Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 765
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 Netopsiyon yeniden hepimi..
(16403 okuma, 8 yanıt)
 İyiki varsın..
(25379 okuma, 20 yanıt)
 Netopsiyon neden kapatılı..
(9324 okuma, 6 yanıt)
 Php Oto Kiralama Script..
(6538 okuma, 2 yanıt)
 islama hakater edilmesine..
(20905 okuma, 26 yanıt)
 .Tr Domain Neden Yok ?[Ta..
(13166 okuma, 15 yanıt)
 Uzun süre sonra netopsiyo..
(3802 okuma, 0 yanıt)
 Yöneticilere....
(4790 okuma, 2 yanıt)
 Yöneticiler Hakkında?..
(28035 okuma, 38 yanıt)
 Yeni Programlama Dillerin..
(11974 okuma, 14 yanıt)
 OpsiyonTema.com Hakkındak..
(70427 okuma, 104 yanıt)
 Nerede bu Asp destek site..
(7369 okuma, 5 yanıt)
 Netopsiyon Yönetimine Sor..
(7899 okuma, 8 yanıt)
 netopsiyon ie 6 ile sorun..
(6450 okuma, 6 yanıt)
 ClipBucket nedir..
(13780 okuma, 18 yanıt)
 Hergün hergün bişey oluyo..
(6764 okuma, 6 yanıt)
 nukeye olan özlemimi aşkı..
(4920 okuma, 1 yanıt)
 Nerede eski NETOPSİYONLAR..
(28721 okuma, 43 yanıt)
 bu site nuke'nin hangi sü..
(7124 okuma, 5 yanıt)
 Konu düzenleme yasağı..
(6705 okuma, 6 yanıt)
 KINIYORUM..
(11470 okuma, 13 yanıt)
 Dosyalara yorum hk...
(11455 okuma, 14 yanıt)
 Yeni bolum onerileri..
(5250 okuma, 3 yanıt)
 Kendi Hostumda Site Tanıt..
(4926 okuma, 2 yanıt)
 Netopsiyon Grup [ NG ] ka..
(7628 okuma, 3 yanıt)
 Netopsiyon` un sağ blockl..
(15129 okuma, 18 yanıt)
 Kandiliniz Mübarek Olsun..
(8410 okuma, 7 yanıt)
 Neden Paylaşayım Ki?..
(17383 okuma, 20 yanıt)
 Php-Nuke Portal Yarışması..
(9053 okuma, 8 yanıt)
 Net Opsiyon Ana sayfa For..
(6145 okuma, 3 yanıt)
 filistine destek amaçlı b..
(5289 okuma, 2 yanıt)
 Yöneticilere karşı Tutum!..
(7208 okuma, 4 yanıt)
 Teşekkürler Netopsiyon..
(4896 okuma, 1 yanıt)
 Yöneticilerin Dikkatine..
(17910 okuma, 24 yanıt)
 Acizane bir istek..
(23458 okuma, 32 yanıt)
 Yönetici Arkadaşlara.. Ge..
(22465 okuma, 28 yanıt)
 Proxy Kullanmadan Netopsi..
(5643 okuma, 2 yanıt)
 Diğer Php Scriptleri Kate..
(5609 okuma, 2 yanıt)
 Herkesin Okuması Dileğiyl..
(25751 okuma, 34 yanıt)
 PhpNuke den Soğumamak İçi..
(15031 okuma, 17 yanıt)
 Cumleten selam arkadaslar..
(10466 okuma, 9 yanıt)
 Netopsiyon Bannerleri..
(9728 okuma, 8 yanıt)
 [Öneri] İPB Forum Kategor..
(7444 okuma, 5 yanıt)
 Netopsiyon Yeni Kategoril..
(5081 okuma, 0 yanıt)
 Netopsiyona günde kaç saa..
(11001 okuma, 10 yanıt)
 Netopsiyon Forum Profil D..
(4374 okuma, 0 yanıt)
 sürem bitince netopsiyond..
(10288 okuma, 10 yanıt)
 mesajlarım silinmiş..
(7438 okuma, 4 yanıt)
 Forum kategori isteği..
(9010 okuma, 8 yanıt)
 Sağ blok ile daha güzel d..
(8846 okuma, 8 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Biz Bir Aileyiz! Teşekkürler! Netopsiyon!
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Biz Bir Aileyiz! Teşekkürler! Netopsiyon!
Sayfaya git Önceki  1, 2

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Öneri ve Görüşleriniz
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
serkanyilmaz303

MesajTarih: 2006-08-15, 11:34:20    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

GFG :

Muzik Delisi arkadasim yazinda harf eksigi var duzeltirsen yanlis anlasilmaz.

......................
.........................

"Peygamber Efendimiz (s.a.v) Bana Bir Kelime Ogretenin 40'yil Kölesi Olurum Demis"

..............
..............

GFG arkadaşım Peygamber S.A.V. efendimizin söylediğini yazdığın bu söz HZ. ALİ 'ye aittir.
İstersen düzelt de diğer arkadaşlar yanlış anlamasın.
Bu arada anasayfada da yazı böyle editlenirse güzel olur.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-04-20, 10:09:35    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
is-mail

MesajTarih: 2006-08-15, 12:20:33    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Teşekkürler Netopsiyon,
Teşekkürler Ali Osman,
Teşekkürler Moderatör arkadaşlar.
[ bazı arkaşlarımızın kullanıcı isimleri değiştiğinden tam olarak kimler olduklarını takip edemedim (mod arkadaslardan) ancak Seyranlı yada ayrıca teşekkür etmek istiyorum çünkü gerçekten de yazdıklarından çok şey öğrendim, teşekkürler Seyranli ] ...
Başa dön
oSmaneMRe

MesajTarih: 2006-08-15, 19:39:42    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

aslanonur :
@osmanemre hayrola şehit mi verdik Ali Osman abiyi :)

netopsiyon ayrı bi ruh :)

yakında www.netopsiyonruhu.com zuhaa alıştım nasıl olsa :) :)

Bu size hepimizin sahip çıkalım bi kaç çapulcunun huzuru bozmasına kendi görüşlerini millete yaymasına izin vermeyelim @gfg abi ne güzel yazmış madde madde dediğim gibi netopsiyon başka bi site nuke yardımdan öte bi site başka hiçbi sitede böyle dostluklar kuramazdım başka hiçbir kurumda bu kadar güzel dostluklar kuramazdım 8 yıllık okulumda bile bu denli iyi arkadaşlıklar kurmamıştım :)

Eh ne diyelim azcık seviyorum seni netopsiyon :)

yok aga baksana Ali Osman Evlenmiyor Very Happy evlensede iki göbek atsak Very Happy
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yahoo Messenger MSN Messenger
aslanonur

MesajTarih: 2006-08-16, 00:33:23    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Akıllı adam :) evlenmiyo biz evlendikte ne oldu Razz Razz Razz
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
GFG

MesajTarih: 2006-08-16, 05:43:45    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

serkanyilmaz303 :
GFG :

Muzik Delisi arkadasim yazinda harf eksigi var duzeltirsen yanlis anlasilmaz.

......................
.........................

"Peygamber Efendimiz (s.a.v) Bana Bir Kelime Ogretenin 40'yil Kölesi Olurum Demis"

..............
..............

GFG arkadaşım Peygamber S.A.V. efendimizin söylediğini yazdığın bu söz HZ. ALİ 'ye aittir.
İstersen düzelt de diğer arkadaşlar yanlış anlamasın.
Bu arada anasayfada da yazı böyle editlenirse güzel olur.

Allah razi olsun,cok haklisin,hic dikkat etmedim Sad tesekkur.
Başa dön
SERDARKOLO

MesajTarih: 2006-08-16, 08:12:35    Mesaj konusu: Re: Biz Bir Aileyiz! Teşekkürler! Netopsiyon! Alıntıyla Cevap Gönder

Ah Netopsiyon ah...!!!
Madem herkes anlattı bende birkaç satır yazayım
Üye olduğum dernekten benim için bir site yapmamı söyledirler.Önce Mynetten başladım tabiki İndex nedir daha yeni yeni öğreniyoruz.Mynet sayfasının index tam boy bir resimden oluşuyodu.Daha sonra sitelerde gezinirken Bu site php-nuke tabanlıdır diye yazılar görmeye başladım..
Nedir_? bu Php-nuke dedim ve araştırmaya başladım,önce birsiteyle başladım görüntülü anlatımla yemin ederim 2 gece uyumadan localhosta siteyi kurdum.
işleyişi hakkında hiçbir fikrim yok tabi daha sonra kurcalaya kurcalaya anasayfa modüller blocklar derken baktım site meydana geldi..Evet dedim zamanı geldi artık siteyi yayına sokabilirim.
Siteyi hosta gönderdim herşey güzel derken Haydaaaaaaa.....
Sol blocklar gözükmüyo Sol blocklarla beraber orta kısımda gözükmüyor.
Napcaz netcen Serdar Derken Google'a Sağ blocklar gözükmüyor yazdım ve İşte NEtopsiyon Efsanesi Başladı

""""selamunaleyküm
php.7.7 versiyonunda yeni bir site kurdum.siteyi hosta gönderdim fakat siteye girdiğimde sol blocklar ve üstteki logolar gözüküyor sağ blocklar ve orta kısımda hiçbirşey yok localhostta çalştırdığımda sorun yok.bunun hakkında lütfen yardımcı olun.çokk *YASAK KELİME** lazım.. """

Önce serserialper kardeşim YARDIM etti msn felan ilgilendi derken yok birtürlü sorun çözülmedi.Sen forumlara yaz cevap veren çıkar dedi.
@Seyranlı
@HunTürk
@GFG
@yilmazmurat
@serserialper

bunlarla birlikte çözdüm sorunumu...e artık Netopsiyon devri başladı bende

Günler geçti mesajlar 100-200-300-500 derken baktımki milletin sorunlarına bu sefer ben cevap vermeye başlamışım bu bende ayrı bir haz uyandırdı.Birsürü arkdaşlıklarım oldu bunlar sanalda olsa kalıcı arkdaşlıklar.Abilerimi tanıdım,Kardeşlerimi tanıdım

Ve daha sonra bir baktımki SAğolsun Alisosman Abi beni Maderatorluge aday olarak görmüş..
Dedimki kendimi iyice geliştirmem lazım bu rütbeyi hak etmek için tabiki
Şuanda kendimi hazır hissetmiyorum Aliosman abiye bir sözüm vardı onuda tutamadım zaten onun ezikliğide ayrıca içimde tam zamanında hastalık tuttu napalım,hayırlısı

Kısaca şöyle söyliyeyim önceden interneti açtığımda ilk sayfam mynet'ti
Ama artık inanın Neteopsiyon com vazgeçilmezim

Bu güzel ortamı bize sağlayan Başta Aliosman abi olmak üzere Tüm netopsiyon ailesine teşekkür ederim..
İyiki varsın Netopsiyon Hepbirlikte Nice gücel çalışmalara ulaşmak dileğiyle

Saygılarımla
@@Serdar Kolo@@
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
sade_kahve

MesajTarih: 2006-08-17, 21:52:45    Mesaj konusu: Re: Biz Bir Aileyiz! Teşekkürler! Netopsiyon! Alıntıyla Cevap Gönder

serdarkolo kardeşim yorumun için tşk ederim gerçektende bunlar hepimizn paylaştığı duygular
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
sadakatli

MesajTarih: 2007-03-13, 23:42:25    Mesaj konusu: Re: Biz Bir Aileyiz! Teşekkürler! Netopsiyon! Alıntıyla Cevap Gönder

herkese selamlar netopsiyon ailesine bende teşekkürler ediyorum.1 aydan fazladır phpnuke hakkında yazdıklarınızdan faydalandım ve kendime bir site kurdum,bütün üstatlara teşekkürler ediyorum.
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-04-20, 10:09:35    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
Nurullahz

MesajTarih: 2007-03-14, 00:20:04    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İlk nukeyi buradan indirmiştim :)

Sonra yardıma ihtiyacım oldugu yerlerde buraya sordum, Ali Osman sagolsun şansımdan olsa gerek hep yardımcı oldu.

Derken iyice nukeyi öğrenip, ilk php paylaşımımı burada yaptım. Birisi popüler dosyalar arasına girince devamını getirdim, 2, 3, 4....

Hepsi de bazı arkadasların işine yaradılar. Bu da sevindirici bir durum benim için.

İlk girdiğimde yapamadıklarımı sorarken bugun yapamayanlara yardımcı oluyorum nuke'de. Hoş artık nukeyi nukeden cıkarıp kendime özel portal şekline dönüştürmekle mesgulum ( www.gonulcelen.net ) o da gayet başarılı şekilde devam ediyor.

Netopsiyonu da seviyorum, Nukeyi de :)
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
aytugakdogan

MesajTarih: 2007-03-14, 00:30:39    Mesaj konusu: Re: Biz Bir Aileyiz! Teşekkürler! Netopsiyon! Alıntıyla Cevap Gönder

uzun lafın kısası netopsiyon forever Wink :)
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
serserialper21

MesajTarih: 2007-03-14, 00:37:25    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben bu forumlardaki ilk başlıgımı hatırlarım bi site'nın scrin goruntusunu cekmıs forumda yazmıstım boyle bir site nasıl yaparım Very Happy

Herkes dedi php nuke falan saol sun başta site yetkılılerınden seyranlı ali osman abi agakin gibi hatrı sayılı kişiler YARDIM etti tam 1 sene 50 gun falan oldu ortalama :)
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
melik

MesajTarih: 2007-03-14, 00:47:22    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

vys :
siz türkçe konuşmaya dewam edin, w yerine v kullanın. Türkçeye destek werin Türkçe Konuşun, At gibi gözlükler takın.
Vys sen ne diyorsun bunu kopyala yapıştır mı yapıyorsun ne yapıyorsun bilmiyorum ama canımı sıkmaya başladı konuyla ne alaka şimdi bu?! w yerine v kullanınmış at gözlüğü bilmem ne! neyse arkadaşlar konuyu dağıtmayalım vys bidaha böyle yazma lütfen.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
pusulu

MesajTarih: 2007-03-14, 00:50:03    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Durun bende yazim Very Happy

İlk nukeye free nuke sıtelerıyle basladım onlar hazır portaldı ama bi işe yaramıyolardı.
Sıte yapmak ıstedım bende phpnuke kurulumu dıye aratım, google amcada netopsıyonu cıkardı karsıma. Nuke kurucam YARDIM edın dedımde bırısı cok bılmıs gıbı locolhost ornegını verdı, brudan yapıcaksın dedı. Suruyle hıc geregı olmayan programları ındırdım cok gereksız locolhosta kuruyorum hosta nasıl atcam dıyorum bana bı cvplar verdıler bırısı dıgerının dedıne uymuyor bende bırakdım dedım ugrasmam pc vırus gırdı nuke kurcam dıye format attım neyse nukeden vazgecmedım free sıte kurdum yıne bakdım cok uyem oldu bu sekılde basa cıkamıcam ıcın sıte kurayım dedım bıdaha geldım netopsıyona bu sefer bır sıte kurdum acemı acemı ama sıte super tutu sımdı cok gelısdı bır olayı cabuk kavrıyorum o yuzden nukeyı cozebılıyorum Very Happy suan nukede kendı dusuncem cok basarılıyım cok kısıye sıte yaptım yanı nuke bana kazandırdı devamlı Very Happy dahada kazandırıyo gercek sukı soyle bakınca cok zor dedımız nuke oyle basıtkı cok eglencelı ...
Başa dön
BAFRALI
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

MesajTarih: 2007-03-14, 01:16:24    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kısa lafın kısası !

@Aliosman
@Seyranlı
@Agakin
@Yılmazmurat
@TG
@Sade_Kahve

Herkese ayrı ayrı teşekkürler iyiki sizleri tanımışım iyi ki agakin hocamın sözünü dinleyip aranıza katıldım çok mutluyum sizlerin sayesinde çok şeyler öğrendik ve bizde sizin yolunuzda gitmek için elimizden geleni yapıyoruz iyi ki varsınız. Netopsiyon ailesi Very Happy
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
supergirl

MesajTarih: 2007-03-14, 01:29:27    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BAFRALI :
Kısa lafın kısası !

@Aliosman
@Seyranlı
@Agakin
@Yılmazmurat
@TG
@Sade_Kahve

Herkese ayrı ayrı teşekkürler iyiki sizleri tanımışım iyi ki agakin hocamın sözünü dinleyip aranıza katıldım çok mutluyum sizlerin sayesinde çok şeyler öğrendik ve bizde sizin yolunuzda gitmek için elimizden geleni yapıyoruz iyi ki varsınız. Netopsiyon ailesi Very Happy

katılıyorum netopsiyon ailesi olmasa perişan olurduk..tüm ekibe çok teşekkurler :) artık hostingim de netopsiyon ve super mutluyum ..
Başa dön
melik

MesajTarih: 2007-03-14, 01:35:17    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bir gün bir site yapacaktık bizim yerel siyasi gazete sitesi olduğu için web sitesi de olsun dedik tabi o sıra nukeden haberim yok html ile uğraşıyorum Very Happy sonra serdar yani sosge askerden izne gelmiş diye duydum ve bunu getirdim 3 gecede kurduk bitirdik siteyi sonra 1 hafta falan haber eklemeyi falan öğrendim sonra serdar askere gitti tabi güvenlik falan yok sitede Very Happy sonra aradan 2 hafta geçti ve kürt hackerler siteyi faşist site diye hacklediler sonra site resmi olduğu için emniyete ifade falan verdik tabi siteyi kapattım ondan sonra başladım sitenini içine düşmeye meğerse mesaj eklemişler:D tabi o hack bu hack şimdi şükür ki nukeden php ye geçtim nerden nereye o zamandan netopsiyondaydım halen daha burda devam ediyorum.. Teşekkürler..:)
Başa dön
aytugakdogan

MesajTarih: 2007-03-14, 17:58:11    Mesaj konusu: Re: Biz Bir Aileyiz! Teşekkürler! Netopsiyon! Alıntıyla Cevap Gönder

herkesin hikaye manyak valla Very Happy
Başa dön
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-06-11, 02:31:20    Mesaj konusu: Re: Biz Bir Aileyiz! Teşekkürler! Netopsiyon! Alıntıyla Cevap Gönder

Bende teşekür etmek istiyorum....

ALİ OSMAN

bana php öğreten....ustam...beni kızdıran...yeri geldiğinde kızdırdığım ustadım...
geceleri başım dumanlı olur genellikle ama gündüz Dertleştiğim bir DOSTUM...beni ağlatan bir DOSTUMDUR

teşekürler USTAM....teşekürller DOSTUM

SAHO

Fren sistemini bozmadığımız için TEŞEKÜRLLER.... sen anladın onu Wink

NETOPSİYONUN TÜM ÜYELERİ...TEŞEKÜRLER İYİKİ VARSINIZ.SİZLERİN VARLIĞI BENİ MUTLU EDİYOR.BENİ MUTLU ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKÜR EDERİM
Başa dön
AHMET_BALCI

MesajTarih: 2008-06-11, 11:03:32    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Edirneden Karsa
Dünyadan Marsa NETOPSİYON
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Öneri ve Görüşleriniz Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız