Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 643
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 Benim Diskler. Biraz fazl..
(4156 okuma, 1 yanıt)
 Msn adresimin şifresi çal..
(7821 okuma, 6 yanıt)
 Tüm İslam Aleminin Mübare..
(6786 okuma, 4 yanıt)
 düğün için oyun & hal..
(14258 okuma, 14 yanıt)
 bir derdim var dostlar-si..
(13846 okuma, 18 yanıt)
 17/18 HAZİRAN-2010 PERŞEM..
(5036 okuma, 4 yanıt)
 İSRAİL'İ LANETLİYORUZ..
(21574 okuma, 28 yanıt)
 Kayserili Hocam Resim Alb..
(4534 okuma, 3 yanıt)
 Bunu Yapmalımıyım ?..
(12056 okuma, 14 yanıt)
 Ve Bursaspor Sampiyon.....
(6386 okuma, 7 yanıt)
 Fenerbahce Karikatürleri ..
(4059 okuma, 2 yanıt)
 ftpyi pcye indirirken bel..
(3153 okuma, 0 yanıt)
 Ve sonunda İzlesene.Com v..
(12667 okuma, 14 yanıt)
 PC NET dergisi Mayıs 2009..
(15297 okuma, 17 yanıt)
 Kardesini Sec Kampanyasi...
(4286 okuma, 2 yanıt)
 Samsun Şehitlerine Ağlıyo..
(10062 okuma, 11 yanıt)
 r10.net davetiye lazım..
(18314 okuma, 26 yanıt)
 Pdf Dosya Şifre Kırmak..
(5871 okuma, 5 yanıt)
 Eurovision şarkımız belli..
(4249 okuma, 2 yanıt)
 Hakkınızı Helal Edin..
(7351 okuma, 8 yanıt)
 Hazırladığım Fotomontaj m..
(8555 okuma, 8 yanıt)
 Webmasterlıktan Özel Güve..
(9727 okuma, 11 yanıt)
 PHP-Nuke Haber V.1 temasi..
(6337 okuma, 5 yanıt)
 Fikir Alışverişi !..
(7986 okuma, 10 yanıt)
 hosting firması için öner..
(6853 okuma, 7 yanıt)
 LG X130 Netbook ?..
(6038 okuma, 5 yanıt)
 Hoşçakalın..
(15288 okuma, 21 yanıt)
 2009 Out 2010 İn : Mutlu ..
(6076 okuma, 4 yanıt)
 Tercih Ettiğiniz Anti Vir..
(13517 okuma, 21 yanıt)
 En kaliteli ürünler bir a..
(7087 okuma, 6 yanıt)
 Askerdeyim hakkınızı hela..
(9025 okuma, 11 yanıt)
 Bayram Kutlama..
(3550 okuma, 1 yanıt)
 Windows 7 Upgrade üçrets..
(7482 okuma, 8 yanıt)
 Turkcell VINN hakkında bi..
(6500 okuma, 6 yanıt)
 Duyguseli.net..
(6178 okuma, 5 yanıt)
 MP3 dosyasını WAV yapmak ..
(11167 okuma, 15 yanıt)
 Php Nuke hikayem ve sonu...
(12423 okuma, 19 yanıt)
 Bilgilendirme!..
(11841 okuma, 15 yanıt)
 Oyun yazarları arıyoruz....
(3474 okuma, 1 yanıt)
 Takıldım..
(3460 okuma, 1 yanıt)
 Baba Olmakta Varmış..
(27079 okuma, 42 yanıt)
 pragma mx nukeden daha gü..
(9089 okuma, 9 yanıt)
 Isyerine Isim [ Akil Alma..
(6867 okuma, 6 yanıt)
 İkametgah(Yerleşim Yeri A..
(7124 okuma, 6 yanıt)
 Bir beyin cerrahından tav..
(4069 okuma, 2 yanıt)
 Bayramınız Kutlu Olsun !..
(14430 okuma, 20 yanıt)
 Galatasaraylılar Ekran Ba..
(2986 okuma, 0 yanıt)
 Hayırlı Kandiller..
(8687 okuma, 11 yanıt)
 Sizce Nasil Fikir ? [ Fik..
(6667 okuma, 8 yanıt)
 Allah rahmet eylesin..
(7110 okuma, 10 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - İSRAİL'İ LANETLİYORUZ
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

İSRAİL'İ LANETLİYORUZ
Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Sohbet Odası
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
gonlumungulu

MesajTarih: 2010-05-31, 21:11:09    Mesaj konusu: İSRAİL'İ LANETLİYORUZ Alıntıyla Cevap Gönder

İSRAİL’İ LANETLİYORUZ

İman edenler ancak, Allah’a ve Peygamberine inanan, sonra şüpheye düşmeyen, Allah yolunda mallarıyla ve canlarıyla cihad edenlerdir. İşte onlar doğru kimselerin ta kendileridir. (Hucurat 15)

Müminlerden öyle yiğitler vardır ki Allah’a verdikleri sözü yerine getirip sadakatlerini ispat ettiler. Onlardan kimi adağını ödedi, canını verdi, kimi de şehitliği gözlemektedir. Onlar verdikleri sözü asla değiştirmediler. (Ahzab 33)

“Rotamız Filistin Yükümüz İnsani YARDIM” sloganıyla Türkiye’den İHH öncülüğünde hareket eden özgürlük filosu Akdeniz açıklarında İsrail tarafından saldırıya uğradı. YARDIM gönüllüsü 16 kişi şehit oldu ve şu ana dek gelen bilgilere göre 50 yaralı var.

Abluka ve ambargo altındaki Gazze halkına insani YARDIM taşıyan özgürlük filosuna karşı yürütülen bu saldırıyı lanetliyor, şehit olanların yakınlarına baş sağlığı diliyor, yaralılar ve tüm diğer YARDIM gönüllüleri için dua çağrısında bulunuyoruz.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-04-19, 10:49:55    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
canpolat03

MesajTarih: 2010-05-31, 21:18:36    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

"Allah yolunda öldürülenlere 'ölüler' demeyin. Aksine onlar diridirler ancak siz fark edemiyorsunuz. (Bakara, 2/154)"
ALLAH Rahmet Eylesin, Mekanları Cennet Olsun insallah.(Amin)
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
alimelis

MesajTarih: 2010-05-31, 21:54:19    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Allahım şu bir avuç israil oğullarını helak et yarabbim.onlarki masum insanların canına malına kıydılar sen onlara karşı filistinli ve Müslüman kardeşlerime güç kuvvet sabır ve iman kuvvveti ver israile atılan her taş ebabil kuşlarınki gibi birer bomba olup ve israil askerlerinin başında patlasın. Allahım elimizden dilimizden gelen bu sen bu duamı kabul eet yarabbim amin .
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
VazgectiM

MesajTarih: 2010-05-31, 22:06:04    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Katil bir devletten başka ne bekliyordukki...
Bunlar masum insanları öldürmeye ve onların cesetlerinden deri, kornea, kemik, kalp kapakçığı, hatta ve hatta ilik çalan insaf yoksunu mahluklar şükürler olsun bundan fenasını düşünemiyorum ama 100 leri bulan bir katliama daha imza atmış olabilirlerdi bu günde umarım başta biz ve bizim devletimiz olmak üzere Dünya buna kayıtsız kalmayız...

Aslında kafamı kurcalayan bir şeyde bu bir barış YARDIMıydı Türk kravüzörleri refakat etmedimi?

Boykot edelim kınayalım tonlarca ama bunu bu sefer gürültüyle yapalım lütfen...

Sadece kınamak yetmiyor maalesef israil tarihi boyunca kınandı ama maalesefki sadece kınandı artık kınamaktan daha ileri gitmenin zamanıdır diye düşünüyorum ...

Şehitlerimize Haktan Rahmet Diliyorum Milletçe Başımız Sağolsun.
Başa dön
sima19

MesajTarih: 2010-06-01, 09:07:39    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ya Rabbi , Nasılki Hz.Musa Zamanında, Firavun Hz.Musa ve Halkına Zulm Edip İşkenceler, Zalimlikler Yapıpta, Sonradan Firavun Denizde Boğuldu İse, Bu Senin Emrin ile Olur. Bu Zamanın Hz.Musa'sını Bizler Temsil Ediyoruz Ya Rabbi. İsrail Firavun'un Yerini Almış Halen Masumların, Çocukların Kanını Emerek Senin Kurallarına Karşı Geliyorlar Ya Rabbi...

Firavunu Nasıl Helak Ettiysen İsrailide O Şekilde Helak Et Ya Rabbi.
İsrailde Silaha Karşı, Taşla , Sopa ile Kendini Koruyan Kardeşlerimize YARDIM Et, Onların Her Bir Taşı Karşıya Bir Bomba olarak düşsün, Onlara Güç ver Kuvvet Ver...

Ya Rabbi,
Nasılki Bedir Savaşında, Rasulullah s.a.v arkasında yanınlarında ve ortalarında 3000 melekle Alaca Atlarla nasıl destekci çıktıysan, Filistinde, Irak'ta Olan Kardeşlerimize O Şekilde ŞEHİD'lerimizde Destekçi Çık.Onları Koru, Şehid Olanları Cennetine Koy ve Onları Rasulullah s.a.v. ile Komşu Eyle...

Amin...

Arkadaşlar şuan bizim tek yapacağımız, israili ürettiği malzemelerle BOYKOT edip onları kendi kalelerini kendi üzerine yıkmaktır...

vede En Önemlisi Filistindeki Ve Gazzedeki şuan Tüm Dünyadan oraya YARDIM amaclı giden kardeşlerimize Bol Bol Dua Etmemiz...Dua Edelimki Onları Yalnız Bırakmayalım.

Biz Evimizde Sıcak yatağımızda, bilgisayarımız başında web siteleri msn vs zaman geçirmekle zamanımızı harcıyoruz, ama onlar orta aç susuz yetim bir lokma bile ekmek bulamadan günlerini geçiriyorlar...

Rasulullah s.a.v bir hadisinde şöyle Buyuruyor,
-Çok Gülmek Kalbi Öldürür,,
-Siz benim Bildiklerimi Bilseydiniz, Az Güler Çok Ağlardınız..

Bir Kezde Ağlayan Göz Biz Olalım İnşallah..
Başa dön
DursunKaptan

MesajTarih: 2010-06-01, 09:17:23    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ölenlere Rahmet,Yakınlarına Başsağlığı,yaralılara geçmiş olsun diliyoruz.

Belli kriterler çerçevesinde gerekli tepkiler gösterilmeli.

Fakat bazı bundan politika yapmak isteyenlere aldırmayalım.Acımız büyük.

Şunu Unutmayın

Allah Herşeyi gören ve bilendir
Başa dön
sima19

MesajTarih: 2010-06-01, 10:08:24    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Başa dön
ekolcu
Mybb Sorumlusu
Mybb Sorumlusu

MesajTarih: 2010-06-01, 19:09:41    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

lanet olsun bu israile
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-04-19, 10:49:55    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
gonlumungulu

MesajTarih: 2010-06-01, 20:15:50    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kahrolsun İsrail
Başa dön
okumas

MesajTarih: 2010-06-01, 21:39:50    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İsrail burada Türkiye nerede Gemiye girdiklerinde saldırıp vurmayacaksın sonrada yorum üstüne yorum yapacaksın iş işten geçti. Demir tavında dövülür. Olay sıcakken nefsi müdafa dersin kırar geçersin konu uzamaz şimdi iş bitmiştir. İsrail türkiyemizi böcek gibi ezmiştir.

Bu bu olayın hesabını çanakkalede ölen şehitlerimize nasıl vereceğiz önce onlar bizi affetsin. Bir türk olarak utanıyorum.
Başa dön
bolu

MesajTarih: 2010-06-02, 00:20:51    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yazmış olduğunuz tüm duygularakatılmamak elde değil. Ancak bu sefer büyük olduğumuzu göstermeli, yakın karasularda anında bir misilleme yapılmalıydı. Oturup ondan sonra tekrar konuşurduk. Nerde Osmanlı Büyüklüğü. Öğretmenim. Bu gün bir öğrencim "Öğretmenim, Konya büyüküğündeki bir ülke nasıl bize kafa tutar? Onlara niye dersini vermiyoruz. Kurtuluş Savaşını anlattınız. O günle bu günü kıyaslıyorum. Biz büyük müyüz? yoksa küçük mü?" Bu 2. sınıf öğrencisi. Verecek cevap bulamadım.
Dua edelim. Yüksek sesle konuşalım. Hep yanlarına kar kalmasın.
Başa dön
okumas

MesajTarih: 2010-06-02, 17:53:42    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

birr durup düşünürsek vatandaş olarak bu ülke ileri gelenleri için sadece mal ız kimse bana kızmasın ben çanakkale belgeseli veya şehit haberi aldığımda ğözleri dolan biriyim.

Askerliğimi yapalı 18sene oldu öldümmü kaldımmı açmıyım işsizmiyim evsizmiğim sormayan devlet. Askerlik Yoklaması yaptırmadım diye 21 lira ceza yolladı.
Başa dön
canpolat03

MesajTarih: 2010-06-03, 00:33:50    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

okumas :
birr durup düşünürsek vatandaş olarak bu ülke ileri gelenleri için sadece mal ız kimse bana kızmasın ben çanakkale belgeseli veya şehit haberi aldığımda ğözleri dolan biriyim.

Askerliğimi yapalı 18sene oldu öldümmü kaldımmı açmıyım işsizmiyim evsizmiğim sormayan devlet. Askerlik Yoklaması yaptırmadım diye 21 lira ceza yolladı.

OKtay abi sana katılmıyorum. Malda değilim... Herkes kendiininasıl hisseder bilemem ben kendimi MAL değil üzerindeki Kara bulutları dağıtmış, lafla - aldığı borçla esir olan değil, bir konuşmasıyla dünyaya meydan okuyan esaretten kurtulmuş - eğilmeyen bir devletin gururlu bireyi olarak görüyorum...

Neden 21 liralık ceza ve kendi yaptığın hatadan dolayı devletini hükümetini kötülersin anlayamadım. Kime güvendinde yatırmadın diye sorayım o zaman bende sana Wink işin şakası bir yana NASIL BAKARSAN ÖYLE GÖRÜRSÜN.
Başa dön
osdem66

MesajTarih: 2010-06-03, 11:00:07    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Merhaba..

Öldümmü kaldımmı açmıyım susuzmuyum diye sormak devletimin görevi degildir asıl olan ben birey olarak önce kendi sorumluluklarımı yerine getirrsem zaten devlet benim için açmı susuzmu diye sormasını gerektiren bir durumum olmaz.. ben vatandaşlık görevimi yerine getirmeyecegim sonra devlet bana cezasını kesince hemen feryat nerde bu devlet nerde bu millet.. e peki normal zamande sen nerede idin ki yaptınmı görevlerini verdin mi vergini korudunmu devlet malini yolları parkları cevreyi vs vs leri..

Sözüm kişisel olarak kimseye degildir Oktay kardeş sakın tek olarak üstüne alma herkese her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşına..

Sadece bir şeleri hissetmek yeterli gelmiyor malesef hissettiklerini yapmak yerine getirmek öyle davranmak öyle yaşamakta gerekir..
Başa dön
garapapag

MesajTarih: 2010-06-03, 13:01:13    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İsrailin Yapmış olduğu muhakkak ki kabul edilemez bir durum.Madalyonun birde diğer tarafı vardır.Osmanlı İmparatorluğuna hainlik edenler gibi Ne ilginctir ki Filistin İşgaline büyük tepkiler var belkide normaldır.Anormal olan kendi ülken memleketin içinde sorunların hallolmaması akabinde diyebilirim
bu eylem ve yardımalrı yapanlar
karabağda neredeydiler
musul kerkükte neredeydiler
uygur katliamlarında neredeydiler
Şehitlerimizin haberlerini aldıklarında güncel bir konu gibi neden davrandılar vs.. vs...
Filistin sorunu şuan benim sorunum değil.Allah yar ve yardımcıları olsun Türkiyenin isreail ile bir savaşı Türkiyenin bitimi demektir.Şuan da bölgede bir Türkiye gücü var hissedilen..Türkiye iyi bir politika uygulamazsa bu görünen güç tehlike ; Türkiyenin başına bela olacak.
Devletin bütünlüğü önemlidir.Bundan sonrası önemlidir.Yanlış atılacak adımlar Türkiyenin işini bitirir.Şu saate kadar gelinen nokta Türkiye için olumlu bir durum sergilemiştir.Bundan sonra atılacak adımlar çok önemlidir.Amerika ile bir zıtlaşma Türkiyenin açıkca bölünmesidir.Çok ciddi bir konudur.Neyine Güveniyorsun ki !..
Kendi namusunu koru Elin namusuna sonra bakarsın Türkiye !!
askerlerimizin başına cuval geçirilirken bu kadar tepki almadı.Ne biçim bir siyaset nasıl bir politika nasıl bir askeri anlayış algılayamadım.Algılıyanlara helal olsun..Dilerim Türkiye orta doğuda bir birlik oluşturma girişiminde bulunuyordur.Arkasına İslam ve Türk devletlerini almaz ise ; Zihniyet politikasına bakılarak denilecek şu ki ; Maalasef Türkiye küçük bir alan ile yaşamını sürdürür.

Başa dön
osdem66

MesajTarih: 2010-06-03, 14:18:27    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
Bundan sonrası önemlidir.Yanlış atılacak adımlar Türkiyenin işini bitirir.Şu saate kadar gelinen nokta Türkiye için olumlu bir durum sergilemiştir.Bundan sonra atılacak adımlar çok önemlidir.Amerika ile bir zıtlaşma Türkiyenin açıkca bölünmesidir.Çok ciddi bir konudur.Neyine Güveniyorsun ki !..

Peki nereye kadar bu böyle gidecek.. bu şekilde bir coğrafyada bölünme korkularıyla serefsizlere tavizler vererek yaşamak sizce yasamak mi nereye kadar bu dibi neresi bunun sonu ne.. szin söyleidklerinize katılmıyorum korkunun ecele faydası yoktur oynayıp sonu görmek en iyisi.. sizin söylediginize göre o son zaten eninde sonunda kaçınılmaz görünüyor o zaman neden korkularla baskılarla eizlmelerle yasaylalım.. şunu unutma kardeşim TÜRK MİLLETİ HER ZAMAN ÇAĞ DEGİŞTİRMİŞ BİR MİLLETTİR O KADRDA KENDİNİ KÜÇÜMSEME (TABİ TÜRKMÜSÜN BİLMİYORUM) biz görürmüyüz bilemem belki bir kaç kuşakta göremez o yukarda saydıklarına dur diyecek tek ülke TÜRKİYE...Dünyaya hükmetmiş bir milletin torunlarıyız biz zorda kaldığımızda neler yapacagimizi görebilmeniz için size son 100 yıllık tarihimizi okumanızı öneririm tekrardan...selametle...
Başa dön
garapapag

MesajTarih: 2010-06-03, 18:57:59    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Türklükten bahs ediyoruz peki Arapla bağlantımız nedir.Madem ki müslümanlar din kardeşimiz neden o zaman biz karabağ veya uygurlarla ilgilenmiyoruz onlar kafirmi .Dediğim gibi kendi namusunu korusun Türkiye sonra diğerlerine bakar. Türkiye bağımsızlığını tam oturtamamış bir devlettir.Maalasef dünyayı yöneten TC' de olmak üzeri Amerikadır .Muhakkaki hepimiz aynı fikirdeyiz emparyalizm,Sömürgeciliğin hertürlüsüne karşıyız.Devlet yönetmek veya devleti savunmak mahlle muhtarlığına ve ringte iki kişinin vuruşmasına benzemez...Anlıyorum demek istediğini aziz arkadaşım umarım anlatabilmişimdir.
Türklük veya Türkler mevzuma gelişi Şecere-i Terâkime mevzusunu biliyorsanız ; Türkler hakkında özel konuşabiliriz..
Başa dön
osdem66

MesajTarih: 2010-06-03, 20:24:07    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ayrıca Arabı yada Uygur u Türkmene YARDIM edilmiş kendi namusuna bakılmamış olayı değildir benim takıldığım konu Siz bana "Türkiyenin Bitimi Demektir ve Türkiyenin İşini Bitirir" bunun nasıl olacagini önce bir anlatın ben bunu nalayabilirsem yada siz bana bunu anlatabilirseniz o Şecere-i Terâkime mevzusunu da konuşasbiliriz...Siz,ben ,o veya Bu millet ne oluyorki Çok banal bir dille Türkiye nin bitimidir işi biter gibi yazabiliyorsunu evet ring de boks macı degildir doğru ama Pavyonda Mafya nin işini bitirir gibi de konuşmayın lütfen...
Başa dön
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2010-06-03, 21:12:43    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kınamak yeter mi acaba?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
hamzot

MesajTarih: 2010-06-03, 22:51:05    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

içimizdeki israil'lilere şavaş açmak lazım türk müslüman olan israilliler var hemide çokkk onları yok etmeden israile savaş açsan ne kınasan ne

hımm unutmadan müslüman müslümanın kardeşidir müslümansa tabi diğer savaş bölgeleri için nerdeydiniz diye soran arkadaşa bu sözümde İHH bütün müslümanlar için savaş bölgeleri için elinden geleni yamaktadır bu organizasyonuda gene İHH düzenlemişdir eminimki bahsettiğiniz savaş bölgeleri içinde zamanında çok çalışmışlardır bu insanlar çünkü onalrda cihat ruhu hala yaşamakta..

A.E.olun..
Başa dön
AlpMeTe

MesajTarih: 2010-06-05, 15:15:25    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

israili batsın inşallah
Başa dön
KaRNeC_81

MesajTarih: 2010-06-06, 12:34:00    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yazıklar olsun bizim yöneticilere..
Kınamayı bile ellerine yüzlerine bulaştırdılar.
Elin adamı, Nikaragua ilişkilerini tamamen kopardı.

Bizimkiler o kadar yapılanlara karşı utanmadan 3 heron alımında sorun yok diyor ve Dışişleri bakanımız İsrail iyi düşünsün düşünmezse ilişkilerimizi yenidden göden geçirecez diyor.

Poh pohçu medya da bu çıkışları sert diye niteliyor...
Off oofff
Ecevit'in yürüyemediği dönemlerde bile bu kadar aşağılanmadık.. Başbakan saolsun dik duruyor ama sadece kendi halkına karşı dik duruyor.
Başa dön
VazgectiM

MesajTarih: 2010-06-06, 14:07:23    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İsrail Komandoları, Yola Devam Eden Rachel Corrie İsimli Gemiye de El Koydu...

Arkadaşlar boşuna kınamayalım coca cola' yıda lıkır lıkır içelim eee israile yaptığımız silah, kurşun YARDIMından dolayı yahudiler bizlerle gurur duyuyor ...
hamzot çok doğru söylemiş içimizdeki yahudiler dururken ordakilere tepki vermemiz sadece aptallık şimdi sokağa çıkıp desen hadi gidiyoruz gazzeye sionist rejimle cihat edicez kimse haydi demez hepsi neden der kınayalım sadece ondan ileri aman olsun gitmeyelim...

Müslümanlık sadece Elhamdülillah' ta kalıyo nedense...

Rabbimin laneti üzerlerinde olsun yahudiyede yahudiye yüz veren onu şımartan zihniyetlerede .!
Başa dön
bybedircan

MesajTarih: 2010-06-06, 14:36:42    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Konuyu açan kardeşimize Allah Razı olsun, elbete hepimiz islaraili kınıyoruz...

İslail daha dün bir avuç insandı ki toplak satın almakla yer edindi ki,
bu bizim Türkiyede de mevcut şu an Amerika nın türkiyede ki incirlik
hava alanının, Alanyanın birazını daha bir kaç yerin stın alması gibi, en büyük suç bizde, kafire toprağımızı satıyoruz..

içimiz yanıyor, gözümüzün önünde kardeşlerimizi öldürüp ve bizim hiç bişey yapmama mız ,eli kolumuzun bağlı olması ne zor bişey.

Çoğumuzda israili yok edin deriz aslında bu o kadar basit değil, Arkasında süper devlet olan amerika var bunu hepimizde çok iyi biliriz, ve Türkiyede malesef Amerikaya karşı boçlu ve bişey diyemez, demek istediğim gibi çoğu suç bizde, yer satmak boğun eğmek ve kendini geliştirmemek...

Ameraka ırak ğa vurdu ki hiç bir askeri güçle çatışmadı ,hiç bir uçağı havalamadı ki ne tankları nede askeri birden bire mum söner gibi ki içten satıldı ırak, şimdi halk sadamı mumla arıyor, yeni nesil Amerikan nesli zülüm v.s.. Abu garib hapishanesindeki bir bacımızın mektubu içler açısı yürek dağlıyordu vurun bizi diye yalvarmalarıSad

Anlatacak çok şey var, ama anlayabilmek lazım, herşeye karşı tedbirli ve kendimizi bilmeliyiz, müslüman, müslüman kardeşine YARDIM ve imdadına yetişmelidir!
İsraili kınıyoruz Yüce Rabbim Helak etsin... Amin
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
hamzot

MesajTarih: 2010-06-06, 15:11:11    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Türkiyedeki yobaz türk adı müslüman olan yahudinin ikiz kardeşleri diyorki ne işiniz vardı gazzede size neki gazzeden türkiyede okadar şehit veriyoruz size ne onlar arap sattılar topraklarını zamanında şimdi cezasını çekiyorlar.. aynen böyle diyorla o ki kör onlar resmin tamamını hiç göremezler görmedilerde tarih boyunca burada konu ne arabın toprak satması nede arabın meselesi gazze düşerse sıra sana geliyor demekdir hem müslüman müslümanla kardeş değilmi hem diyorsun elhamdurillah müslümanım ama yapdını sölediğini yahudi bile söylemiyor..
şimdi şırnakta şehit olan mehmet le gazzede şehit olan ahmet in ne farkı var müslüman olana. ırkcı yobazlara sözüm bu gün asıl mesele Türkiye komşularıyla kavga etmeyecek artık israil ve batı bunun farkına vardı işde bu israil in geleceği için kötü bir haber bölgedeki islam ülkeleri bir birleriyle kavgalı olmalıki israil ve batı isdediği gibi at oynatsın daha dün savaşın eşşiğine geldiğin suriye bu gün isdediğin herşeyi bir sözle yapıyor iran gene öyle tek kaldı elerinde bir ırak oda yavaş yavaş gelmeye başladı yola türkiyenin inanımaz artan prestiji rolü batıyı kokutmakta bu durudada törürün ergenekoncuların çığlıkları normal bataklıktan nemalanan sinekler bataklık kurudukca sonlarının geldiğini görmekde ve çığlık çığlığa

Eğemenlik kayıtsız şartsız milletindir.. Ulu önder böyle diyor

demokrasiyi anlayabilelim aydın adında yobaz değilde gerçekden aydınlar yetiştirebilelim işde ozaman içimizdeki yahudiler siyonostler zaten kendiliğinden izole olcak

sadece bu gün değil tahriklere kapılmadan her zaman birlik olma zamanıdır..

A.E.Olun..
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Sohbet Odası Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
Sayfaya git 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Copyright © 2002-2024 Netopsiyon Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd.Şti. - Bütün hakları saklıdır!
Bu site Netopsiyon.com.tr Sunucularında Barındırılmaktadır.
Netopsiyon Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd.Şti. Netopsiyon Copyright