Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 119
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 ??? Sitem deki Haberleri ..
(25272 okuma, 26 yanıt)
 Free Hosta Php Nuke Kurul..
(16377 okuma, 14 yanıt)
 EKLENTİ: Misafire mesajın..
(36698 okuma, 38 yanıt)
 Php Nuke 9.0 Geliyor..
(20759 okuma, 19 yanıt)
 Bu başlık için mesaj bulu..
(13933 okuma, 15 yanıt)
 Facebook Sohbet Tipi Sohb..
(17681 okuma, 15 yanıt)
 üye aktivasyon..
(10593 okuma, 8 yanıt)
 Facebook tarzı altbar... ..
(6242 okuma, 1 yanıt)
 kaldırmak istediğim bölüm..
(6517 okuma, 2 yanıt)
 Resimli RSS..
(23118 okuma, 25 yanıt)
 Onay linkini kaldirmak..
(11025 okuma, 8 yanıt)
 Yardım :( Site açılırken ..
(6622 okuma, 2 yanıt)
 .Htaccess ile uzantıda ke..
(8237 okuma, 4 yanıt)
 block genişliği..
(5677 okuma, 1 yanıt)
 Haber Resimleri ve Slide ..
(14306 okuma, 12 yanıt)
 Foruma büyük boyutlu resi..
(7269 okuma, 3 yanıt)
 Php-Nuke 8.0 Paket..
(9389 okuma, 6 yanıt)
 Hangi sürümü önerirsiniz?..
(10436 okuma, 8 yanıt)
 ethai1 3..
(13098 okuma, 10 yanıt)
 Yeni PEHASPESEO..
(69579 okuma, 82 yanıt)
 Türkçe Karakter sorunu ?..
(37565 okuma, 36 yanıt)
 tek modul için sağ ve sol..
(11337 okuma, 8 yanıt)
 Php-nuke8.0 başlıklarda t..
(10533 okuma, 8 yanıt)
 Phpden iyi anlayan..
(5401 okuma, 1 yanıt)
 Php nuke 7.6 - 3.1 patch ..
(72896 okuma, 89 yanıt)
 Mp3 Üst Player Yardım..
(29391 okuma, 40 yanıt)
 Toplu üyelik silme?..
(11075 okuma, 8 yanıt)
 Çözümleyemediğim hata.....
(12329 okuma, 11 yanıt)
 bloğu kayan hale getirmek..
(5947 okuma, 2 yanıt)
 Makale modulu..
(8543 okuma, 5 yanıt)
 PHP-Nuke Haber V.1 Paylas..
(84896 okuma, 121 yanıt)
 title değiştirme..
(10247 okuma, 6 yanıt)
 Arkadaşlar bu sorunun çöz..
(10003 okuma, 6 yanıt)
 Php Nuke 8.1..
(4331 okuma, 0 yanıt)
 merhaba..
(10227 okuma, 9 yanıt)
 Anasayfa için boş modül o..
(13426 okuma, 13 yanıt)
 admin panelinde Access De..
(6358 okuma, 2 yanıt)
 Bu başlığa hiç cevap gelm..
(26249 okuma, 25 yanıt)
 Nuke Tema yapilisi..
(17036 okuma, 16 yanıt)
 Mavisce-net temasina bann..
(8682 okuma, 6 yanıt)
 PHP-Nuke wTeam - eklentil..
(6609 okuma, 2 yanıt)
 coppermine hata..
(10645 okuma, 8 yanıt)
 içerik tanıtımı..
(6254 okuma, 2 yanıt)
 Haber Ve İçeriğe Resim Ek..
(7124 okuma, 3 yanıt)
 google keywords..
(8929 okuma, 6 yanıt)
 8.0'da html sorunu..
(5477 okuma, 1 yanıt)
 PHP-Nuke_8.1.3.5+NukeSent..
(53819 okuma, 76 yanıt)
 üye olunurken gereksiz is..
(9982 okuma, 7 yanıt)
 Arkadaşlar kolifa haber s..
(6331 okuma, 2 yanıt)
 Hesabınız'a tıklayınca te..
(10438 okuma, 7 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Ben yandım başkası yanmasın..
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Ben yandım başkası yanmasın..
Sayfaya git Önceki  1, 2

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
bybedircan

MesajTarih: 2007-12-27, 20:35:53    Mesaj konusu: Re: Ben yandım başkası yanmasın.. Alıntıyla Cevap Gönder

Valaha başına gelenler bilhal üzücü kardeşim öncelikle geçmiş olsun kardeşim , bu konu gerçekten önemli en azında benim gibi acemiler dalmasın 8)
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-20, 00:08:06    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
KarYureKLi

MesajTarih: 2007-12-28, 02:06:16    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Nuketürk ve Netopsiyon şu an için türkiyede php-nuke üzerine en iyi siteler arasındadır. Hem güvenirlik hem iletişim konusunda.
Ama senin konuna gelince orda yazılan mesajlaeı okudum.
Tek sorun sizin nuketurk'ün sahibini dinlemeden hemen dolandırıcıkla suçlaman. Nuketürk'ün sucuda size en basta inanmaması ki buda haklı bi nedendir önüne hergelen bir nuke kurup site sahibi oluyor ve eline ne gecerse kurmak istiyor floodgate yi nerden bulurumda kurarım gibi girişimlerde bulunduğundan sizide onlardan biri sanmış daha fevri davranıp tehdit ederek konusmasaydınız bu sorun buralara gelmeden haledilebilirdi.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
artistbaron

MesajTarih: 2007-12-28, 02:27:50    Mesaj konusu: Re: Ben yandım başkası yanmasın.. Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
parası hesaba geçtiğinin ertesi günü geri yollandı hemde 6€ fazlasıyla (havale masrafı vs ödediyse diye)

Confused Confused Rolling Eyes Rolling Eyes
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
MusLumcu

MesajTarih: 2007-12-28, 13:33:23    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben floodgate'i almadan önce birçok soru sordum ve cevabını aldım. Ürünü satın aldıktan sonrada teknik desteği her daim edindim. Hatta Ahmet bey floodgate lisanslı kullanıcılarına özel bir msn adresi vermişti. Halende kullanmaktayım, buda dipnot olarak kalsın barim.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Sercan

MesajTarih: 2007-12-28, 19:55:24    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bilmiyorum ama tyson forumda tanınan bir üye nasıl olduğunu az çok forumdan biliyoruz kişiliğini,paylaşımlarını falan.Bu kadar kanıt dökülmüşken floodgate'in verilmesi gerekirdi bence.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
SIZINTI

MesajTarih: 2007-12-30, 00:54:43    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kardes allah için söyle paran gönderildimi gönderilmedi mi bildiğim kadarıyla nuketurkte bu konudamesaj açtın ve bağa uzun bir tartışma oldu. kandırıldım dolandırıldım bana haksızlık yapıldı diyorsun ama nuketurk"ün shop kısmında sadece flood gate bölümünde satın almadan önce iletişim kurman gerektiği vurgulanmış ve dosyaların bizzat kurulacağı vb konular belirtilmişti senin sucun okumadan haberdar etmeden satın alman çünkü orada önce iletişim kurun denilmiş.

ve 2 gün bekledin diyelim iyi güzel hoş. madem dosyan gelmedi genele yansıtmak yerine git yöneticilere özel mesajla bilgi ver. kusura bakma ama sen benimle olan meseleni 3 üncü bir kişiye veya toplum içinde dile getirsen ben seni kaale bile almak. madem para değil derdin ödeme dekontlarında var git mahkemeye ver. ben ahmet abimi yıllardır az çok tanırım emek harcayarak bir ürün meydana getirdiyse hakkını almakta hakkı belki evine ekmek götürecek parası yok neti kesildi 2-3 gün girem edi ödeme yaptığını görmedi belki ailesinden birisi hastalandı vb durumlar gecti başından. Doğal ve insanlara özgü durumlar bunlar bence genele yansıtmadan özelde konuşmalıydın

2 hatan ise madem satın alacaksın neden açıklamaları okumuyorsun ahmet abi satın alacaklar benimle iletişime gelsin demiş. gayette haklı çünkü daha önce yaptığı bir güvenlik kodları sentinel tarafından izinsiz gpl lisansları silinerek kullanıldı aynı şeyi senin veya baskasının yapmayacağı ne malum gel görüşelim senin kodlarımı dağıtmayacağından emin olduktan sonra vereyim demek istemiş burda gyette haklı

karşı taraf haksız mı onu bilemem ama en azından ödeme yapma linki üstüne veya yanına daha belirgin olarak iletişim kurman gerektiği yazılsaydı daha iyi olur bu tür saçma sapan durumlar ortaya çıkmaz kimse rencide edilmezdi.
Not: bir kişiyi karalamak için iki kelime yeter ama kendi hatalarını anlamak ve hatalarını düzeltmek için neden çaba harcanmaz anlamıyorum. açık arayan değil kapatan olmak varken her yerde deşifre etmek de ne oluyor
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
tyson

MesajTarih: 2008-01-14, 13:57:30    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Merak edip soranlar olmuş..
Paran geldimi diye..
HAYIR gelmedi..
Ne arayan oldu nede soran

Para alındı,ne ürün verildi nede para geri verildi...
Bu olayda enson hatalı benimdir..
Eger bir alışveriş sisteminiz varsa onun nasıl çalıştıgını bilmek zorundasınız..
Ben girdim ve ordaki yönergeleri izleyerek satın aldım,daha sonra ORDAN satış yok denildi..
Düz mantıkla:
BEEEE Kardeşim o zaman ne halt yemeye o alış-veriş sistemini kurdun demezlermi..
Madem önce temasa geçilemeli ve ordaki sistem kullanılmayacak o zaman ne halt yemeye o sistemi kurdunki..
Alış-Veriş sistemiymiş'''Pehhh
Alış var ama Veriş yok...
Para falan yok ortada,birde atıp tuttlular "Paranı göndeririz,kapa çeçeni" diye..
Zaten gönderselerdi bile o parayı hayırlı bişey için kullanacaktım ve gönderdikeleri parayla fidan bagışı yapacaktım..
Ağaç yetişsin diye ,gerçi sagda-solda çok kerestelik var ama olsun..
Hiç olmazsa benm dikecegim fidanlar yeşillik olacaktı,kereste degil..
Hey güzel ALLAH ım ,yarattın bunları madem birde takip etsen..
Başa dön
bayburtlum

MesajTarih: 2008-01-14, 14:35:15    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

tyson :
Hey güzel ALLAH ım ,yarattın bunları madem birde takip etsen..

tyson haklısın ve ya haksızsın kardeş bunu bilemem ama şu son yazdıgın cümle hiç yakışmamış ...
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-20, 00:08:06    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
firtinalar-server

MesajTarih: 2008-01-30, 02:44:38    Mesaj konusu: Re: Ben yandım başkası yanmasın.. Alıntıyla Cevap Gönder

@tyson
amaciniz nedir anlamiyorum. Konuyu sanirim NukeTurk sitede tartisdiniz ve size paraniz geri iade edilecegine bildirilmis olmasina ragmen buradada konuyu acmissiniz ve kendinizi magdur ve NukeTurk sitesine haksiz suclama ve itiraflarda bulunuyorsunuz.

Asagidaki makbuzlari baktiginizda paraniz 10.11.2007 tarihinde geri iade edildigini görürsünüz.

Paranizi almadiysaniz, sucu NukeTurk`de aramayiniz ve yaklasim ithamlarinizi artik birakiniz ve paraniz nerde kaldigini bankaniza sorunuz veya arastiriniz.

DipNot: Netopsiyon ekibine
bu tür mesajlari onaylamaniza anlam veremiyorum. Egerki baska bir siteyle sorunu olan üyeniz varsa bunu sitenizde degilde sorunu oldugu sitede veya yöneticileriyle halletmesini vede bu basligi kilitlemek olurdu.

Saygilarimla
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Antmen

MesajTarih: 2008-02-01, 12:18:06    Mesaj konusu: Re: Ben yandım başkası yanmasın.. Alıntıyla Cevap Gönder

Tyson sana paranı geri yollayacağımızı daha ilk mesajının ardından yazmadımmı ve paranı yolladıkta fırtına ustamın mesajındaki dekonta bakarsan para aktarımı tamamlanmış eğer aktarım tamamlanmasaydı status bölümünde tamamlandı anlamına gelen volttoid yazmazdı... Paranı aylar önce göndermişiz.

Paran benim hesabıma geçseydi elimle eft yapardım zaten paypal türkiyeye ödeme yapıyormu ki sen ödemeni paypal ile yapıyorsun elbette paranın sana geri dönmesi için birkaç hafta süre geçmesi gerekiyordu sana bekle dedik paranı gönderecez sen ne yaptın beni dolandırıcılıkla suçladın adilik yaptın.

Ürünün tanıtıldığı sayfada açıkca yazmışım yazılımı satın almak isteyenler benimle temasa geçsin diye sen kendi salaklığını bana maletmeye çalışıyorsun hemde bana ait olmayan bir sitenin sayfalarında yani bu şunu gösteriyorki netopsiyon sitesinin bu olaylarla uzaktan yakından bir alakası yok ama sen o kadar aptalsınki insanları kendi haksızlığına taraf olmaya mecbur bırakmaya çalışıyorsun. Netop yönetiminin neyi doğru neyi yanlış yaptığını burada tartışmam hele hele hoirat nickim banlanmışken sırf kendimi müdafa etmek zorunda kaldığım için yeni bir üyelik açmışken hemde bir daha asla girmeyeceğime yemin billah ettiğim bir sitede.....

Senin gibi birine tabiki yazılımı vermeyecem ne bekliyorsun salak gibi yazılımı sana vereyimde ertesi gün rapidshare linkleri ortalıkta dolaşmaya başlasın değilmi SENİN GİBİLERİ ÇOK GÖRDÜK ÇOKKK NİYETİNİN NE OLDUĞUNU VE BU YAYGARAYI NEDEN YAPTIĞINIDA ÇOK İYİ BİLİYORUZ MERAK ETME SEN...
Başa dön
seyranli

MesajTarih: 2008-02-01, 12:59:09    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

neden tyson a bu kadar yükleniyorsunuz anlamış değilim. madem ki paybal turkğiyeye ödeme yapmıyor o işareti koymayın. o hazır modül, her modüle elleyelimmi diye bi savunma nasıl bir mantıktır onu hiç anlamış değilim. tyson nasıl biridir ki yazılımı ona asla vermeyeceksin onu da anlamış değilim. konu üzerine bir çok soru işaretlerim var ancak bildiğim şudur;
eğer bir ürünü o modüle koyuyorsan, ve paypal ile ödeme seçeneği veriyorsan. o ürünü paypal ile alan insanın suçu yoktur. sen şimdi kredi kartı ile bir buzdolabı aldın, parayı ödedin bekliyorsun kargoyu ama bi türlü gelmiyo. sonra firmaya telefon ediyorsun, diyorsun ki kardeşim benim buzdolabım nerde. onlar da sana diyoki, ya kusura bakamyın bizim sistemimiz hazır sistem, sadece para alıyo. ürün teslimi falan yok sistem de. üstelik biz internet üzerinden alış veriş yapmıyoruz. onu reklam olsun diye koyduk oraya, gelip ürünü elden almanız gerekiyo.

varmı böyle saçma bi açıklama. adam yaygara koparmamış, insanları uyarmış. alacaksanız paypal la almayın demiş. para pul herneyse de, adam haklı iken nasıl da tarafınızca ve taraftarlarınızca haksız duruma düşürülmüş. onun yerinde olmak istemezdim. sizce kendinizce haklı olabilrisiniz, neden yazıyı okumadı diyebilirsiniz ancak ürünü shop modülüne alınabilir şekilde koymanız bence tamamen sizinle alakalı bir problem.
Başa dön
Antmen

MesajTarih: 2008-02-01, 13:43:51    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ürünün tanıtıldığı sayfada bu ürünü almak isteyenler Ahmetle irtibat kurmalıdır diye bir yönerge mevcut. Ürünü alan kişi sayfadaki yönergeleri takip etmiyor ve nasıl haklı olabiliyor bunu anlamıyorum?

Bu kişinin içine girdiği tutum ve sarfettiği hakaretler kişiliğini ve niyetini fazlasıyla ortaya koyduğundan bu şekilde bir tutum içindeyim çünkü aylardır haksız yere dolandırıcılıkla suçlanıyorum. Konu şöyle oluyor:

- Yazılımın parasını gönderdim ama yazılım gelmedi.
- Yazılımı almadan önce bana müracat etmeniz gerekiyordu paranızı geri ödeyeceğiz.
- Hayır parayıda istemiyorum sizin gibi dolandırıcılardan hiçbirşey istemiyorum.
- Biz haksız bir kuruşa dokunmayız paranızıda geri yolluyoruz zaten.
- Hayır siz dolandırıcısınız paramı çaldınız.
- Kimsenin parasını çalmadık paranızı geri yolladık.
- Hayır dolandırıcısınız vs vs vs vs.....

Anlatabildimmi?

Her alışveriş sitesinde yönergeler mevcuttur. Bir klima satın almak isteyebilirsiniz ancak sayfada ücretsiz montaj hakkı bulunmadığı belirtilmiştir. Siz bu yönergeyi es geçip ürünü alabilirsiniz. Ürünün satın alınabilen bir alanda olduğu herşeyin sizin dilekleriniz doğrultusunda işleyeceği anlamına gelmez. Siz teknik servisi ararsını ve satın aldığınız ürünün seri nosunu söylersiniz sistemden baktıkları zaman ürünün montajının ücretli yapılacağı ve sizinde satın alarak bu koşulları kabul etmiş sayıldığınız ortaya çıkar. Şimdi söyleyin kişi ücretsiz montaj hakkına sahipmidir? Siz diyorsunuz ki öyledir. İşte bende sizi anlamıyorum. Bu adam sizin bahsettiğiniz gibi insanları uyarmıyor sitemize gelip yazdığı ilk mesajın ardından hemen geri ödeme alacağını yazdık ama o ne yaptı bizi dolandırıcılıkla suçladı. Her türlü masrafı cebinden ödeyip reklam gelirlerini bile Deniz Feneri gibi hayır kurumlarına bağışlayan bir siteyi hemde....

Paranın ödendiğine dair kanıt fırtına ustamın mesajında mevcut. Üzerinde tarih var. Bakın bu kişi ödeme tarihinden sonra bile parayı almadığını iddia edebiliyor. Burada yaptığı yaygaranın ardındaki amacı göremiyorsanız tartışmanın anlamı yok.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız