Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 520
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 Netopsiyon yeniden hepimi..
(16381 okuma, 8 yanıt)
 İyiki varsın..
(25348 okuma, 20 yanıt)
 Netopsiyon neden kapatılı..
(9314 okuma, 6 yanıt)
 Php Oto Kiralama Script..
(6532 okuma, 2 yanıt)
 islama hakater edilmesine..
(20881 okuma, 26 yanıt)
 .Tr Domain Neden Yok ?[Ta..
(13150 okuma, 15 yanıt)
 Uzun süre sonra netopsiyo..
(3802 okuma, 0 yanıt)
 Yöneticilere....
(4787 okuma, 2 yanıt)
 Yöneticiler Hakkında?..
(28024 okuma, 38 yanıt)
 Yeni Programlama Dillerin..
(11968 okuma, 14 yanıt)
 OpsiyonTema.com Hakkındak..
(70405 okuma, 104 yanıt)
 Nerede bu Asp destek site..
(7364 okuma, 5 yanıt)
 Netopsiyon Yönetimine Sor..
(7897 okuma, 8 yanıt)
 netopsiyon ie 6 ile sorun..
(6442 okuma, 6 yanıt)
 ClipBucket nedir..
(13766 okuma, 18 yanıt)
 Hergün hergün bişey oluyo..
(6753 okuma, 6 yanıt)
 nukeye olan özlemimi aşkı..
(4918 okuma, 1 yanıt)
 Nerede eski NETOPSİYONLAR..
(28696 okuma, 43 yanıt)
 bu site nuke'nin hangi sü..
(7121 okuma, 5 yanıt)
 Konu düzenleme yasağı..
(6703 okuma, 6 yanıt)
 KINIYORUM..
(11463 okuma, 13 yanıt)
 Dosyalara yorum hk...
(11449 okuma, 14 yanıt)
 Yeni bolum onerileri..
(5246 okuma, 3 yanıt)
 Kendi Hostumda Site Tanıt..
(4925 okuma, 2 yanıt)
 Netopsiyon Grup [ NG ] ka..
(7626 okuma, 3 yanıt)
 Netopsiyon` un sağ blockl..
(15120 okuma, 18 yanıt)
 Kandiliniz Mübarek Olsun..
(8404 okuma, 7 yanıt)
 Neden Paylaşayım Ki?..
(17366 okuma, 20 yanıt)
 Php-Nuke Portal Yarışması..
(9047 okuma, 8 yanıt)
 Net Opsiyon Ana sayfa For..
(6138 okuma, 3 yanıt)
 filistine destek amaçlı b..
(5287 okuma, 2 yanıt)
 Yöneticilere karşı Tutum!..
(7202 okuma, 4 yanıt)
 Teşekkürler Netopsiyon..
(4894 okuma, 1 yanıt)
 Yöneticilerin Dikkatine..
(17907 okuma, 24 yanıt)
 Acizane bir istek..
(23445 okuma, 32 yanıt)
 Yönetici Arkadaşlara.. Ge..
(22454 okuma, 28 yanıt)
 Proxy Kullanmadan Netopsi..
(5637 okuma, 2 yanıt)
 Diğer Php Scriptleri Kate..
(5607 okuma, 2 yanıt)
 Herkesin Okuması Dileğiyl..
(25747 okuma, 34 yanıt)
 PhpNuke den Soğumamak İçi..
(15011 okuma, 17 yanıt)
 Cumleten selam arkadaslar..
(10464 okuma, 9 yanıt)
 Netopsiyon Bannerleri..
(9719 okuma, 8 yanıt)
 [Öneri] İPB Forum Kategor..
(7439 okuma, 5 yanıt)
 Netopsiyon Yeni Kategoril..
(5078 okuma, 0 yanıt)
 Netopsiyona günde kaç saa..
(10996 okuma, 10 yanıt)
 Netopsiyon Forum Profil D..
(4370 okuma, 0 yanıt)
 sürem bitince netopsiyond..
(10284 okuma, 10 yanıt)
 mesajlarım silinmiş..
(7430 okuma, 4 yanıt)
 Forum kategori isteği..
(9003 okuma, 8 yanıt)
 Sağ blok ile daha güzel d..
(8844 okuma, 8 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Yöneticilere karşı Tutum!!
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Yöneticilere karşı Tutum!!

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Öneri ve Görüşleriniz
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-09-23, 21:58:25    Mesaj konusu: Yöneticilere karşı Tutum!! Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar üyeler yöneticilere karşı hoş olmayan bir tutum içindeler ve bu tutum bizi üzmektedir. Buradaki yöneticilerin YARDIM duygusu için burada olduğunu unutmayınız. Örnekde vereyim

ALPER BALCI...o hepimizin abisidir. Şirket sahibi işi evi herşeyi var. Burada sizin sorunlarınızla uğraşmak mecburiyetinde mi?

netopsiyon yönetimi şu anda olağanüstü bir bilinç içindedir. Bu yöneticileri kolay kolay bulamazsınız. Onlara sorular sorun ,akıl danışın, rehberlik isteyin, yol göstermelerini siteyin ama sakın tartışmayın ve UKALACA hakaret etmeyiniz.

Netopsiyonun kuralları vardır ve yöneticiler bu kuralları uygulatmak zorundadırlar.. Bu kurallarlardan rahatsız oluyorsanız

http://eski.netopsiyon.com/modules.php?name=NG_Hakkinda&file=feedback

adresinden şikayetlerinizi bize bildirin

yok yöneticilerden rahatsız oluyorsanız bize yine bildirin

misal mersoy arkadaşımızla bir sorununuz varsa bunu bize bildirin ya yukarıdaki linkten yada özel mesajla ali osman buket ben farketmez herhangi birine bildirebilirsiniz ancak unutmamanız gerekn bir nokta özel mesaj çektiğiniz için yöneticinin ne rütbesi alınır nede bir söz söylenilir....

Yönetime söz söylemeden önce herkes kendisini sorgulasın herşeyi kusursuz yapıyorsanız kurallara uyuyosanız o zaman yöneticileri şikayet ediniz.....Bunun dışında yöneticilere karşı yanlış tutumunuzda üyeliğiniz SİLİNECEKTİR....

yeterince açık konuştuğumu sanıyorum
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-04-16, 23:50:20    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
hakan
Editör
Editör

MesajTarih: 2008-09-23, 22:07:48    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu konudan sebeple dün yetkilerimin alınmasını talep ederek yönetimdeki görevime son verilmesini istedim ama bugün ibrahim'in isteğiyle yetkilerim tekrar verildi, yaşadığım olaya girmeyeceğim (neden yetkilerimi aldırdım konusu) bu konuya ilaveten sadece imzamın okunmasını istiyorum ayrıca kurallar çerçevesinde sitemizi geliştirelim istiyoruz, uyarı işitmek, siteden yasaklanmak istemiyorsak kurallara uyacağız yok ben uymam diyen varsa YERİNE GÖRE AĞIR YERİNE GÖRE HAFİF BİR DİLLE UYARILIR, DAHA İLERİ GİDERSE SİTEDEN YASAKLANIR!
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
bybedircan

MesajTarih: 2008-09-23, 22:11:26    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gayet güzel bir konuya deyinmişsin polibo Arkadaşım, Ufak tefek Ceviz kabuğunu doldurmayacak şeyler bazen oluyor ister istemez,

Ama , burda seviyesiz şekilde Davranmak, ki bizlere yakışmaz,
ne problem ne sorun olursa olsun konuşarak birlik beraber içerisinde olmalıdır.

inan hiç birzaman kalb kırmaya da değmez yani, onun için birbirimize karşı her zaman saygı ve sevyeli çercevesinde olmalıdır.

Evet belirtiğin gibi rütbesi, silinmez yada Azar işitmez, doğrudur ama kerkes kendini Taşımasını bildikten sonra böyle şeyler niye yaşansın ki,
oda hiç hoş olmaz.
Teşekürler....
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
erkoray

MesajTarih: 2009-01-09, 02:37:21    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sevgili Netopsiyon deki görevli arkadaslari öncelikle kutluyorum bizim insanlari memnun etmek gercekten zordur! Bunu hepimiz sitelerimizde görüyoruz! Ama ne kadar iyi bir is yaptiginizi zaman gösteriyor bundan 5 sene önce kac Turk Nuke sitesi vardi ve suan kac site var Netopsion.com hep Zirvede buda sizin sahenizde oluyor! Ben sizi kac senedir takip ediyorum ve simdiye kadar aktif degildim ama buügünden itibaren bilgilerimi burda paylasmak istiyorum!
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
atopal

MesajTarih: 2009-01-09, 02:53:37    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Burada üye olan hemen hemen herkes bir şekilde site forum sahibidir. Orada kendilerine karşı takınılan tavırlardan eminim herkes rahatsızdır. Bir çoğumuz yaptığı siteden para kazanmıyordur karşılıksız iş yapıyoruz ve bunları haketmiyoruz diyorsak burada da yönetimde bulunanlarında aynı bizler gibi düşünmesi gayet doğal.
Ben köyümle ilgili site yapıyorum 98 den beri var bir çok insan 30-40 sene sonra konu komşu ve akrabasını buldu buluşmalar oldu ama buna rağmen ortada menfaat birşey yoksa bir sürü sıkıntı olan çekemezlik eden arkadan konuşan var açıkcası anlamakta zorlanıyorum.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Öneri ve Görüşleriniz Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız