Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 834
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 Linux Nasıl Kurulur, kull..
(4007 okuma, 0 yanıt)
 Bu Hata Ne anlama Geliyor..
(5971 okuma, 4 yanıt)
 Domain Yönlendirme..
(6438 okuma, 2 yanıt)
 appserv sorum var..
(8473 okuma, 7 yanıt)
 host + domain almak ıstıy..
(15512 okuma, 16 yanıt)
 Namenserver..
(5627 okuma, 2 yanıt)
 Bedava Radyo Hostu Buyrun..
(8050 okuma, 5 yanıt)
 Sayfa Görüntülenemiyor Ha..
(5536 okuma, 2 yanıt)
 linux server da asp çalış..
(10490 okuma, 7 yanıt)
 Upload sorunu..
(5200 okuma, 1 yanıt)
 Temel SSH Shell Komutları..
(9958 okuma, 6 yanıt)
 Dosya Sıkıştırma/Açma Yön..
(5996 okuma, 1 yanıt)
 En Hızlı Hosting Kimde?..
(32053 okuma, 30 yanıt)
 VPS (Sanal) Sunuc..
(8215 okuma, 5 yanıt)
 domainle hostu birleştirm..
(7863 okuma, 4 yanıt)
 Zend Optimizer Kurulumu..
(9930 okuma, 6 yanıt)
 msql yedek almak / yüklem..
(7380 okuma, 3 yanıt)
 Linux & Avantajları..
(4785 okuma, 0 yanıt)
 ftp şifresi..
(8617 okuma, 5 yanıt)
 Sunucuyu smpt ye dönüştür..
(5746 okuma, 1 yanıt)
 Linux Virtual Dedicaded S..
(13304 okuma, 11 yanıt)
 Sunucu kuracağım..
(7876 okuma, 4 yanıt)
 siteyi açtığımda bu yazı ..
(7133 okuma, 3 yanıt)
 mytop kurulumu..
(4460 okuma, 0 yanıt)
 Kök dizin izinleri nasıl ..
(5187 okuma, 1 yanıt)
 Rewrite mod nasıl kurarı..
(4466 okuma, 0 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - En Hızlı Hosting Kimde?
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

En Hızlı Hosting Kimde?
Sayfaya git Önceki  1, 2

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Linux Yönetimi
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
amanav

MesajTarih: 2008-01-17, 10:56:52    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

mutluedin :
ya bana plesk panelin ip adresini verdiler explorerdan yazıyorum ama açılmıyor, nedendir?

https://1.2.3.4:8443 gibidir...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-03-29, 15:12:54    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
mutluedin

MesajTarih: 2008-02-05, 11:23:53    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Maalesef Türkticaret.net in vps sunucusundan hiçbir verim alamadım. Birkere türkçe karakter sorunu yaşadım, site hiç hızlanmadı, hizmet kalitesi ve müşteri hizmetleri 0. Kimseye tavsiye etmem.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
DiRect

MesajTarih: 2008-02-05, 17:19:01    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

mutluedin :
Maalesef Türkticaret.net in vps sunucusundan hiçbir verim alamadım. Birkere türkçe karakter sorunu yaşadım, site hiç hızlanmadı, hizmet kalitesi ve müşteri hizmetleri 0. Kimseye tavsiye etmem.

Türkticaret kelimesini duymak istemiyorum Very Happy
Host almadım, konu başlığıyla da fazla ilgili değil ama şunları söylemek istiyorum:

Turkticaret.net'e üye olmuştum. Bedava domain kampanyası vardı. Sanırım .info'ydu. Sonra bunun host alırsam bedava olacağını öğrendim. Belki tam da anlamamıştım. Neyse uzun süre üye girişi yapmadım. Sürekli mailler geliyordu. Tabii reklam olanlardan. Üyeliğimi sildireyim dedim. Siteye girdim ama şifremi hatırlamıyordum. Şifremi unuttum dedim ve şifre mailime geldi. Sonra bana uzun süre girmediğim için işlem yapabilmem için gizli sorumu sordu (ne gereği varsa). Bunu da bilemediğim hatırlamadığım için ve gizli sorumu unuttum gibi bir yer olmadığı için şifremi bulduğum halde öylece kaldım.

Bilmiyorum artık ne kadar kaliteli bir firma ise, hostingi geçin sitelerinden bir hayır göremedim. Alırken dikkatli olun.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
bardas

MesajTarih: 2008-02-05, 17:32:09    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

En yavaşı benimkisi :))) Varmı yavaşlıkta rakibim ;)
Başa dön
ugurekinci

MesajTarih: 2008-02-06, 04:57:38    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bana görede

www.merkeztasarim.com

sitesi serveri çok hızlı Türkiye sunuculu

Fiyatları da çok ucuz
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
merkeztasarim

MesajTarih: 2008-02-06, 05:44:38    Mesaj konusu: merkeztasarim Alıntıyla Cevap Gönder

Şimdi netopisyonu bilmeyen yok bizde adımızın geçtiğini duyduk ve geldik bi selam verelim diye öncelikle herkeze selamlar.Allahın rahmeti bereketi üzerinize olsun. Bizim kalitemizi övenlerede teşekkürlerimizi sunarız.

mutluedin :

Örnek olarak arkadaşın yazısını aldım ama bu konuda özellikle türkticarette bu sorunlar var ve asla aşılamayacagına inanıyorum çünkü kaliteden önde para hesabı yapılyorsa daha fazla kazanç anlamında diyorum ki. bir müşteri memnuniyeti olmayacaktır. Bir tek sitem için bu işlere girmiş biri olarak konuşuyorum çok hosting firması denedim 1 firmadan memnun oldum oda çok para istiyordu neyse anlaştık. aradan bi zaman sonra siteme gireceğim baktımki site açılmıyor Aynı serverdaki diğer sitelere baktım hepsi canavar gibi tık tık dökülüyor. ee bizimki neden açılmıyor ? Adam msnde ama bana bişey demiyor sordum dedimki yaw üstad neden bizim siteler açılmıyor yeni dns bunlar değiştirin dedi bi baktıkki makina değişmiş neden 3 kuruş aşagıda anlaştıgımız için.
Adam çok para verenleri kalitelide normal piyasa fiyatı ödeyenleri dandik makinaya atıyor. Hosting domainden para kazandıgımı söyleyemem piyasadaki firmalar gibi ama hamd olsun web tasarımından kazanıyorum.
Elektronik teknikeriyim. Dediğim gibi tek sitem için bu işlere girdim ama tabiki satışımızı yapıyoruz hamd olsun.

Sunucumuz Türkiye 'de dir.
İntel core duo 4 çekirdek işlemcili makinalar
isteyene plesk isteyene cpanel hertürlüsü mevcuttur.
(kimisi cpanelci kimisi pleskci ne diyeceksin :) )
10 Mbit havuz bağlantı(DC de 7 makina oldugunu düşünürseniz çok iyi bir bağlantı zaten bunu müşterilerde kendimizde görüyoruz)
Neredeyse 7/24 desteğimiz vardır telefon msn vs.
% 99 uptime oranımız vardır isteyenlerede belgelerim bunu reklam olsun diye yazmıyorum arkadaşlar yanlış olmasın bu kısım.

Eee anlattık anlattık peki o kadar övdün fiyatlar nedir diyenleri duyar gibiyim.
ufak bi liste yapmam gerekirse

Domain. com net org vs 10 ytl
resellerlub üyeliğimiz vardır.ordaki tüm domainleri satıyoruz arkadaşlar.

Hosting:
Bu kampanya paketimiz şu anda faydalanmak isteyenlerede duyurulur.
2GB Alan 10 GB Band 50 E-mail adresi 45 YTL YILLIK

Resel :
Sınırsız domain bulundurma
2500MB alan
30 GB trafik aylık
email sınırsız ve geri kalanlar sınırsız
Yılık 120 YTL

kısa keseyim VPS ler 60 YTL den başlıyor.

Bu fiyata bu kalite biraz zor bulunur açıkcası ben idda ediyorum :)

Tekrar selamlarımı sunar Allah 'a emanet ederim ben yokken arkamdan atmayın görüşmek üzere dostlar.
www.merkeztasarim.com
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Linux Yönetimi Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız