Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 827
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 ??? Sitem deki Haberleri ..
(25120 okuma, 26 yanıt)
 Free Hosta Php Nuke Kurul..
(16274 okuma, 14 yanıt)
 EKLENTİ: Misafire mesajın..
(36534 okuma, 38 yanıt)
 Php Nuke 9.0 Geliyor..
(20671 okuma, 19 yanıt)
 Bu başlık için mesaj bulu..
(13854 okuma, 15 yanıt)
 Facebook Sohbet Tipi Sohb..
(17569 okuma, 15 yanıt)
 üye aktivasyon..
(10535 okuma, 8 yanıt)
 Facebook tarzı altbar... ..
(6198 okuma, 1 yanıt)
 kaldırmak istediğim bölüm..
(6484 okuma, 2 yanıt)
 Resimli RSS..
(22995 okuma, 25 yanıt)
 Onay linkini kaldirmak..
(10967 okuma, 8 yanıt)
 Yardım :( Site açılırken ..
(6591 okuma, 2 yanıt)
 .Htaccess ile uzantıda ke..
(8197 okuma, 4 yanıt)
 block genişliği..
(5652 okuma, 1 yanıt)
 Haber Resimleri ve Slide ..
(14218 okuma, 12 yanıt)
 Foruma büyük boyutlu resi..
(7232 okuma, 3 yanıt)
 Php-Nuke 8.0 Paket..
(9335 okuma, 6 yanıt)
 Hangi sürümü önerirsiniz?..
(10366 okuma, 8 yanıt)
 ethai1 3..
(13033 okuma, 10 yanıt)
 Yeni PEHASPESEO..
(69191 okuma, 82 yanıt)
 Türkçe Karakter sorunu ?..
(37393 okuma, 36 yanıt)
 tek modul için sağ ve sol..
(11277 okuma, 8 yanıt)
 Php-nuke8.0 başlıklarda t..
(10486 okuma, 8 yanıt)
 Phpden iyi anlayan..
(5375 okuma, 1 yanıt)
 Php nuke 7.6 - 3.1 patch ..
(72403 okuma, 89 yanıt)
 Mp3 Üst Player Yardım..
(29184 okuma, 40 yanıt)
 Toplu üyelik silme?..
(11018 okuma, 8 yanıt)
 Çözümleyemediğim hata.....
(12236 okuma, 11 yanıt)
 bloğu kayan hale getirmek..
(5920 okuma, 2 yanıt)
 Makale modulu..
(8495 okuma, 5 yanıt)
 PHP-Nuke Haber V.1 Paylas..
(84275 okuma, 121 yanıt)
 title değiştirme..
(10195 okuma, 6 yanıt)
 Arkadaşlar bu sorunun çöz..
(9959 okuma, 6 yanıt)
 Php Nuke 8.1..
(4311 okuma, 0 yanıt)
 merhaba..
(10174 okuma, 9 yanıt)
 Anasayfa için boş modül o..
(13349 okuma, 13 yanıt)
 admin panelinde Access De..
(6323 okuma, 2 yanıt)
 Bu başlığa hiç cevap gelm..
(26092 okuma, 25 yanıt)
 Nuke Tema yapilisi..
(16934 okuma, 16 yanıt)
 Mavisce-net temasina bann..
(8643 okuma, 6 yanıt)
 PHP-Nuke wTeam - eklentil..
(6575 okuma, 2 yanıt)
 coppermine hata..
(10571 okuma, 8 yanıt)
 içerik tanıtımı..
(6223 okuma, 2 yanıt)
 Haber Ve İçeriğe Resim Ek..
(7094 okuma, 3 yanıt)
 google keywords..
(8882 okuma, 6 yanıt)
 8.0'da html sorunu..
(5453 okuma, 1 yanıt)
 PHP-Nuke_8.1.3.5+NukeSent..
(53519 okuma, 76 yanıt)
 üye olunurken gereksiz is..
(9937 okuma, 7 yanıt)
 Arkadaşlar kolifa haber s..
(6296 okuma, 2 yanıt)
 Hesabınız'a tıklayınca te..
(10359 okuma, 7 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Arkadaşlar lütfen okuyunuz ..
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Arkadaşlar lütfen okuyunuz ..
Sayfaya git Önceki  1, 2

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
soulfather

MesajTarih: 2008-04-14, 21:40:53    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yaw neden ugrasıyorsun 7.6 diye ee o zman kur powernuke varmı daha sağlamı 7.6 olacak sa artisbaron 'un dedigi gibi 9.0 geliyor yani hatta powernuke gold cıkacam yakın zaman da

ayrıca ben kurmak istesem polibo usta cıkaracak herkez de YARDIM ediyor ben onu beklerim
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-01, 22:26:54    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
karaturk

MesajTarih: 2008-04-16, 00:03:19    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

soulfather

kardeşimiz uğraşmış bişiler yapmak için sende bende biliyoruzki pek çok kişinin işine yarayacaktır bir kuru teşekkür etmek yerine neden böyle sanki suç işlemişçesine yerden yere vuruyoruzki anlamadım
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
sima19

MesajTarih: 2008-04-16, 00:19:38    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bende Yazmayacaktım ama duramadım.

İlk söyleyeceğim şey şudur ben genelde örnek vererek konuşurum. ugur kardeş bazen çok bilipte sesini çıkarmayıp, hiç bilmeyipte biliyorum diye uçan kişileri çok gördüm. Eğer yazılımd ustaysan ilk önce kendi siteni 4 4 lük yap derim. ve yaz güzel bir portal paylaş bizimle senin yazdığın ( kodladığın) portalı kullanalım. Hiç olmazsa türklerin yazdığı script kullanırız.

Ayrıyetten poliba ve ekibimizin çıkaracağı nuke paketini dört gözle bekliyorum.Güzel şeyler olacğınada inanıyorum...

( Fazla sağ solla uğraşma sana musallat olurlar ) Very Happy arkadaş tavsiyesi
Başa dön
ugurekinci

MesajTarih: 2008-04-16, 01:32:22    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sima19 :
Bende Yazmayacaktım ama duramadım.

İlk söyleyeceğim şey şudur ben genelde örnek vererek konuşurum. ugur kardeş bazen çok bilipte sesini çıkarmayıp, hiç bilmeyipte biliyorum diye uçan kişileri çok gördüm. Eğer yazılımd ustaysan ilk önce kendi siteni 4 4 lük yap derim. ve yaz güzel bir portal paylaş bizimle senin yazdığın ( kodladığın) portalı kullanalım. Hiç olmazsa türklerin yazdığı script kullanırız.

Ayrıyetten poliba ve ekibimizin çıkaracağı nuke paketini dört gözle bekliyorum.Güzel şeyler olacğınada inanıyorum...

( Fazla sağ solla uğraşma sana musallat olurlar ) Very Happy arkadaş tavsiyesi
Valla bi anlam veremedim ne musallatı ve ne bilmesi biraz daha açık
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
sima19

MesajTarih: 2008-04-16, 01:34:19    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Very Happy açık olmasına gerek yok anlayan anladı
Başa dön
ugurekinci

MesajTarih: 2008-04-16, 01:36:25    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

tamam Very Happy o zaman anlayan anladı ....
Başa dön
Hekim_oglu

MesajTarih: 2008-04-16, 01:37:40    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hani lamerlere laf atıp karşılık vereceğin imasında bulundun ya.
işte sima da diyor ki bence uğraşma böyle şeylerle sana bulaşırlar. ben böyle anladım..

Ugur kardeşi eleştirmişsiniz ama ben tebrik ederim kendisini..
Sonuçta bir gün içinde belli önemli düzenlemeler yapıp sundu paketini..
uzun vadede daha güzel ve orjinal fikirler bekliyoruz ugur kardeş..

ben de zaman bulsam teoriden pratiğe geçecem ama kısmet olmayacak sanırım. bir çok programlama dili üzerinde çalıştım ama uygulama sıfır :S
seni tebrik ederim
Başa dön
ugurekinci

MesajTarih: 2008-04-16, 01:39:24    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

inş. altta yüklenme durumu verdim söylemeyim dedim ama duramadım o %100 olunca .... olacak Very Happy ...
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-01, 22:26:54    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
sima19

MesajTarih: 2008-04-16, 01:46:03    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ugur1502 :
inş. altta yüklenme durumu verdim söylemeyim dedim ama duramadım o %100 olunca .... olacak Very Happy ...

Ne diyim SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUZ.Bakalım Nasıl olacak. Denemek için bunu kurup hacker arkadşlarıma deneteceğim bakalım gerçekten kendini övdüğün kadar çıkacağın pakette güvenilir olacak.

% 100 bekliyoruz..
Başa dön
ugurekinci

MesajTarih: 2008-04-16, 01:52:37    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sima19 :
ugur1502 :

Ne diyim SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUZ.Bakalım Nasıl olacak. Denemek için bunu kurup hacker arkadşlarıma deneteceğim bakalım gerçekten kendini övdüğün kadar çıkacağın pakette güvenilir olacak.

% 100 bekliyoruz..
Mustafa abi tam dediğim ve düşündüğüm gibi gidiyorsun .....
Başa dön
sima19

MesajTarih: 2008-04-16, 02:00:08    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ne oldu kardeş abi mi olduk? Sözlerinde sitem edene kadar biraz kendini farklı yollarla bilgi kazandırabilirsin. Bu forumdaki ilk mesajını birde kendin oku ve karşına bir ayna al ve bir bak, gerçekten ben kod yazarımıyım. Kardeşim bişeyler yapıyorsun , veya öğrenmeye paylaşmaya çabalıyorsun, bu gibi olayları gördükçe gerçekten seviniyorum. Ama insan kendi sitesini yapmaktan aciz olupta kendini kod yazılımcısıyım diye çıkaran olursa ben ona gülmektenbaşka birşey yapmam. İlk önce dereyi gör sonra paçalarını sıva derim.

Burada olupta, belki php veya asp yi senden benden iyi bilen üstatlarımız var , 2 3 senedir netopsiyondayım ( üye olarak ) bu işi iyi billen ustalarımın sen gibi forum başlığı açıkta ben şuyum ben buyum diyenine rastlamadım. Eğer bu gibi pakete ihtiyac olduğunu hisseden arkadaşlarımız zaten kimseden habersiz çıkarıp paylaşıyorlar.

İnşallah anlamışsındır Kodlamacı kardeşim.

Kolay Gelsin
Başa dön
ugurekinci

MesajTarih: 2008-04-16, 02:12:15    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Evet bunu yazacağını da düşündüm ama yanlış anladın bir insan şunu bi düşünür en başta saygılı olmayı maalesef düşündüğün herşey hatalı ve ikinci olarak ne diyimki öyle düşündürdüysem öyle olsun ben o abi kelimesini bi sana kullanmam burda abi diye bildiklerim zaten inş. anlamışlardır. neyse madem yanlış anlaşıldım yanlış devam edecem o zaman ve şunu da not edim ben size iyilik yapmaya çalıştım iyilik yapanı 9 köyden kovarlar manasını aldım tamam bişey demiyecem söylediklerin tamamiyle hatalı ama beni öyle gördüysen yapacak bişey yok şurda hiç kimsenin yapmadığı az da olsa bişeyler için çırpınıp bişeyler yapmaya çalışırken bu da gelecekti başıma ama bunları baştan biliyordum bu devirde kimseye bişey yapmak ve yazmak yakışmaz ama bi insanlık edim dedim insanlığımın sonu o zaman bundan sonra tanıdığım abilerim ve tanıdığım kardeşlerim benim kim olduğumu sizden iyi biliyor konuyu fazla uzattım beni nasıl düşündüysen ben öyle biriyim çünkü sen beni öyle tanımışın ..... V T U 1 5 0 2
Başa dön
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-04-16, 02:16:24    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar polemiğe girmeyelim lütfen...Buraya pek yazmak istemiyordum ama çok sık ismim geçmiş...Very Happy

ilk önce ben dün gece emsajımda da belirttiğim gib çıkarabilirsen helal olsun dedim...ve şimdi huzurunuzda tebrik ediyorum....

Çıkardığı bir sürümmü? hayır...SCRİPT mi hayır....Ancak bir çok WEBMASTER arkadşaımızın kurmaya erindiği..değişikliğe gitmekte korktuğu işleri yapmış allah razı olsun....

SEN KOD YAZRIMISIN? diye kimseyi dışlamayalım. Kod yazarı olmayabilir ama istekli hevesli....NETOPSİYON kurulum amaçına uygun olarak...Hepimizin burada bulunma amacına uygun olarak bize düşen görev..

eleştirmek değil

aynı şekilde sen böylesin..sen busun...sen şöyle harikasın diyerek pohpohlamakda değil...

bize düşen görev arkadaşımızı teşvik etmek zorlandığı yerde YARDIM etmektir...

Netopsiyon nuke sürümü ile bunu kıyaslamak komik olur...

Bu scripti hazırlarken 3 beta sürümü hazırlamayı düşünüyorduk.Adım adım değişiklikleri yaparak...hataları,eleştirileri göz önünde bulundurarak çok kaliteli bir kararlı sürüm hazırlamaktı

Sonra bazı fikirlerim ile işlevi değiştirdim. Nukeyi çok değiştireceğiz. Block olayını tarihe gömmek istiyorum.Modül daha farklı olacak. w3 uyumlu olacak. Kendi seosu olacak kodlar yalın va sade olacak. Site hızlı olacak.Kodlar karmaşık döngüler içinde uğraşmayacak vs....

nuke temaları bu script için kullanılamıyacak....

daha bir çok yenilik söz konusu ve bunun için uğraşıyoruz..

script zorda olsa tamamiyen utf formatındadır. Her sayfası utf setine göre ayarlanmıştır. Buda demek oluyorki...eski modüller bunun için kullanılamıyacaktır

amacımız forum bölümünü gelişmiş halde yapmaktır...

isteyen mybb isteyen phpbb3 isteyen smf ve isteyen vbulletin kullanabilecektir...

İlk defa script hakkında bu kadar detaylı bilgi veriyorum....Şimdi benim ve ali osman ustamın günlerdir gece gündüz üzerinde çalıştığımız bir script ile bu bir olamaz...

Son söz olarak eleştiri insanları doğru yola iletir...ama eleştiri yıkıcı değil yapıcı olmalıdır...

Kardeşim bu isteğini şevkini kaybetme...ancak kendinide kaybetme...

BEN BUYUM DEME....

sadece okyanusda bir kum tanesi olduğunu unutma....
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
sima19

MesajTarih: 2008-04-16, 02:17:26    Mesaj konusu: Re: Arkadaşlar lütfen okuyunuz .. Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
Php Nuke üzerine kısa bir süre yoğun çalışmalarım olacaktır loading % 82 bekleyin ...

Bitmesini Bekliyoruz İnş.
Başa dön
ugurekinci

MesajTarih: 2008-04-16, 02:22:29    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

polibo06 :
arkadaşlar polemiğe girmeyelim lütfen...Buraya pek yazmak istemiyordum ama çok sık ismim geçmiş...Very Happy

ilk önce ben dün gece emsajımda da belirttiğim gib çıkarabilirsen helal olsun dedim...ve şimdi huzurunuzda tebrik ediyorum....

Çıkardığı bir sürümmü? hayır...SCRİPT mi hayır....Ancak bir çok WEBMASTER arkadşaımızın kurmaya erindiği..değişikliğe gitmekte korktuğu işleri yapmış allah razı olsun....

SEN KOD YAZRIMISIN? diye kimseyi dışlamayalım. Kod yazarı olmayabilir ama istekli hevesli....NETOPSİYON kurulum amaçına uygun olarak...Hepimizin burada bulunma amacına uygun olarak bize düşen görev..

eleştirmek değil

aynı şekilde sen böylesin..sen busun...sen şöyle harikasın diyerek pohpohlamakda değil...

bize düşen görev arkadaşımızı teşvik etmek zorlandığı yerde YARDIM etmektir...

Netopsiyon nuke sürümü ile bunu kıyaslamak komik olur...

Bu scripti hazırlarken 3 beta sürümü hazırlamayı düşünüyorduk.Adım adım değişiklikleri yaparak...hataları,eleştirileri göz önünde bulundurarak çok kaliteli bir kararlı sürüm hazırlamaktı

Sonra bazı fikirlerim ile işlevi değiştirdim. Nukeyi çok değiştireceğiz. Block olayını tarihe gömmek istiyorum.Modül daha farklı olacak. w3 uyumlu olacak. Kendi seosu olacak kodlar yalın va sade olacak. Site hızlı olacak.Kodlar karmaşık döngüler içinde uğraşmayacak vs....

nuke temaları bu script için kullanılamıyacak....

daha bir çok yenilik söz konusu ve bunun için uğraşıyoruz..

script zorda olsa tamamiyen utf formatındadır. Her sayfası utf setine göre ayarlanmıştır. Buda demek oluyorki...eski modüller bunun için kullanılamıyacaktır

amacımız forum bölümünü gelişmiş halde yapmaktır...

isteyen mybb isteyen phpbb3 isteyen smf ve isteyen vbulletin kullanabilecektir...

İlk defa script hakkında bu kadar detaylı bilgi veriyorum....Şimdi benim ve ali osman ustamın günlerdir gece gündüz üzerinde çalıştığımız bir script ile bu bir olamaz...

Son söz olarak eleştiri insanları doğru yola iletir...ama eleştiri yıkıcı değil yapıcı olmalıdır...

Kardeşim bu isteğini şevkini kaybetme...ancak kendinide kaybetme...

BEN BUYUM DEME....

sadece okyanusda bir kum tanesi olduğunu unutma....

Allah yardımcınız olsun abicim bu yazıya bi bu gider başka ne diyebilirimki
Başa dön
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-04-16, 02:49:11    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

allah herkesten razı olsun....

uğur beni ister küçüğün bil ister byüğün...ister düşman bil ister dost...ister senin kötülüğünü düşünen biri olarak gör, ister gerçekten sana destek veren biri olarak....ne olarak görüyorsan gör ama eleştirimi dikkat et...ve kendine göre analizini yap

ne kadar bilgili olursan ol....ne kadar çalışkan olursan ol...herşeyi bilemezsin...ilim sonsuzdur...Kimse sonuna gitmiş değildir sende gidemezsin bende...insanoğlu bu sona ulaşamaz...Bunlar bir birikimdir....örnek mi?

google şirketinde çalışan mühendis dosyalarını daha düzenli bir hale getirmek için kendi kendine bir şeyler yazar....Sonra bu geliştikçe karşımıza PHP dili çıkmıştır....

önce bilgisayar...sonra internet sonra html sonra php sonra nuke bu hep böyle gider...Birikim meselesidir.Biz bir bayrağı devraldık eğer bizden sonraki nesile kuşağa aynı yerde bayrağı teslim edersek olur mu?

üstüne bir şeyler eklemeli ve geliştirmeliyiz.Bunu yapınca ben buyum diyerek övünürsek sonumuz hüsrandır....

Ne kadar bilimi bilirsek bilelim...koca bir hiç olduğumuzu unutmayalım....ancak hiçler arasındaki farkıda unutmayalım...vasıflı hiç olmak var vasıfsız eleman olmak var...Very Happy

yoluna devam....destekliyorum ama...bunu yaptım yada yapayım şeklinde değil...BEN BUNU YAPABİLİRİM....

ualaşamıyacağın ete ulaşmak için uğraş..çalış emek ver...bir şeyler öğren..öğrendiğini öğret....
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
sima19

MesajTarih: 2008-04-16, 03:07:56    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben zaten yapığı işe bir söz söylemedim. baştada dediğim gibi ve poliba kardeşinde ifade ettiği üzere, insan yapacağı bir şeye yaptım yada yapıyorum demelidir.
Bir ülkeyi uzaktan herkes yönetebilir atıp tutar, ama iş başa geçince anlaşılır.ben kendi açımdan düşünüyorum ve diyorum, tema editleme konusunda birşeyler öğrendikçe ve paylaştıkca insanın öğrenesi geliyordu.Ama en önemli şeyi unutmuştum, insanoğlunun öğreneceği çok şey var. İnsan bazı meslek dalında son derece iyi olabilir ama bazı teknik özeliikleride bilmezse ortada kalır. Sanki çekiç ve çivi gibi. Çiviyi çakmak için çekiç olması lazımdır.

Çok merak etmişimdir, büyük yazılım firmaları misa bir alış veriş yada haber script baştan sona yazan bir yazılımcı neden kendini web master sitelerind tanıtmaz...

ugur kardeşede yaptıklarından veya yapacaklarından karşı değilim.Ama insan namı ile duyulumuş.Kendini güzel tanıtırsa ilerdede öyle duyulur.

gerçektende Bekliyoruz.
Başa dön
Hekim_oglu

MesajTarih: 2008-04-16, 03:43:52    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar neyi tartışıyoruz Allah aşkına.. ben anlayabilmiş değilim..
Bırakın adam istediği gibi yazsın, istediğini yapsın. Kurallara ters birşey varsa uyarılır.
bence az da olsa bencillik katması normal. genç bi arkadaşımız (tanımıyorum, resminden gördüğüm kadarıyla..)bırakın zamanla herşey rayına girecektir. hevesini bu şekilde sert telkinlerle yok ederseniz olur mu?

ortalıkta hiç bişey yapmadan bilmişlik taslayanlar var iken kendi çapında büyük uğraşlar veren bu delikanlıyı boş yere üzmenin doğru bir tarafını bulamıyorum.

ben pek anlamıyorum. ama burada genç kardeşlerimizin birşeyler yaptıgını gördükçe en az onlar kadar heyecanlanırım. piyasada yuzlercesi olan bozmayı ilke edinen lamerlerden olmak yerine bildiğiyle birşeyler yapmaya çalışan bu kardeşimi tebrik ediyorum..

Arkadaşlar lütfen yazdıklarımı tartışmanın devamı olarak ele alıp cevap vermeyin yazdığıma. sadece gördüğüm bir olumsuzluktu. fikrimi beyan ettim.
sima kardeş sen de alınma ama az daha sabırlı ol hacım..
Başa dön
artistbaron

MesajTarih: 2008-04-16, 12:33:42    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Şimdi ben gelecem konuya el atacam :) tartışma ortamı yaratmayın Very Happy ki zaten konu ile kategorilerin bi anlamı yok sizden gelenler ile nu konun bir ilgisi yok paylaşılan nuke paketi ayrı konuda olduğuna göre onun üstünde yorum yapın iki konu kasmaya hiiç mi hiiiç gerek yok ... forum temizliği yakında olur ve o konu kalır bu gider Very Happy
Başa dön
Style_53

MesajTarih: 2008-04-16, 20:51:37    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben Arakadaşımızı Yapmış Olduğu Nuke Paketinden Dolayı tebrik ediyorum.Arkadaşımız Elinden Geldiğince Paylaşmaya Gayret Gösteriyor.

Ben Kod Yazarı Değilim.Kodlardan hiç anlamam.Onun İçindirki Bu Arkadaşımızı Sonuna Dek Desteklerim.Çünkü Paylaşıyor.

ugur1502 Teşekkürler..Ellerine Sağlık
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız