Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 834
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 ??? Sitem deki Haberleri ..
(25238 okuma, 26 yanıt)
 Free Hosta Php Nuke Kurul..
(16374 okuma, 14 yanıt)
 EKLENTİ: Misafire mesajın..
(36686 okuma, 38 yanıt)
 Php Nuke 9.0 Geliyor..
(20754 okuma, 19 yanıt)
 Bu başlık için mesaj bulu..
(13932 okuma, 15 yanıt)
 Facebook Sohbet Tipi Sohb..
(17670 okuma, 15 yanıt)
 üye aktivasyon..
(10590 okuma, 8 yanıt)
 Facebook tarzı altbar... ..
(6236 okuma, 1 yanıt)
 kaldırmak istediğim bölüm..
(6514 okuma, 2 yanıt)
 Resimli RSS..
(23115 okuma, 25 yanıt)
 Onay linkini kaldirmak..
(11024 okuma, 8 yanıt)
 Yardım :( Site açılırken ..
(6614 okuma, 2 yanıt)
 .Htaccess ile uzantıda ke..
(8230 okuma, 4 yanıt)
 block genişliği..
(5675 okuma, 1 yanıt)
 Haber Resimleri ve Slide ..
(14289 okuma, 12 yanıt)
 Foruma büyük boyutlu resi..
(7267 okuma, 3 yanıt)
 Php-Nuke 8.0 Paket..
(9386 okuma, 6 yanıt)
 Hangi sürümü önerirsiniz?..
(10431 okuma, 8 yanıt)
 ethai1 3..
(13089 okuma, 10 yanıt)
 Yeni PEHASPESEO..
(69523 okuma, 82 yanıt)
 Türkçe Karakter sorunu ?..
(37550 okuma, 36 yanıt)
 tek modul için sağ ve sol..
(11333 okuma, 8 yanıt)
 Php-nuke8.0 başlıklarda t..
(10526 okuma, 8 yanıt)
 Phpden iyi anlayan..
(5398 okuma, 1 yanıt)
 Php nuke 7.6 - 3.1 patch ..
(72858 okuma, 89 yanıt)
 Mp3 Üst Player Yardım..
(29383 okuma, 40 yanıt)
 Toplu üyelik silme?..
(11068 okuma, 8 yanıt)
 Çözümleyemediğim hata.....
(12320 okuma, 11 yanıt)
 bloğu kayan hale getirmek..
(5946 okuma, 2 yanıt)
 Makale modulu..
(8538 okuma, 5 yanıt)
 PHP-Nuke Haber V.1 Paylas..
(84822 okuma, 121 yanıt)
 title değiştirme..
(10244 okuma, 6 yanıt)
 Arkadaşlar bu sorunun çöz..
(10003 okuma, 6 yanıt)
 Php Nuke 8.1..
(4331 okuma, 0 yanıt)
 merhaba..
(10225 okuma, 9 yanıt)
 Anasayfa için boş modül o..
(13414 okuma, 13 yanıt)
 admin panelinde Access De..
(6358 okuma, 2 yanıt)
 Bu başlığa hiç cevap gelm..
(26234 okuma, 25 yanıt)
 Nuke Tema yapilisi..
(17023 okuma, 16 yanıt)
 Mavisce-net temasina bann..
(8681 okuma, 6 yanıt)
 PHP-Nuke wTeam - eklentil..
(6606 okuma, 2 yanıt)
 coppermine hata..
(10638 okuma, 8 yanıt)
 içerik tanıtımı..
(6253 okuma, 2 yanıt)
 Haber Ve İçeriğe Resim Ek..
(7119 okuma, 3 yanıt)
 google keywords..
(8921 okuma, 6 yanıt)
 8.0'da html sorunu..
(5476 okuma, 1 yanıt)
 PHP-Nuke_8.1.3.5+NukeSent..
(53791 okuma, 76 yanıt)
 üye olunurken gereksiz is..
(9975 okuma, 7 yanıt)
 Arkadaşlar kolifa haber s..
(6324 okuma, 2 yanıt)
 Hesabınız'a tıklayınca te..
(10431 okuma, 7 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - pop up penceresi
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

pop up penceresi
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
fikri

MesajTarih: 2005-07-01, 17:34:21    Mesaj konusu: Re: pop up penceresi Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaslar bir yardim ci olurmusunuz ben simdi online bir radyo koymak istiyorum siteye ve radyo siteye girdikten sonra pop up olrak acilmasini istiyorum ve nasil yapabilirim MSN gebzeli@freenet.de TSK`ler

Saygilarim`la

Fikri
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-18, 02:29:26    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
GeNeRaLL

MesajTarih: 2005-07-02, 02:03:16    Mesaj konusu: Re: pop up penceresi Alıntıyla Cevap Gönder

Siz radyonun linkini ve görüntülenmesini istediğiniz resim veya j a v a s c r i p t kodunu herneyse artık foruma yazın herhangi bir arkadaş size yardımcı olup pop-up tam kodunu ve nereye yerleştirmeniz gerektiğini size yazsın sizde kurtulun.. bizde bi işe yaradığımızı anlayalım..
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
mutluedin

MesajTarih: 2005-07-02, 02:55:45    Mesaj konusu: Re: pop up penceresi Alıntıyla Cevap Gönder

Linki yazdığın yere şöyle yaz:

<a href=\"yeni.htm\" target=\"_blank\">tıkla</a>
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
fikri

MesajTarih: 2005-07-03, 02:05:15    Mesaj konusu: Re: pop up penceresi Alıntıyla Cevap Gönder

Arakadaslar ana sayfadan su link acilmasi lazim
modules.php?name=Radyo&file=radyo
Başa dön
Melody4al

MesajTarih: 2005-07-03, 02:17:35    Mesaj konusu: Re: pop up penceresi Alıntıyla Cevap Gönder

selam fikri

daha adetayli anlatirsan iyi olur.

herhalde ana sayfayi yonlendirmek istedin veya pop up olarak extra yeni bir penceremi actirmak istiyorsun..

Eger soruyu iyi anlatirsan cevabida o kadar net alirsin...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
GeNeRaLL

MesajTarih: 2005-07-03, 10:30:08    Mesaj konusu: Re: pop up penceresi Alıntıyla Cevap Gönder

O modülü Ana sayfada açmam lazım derken pop-up olarak mı yoksa ana sayfada görüntülemek mi istiyorsun .. pop-up yapmak istiyorsan kodu buraya yazamam çünkü kabul etmiyor Güvenlik açısından... Ana sayfada göstermek istiyorsan eğer Şöyle yapacaksın...
admin paneline girip, Blocklardan yada Mesajlardan Şu kodu oluşturacaksın..
Kod:
<i f r a m e width="100%" height="250" src="http://www.siteninadı.com/modules.php?name=Radyo&file=radyo"></i f r a m e>

forumda bu yazılmıştı ama ben gene yazayım okumamış olabilirsin...
width="100% yazan yer genişlik ölçüsüdür bunu 200 300 400 545 vs değiştirebilirsin yada bunu 100% olarak da bırakabilirsin 100% = otomatrik demektir.
height=" ise genişlik demektir burdaki değere ne yazarsan piksel olarak o boyutda sayfanda yer alır ana sayfada Olay bu.
Başa dön
K_R_A_L

MesajTarih: 2005-07-03, 14:04:54    Mesaj konusu: Re: pop up penceresi Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşalar Ya soruyu tam soramıyorsunuz ve ya soruyu anlamıyoruz. Tam olarak tekrar sor ve arkadaşalr soruyu anlamak çözümün yarısıdır. Eğer bilmiyorsakta yanlış cevap vermeyelim popup hakkında.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
a

MesajTarih: 2005-07-03, 14:18:03    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kod:
<a href="http://www.siteninadı.com/modules.php?name=Radyo&file=radyo" target="_blank">Radyo</a>

Linke tiklandiği zaman popup penceresinde açılacaktır.
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-18, 02:29:26    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
fikri

MesajTarih: 2005-07-03, 14:51:49    Mesaj konusu: Re: pop up penceresi Alıntıyla Cevap Gönder

kral o kodu nereye koymaliyim onuda yazarsan memnun olurum? tesekkürler Kral
Başa dön
metalcafe

MesajTarih: 2005-10-15, 03:46:04    Mesaj konusu: Re: pop up penceresi Alıntıyla Cevap Gönder

Dostum 1. si sen bu radyo modulunu nerden buldun? Band lasım. Bide böyle bişi mi istiyorsun? www.ttmetal.com girdigin gibi pop up pencere cıkajak. Bende böyle bişi arıyorum ama sanırım radyo modulude lazım? Arkadaşlar linke tıkalrsanız goreceksiniz.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
metalcafe

MesajTarih: 2005-10-15, 05:12:50    Mesaj konusu: Re: pop up penceresi Alıntıyla Cevap Gönder

Dsotum ben bi tane buldum hem pop up penceresi hem block hemde modul www.nuketurk.com bu adrese gir doyalardan radyo die arat internet radyo cıkacak onu kur.
Başa dön
Beyazcennet

MesajTarih: 2005-10-15, 13:23:32    Mesaj konusu: Re: pop up penceresi Alıntıyla Cevap Gönder

ya arkadaşlar ne kadar zor bi konuşmuş anlamadım gitti .
şimdi Nuke de index te Popup açtıran bir arkadaşımız yok mu koca sitede.O kadar çok şey yazılmış ama elle tutulan çalışan bir örnek yoq.Ben de uzun süredir aramıştım anasayfada Popup olarak açtıran kod ama baktım yok.bende uğraşmadım bidaha.Lütfen bilen arkadaşlar buraya kodları yazabilirlerse herlkes öğrenmiş olur arkadaşlar.Hepinize kolay gelsin iyi çalışmalar.
Başa dön
metalcafe

MesajTarih: 2005-10-15, 23:13:02    Mesaj konusu: Re: pop up penceresi Alıntıyla Cevap Gönder

Ya dostum bak arkadas radyo için popup pencere istio. Bende diorum ki o bir modulun içinde dahil. Ha başka bişi için popup pencere dersen onu bilemem. Radyo için Nuke-Cast modlunde hem block hem modul hemde popup pencere var. Ben kurdum anjak ayarlar üzerinde çalışıyorum. Eger yapabilirsem. Radyo üzeri popup isteyenlere ayrdımjı olabilirim.
Başa dön
php-fobisi

MesajTarih: 2005-10-16, 10:49:30    Mesaj konusu: Re: pop up penceresi Alıntıyla Cevap Gönder

Pop-up pencerenin nasıl açılabileceği yazılmış. Pop up ın içeriğinimi soruyorlar hiç anlayamamakla (!) beraber ben yinede bir sorayım dedim. Olay kahvehane kargaşasına dönmüş Very Happy
Başa dön
Beyazcennet

MesajTarih: 2005-10-16, 10:55:25    Mesaj konusu: Re: pop up penceresi Alıntıyla Cevap Gönder

evet arkadaşım olayı iyicene dallandırmışlar.Dediğin gibi konu dışına çıkmak üzre Neredeyse Smile.

Olay Sadece Anasayfada popup açtırmak için nereye kodlar konacak.Sonuçta popup kodları heryerden bulabilirsiniz.Sorun onların nereye konacağı ve sık sık ziyaretçinin de karşısına gelmemesi gerekiyor.Hatta cookie tabanlı olmalı.Siteye ilk girdiğinde karşısına gelmeli.her Anasayfa açıldığında gelmemeli.Hatta mümkünse popup pencereye "bu mesajı bir daha gösterme" seçeneği bile konabilir.Bir sitede görmüştüm daha önce ama Nuke değildi site.Madem ziyaretçimizi rahatsız etmek istemiyoruz böle özelliklerde bir popup kodları bulmalıyız.Bilen ve duyan varsa buraya yazarak herkesle paylaşabilir arkadaşlar.İyi çalışmalar...
Başa dön
saho
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

MesajTarih: 2005-10-16, 11:01:51    Mesaj konusu: Re: pop up penceresi Alıntıyla Cevap Gönder

yazmıyım yazmıyım dedim sonunda yazıyom @Beyazcennet
hemen hemen hep almışsın hiç vermeyi denememişsin bu basit kodu yazmıyorum sömürme ruhundan vazgeçtiğinde
yardımcı oluruz her konuna
sitede online kaldığın süre hiç mi birşey billmiyorsun 2 şeye cevap versen bunlar basit şeyler tek taraflı olmamalı bence.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Beyazcennet

MesajTarih: 2005-10-16, 11:12:10    Mesaj konusu: Re: pop up penceresi Alıntıyla Cevap Gönder

senin kodunu felan istemiyorum arkadaşım.Seni kendi kibirinle başbaşa bırakıyorum.İncelersen eğer verdiğim cevapları görürüsün.Senin gibi aylak bir insan olmadığım için ve gece gündüz de Netopsiyonda Online olamadığım için fazla cvp veremiyo olabilirim.Eğer cvp vermek hoşuna gitmiyosa yazma kardeşim buraya. senden zorla bişi isteyen olmadı zaten.Yazarsın , kodlarını SATIYORUM dersin , satın almak isteyen de alır.Bu olay bu kadar. Yok YARDIM etmek niyetinde isen zaten bunların sorgulamazsın.YArdımlar Karşılıksız ve sualsiz olur.Robin Hood luğa soyunmuşun ama sonrada gidip köylüyü dövüyosun.sadece gösteriş ve nam için YARDIM etmek pek hoş değil.Birine bir yudum ekmek verirde onu her gün başına kakarsan eğer bu hiç bir ahlak kuralına sığmaz. Ben kimseyi de Sömürmüyorum kardeşim.Dediğim gibi eğer yazmayacaksan yazma.Senden elinden zorla bişi alan yok.Ben sadece öle bir sistem olabilir diye düşüncemi belirttim.Analiz yapmak sitedim.Dediğim gibi paylaşmak ve YARDIM etmek zoruna gidiyosa tekrardan sölüyorum buraya yazıpta sonra milletin başına kakma yaptığın yardımları.Aç bir Şirket ordan istediğine , istediğini satarsın arkadaşım.
Başa dön
php-fobisi

MesajTarih: 2005-10-16, 16:49:39    Mesaj konusu: Re: pop up penceresi Alıntıyla Cevap Gönder

Şimdide sandalyeler havada uçuşuyor. Very Happy
Başa dön
tose

MesajTarih: 2005-10-16, 19:41:28    Mesaj konusu: Re: pop up penceresi Alıntıyla Cevap Gönder

Millet Alişmiş Hazıra Smile
Başa dön
Beyazcennet

MesajTarih: 2005-10-16, 19:42:38    Mesaj konusu: Re: pop up penceresi Alıntıyla Cevap Gönder

Beyler konu kapatılmıştır.
Sizlerde çomak sokmayın isterseniz.
Başa dön
metalcafe

MesajTarih: 2005-10-17, 00:48:29    Mesaj konusu: Re: pop up penceresi Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar Nuke-Cast arakdaş buna benzer bi radyo modulu eklemiş. Bakın örnekleri cok. Siteye girdiginizde pop up pencere şeklinde media player cıkajak. Bunu istio. Bende istiorm. ama diyorum ki. Bu modlun içinde html/modules/nuke-cast/popup.php böyle bir dosya var. Ne varsa bu dosyada var. Bunu yapabilen biri varmı? Bakın örn. www.ttmetal.com burada var. Bilen varsa yazsın. Çunki banada lasım. Kaç gundur bu başlığı takip ediyorum. modlulu kurmadan önje tanıtmında modul + block + popup yazıodu. Block ve modulu yaptım. Ama popup u halledemedim. Admin panelde bunla alakalı bişi yok. Sanırsam popup.php dosyasını editlijez. Ama ben hiç editlemedigim için size soruyorum? Fikri arakdaşımızda bunu istiyor. YARDIM ederseniz seviniriz.TŞK.
Başa dön
Beyazcennet

MesajTarih: 2005-10-17, 00:51:28    Mesaj konusu: Re: pop up penceresi Alıntıyla Cevap Gönder

Sevgili metalcafe.Fazla istekte bulunma bence sana da yarın Sömürgeci diye isim takmasınlar.Benden sölemesi Smile Burası YARDIM! forumu değilmiş sanırım.Artık başımızın çaresine bakacaz anlaşılan.Kolay gelsin Hocam.
Başa dön
seyranli

MesajTarih: 2005-10-17, 01:38:36    Mesaj konusu: Re: pop up penceresi Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar valla öyle bi dallanmış budaklanmış ney nedir anlamadım ama galiba sayfanın açılışına popup eklemeyi tartışıyonuz gerçi bu kadar tartışılındığına göre ben yanlış anlamış olabilirim. nyese onu istiyosanız header.html ye şu kodları ekleyin
Kod:

window.open('http://açılmasını istediğiniz adres','Popup_Window','toolbar=no,location=no,directories=no,status=no,menubar=no,scrollbars=no,resizable=no,copyhistory=no,width=147,height=130')

baş satırına küçüktür işareti ünlem ve iki tane tre
bi alt satırına da ters slaş iki tane iki tane tre ve büyüktür işareti koyun.

niye böyle yazıyorum çünkü admin secure banlıyo o işaretleri görünce Smile

+ beyazcennet bi önceki msj da kapattık demişsin tekrar açma istersen. ayrıca burası gerçekten YARDIM forumu değil, burası YARDIMLAŞMA forumu.
Başa dön
metalcafe

MesajTarih: 2005-10-17, 06:40:33    Mesaj konusu: Re: pop up penceresi Alıntıyla Cevap Gönder

Fesupanallah. Beni duyan yok muuuu? Durun bu kodları kopyalijam buraya.

<?php
########## Nuke-Cast v1.6 - http://www.urbanclubbers.com ##########
if (!eregi("modules.php", $_SERVER['PHP_SELF'])) {
die ("You can't access this file directly...");
}

require_once("mainfile.php");
$module_name = basename(dirname(__FILE__));
get_lang($module_name);
echo "<link rel=\"stylesheet\" href=\"themes/$ThemeSel/style/style.css\" type=\"text/css\">";
switch ($op) {
case "host2wma":
host2wma();
break;
case "host1rm":
host1rm();
break;
case "host2rm":
host2rm();
break;

default:
host1wma();
}
function host1wma() {
include ("scastxml.php");
echo "<!DOCTYPE HTML PUBLIC \"-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN\">\n";
echo "<html>\n";
echo "<head>\n";
echo "<title>$title</title>\n";
echo "\n\n\n</head>\n\n";
if($extip1==""){
$listen = "http://$host:$port";
}
else {
$listen = "http://$extip1:$port";
}
echo "<center><font><h4>$title</h4></font>";
echo" <!-- begin embedded WindowsMedia file... -->"
. " <table border='0' cellpadding='0' align=\"center\">"
. " <tr><td>"
. " <OBJECT id='mediaPlayer' width=\"320\" height=\"45\" "
. " classid='CLSID:22d6f312-b0f6-11d0-94ab-0080c74c7e95' "
. " codebase='http://activex.microsoft.com/activex/controls/mplayer/en/nsmp2inf.cab#Version=5,1,52,701'"
. " standby='Loading Microsoft Windows Media Player components...' type='application/x-oleobject'>"
. " <param name='fileName' value=\"$listen\">"
. " <param name='animationatStart' value='true'>"
. " <param name='transparentatStart' value='true'>"
. " <param name='autoStart' value=\"true\">"
. " <param name='showControls' value=\"true\">"
. " <param name='loop' value=\"true\">"
. " <EMBED type='application/x-mplayer2'"
. " pluginspage='http://microsoft.com/windows/mediaplayer/en/download/'"
. " id='mediaPlayer' name='mediaPlayer' displaysize='4' autosize='-1' "
. " bgcolor='darkblue' showcontrols=\"true\" showtracker='-1' "
. " showdisplay='0' showstatusbar='-1' videoborder3d='-1' width=\"320\" height=\"45\""
. " src=\"$listen\" autostart=\"true\" designtimesp='5311' loop=\"true\">"
. " </EMBED>"
. " </OBJECT>"
. " </td></tr>"
. " </table></center>"
."";
}

function host2wma() {
echo "<html>\n";
echo "<head>\n";
echo "<title>$title2</title>\n";
if($extip2==""){
$listen = "http://$host2:$port2";
}
else {
$listen = "http://$extip2:$port2";
}
echo "<center><font><h4>$title2</h4></font>";
echo" <!-- begin embedded WindowsMedia file... -->"
. " <table border='0' cellpadding='0' align=\"center\">"
. " <tr><td>"
. " <OBJECT id='mediaPlayer' width=\"320\" height=\"45\" "
. " classid='CLSID:22d6f312-b0f6-11d0-94ab-0080c74c7e95' "
. " codebase='http://activex.microsoft.com/activex/controls/mplayer/en/nsmp2inf.cab#Version=5,1,52,701'"
. " standby='Loading Microsoft Windows Media Player components...' type='application/x-oleobject'>"
. " <param name='fileName' value=\"$listen\">"
. " <param name='animationatStart' value='true'>"
. " <param name='transparentatStart' value='true'>"
. " <param name='autoStart' value=\"true\">"
. " <param name='showControls' value=\"true\">"
. " <param name='loop' value=\"true\">"
. " <EMBED type='application/x-mplayer2'"
. " pluginspage='http://microsoft.com/windows/mediaplayer/en/download/'"
. " id='mediaPlayer' name='mediaPlayer' displaysize='4' autosize='-1' "
. " bgcolor='darkblue' showcontrols=\"true\" showtracker='-1' "
. " showdisplay='0' showstatusbar='-1' videoborder3d='-1' width=\"320\" height=\"45\""
. " src=\"$listen\" autostart=\"true\" designtimesp='5311' loop=\"true\">"
. " </EMBED>"
. " </OBJECT>"
. " </td></tr>"
. " </table></center>"
."";
}

function host1rm() {
echo "<html>\n";
echo "<head>\n";
echo "<title>$title</title>\n";
if($extip1==""){
$listen = "http://$host:$port";
}
else {
$listen = "http://$extip1:$port";
}
echo "<link rel=\"stylesheet\" href=\"themes/$ThemeSel/style/style.css\" type=\"text/css\">";
echo "<center><font><h4>$title</h4></font>";

echo"<OBJECT ID=RVOCX CLASSID=\"clsid:CFCDAA03-8BE4-11cf-B84B-0020AFBBCCFA\" WIDTH=\"320\" HEIGHT=\"45\">"
. " <PARAM name=\"src\" value=$listen>"
. " <PARAM name=\"autostart\" value=\"False\">"
. " <PARAM name=\"controls\" value=\"ControlPanel\">"
. " <PARAM name=\"console\" value=\"video\">"
. " <EMBED TYPE=\" audio/x-pn-realaudio-plugin \" "
. "SRC=\"$listen\""
. "WIDTH=\"320\""
. "HEIGHT=\"45\""
. "AUTOSTART=\"true\""
. "CONTROLS=\"ControlPanel\""
. "CONSOLE=\"audio\"> </EMBED>"
. " </OBJECT>"
."";
}

function host2rm() {
echo "<html>\n";
echo "<head>\n";
echo "<title>$title2</title>\n";
if($extip2==""){
$listen = "http://$host2:$port2";
}
else {
$listen = "http://$extip2:$port2";
}
echo "<center><font><h4>$title2</h4></font>";

echo"<OBJECT ID=RVOCX CLASSID=\"clsid:CFCDAA03-8BE4-11cf-B84B-0020AFBBCCFA\" WIDTH=\"320\" HEIGHT=\"45\">"
. " <PARAM name=\"src\" value=$listen>"
. " <PARAM name=\"autostart\" value=\"False\">"
. " <PARAM name=\"controls\" value=\"ControlPanel\">"
. " <PARAM name=\"console\" value=\"video\">"
. " <EMBED TYPE=\" audio/x-pn-realaudio-plugin \" "
. "SRC=\"$listen\""
. "WIDTH=\"320\""
. "HEIGHT=\"45\""
. "AUTOSTART=\"true\""
. "CONTROLS=\"ControlPanel\""
. "CONSOLE=\"audio\"> </EMBED>"
. " </OBJECT>"
."";
}
?>
Başa dön
metalcafe

MesajTarih: 2005-10-17, 06:42:33    Mesaj konusu: Re: pop up penceresi Alıntıyla Cevap Gönder

Bu dosyanın adı popup_radio . Sölemek istedigim bu modulde popup olayı var. Ama nasıl aktif edejez onu bilemiyorum. seyranli verdigin koduda yapiim ama adresi bilmiorm media playeri popup oalrak açmasını istiyorum. Yukarda bunu kullanan siteleri yazdım size.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3  Sonraki
2. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız