Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 680
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 Benim Diskler. Biraz fazl..
(4156 okuma, 1 yanıt)
 Msn adresimin şifresi çal..
(7821 okuma, 6 yanıt)
 Tüm İslam Aleminin Mübare..
(6786 okuma, 4 yanıt)
 düğün için oyun & hal..
(14259 okuma, 14 yanıt)
 bir derdim var dostlar-si..
(13848 okuma, 18 yanıt)
 17/18 HAZİRAN-2010 PERŞEM..
(5036 okuma, 4 yanıt)
 İSRAİL'İ LANETLİYORUZ..
(21575 okuma, 28 yanıt)
 Kayserili Hocam Resim Alb..
(4535 okuma, 3 yanıt)
 Bunu Yapmalımıyım ?..
(12056 okuma, 14 yanıt)
 Ve Bursaspor Sampiyon.....
(6387 okuma, 7 yanıt)
 Fenerbahce Karikatürleri ..
(4059 okuma, 2 yanıt)
 ftpyi pcye indirirken bel..
(3153 okuma, 0 yanıt)
 Ve sonunda İzlesene.Com v..
(12667 okuma, 14 yanıt)
 PC NET dergisi Mayıs 2009..
(15298 okuma, 17 yanıt)
 Kardesini Sec Kampanyasi...
(4286 okuma, 2 yanıt)
 Samsun Şehitlerine Ağlıyo..
(10063 okuma, 11 yanıt)
 r10.net davetiye lazım..
(18321 okuma, 26 yanıt)
 Pdf Dosya Şifre Kırmak..
(5871 okuma, 5 yanıt)
 Eurovision şarkımız belli..
(4249 okuma, 2 yanıt)
 Hakkınızı Helal Edin..
(7351 okuma, 8 yanıt)
 Hazırladığım Fotomontaj m..
(8555 okuma, 8 yanıt)
 Webmasterlıktan Özel Güve..
(9727 okuma, 11 yanıt)
 PHP-Nuke Haber V.1 temasi..
(6337 okuma, 5 yanıt)
 Fikir Alışverişi !..
(7986 okuma, 10 yanıt)
 hosting firması için öner..
(6853 okuma, 7 yanıt)
 LG X130 Netbook ?..
(6038 okuma, 5 yanıt)
 Hoşçakalın..
(15289 okuma, 21 yanıt)
 2009 Out 2010 İn : Mutlu ..
(6076 okuma, 4 yanıt)
 Tercih Ettiğiniz Anti Vir..
(13517 okuma, 21 yanıt)
 En kaliteli ürünler bir a..
(7088 okuma, 6 yanıt)
 Askerdeyim hakkınızı hela..
(9026 okuma, 11 yanıt)
 Bayram Kutlama..
(3550 okuma, 1 yanıt)
 Windows 7 Upgrade üçrets..
(7482 okuma, 8 yanıt)
 Turkcell VINN hakkında bi..
(6500 okuma, 6 yanıt)
 Duyguseli.net..
(6178 okuma, 5 yanıt)
 MP3 dosyasını WAV yapmak ..
(11169 okuma, 15 yanıt)
 Php Nuke hikayem ve sonu...
(12424 okuma, 19 yanıt)
 Bilgilendirme!..
(11843 okuma, 15 yanıt)
 Oyun yazarları arıyoruz....
(3474 okuma, 1 yanıt)
 Takıldım..
(3460 okuma, 1 yanıt)
 Baba Olmakta Varmış..
(27079 okuma, 42 yanıt)
 pragma mx nukeden daha gü..
(9090 okuma, 9 yanıt)
 Isyerine Isim [ Akil Alma..
(6867 okuma, 6 yanıt)
 İkametgah(Yerleşim Yeri A..
(7126 okuma, 6 yanıt)
 Bir beyin cerrahından tav..
(4069 okuma, 2 yanıt)
 Bayramınız Kutlu Olsun !..
(14430 okuma, 20 yanıt)
 Galatasaraylılar Ekran Ba..
(2986 okuma, 0 yanıt)
 Hayırlı Kandiller..
(8687 okuma, 11 yanıt)
 Sizce Nasil Fikir ? [ Fik..
(6667 okuma, 8 yanıt)
 Allah rahmet eylesin..
(7110 okuma, 10 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Aşk Acısı
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Aşk Acısı

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Sohbet Odası
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
miles

MesajTarih: 2009-07-26, 04:11:58    Mesaj konusu: Aşk Acısı Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar Netopsiyon Aşk Sitesi Değil Ama Kardeşlerimle Paylaşmak İstediğim Bir Aşk Hikayem Var.

Ben Şuan Kahramanmmaraş'ın Ilıca Kasabası'ndayım Maraş'lı Urfa'lı Antep'li falan arkadaşlar varsa duymuşturlar burayı.

yaklaşık bir aydır tatil yapıyorum. bir aydır görmediğim güzel kız kalmadı ama geçen hafta pazar günü bir kız gördüm ve görmez olaydım dedim. Bir Gözü var inanın günlerce hatta haftalarca oturup izlersiniz bir saçı var yaaa tarif edemiyorum bir gülüşü sanki bütün evrenin yıldızları bir araya gelip ışık saçmışlar, yani ben o ana kadar böyle bir şey görmedim televizyonda izlerken inanmazdım ilk görüşte ne aşkı kardeşim derdim ama başıma gelince anladım. eğer aşk olacaksa ilk bakışta oluyormuş.

neyse kızı takip etmeye başladım ilk gördüğümde akşam üzeriydi o gün bir daha görmedim, sanırım erken yatmıştır diye düşündüm. eve geldim ama sanki hala onu gördüğüm yerdeyim, gece bir türlü uyuyamadım sağa sola kıvranıp durdum. sabah erkenden kalktım sonra burda bir cadde var herkes orada yürür bende başladım yürümeye dedim belki yola çıkar bende konuşurum sizinle arkadaş olmak istiyorum falan diye, sabah 7 de başladım yürümeye 11 e kadar sonra tekrar 1 de geldim akşam 9 buçuğa kadar ya acaba gittimi dedim ? sonuçta herkes tatile geliyo ve bir kaç gün sonra gidiyor üstelik o günde pazar herhalde gitti dedim son kez yürümeye başladım ki caddenin sonunda bir baktımki annesi ve küçük kardeşleriyle beraber geliyor o an dünyaya yeniden geldim sandım, o gün annesi yanında olduğu için bir şey söyleyemedim ama eve gidene kadar takip ettim kız benim gözlerime ben kızın gözlerine bakışıp duruyoruz, her neyse ben eve gittim kızın gözlerini düşünerek yatağa uzandım bir kalktım saat öğlen 1 olmuş insan gece yatmayınca diğer gün çok geç kalka biliyor malumunuz web tasarım işinden dolayı hepimizin başına gelmiştir. hemen hazırlandım üstümü başımı düzledim kahvaltıyı yapıp caddeye çıktım yine başladı dolanmaya o günde öyle geçti bakışmalar v.s bir gün iki gün derken perşembe günü tamam bu defa konuşacağım diye kendime verdim gazı akşam oldu dışarıya çıktıbu defa yanında ne annesi ne küçük kardeşi vardı bir bebek kucağında sanırım kardeşi, dolanıyorduki birden göz göze geldik yavaş yavaş dondurmacılara doğru gitti ama öyle bir bakıyorki hadi gel seni bekliyorum der gibi yanına usulca sokuldum yarım metre var yok dondurmacıda sağolsun şov yapıyor kız ona bakıyor arada bana bakıyor kıza tam konuşacağım bir anda kalbim yerinden fırlayacak gibi attı dilim dönmüyor beynim dilime söz geçiremiyor resmen kilitlendim kaldım kız da benden birşeyler bekliyordu sanki ama o günde öyle gitti ve cuma günü sabah çıktım caddeye akşama kadar dolanıyorum yine bu defa yanımda urfalı bir arkadaş var kızlardan falan bahsediyoruz ben meseleyi urfalıya anlattım gittik pansiyonlarının karşısına oturduk biraz kız yine çıktı çarşıya yanında babası annesi kardeşleri bir iki defa yürüdüler biraz oturdular falan ama kız bir bakıyor dört gündür öyle baktığını hatırlamıyorum, urfalı kesin konuşacağım bu bakışın üstüne ben hala konuşamazsam kesin intahar edeceğim herneyse annesi ve babası eve geçti kız çarşıda kaldı yanında iki tane kız eşarplı sanırım arkadaşı yada akrabası herneyse bunlar dolanıyor ben dolanıyorum bunlar dolanıyor ben dolanıyorum tabiki fırsat kolluyorum ya kıza açılacağım ya yanındaki kızlardan birine söyleyeceğim karar verdim yanındakilere sanırım söyleyebilirim çünkü kızın yanına gelince sadece ayaklarım çalışır halde oluyor neyse lunaparka doğru gittiler ılıca küçük yer herşey iç içe luna parka geldiler bir yere oturdular benle urfalı arkadayız urfalı fırsat bu fırsat git konuş diyor yaw diyorum urfalı ya terslerse urfalı terslerse terslersin ne olacak başka kız bulursun diyor ama ben ona verdim gönlümü ne yapayım tam arkalarına geldim yarım metre yok gibi birşey yaklaşık 5 dk falan ayakta bekledim bazen çaktırmadan bakmaya çalışıyorlar ama ben bir türlü cesaret edip konuşamıyorum en son kız arkasına baktı sonra biraz durdu ve bana arkası dönükken hareket yaptı kız açık açık cop attı yani defol git sen kimsin demekten beter etti resmen yerin dibine girdim urfalıyı aldım orayı terk ettim ve daha sonra kıza doğru dürüst yaklaşmadım ve şimdi

değerli kardeşlerim bu kız beni seviyor mu?
seviyorsa neden öyle yaptı naz diye bilirmiyim

yada sevmiyormu ?
ama o zaman neden bana öyle güzel güzel baktı ?

lütfen YARDIM edin cevap verin ne bileyim ya en azından birşey diyin kardeşler Sad
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-04-19, 17:43:15    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
mehmet_akif

MesajTarih: 2009-07-26, 04:21:36    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

echo"sen güzel gördüğün için onun bakışları sana güzel gelmiş olabilir";
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
AHMET_BALCI

MesajTarih: 2009-07-26, 06:06:35    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

keşke anket ekleseydin.
Very Happy
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
alipaksi
PhpBB Sorumlusu
PhpBB Sorumlusu

MesajTarih: 2009-07-26, 11:38:20    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

seni sevmiş olsaydı yada hoşlanmış olsaydı seni gözüne bakamazdı ve ama görmek içinde çaba göstridi bence karşılıksız bi sevgi bu bence kapılma arkadaşım pişman olursun anlattıklarından ben bunu çıkardım tabi sen daha iyi sezmissindir olayın içindesin
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
sadakatli

MesajTarih: 2009-07-26, 20:02:54    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Seninkisi Sevmek değilki sadece heves edip hoşlanmak.bunun için acı falan çekilmez başka birini bul unutursun.
Güzellik gören gözdedir.yani sen birini nasıl görmek istersen öyle bakarsın.
Başa dön
ASIYUREK

MesajTarih: 2009-07-26, 21:05:01    Mesaj konusu: toprak Alıntıyla Cevap Gönder

Topragim isin icinde sevgi görmüyorum sen görmek istedigin sekilde olayi yorumlamissin beklenti icine girersen beklentin kadarda kirilirsin ne beklentiye gir nede kiril.Bu arada memleketi özledim..
Başa dön
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2009-07-26, 21:26:27    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

eskiden aşk hikayelerini çok okurdum. Çok severdim. beğendiklerimi işime gelen hikayeleri birine anlatırdım...Very Happy uzun zaman olmuş...hikaye okumayalı

gelelim soruna....

Bence sen gel büyük denizlerde yüz. Küçük sular sert akar...darbeside sert olur ;)
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
miles

MesajTarih: 2009-07-27, 04:47:23    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hepiniz haklısınız arkadaşlar ama ne bileyim ya içimde bir sıkıntı aldı başını gidiyor her saniye dahada büyüyor sanki
keşke unutsam işime gücüme baksam diyorum ama olmuyo
ahhh ahhh....
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-04-19, 17:43:15    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2009-07-27, 17:00:05    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

o zaman git kızın kolundan tut ve herşeyi söyle. duyacağın herşeyide kabullen. tamam derse de kabul et. git dersede kabul et ve sana yaklaşanı yap yoluna bak ;)

içinde tutmanın bir faydası varmı?
Başa dön
fatihi

MesajTarih: 2009-07-27, 21:23:47    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ya git söle kıza ne hiissediyosan aynı bize söledigin gibi bak istemiyosa bile siticek seni artık romantik çapkın seni durma hadi git ne bekliyosun :=)
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Sohbet Odası Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız