Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 635
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 Prince of Persia : Sands ..
(3862 okuma, 0 yanıt)
 Youtube Jacker İşe Yarama..
(8485 okuma, 8 yanıt)
 Netopsiyon Özel Nuke Sürü..
(46924 okuma, 61 yanıt)
 YouTube Videolarını Sorun..
(57121 okuma, 79 yanıt)
 Site yarışmasi Basvurular..
(21196 okuma, 25 yanıt)
 hiç birsey gözükmüyorrr..
(6134 okuma, 3 yanıt)
 Yardım Nuke ....
(11214 okuma, 11 yanıt)
 Mrb forum Yardım..
(4944 okuma, 2 yanıt)
 Üyelerin özel mesajlarını..
(7505 okuma, 5 yanıt)
 sitem yavaş açılıyo..
(6072 okuma, 3 yanıt)
 Nasipte Askere Gitmekte V..
(23750 okuma, 30 yanıt)
 Video stream nasil kullan..
(9068 okuma, 8 yanıt)
 Yeni Modul Oluşturdum ayr..
(10224 okuma, 8 yanıt)
 Forumu son 24 saatte kim ..
(6064 okuma, 3 yanıt)
 coppermine..
(8154 okuma, 7 yanıt)
 Yeni Forum Yaratıyorum Am..
(7598 okuma, 5 yanıt)
 Forum Sorunu..
(5840 okuma, 2 yanıt)
 Sağ Ve Sol Bloklar Yan Ya..
(10691 okuma, 10 yanıt)
 Admin paneli..
(8595 okuma, 6 yanıt)
 Forum Yonetim Sayfasi so..
(9003 okuma, 8 yanıt)
 Bilgide Haber Blok Yardım..
(4690 okuma, 1 yanıt)
 Türkçe karakter sorunu öl..
(9118 okuma, 7 yanıt)
 Güvenli Bir Php Sürümü..
(5167 okuma, 2 yanıt)
 titlede turkce karekter s..
(4902 okuma, 1 yanıt)
 5 DK SONRA İNTAHAR EDİCEM..
(12957 okuma, 14 yanıt)
 BBtonuke 2 Sorun..
(5615 okuma, 3 yanıt)
 Yeni Sitemde Hangi Php Nu..
(8326 okuma, 6 yanıt)
 Netopsion pagerank Kampan..
(7373 okuma, 5 yanıt)
 haber sitesi cms..
(91391 okuma, 112 yanıt)
 Pagerank Kampanyası İle İ..
(37896 okuma, 48 yanıt)
 Nukejmap site haritası ha..
(5397 okuma, 2 yanıt)
 flash sayfasına haber ekl..
(5551 okuma, 1 yanıt)
 Phaspeseo da Nerde hata y..
(4161 okuma, 0 yanıt)
 mail list toplu mail gönd..
(16226 okuma, 21 yanıt)
 Sothink dhtml menü..
(8181 okuma, 7 yanıt)
 dreamweaver..
(5830 okuma, 2 yanıt)
 Parse error, syntax error..
(8577 okuma, 6 yanıt)
 forum..
(4979 okuma, 1 yanıt)
 Forumdaki Konular ?..
(7853 okuma, 5 yanıt)
 Seo yükledim Güvenlik kod..
(6687 okuma, 3 yanıt)
 seonun kuruldugunu ve işl..
(7148 okuma, 4 yanıt)
 AEG ZD..
(6233 okuma, 2 yanıt)
 Kampanya Başvuruları..
(21171 okuma, 22 yanıt)
 Netopsiyon Pagerank İşbir..
(19594 okuma, 21 yanıt)
 Yeni Domain Googlede yok..
(5307 okuma, 2 yanıt)
 sayfa üretim yazısı..
(4746 okuma, 1 yanıt)
 Boglon.de Sitemin Hizini ..
(3859 okuma, 0 yanıt)
 Tema Taşırması?..
(4050 okuma, 0 yanıt)
 title nasıl değiştirlir..
(11371 okuma, 11 yanıt)
 2 tane ayri scrip..
(5301 okuma, 1 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Pagerank Kampanyası İle İlgli Düşünceleriniz ve Önerileriniz
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Pagerank Kampanyası İle İlgli Düşünceleriniz ve Önerileriniz
Sayfaya git Önceki  1, 2

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Eski Başlıklar
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-01-10, 02:13:57    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar inanın sizi anlamıyorum...tüm sroularınızı yanıtlamama rağmen hala aynı konuları söylüyorsunuz

Başvuru
Katılan sitelerin toplu listesi

logonuzun ebatı en fazla 35*90 olmak zorundadır.....120 pix olan logonuzun linkini vermeyin.....
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-03-28, 15:03:55    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
soulfather

MesajTarih: 2008-01-10, 19:31:40    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

evet bende bu işte çok iyi degilim ama ustamızın dedigi gibi emek verirsek baskalarıda bizim yaptıgımız işe saygı duyacaktır sen siteyi acıyorsun ama kendin için degil başkaları için olması lazım dimi arkadaslar
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-01-15, 01:51:28    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

envergengoru :

polibo06 :
Birçok site sahibin sorunudur pagerank ve site hiti....Bunun için bir çok sitedeki yalan yanlış linkler ile uğraşıyoruz. Gereksiz yüzlerce topliste üye oluyoruz.Yada bir reklam yayınlamak için dünyanın ücretini ödüyoruz.Peki hiç düşündünüz mü bunlar kimin işine yarıyor diye?

İşte Netopsiyon olarak yeni bir kampanyayı başlatıyoruz.Bu kampanyayı tamamiyen ben üstlenmiş olup tüm kontrolü bendedir.Kurallara uymayan siteler veya yöneticiler bu kampanya dışında kalacaktır.

kampanyamızın ana fikri ve amacını kısaca belirteyim...

Google çok basit bir mantık ile siteleri yedekler ve listeler.Bir çok siteden o siteye link verilmişse o site başarılıdır ve kalitelidir.Örnek kaç sitede google linki var? Kalitesiz diyebilirmisiniz?

İşte bizde bu kampanya ile sitelerimize aşırı sayıda link yönlendirerek sitemizi google kaliteli ve içerikli gösterecez.

Katılıma göre pagerank değerleriniz yükselecektir.Benim beklentim en az 2 puanlık pagerank değeri.

KURALLAR

*Netopsiyon sitelerine üye olan herhangi biri bu kampanyaya katılabilir

*Sitenizde Link İstiyorsanız Burada yayınlanan ve sitenize eklenmenizi istediğimiz tüm linkleri istinassız sitenize eklemeniz(eklemeyenler kampanyadan çıkarılacaktır)

*Tüm duyurular buradan yapılacağı için herkes bu başlığı güncel bir şekilde takip etmek zorundadır.

*Bu kampanyaya katılan sitelerin pr değerinin bir önemi kazanmamaktadır.Amaç herkesin kazanması

*Sitenizi tarif eden 35*90 ebatlarında bir resimi(.gif veya.jpg zorunlu) ftp adresinize yükleyemeniz.Bu kampanyaya herkes kendi logosuyla katılacaktır
(resim ebatınızı mümkün olduğunca küçük tutunuz çünkü yüksek ebatlı resimler yüklenmede zorunluk çekerler bu yüzden reklamnızı yapamamış olursunuz)

*Netopsiyon iki logo sunmaktadır bunlardan herhangi birini eklemeniz zorunludur

*İstediğiniz kadar site ile başvuru yapabilirsiniz.Bu sitelerin size ait olmasına özen gösteriniz

*Erotik,sex,adult,kumar,crack,warez ve bölücü sitelerin bu kampanyaya katılması kesinlikle yasaktır.

*Kampanyaya katılmak isteyenler yeni başlık açarak gerekli bilgileri bize sunmaları gerekmektedir

*Kampanyaya katılanlara kesinlikle gerekli olduğunda ulaşabilmeliyiz

*başvuru şekli:

site adı:
site içeriği:(yanlış bilgi verenler kampanyaya katılamaz)
site sahibinin maili:(Bir sorunla Karşılaşıldığı zaman bu mail adresi kullanılarak size ulaşılacaktır.Bu yüzden gerçek ve her zaman kullandığınız mail adresini veriniz)
site logo adresi:

Kampanyayı Sitenize Ekleme:

Bir çoğunuz nuke kullanıyorsunuz.Nukenin reklamlar veya destekleyenler bloğunda kayarak logoları göstermelisiniz.Bu şekilde hem site düzeniniz bozulmaz hemde sitenizde bir ağırlaşma söz konusu olmaz

Sitesi eklenen arkadaslar burayi okumusmu yoksa hemen bakip ekledilermi arkadaslar sitesi onaylananlar lütfen sitenizi tanitan logolarinizi guncelleyin ve vereceginiz link kalici olmalidir linkleri eklemistim gunduz yoktum aksam uzeri geldim sitem linki görmedigi icin blok sitenin görüntüsü bozmustu ve su anda hepsini devre disi biraktim birde

Not : Kapmaya kapsami adi altinda ilk öncelikle logo hakkinda bir karar alinmisti ama simdi bakiyorum her kes bir telden logo yapmis

Lutfen Arkadaslar karalstirildigi gibi 90x35 olarak herkes logosunu ayarlasin vereceginiz logonun yolu sabit olmalidir logo degisimini yaptiginizdada kimseye bilgi vermenize gerek kalmayacak kalici oldugu icin ayni yola ayni isimde yeni logonuzu atarsiniz ve kimse sorun yasamaz kapanyanin ilk gunleri oldugu icin sorunlar yasanmaktadir ben bu sorunlari dile gtirip kalici cözümlerin saglanmais iicin yeniden isbirligi dayanisma icinde kuralalra uyularak her kes kendi sitesinin logosunu yenilesin

Kampayadan Sorumlu arkadasimizin ( polibo06 ) Bilgisine

Site adresi: www.siteadiniz.com
Grafik adresi: www.siteadiniz.com/kalici_isim.gif-png-jpg
Açıklama: sitenizin aciklamsi minumum 50 karakter maksimum 300
Grafik Yüksekliği Bunlari sabileyin : 35
Grafik Genişliği: burasida sabitlensin : 90
Email: gönderen kisinin sitedeki mail adresi
Nickname: netopsyonda kullandigi nick

Arkadaslar calismalarin devamliligi acisindan en önemli israrla degindigim konu logo yolu sabitisim olmasidir ...

Ilginize Ve kampaya kapsaminda bu is gönul veren ( polibo06 ) arkadasimizada tesekkür ederim ...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-01-15, 01:54:07    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

soulfather :

evet dostum haklısın mesala benim logo simdi nakavt ama suan sitem bakımda o yuzden biraz zman alacak ama halletmeye calısıyorum

envergengoru :
soulfather :
evet dostum haklısın mesala benim logo simdi nakavt ama suan sitem bakımda o yuzden biraz zman alacak ama halletmeye calısıyorum

Benim yukarda bahsettigim sey kalici olmasi icin siten bakimda olmasi halinda bile logo aktif olmali onun böyle bir durumdada sitesini silen arkadaslarda olabilir onun icin kalici bir klasör icine koyulabilir ....

Root /logolarim/logo.gif

site silinsede bu dizini silmezsin sonucla bir iki gunluk bir dusunce olmadigi icin her kes genis dusunmek zorundadir ...
Başa dön
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-01-15, 01:57:03    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

envergengoru :

Ben Suan ugrasiyorum degisik bir sey yapmak istiyorum olursa paylsirim olmazsa yayinlayacam

Hazir olunca kburdan yazarim

Başa dön
BURHAN

MesajTarih: 2008-01-15, 02:07:50    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

şu ana kadar 9 site onaylandı dokuzuda siteye eklendi.diğer siteler onaylandığında siteye eklenecektir
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-01-15, 02:22:02    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yokluğumda sağolun bayağı kampanyamıza destek vermişsinizsiniz.Eleştiri ve yorumlarınızı bizden mahrum etmemişsiniz.Şİmdi ben cevaplıyayım...

logo konusu benim canımı o kadar çok sıkıyorki anlatamam.....Arkdaşlar biraz belki ağır olacak ama artık benimde sabrım kalmadı....

90*35 ebatında bir logo yapamıyorsanız ve bunun linkini veremiyorsanız bu kampanyaya katılıp katılmamanız önemli değil....Sizin daha bir çok konuyu öğrenmeniz gerekiyor demektir....Ne yazık ki herkes webmaster olabilirim diye ortaya çıkıyor.Biz buna karşı değil tam tersi bunun arkasındayız ve elimizden geldiğince yol göstermeye çalışıyoruz.Php nuke değil tüm scriptler hatta kod anlatımı yapıyoruz bunları kimin için yapıyoruz?ali osmanın php ihtiyacı mı var? benim html ihtiyacım mı var? Ne yazıkki siz bunlara hiç göz atmıyorsunuz.Bilmemek önemli değil...Ayıpta değil......Ama buraya gelip yazılanları okumamak ayıp...Okumadan bize karşı hakaret etmeniz daha da çok ayıp...
hyilmaz beni çok kırdın.

Bu kampanyaya katılanlar denetlenecekmidir diye sordunuz?
evet tabiki denetlenecektir.Tek ben değil herkes denetleyecek.Bir konu açacağım o başlık altında şikayetlerinizi yazacaksınız ve bende o site sahibi ile görüşeceğim.

Ancak benim bu aralar çok işim var.Değil nette zaman geçirmek bilgisayar başına oturamıyorum.çarşamba günü tüm işlerim bitiyor ve boş gezen bir avareden farksız olacağım işte o zaman 24 saat buradayım.Sanırım 2 günden kimse bir şey kaybetmez.

son olarakda kampanya başvurusu mesajı altında mesaj yazmaya hiç kimsenin mesajını dikkate almam...ne özel mesaj atın..nede benim yapmış olduğum numaraların altına kendi sitenizi yazın....Mesajınızı okumadan siliyorum çünkü...hem kendinize yazık hem bana....lütfen biraz daha düzenli olalım...benimde işimi kolaylaştırın sizinde...

Sizden istediklerim çok basit

1.)90*35 ebatında logo yapınız

2.)başvurular diye açılan başlığa sitenizi tarif ediniz ve onaylanmasını bekleyiniz

3.)Onaylandıktan sonra sizin siteniz gibi onaylanan diğer sitelerin logosunu sitenizin İNDEX sayfasına ekleyin

Şİmdi soruyorum çok zor mu istediklerim?
Başa dön
envergengoru

MesajTarih: 2008-01-15, 02:59:46    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Isteklerin basit aslinda bende yirtindim biraz ama bilmiyorum neden bazen arkadaslar israrci oluyor onu anlamiyorum neyse umarim her sey yoluna girer ...

Bende Yarindan itibaren gunduzleri yokum aksamlari ancak görüsürüz
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-03-28, 15:03:55    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
artistbaron

MesajTarih: 2008-01-15, 03:19:59    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

envergengoru :
Isteklerin basit aslinda bende yirtindim biraz ama bilmiyorum neden bazen arkadaslar israrci oluyor onu anlamiyorum neyse umarim her sey yoluna girer ...

Bende Yarindan itibaren gunduzleri yokum aksamlari ancak görüsürüz

arkadasım senın sıtede mesela bu sıte hatalı

http://www.boglon.de/www.senirkentim.com

sonra
http://www.boglon.de/www.catkara.net

sonra

http://www.boglon.de/www.autocadokulu.net

bunlar hep acılmıyor sorun sende sanırım yoksa sıteler acılıyor

missilleme.net ve rakkasa acıldı mesela bı kontrol et ıstersen
Başa dön
envergengoru

MesajTarih: 2008-01-15, 03:28:17    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Düzenlendi
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
BURHAN

MesajTarih: 2008-01-20, 23:58:10    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu kanpanyada şöyle bir siteleri dolaştımda henüz sitemizi eklemeyenler var. sabır dedik inşallah çatlamayız]]])))
Başa dön
soulfather

MesajTarih: 2008-01-23, 19:37:01    Mesaj konusu: Re: Pagerank Kampanyası İle İlgli Düşünceleriniz ve Öneriler Alıntıyla Cevap Gönder

baktımda sole hangi baslıkta ne var belli degil gibi herkez bir yere mesaj atmıs polibo06 bu işe bir el atsan acaba olurmu basvuru yerine de eleştiri yapan var duyurular bölümüne de yazan var bu basşlıkları ayırsak veya yeniden isimlendirsek onaylanan siteler diye ayrı baslık olsa kampanya duyurular zaten var basvuru bolumude var ama onaylanan ları ayrı yapsak ve buraya kimse mesaj yazamasın daha iyi olur ...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-01-23, 19:57:03    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

soulfather ben artık bıktım gerçekten bıktım...dediğin gibi başlıkları düzenliyecem.Her gün 10 mesaj siliyorum yine olmuyor.Üç gün hastalandım neler neler yapılıyor.
herkesten ricam destekleyenler modülünü üyelere değil ziyaretçilere yapın.Onun dışında ciddi bir sorun yok
Başa dön
soulfather

MesajTarih: 2008-01-23, 21:21:29    Mesaj konusu: Re: Pagerank Kampanyası İle İlgli Düşünceleriniz ve Öneriler Alıntıyla Cevap Gönder

evet sen soyledin ben düzelltim simdi bakıcam digerlerine eger varsa soylyecem ole yapmalaları gerektigini
Başa dön
alidehmen

MesajTarih: 2008-01-31, 21:08:37    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu kampanya devam ediyormu ..??
Çok oldu takip edemedim ama... anasayfadanda düşmüş.
Başa dön
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-02-01, 01:28:37    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

alidehmen :
Bu kampanya devam ediyormu ..??
Çok oldu takip edemedim ama... anasayfadanda düşmüş.

sen kurallara uyarsan devam edecek.Uymazsan sensin devam edecek.Ben sana kaç mail çektim? Yarın bu saate sitene logoları eklemezsen sensiz devam edecek.
Başa dön
alidehmen

MesajTarih: 2008-02-01, 13:14:23    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

polibo06 <-- Kardeş bu işi bu gece halledecem inan cok işim var hafta sonu tatiline g,r,yorum bu gece işlem tamam ..güzel insan merak etme..
Başa dön
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-02-04, 23:20:52    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

10 tane resim almak haftalarını aldı...bundan sonra böyle olmaz inşallah..siteni kabul ettiğim 2. gün bana mail çekmiştin..logom yok diye...günler geçti sende hala hiç bir sitenin logosu yok ne olacak?
Başa dön
alidehmen

MesajTarih: 2008-02-04, 23:52:00    Mesaj konusu: Re: Pagerank Kampanyası İle İlgli Düşünceleriniz ve Öneriler Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar bir kaç gündür buraya giremiyordum.pagarank kampanyası. için ben 15 adet site adresi ekledim.kampanyaya katılan toplam site şimdilik bu kadarmı..?? yada bunun haricinde ekliyceğimiz varsa .ekleyeyim.
eklenen siteleri ben bu linkten ekledim.
http://eski.netopsiyon.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=36960
Başa dön
GanJa

MesajTarih: 2008-05-08, 20:32:00    Mesaj konusu: Re: Pagerank Kampanyası İle İlgli Düşünceleriniz ve Öneriler Alıntıyla Cevap Gönder

kampanya sona ermiştir.....
bitmesinin nedeni dşük katılımdır. herkese duyurulur...

bence böyle bitmemeli.
birşeyler yapabiliriz.
ben görev üstlenebilirim.
fikri olan varmı ?
Başa dön
hakan
Editör
Editör

MesajTarih: 2008-05-08, 20:42:35    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

daha profesyonel çalışılabilir, örn: anahtars.com, bence banner takas sistemleri içinde en iyi sisteme sahip site, üye olan gösterim yaptıkça diğer sitelerde gösterim hakkı kazanıyor, ne kadar ekmek o kadar köfte misali, bu şekilde takip edilmesi çok güçtü...

not: sadece düşüncemi belirttim, bu projeyi kötü bulduğum şeklinde bir düşünce olmasın kimsede, emek verildi sonuçta, saygısızlık yapmış olmak istemem
Başa dön
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-05-09, 02:26:07    Mesaj konusu: Re: Pagerank Kampanyası İle İlgli Düşünceleriniz ve Öneriler Alıntıyla Cevap Gönder

hakan ben bu kampanya için script yazıyordum...ama aylar geçti 20 site katıldı..neden kendimi yorayım?

o katılanlarda bir çoğu kuralları ihlal ediyorlar..resim ekliyor üç gün sonra yok...adamın sitesine ücretsiz backlink kazandırıyoruz istemiyorlar...gitsinler yabancı sitelerden backlink alsınlar..siteleri yabancı lamerlerin açık hedefi olsun bana ne....bu kampanya bitmiştir...çöpe taşımayı unutmuşum özür dilerim..fikri olan önerisi olan olursa genel kategoride başlık açsın duyursun.Katılım olacağına inanırsak gerekirse tekrar başlatırız....iki gün bu mesaj duruyor sonra konu çöpe taşınıyor
Başa dön
envergengoru

MesajTarih: 2008-05-09, 02:48:30    Mesaj konusu: Re: Pagerank Kampanyası İle İlgli Düşünceleriniz ve Öneriler Alıntıyla Cevap Gönder

polibo06 :
hakan ben bu kampanya için script yazıyordum...ama aylar geçti 20 site katıldı..neden kendimi yorayım?

o katılanlarda bir çoğu kuralları ihlal ediyorlar..resim ekliyor üç gün sonra yok...adamın sitesine ücretsiz backlink kazandırıyoruz istemiyorlar...gitsinler yabancı sitelerden backlink alsınlar..siteleri yabancı lamerlerin açık hedefi olsun bana ne....bu kampanya bitmiştir...çöpe taşımayı unutmuşum özür dilerim..fikri olan önerisi olan olursa genel kategoride başlık açsın duyursun.Katılım olacağına inanırsak gerekirse tekrar başlatırız....iki gün bu mesaj duruyor sonra konu çöpe taşınıyor

kardes sana daha öncede demistim bu kanpanyadan bir sey cikmaz ama olsun denemekte fayda vardi

Elestirimi önce yapacam sonrada önerimi

Elestiri : Site katilimlari oldugu bir kac gün sonra isim vermek istemiyorum burda kendilerini biliyorlar cok bir sey saniyorlar sitelerini bir kac gün sonra sildiler 5 kusur etmeyen sitelerden banklick almaa basladilar neyse sözün özü ben sildim hemde gecen gün tek tek baktim linkini tikladigim sitede görmedigim icin sildim

Bir tek Bu arkadasimin sitesi ekli o silmedigi icin
http://www.ahiliturkceciler.com

Önerim : polibo kardes bence söyle siteleri oturmus sorunlu olmayan iki gun sonra linki ulasilmayan logosu iki gun sonra kaybolan olmasin temiz güzel bir kampanya varsa talebim en az 100 site ve üzeri bir kampanya basvurusu olsun

Benim sitem herkes biliyor 4 ay oldu acik ilk bir ay ve son bir ay hemen nerdeyse hic ugrmadigim sitem Pr 2 oldu cok merak ediyorum kampanyaya basvurupta sitesinden silenlerin Pr degerleri kac olduki kampanyadakileri silmislerdi

Neyse öneri benden kimseye her gün söylemeyeceksin polibo yok link ölmüs yok bannerin yok yarin gelecek yarin eklenecek bunlar olmayacaksa kurallari yazarak yeni iki baslik aca kardes basvuru yeri ve sartlari logo ölcüleri 95 * 35 olsun müracat edilen siteler bölümünde müracat eden kisilerin kabul edilip edilmeyecegini onaylayan bir ankettte olabilir yada her kes sitesinin bilgilerini logosunu yolunu degistirmemek kaydiyla birde unutmadan daha önce yaptigimizda bende icinde olmak üzere bir cok kisi logoyu alip kendi sitesine upload etti logosunu degistiren arkadaslar oldu ama eski logolar kullanildi logonun kesinlikle yolu yazilsin logosu degisen ollursa bütün sitelerde oto olarak degismis olacak buda kimsede sikinti yaratmaz

Ilgili arkadaslar yorum ve elestirilerini yazsinlar ona göre bir karar verelim

Örnek olarak bu arkadasimiz hala silmemis buraya bir bakin bakalim destekleyenler bölümünde
http://www.ahiliturkceciler.com/modules.php?name=Supporters burdan bakin bakalim bu düzene yani insan bakinca bile bir tuhaf oluyor

arkadasim site adi logo adresi lgo boyutu ve site aciklamasi icin kisitli kelime en fazla 10 kelime olsa yeter site tanitimi icin
Başa dön
mersoy

MesajTarih: 2008-05-09, 08:31:15    Mesaj konusu: Re: Pagerank Kampanyası İle İlgli Düşünceleriniz ve Öneriler Alıntıyla Cevap Gönder

Kesinlikle yeniden başlatılmalı. Üzerinde konuşulup tartışılabilir. Polibo yu kutluyorum çok güzel bir işi yapmıştır. Bu sefer daha ciddi site sahipleri bir araya gelebiliriz.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Eski Başlıklar Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız