Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 427
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 ??? Sitem deki Haberleri ..
(25225 okuma, 26 yanıt)
 Free Hosta Php Nuke Kurul..
(16369 okuma, 14 yanıt)
 EKLENTİ: Misafire mesajın..
(36672 okuma, 38 yanıt)
 Php Nuke 9.0 Geliyor..
(20748 okuma, 19 yanıt)
 Bu başlık için mesaj bulu..
(13927 okuma, 15 yanıt)
 Facebook Sohbet Tipi Sohb..
(17652 okuma, 15 yanıt)
 üye aktivasyon..
(10586 okuma, 8 yanıt)
 Facebook tarzı altbar... ..
(6233 okuma, 1 yanıt)
 kaldırmak istediğim bölüm..
(6512 okuma, 2 yanıt)
 Resimli RSS..
(23105 okuma, 25 yanıt)
 Onay linkini kaldirmak..
(11018 okuma, 8 yanıt)
 Yardım :( Site açılırken ..
(6613 okuma, 2 yanıt)
 .Htaccess ile uzantıda ke..
(8229 okuma, 4 yanıt)
 block genişliği..
(5672 okuma, 1 yanıt)
 Haber Resimleri ve Slide ..
(14284 okuma, 12 yanıt)
 Foruma büyük boyutlu resi..
(7263 okuma, 3 yanıt)
 Php-Nuke 8.0 Paket..
(9382 okuma, 6 yanıt)
 Hangi sürümü önerirsiniz?..
(10426 okuma, 8 yanıt)
 ethai1 3..
(13084 okuma, 10 yanıt)
 Yeni PEHASPESEO..
(69489 okuma, 82 yanıt)
 Türkçe Karakter sorunu ?..
(37541 okuma, 36 yanıt)
 tek modul için sağ ve sol..
(11330 okuma, 8 yanıt)
 Php-nuke8.0 başlıklarda t..
(10521 okuma, 8 yanıt)
 Phpden iyi anlayan..
(5397 okuma, 1 yanıt)
 Php nuke 7.6 - 3.1 patch ..
(72837 okuma, 89 yanıt)
 Mp3 Üst Player Yardım..
(29366 okuma, 40 yanıt)
 Toplu üyelik silme?..
(11059 okuma, 8 yanıt)
 Çözümleyemediğim hata.....
(12318 okuma, 11 yanıt)
 bloğu kayan hale getirmek..
(5943 okuma, 2 yanıt)
 Makale modulu..
(8535 okuma, 5 yanıt)
 PHP-Nuke Haber V.1 Paylas..
(84781 okuma, 121 yanıt)
 title değiştirme..
(10239 okuma, 6 yanıt)
 Arkadaşlar bu sorunun çöz..
(9997 okuma, 6 yanıt)
 Php Nuke 8.1..
(4326 okuma, 0 yanıt)
 merhaba..
(10220 okuma, 9 yanıt)
 Anasayfa için boş modül o..
(13410 okuma, 13 yanıt)
 admin panelinde Access De..
(6355 okuma, 2 yanıt)
 Bu başlığa hiç cevap gelm..
(26221 okuma, 25 yanıt)
 Nuke Tema yapilisi..
(17016 okuma, 16 yanıt)
 Mavisce-net temasina bann..
(8677 okuma, 6 yanıt)
 PHP-Nuke wTeam - eklentil..
(6603 okuma, 2 yanıt)
 coppermine hata..
(10636 okuma, 8 yanıt)
 içerik tanıtımı..
(6251 okuma, 2 yanıt)
 Haber Ve İçeriğe Resim Ek..
(7116 okuma, 3 yanıt)
 google keywords..
(8914 okuma, 6 yanıt)
 8.0'da html sorunu..
(5472 okuma, 1 yanıt)
 PHP-Nuke_8.1.3.5+NukeSent..
(53775 okuma, 76 yanıt)
 üye olunurken gereksiz is..
(9972 okuma, 7 yanıt)
 Arkadaşlar kolifa haber s..
(6320 okuma, 2 yanıt)
 Hesabınız'a tıklayınca te..
(10425 okuma, 7 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Sizce Bu Tema Nasıl
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Sizce Bu Tema Nasıl

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Mobilsehri

MesajTarih: 2008-06-26, 22:53:35    Mesaj konusu: Sizce Bu Tema Nasıl Alıntıyla Cevap Gönder

Temayı Görmek İçin Linki Tıklayınız Ve Yorum Yaparsanız Sevinirim

http://aang.kucukresim.com/uploads/adsiz709ba.jpg
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-17, 10:12:08    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
sima19

MesajTarih: 2008-06-26, 23:05:18    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşım gecende başlık açtınız tema paylaşımlarına, siteni sergilediniz, ve siteniz hacklendi. şimdide tema sorunlarına tema nasıl diyorsunuz... eğer amacınız işinizi reklam yapmaksa site tanıtım bölümüne sitenizi yazarsınız yorum yapmak isteyen arkadaşarla yorumunu yapar..

Kolay Gelsin
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Mobilsehri

MesajTarih: 2008-06-26, 23:07:14    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sana bişey söylimmi sitem hacklenmedi bu bir sunucu hacklendi
ikincisi ise benim sitemin reklama ihtiyacı yok 90000 üyeli bir site topliste nede forumlarda adı geçiyor sistemim nuke olduğundan burda sergiliyorum bu benim en doğal hakkım okey
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
sima19

MesajTarih: 2008-06-26, 23:21:57    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Doğal hakkın olabilir ama herkes kafasına göre aynı konuya birden fazla konu açması yöneticilere saygısızlık olarak değerlendiririm.

Eğer yapacaksınız butür tanıtımlar hakkınızı düzenli kullanarak(Forum kurallarını okuyarak) gereğine uygun tanıtım ve site sergilenir...
Başa dön
nukeci-

MesajTarih: 2008-06-26, 23:39:50    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sima19 :
Doğal hakkın olabilir ama herkes kafasına göre aynı konuya birden fazla konu açması yöneticilere saygısızlık olarak değerlendiririm.

Eğer yapacaksınız butür tanıtımlar hakkınızı düzenli kullanarak(Forum kurallarını okuyarak) gereğine uygun tanıtım ve site sergilenir...

yöneticilere saygısızlık mı _? konu açınca saygısızlık yöneticilere mi güldüm buna ?

netopsiyon imzalarında ticari imza yasak sonunda modsun sanada bu yasak geçerli gibi ayrıca seninde host firmanın reklamamı ihtiyacı var ?

kimseyi kırmaya gerek yok çok katısınız....kolay gelsin bi kaç sene önce bu site böye değildi ama...
Başa dön
sima19

MesajTarih: 2008-06-26, 23:47:50    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

nukeci- :
sima19 :

yöneticilere saygısızlık mı _? konu açınca saygısızlık yöneticilere mi güldüm buna ?

netopsiyon imzalarında ticari imza yasak sonunda modsun sanada bu yasak geçerli gibi ayrıca seninde host firmanın reklamamı ihtiyacı var ?

kimseyi kırmaya gerek yok çok katısınız....kolay gelsin bi kaç sene önce bu site böye değildi ama...

Olayı Farklı anlıyorsanız Ben Ne yapabilirim.. Ben Yukarda ne yazmışım, aynı konudan birdenfazla konu açmak konusunda söyledim o sözü... Şimdi misal, arkadaş eğer tema yapmış paylaşacak ise tema paylaşım bölümüne doğal olarak temasının ön izlemesini kolay paylaşımınıda yapar, eğer site tanıtım yapmak istiyorsa bana göre aynı konu üzerinden yöneticilerden rica edip konuyu taşıtıp o açtığı konu devamında sitesini sergiler.
Benim söylemek istediğim neden farklı konularda aynı web sitesi sergileniyor.EĞer size göre bu yaptığını doğruysa ben hatalıyım özür dilerim...
(Yanlışları doğru olarak kabul etmeniz ne derece doğru onuda kendiniz yorumlayın)..

İmza konusundada eğer reklam yapıyorsam bunu sen bana değil üst rütbelelilerim bana ikat etmesi lazım. Kısacası herkes görevi ne ise onla uğraşsın..

Kolay Gelsin
Başa dön
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-06-27, 01:15:45    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

netopsiyondaki değişimin farkında değilsiniz...alttan yukarıya doğru çıkıyoruz az kaldı bu tür mesajlar tarih olacak ve bir daha açılamıyacak...
düzen çok önemli

site tanıtımı mı yapacaksın

gel yap kardeşim bunu bizde istiyoruz....

temamı paylaşacan

buyur gel paylaş altına ismin yaz..sileni bizde silelim...kınayalım EMEĞE SAYGI sloganı atalım

Sorun mu var?

yaz cevabını erken sürede alırsın

ama bunun için düzen ŞART....Düzenin olmaması yöneticilerden daha çok siz üyeleri etkiler....siz bize YARDIM etmelisiniz haksızmıyım?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Mobilsehri

MesajTarih: 2008-06-27, 02:17:31    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

resmen fırca atmışsın sima19 sonuçta ben bir üyeyim biz ve bizim gibi üyeler olmasa siz ne yapacaksınız ? sinizi öğretmek gibi olmasın fakat biz böyle yapmasak siz bulunduğunuz konumda olamazsınız kendin ekle kendin yöneti diyorsunuz peki siz neyi yöneteceksiniz :S
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-17, 10:12:08    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
nukeci-

MesajTarih: 2008-06-27, 02:49:41    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

evet ben netopsiyonda ki değişimin farkındayım rütbesini alan bize ders vermeye başlamış rütbeyi alan ben burdayım dıyor....boşver mobil şehri...
Başa dön
fatih-i

MesajTarih: 2008-06-27, 07:43:03    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sormaya insan mesaj yazacagına bile tırsar olmuş rejim fazla sıkı olmuş sonucta burası nukenin acemi eğitim merkezi gibi bir site bu hareketlerde böle sinirlenip ortamı germeyin sonuçta başbakan deilsiniz alttarafı modsunuzya
Başa dön
gencyaz

MesajTarih: 2008-06-27, 11:54:10    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Polemik yapmanın bir anlami yok Buranın sayesınde bende dahil bir cok insan adam gibi site sahibi oldu sitesine renk katmıstır. Haksızlıga göz yumalım demıyorum ama yönetici arkadaslarada biraz saygı duymak lazım kimse burnundan kıl aldırmıyor en ufak örnek askerde isen Er Sen Üst rütbeli askerden fırcanıda yersın uyarınıda alırsın
Başa dön
sima19

MesajTarih: 2008-06-27, 12:07:36    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Mobilsehri :
resmen fırca atmışsın sima19 sonuçta ben bir üyeyim biz ve bizim gibi üyeler olmasa siz ne yapacaksınız ? sinizi öğretmek gibi olmasın fakat biz böyle yapmasak siz bulunduğunuz konumda olamazsınız kendin ekle kendin yöneti diyorsunuz peki siz neyi yöneteceksiniz :S

Sen Kendi Sitendede Yönetim Kuruyorsun. Yani Eğer forumun kurallarına uymayan bir kişi çıkarsa Uyarırmısın yoksa bu tepkilerdemi kalırsın..
Netopsiyon Gitgide yenileşiyor, Yenileşmeninde hem üyelerin hemde yöneticilerin büyük rolü oynuyor. Rütbe yada madalyon ne önemi var, benim için kurallar heryerde geçerlidir. Eğer senin sitende kural .... içerik yayımlamamaksa ona uyulur aksine kurallara ihlal edilemez. bende zaten ilk mesajta belirtim neden diğer konuya devam etmiyorsun diye,

Bu arada butür konularla kim kimin en samimi arkadaşı, kim kimin hakkında kötü düşünüyor çıkıyor...

O kadar arkadaşın sana destek çıktığına göre doğal olarak haksız duruma ben düşüyorum demektir.
Açın farklı isimlerde aynı konuyu ..
Başa dön
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-06-27, 12:47:31    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar simaya kimse laf söylemesin....orda durun... eski devir yok öyle yöneticinina arkasından atıp tutasınız...

bir haftada aynı başlık 3 kere açıldı..birini site tanıtımına taşıdım doğrumudur?

yine açtın...onuda sildim... sonrada bunu açtın...Bunu nerede açtın? tema paylaşımında...link varmıydı? hayır

yapmayını gözünüzü seveyim..Bu kadar dikbaşlılık iyi değil.Siz bizi akılsız mı sanıyorsunuz?

herkes reklamını yapacak...iyi güzel yapsın ama NETOPSİYON daki düzeni ve sistemi bozacak öyle mi?

orada durun....

sonra böyle yapmayın denilince ben üyeyim...

NETOPSİYON düzeni ile sistemi ile bilinir.Bu düzene ya uyacaksınız. eğer düzeni bozmaya çalışıyorsanız yada sevmiyorsanız üye olmasanızda olur...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Mobilsehri

MesajTarih: 2008-06-27, 13:55:09    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

siz bu sitede nickiniz bile geçmezken bu sitede biz üyeydik okey yani yeni sistem eski sitem beni ilgilendirmez ben kendi sistemimde giderim
Başa dön
sima19

MesajTarih: 2008-06-27, 14:08:32    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Mobilsehri :
siz bu sitede nickiniz bile geçmezken bu sitede biz üyeydik okey yani yeni sistem eski sitem beni ilgilendirmez ben kendi sistemimde giderim

Sen Haticeye Değil Neticeye Bakacaksın Arkadaşım. Önceden Üyesindir ama Foruma Hiçbir faydan dokunmadığı halde su yüzüne Çıkamazsın. Burada Üye Olsun yada Yönetici üstatlatlarım olsun, bundan eminimki hiç biri rütbeyi yada menfaat uğruna paylaşma ve YARDIM yapmıyorlar... Sen bizden önce üye olabilirsin, ben önce üyeye değil , çıkardığı emeğe bakarım.

Netopsiyonda birçok isim söyleyebilirim, hepside normal üye ama hem paylaşım sergiliyorlar , hemde Php Nuke Ye yeni başlayan arkadaşlara, bildikleri kadarıyla elinden geldiğince YARDIM ediyorlar..

Bu Sözlerle Kendini kandırırsın arkadaşım ....
Başa dön
mersoy

MesajTarih: 2008-06-27, 14:12:27    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Mobilsehri :

üyelik tarihinin yada rütbenin hiç bir anlamı yoktur. Sima'da bunun farkında olan güzide arkadaşlarımızdan biridir.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız