Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 604
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 Prince of Persia : Sands ..
(3862 okuma, 0 yanıt)
 Youtube Jacker İşe Yarama..
(8485 okuma, 8 yanıt)
 Netopsiyon Özel Nuke Sürü..
(46926 okuma, 61 yanıt)
 YouTube Videolarını Sorun..
(57123 okuma, 79 yanıt)
 Site yarışmasi Basvurular..
(21197 okuma, 25 yanıt)
 hiç birsey gözükmüyorrr..
(6135 okuma, 3 yanıt)
 Yardım Nuke ....
(11214 okuma, 11 yanıt)
 Mrb forum Yardım..
(4944 okuma, 2 yanıt)
 Üyelerin özel mesajlarını..
(7505 okuma, 5 yanıt)
 sitem yavaş açılıyo..
(6073 okuma, 3 yanıt)
 Nasipte Askere Gitmekte V..
(23752 okuma, 30 yanıt)
 Video stream nasil kullan..
(9069 okuma, 8 yanıt)
 Yeni Modul Oluşturdum ayr..
(10224 okuma, 8 yanıt)
 Forumu son 24 saatte kim ..
(6064 okuma, 3 yanıt)
 coppermine..
(8154 okuma, 7 yanıt)
 Yeni Forum Yaratıyorum Am..
(7599 okuma, 5 yanıt)
 Forum Sorunu..
(5840 okuma, 2 yanıt)
 Sağ Ve Sol Bloklar Yan Ya..
(10692 okuma, 10 yanıt)
 Admin paneli..
(8596 okuma, 6 yanıt)
 Forum Yonetim Sayfasi so..
(9004 okuma, 8 yanıt)
 Bilgide Haber Blok Yardım..
(4690 okuma, 1 yanıt)
 Türkçe karakter sorunu öl..
(9118 okuma, 7 yanıt)
 Güvenli Bir Php Sürümü..
(5167 okuma, 2 yanıt)
 titlede turkce karekter s..
(4902 okuma, 1 yanıt)
 5 DK SONRA İNTAHAR EDİCEM..
(12958 okuma, 14 yanıt)
 BBtonuke 2 Sorun..
(5615 okuma, 3 yanıt)
 Yeni Sitemde Hangi Php Nu..
(8326 okuma, 6 yanıt)
 Netopsion pagerank Kampan..
(7373 okuma, 5 yanıt)
 haber sitesi cms..
(91395 okuma, 112 yanıt)
 Pagerank Kampanyası İle İ..
(37898 okuma, 48 yanıt)
 Nukejmap site haritası ha..
(5397 okuma, 2 yanıt)
 flash sayfasına haber ekl..
(5551 okuma, 1 yanıt)
 Phaspeseo da Nerde hata y..
(4161 okuma, 0 yanıt)
 mail list toplu mail gönd..
(16226 okuma, 21 yanıt)
 Sothink dhtml menü..
(8183 okuma, 7 yanıt)
 dreamweaver..
(5830 okuma, 2 yanıt)
 Parse error, syntax error..
(8577 okuma, 6 yanıt)
 forum..
(4979 okuma, 1 yanıt)
 Forumdaki Konular ?..
(7853 okuma, 5 yanıt)
 Seo yükledim Güvenlik kod..
(6687 okuma, 3 yanıt)
 seonun kuruldugunu ve işl..
(7148 okuma, 4 yanıt)
 AEG ZD..
(6234 okuma, 2 yanıt)
 Kampanya Başvuruları..
(21173 okuma, 22 yanıt)
 Netopsiyon Pagerank İşbir..
(19594 okuma, 21 yanıt)
 Yeni Domain Googlede yok..
(5307 okuma, 2 yanıt)
 sayfa üretim yazısı..
(4746 okuma, 1 yanıt)
 Boglon.de Sitemin Hizini ..
(3859 okuma, 0 yanıt)
 Tema Taşırması?..
(4050 okuma, 0 yanıt)
 title nasıl değiştirlir..
(11371 okuma, 11 yanıt)
 2 tane ayri scrip..
(5301 okuma, 1 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Pagerank Kampanyası İle İlgli Düşünceleriniz ve Önerileriniz
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Pagerank Kampanyası İle İlgli Düşünceleriniz ve Önerileriniz
Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Eski Başlıklar
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-01-08, 14:09:57    Mesaj konusu: Pagerank Kampanyası İle İlgli Düşünceleriniz ve Önerileriniz Alıntıyla Cevap Gönder

Sitemizde başlatmış olduğumuz pagerank kampanyası ile iligil düşünceleriniz,önerileriniz ve tüm sorularınızı burada bizimle paylaşın....

hep beraber daha iyiye

En son polibo06 tarafından 2008-01-08, 14:53:15 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-03-28, 18:57:45    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
mersoy

MesajTarih: 2008-01-08, 14:27:31    Mesaj konusu: Re: Pagerank Kampanyası İle İlgli Düşünceleriniz ve Öneriler Alıntıyla Cevap Gönder

kampanya çok güzel tebrik ederim

benim düşüncem, logo ebatlarının standart olması lağzım

örneğin : destekleyenler bloğunda bir çok sitenin logosunu göstericem ve bu logo ebatları farklı olduğunda görüntü bozulabilir.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-01-08, 14:35:50    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kurallarda yazıyor mersoy

95*35 ebatlarında olması gerekiyor
Başa dön
artistbaron

MesajTarih: 2008-01-08, 14:39:41    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Öneri...;

O zaman Site Tanıtım ve Eleştiri bölümünü kapatalım ...

1 mesajıda olan gelip konu açıp link verecek ....

Yanlışmıyım ?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-01-08, 14:41:36    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

KarYureKLi :

*Sitenizde Link İstiyorsanız Burada yayınlanan ve sitenize eklenmenizi istediğimiz tüm linkleri istinassız sitenize eklemeniz(eklemeyenler kampanyadan çıkarılacaktır)

Bu kampanyaya üye olan herkesin linklerine anasayfayı kopmle ayırsak yetmez.

Ben mi yanlış anladım..

sitenizde bir tablo içinde kayan resimler şekline gösterileceği için sayfanızla alakası olmayacaktır

örnek:

http://www.arvalli.com/

detekleyenler modülüne göz atınız

ben bu kampanya için yaptığım index sayfası için

www.caylaq.net gibi istediğiniz şekilde yapabilirsiniz
Başa dön
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-01-08, 14:45:36    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

artistbaron :
Öneri...;

O zaman Site Tanıtım ve Eleştiri bölümünü kapatalım ...

1 mesajıda olan gelip konu açıp link verecek ....

Yanlışmıyım ?

bunun iste tanıtımı ile alakası bulunmamaktayım..mesaj sayısı ile iligli bir fikir şimdilik belirtmedik ancak bir mesajlı üye bu kampanyay katılsa bile belli bir süre sonra kampanya dışında kalacaktır.Şöyle ki

yeni siteler eklendiğinde biz forum sayfasında ilan edeceğiz.Eğer kişi bir daha netopsiyona girmez ve takip etmezse linkleri eklmemiş olacak ve kendisini bu kampanya dışında bulacaktır.İstese de istemezsede bizi takip etmek zorundadır bu kampanyaya katılanlar
Başa dön
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-01-08, 14:48:15    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hyilmaz99 :

konu daha tam olark anlaşılmış değil.. zamanla anlaşılır olacak sanırım..

üyelik işlemleri başladı mı mesela. nereden üye olucaz.

üyelik söz konusu değildir.Yeni bir başlık açarak kurallara uygun bir şekilde bilgileri veriniz.Siteniz incelenecektir ve kampanyaya uygun görünülürse sabitlenen başlıkta katıldığını belitilecek ve açmış olduğu başlık kilitlenecektir.Tüm kampanyaya aktılanlar ise sabitlenen konuyu takip ederek yeni eklenen siteleri kendi sayfalarına eklemek zorundadırlar.Bunu yapmayanlar iki uyarıdan sonra kampanyadan çıakrtılacaktır
Başa dön
hyilmaz99

MesajTarih: 2008-01-08, 14:57:59    Mesaj konusu: Re: Pagerank Kampanyası İle İlgli Düşünceleriniz ve Öneriler Alıntıyla Cevap Gönder

başlık nerede açılacak bu klasörde sadece moderatörler başlık açabiliyor.. kampanyaya katılırken nerede başlık açalım.
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-03-28, 18:57:45    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
mersoy

MesajTarih: 2008-01-08, 14:59:21    Mesaj konusu: Re: Pagerank Kampanyası İle İlgli Düşünceleriniz ve Öneriler Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
Sitenizi tarif eden 35*90 ebatlarında bir resimi(.gif veya.jpg zorunlu) ftp adresinize yükleyemeniz.Bu kampanyaya herkes kendi logosuyla katılacaktır
(resim ebatınızı mümkün olduğunca küçük tutunuz çünkü yüksek ebatlı resimler yüklenmede zorunluk çekerler bu yüzden reklamnızı yapamamış olursunuz)

baştan sona okudum kurallarda bu şekilde yazıyor
Başa dön
thsean

MesajTarih: 2008-01-08, 15:45:13    Mesaj konusu: Re: Pagerank Kampanyası İle İlgli Düşünceleriniz ve Öneriler Alıntıyla Cevap Gönder

kampanya çok güzel düşünülmüş bende siteme netopsiyon logosunu koymaktan hoşnut kalırım emeği gene herkeze teşekkürler.
Başa dön
juglanin

MesajTarih: 2008-01-08, 16:46:29    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

olayı tam cözemedim simdi site en alt kısmına netopsiyonu buyuk keyifle ekledim.netopsiyonda bize llinkmi verecek?başlık acacagız buda kilitlenecek dogrumu anlamısım.ve her yeni site ekliyeni bizde ekliyecegiz? bu son kısım boyle ise ben malesef cıkmak zorunda kalırım cunku destek verenlene modulu degil en altta siteleri ekliyorum.ve neden her siteyi ekliyoruz?amac netopsiyondan link almak degilmi?yanlislarim varsa ksurua bakmayın aksam ustu algilama bende dusuyor ;)
Başa dön
soulfather

MesajTarih: 2008-01-08, 19:35:53    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

evet basşlık acacagımız yer yok bizde duyuru bolumune ekledik

ben site logosunu hem site en alt footer ra hemde site destekleyenlere ekledim netopsiyon olarak

http://catkara.net/Supporters.phtml
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
KarYureKLi

MesajTarih: 2008-01-08, 20:28:28    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Mantık güzel..
Şimdiye kadar hiç kullanmadığım Web_Link modülünü artık kullanmanın zamanı geldi galiba..

Peki block şart mı ?
Yoksa sadece destekleyenler kısmına eklenirse yeter li mi ?
Başa dön
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-01-08, 21:03:52    Mesaj konusu: Re: Pagerank Kampanyası İle İlgli Düşünceleriniz ve Öneriler Alıntıyla Cevap Gönder

hyilmaz99 :
başlık nerede açılacak bu klasörde sadece moderatörler başlık açabiliyor.. kampanyaya katılırken nerede başlık açalım.

başlık açılmıştır..Kampanyaya katılmak isteyenler ilanını verebilirler

mersoy :
baştan sona okudum kurallarda bu şekilde yazıyor

demek ki belli bir ölçü bulunmaktadır

thesan :
kampanya çok güzel düşünülmüş bende siteme Netopsiyon logosunu koymaktan hoşnut kalırım emeği gene herkeze teşekkürler.

sadece netopsiyon logosu değil kampanyaya katılan tüm site logoları eklenilecektir

juglanin :

olayı tam cözemedim simdi site en alt kısmına netopsiyonu buyuk keyifle ekledim.netopsiyonda bize llinkmi verecek?başlık acacagız buda kilitlenecek dogrumu anlamısım.ve her yeni site ekliyeni bizde ekliyecegiz? bu son kısım boyle ise ben malesef cıkmak zorunda kalırım cunku destek verenlene modulu degil en altta siteleri ekliyorum.ve neden her siteyi ekliyoruz?amac netopsiyondan link almak degilmi?yanlislarim varsa ksurua bakmayın aksam ustu algilama bende dusuyor ;)

hayır amaç netopsiyondan link almak değil.Netopsiyon bu kampanyayı sadece organize ediyor.Amaç ücretsiz bir şekile sitelerinizin reklamnını yapmak, Sitenizin logosunu kim kaldırmış diye merak edip logoları tıklarsanız ki bunu herkes yaparsa katılımın sayısına bağlı oalrak pagerank ve backlink alırsınız.Buda google da ön plana çıkmanızı yarar...
Toplistleri eklerken site logosu eklemiyormusunuz? Burada da siz hiç bir şey yapmayacaksınız.(üye adı mail vs...bu kampanyayı takip edeceksiniz.katılanların logsunu sitenize ekleyeceksiniz.Onlarda sizin sitenizin reklamını yapacak.

KarYureKLi :
Mantık güzel..
Şimdiye kadar hiç kullanmadığım Web_Link modülünü artık kullanmanın zamanı geldi galiba..

Peki block şart mı ?
Yoksa sadece destekleyenler kısmına eklenirse yeter li mi ?

tek şartımız sayfanızın ana sayfasında tüm linkleri göstermeniz isterseniz siz detaylı bir block yapabilirsiniz veya footerde kullanabilirsiniz.Sitenizin düzenini nasıl ayarlamak istiyorsanız öyle yapınız.

benim yaptığım taslağa bakmak istiyorsanız

http://www.caylaq.net

En son polibo06 tarafından 2008-01-08, 21:11:31 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
soulfather

MesajTarih: 2008-01-08, 21:06:51    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben verdim hadi hayırlsı arkadaslar
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
hyilmaz99

MesajTarih: 2008-01-09, 15:14:38    Mesaj konusu: Re: Pagerank Kampanyası İle İlgli Düşünceleriniz ve Öneriler Alıntıyla Cevap Gönder

benim sitem onaylandı. bende YUKARIDA ONAYLANMIŞTIR diye belirtilen sitelerin logosunu destekleyenler modülünde ekledim. ama diğer siteler beni eklediler mi? ben baktın daha değil. bunların hepsini kontrol etmek çok zor olmaz mı??

üye sayısı arttıkça logo eklemek te bunları kontrol etmek de zorlaşacak. bence katogori oluşturup üyeleri bölmek lazım. şahsen ben 100 tane logo eklemek istemem. siteyi kasar diye düşünüyorum..
Başa dön
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-01-09, 15:32:15    Mesaj konusu: Re: Pagerank Kampanyası İle İlgli Düşünceleriniz ve Öneriler Alıntıyla Cevap Gönder

hyılmaz eğer bir şey kazanmak istiyorsanız bir şeyler kaybetmek zorundasınız.

bambu ağacı sadece çinde yetişir.Herkes iyi kazandırdığı için ekmek istiyor ama çinden başka yerde yetişmiyor sebibi iklim koşulları değil.hava değil..bitki örtüsü değil...

türkiyede herkes toprağı ektikten e kısa süre sonra rün elde etmek ister.Ürün elde etsinki satıp para kazansın...Ancak bambuda daha çok para vardır...Neden ekmiyoruz?

çinler bambuyu ekiyorlar..suluyorlar gübresini veriyorlar bir hafta geçiyor daha tomurcuk bile yok....iki hafta üç hafta dört hafta....aradan 6 ay geçiyor hala daha tomurcuk bile yok ortada...her gün suluyorlar aradan 1 yıl geçiyor yine yok tomurcuk...

2-3-4-5 yıl geçiyor yine yok....düşünebiliyormusun tam 5 yıl boyunca toprağa su veiyorlar gübre veriyorlar ama daha ortada küçücük bilr bir belirti yok...

5 yıl bittikten sonra 6 haftada tam 27m yükseliyor bambu ağacı....

sonra diyoruzki bambu neden bizde olmuyor?

günümüzde hostin siteleri 20-30-40 gibi ücretler isterken bri seo denilen işlem için 300 $ istiyorlar.....
kendin sağa sola link vermek istesen adamlar 100 ytl ile ihaleyi başlatıyor.
Ben size diyorum ki sitenize 35*95 ebatlarında bir kaç resim ekleyin karşılığında yorulmadan ezihet çekmeden sitenizin hit katın...sen diyorsunki siteyi kasar....

terin toprağa değecek yılmaz.....inan değecek

bir çok site yaptım.Şu adna 5 sitede yöneticilik yapıyorum.Kendi kişisel sitem yok ama arkadaşın sitesini benim gibi gördüm sahiplendim ve bu forum bir seneye yakın bir süredir açık.reklam hiç yapmadım.imzamdaki site burada başka bir yerde linki eklemedim ben...

içerik gelişsin dedim...

Toplam başlık: 2718
Toplam mesaj: 30346
Toplam ziyaret: 18752

bana 30 bin emsajı geçen pek forum sitesi gösteremezsin...haksızmıyım?

sen kendi sitene 1000 resim eklersin kaybın olmaz olsaydı toplistler olmazdı...

1000 site senin sitene link verirse kazanacağını tahmin bile edemezsin?

demişsinki herkes beni eklemiş mi?

bunu kontrol etmeye kalksan ayda bir kez tüm resimlere tıklasan..bunu herkes yapsa ayda 1000 tana backlink almış olacaksın?

al sana pagerank al sana backlink

sonra bak siten google da kaçıncı?

başka aklında sorusu olan?

unutmayın bu kampanyayı ben kendi adıma kazanç sağlamak için yapmıyorum.Yada netopsiyon kazanç için yapmıyor...

İsteyen katılır istemeyen katılmaz.Zorlayan yok
Başa dön
hyilmaz99

MesajTarih: 2008-01-09, 15:42:36    Mesaj konusu: Re: Pagerank Kampanyası İle İlgli Düşünceleriniz ve Öneriler Alıntıyla Cevap Gönder

kızma abii biz bu işlerde yeniyiz.. ben bambuyu dikeli daha iki ay oldu. ben bu siteyi yapmadan önce daha hiç site yapmamıştım. senin dediğin olsun. bu benim yaptığım ilk site diyebilirim. sen ne dersen o olur..
Başa dön
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-01-09, 15:56:46    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dün bi başlık açılmıştı neden nuke siteler googlede önde değil diye ben cevap vereyim....

nuke kullanan WEBMASTER lar hazıra alışıyor.Emek harcamıyor.Dayanışma hiç yok....Amacımız nuke kullananlara YARDIM ve dayanışmadır. Kategori adı

İŞBİRLİĞİ

eğer bilgimize güveniyorsanız, dürüstlüğümüze güveniyorsanız sorun yoktur
Başa dön
hyilmaz99

MesajTarih: 2008-01-09, 16:12:29    Mesaj konusu: Re: Pagerank Kampanyası İle İlgli Düşünceleriniz ve Öneriler Alıntıyla Cevap Gönder

siteme ziyaretçilerin girişini kontrol eden monitor modülü kurmuştum. oradan bakıyorum da en çok ziyaretçi netopsiyondan geliyor bana.

sağolasın netopsiyon.

bence bu proje tutar..

http://www.arvalli.com/modules.php?name=Monitor&op=verReferer

isterseniz bir bakın..
Başa dön
roy

MesajTarih: 2008-01-09, 16:43:10    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gerçekten güzel bir projeye benziyor. Emeğiniz için teşekkürler.
Başa dön
envergengoru

MesajTarih: 2008-01-09, 17:08:44    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ha gayret 2008 herkese yaradi her halde projeler basladi yenilikler fikirler atin ortaya tatislim konusalim paylasalim mutlaka bir sonuca varilir herkese hayirli olsun simdiden
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
BURHAN

MesajTarih: 2008-01-09, 17:11:57    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kanpanyayı başlatan ve kanpanyaya ciddi anlamda emek veren tüm arkadaşlara çok teşekkürler.

yanlız bir şeyi öenmle arz edeyim:

şu an onaylanan tüm siteleri toplu olarak burada bir görsek çok iyi olur. ben 2-3 site ekledim ama başka hangilerin onaylandığını bilmiyorum

bilginize
Başa dön
juglanin

MesajTarih: 2008-01-09, 17:35:53    Mesaj konusu: Re: Pagerank Kampanyası İle İlgli Düşünceleriniz ve Öneriler Alıntıyla Cevap Gönder

polibo06 :
hyılmaz eğer bir şey kazanmak istiyorsanız bir şeyler kaybetmek zorundasınız.

bambu ağacı sadece çinde yetişir.Herkes iyi kazandırdığı için ekmek istiyor ama çinden başka yerde yetişmiyor sebibi iklim koşulları değil.hava değil..bitki örtüsü değil...

türkiyede herkes toprağı ektikten e kısa süre sonra rün elde etmek ister.Ürün elde etsinki satıp para kazansın...Ancak bambuda daha çok para vardır...Neden ekmiyoruz?

çinler bambuyu ekiyorlar..suluyorlar gübresini veriyorlar bir hafta geçiyor daha tomurcuk bile yok....iki hafta üç hafta dört hafta....aradan 6 ay geçiyor hala daha tomurcuk bile yok ortada...her gün suluyorlar aradan 1 yıl geçiyor yine yok tomurcuk...

2-3-4-5 yıl geçiyor yine yok....düşünebiliyormusun tam 5 yıl boyunca toprağa su veiyorlar gübre veriyorlar ama daha ortada küçücük bilr bir belirti yok...

5 yıl bittikten sonra 6 haftada tam 27m yükseliyor bambu ağacı....

sonra diyoruzki bambu neden bizde olmuyor?

günümüzde hostin siteleri 20-30-40 gibi ücretler isterken bri seo denilen işlem için 300 $ istiyorlar.....
kendin sağa sola link vermek istesen adamlar 100 ytl ile ihaleyi başlatıyor.
Ben size diyorum ki sitenize 35*95 ebatlarında bir kaç resim ekleyin karşılığında yorulmadan ezihet çekmeden sitenizin hit katın...sen diyorsunki siteyi kasar....

terin toprağa değecek yılmaz.....inan değecek

bir çok site yaptım.Şu adna 5 sitede yöneticilik yapıyorum.Kendi kişisel sitem yok ama arkadaşın sitesini benim gibi gördüm sahiplendim ve bu forum bir seneye yakın bir süredir açık.reklam hiç yapmadım.imzamdaki site burada başka bir yerde linki eklemedim ben...

içerik gelişsin dedim...

Toplam başlık: 2718
Toplam mesaj: 30346
Toplam ziyaret: 18752

bana 30 bin emsajı geçen pek forum sitesi gösteremezsin...haksızmıyım?

sen kendi sitene 1000 resim eklersin kaybın olmaz olsaydı toplistler olmazdı...

1000 site senin sitene link verirse kazanacağını tahmin bile edemezsin?

demişsinki herkes beni eklemiş mi?

bunu kontrol etmeye kalksan ayda bir kez tüm resimlere tıklasan..bunu herkes yapsa ayda 1000 tana backlink almış olacaksın?

al sana pagerank al sana backlink

sonra bak siten google da kaçıncı?

başka aklında sorusu olan?

unutmayın bu kampanyayı ben kendi adıma kazanç sağlamak için yapmıyorum.Yada Netopsiyon kazanç için yapmıyor...

İsteyen katılır istemeyen katılmaz.Zorlayan yok

sevgili arkadasım konu yla pek alakası yok ama ziraat mühendisi olarak sunu belirtmek isterim bambu sadece çinde yetişmiyor ulkemizde de yetiştirldiği bolgeler var.cok ımarik bir bitki .yayılmacı etrafındaki bitki örtüsünü absorbe edip tüm alanı istila ediyor.oyüzden yetiştirmeyi düsünen varsa dikkatli olamli orman larımız elden gidebilir.ama yetime suresi hakkında cok fazla bilgim yok .pawlonia var dunyanın en hi,zli buyuyen agaci yılda 2 3 m boy atar arkadaslar boyle bir agac ariyorhemen olsun istiyor.ama emek vermeden hicbirsey olmuyor.10 izle 1 kere uygula derler eskiler oyuzden once izleyelim sonra basari bekliyelim.sana bu konuda katılıyorum.saygılar
Başa dön
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-01-10, 01:34:11    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

@ burhan

http://netopsiyon.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=36960&sid=723368db96e680112ac240f034412292

linkinde onaylanan sitelerin ilanı yapılıyor.Onaylanan bazı sitelerin logo sorunu mevcuttur.Bu sorunları arkadaşlar ile özel mesajla sorunu çözmek için uğraşıyoruz.Bu sorunlar düzelince verdiğim linkte yayınlanacaktır.

o linkteki yer alan sitelerin logosunu eklemek mecburidir

Diğer siteleride şu anda inceliyorum.EN kısa sürede herkese cevap vermeye çalışıyorum.

@juglanin

o ağaç örneğini anlatmamın sebebi ziraatçılık yapmak değil...ki haddime değil.Ben çiftçi değilim.Söylemek istediğim zorda olsa emek harcamamız lazım
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Eski Başlıklar Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
Sayfaya git 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız