Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 701
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 Yabancı dili olan varmı u..
(3742 okuma, 2 yanıt)
 DirectAdmin kullananlar i..
(4320 okuma, 2 yanıt)
 Hata Sayfasını Nasıl Deği..
(5744 okuma, 3 yanıt)
 SQl okutma yöntemi..
(3284 okuma, 0 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - DirectAdmin kullananlar için
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

DirectAdmin kullananlar için

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Linux Yönetimi -> DirectAdmin Sorunları
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
ekolcu
Mybb Sorumlusu
Mybb Sorumlusu

MesajTarih: 2008-09-25, 01:09:36    Mesaj konusu: DirectAdmin kullananlar için Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar güzel bir açık anlatım resimli
rehber site
http://www.directadmintr.com/
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-03-29, 05:55:53    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
Sonsuzluk
Download Sorumlusu
Download Sorumlusu

MesajTarih: 2008-09-25, 01:46:30    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

teşekkür ederim gerçekten güzel bir paylaşım oldu işime yarayacak

bu normal kullanıcılar için anlatımlar pekiyi ayrıntılısı varmı örneğin directadmin ile bir server şirketinden bayilik aldım diyelim onu kullanımı için anlatım
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
ekolcu
Mybb Sorumlusu
Mybb Sorumlusu

MesajTarih: 2008-09-25, 02:31:47    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bunun forumunu da açmışlar orada linki var..resell paketlerininki daha sade kolay zaten...görünce anlarsın..ben tırsıyodum bu oanelden muhteşemmiş ya...çok sevdim..bu bölümden sorularınıza elimden geldiğince yardımcı olurum...bende yeniyim böylelikle tecrübe kazanırız...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Linux Yönetimi -> DirectAdmin Sorunları Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız