Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 654
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 site düzenlemesi ücretli..
(8153 okuma, 2 yanıt)
 Dolgun ücretle profosyone..
(9579 okuma, 3 yanıt)
 CİLGİNİZ.NET PHPNUKE si..
(7582 okuma, 4 yanıt)
 manşet haber bloğu..
(6987 okuma, 4 yanıt)
 Uygun Fiyata Site Yaparım..
(13850 okuma, 15 yanıt)
 Hazır Paket Eğitim Portal..
(3925 okuma, 0 yanıt)
 W3 Validator Hatalarını Ü..
(3731 okuma, 0 yanıt)
 Tema Yaptırmak İstiyorum ..
(3703 okuma, 0 yanıt)
 Banner Yarışması..
(8985 okuma, 9 yanıt)
 şehir sitesi yapan varmı..
(7798 okuma, 6 yanıt)
 Ücretiyle Php-Nuke üye ve..
(7007 okuma, 5 yanıt)
 Text Link Satışı..
(6035 okuma, 4 yanıt)
 Ücretli Tema, Blok ve Mod..
(7434 okuma, 5 yanıt)
 Özgün içerikli makale blo..
(3862 okuma, 0 yanıt)
 Ücretli - Sitedeki Bi Kaç..
(3540 okuma, 0 yanıt)
 Referans amacıyla webtasa..
(11054 okuma, 13 yanıt)
 Açılır-Kapanır Önizlemeli..
(7496 okuma, 6 yanıt)
 Flash Intro Yapacak Aranı..
(4384 okuma, 1 yanıt)
 Her Türlü Php Siteye Face..
(13511 okuma, 14 yanıt)
 sitem satliktir..
(8648 okuma, 8 yanıt)
 TEMA VE BLOCK EDİTLETECE..
(4621 okuma, 2 yanıt)
 Seo - Modül - Sürekli Des..
(3657 okuma, 0 yanıt)
 Sürücü Kursu Scriptleri V..
(6627 okuma, 5 yanıt)
 Bu sitedeki haber ve rekl..
(6813 okuma, 6 yanıt)
 Urun Tanıtım Sitesi..
(3160 okuma, 0 yanıt)
 Ücreti ile taraftar sites..
(7527 okuma, 7 yanıt)
 Ücret karşılıgı phpnuke s..
(3483 okuma, 0 yanıt)
 Siteme ait block-modül vs..
(3602 okuma, 0 yanıt)
 Ziyaretçilere üstte açılı..
(4541 okuma, 2 yanıt)
 Firma ve İşyerleri İçin S..
(3956 okuma, 0 yanıt)
 Gelişmiş iddaa Script göz..
(6677 okuma, 5 yanıt)
 Flash Haber Bloğu..
(17474 okuma, 25 yanıt)
 üçret karşılığı host a ff..
(4452 okuma, 2 yanıt)
 Ücret karşılığı ufak bir ..
(3657 okuma, 0 yanıt)
 Ücretli Nuke Seo Kurulumu..
(8280 okuma, 7 yanıt)
 Adminden resim ve video y..
(3458 okuma, 0 yanıt)
 iddaa sitesi - canlı mac ..
(8451 okuma, 9 yanıt)
 forum sitelerine banner r..
(3328 okuma, 0 yanıt)
 Coppermine 1.4 nuke uyuml..
(7531 okuma, 7 yanıt)
 haber scpriti 100 tl..
(7464 okuma, 6 yanıt)
 Site içerik ve üye kampan..
(4778 okuma, 2 yanıt)
 Hazır php-nuke !!!..
(11402 okuma, 12 yanıt)
 phpnuke for sale..
(3465 okuma, 0 yanıt)
 sıtemız ıcın dolgun ucret..
(4525 okuma, 1 yanıt)
 HT Flash Oyun Betiği ( Sc..
(3538 okuma, 0 yanıt)
 denizlim.org satılıktır !..
(6894 okuma, 6 yanıt)
 3 yıllık 1gb host..
(3089 okuma, 0 yanıt)
 Ücret Karşılığı Her Türlü..
(3785 okuma, 0 yanıt)
 3 Aylık Reklam Sadece $1 ..
(7855 okuma, 6 yanıt)
 logo tasarımı..
(9833 okuma, 11 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Hazır php-nuke !!!
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Hazır php-nuke !!!

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Ücret Karşılığı
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
pazarakadar

MesajTarih: 2009-08-16, 20:18:23    Mesaj konusu: Hazır php-nuke !!! Alıntıyla Cevap Gönder

Satılmıştır...

En son pazarakadar tarafından 2009-09-22, 18:16:46 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-03-28, 15:21:49    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
soulfather

MesajTarih: 2009-08-16, 22:55:25    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

demo vermişşin giriş yapılmıyor modul aktif degil...

ayrıca fazladan pekte bir sey isteyen moduller den istedigi modulu indirip kurabilir ve burada çogu arkadas ücretsiz hazır php nuke paketleri var neden ücretli ki onu sorayım..

ama yinede teşekkürler...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
firzan

MesajTarih: 2009-08-16, 23:04:08    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

normal php nukeden bir farkını göremedim + özellik olarak neler var yani kodlama olarak. ama yinede işine yarayacak birileri olabilir.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
pazarakadar

MesajTarih: 2009-08-17, 16:13:50    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

öncelikle modüller blocklar temalar bunlar ancak bunların hatalarını ve editlemelerini yaptım.
isteyene seo kodlayabilirim ve site google aram motoru düzenlenmiş kod ekleyebilirim ve alt menü özellikli yapabilirim tabi bunlar ek ücret demek. benim burada sunduğum herkesin yapabileceği şeyler diyorsunuz ancak neden forumlarda şuradan hata aldım bunu yapamadım şunda YARDIM edin diyorsunuz peki her emeğe saygı duymak lazım. ancak adam 1 hafta uğraşıyor ondan sonra içeriğe geçiyor bunu alıp 1 gün içinde kendine göre düzenleyip içeriğe geçebilir merak etmeyin şu anki hazır nuke için çok para istemiyorum sadece emeğimin karşılığını satıyorum. Fiyat olarak 20 TL düşünmüştüm pazarlıkta yapılır.
Başa dön
metalmuzik

MesajTarih: 2009-08-17, 17:31:59    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu tür şeylere ben karşıyım tamam bir seyler etmiş olabilirsin ama bu stiede insanlara düzgün paketler ve düzgün işler sunmak icin cabalayan insanlara bana göre kötü bir hakarettirki kac tane paket yayınlamış bir site bu birde kalkıp ben paket hazırladım hadi paraya siz karar verin demek bence hakakten kötü.. Confused
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
bygonullu

MesajTarih: 2009-08-17, 19:25:11    Mesaj konusu: ...... Alıntıyla Cevap Gönder

:) ... Güldüm Sadece .
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2009-08-18, 00:33:10    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

pazarakadar :
öncelikle modüller blocklar temalar bunlar ancak bunların hatalarını ve editlemelerini yaptım.
isteyene seo kodlayabilirim ve site google aram motoru düzenlenmiş kod ekleyebilirim ve alt menü özellikli yapabilirim tabi bunlar ek ücret demek. benim burada sunduğum herkesin yapabileceği şeyler diyorsunuz ancak neden forumlarda şuradan hata aldım bunu yapamadım şunda YARDIM edin diyorsunuz peki her emeğe saygı duymak lazım. ancak adam 1 hafta uğraşıyor ondan sonra içeriğe geçiyor bunu alıp 1 gün içinde kendine göre düzenleyip içeriğe geçebilir merak etmeyin şu anki hazır nuke için çok para istemiyorum sadece emeğimin karşılığını satıyorum. Fiyat olarak 20 TL düşünmüştüm pazarlıkta yapılır.

yorumsuz..... bu mesajın bile senin kodla ilgili bilgini gösterir...

eğer birisi burayı yapamadım diyorsa siteyi kurmuş ve yeni özellik yapmak isterken yapamamıştır buda scriptin suçu değildir. yoksa senin yaptığın wp gibi oto yüklemeli?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
gencyaz

MesajTarih: 2009-08-18, 01:44:19    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Burzi'ye ayak uydurmaya çalişiyoruz sanırım herseyi maddiyata dökmek üzücü
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-03-28, 15:21:49    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
nobetciaykut

MesajTarih: 2009-08-18, 07:06:59    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gelde burda bilgini paylaş çözülemeyenleri çöz birisi gelsin burda görsün uygulasın sora paket yaptım diye parayla satsın oh ne güsel...insan bildiğini paylaşmayada çekiniyor artık....sen phpnukye lisans ücreti ödedinmi ...hem ne kadar hataları ne kadar düzenlesende zaten bunlar açık kaynak kod sistemler ...ayıp beya.... Shocked
Başa dön
osdem66

MesajTarih: 2009-08-18, 10:19:23    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Merhaba bende sadece güldüm:))

Yukarda anlatilanlarin fazlasinin bulunudug hazi php nuke aşağıdaki adreste örnegi kurulu..
yukardakilere artı olarak Amin box kurulu,config phpnin adi degiştirildi header.php foter.php saklanmiş durumda, nuke sentinel,nsn news siteye girenler neler oldugunu anlarlar..ve bir cok eklenti isteyenede istedigi kadar tema veririm istediği modülü de kurarım...

fiyatı: ÜCRETSİZ....
Nuke sürümü:PHP-Nuke_8.1.3.5_NukeSentinel_2.6.1

Kurulmuş demosu burada
Başa dön
pazarakadar

MesajTarih: 2009-08-18, 17:52:16    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar bakın farkındaysanız ben bunların hiç birine para istemiyorum ben sadace düzenlememin ve editlemelerinin ve yanında kuracak olan ark. YARDIMın karşılığını istiyorum mesala sitede ücret karşılığı ve editör arayanlar bölümü var farkında iseniz orada bir çok insan sitesine editör arıyor adam siteyi kuruyor yanına para ile editör alıyor dimi editör ne iş yapıyor yorum ve site mesaj atmak buyrun benim olayın benzeri laflarınız kırıcı lütfen daha saygılı yazın almak isteyen zaten ister alır isterse gider hazır kullanır merak etmeyin biz sadece satıp kaçmak yapmayız kuran kişiye site üye kazandırma ve site içerik kazandırız ancak bunları burada tartışacağımıza msn ekleyin ayrıntılı konuşalım kırıcı yorumlar yaparak seviyenizi düşürmeyin herşeyi tartışabiliriz ancak yorum yazmadan önce bir daha düşünün yok gülmeymiş yok gülmemeymiş ortada bir emek söz konusu evinize bir boyacı geldi duvarları boyayacak boya, fırca vb. gibi herşey sizden peki ustaya neden para veriyorsunuz tabiki adamın emeği için usta boyarken nasıl istediğinizi ve siz nasıl istediğinizi söylersiniz.
tekrar söylüyoum kırıcı olmayalım...
Başa dön
osdem66

MesajTarih: 2009-08-18, 21:28:22    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşım burada kimse kimseyi kırmıyor buraya bir konu acıyorsan bu konuya gelecek olumlu yada olumsuz eleştirileride göze almak drumundasın.. senin ilk mesajınla son mesajında yazdıkların cok ayrı seyler...
Senin son mesajında anlatmak istedigin ise konunun özü.. buna Türkçede 'isteyene ücreti karsılıgı nuke sitesi kurulur' demektir..Halbuki sen ilk mesajında öylemi demişsin..bir oku allah aşkına ve yorum yapanlarıda ondan sonra seviyesizlikle sucla...Sen emekten bahsediyorsun o hazır nuke paketi içinde kullandigin bir cok blok ve moaüdlü hic bir üçret bekleden yapan kodlayan arkadaşların emegini düşündün mü senin ki emek oluyorda onlarınki kölelik mi...onların kodladıgı modüllerle vs ile neyse yaaa...

Netospsiyonun da öncelikle temel misyonu nuke nin kurulum, ayarları ve güncellemesini site sahiplerinin kendilerinin öğrenerek yapabilmeleri amacini güdmektedir..
Yani burada bulunana arkadaşlara balık tutulup verilmiyor balık tutmak öğretiliyor bilmem anlatabildim mi....

Selametle....
Başa dön
pazarakadar

MesajTarih: 2009-08-19, 14:40:30    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

tamam biz olumlu olumsuz her türlü yorumu bir şey demiyoruz ama alaycı ve kırıcı mesaj atılırsa kırılmamak elde değil bizde bir çok modül ve blok kodladık ücret beklemeden tabi bazen insanı çileden çıkaran durumlar oluyor bir çok kişiyle paylaşıyorsun sonra farklı yerlerde başkası tarafından gösteriliyor ve emeğine saygı duyulmuyor her neyse arkadaş herkes balık tuttuktan sonra kendini bir şey sanıyor balık tutmayı öğreteni saymıyor.

osdem66 :
Arkadaşım burada kimse kimseyi kırmıyor buraya bir konu acıyorsan bu konuya gelecek olumlu yada olumsuz eleştirileride göze almak drumundasın.. senin ilk mesajınla son mesajında yazdıkların cok ayrı seyler...
Senin son mesajında anlatmak istedigin ise konunun özü.. buna Türkçede 'isteyene ücreti karsılıgı nuke sitesi kurulur' demektir..Halbuki sen ilk mesajında öylemi demişsin..bir oku allah aşkına ve yorum yapanlarıda ondan sonra seviyesizlikle sucla...Sen emekten bahsediyorsun o hazır nuke paketi içinde kullandigin bir cok blok ve moaüdlü hic bir üçret bekleden yapan kodlayan arkadaşların emegini düşündün mü senin ki emek oluyorda onlarınki kölelik mi...onların kodladıgı modüllerle vs ile neyse yaaa...

Netospsiyonun da öncelikle temel misyonu nuke nin kurulum, ayarları ve güncellemesini site sahiplerinin kendilerinin öğrenerek yapabilmeleri amacini güdmektedir..
Yani burada bulunana arkadaşlara balık tutulup verilmiyor balık tutmak öğretiliyor bilmem anlatabildim mi....

Selametle....
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Ücret Karşılığı Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız