Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 852
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 en acı iş tecrübem [emek ..
(26952 okuma, 36 yanıt)
 Emek Hırsızları İle İlgil..
(5078 okuma, 5 yanıt)
 Nuke ' copright silenleri..
(8707 okuma, 11 yanıt)
 Emeğe saygı duymayanlar F..
(5207 okuma, 4 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Emeğe saygı duymayanlar Forumu hayırlı olsun
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Emeğe saygı duymayanlar Forumu hayırlı olsun

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Emeğe Saygı Duymayanlar
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
mavisce
Editör
Editör

MesajTarih: 2009-07-01, 12:18:30    Mesaj konusu: Emeğe saygı duymayanlar Forumu hayırlı olsun Alıntıyla Cevap Gönder

Bundan böyle bu forumda copyright silenleri bildirebilirsinizbelki bu başlık sayesinde bazı site sahipleri emeğe saygı duymaı ögrenir ve kendisinin yapmadığı şeyleri kendisi yapmış gibi göstermekten vaz geçerler
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-03-29, 15:49:17    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
sonsuzluk2

MesajTarih: 2009-07-01, 21:29:21    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Mavişce böyle bir konuyu açtığın için nekadar teşekkür etsem azdır gerçekten çok önemli bir konuya değindiğine inanıyorum bir çok kişi kızsada ...

örneğin blok, modul, vs. gibi şeylerin yapımına yeni başlayan bir çok kişinin hevesini kıran çakma web masterlerın ne kadar web master olduklarını yüzelerine vurma fırsatı sağladın bizlere...

ben bir iki tane kendi sitemizden örnek vereceğim...

Sevgili İbrahim arkadaşımız yeni yeni blok modul yapına ve dağıtımına başlamıştı hatta onları yapabilmek için günlerce uykusuz kaldığına ben şahidim ama modulu sitesine koyan 100 kişiden 99 u Copyright yazısını kaldırdı kaldırma sebebi olarak bir çok kişi sitemdeki link çıkışları fazla oluyor dedi, görüntü güzel olmuyor dedi vs. vs. aslında işin gerçeği şuydu Sonsuzluk.Net sitemiz dostluk, arkadaşlık, sohbet ve paylaşım sitesi olduğu için kendi üyelerinin Sonsuzluk.Net' e kaçacağı korkusuyla Copyright yazısını kaldırdılar. Hatta İbrahim arkadaşımız yaptığı modulleri sitesine koyupta ismini silenleride not tuttu ve not defterini bana göstermişti inanın sayısı şuan aklımda değil ama bir çok site modulleri kullanmış ve hepside isimleri kaldırmış İbrahim şuan nete girebilseydi o isimleri tek tek açıklardık yalnız bir süre nette olamayacağı için şimdilik o isimleri açıklayamıyoruz benim aklımda kalan birtane site ismi var onuda geçenlerde gördüm...

işte sitenin linki>>>http://www.radyoyesilkaradeniz.com/

bu sitenin şifalı bitkiler bölümüne bakın altta kimin ismi yazıyor oysaki bu modulu yapan İbrahim' di hatta başka modllerede bakın örneğin rüya tabirleri orayada arkadaş kendi ismini yazmış ...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
ahmetmacit

MesajTarih: 2009-07-01, 23:27:28    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sonsuzluk2 :
Mavişce böyle bir konuyu açtığın için nekadar teşekkür etsem azdır gerçekten çok önemli bir konuya değindiğine inanıyorum bir çok kişi kızsada ...

örneğin blok, modul, vs. gibi şeylerin yapımına yeni başlayan bir çok kişinin hevesini kıran çakma web masterlerın ne kadar web master olduklarını yüzelerine vurma fırsatı sağladın bizlere...

ben bir iki tane kendi sitemizden örnek vereceğim...

Sevgili İbrahim arkadaşımız yeni yeni blok modul yapına ve dağıtımına başlamıştı hatta onları yapabilmek için günlerce uykusuz kaldığına ben şahidim ama modulu sitesine koyan 100 kişiden 99 u Copyright yazısını kaldırdı kaldırma sebebi olarak bir çok kişi sitemdeki link çıkışları fazla oluyor dedi, görüntü güzel olmuyor dedi vs. vs. aslında işin gerçeği şuydu Sonsuzluk.Net sitemiz dostluk, arkadaşlık, sohbet ve paylaşım sitesi olduğu için kendi üyelerinin Sonsuzluk.Net' e kaçacağı korkusuyla Copyright yazısını kaldırdılar. Hatta İbrahim arkadaşımız yaptığı modulleri sitesine koyupta ismini silenleride not tuttu ve not defterini bana göstermişti inanın sayısı şuan aklımda değil ama bir çok site modulleri kullanmış ve hepside isimleri kaldırmış İbrahim şuan nete girebilseydi o isimleri tek tek açıklardık yalnız bir süre nette olamayacağı için şimdilik o isimleri açıklayamıyoruz benim aklımda kalan birtane site ismi var onuda geçenlerde gördüm...

işte sitenin linki>>>http://www.radyoyesilkaradeniz.com/

bu sitenin şifalı bitkiler bölümüne bakın altta kimin ismi yazıyor oysaki bu modulu yapan İbrahim' di hatta başka modllerede bakın örneğin rüya tabirleri orayada arkadaş kendi ismini yazmış ...

İbrahim' in ismi ve sonsuzluk nete giden link gözüküyor :)
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
sonsuzluk2

MesajTarih: 2009-07-01, 23:35:53    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

o modul yanlış hatırlamıyorsam 29 dosyadan oluşuyor...
Alttaki ismi silmesi için 29 dosyayıda editlemek gerek tabi buda emek ister:)
emeğide herkes veremez bizim webmasterımız sadece index.php dosyasını editlemiş yani şifalı bitkilerin ilk girişinde onun ismi yazıyor yukarıda bulunan harflere tıkladığımızda Sonsuzluk.Net ismi yazıyor .
Başa dön
karacaali

MesajTarih: 2009-07-02, 21:18:09    Mesaj konusu: Re: Emeğe saygı duymayanlar Forumu hayırlı olsun Alıntıyla Cevap Gönder

mavisce :
Bundan böyle bu forumda copyright silenleri bildirebilirsinizbelki bu başlık sayesinde bazı site sahipleri emeğe saygı duymaı ögrenir ve kendisinin yapmadığı şeyleri kendisi yapmış gibi göstermekten vaz geçerler

Arkadaş sana ne kadar teşekkür etsem azdır. Ben yeni öğreniyorum php yi ve genellikle senin temalarını kullanıyorum. Gerçekten ustası olmuşsun.Eline sağlık.İşte bu emeğe saygı duymayanlar da utanmalı bence
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Emeğe Saygı Duymayanlar Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız