Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 477
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 İlk Drupal sitem..
(18109 okuma, 11 yanıt)
 www.ahsap-kapi.com son ta..
(8173 okuma, 5 yanıt)
 Yeni Sitemiz Forum PC - T..
(6072 okuma, 2 yanıt)
 http://www.aydinla.com aç..
(12256 okuma, 11 yanıt)
 Php Nuke Oyun Sistemi Oyu..
(7553 okuma, 5 yanıt)
 www.kafkasakademi.com..
(8573 okuma, 6 yanıt)
 Radyo vurgunfm..
(9765 okuma, 7 yanıt)
 Ekle.Web.TR , Ekle , Site..
(5403 okuma, 2 yanıt)
 ********.net 6668 - ( TA..
(5406 okuma, 3 yanıt)
 Site haritanı Pinglet.Net..
(9157 okuma, 8 yanıt)
 görüşleriniz..
(5325 okuma, 2 yanıt)
 Hosting Forumlari -- Gunc..
(4584 okuma, 1 yanıt)
 WwW.SebnemFerahciyiz.Com ..
(7225 okuma, 6 yanıt)
 http://www.high-sound.net..
(15978 okuma, 20 yanıt)
 Heleşükür Rock Sitemi Açt..
(10004 okuma, 9 yanıt)
 Yerel Bir Haber ve Tanıtı..
(5814 okuma, 2 yanıt)
 http://www.facebock.biz ..
(13476 okuma, 12 yanıt)
 KIRŞEHİR AHİ HABER wp ile..
(12733 okuma, 14 yanıt)
 onaraNuke admin paneli -v..
(21196 okuma, 26 yanıt)
 Adıyaman Üniversitesi Öğr..
(16330 okuma, 18 yanıt)
 Php Nuke Okul Portalı[Gör..
(10920 okuma, 11 yanıt)
 www. net is rehberi .com..
(3998 okuma, 0 yanıt)
 çok ucuza wep sitesi yapt..
(19924 okuma, 24 yanıt)
 wep sitesii..
(3759 okuma, 0 yanıt)
 BU DA BENIM SITEM NETOPSİ..
(4794 okuma, 1 yanıt)
 wep sitesi yapanlar yardı..
(4110 okuma, 1 yanıt)
 resimlere oy verme ile il..
(4407 okuma, 1 yanıt)
 Grafik tasarım sitesi..
(6499 okuma, 3 yanıt)
 KaraKatliam.COM - Undergr..
(11179 okuma, 11 yanıt)
 Çatkara Köyü Web Sitesi..
(13021 okuma, 18 yanıt)
 Güncel bir blog..
(10424 okuma, 11 yanıt)
 Bir Fan Sitesinde neler o..
(4859 okuma, 2 yanıt)
 Sitenizi 14 Kategoride Te..
(4494 okuma, 1 yanıt)
 http://www.devrekanim.com..
(14523 okuma, 16 yanıt)
 Murat KEKİLLİ Fan Sitesi ..
(9844 okuma, 9 yanıt)
 http://www.ceyhanliyiz.co..
(6669 okuma, 4 yanıt)
 Gönlümün Gülü..
(9243 okuma, 9 yanıt)
 www.tr-gamers.com [ onara..
(19410 okuma, 25 yanıt)
 Tur Sitesi [Görüş ve Öner..
(9399 okuma, 10 yanıt)
 Dosya upload sitesi .mp3 ..
(4026 okuma, 0 yanıt)
 www.tablettuz.net eleştir..
(12494 okuma, 12 yanıt)
 TalhaKeskin.Com Düşüncele..
(14387 okuma, 18 yanıt)
 Eskilerden Uyus.Net Şimdi..
(11405 okuma, 11 yanıt)
 Çerkes Muzik Sitesi WwW.N..
(10094 okuma, 8 yanıt)
 HasBahCa nin yardıma ihti..
(10611 okuma, 10 yanıt)
 GencRap.Com Türk Hiphop P..
(8482 okuma, 7 yanıt)
 E-filmizlesene.com Acıldı..
(6669 okuma, 2 yanıt)
 89Gocmenleri.Net yorumlar..
(5594 okuma, 3 yanıt)
 Leblebi Sitesi [Önerileri..
(11388 okuma, 13 yanıt)
 WwW.BoZkurTYuRduM.Com..
(6314 okuma, 5 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - WwW.SebnemFerahciyiz.Com Acıldı Eleştirileriniz
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

WwW.SebnemFerahciyiz.Com Acıldı Eleştirileriniz

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Site Tanıtımları & Eleştiriler
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
cuneytsonmez

MesajTarih: 2010-05-14, 15:49:30    Mesaj konusu: WwW.SebnemFerahciyiz.Com Acıldı Eleştirileriniz Alıntıyla Cevap Gönder

WwW.SebnemFerahciyiz.Com Yeni sitemi acmış bulunmaktayım Netopsiyon ve buradaki abilerimiz sayesinde Şebnem Ferah Fan Portalını Acmıs bulunmaktayım.Eleştirileriniz neler acaba ?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-04-18, 18:10:24    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
NeBuLa

MesajTarih: 2010-05-14, 16:12:23    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dostum dersım hevesını kırmak falan degıl ama daha ıyı bır tema kullana bılırdın acıkcası yada bana gore oyle ama ugras var belli Very Happy
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
cuneytsonmez

MesajTarih: 2010-05-14, 16:28:09    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

suanda tema calısmasına baslamadım malum sıte ıcerıgı falan bunları tamamladım en yakın surede ıcerıge uygun bır tema hazırlıcaz bu calısmamın sırası var daha tessekurler elestırılerın fazla olmasını benı mutlu edıcek:D
Başa dön
sima19

MesajTarih: 2010-05-14, 17:02:21    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yanlış anlamayın ama bu tür sanatcıların fan siteleri neden yapılır anlamış değilim. fan sitesi açanlar gecesini gündüzüne koyup site yapıyor, üstüne üstelik para harcıyor ama para kazanan fan sitesinin sanatcısı oluyor.:)
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Gkhnd

MesajTarih: 2010-05-14, 17:04:51    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bannerin fazla yüksek görünüyor, temayı begendim, boş beyaz alanları kapatmalısın hoş görünmüyor, SEO kurmalısın, En buyuk gözüme çarpan fazlalık şebnem ferahla ilgili bir sitede haber içerikleri, CHP kılıçdaroğlu vs vs gibi haberlerin olmaması gerektiğini düşünüyorum.
Kişisel ve özel-fun club tarzı sitelerde bu tip içerikler yerine şebnemle ilgili bilgiler içerikler geçse daha hoş olur.
Bazı linklerde dikkatimi çekti; Namaz Vakitleri, Atatürk, Nutuk gibi linkler ve içerikler;site içeriği ile uygun olmayan içerikler siteye yarar yerine zarar verir.
Bir fikir; günümüz gençliği sosyal sitelerde vakitlerini geçiriyor, belli sosyal sitelere ilgili kayıtları açıp fun clublar ordaki bu sitelerden de faydalanabilirsin. facebook twitter vs vs gibi.

Sonuç gayet başarılı görünüyor bir kaç ufak tefek sadece zaman alıcı basit şeyler kalmış onlarıda ayarlarsan daha da iyi olacagı kanısındayım,
eline sağlık başarılar...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
cuneytsonmez

MesajTarih: 2010-05-14, 18:24:29    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sima19 :
yanlış anlamayın ama bu tür sanatcıların fan siteleri neden yapılır anlamış değilim. fan sitesi açanlar gecesini gündüzüne koyup site yapıyor, üstüne üstelik para harcıyor ama para kazanan fan sitesinin sanatcısı oluyor.:)

bu konuda bence haklısınız bende anlasmıs degılım ama şeboyu sevdıgımden olsa gerek ben suanda belkı para kazanamıcam ılerdede kazanıcam ama bazı fan sıtelerı gercekten gecıyorular bu ısten tabi ben ticari amacla yapmadım bu isi ama bakıcaz ilerki zamanlar ne sonuclar dogurcak:)
Başa dön
cuneytsonmez

MesajTarih: 2010-05-14, 18:31:43    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gkhnd :
Bannerin fazla yüksek görünüyor, temayı begendim, boş beyaz alanları kapatmalısın hoş görünmüyor, SEO kurmalısın, En buyuk gözüme çarpan fazlalık şebnem ferahla ilgili bir sitede haber içerikleri, CHP kılıçdaroğlu vs vs gibi haberlerin olmaması gerektiğini düşünüyorum.
Kişisel ve özel-fun club tarzı sitelerde bu tip içerikler yerine şebnemle ilgili bilgiler içerikler geçse daha hoş olur.
Bazı linklerde dikkatimi çekti; Namaz Vakitleri, Atatürk, Nutuk gibi linkler ve içerikler;site içeriği ile uygun olmayan içerikler siteye yarar yerine zarar verir.
Bir fikir; günümüz gençliği sosyal sitelerde vakitlerini geçiriyor, belli sosyal sitelere ilgili kayıtları açıp fun clublar ordaki bu sitelerden de faydalanabilirsin. facebook twitter vs vs gibi.

Sonuç gayet başarılı görünüyor bir kaç ufak tefek sadece zaman alıcı basit şeyler kalmış onlarıda ayarlarsan daha da iyi olacagı kanısındayım,
eline sağlık başarılar...

suanda tema gecıcı daha uzerınde oynama yapmadım tema konusundada bılgım yok ama ogrenıcem ve gelıstırmeyı dusunuyorum tek bır tema suanda ama bı kac renk ve kısılerın tarzına gore 2 veya 3 tane tema yapıp secmelı olabılecek sekıldede tema sorununu asmayı dusunuyorum.SEO konusuna gelınce html yaptım lınklerımı ve nukeseo denılen ayrıca nukejmap denılen modullerı kurdum ama sanırsam bunlarda eksıklıkler mevcut ondan baska bır bılgı elde edemedım bu konuda yetersızlık tek bende degıl sanırsam nuke kulllananların genelınde boyle bır sorun oldugunu dusunuyorum.Chp kılıctar oglu gıbı haberler suanda olmaması gerektıgını bende dusunuyorum ama ıstıfa gundem oldugundan koydum onu yanı onu ilerleryen zamanlarda asıcaz

Linklerime gelince haklısınız orada tam ayalarma yapmadım yanı daha dogrusu konu ıcerıgım az oldugundan bu modullerde kuruk oldugundan duzeltmeye gıttım .Facebookta suanda grub kurmadım dıger free sıte ıcın kurmustum yaklasık 3 bın kısı falan oldu daha sonra devrettım ama ılerleyen ve tasarımımı net bır sekılde bıtırdıkten sonra sosyal paylasım konularına da el atıcam.

Sonuc suan da bu kadar bılgı ıle elımöden glenlerı koydum oldugu kadar ama umuyorumkı eskıklerıımız bır haylı fazla umarım zamanla oalcaktır.

Tessekür ederim Eleştirileriniz icin devamını da bekliyorum:)
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Site Tanıtımları & Eleştiriler Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız