Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 784
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 Netopsiyon SVN Projeler..
(29612 okuma, 35 yanıt)
 Netopsiyon Özel Nuke Sürü..
(8299 okuma, 10 yanıt)
 Netopsiyon Özel Script..
(4053 okuma, 1 yanıt)
 SVN - Tuyocular Projesi B..
(10105 okuma, 12 yanıt)
 Beklenen An Geldi ClipBuc..
(12437 okuma, 17 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Netopsiyon Özel Script
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Netopsiyon Özel Script

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Projeler
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2009-09-06, 18:26:28    Mesaj konusu: Netopsiyon Özel Script Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar günlerdir stabilite çalışmasını yaptığım bir script sistemi çok yakında svn sisteminde başlıyacaktır. Bu mesajımda projede görev alacak isimleri yazacağım. Bu kişiler script üzerine çalışan beyin takımıdır. Bildiğiniz gibi herkes svn sistemine dahil olabilir. Tüm gelişmeleri adım adım bu başlıktan atkip edebilirsiniz. Geniş bilgi ileriki günlerde verilecektir. bu çalışmada aramızda görmek istediğimiz kişiler ile görüşmeler devam etmektedir.

ALİ OSMAN
BİRHAN KOÇ
TURAN
POLİBO06
ALPER BALCI
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-04-25, 05:10:26    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
MIDNIGHT

MesajTarih: 2009-09-06, 18:58:54    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hadi Hayirlisi Umarim Hersey Yolunda Olur..
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Projeler Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız