Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 621
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 İ.E. ve Mozillada çalışan..
(3999 okuma, 0 yanıt)
 HTML 4.01 standartlarına ..
(9521 okuma, 3 yanıt)
 Java Trojen..
(4504 okuma, 0 yanıt)
 Shoutbox ve DHTML menü ça..
(5578 okuma, 2 yanıt)
 Hazır Cms Haber Script Ar..
(4624 okuma, 0 yanıt)
 Java da sorun..
(8575 okuma, 6 yanıt)
 Popup problemi lütfen yar..
(5107 okuma, 0 yanıt)
 Bu Konu Hakında bilgisi O..
(4884 okuma, 0 yanıt)
 target blank'ı ufak açtı..
(8169 okuma, 6 yanıt)
 Hadi, bu kodu çözenin yed..
(12284 okuma, 11 yanıt)
 Nuke ve CSS ve beni çıldı..
(4983 okuma, 0 yanıt)
 Git butonlu açılır menü..
(5604 okuma, 1 yanıt)
 Css Dosyasına Nasıl Flash..
(4586 okuma, 0 yanıt)
 exe uzantılı dosya yada p..
(5609 okuma, 1 yanıt)
 yazı üzerine gelince deği..
(7387 okuma, 3 yanıt)
 Javascript ile fo..
(5872 okuma, 1 yanıt)
 Dhtml Menü ilginç hata..
(6111 okuma, 2 yanıt)
 DHTML Açılır Menüyü Sol B..
(20018 okuma, 17 yanıt)
 Sitenize yatay menüler..
(5684 okuma, 0 yanıt)
 javascriptle sol ..
(15305 okuma, 11 yanıt)
 Chat Sitesi yapmak istiyo..
(7061 okuma, 2 yanıt)
 sfw uzantıslı dosyaları ..
(6366 okuma, 2 yanıt)
 30 günden geriye sayan sa..
(4892 okuma, 0 yanıt)
 üye formunu html içine at..
(5672 okuma, 1 yanıt)
 Bos mudulmu olusturmak ge..
(7029 okuma, 3 yanıt)
 Belirli boyutlarda pop-up..
(9755 okuma, 7 yanıt)
 kod istek..
(10041 okuma, 8 yanıt)
 yönlendirme adresim değiş..
(6273 okuma, 2 yanıt)
 resmin koşesine html kodu..
(8129 okuma, 5 yanıt)
 kayan resimler sonu boşlu..
(5124 okuma, 0 yanıt)
 kısa mesaj bölüü..
(6696 okuma, 2 yanıt)
 ne yapabilirm..
(8239 okuma, 4 yanıt)
 minicik yazı yada scrollb..
(5823 okuma, 1 yanıt)
 Fireworks popup menü head..
(5288 okuma, 0 yanıt)
 Html'de Frontpage Açığı..
(9586 okuma, 8 yanıt)
 header.html içine javas&a..
(5661 okuma, 1 yanıt)
 anasayfaya resim koyamıyo..
(13655 okuma, 13 yanıt)
 DHTML menü block yaptim..
(11500 okuma, 8 yanıt)
 sitem yavaş açılıyor..
(5615 okuma, 1 yanıt)
 msn durumunu sitende gor ..
(5305 okuma, 1 yanıt)
 Ajax Tab Sorunu..
(5006 okuma, 0 yanıt)
 flash ve nuke..
(7036 okuma, 3 yanıt)
 Html yi Phpnukenin en alt..
(4768 okuma, 0 yanıt)
 Flatcast Hakkında bisi so..
(9126 okuma, 6 yanıt)
 html ile anket..
(9038 okuma, 6 yanıt)
 adres cubugu değişmiyor...
(5306 okuma, 0 yanıt)
 Yarışma Yönlendirme..
(5173 okuma, 1 yanıt)
 themes dosyasına nerden g..
(6631 okuma, 3 yanıt)
 anasayfama resim ekliyemi..
(7517 okuma, 5 yanıt)
 config.php nasıl kurabil..
(6714 okuma, 4 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - link kendi pcnisize
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

link kendi pcnisize

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> HTML - JavaScripts
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
ataklar

MesajTarih: 2004-08-14, 20:29:05    Mesaj konusu: link kendi pcnisize Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar benim siteden kendi bilgisayarima link vermek istiyorum . site Frontpage ile yapilldi. cunku serverda yeterince disk alani yok..

nasil olsa benim belli dinamik bir ip adresim var
arti internet hizi da oldukca iyi bunu nasil verecegim bilmiyorum deniyom olmuyor belki bir bilgisi olan bana yardim edebilir mi acaba???

Simdiden tesekkurler
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-04-23, 07:11:52    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
Beyhude

MesajTarih: 2004-08-14, 21:34:46    Mesaj konusu: Re: link kendi pcnisize Alıntıyla Cevap Gönder

öncelikle pc de kurulu bir server olmalı apache yada iss gibi. bunlarla ilgili yeterince bilgin varmı? daha sonra internete nasıl baglandıgını yazarsan devamını yazarım sana. ve işletim sistemin nedir? onuda belirtirmisin.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger
WebsteR

MesajTarih: 2004-08-14, 21:43:14    Mesaj konusu: Re: link kendi pcnisize Alıntıyla Cevap Gönder

hmmmsss hazir kanu *YASAK KELİME** misken bende bi sey sorayim
sitemi keni pc"mden yayinlamak isti yorum nasil olcak appserv yeterlimi
isletim sistemi xp professional
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
Beyhude

MesajTarih: 2004-08-14, 22:33:40    Mesaj konusu: Re: link kendi pcnisize Alıntıyla Cevap Gönder

kendi pcnden yayınlaman biraz zor iş her şeyden önce 2 adet name server gerekir. bu sorunu belki şu şekilde aşabilirsiniz. ama ne kadar verimli olur bilmem. bi hosttan küçük bir alan alıp index.html sayfasını kendi ip ne yönlendirebilirsin ama pc kac kullanıcıyı kaldırır acaba? baglantın nedir ki? ben 1024 k ile bile cesaret edemiyorum.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger
soykanonline

MesajTarih: 2004-08-14, 23:47:58    Mesaj konusu: Re: link kendi pcnisize Alıntıyla Cevap Gönder

Sitenizden her türlü Yönlendirme yapmak için ZoneEdit.Com adresinden 1 adet panel alın ve size verilen NS lere domain i yönlendirin. ARTIK panelden istediğiniz şekilde yönlendirme yapabilirsiniz.

Yada ataklar arkadaşımızın server yani hostu var galiba.
Orada index.html oluşturup siteyi ip nize yönlendirebilirsiniz. Yada size verilen panelden DNS ayarlarından www ve adresiniz.com yazan yerleri ip nize "A" olarak yönlendirirseniz işiniz hallolur.

Kolay Gelsin...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
ataklar

MesajTarih: 2004-08-14, 23:52:44    Mesaj konusu: link kendi pcmize Alıntıyla Cevap Gönder

Hocam deyim
oncelikle php uzerinde biraz bilgim var ama benim sorum bu benim siteme php olmayan bir link ben bunu kendi pcime yonlendirecegim, internetim bunu kaldirir arti evde xp prof. kurulu windows ama extra bir server kurmam gerekiyor sanirim ama bir turlu olmuyor, evdeki pcsimde server kurulu degil o yuzden olucak sanirim bu port ayarlarina bir duzen cekmek gerekiyormu eger kurulmaliysa nasil kurarim veya nerden bilgi alirim bir hocam guzelcenek aciklarsan cok sevinirim belki diger arkadaslarda bilmek istiyorlardir

tesekkurler

Ps: bu sekilde olmuyor ornek http://62.166.187.208/abidin.jpeg
Başa dön
ataklar

MesajTarih: 2004-08-15, 00:02:53    Mesaj konusu: Re: link kendi pcnisize Alıntıyla Cevap Gönder

[quote="soykanonline"]Sitenizden her türlü Yönlendirme yapmak için ZoneEdit.Com adresinden 1 adet panel alın ve size verilen NS lere domain i yönlendirin. ARTIK panelden istediğiniz şekilde yönlendirme yapabilirsiniz.

Yada ataklar arkadaşımızın server yani hostu var galiba.
Orada index.html oluşturup siteyi ip nize yönlendirebilirsiniz. Yada size verilen panelden DNS ayarlarından www ve adresiniz.com yazan yerleri ip nize "A" olarak yönlendirirseniz işiniz hallolur.

Hocam server bu serverin bana verdigi linkte var ama ben onu benim pcye yonlendirmekte istiyorum ama o kolay da benim pc de 4 tane harddisk var bunun bir tanesine server mi kurmaliyim yoksa baska birsey mi??/

benim dusuncem eger bi server dns leri ve ip adresleri benim ip yazi verince acilmiyor

simddiden teskkurler
Başa dön
soykanonline

MesajTarih: 2004-08-15, 00:10:17    Mesaj konusu: Re: link kendi pcnisize Alıntıyla Cevap Gönder

Şimdi anladığım kadarıyla site adresinden PC ip nize link verebiliyorsunuz. Ancak Makinanızda ne yapacağınızı bilmiyorsunuz.?

Şimdi Harddisk önemli olmadığını şimdiden söyleyim.

Bir tanesine AppServ 2.5.0 (Önerim) veya ASP ise IIS kurun. daha sonra gerekli ayarlar otomatik gerçekleşir. Kuruluma aitbilgileri Netopsiyon.Com daki Dersler bölümünden öğrenebilirsiniz...

Sitenizi yazınca yönlendirme çalışıyorsa ve makinanızda Server kurmuşsanız ve çalışıyorsa otomatik algılar ve bilgisayarınızda yayınladığınız bilgileri yayınlayabilirsiniz...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-04-23, 07:11:52    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
maket

MesajTarih: 2005-07-08, 02:04:56    Mesaj konusu: Re: link kendi pcnisize Alıntıyla Cevap Gönder

BEnce karde_ sen kendi pc ne server kurma herhangi bi sorunda virüsle dolacakt1r pc sin eer iddal1 anti varsa oke hiç bekleme
serverlerden en ii si bence apache dir
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
turkuaz37

MesajTarih: 2005-07-08, 02:51:53    Mesaj konusu: Re: link kendi pcnisize Alıntıyla Cevap Gönder

xp güvenlik ayarlarından da güvenlik kalkanını düşürmek gerekiyor sanırım. Birde bilgisayarınızda kullandığınız harici virüz vb güvenlik programları sorun yaratabilir.
Bende pc mde appserv kuruğ sitemin yedeğini düzenliyorum. Bazı çalışmaları arkadaşlarıma ip üzerinden izletiyorum bu sürede güvenlik kalkanını kaldırmam gerekiyor.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Evocel

MesajTarih: 2005-07-08, 05:47:41    Mesaj konusu: Re: link kendi pcnisize Alıntıyla Cevap Gönder

Bence Uğrasmaya Değmez Adam gibi 1 domain 1 de host alın olsun bitsin
ha kendinizi gelistirecekseniz 1 suru freeserver var
alın deneyin herseyi..
ne pcniz kassın nede bos yere uğrasın derim...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
yilmaz_68

MesajTarih: 2005-07-08, 06:54:59    Mesaj konusu: Re: link kendi pcnisize Alıntıyla Cevap Gönder

ataklar :
Arkadaslar benim siteden kendi bilgisayarima link vermek istiyorum . site Frontpage ile yapilldi. cunku serverda yeterince disk alani yok..

nasil olsa benim belli dinamik bir ip adresim var
arti internet hizi da oldukca iyi bunu nasil verecegim bilmiyorum deniyom olmuyor belki bir bilgisi olan bana yardim edebilir mi acaba???

Simdiden tesekkurler

Önce bunu indir ve ve bilgisayarina kur

icindeki modular
(*) Apache 2.0.50
(*) PHP 5.0.0 / PECL / PEAR
(*) ZendOptimizer 2.5.3
(*) mod_perl 1.99_13 / PERL 5.8
(*) mod_python 3.1.3 / PYTHON 2.3.4
(*) mod_ssl 2.0.50
(*) mod_gzip 2.0.26a
(*) mod_security 1.8.3
(*) MySQL 4.0.20d (incl. MAX)
(*) OpenSSL 0.97d
(*) Hamster 2.0.5.5
(*) Spyce 1.3.12 (Python Server Pages)
(*) AWStats 6.1
(*) Webalizer 2.0-10
(*) IlohaMail 0.82
(*) SimpleCA 1.0
(*) FileZilla 0.92
(*) phpMyAdmin 2.5.7-pl1 (fixes security issue!)
(*) phpConf

kurduktan sonra localhost devreye girer http://127.0.0.1/
sisteminde serverver kurulu ve güvenlidir virus filan da bulasmaz korkma korkacaksan bu isi bastan birak, git chat filan yap. :-)

Ha unutmadan söyleyim senin ip sabitti galiba degilmi? öyleyse yönlendirmek icin ayriyeten dns filan lazim degil.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> HTML - JavaScripts Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız