Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 500
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 php-nuke otomatik site ma..
(17110 okuma, 20 yanıt)
 SEO Sözlük..
(6725 okuma, 2 yanıt)
 Google Büyük Bir Sorun..
(3983 okuma, 0 yanıt)
 Backlink'nizi artırın..
(3899 okuma, 0 yanıt)
 Ücretli Seo Yaptırıcam Bi..
(6060 okuma, 5 yanıt)
 backend.php'ye nasıl peha..
(4559 okuma, 1 yanıt)
 Sitenizin Alexa değerini ..
(23 okuma, 2 yanıt)
 Seo ile Klasör ismi gibi ..
(7531 okuma, 5 yanıt)
 Php olan uzantiyi degisme..
(14965 okuma, 21 yanıt)
 daha once kurdugum bi seo..
(5771 okuma, 4 yanıt)
 netopsiyon neden pehaspes..
(13784 okuma, 14 yanıt)
 Arama Optimizasyonu..
(51012 okuma, 63 yanıt)
 Sadece 30 Dakikada l utf-..
(9509 okuma, 10 yanıt)
 Forum Rss dosyasını pehas..
(3968 okuma, 0 yanıt)
 nuke için yeni bir seo yö..
(15917 okuma, 19 yanıt)
 backend ve sitemap vb. pe..
(4596 okuma, 2 yanıt)
 iframe blok ve backend.ph..
(15676 okuma, 19 yanıt)
 Google Meta Keywords ile ..
(3993 okuma, 0 yanıt)
 Google dürüstlüğü sever..
(7859 okuma, 6 yanıt)
 Footer daki site map link..
(4134 okuma, 1 yanıt)
 Veri tabanından veri çeke..
(3887 okuma, 0 yanıt)
 nsn NEWS seo sorunu..
(10612 okuma, 12 yanıt)
 Arama Optimizasyon Döküma..
(6778 okuma, 5 yanıt)
 VBulletin gibi Tag sistem..
(8770 okuma, 8 yanıt)
 Site Google Arama motoru ..
(3671 okuma, 0 yanıt)
 pehaspeajaxseo uyguladım ..
(4686 okuma, 2 yanıt)
 nukede h1 ve h3 tag kulla..
(5243 okuma, 2 yanıt)
 sayfa gerileme hakkında..
(5693 okuma, 2 yanıt)
 iyi index lenen makale si..
(8076 okuma, 6 yanıt)
 Pehaspe seo eklentisi ari..
(12375 okuma, 14 yanıt)
 Pehaspe html seo ya modül..
(3863 okuma, 0 yanıt)
 yeni sitemap oluşturmanı..
(14095 okuma, 14 yanıt)
 googlede bu bir faktörmü..
(4866 okuma, 1 yanıt)
 Pehaspe Seo - Linkler seo..
(5761 okuma, 3 yanıt)
 Haberler 15 dakika sonra ..
(15720 okuma, 20 yanıt)
 haber tags..
(3601 okuma, 0 yanıt)
 Google Modul İçersindeki ..
(5720 okuma, 3 yanıt)
 Optimize Küçük İpuçları..
(6282 okuma, 3 yanıt)
 Arama Motorlarında Yüksel..
(8790 okuma, 7 yanıt)
 google aramalarında isted..
(19014 okuma, 18 yanıt)
 googlede 2. sıradayım fak..
(16065 okuma, 22 yanıt)
 SEO - Arama Motoru Optimi..
(7226 okuma, 4 yanıt)
 Google Site Bağlantıları..
(10064 okuma, 10 yanıt)
 Faydalı Linkler..
(10476 okuma, 6 yanıt)
 Dinamik Title Eklentisini..
(8236 okuma, 6 yanıt)
 NSN NEWS Pehaspe Seo..
(9694 okuma, 9 yanıt)
 aradıgım seoolar..
(3649 okuma, 0 yanıt)
 pehaspeajaxseo Yardım..
(4269 okuma, 0 yanıt)
 video stream'e seo uygula..
(11456 okuma, 13 yanıt)
 Köşe Yazıları Modülüne Di..
(27930 okuma, 38 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - google + wordpress bu kadar da olmaz
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

google + wordpress bu kadar da olmaz
Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
mersoy

MesajTarih: 2008-10-17, 15:52:13    Mesaj konusu: google + wordpress bu kadar da olmaz Alıntıyla Cevap Gönder

tamamen kendi yazdığım ve hiç bir sitede olmayan bir içeriğim var

bu yazıyı 5 Temmuz'da www.muhasebeciyizbiz.com siteme ekledim
bu güne kadar 3400 kez tıklanmış
sitenin özellikleri;
pr2, bir sürü karşılıksız link, bir dünya dizine eklenmiş, 6000 indeksli sayfa, 6 aylık domain, günlük 1000-1500 tekil hit, pehaspe seo ve ekstra kodlama + özel optimizasyon

bu günde www.muhasebe.us siteme ekledim
sitenin özellikleri;
1 ay kadar önce aldım domaini, iki hafta öncede açtım
pr0, hiç link değişimi yok, hiç bir dizine eklenmedi, hiti 0 denecek kadar az
sonuç;
www.muhasebe.us ile 17. dakikada yazım 1.sırada
buradan bakabilirsiniz

www.muhasebeciyizbiz.com sitemde 28. sırada
buradan bakabilirsiniz

biri gelip benim içeriği çalsa ve bir wordpress sitesine aktarsa tüm emeklerim boşa gidecek
o yüzden yuh diyorum

En son mersoy tarafından 2008-10-18, 08:56:59 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-03-29, 04:44:46    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
bcool

MesajTarih: 2008-10-17, 15:55:47    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Vallahi canlı şahidi benim. Artı php nuke sitem var, bir sürü indekslenmiş sayfam var, özgün içeriklerim var, fakat googleda göremiyorum..
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
aynaliz

MesajTarih: 2008-10-17, 15:59:56    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Haklısın mersoy sana hak vermemek mümkün değil..

Bu google amcanın wordpress sevdası nedir bende anlayabilmiş değilim Question

Bütün emekler boşa gitmiş gibi görülebilir ama unutma ki birçok insanın hayır duasını almışsındır kafana takma sağlık olsun.. Wink
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
bcool

MesajTarih: 2008-10-17, 16:01:37    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

+ pehaspeseom da var:)
Başa dön
nofel

MesajTarih: 2008-10-17, 21:20:43    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hakikaten de yuh Shocked
Başa dön
Style_53

MesajTarih: 2008-10-17, 23:31:34    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Peki Arkadaşlar googlenin wordpresi bu denli hızla indexlemesinin sebebi nedir? Ve Nuke Neden Böyle..Neden Nuke bu kadar hızlı indexlenemiyor.Pr3 olan sitemki linklerin indexlenmesi için neden footere link eklemem gerekiyor?

wordpresemi geçsem ne yapsam..

Yaktun bizi gogul Very Happy Very Happy Very Happy
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger
GanJa

MesajTarih: 2008-10-18, 00:54:18    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

google nukeyi hiç sevmiyor.
isterseniz pehaspeseo isterseniz googletab kurun.
siteleriniz bırakın wordpresi html siteler kadar bile indexlenmez.
Başa dön
bcool

MesajTarih: 2008-10-18, 01:20:10    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

evet kesinlikle...
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-03-29, 04:44:46    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
KaaN

MesajTarih: 2008-10-18, 01:51:39    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

O kurduğun bloğa eklenti olarak Google XML eklentisi falan kurdun mu ?
Başa dön
seyranli

MesajTarih: 2008-10-18, 03:43:25    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

pehaspeseo çok başarılı bir eklenti olmadı arkadaşlar. malesef yanlış mantık yürüttüğüm bir eklenti.

evet google klasör şeklinde olduğu zaman daha iyi indexliyor, oraya kadar doğru gitmişim ancak daha sonra farkına vardım ki,
frmt56/asdasdasd.html

gibi linkler olduğunda google bir de bunun ana sayfasına bakıyor

frmt56/ olarak giriyor, bakıyor ki aynı sayfa, uzun olanı kaydetmeye gerek yok diyor ve başlıksız olarak indexleniyor. bu durumda üstte olma ihtimali de azalıyor. yani friendly url sistemi boşa gidiyor.

başlığı öne yazsaydım bu sorun kalmayacaktı Sad

bir de şunu söyleyim, yalnızca firendly url seo için yeterli değildir. m e t a taglar, title, sayfa düzeni vs. vs. oldukça önemlidir.

bloklarınızı sola almamanızı tavsiye ederim.
m e t a taglarınızı mümkünse otomatikleştirin. nasıl otomatikleştiririm derseniz, ob_start zaten seo için kullanılıyor, tüm kelimeleri bir diziye atın, örneğin.

$metin="ali bugün bize geldi. aile ile ayşe de beraber geldi.";

şeklinde bir satırın kelimelerini saydırmak için,
$kelimeler=explode(" ",$metin);
for($i=0;$i<count($kelimeler);$i++)
$m e t a[$kelimeler[$i]]=$m e t a[$kelimeler[$i]]+1;

dediğinizde bir diziye kelimeleri ve kaç defa geçtiklerini atıyorsunuz. geri kalan işlemler size kalmış. bu henüz hiç bi portalda görmediğim ancak seo için çok yararlı olacağını düşündüğüm bir özellik. hali hazır da çalışmam olmadığı için ancak yol gösterebilyiorum.

ve titler da, site adını başa değil, sona yazdırmanızı tavsiye ederim
Başa dön
mersoy

MesajTarih: 2008-10-18, 08:46:29    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

KaaN :
O kurduğun bloğa eklenti olarak Google XML eklentisi falan kurdun mu ?

Kaan sadece google site haritası ve All in One SEO eklentileri kurulu

seyranli :
pehaspeseo çok başarılı bir eklenti olmadı arkadaşlar. malesef yanlış mantık yürüttüğüm bir eklenti.

evet google klasör şeklinde olduğu zaman daha iyi indexliyor, oraya kadar doğru gitmişim ancak daha sonra farkına vardım ki,
frmt56/asdasdasd.html

frmt56/ olarak giriyor, bakıyor ki aynı sayfa, uzun olanı kaydetmeye gerek yok diyor ve başlıksız olarak indexleniyor. bu durumda üstte olma ihtimali de azalıyor. yani friendly url sistemi boşa gidiyor.

bir de şunu söyleyim, yalnızca firendly url seo için yeterli değildir. m e t a taglar, title, sayfa düzeni vs. vs. oldukça önemlidir.

m e t a taglarınızı mümkünse otomatikleştirin. nasıl otomatikleştiririm derseniz, ob_start zaten seo için kullanılıyor, tüm kelimeleri bir diziye atın, örneğin.

dediğinizde bir diziye kelimeleri ve kaç defa geçtiklerini atıyorsunuz. geri kalan işlemler size kalmış. bu henüz hiç bi portalda görmediğim ancak seo için çok yararlı olacağını düşündüğüm bir özellik. hali hazır da çalışmam olmadığı için ancak yol gösterebilyiorum.

Seyranli teşekkür ederim önerilerin için, title yi site adının önüne aldım bir kaç gün önce, fakat yineden arka sıralardan kurtaracağını hiç sanmıyorum. Dediğin gibi frmt56/ olarak indeksleniyor sayfalarımız.
Bizler beta olduğunu bilerek kullandık. Tüm hatalarına rağmen pehaspeseo için şahsım adına çok teşekkür ederim.

Nuke php bilgisi olan kişiler için güzel bir portal ama kesinlikle hazır bir portal değil.
Yazık ki özgün içerik diye günlerimi harcadığım zamana. Kızgınlığımdan ötürü yazacak çok şey var ama....
Başa dön
KaaN

MesajTarih: 2008-10-18, 12:42:01    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bildiğim kadarıyla All in One Seo eklentisinin içerisinde vardı Google XML. İşte bu eklentinin varlığı Google ile Wordpress'i birbirine çok yakın iki dost yapıyor. Bu eklenti sayesinde eklediğiniz içerik anında XML'ye ekleniyor ve Google'a pingleniyor. Bu şekilde de anından indexleniyor. Benim günlüğüme yazdığım bir yazı 3 dakika içerisinde Google'da çıkıyor. Seo ile alâkalı bir durum değil yani bu. Google'ın hızlı indexlemesi ile alâkalı. Biraz zaman geçsin diğer siteniz daha değerlensin ve Google daima sitenizde bulunsun o zaman şansınız daha çok olur.
Başa dön
bcool

MesajTarih: 2008-10-18, 14:28:14    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

seyranli :

frmt56/asdasdasd.html

Selam seyranlı usta. Ben şunu diyeyim:

Sitede forumlarda last post var forum orta blokdan hallettim seoya uygun oldu fakat forumlar bölümüne girdiğim zaman beceremiyorum bir türlü.. Onun için bütün last postları kaldırdım sadece frmt123/konu başlığı bu kullanıyorum.. Eğer mümkünse tek sorunum olan last postlara nasıl title ekleyeceğimi söylerseniz çok sevinirim..

Teşekkürler..
Başa dön
bcool

MesajTarih: 2008-10-18, 14:38:23    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bir de forumlarda birinci ikinci sayfalara girdiğim zaman frmasc türünde yazılar çıkıyor.. Onlara da bir çözüm bulmak mümkün müdür acaba?
Başa dön
bcool

MesajTarih: 2008-10-18, 14:40:13    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

KaaN :
Bildiğim kadarıyla All in One Seo eklentisinin içerisinde vardı Google XML. İşte bu eklentinin varlığı Google ile Wordpress'i birbirine çok yakın iki dost yapıyor. Bu eklenti sayesinde eklediğiniz içerik anında XML'ye ekleniyor ve Google'a pingleniyor. Bu şekilde de anından indexleniyor. Benim günlüğüme yazdığım bir yazı 3 dakika içerisinde Google'da çıkıyor. Seo ile alâkalı bir durum değil yani bu. Google'ın hızlı indexlemesi ile alâkalı. Biraz zaman geçsin diğer siteniz daha değerlensin ve Google daima sitenizde bulunsun o zaman şansınız daha çok olur.

Merhabalar Kaan usta, bu söylediğiniz Nuke'a uyumlu Google XML'i nereden bulabiliriz ve sitemize ekleriz?

Teşekkürler.
Başa dön
Sercan

MesajTarih: 2008-10-18, 18:04:55    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kaan abi .xml dosyası derken pingleme sisteminden mi bahsettin ? Rolling Eyes Wordpress'in içerisinde varolan pingleme sistemi ile yeni girilen yazılar bazı ping servislerine yollanır bu ping servislerinin pagerank değerleri yüksektir ve sürekli googlebotlar burada takılır.Yazılan yazı pinglenir googlebot bir kaç dakika içinde kayıt eder yazınızı.Ayrıca sade temalara sahip olması sayfanın hızlı açılması gibi sebeplerden dolayı hızlı indexlenir.
Başa dön
thsean

MesajTarih: 2008-10-18, 18:37:39    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

wp nin google tarafıdan torpilli olduğu ortada bkadar rakip varken keşke phpuke ile hiç başlamasaydın phpnukede seo çok büyük sabır işi ben şuan gayet memnunum sen genede nuke sitenle uğraşmayı kesme.
Başa dön
yazar25

MesajTarih: 2008-10-18, 23:31:40    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

php nuke seo kurulu degil fakat harika bir şekilde indexliyor mesela haber yayınladıgım saniyede 2 adet google bot gelmiş oluyor bir adet yahoo bot vs google istikrara bakar bence uzerinden 1 yıl gecmesi lazım pr 1 veya 2 olması lazım xml rss veya hiç yoksa backend.php googleye tanıtın ben haber sayısını 50 yaptım bununda önemi var sanırım
Başa dön
mersoy

MesajTarih: 2008-10-19, 01:51:04    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yazar25 :
php nuke seo kurulu degil fakat harika bir şekilde indexliyor mesela haber yayınladıgım saniyede 2 adet google bot gelmiş oluyor bir adet yahoo bot vs google istikrara bakar bence uzerinden 1 yıl gecmesi lazım pr 1 veya 2 olması lazım xml rss veya hiç yoksa backend.php googleye tanıtın ben haber sayısını 50 yaptım bununda önemi var sanırım

belirttiğim gibi sitenin pr değeri 2, xml ve backend.php de var
sorun indekslemesinde değil arkadaşlar çok güzel indeksliyor hatta botlar forumdan eksik olmuyor bir kaç aylık siteye göre hitimde gayet iyi ve her geçen gün arttığınıda görüyorum
ama özgün içeriğimi 3.sayfaya atınca ister istemez sıkılıyorum
sitede bir çok değişiklik yapıldı, çoğu kodlarda düzenlemeler yapıldı, sağolsun Ali Osman ana dosyalarda bir çok değişiklik yapıp siteyi hafifletti

wordpress'in bu kadar çabuk indekslenmesi beni sevindirmiyor yanlış anlaşılmasın
aksine sinirlendiriyor, insanları ç-alıntı içeriğe yöneltiyor

aslında bu başlığı açmamın bir diğer nedeni de nuke de neler yapılabilirki wordpress gibi olmasada ona yakın bir indekslenme hızı yakalayalım? sorusuna cevap aramaktı. Meseleyi sadece kendi siteme indirgemekte istemiyorum, ortada bir dünya benden daha kötü olan, sadece içeriğine güvenmekle yetinen siteler var
Başa dön
KaaN

MesajTarih: 2008-10-19, 03:26:49    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ping olayı sadece Wordpress'te var şu an. Google XML eklentisi, içeriği direkt olarak Google Webmaster merkezine yolluyor. Otomatik site haritası olayı. Yani botun siteye gelmesini beklemiyor. Direkt olarak botun ayağına gidiyor. :) Siz istediğiniz kadar XML yapın Nuke'ye, yine WP'deki kadar hızlı olmayacaktır. Bunun Nuke için olanı var mı, yok mu bilmiyorum.

Bence Wordpress'in çabuk indexlenmesi seni kızdırmasın, sevindirsin. Gelişim diyoruz, ilerleme diyoruz, rekabet olmalı ki bunlar olsun. Nuke'yi kodlayan elemanlar da yapsın böyle bir şey. Kim tutuyor onları. :)
Başa dön
KaaN

MesajTarih: 2008-10-19, 03:39:27    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bir de tabii illa bu eklenti olmalı diye bir şey yok. Siten biraz önem kazanmışsa, alanında iyiyse o zaman zaten indexlenme hızlı olacaktır. Google siteni önemli gördükçe daha fazla bot yollar sitene. İşte bunun içindir ki çok fazla alanında site olmamalı. Bakın piyasaya onlarca haber sitesi var. Neden ilk 10'daki haber siteleri hep zirvede? Çünkü adamlar haberlerini yazdığı anda Google'da çıkıyorlar. E bu da sitenin kalitesi ile alâkalı bir durum.

Ben birkaç yıldır bu işle uğraşıyorum. Birkaç yılın sonunda anladım ki, içeriğin içerik olmayınca siten isterse özel kodlanmış portal olsun önemli değil. Mühim olan içeriktir. Sonra içeriği nasıl, hangi sistemde sunduğun önemlidir. Daha sonra da SEO dediğimiz şeyler geliyor işte.
Başa dön
Sercan

MesajTarih: 2008-10-19, 10:38:43    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben en son nuke sitemde 160.000 veya 260.000 küsür index yapmıştım hitim ise yalan olmasın 3000 falandı.Şimdi düşünüyorumda o kadar kasmıştım wordpressle çalışsaydım o kadar indexle heralde 30k hit yapardım.
Başa dön
seyranli

MesajTarih: 2008-10-19, 16:32:15    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

merhaba arkadaşlar, ben de sizin de wordpress gibi ping atmanız için ufak bir fonksiyon yazdım.

Kod:
<?php

function pingle( $adres )
{
   $durum = 0;
   if( $fp=@fsockopen(www.google.com, 80) )
   {
      $yolla =  'GET /webmasters/sitemaps/ping?sitemap=' .
              urlencode( $adres ) . " HTTP/1.1\r\n" .
              "Host: $google\r\n" .
              "Connection: Close\r\n\r\n";
      fwrite( $fp, $yolla );
      while( !feof($fp) )
      {
         if( @preg_match('/HTTP\/1.1 (.*?) (.*?)/s', fgets($fp, 128), $sonuc_dizi) )
         {
                  $durum = intval( $sonuc_dizi[1] );
               break;
         }
      }
      fclose( $fp );
   }
   return( $durum );
}
?>

bunu ister mainfile.php içine yerleştirin, isterseniz ayrı bir dosyaya yazın.

daha önce google sitemap örneği vermiştim. onu temin edebilirseniz veya benzerleri de vardır, onları kullanırsanız bunu da kullanabilrisiniz. şimdi ne yapacaksınız;

örneğin, yorumların kaydedildiği fonksiyonu bulacaksınız,
atıyorum, modules/Yorumlar/kaydet.php içinde,
insert into....

gördüğünüz bir satır var, bu satırın üstüne veya o fonksiyonun herhangi bir yerine,

require_once('pingfonksiyonuolandosya.php');
pingle('http://www.seninsiten.com/yorumlar.xml');

ekliyorsunuz.

veya gidiyorsunuz
modules/Forums/posting.php

orada inser satırını bulup, o fonksiyonun içine
pingle('http://www.seninsiten.com/forum.xml');

veya modules/News/admin/

içinden insert yazan kısmı bulup
pingle('http://www.seninsiten.com/haber.xml');

şeklinde bunları ekliyorsunuz. benim vaktim ve nukem olmadığı için bunları söyleyebiliyorum.
eğer birisi de bunları eklemek güzel yerler bulursa hatta xml dosyaları içinde bi kaç satır kod yazan olursa çok kişi faydalanabilir.
Başa dön
Sontango

MesajTarih: 2008-10-19, 16:51:41    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Seyranli usta harika bir konuya yine hizir gibi yetistin.. Benim ögrenmek istedigim sey, bu kodlar farkli SEO kodlamasina uyarmi yani benim sitemde pehaspeseo kurulu degil bende bu kodlari eklesem calisirmi? benim xml dosyam farkli sanirim tam bilmiyorum ama ...
Başa dön
seyranli

MesajTarih: 2008-10-19, 16:53:04    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

çalışır çalışır, herhangi bir seo eklentisi gerekli değil. xml dosyaları google a uygun olsun yeter. yani senin daha önceden google a eklemiş olduğun xml dosyaları olabilir.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
Sayfaya git 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız