Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 564
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 wordpress MightyAdsense e..
(6857 okuma, 5 yanıt)
 Wp- son dakika haberleri ..
(4118 okuma, 1 yanıt)
 WP Ajax mp3 player aranıy..
(2970 okuma, 0 yanıt)
 Ücretiyle Wp haber botu a..
(3983 okuma, 1 yanıt)
 Wordpress 'te ana sayfa y..
(3777 okuma, 2 yanıt)
 Güvenlik Kodu - Üyelerin ..
(2747 okuma, 0 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Güvenlik Kodu - Üyelerin kendi sifrelerini yazması
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Güvenlik Kodu - Üyelerin kendi sifrelerini yazması

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Wordpress -> Wordpress Eklentileri
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Ridvan

MesajTarih: 2009-01-24, 03:48:13    Mesaj konusu: Güvenlik Kodu - Üyelerin kendi sifrelerini yazması Alıntıyla Cevap Gönder

Benim baya bi hoşuma giden bir eklenti vede gerekduyulan bisey paylaşmak istedim.

Skullbit tarafından yazılmış olan Register Plus eklentisi ile Kayıt sayfanızı kişiselleştirebilirsiniz, eklenti ile üye olanların kendi şifrelerini belirlemelerini sağlayabilir (kullanıcı şifresini belirlerken şifresinin güvenilirliğini gösteren bir güç göstergesinden YARDIM alabilir), Üye olanların zorunlu kabul etmeleri gereken, Üyelikden vazgeçme, Yayın Politikası, Lisans Koşulları gibi kuralllar ve bunlara ait alanlar, ayrıca size bağlı özel alanlar oluşturabilir, Basit karakterlerden oluşan bir resimden, yada profesyonel güvenlik sağlayan reCAPTCHA sisteminden oluşan güvenlik sistemlerini kullanarak üyelik sırasında güvenliğinizi sağlayabilir, tıklanması zorunlu e-posta doğrulama mesajı özelliği ile e-posta doğruluğunu denetleyebilir (eklenti üye olanlara; unverified.... gibi özel kullanıcı isimleri vererek doğrulama linkine tıklanmadan girişleri engellemektedir, bu doğrulama linkine tıklanarak etkinleştirilmeyen üyelikleri otomatik olarak iptal eder), isterseniz İsim, Soyisim, Site, AIM, Yahoo IM, Jabber / Google Talk, Hakkında gibi alanları kayıt sayfasına ekleyebilir, bu alanların zorunlu doldurulmasını sağlayabilirsiniz..
Eklentide aynı e-posta adresleri ile birden çok üyeye izin verme, üye olanlara gönderilen mesajı kişiselleştirebilme gibi daha bir çok özellik vardır, eklentiyi siteniz/wp-content/plugins klasörünüze yükleyip, siteniz/yönetim/eklentiler alanından etkinleştirdikden sonra siteniz/yönetim/ayarlar/Register Plus bölümünden kişisel ayarlarınızı yaparak bu özellikleri kullanabilirsiniz..

Üst resimde bulunan güvenlik sistemini kayıt sayfasında kullanmanız için ; buradan üye olun, üyelik sonrası sizden site adresinizi girmeniz istenecek ve reCAPTCHA Public Key / reCAPTCHA Private Key adlı iki adet şifre verilecektir, bu şifreleri siteniz/yönetim/Register Plus alanında alt resimde görüldüğü gibi kullanıp eklenti ayarlarınızı güncellemeniz yeterlidir..

Buradan İndirebilirsiniz
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-04-18, 21:42:33    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Wordpress -> Wordpress Eklentileri Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız