Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 616
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 Netopsiyon yeniden hepimi..
(16327 okuma, 8 yanıt)
 İyiki varsın..
(25240 okuma, 20 yanıt)
 Netopsiyon neden kapatılı..
(9274 okuma, 6 yanıt)
 Php Oto Kiralama Script..
(6498 okuma, 2 yanıt)
 islama hakater edilmesine..
(20767 okuma, 26 yanıt)
 .Tr Domain Neden Yok ?[Ta..
(13059 okuma, 15 yanıt)
 Uzun süre sonra netopsiyo..
(3784 okuma, 0 yanıt)
 Yöneticilere....
(4767 okuma, 2 yanıt)
 Yöneticiler Hakkında?..
(27925 okuma, 38 yanıt)
 Yeni Programlama Dillerin..
(11909 okuma, 14 yanıt)
 OpsiyonTema.com Hakkındak..
(70189 okuma, 104 yanıt)
 Nerede bu Asp destek site..
(7325 okuma, 5 yanıt)
 Netopsiyon Yönetimine Sor..
(7849 okuma, 8 yanıt)
 netopsiyon ie 6 ile sorun..
(6413 okuma, 6 yanıt)
 ClipBucket nedir..
(13706 okuma, 18 yanıt)
 Hergün hergün bişey oluyo..
(6725 okuma, 6 yanıt)
 nukeye olan özlemimi aşkı..
(4897 okuma, 1 yanıt)
 Nerede eski NETOPSİYONLAR..
(28575 okuma, 43 yanıt)
 bu site nuke'nin hangi sü..
(7083 okuma, 5 yanıt)
 Konu düzenleme yasağı..
(6667 okuma, 6 yanıt)
 KINIYORUM..
(11386 okuma, 13 yanıt)
 Dosyalara yorum hk...
(11404 okuma, 14 yanıt)
 Yeni bolum onerileri..
(5230 okuma, 3 yanıt)
 Kendi Hostumda Site Tanıt..
(4906 okuma, 2 yanıt)
 Netopsiyon Grup [ NG ] ka..
(7604 okuma, 3 yanıt)
 Netopsiyon` un sağ blockl..
(15093 okuma, 18 yanıt)
 Kandiliniz Mübarek Olsun..
(8380 okuma, 7 yanıt)
 Neden Paylaşayım Ki?..
(17272 okuma, 20 yanıt)
 Php-Nuke Portal Yarışması..
(9026 okuma, 8 yanıt)
 Net Opsiyon Ana sayfa For..
(6113 okuma, 3 yanıt)
 filistine destek amaçlı b..
(5273 okuma, 2 yanıt)
 Yöneticilere karşı Tutum!..
(7166 okuma, 4 yanıt)
 Teşekkürler Netopsiyon..
(4878 okuma, 1 yanıt)
 Yöneticilerin Dikkatine..
(17838 okuma, 24 yanıt)
 Acizane bir istek..
(23343 okuma, 32 yanıt)
 Yönetici Arkadaşlara.. Ge..
(22364 okuma, 28 yanıt)
 Proxy Kullanmadan Netopsi..
(5614 okuma, 2 yanıt)
 Diğer Php Scriptleri Kate..
(5577 okuma, 2 yanıt)
 Herkesin Okuması Dileğiyl..
(25623 okuma, 34 yanıt)
 PhpNuke den Soğumamak İçi..
(14982 okuma, 17 yanıt)
 Cumleten selam arkadaslar..
(10432 okuma, 9 yanıt)
 Netopsiyon Bannerleri..
(9692 okuma, 8 yanıt)
 [Öneri] İPB Forum Kategor..
(7419 okuma, 5 yanıt)
 Netopsiyon Yeni Kategoril..
(5062 okuma, 0 yanıt)
 Netopsiyona günde kaç saa..
(10957 okuma, 10 yanıt)
 Netopsiyon Forum Profil D..
(4357 okuma, 0 yanıt)
 sürem bitince netopsiyond..
(10241 okuma, 10 yanıt)
 mesajlarım silinmiş..
(7415 okuma, 4 yanıt)
 Forum kategori isteği..
(8975 okuma, 8 yanıt)
 Sağ blok ile daha güzel d..
(8819 okuma, 8 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Neden Paylaşayım Ki?
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Neden Paylaşayım Ki?

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Öneri ve Görüşleriniz
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
MRTEKID

MesajTarih: 2009-03-03, 03:36:33    Mesaj konusu: Neden Paylaşayım Ki? Alıntıyla Cevap Gönder

Allah hepinizden razı olsun... Netopsiyondan çok şey öğrendim... Sayenizde bir kaç yıl önce hiç bilgim olmayan konularda bazen başkalarının sıkıntılarını bile gideriyorum.

Bu durum, dar pencereden bakınca sadece bana faydalı bir durummuş gibi gözükse de ; sonsuzluk, artistbaron, Aliosman, saho, irfan hoca ve onlar gibilerin yaptıkları paylaşımlar hem Türkiye Cumhuriyetinin gençlerindeki nuke-php bilgisini arttırıyor hem de yeni ürünlerin ortaya çıkmasına vesile oluyor... Sonuç mu: günümüz gelişmelerinden bihaber, Bilgisayarın B 'sini bilmeyen bir gençlik yerine Bilgisayarın B'sini, Php'nin P'sini, Yardımlaşma'nın Y'sini ve son olarak da Geliştirme'nin G'sini bilen bir gençlik. İnterneti msn, klavyede iki satır yazı yazmayı kız tavlama aracı oalrak görmeyen bir gençlik.... İşte bu yüzden sizleri çok seviyorum..

Sizlerin geliştirdikleriyle:

* İnsanlar yüzlerce km uzaktan köylerine hasretini gideriyor...
* İnsanlar bir gece saat 3:00 de kalkıp İslam hakkında bir bilgiyi şıp diye bulabiliyor..
* İnsanlar biz kim gelişme kim demek yerine geliştirme de yarış haline giriyor...
* Oğlunu çok seven bir baba, oğluna yıllar sonra bir yaş gününde hediye edebileceği bir site yapıyor..
* Çok sevdiği köpeği için site yapabiliyor...
* Okulu ve arkadaşları için kolayca bol içerikli bir site yapıyor....

daha neler neler...

Ya âlim, ya ilim öğrenen, ya dinleyen veya bunları seven ol! Sakın beşincisi olma, yoksa helâk olursun.

İlim sadece tefsir ilmi midir? Yoksa ilim Siyasi, Ekonomik, Sosyal, Teknik alanların tümünde İslam Aleminin göğsünü kabartan gelişmeler midir?

unutmayın!!! Sizler 12 asır önce atom bombasını, periyodik tabloyu bulan, cebire ismini veren bir milletin evlatlarısınız.... İlim yolunda hiç bir şey boş değil...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-03-28, 18:55:36    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
okii3

MesajTarih: 2009-03-03, 13:50:54    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Pardon forum mesaj başlığı ile yazdığın yazının içeriğini anlamadım ben?
Başa dön
Rexiach

MesajTarih: 2009-03-03, 16:16:53    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

evet ne alakası var bu yazdıklarınla ?
içerik tamamen milliyetçi ve islami bir yaklaşım. nuke paylaşım sitesine yakışmıyor yani..

atom bombasını 12 asır önce bulan kim pardon ?
Başa dön
artistbaron

MesajTarih: 2009-03-03, 17:14:29    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaş kimsenin artık birşey paylaşmamasından yakınmış sanırım.
Başa dön
mersoy

MesajTarih: 2009-03-03, 17:50:34    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Rexiach :
evet ne alakası var bu yazdıklarınla ?
içerik tamamen milliyetçi ve islami bir yaklaşım. nuke paylaşım sitesine yakışmıyor yani..

atom bombasını 12 asır önce bulan kim pardon ?

neden paylaşayımki diyenlere güzelcene yanıt vermiş
milliyetçilikmi nuke paylaşım sitesine yakışmıyor?
yukarıdaki sözlerden hangisi yanlış?

bende burayı anlamadım
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
KURTCEBENOYAN

MesajTarih: 2009-03-03, 17:55:00    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Güzel bir yazı, paylaşmanın güzelliğini anlatmış arkadaşımız.
"Neden paylaşayım ki?" diye soranlara cevap vermiş kendi düşüncesinde.
Ne milliyetçiliği ne İslamcılığı?
Bu tip anlaşılmalar yüzünden millet Türküm demeye, Müslümanım demeye çekinir oldu!
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Rexiach

MesajTarih: 2009-03-03, 18:46:49    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben bu tür konuşmaların bir php-nuke sitesinde özelliklede netopsiyonda dile getirilmesinin yanlış olduğunu söyledim.

Bu soruma cevap verirseniz sevinirim, bilmiyor olabilirim cahilliğime verirsiniz o zaman ama; "Sizler 12 asır önce atom bombasını bulan bir milletin evlatlarısınız" bu cümlede ki atom bombasını kim bulmuş ? Ne zaman bulmuş ? Niye ben bunu amerikalı bilim adamları tarafından ikinci dünya savaşı sırasında bulundu diye biliyorum ? böyle şeyler boş işler arkadaşlar. Ben burda Türk değilim, Müslüman değilim diye birşey söylemiyorum. Ama biraz gerçekçi olmak lazım. Olmayan geçmişle övünmek yerine, yapacağımız şeylerle övünelim. O zaman elle tutulur birşeyler olduğunu hepimiz görürüz..

Ayrıca içerikle- konuyu bağlayacak bir cümle kullanmamış arkadaş o yüzden siz söylemeden anlayamadım bağlantısını okii3 arkadaşım gibi..
Başa dön
mehmet_akif

MesajTarih: 2009-03-03, 19:11:50    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Neden paylaşalım kısmıyla ilgili yeterince yorum yapılmış ben arkadaşımız Rexiach'a ufakta olsa aydınlatıcı bilgi vermek istiyorum.

1. Cabir Bin Hayyan (721-805)

Cabir bin Hayyan'ın başta kimya olmak üzere tıp, fizik, astronomi, felsefe alanında yaklaşık 200 eser kaleme aldığını biliyoruz Cabir'in en meşhur buluşu şüphesiz, atomla ilgili ortaya koyduğu faraziyedir Bu keşfi, John Dalton (1766-1844) Otto Hahn (1779-1868), Enrico Fermi (1901-1954) ve Albeıt Einstein (1879-1955) gibi meşhur Avrupalı bilginlerden tam 1000 yıl önce yapması bu büyük Türk bilgininin nasıl bir dahi olduğunu ortaya koyuyor.
Ortaçağ kimyasının en büyük ismi olan Cabir Bin Hayyan bir Türk bilginidir Atom bombası fikrinin ilk mucidi ve modern kimyanın babası olarak tarihe geçmiştir Tarih boyunca bir çok bilgin meşhur olabilmek için kitaplarında hep ona atıfta bulunmuşlardır
Cabir, Horasan’ın başkenti olan Tus’da doğdu Küçük yaşta iken ailesiyle beraber Kufe şehrine yerleşti Emevi veliahtı Halit Bin Yezid ve Cafer–i Sadık’tan dersler aldı Tıp dahil bütün müsbet ilimleri öğrendi Kısa zamanda büyük başarılar gösterince Abbasi Halifesi, onu Harran üniversitesinin Fizik–Kimya profesörlüğüne atadı.

Cabir Bin Hayyan’ın irili ufaklı yaklaşık 2000 tane eseri olduğu rivayet edilmektedir Kendisinden yaklaşık bin sene sonra gelecek Enrico Fermi ve Einstein gibi bir çok ünlü Avrupalı bilim adamlarının üzerinde yıllarca kafa yordukları atom ve yapısı hakkında daha o zamandan uğraşmış ve atomun parçalanabileceğini kitaplarında uzun uzun anlatmıştır Bu konuda Hayyan şunları söylemiştir;“Maddenin en küçük parçası olan atomda yoğun bir enerji vardır Yunan bilginlerinin iddia ettiği gibi bunun parçalanamayacağı söylenemez O da parçalanabilir Parçalanınca da öylesine bir güç (enerji) meydana gelir ki, Bağdat’ın altını üstüne getirebilir”

2. Kaynak ise Mevlan'dır. Mevlana atom bombasından değil ama atomdan bahsetmiştir.

Mevlana, Mesnevi isimli eserinin 4. cildinde
"atom da parçalanabilir, o zaman güneş gibi büyük bir eneriji orataya çıkar. ama vakti henüz gelmedi bu sırrı açmamalıyım" diyor.

Atomun arapça karşılığı:Zerredir. ve Kuran'da "zerre ağırlıgında, hatta zereden daha küçük şeyler de Allah'dan gizli değildir" şeklinde ayetlar olduğunu ve bundan dolayı müslüman bilim adamları bunu çok önceden biliyorlardı.

Kısa bir internet gezinitisi yaptım sadece :)
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-03-28, 18:55:36    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
Rexiach

MesajTarih: 2009-03-03, 19:21:24    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bunlarla atom bombasını bulanın türk olduğu kanıtlanır mı sizce? Bu yazılanlarla söylenenlerle değil somut bir atom bombasıyla karşımıza çıksalardı biz bulmuş olurduk. Bu söylenenlerin felsefeden öteye gidemeyeceğini bilmeniz gerekir. Somut örnekler yoktur.

Beni aydınlattığınız için ayrıca çok teşekkür ederim..
Başa dön
mehmet_akif

MesajTarih: 2009-03-03, 19:35:12    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Eee iş bilenin kılıç kuşanındır.

Biz hem işlerimizi başkasına yaptırdık. Hem kılıç kuşanmayı unuttuk. Bak bunu nukeye bağlayabilirsin. Ayrıca felsefeden (düşünceden) öteye gittiğini atom bombasını patlatanlar ispatlamış.

Müslüman medeniyeti olmasaydı yunan medeniyeti aydınlamazdı. Müslümanlar olmasaydı günümüzde, tıp ve ilim bu kadar ilerlemezdi. Geçmiş medeniyetlerle köprü vazifesini geçip -siyaset ilme karışancaya kadar- günümüze taşıyabilmişlerdir.

Muhyiddin arabiden tutta mevlanaya, Yunus Emreye, İbni Sinaya bunları hafife almamalıyız. Düşündüklerini üretebilme yetisine sahip nadide insanlardandır.

Düşünme olmadan icraat olmaz. Biz düşündük onlar kılıcı kuşandı.

Ayrıca ben teşekkür ediyorum okuma nezaketi gösterdiğin için.
Başa dön
MRTEKID

MesajTarih: 2009-03-03, 19:49:47    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yazı tamamen "Neden Paylaşayım ki ben bulacağımı bulurum, alacağımı alırım gerisine karışmam" diiyenlere yöneliktir. Diğer arkadaşların alınmasına gerek yok... Millet kelimesi de bir ırkı belirtmez. Aynı amaç uğruna bir araya gelen ve uzun bir zamanı kapsayan insan topluluğunu belirtir. Millet deyince kümenin içine Fatih dönemndeki bir berber de girer şu zamandaki bir çiftçi de... Coğrafi sınırlar da önemli değildir.
Başa dön
Rexiach

MesajTarih: 2009-03-03, 20:24:39    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

mehmet_akif :
Biz hem işlerimizi başkasına yaptırdık. Hem kılıç kuşanmayı unuttuk. Bak bunu nukeye bağlayabilirsin. Ayrıca felsefeden (düşünceden) öteye gittiğini atom bombasını patlatanlar ispatlamış.

Müslüman medeniyeti olmasaydı yunan medeniyeti aydınlamazdı. Müslümanlar olmasaydı günümüzde, tıp ve ilim bu kadar ilerlemezdi. Geçmiş medeniyetlerle köprü vazifesini geçip -siyaset ilme karışancaya kadar- günümüze taşıyabilmişlerdir.

Burda anlatmak istediğimi yanlış anladınız galiba. Cabir felsefi olarak yaklaşmış. Bilim adamları somut örneklerle ve kanıtlarla yapmışlar ve patlatmışlar. Cabirin felsefeden öteye gittiğini hiç birimiz kanıtlayamayız. Kanıtlayabilir miyiz? Neye dayanarak yaptı? Hangi imkanlarla?

Müslümanlar olmasaydı yunan medeniyeti olmazdı sözünüze ise, aynı doğrultuda düşünürsek onlar olmasaydı müslümanlık olmazdı. Yani biz geldik onlar bizim sayemizde var gibi sözler bence gereksiz. Çünkü hristiyanlık ve önceki dinler bozulmuş olmasaydı müslümanlık gelmezdi..
Başa dön
ekolcu
Mybb Sorumlusu
Mybb Sorumlusu

MesajTarih: 2009-03-03, 20:30:35    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kardeş senin bence geçmiş kompleksin var
baksana Müslümanlığın gelmesini onlara bağladığına göre
Dünyayı Allah cc. Peygamberimiz sav. hatrına yaratmıştır...Ona dini ve kitabı nasib etti...Yani onlar bozulacaktı zaten.İslam nasib olacaktı her halükarda..
Her neyse burası böyle şeyleri tartışma yeri değildir.

Gereksiz uzatmaya gerek yok...Tarihi sağlam kaynaklardan okursan geçmişinin büyüklüğünü anlarsın muhakkak...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Rexiach

MesajTarih: 2009-03-03, 22:05:09    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben geçmişimi gayet iyi biliyorum, konuların burada açılmasının gereksiz olduğunu söylüyorum. Ve yersiz pay çıkartmalara gerek olmadığından bahsediyorum. Bir kere daha okursan anlayacaksın.
Başa dön
mehmet_akif

MesajTarih: 2009-03-03, 22:55:42    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Rexiach :
mehmet_akif :

Burda anlatmak istediğimi yanlış anladınız galiba. Cabir felsefi olarak yaklaşmış. Bilim adamları somut örneklerle ve kanıtlarla yapmışlar ve patlatmışlar. Cabirin felsefeden öteye gittiğini hiç birimiz kanıtlayamayız. Kanıtlayabilir miyiz? Neye dayanarak yaptı? Hangi imkanlarla?

Müslümanlar olmasaydı yunan medeniyeti olmazdı sözünüze ise, aynı doğrultuda düşünürsek onlar olmasaydı müslümanlık olmazdı. Yani biz geldik onlar bizim sayemizde var gibi sözler bence gereksiz. Çünkü hristiyanlık ve önceki dinler bozulmuş olmasaydı müslümanlık gelmezdi..

Konuyu uzatmayalım ama isterseniz, konuya uygun başka bir forumda mütaala ederiz. Ben atalarımın atom bombası patlatmamalarından gurur duyuyor ve hiç bir eksiklik hisetmiyorum. Katil olmayan bir neslin evladıyım. Gittiği yeri güldüren. Kültürlerini inkişaf ettiren bir neslin torunuyum. Son cümleleriniz islam felsefesine ne kadar uzak olduğunuzu gösteriyor. Biz sizinle sadece nuke bilgi alış verişinde bulunalım.
Başa dön
amanav

MesajTarih: 2009-03-03, 23:17:47    Mesaj konusu: Re: Neden Paylaşayım Ki? Alıntıyla Cevap Gönder

MRTEKID :
Allah hepinizden razı olsun... Netopsiyondan çok şey öğrendim... Sayenizde bir kaç yıl önce hiç bilgim olmayan konularda bazen başkalarının sıkıntılarını bile gideriyorum.

Bu durum, dar pencereden bakınca sadece bana faydalı bir durummuş gibi gözükse de ; sonsuzluk, artistbaron, Aliosman, saho, irfan hoca ve onlar gibilerin yaptıkları paylaşımlar hem Türkiye Cumhuriyetinin gençlerindeki nuke-php bilgisini arttırıyor hem de yeni ürünlerin ortaya çıkmasına vesile oluyor... Sonuç mu: günümüz gelişmelerinden bihaber, Bilgisayarın B 'sini bilmeyen bir gençlik yerine Bilgisayarın B'sini, Php'nin P'sini, Yardımlaşma'nın Y'sini ve son olarak da Geliştirme'nin G'sini bilen bir gençlik. İnterneti msn, klavyede iki satır yazı yazmayı kız tavlama aracı oalrak görmeyen bir gençlik.... İşte bu yüzden sizleri çok seviyorum..

Sizlerin geliştirdikleriyle:

* İnsanlar yüzlerce km uzaktan köylerine hasretini gideriyor...
* İnsanlar bir gece saat 3:00 de kalkıp İslam hakkında bir bilgiyi şıp diye bulabiliyor..
* İnsanlar biz kim gelişme kim demek yerine geliştirme de yarış haline giriyor...
* Oğlunu çok seven bir baba, oğluna yıllar sonra bir yaş gününde hediye edebileceği bir site yapıyor..
* Çok sevdiği köpeği için site yapabiliyor...
* Okulu ve arkadaşları için kolayca bol içerikli bir site yapıyor....

daha neler neler...

Ya âlim, ya ilim öğrenen, ya dinleyen veya bunları seven ol! Sakın beşincisi olma, yoksa helâk olursun.

İlim sadece tefsir ilmi midir? Yoksa ilim Siyasi, Ekonomik, Sosyal, Teknik alanların tümünde İslam Aleminin göğsünü kabartan gelişmeler midir?

unutmayın!!! Sizler 12 asır önce atom bombasını, periyodik tabloyu bulan, cebire ismini veren bir milletin evlatlarısınız.... İlim yolunda hiç bir şey boş değil...

neden paylaşayım?
yaptığım geliştirme ile rezil olmak içinmi?
yoksa geliştirdiğim birşeyin bir izin almadan başka yerlerde dağıtılması içinmi?
yoksa küfür yemek içinmi?
yoksa geliştirdiğim ürünü dağıtırken teşekkür etmeyi bırak sponsor reklama bile tıklamayanlar içinmi?
yoksa bu forumda paylaşım yapıp sonra karşıma birisi çıkıp bana hırsız desin ve yöneticiler onu destekleyip özelden bana küfür etmesi ve forumlardan uzaklaştırması içinmi?

neden geliştirmiyorum?

yada ufak geliştirmelerde bulunuyorum?

Geliştirme ve oluşumlarda fikir esastır. birşeyi isterken öncelikle ne istediğinizi bilmeli ve bununla ilgili fikirler öne sürmelisiniz.
bu fikirler eşliğinde yapılandırılacak modül veya başka bir yapı çin bir bilgi toplanmış olur ona görede işlem yapılır.

ve unutmayın mesele kodu yazıp meydana getirmek değil! mesele meydana gelecek yapının bilgi toplamasıdır.

Paylaşmıyorum yada kısıtlamalı paylaşıyorum her yönü ile düşünebilirsiniz çünkü bu forumda hemen herkes paylaşımı hak etmediği gibi bir fikir sunmaktan aciz....
Başa dön
mersoy

MesajTarih: 2009-03-04, 00:28:20    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

birde sitenize özgü bir şey yaparsınız ya hani
günlerce uğraşırsınız belki
özenerek yapmışsınızdır
yapabilmek için bir çok şeyide öğrenmek zorunda kalırsınız
farklı bir şey ise yaptığınız, onu herkez ister

dağıtmak mesele değil, dağıtırız tabi
ama sonra bir bakarız
tüm siteler yine bir birinin kopyası olmuş

birileri geliştirmeye çalışıyorsa bir şeyleri, onunla her şeyi paylaşın
aksi halde hiç bir şey vermem
Başa dön
byinfaz

MesajTarih: 2009-03-04, 01:01:00    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

her düşünceye saygılı hoş görülü olmak gerekir
arkadaş bu şekilde düşünmüş oldkça güzel ifade etmiş..
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder AIM Adresi Yahoo Messenger
diyar

MesajTarih: 2009-03-04, 02:35:26    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Güzel Mesaj
Anlayana Sivri sinek saz Anlamayana Davul zurna az Saygilar
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2009-03-04, 22:23:35    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

aslında yukarı tartışma konuyla ilgili var. şöyle ki var

ben atom bombası üretip bir yerlerde patlattıp. ben bunu yaptım demek istemiyorum. ben bildiğim php html c c++ delphi gibi dilleri öğreteyim herkes kendisi için yapsın derim...

ama yabancı yapar sonrada kazık fiyatlada satar....o kral olur biz kralın soytarısı....işte konunun özü budur.

not:amanav sen bu forumda uzaklaştırıldın mı?
Başa dön
amanav

MesajTarih: 2009-03-04, 23:35:55    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

polibo06 :
aslında yukarı tartışma konuyla ilgili var. şöyle ki var

ben atom bombası üretip bir yerlerde patlattıp. ben bunu yaptım demek istemiyorum. ben bildiğim php html c c++ delphi gibi dilleri öğreteyim herkes kendisi için yapsın derim...

ama yabancı yapar sonrada kazık fiyatlada satar....o kral olur biz kralın soytarısı....işte konunun özü budur.

not:amanav sen bu forumda uzaklaştırıldın mı?

Birhan sor o bilir...

adam özelden aşağılayıp küfretti karşılık görünceki onunki kadar ağır karşılık bile vermedim uzaklaştırıldım...

1,5 ay dan fazla uzak tutuldum forumdan!

sonuç itibariyle her yerde irlandalı var ve bu irlandalılar tabiri caizse memleketi için birşeyler yapmak isteyeni ipe gönderiyorlar.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Öneri ve Görüşleriniz Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız