Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 702
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 Netopsiyon yeniden hepimi..
(16326 okuma, 8 yanıt)
 İyiki varsın..
(25237 okuma, 20 yanıt)
 Netopsiyon neden kapatılı..
(9274 okuma, 6 yanıt)
 Php Oto Kiralama Script..
(6497 okuma, 2 yanıt)
 islama hakater edilmesine..
(20764 okuma, 26 yanıt)
 .Tr Domain Neden Yok ?[Ta..
(13059 okuma, 15 yanıt)
 Uzun süre sonra netopsiyo..
(3784 okuma, 0 yanıt)
 Yöneticilere....
(4767 okuma, 2 yanıt)
 Yöneticiler Hakkında?..
(27924 okuma, 38 yanıt)
 Yeni Programlama Dillerin..
(11908 okuma, 14 yanıt)
 OpsiyonTema.com Hakkındak..
(70189 okuma, 104 yanıt)
 Nerede bu Asp destek site..
(7325 okuma, 5 yanıt)
 Netopsiyon Yönetimine Sor..
(7849 okuma, 8 yanıt)
 netopsiyon ie 6 ile sorun..
(6413 okuma, 6 yanıt)
 ClipBucket nedir..
(13706 okuma, 18 yanıt)
 Hergün hergün bişey oluyo..
(6725 okuma, 6 yanıt)
 nukeye olan özlemimi aşkı..
(4897 okuma, 1 yanıt)
 Nerede eski NETOPSİYONLAR..
(28571 okuma, 43 yanıt)
 bu site nuke'nin hangi sü..
(7083 okuma, 5 yanıt)
 Konu düzenleme yasağı..
(6666 okuma, 6 yanıt)
 KINIYORUM..
(11385 okuma, 13 yanıt)
 Dosyalara yorum hk...
(11404 okuma, 14 yanıt)
 Yeni bolum onerileri..
(5230 okuma, 3 yanıt)
 Kendi Hostumda Site Tanıt..
(4906 okuma, 2 yanıt)
 Netopsiyon Grup [ NG ] ka..
(7604 okuma, 3 yanıt)
 Netopsiyon` un sağ blockl..
(15093 okuma, 18 yanıt)
 Kandiliniz Mübarek Olsun..
(8380 okuma, 7 yanıt)
 Neden Paylaşayım Ki?..
(17272 okuma, 20 yanıt)
 Php-Nuke Portal Yarışması..
(9026 okuma, 8 yanıt)
 Net Opsiyon Ana sayfa For..
(6113 okuma, 3 yanıt)
 filistine destek amaçlı b..
(5273 okuma, 2 yanıt)
 Yöneticilere karşı Tutum!..
(7166 okuma, 4 yanıt)
 Teşekkürler Netopsiyon..
(4878 okuma, 1 yanıt)
 Yöneticilerin Dikkatine..
(17836 okuma, 24 yanıt)
 Acizane bir istek..
(23343 okuma, 32 yanıt)
 Yönetici Arkadaşlara.. Ge..
(22364 okuma, 28 yanıt)
 Proxy Kullanmadan Netopsi..
(5614 okuma, 2 yanıt)
 Diğer Php Scriptleri Kate..
(5576 okuma, 2 yanıt)
 Herkesin Okuması Dileğiyl..
(25622 okuma, 34 yanıt)
 PhpNuke den Soğumamak İçi..
(14981 okuma, 17 yanıt)
 Cumleten selam arkadaslar..
(10431 okuma, 9 yanıt)
 Netopsiyon Bannerleri..
(9692 okuma, 8 yanıt)
 [Öneri] İPB Forum Kategor..
(7418 okuma, 5 yanıt)
 Netopsiyon Yeni Kategoril..
(5062 okuma, 0 yanıt)
 Netopsiyona günde kaç saa..
(10957 okuma, 10 yanıt)
 Netopsiyon Forum Profil D..
(4356 okuma, 0 yanıt)
 sürem bitince netopsiyond..
(10240 okuma, 10 yanıt)
 mesajlarım silinmiş..
(7415 okuma, 4 yanıt)
 Forum kategori isteği..
(8975 okuma, 8 yanıt)
 Sağ blok ile daha güzel d..
(8817 okuma, 8 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Nerede eski NETOPSİYONLAR.
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Nerede eski NETOPSİYONLAR.
Sayfaya git Önceki  1, 2

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Öneri ve Görüşleriniz
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
artistbaron

MesajTarih: 2009-06-03, 01:20:34    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

alipaksi :
Geçmişi bırakalımda geleceğe bakalım hangi yönetici var şuan YARDIM eden giden gitti boşverin eskilerin konusunu bile açmaya gerek yok YENİ yöneticiler Nerde o önemli canpolatta onadan bahsetti zaten konuyu saptırmayın kilidi açıyorum devam edin bakalım yöneticiler nerdeymiş

Bir gün sende gidersin.....!
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-03-28, 12:53:53    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
alipaksi
PhpBB Sorumlusu
PhpBB Sorumlusu

MesajTarih: 2009-06-03, 12:19:13    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

artistbaron :
alipaksi :
Geçmişi bırakalımda geleceğe bakalım hangi yönetici var şuan YARDIM eden giden gitti boşverin eskilerin konusunu bile açmaya gerek yok YENİ yöneticiler Nerde o önemli canpolatta onadan bahsetti zaten konuyu saptırmayın kilidi açıyorum devam edin bakalım yöneticiler nerdeymiş

Bir gün sende gidersin.....!

belki giderim ama sen gibi gitmiyeceğim kesin !!!!!
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
rexam

MesajTarih: 2009-06-03, 14:33:08    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Merhaba ben Şoreş ALP ismimi yanlış yazmışsınız öncelikle onu değiştirin isterseniz.

Bu gün banlanmam bana çok komik geldi buda burda birilerinin artık biziz biz varız düşüncelerinin çoğunluğunu gösterdi.

Burda pek çok arkadaşımızı sildim..(ali paksi) bunların içindedir.

Nedeni kendileri sadece msn'ye ekleyip soru sormaları...Kendilerinin bazen benimle sabahladığı olmuştur...O zamandan sonra hiç bir gün nasılsın dediğini hatırlamıyorum...Benimde zaten önem verdiğim şey manevi değerdir.

Bana selam bile vermeden soru soran birşeyler isteyen adamlarla zaten işim olmaz.

Rütbe üzerinde olunca eskileri unutalım yeniler vb gibi kelimeler senin insanlığına yakışmamış.Onun için yukardaki mesajı yazdım.Sende bir gün gidersin seni hatırlamayınca insanlar umarım böyle şimdiki gibi mutlu olursun ki....Burda bana gelen özel mesajlarda anlıyorum ki ne kadar sevildiğimi...

Ben ağır konuşabilirim ama gerçek konuşurum..Bu herkesin kendi yapısıdır.Yazdığım tüm mesajlarında arkasında olup açıklayabilirim.

Her neyse benim hep önem verdiğim maneviyattır.Netopsiyondan senin gibi ayrılmam demişsin ama :) ben kendim ayrıldım.Sizlerin bu banlanmamı sağlayan hırçınlığınızla değil.

O zamanda kendisini çok sevdiğimi bilen Ali Osman ben yöneticiliği bıraktıgımda bana ters olmuştur.Kimsenin bana sevgi göstermesini istemiyorum ama bir selam bir hatır sorma benim için önemlidir.Onuda hakkımda zamanında birilerinin şişirdiğini biliyorum.Kendi inkar etsede onun en yakınında olanlardan biri söylemişti ki inanıyorum zaten.Onun böyle bana tavır almasını...

Neyse alipaksi...sen mesajlarına bakta ne kadar değiştiğini gör...Ben şu 3 günlük dünyada netopsiyondan banlandım diye nokta kadar üzülmem...Beni zaten bilen biliyor.

Multi üyelik açmam sadece cevap hakkımdır.
Kendinize iyi bakın.

artistbaron
Başa dön
alipaksi
PhpBB Sorumlusu
PhpBB Sorumlusu

MesajTarih: 2009-06-03, 15:00:11    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sen önce kendine bak nasıl değişip değişmediğini iğneyi başkasına cuvaldıza kendine batır senide biliyoruz netopsiyona geldiğinde sende bana yazıyodun soruyodun istiyodun siteni sabaha kadar ben yapmadımmı sen gittin uyumaya işte sen böle nankör bi insansınki yazdıklarına bak senle msnde bişi konustum pat diye forumlara yazan sen değilmiydin afadersin ama karı gibi diyim artık. sana tek sözüm artis git kendine bak sora başkaları hakkında yorum yap seni savundum hep git ibrahime sor ama sana değmezmiş demekki harbiden dönek bi adamıssın ve bi okadarda nankör!!!!
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
rexam

MesajTarih: 2009-06-03, 15:13:02    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kimin ne olduğu ortada ali..Ben yukarda da yazmışım seninle sabahlardık diye birbirimize zaten sorular soruyordukta gelip forumda senden birşey öğrenip yazdığımı hatırlamıyorum.Varsa göster.

Ben netopsiyona üye olduğumda hiç bişey bilmiyordumki ama senden öğrenmedim allaha şükür kendimide geliştirdim.

Senin gibi ordan burdan kod çalıp netopsiyonda yayınlamadım ben bilmem istanbul isimli bir siteden bir javayı çalıp burda yayınlayan sen değilmiydin ?

Senin hostun suspend yediğinde gelip sana demedim mi gel ben vereyim istediğin kadar kullan...?

Sen nankörsün ...60sn yi satacam dedinde satma dedim karşılayabildiğimi karşılayayım dedim :) unuttun değil mi o günlerii..

Mesajlarım değişmiş olabilir bunun nedeni insanın ister istemez birşeyler öğrenip gelişmesi...

Sana sadece sende gidersin dediğim için bu kadar sinirlendiğine göre demek ki içinde oluşan şeyleri söyleyemiyordun he ?

Sen zaten powernuke kullanıyordun bende o zamanlar nuke ikiside aynı ama o zamanlar birbirine uyduramıyorduk yani senden birşeyleri alıp gelip burda yazmadım...Yanlış olmasın...
Başa dön
alipaksi
PhpBB Sorumlusu
PhpBB Sorumlusu

MesajTarih: 2009-06-03, 15:17:02    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bende öğrenmen için benimde öğrenmiş olmam lazım bende sen gibiydim ozmanlar ben öğrettim diye bişi demedim sen silmissin beni ben değil kimin nankör olduğu belli !!!
Başa dön
Siirpaylas

MesajTarih: 2009-06-03, 15:23:30    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ne demiş Grup Hepsi ? Güna açan çiçekler gibiyiz YALAN YALAN. ayıramaz ßizi Kimse YALAN YALAN. Burda 3-5 kişi hariç kimseyi tanımam. pm ve msn sayesinde görustuğum çok değerli arkadaşlar harici yorumum yoktur. Nuke eskidi bu bir gerçek. nukeden anlayanlar paylaşım değil kendine özgün yapıyor. nuke ile hit yapılmaz soe yoktur vs. diyenlerde bakkala gidip 2 rkmak alıp grlsinler başka işe yaramazlar çünkü. erenet Olsun diğer nuke siteler olsun çok iyi gidiyolar. Ben sizin ali yada diğer adamlarla muhabbetiniz ne kadar dır bilemem ama aliyle iyi kötü bir dostluğumuz var ve hiç bir yardımdan kaçınmadığını gördum. [HATTA İLK TANIŞMAMIZ OLAYLIDA OLSA] aLiye yapılan yorumlar KENDİM TARAFIMDA ASILSIZ VE SAÇMA görüldüğünü belirtmek istiyorum. Başta TURAN aßim aLi ve Halil kardeşim Olmak üzere Çok saygılı paylaşımcı dostlar vardır. Geçmişe bakmadan kimse kimseye laf söylemeye hakkı yoktur diye düşünüyorum. ha bu arada sizin muhabbetiniz beni ilgilendirmez ama ben değer verdiğim bu paylaşım sitesinde tartışma görmek istemiyorum. konuyu açan kardeşimin fikrinde bi kötülk yoktur belki ama konunun web saymız için kapatılmasını istiyorum. yoksa her gelen gülerek bir daha gelmemek üzere siteden çıkacaktır. biri diyorki eski ortam neden yok. sonrasındada eskiden YARDIM aldığı adama laf sokmaya çalışıyor:) nuke neden bitti diyorsunuz son 1 ayda açılan konulara bakıyorum birbirlerini yiyen yiyene.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
yenibir

MesajTarih: 2009-06-03, 15:26:24    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

nerede ?

kimisi sıkıldı php-nukenin bitmez tükenmez hatalarından ( forum )
kimisi kırıldı ayrıldı
kimisi bunaldı her seferinde aynı şeyleri anlatmaktan ( sağ bloklar gözükmüyor )
kimisi tümden terketti neti
kimisi artık yetmeyeceğini düşündü
kimisi emeğinin karşılığını alamadı
kimisi hakettiği saygıyı

benim nukeyi terketmemin tek nedeni phpbb forumlardı :)

hali ile ilgilenmediğiniz bir cms hakkında destek vermez ve vermek istemezsiniz.

bu konuda ALİOSMAN gerçekten çok sabırlı .
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-03-28, 12:53:53    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
Natt

MesajTarih: 2009-06-03, 16:03:53    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hey Allahım...
Ne diyebilirimki herkes alipaksiyle kavga ediyor.Sorun kimde bizdemi?
zannetmiyorum...
Başa dön
alipaksi
PhpBB Sorumlusu
PhpBB Sorumlusu

MesajTarih: 2009-06-03, 16:33:54    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hee sorun bende nat nolcak problemmi var senin için ?
Başa dön
Natt

MesajTarih: 2009-06-03, 16:56:51    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

nat değil Natt.
işte burada problem var. Laughing Laughing Razz Razz
Başa dön
alipaksi
PhpBB Sorumlusu
PhpBB Sorumlusu

MesajTarih: 2009-06-03, 17:59:04    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

her neyse işte
Başa dön
Aliosman
Teknik Yönetici
Teknik Yönetici

MesajTarih: 2009-06-03, 18:06:33    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Natt, alipaksi kavgayı bırakın konuyu saptırmayın bakayım
Very Happy Very Happy
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
alipaksi
PhpBB Sorumlusu
PhpBB Sorumlusu

MesajTarih: 2009-06-03, 18:27:52    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

abi sen bari gülme yaa valla onun işi kaydı ben ben uğraşmıyorum ama uğraşırsam neler olcak haberi yok
Başa dön
gencyaz

MesajTarih: 2009-06-03, 18:41:11    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ne Yani Yeni uye olan arkadaslar sorunlarini ve hatalarını sormucaklarmı ? Aynı şeylerı anlatmaktan bıkılırmıs aynı seyı farklı insanlara anlatıyorsun diceksinizki arama motoru var coğu zaman arama motoru ısteklerı karsılamıyor bu bir gercek bu zihniyet ile gidersek ozaman tüm öğretmenler istifa etsin cunku adamlar yillarca aynı dersı verıyor oğrencılerıne yenı gelen ınsanlarda burda bilgili kisilere hoca gözü ile bakıyor. Paylaşımın bitigi noktadayiz bunu cumle alemde biliyor üç beş kisi disinda kimse yok bilen kisiler bile tınlamıyor artık herkesın kendıne gore bir nedeni var. En ufak bir sözde cocuk gibi küse küse bu hale geldi netopsiyon Sonrada ben profosyonelım dıye hava atarlar....
Başa dön
sensuz

MesajTarih: 2009-06-03, 22:38:22    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Nerde O Eski Netopsiyonlar...
İlk Zamanlarda php nuke çok cazip bir cms sistemiydi o zamanlar yönetici olan arkadaşlar nukeyle birlikte kendilerinide geliştirdikleri için forumda sürekli yenilikler oluyordu yogun bir talep vardı..şimdi o kadar çok cms sistemi varki herkes farklı yönlere dagıldı...Peki eski yöneticiler ne alemde bir çogu profesyonelce iş yapıyor tabiri caizse artık (amelelik) yapmıyorlar bazılarda hayatlarına devam ediyor bu işlerden elini ayagını çekerek nukenin gelişmeme nedenlerinden biride warez sitelerin çogalması editleyip at piyasaya ben yaptım mantıgıyla tabi burzinin nuke üzerinde köklü bir degişim yapamamasıda cabası... Yeni Yöneticilere gelince ali kendince birşeyler yapma gayreti içerisinde henüz olgunlaşmamış zamanla oda olgunlaşacaktır sürekli forumda birşeylere yetişmeye çalıştıgı için sanırım zaman zaman geriliyor buda normal...Netopsiyon ne olmalı artık bir webmaster sitesi olmalı sürekli aynı muhabbetler dönüyor yapalım edelim gidelim vs...vs... Bir Atasözüyle tamamlayım...Ainesi İştir Kişinin Lafa Bakılmaz.
Başa dön
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2009-06-03, 22:41:37    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben bir şey yazabilirmiyim....bir yıl önce buna benzer başlık açılmıştı ve bende kızmıştım haydi o zaman kim ne biliyorsa yapsın demiştim... o günlerde sayısız nuke sitesi vardı ve hepsi netopsiyon bünyesinden çıkmış netopsiyon ile uğraşıyorlardı...aradan bir yıl geçti şimdi onlar nerede?

netopsiyon diğer sitelerden farklıdır..bazı mesajlara bakıyorum adam yazmış "adminim YARDIM"

burada admin YARDIM etmez.... burada bilen herkes YARDIM eder...

hiç bayrak yarışını izlediniz mi?

belli bir mesafeyi biri koşar sonra arkadaşına verir ve sonra bir kenara çekilir işte netopsiyonda bu bayrak yarışının gerçekleştiği alandır. yarışmanın adıdır...

kimler geldi geçti değil...her gelen birilerine bir şeyler öğretti ve bir kenara çekildi...şimdi de birileri bir şeyler öğreniyorlar....yeterki öğrenmek isteyen birileri olsun netopsiyon üstüne düşen vazifeyi laikiyle yapar Wink

yöneticiler neredeler?

kendi adıma konuşayım. çok yoğunum uykuyu bile unuttum....ali ile telefonda bile konuşacak zamanım bile yok Very Happy. bir iki hafta sonra buradayım..biraz sabır arkadaşlar
Başa dön
Hardiz

MesajTarih: 2009-06-03, 23:09:36    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sadece sunu soyleyeyim. Uyelik tarihime bakin , 2004 yilinda uye olmusum. Tam 5 yildir sorulan sorular degismedi. Artik su sag bloklarim kayboldu vb. sorularin forumda goruldugu anda silinmesi lazim aslinda. Mesaj sayima bakipta aldanmayin , netopsiyonda eski tum mesajlar silindi o yuzden boyle dusuk. Beyhude ve Ali Osman ne demek istedigimi anlamislardir. Su anda forumda en eskiler onlar.

Tamam sizlere de hak veriyorum ama artik eski tek duze nuke site kalmadi piyasada. Herkes tasarimini degistiriyor kendi ihtiyaci olan duzenlemeleri yapiyor o yuzden de paylasim olmuyor. www.hardiz.com'u inceleyin mesela sadece tek bir modul uzerine kurulmus nuke sitesi , gorunumude nukeden cok wordpressi andiriyor. Zaten sitede online gorulen bir cok kisi nuke icin girmiyor bile siteye , ben de artik netopsiyon aliskanlik olmus giriyorum bakiyorum cevaplandirmamiz gereken bir soru varsada cevapliyorum. Netopsiyon bir fenomen , biraz daha ilgiye ihtiyaci var hepsi o.
Başa dön
medo03

MesajTarih: 2009-06-03, 23:18:54    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kardeş bizde artık php nuke diye tutturmuyoruz yani bizde yeniliklere açığız kardeş burda joomla wordpress drupal anlatımları yapılsa desteği olsa kim çıkıpta burası phpnuke destek sitesi bu yapılamaz der kardeş hem hazır ortam buından daha iyi bi ortam bulupta portalş m ıgeliştirecekler kardeş bence eskilerde gelip ne yapacaksa burda yapmalı ve değişim gelişim hepberaber yapılmalı...
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Öneri ve Görüşleriniz Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız