Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 593
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 Mail Problemi :(..
(6202 okuma, 5 yanıt)
 Karakter Sorunu..
(4765 okuma, 4 yanıt)
 phpmyadminden yedek alma ..
(5072 okuma, 4 yanıt)
 plesk'te yazma izni..
(6757 okuma, 6 yanıt)
 Windows Vps de Php nuke ç..
(3354 okuma, 0 yanıt)
 plesk 8.2 DNS sorunu yard..
(7653 okuma, 5 yanıt)
 Plesk Kurulum Dökümanı !..
(10876 okuma, 8 yanıt)
 Alan adı tarafından bant ..
(12272 okuma, 16 yanıt)
 Elimdeki mail adreslerine..
(5917 okuma, 3 yanıt)
 Arkadaşlar Kendi Sitemde ..
(4590 okuma, 1 yanıt)
 HATA DOSYA SİLİNEMİYOR..
(4549 okuma, 1 yanıt)
 plesk-stat ayarı..
(5156 okuma, 3 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - HATA DOSYA SİLİNEMİYOR
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

HATA DOSYA SİLİNEMİYOR

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Windows Yönetimi -> Windows Plesk
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
tevhid

MesajTarih: 2007-08-24, 23:37:42    Mesaj konusu: HATA DOSYA SİLİNEMİYOR Alıntıyla Cevap Gönder

Hata: Dosya Silinemiyor /httpdocs//var/www/vhosts/alanadı.com/httpdocs/modules: filemng failed: rm: cannot chdir from `/var/www/vhosts/alanadı.com/httpdocs/modules' to `aAvantGo': Permission denied
rm: cannot chdir from `/var/www/vhosts/alanadı.com/httpdocs/modules' to `aPrivate_Messages': Permission denied
filemng: Error occured during /bin/rm command.

klasor içindeki dosyalar ve klasorlerde silinmiyor yani şuna takılıyor (language buna ve admin ) takıldıgı için silmedigini düşünüyorum index ve imagesler vs rahatlıkla silinebiliyor veritabanını sildim ama eski nukeden kalan dosyalar modules language admin klasorleri silinemiyor şimdiden yardımlarınız için tşk
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-04-18, 22:34:48    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
nofel

MesajTarih: 2007-08-25, 22:05:24    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bildiğim kadarıyla (coppermine den biliyorum Very Happy ) chmod 777 olanlar silinmiyor bende de çok olmuştu, chmod 644 yapıp deneyin, olmazsa hostunuzla görüşün
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Windows Yönetimi -> Windows Plesk Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız