeyi devletten beklememk lazım ama bu şekilde de hackerlerin hedefi olursunuz ben kendi sitedemde kaç kez şehit haberi girdim ve içinde türk bayrağına sarılmış mehmetçik vardı bi kaç kez olunca bi tane kürt sitesinde forumda yazdılar beni ve ne kadar o sitede hacker varsa daldılar siteye ve indirdiler o yüzden diyorum sizin fikriniz en güzel destektir bu tip şeylere gerek yok ki.. Very Happy
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
artistbaron

MesajTarih: 2007-06-18, 21:42:05    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bencede gerek yok ((((((((

melik senı neymişssin be abi aa
gazetecımısın grafikermisin nesin sen ? haha Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy
Başa dön
melik

MesajTarih: 2007-06-18, 22:25:34    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

artistbaron :
bencede gerek yok ((((((((

melik senı neymişssin be abi aa
gazetecımısın grafikermisin nesin sen ? haha Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy
Medya ofisi diyebilirsin elazığa gelirsen beklerim.. Very Happy neyse konuyu dağıtmayalım sadece fikrimi yazdım yanlş anlaşılmasın herhangi bir görüş belirtip o görüş arkasaında durmadım sadece fikrimi söyledim.. :)
Başa dön
aynaliz

MesajTarih: 2007-06-19, 00:32:21    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

melik :
Bu aralar bizim netopsiyonun türki duyguları kabarmış maşallah ama arkadaşlar bence gerek yok bu tip şeylere daha önce sosge ve bi kaç arkadaş daha açmıştı buna benzer başlıka ama hiç gerek yok mesela ben gazeteciyim bu tip şeylerin sürekli içindeyim ama herşeyi yeridne bırakmak lazım bence tamam aynaliz kardeşime katılıyorum herşeyi devletten beklememk lazım ama bu şekilde de hackerlerin hedefi olursunuz ben kendi sitedemde kaç kez şehit haberi girdim ve içinde türk bayrağına sarılmış mehmetçik vardı bi kaç kez olunca bi tane kürt sitesinde forumda yazdılar beni ve ne kadar o sitede hacker varsa daldılar siteye ve indirdiler o yüzden diyorum sizin fikriniz en güzel destektir bu tip şeylere gerek yok ki.. Very Happy

Gelsinler yav melik Very Happy

Birkaç sonra da mutlaka kaçacak delik arayacaklardır
Very Happy
Başa dön
yilmazmurat

MesajTarih: 2007-06-19, 01:21:08    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Eğer bir işe yarayacaksa helal olsun tüm steler onalr yıksın biz gene yaparız.
Başa dön
hanifi

MesajTarih: 2007-06-19, 04:11:11    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

önce kendi icimizdeki ayrımcılık ruhunu kaldıralım, insanları bir tutalım, islamiyet deyip müslümanlık deyip, sonra tanrı bizi korusun deyip öbürlerini düşman görmedikten sonra, yanımızdakinin dilinden korkmayıp rengiyle kabul ettikten sonra ne terör kalır ne şehit düşen olur, benim kardesimde asker hergün aynı kaygı ve korkuyu bizde yaşıyoruz ama terörü cıkaranda biziz lanetleyende, yere göge batıranda... kimse benim ayranım eksidir demez herkes kendi eleştirisini kendine yaparsa, bu ülke abd yede kafa tutar, ab ye de kafa tutar, natoyada tutar, kürdüyle türküyle, burda yaşayan yüzlerce halkıyla bu ülke birdir
Başa dön
sosge

MesajTarih: 2007-06-19, 10:54:37    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Konu Güzel Bir Konu Bende Birkaç Cümle İle Değineceğim..

Herkes Yazmış Bişeyler Herkes Kendi Görüşünü Vermiş Bilirsiniz Ki Ben Cok Protesto Ettim Sitemi Kapadim Açılışa Türk Bayrağı Koydum Melik 'in dediği Gibi Cok hack Saldirisina Maruz Kaldim ..

Mesaj Yazanlarin Arasinda Avrupada yaşan sanirim kimse yok ben orda yaşadim ve gördüm adamlar istediği eylemi istediği yürüşü kendi kafalarina göre yapabiliyorlar cok serbest bir şekilde Bunun adi AB özgürlüğü !!

Teroristler Yani...

Hanifi Kardeşşime katiliyorum kendi içimizde olanlari kaybetmemiz lazim gecenlerde tuncelide şehit verdik o olayi düzenleyen kanlı pkk terorist örgütüne yapilan bir darbe ile caniler ölü ele geçirildi peki Bunlar Kimlerdi..

1. Ele başı BARAN kod adindaki pkk teröristi ANKARA YARGITAY BAŞ SAVCISININ ÖZ VE ÖZ KARDEŞİ
2. KANLI PKK ÖRGÜTÜ TERORİSTLERİNDEN OLAN BOTAN ..

ANKARA SULH CEZA MAHKEMESİ BAÇ SAVCİSİNİN ÖZ YEGENİYDİ...

Bunlari kim biliyordu kimse neden benim yasadigim sehre 40 km uzaklikta bir köyde gömüldü bi teroristler ve araştırma sonucu bunlar ortaya cıktı şimdi size sorayim bu adamlarin arkasinda kimler var kimler???

Neyse Lafi uzatmaylim fazla ustune Gitmeyelim sehitlerimiz mekanlarinda nur içinde yatsinlar kanlarinin bedeli son damlasina kadar alınacaktir ..

Not: Şunuda İletmek isterim bende KürdüM ve Kürtlüğümlen gurur duyuyorum
Kimse sen bana teroristsin diyemez dedirtmemde ben TÜRK KÜRDÜYÜM Nasil Tatar türkü varsa bende Kürt Türküyüm..

aynaliz: Düşünce ve fikirlerini beğeniyorum *YASAK KELİME** ile değil zamanla akilla biz onlari yeneceğiz..

Saagılarimla Serdar ösge Atam Mustafa Kemal Atatürk izinde olamktan kıvanç duyuyorum..
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yahoo Messenger MSN Messenger
melik

MesajTarih: 2007-06-19, 12:02:51    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Buyrun siyaset meydanına.. Very Happy neyse arkadaşlar ne kadar konuşsak da boş aynalizin dediği gibi destek veren versin hiç değilse çorbada bi tuzumuz olur ama burda tartışmanın bi anlamı olmaz çünkü çoğumuz aynı görüşteyiz..
Saygılar..
Başa dön
aytugakdogan

MesajTarih: 2007-06-20, 03:51:42    Mesaj konusu: Re: [Duyuru] Bu Bayrak Bizim Bu Vatan Bizim Alıntıyla Cevap Gönder

bu tür propogandalara özel site açıldı 1 hafta içinde kapattılar kapanmasaydı o site üzerinden güzel şeyler yapılabilirdi...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
ulku_askeri

MesajTarih: 2007-06-21, 09:40:06    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

aytugakdogan :
bu tür propogandalara özel site açıldı 1 hafta içinde kapattılar kapanmasaydı o site üzerinden güzel şeyler yapılabilirdi...
eyvallah. çok güzel bir düşünce

KAHROLSUN PKK!!!....

Türk'ü Türk'ten başka seven YOKTUR!!
Başa dön
melik

MesajTarih: 2007-06-21, 11:01:11    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ulku_askeri :
aytugakdogan :

KAHROLSUN PKK!!!....

Haklısın.. (!)
Başa dön
hanifi

MesajTarih: 2007-06-21, 15:31:20    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

melik :
ulku_askeri :
aytugakdogan :

KAHROLSUN PKK!!!....

Haklısın.. (!)

laf lafa gelince herkes kürt türk kardeştir diyor ama bu sözlerle ortaya kin nefret tohumları ekmekten başka birsey yapmadığınızı biliyormusunuz arkadaslar, eğer kürtler türkleri sevmeseydi emin olunki bugün cok daha farklı olurdu,

ırakta şii sünni, filistinde hamas el fetih, lübnanda hizbullah lübnan ordusu, türkiyedede kürt türk savaşı, orta doğunun ve müslümanım diyen hakların durumuna bakın, bu neden biliyormusunuz, hep kendimizi üstün gördüğümüzden ama gercektende bir halt olmadığımızdan kendimizle uğraşmaktan başka birseye yaramıyoruz. önümüzü görmeden gözü kapalı ilerliyoruz... Allah sonumuzu hayır etsin, herkes bi gazetenin bir televizyonun dediğiyle hareket ediyor, ama gercekleri yaşamayan gözü kapalı bakan zaten birseyi göremez. sınır icinde 1.500 sınır dışında 3.500 terörist var diyorlar, oysa ben size açık bi rakam söylüyeyimmi, en az 15 000 bin civarı sınır icinde, biz kendimizi bilelim önce, kendi insanımız kardes dediğimiz insan neden kendini ölüme atıyor onu bilelim, cözümünü üretelim bakın o sayı 15 günde 0 a iniyormu. neyse burası bi webmaster sitesi, karşılıklı tartışma zemininin yeri bence burası değil... saygılar
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Öneri ve Görüşleriniz Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız