Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 465
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 ME_Haber 2.3..
(108709 okuma, 145 yanıt)
 Resim Galerisi Modülü 2.0..
(121782 okuma, 173 yanıt)
 Ustalardan Bir Ricam Olac..
(13610 okuma, 6 yanıt)
 nukecode.com will close..
(11195 okuma, 5 yanıt)
 super youtube player a lo..
(6335 okuma, 1 yanıt)
 Need good PHP Haber port..
(5604 okuma, 0 yanıt)
 Forum Nasil Tam Sayfa Olu..
(35107 okuma, 40 yanıt)
 Php nuke Forumu Düzenleme..
(9932 okuma, 6 yanıt)
 Yeni Üyelik Aktivasyon Li..
(10975 okuma, 6 yanıt)
 Aşk Flashları Modülü..
(6977 okuma, 2 yanıt)
 resim galeri 2.0 da kateg..
(11414 okuma, 9 yanıt)
 Yeni iki modul: Merhumlar..
(32366 okuma, 36 yanıt)
 ürün tanıtım modülü..
(25221 okuma, 23 yanıt)
 PHP Nuke is out..
(14995 okuma, 13 yanıt)
 MSN Video Bing Video oldu..
(5194 okuma, 0 yanıt)
 haberhit.com..
(5785 okuma, 1 yanıt)
 Bilgi Yarışması 1.0 tama..
(51923 okuma, 72 yanıt)
 Musıc Box elinde olan var..
(6684 okuma, 2 yanıt)
 Online Okey , Batak , Tav..
(173169 okuma, 340 yanıt)
 Emlak Modül ve Blockları ..
(12275 okuma, 8 yanıt)
 WM who ist shampions..
(5040 okuma, 1 yanıt)
 coppermine resim galerisi..
(5484 okuma, 1 yanıt)
 Forumda Teşekkür Eklentis..
(9067 okuma, 7 yanıt)
 free wordpress themes..
(5575 okuma, 1 yanıt)
 JW image rotator for nsn ..
(7643 okuma, 4 yanıt)
 need Iletisim module..
(11003 okuma, 8 yanıt)
 Yeni modul: İletişim modu..
(27650 okuma, 33 yanıt)
 Başvuru Modulu ve Etkinli..
(5827 okuma, 1 yanıt)
 world cup flash..
(5040 okuma, 0 yanıt)
 ..:: Php Nuke FTP link Ha..
(4937 okuma, 0 yanıt)
 yeni phpnuke youtube 2.0..
(5161 okuma, 1 yanıt)
 Content Plus Önceki Konu ..
(4770 okuma, 0 yanıt)
 Php nuke Tickets Modülü..
(7972 okuma, 5 yanıt)
 need help to news time..
(4540 okuma, 0 yanıt)
 NSN News v3.0 new plugin..
(4828 okuma, 0 yanıt)
 how to save flash as imag..
(6037 okuma, 2 yanıt)
 Video Blok Yardım Lütfen...
(5981 okuma, 2 yanıt)
 gazete ara..
(9785 okuma, 5 yanıt)
 Bizim Yazarlar ve Bizim Ş..
(14947 okuma, 14 yanıt)
 Nuke Reflections v2 Türkç..
(14534 okuma, 14 yanıt)
 CNB Your Account 750 442 ..
(14223 okuma, 13 yanıt)
 Admin panelindeki simge ç..
(12331 okuma, 9 yanıt)
 Hosting Modülü..
(14010 okuma, 13 yanıt)
 Bizim şairler Modülü..
(5178 okuma, 1 yanıt)
 new plugin for nsn news v..
(4755 okuma, 1 yanıt)
 php nuke 8.0 türkce dil s..
(6917 okuma, 3 yanıt)
 Kan Bankası Modül istek..
(6130 okuma, 2 yanıt)
 Haber Konulari Sayfasinda..
(5753 okuma, 2 yanıt)
 Kan Bankası Modülünde İsi..
(7053 okuma, 3 yanıt)
 sonhaberler flash block ..
(6619 okuma, 4 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Köşe Yazarları Yorumlar bölümü...
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Köşe Yazarları Yorumlar bölümü...
Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke -> Php Nuke Modülleri
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
aboyun

MesajTarih: 2005-08-24, 13:14:44    Mesaj konusu: Köşe Yazarları Yorumlar bölümü... Alıntıyla Cevap Gönder

Merhaba köşe yazarları modülünde yazılara eklenen yorumlarda türkçe karater sorunu çıkıyor... Forumda arama yaptım ama bulamadım.. Cevap geçti ben yeniden başlık açtıysam şimdiden özür dilerim.. Modülü yazan arkadaşa mail atmıştım bi sorunla ilgili sağolsun ilgilendi. Ama her yaşadığım sorunda yazarını rahatsız etmek istemedim..

Php-Nuke 7.7 ve köşe yazarları V2 kullanıyorum

Hatayı görmek isteyen olursa bu linki verebilirim..

http://www.kirkagac.net/portal/modules.php?name=Kose_Yazilari&file=yazi_oku&sid=20

şimdiden teşekkürler...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-18, 18:25:53    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
aslanonur

MesajTarih: 2005-08-24, 15:13:24    Mesaj konusu: Re: Köşe Yazarları Yorumlar bölümü... Alıntıyla Cevap Gönder

Ya çözümü yok herhalde onun forumlarda çok konuşuldu biraz daha ara derim
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
aboyun

MesajTarih: 2005-08-24, 15:47:37    Mesaj konusu: Re: Köşe Yazarları Yorumlar bölümü... Alıntıyla Cevap Gönder

Teşekkürler
Başa dön
aslanonur

MesajTarih: 2005-08-24, 15:58:21    Mesaj konusu: Re: Köşe Yazarları Yorumlar bölümü... Alıntıyla Cevap Gönder

Bişi değil iyi çalışmalar
Başa dön
arzlonga

MesajTarih: 2005-08-25, 14:31:03    Mesaj konusu: Re: Köşe Yazarları Yorumlar bölümü... Alıntıyla Cevap Gönder

Türkçe karakter sorunu bende de var.Ayrıca bunu yazdığım mesajım da silinmiş..helal olsn.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
aboyun

MesajTarih: 2005-08-25, 14:47:58    Mesaj konusu: Re: Köşe Yazarları Yorumlar bölümü... Alıntıyla Cevap Gönder

Valla sende benim gibi başlık varken başlık açtıysan ondan silinmiştir :)
Bu başlıkta silinebilir. Forum yöneticlerinede hak vermek lazım.

Ben araştırmaya devam ediyorum. Bişey bulursam buraya yazarım..

kolay gelsin.
Başa dön
arzlonga

MesajTarih: 2005-08-25, 15:07:10    Mesaj konusu: Re: Köşe Yazarları Yorumlar bölümü... Alıntıyla Cevap Gönder

ben buraya yazmıştım ama silinmiş
ayrıca hatanın olduğu kod dosyasını da göstermiştim..hatayı çözemiyorlar sonra siliyorlar işte..
Başa dön
arzlonga

MesajTarih: 2005-08-26, 04:23:47    Mesaj konusu: Re: Köşe Yazarları Yorumlar bölümü... Alıntıyla Cevap Gönder

hayır hadi PHP sitelerini anladık belki kendi modülleri değil diye bir yaklaşımda bulunmuyorlar ama modülü yapanlar asıl saçma insanlar çünkü modülde bir hata var mı,insanlar bunu söylüyorlar mı,eleştiriler ne yönde,daha iyi bir modül yapılabilir mi den çok oranın buranın download bölümüne atalım sonra bu bölümden ANA SAYFA diye de bizim sitemize link açalım reklam yapalım..oh ne ala memleket.Köşe Yazarları modülünü kullanan sayın arkadaşlar,bu Türkçe karakter sorunu belki bir satırlık bir şey ama PHPNUKE öğretimi ve paylaşımı geçen hiç bir sitede bu soruna yanıt bulunamamış.O halde PHP bilen ve/veya bildiğini iddia eden arkadaşlar.Benim hatalı php dosyasını buraya koymamdan dolayı mesajımı silecekleri yere gitsinler insanların sorunlarına cevap olsunlar.Bilgi paylaşıldıkça çoğalır..mezara php bilgisi götürecekseniz hiç biliyorum demeyin..çünkü kimse bildiğinizi bilmiyor..
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-18, 18:25:53    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
murat

MesajTarih: 2005-08-26, 11:03:37    Mesaj konusu: Re: Köşe Yazarları Yorumlar bölümü... Alıntıyla Cevap Gönder

Arzlonga senin mesajını kim sildi bilmiyorum ama bu kurduğun cümlelere biraz daha dikkat edersen sevinirim. daha ileri gidecek olursan üyeliğini iptal etmeye kadar da giderim. burası bilgi paylaşım portalı herkes bildiğini paylaşıyor. herkes birbirinin emeğine saygı gösteriyor. saygısızlık yapanlarda affedilmez bunu bil. şuan resmen benim emeklerime hakaret ediyorsun. eğer bu işi çok biliyosan otur kendin yaz dağıt bizde kullanalım. tabi bunu yapabilecek bilgin cesaretin ve paylaşımcı yüreğin varsa. bizler ordan burdan onun bunun yaptığı modülde 2 kelime değiştirip copyright a kendi adımızı yazmıyoruz. beyin yoruyoruz düşünerek uykusuz kalarak yazıyoruz bu modülleri tabi sen nerden bileceksin bütün bunları acaba kaç tane modül yazıp dağıttın bunları bilmiyorum. ama yapmış olsaydın bu şekilde konuşma yapmazdın. sırf senin gibi emek düşmanı değer bilmez saygısızlar yüzünden phpnuker liği bıraktım. şimdi sen düşün kimin veya kimlerin yaptığı modülleri kullanacaksın.

Burada bir sürü php coder yetişti hepsi de şuan bu iş sayesinde ekmek yiyor. burada sizlere yardımcı olan ve olacak tüm arkadaşlarım sitedeki hiçbir üyeden hiçbir karşılık beklemeden yardımcı oluyor. tek istedikleri emeğe saygı ve küçük bir teşekkür. ama sizin yaptığınız hakaret ve aşağılamak. başka bildiğiniz bir iş yok. böyle devam edin bakalım nereye kadar.....
Başa dön
secretsaver

MesajTarih: 2005-08-26, 14:49:12    Mesaj konusu: Re: Köşe Yazarları Yorumlar bölümü... Alıntıyla Cevap Gönder

murat boş ver adam saçmalamış. hatta saçmalamaktan da öteye gitmiş. çocuk de geç gitsin.
ortalık bu arkadaş gibi WEBMASTER, ADMIN lerle dolu. Kısaca değmez.

Sen köşe yazılarının V.3'ünü mü çıkarttın. geçenlerde bir yerlerde böyle bir yazı görmüştüm.
Başa dön
aslanonur

MesajTarih: 2005-08-26, 23:29:06    Mesaj konusu: Re: Köşe Yazarları Yorumlar bölümü... Alıntıyla Cevap Gönder

Evt biraz ağır kaçmış Very Happy herhalde Murat Abinin yazdığını bilmio Very Happy naıl olsa başka biri yazmıştır diye atıp tuttu ama Very Happy:) tutmadı fazla herneyse Köşe Yazarlığı en çok kullanılan modüllerden desem abartmam yorumu da siz Türkçe ye çevirin çok biliyosanız herşeyi devletten beklemeyin
Başa dön
arzlonga

MesajTarih: 2005-08-27, 00:45:52    Mesaj konusu: Re: Köşe Yazarları Yorumlar bölümü... Alıntıyla Cevap Gönder

ben sizin yaptığınız işe saygılıyım ama bilgi paylaşılmazsa ne anlamı var?Kendiniz söylüyorsunuz burayı bilgi paylaşımı için açtık diye,ben de modülün index.php'sinin içeriğini buraya kopyaladım ki eğer php kodlarından anlayan arkadaş varsa belki kodlarda bir hata bulur diye.Ama siz oturmuş benim mesajımı siliyorsunuz.Bilgi paylaşımı bu mu?Ben sizin yerinizde olsam niye kızdığımı anlamaya çalışırdım "Çocuk" gibi yakıştırmalarda bulunana kadar.Çocuk yakıştırmasında bulunan arkadaşın yaşını da merak ediyorum doğrusu.Bakın ben bu işi öğrenmeye çalışıyorum ama aldığım bir hatayı burada yazdığım için mesajım siliniyor.Öğrenmek isteyen birinin sorusunu sildikten sonra tepkisini neden "Atarım seni bak" diye yermeye çalşıyorsunuz.Ne yapmış olduğunuz önemli değil benim için ne yapıyor olduğunuz önemli.Şu anda öğrenmeye çalışan ve saatlerini bunun için harcayan.Forumun neredeyse tüm konularını okuyan ve öğrenmeye çalışan birini yeriyorsunuz.Ben sandığınız gibi öyle COPYRIGHT yazılarını silip de atıp tutan,bir kaç siteye girip herkese küfür eden bir "ADMIN" değilim..Ayrıca benim tepkimin sizden çok modülü yapan insanlara olduğunu bilmelisinz (Bu insanlar siz de olsanız).İnsanlar bir modül yaratıyorlarsa bu modülde hata olup olmadığını da düşünmeli.Tüm forumlarda bu konu dile getiriliyor ve modülü yazan insanlar neden hiç bakmıyorlar.Ben sitelerine girdim MERSINIM.COM'a ve bize ulaşın diye bir alana rastlayamadığım için üye oldum belki üyelerine iletişim hakkı tanıyorlardır diye.Aktivasyon mailinin geldiği webmaster@mersinim.com'a e-mail attım bu sorun hakkında.Sadece burada dile getirmiyorum bunu.Neden yöneticilerin dikkatini çekmek için agresif cümleler yetiyor bu ülkede? Ne zaman ziyaretçi kızıyor o zaman yöneticinin ilgileneceği tutuyor.Ben bir haftadır yazıyorum ve bu konu daha önceden açılmış ama bir yönetici de çözüm aramamış.Üstelik yanlış forum kategorisine de açılmamış.MODÜL SORUNLARI işte..sorunumuz var ve anlatıyoruz mesajımız siliniyor bu nasıl iş?Hiç kendinizde arıyor musunuz suçu?Bu yazdıklarım da mı silinecek?Beni üyelikten mi atacaksınız?Sonuçta ben forumunuza zarar vermek için girmediğimi biliyorum.Ancak ne zaman kızıyorum o zaman "UZMAN","YÖNETİCİ","ADMİN"ler geliyor hesap soruyor.Sizden hesap sorulamayacak mı peki?Bilgi paylaşımı için açılan bir forum konusunda mesaj silmek hangi "ADMİNLİK"e uygun sorarım size?Bazılarınıza özel mesaj atarak da sordum konuyu ama yine cevap alamadım.Hepiniz de aynı zamanda yoğun musunuz yani?Walla helal olsun...Netopsiyon gözümden düştü..
Başa dön
arzlonga

MesajTarih: 2005-08-27, 00:49:41    Mesaj konusu: Re: Köşe Yazarları Yorumlar bölümü... Alıntıyla Cevap Gönder

secretsaver :
murat boş ver adam saçmalamış. hatta saçmalamaktan da öteye gitmiş. çocuk de geç gitsin.

Sen köşe yazılarının V.3'ünü mü çıkarttın. geçenlerde bir yerlerde böyle bir yazı görmüştüm.
Yukarıdaki mesajı oku ve anlamaya çalış.Yıldızın fazla diye benden daha iyi birisi olmuyorsun.YARDIM ettiğin sürece o yıldızları hakedersin.Ben v3ü falan çıkarmadım ama v2yi eleştirmek en doğal hakkım.Sen de beni eleştirebilirsin bu en doğal hakkın ama hakaret boyutlarına vardırma işi! Ben burada kavga etmek için değil bir sorunumu çözmek için bulunuyorum.Attığım mesajların azlığına bakıp da forumda yeni olduğumu da düşünme,bazen okumak yazmaktan daha iyidir.Ben de öğrenmeye çalıştığım için konuları takip ediyorum.Biraz saygılı ol..
Başa dön
arzlonga

MesajTarih: 2005-08-27, 00:51:07    Mesaj konusu: Re: Köşe Yazarları Yorumlar bölümü... Alıntıyla Cevap Gönder

aslanonur :
Köşe Yazarlığı en çok kullanılan modüllerden desem abartmam yorumu da siz Türkçe ye çevirin çok biliyosanız herşeyi devletten beklemeyin
Bu mu yöneticilik dediğiniz?Her şeyi devletten beklemeyin mi?Bu mu paylaşımcılık..bu mu?Helal olsun devam edin güzel yoldasınız.Lowflyer nickli arkadaştan da biraz yöneticilik dersleri alsanız fena olmaz.İnsanlara YARDIM etmeyi yıldızlarının sayısından daha fazla önemsiyor..
Başa dön
aslanonur

MesajTarih: 2005-08-27, 01:14:48    Mesaj konusu: Re: Köşe Yazarları Yorumlar bölümü... Alıntıyla Cevap Gönder

Ben yönetici değilim güzelim Very Happy burda ölesine takılıyom isteyene bilgi veriyom valla alırızda sorun değil Lowflyer abimizdir.Sen şimdi niye çatıyon bana Very Happy la çatcak adammı bulamadın Very Happy benim özel olarak YARDIM ettiim kadar kimse etmemiştir Very Happy İstiyosan gel özelden konuşalım arkadaş olarakdan sorununu gideririz @secretsaver sende ayıp etmişin karşındakinin yaşını bilmemekten öte bide illa çocuk olunca mı demesi gerekiyo bunu Very Happy @arzlonga mailin yazmıyor benimle özelden irtibata geçersen sevinirim MSN mailimle aynı imzamın altındaki butondan alırsın
Başa dön
arzlonga

MesajTarih: 2005-08-27, 03:11:55    Mesaj konusu: Re: Köşe Yazarları Yorumlar bölümü... Alıntıyla Cevap Gönder

peki sağol..
Başa dön
aboyun

MesajTarih: 2005-08-27, 10:06:20    Mesaj konusu: Re: Köşe Yazarları Yorumlar bölümü... Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar foruma aktif katılımım zaman sorunu nedeniyle pek mümkün olmuyor. Ama açtığım başlığın böyle bir sürece girmesi beni üzdü.

Yukarıda yazan arkadaşlarımızın hiçbiride art niyet taşımıyor ve paylaşıma inanıyor bundan eminim. Sadece amacını aşan bazı cümleler kullanılmış olabilir ama görünen o ki genel olarak herkes burda birbirine yardımda bulunmaya YARDIM alamya çalışıyor.

Yazılımlarda hataların olması kadar normal bir şey yoktur. Murat kardeşimiz bu modülü yazmış ve bizlerle paylaşmış ufak bir hata yüzünden eleştireceğimize paylaştığı için teşekkür etmemiz gerekir. Bu modülle ilgili yaşadığım bir sorunda doğrudan bana zaman ayırıp yardımcı oldu. Yardımcı olmak zorunda zaman ayırmak zorunda değildi.
Burada yardımlaşma önplana çıkmış onun iiçin mesajlarımızı yazarken kelimelerimizi daha özenli seçmeliyiz diye düşünüyorum. Çünkü kimse bize YARDIM etmekle yükümlü değil..

Bunlar benim görüşlerimdir ve beni bağlar katılıp katılmamak konusu size kalmış.

Teşekkürler..
Başa dön
secretsaver

MesajTarih: 2005-08-27, 12:04:27    Mesaj konusu: Re: Köşe Yazarları Yorumlar bölümü... Alıntıyla Cevap Gönder

arzlonga :
secretsaver :

Yukarıdaki mesajı oku ve anlamaya çalış.Yıldızın fazla diye benden daha iyi birisi olmuyorsun.YARDIM ettiğin sürece o yıldızları hakedersin.Ben v3ü falan çıkarmadım ama v2yi eleştirmek en doğal hakkım.Sen de beni eleştirebilirsin bu en doğal hakkın ama hakaret boyutlarına vardırma işi! Ben burada kavga etmek için değil bir sorunumu çözmek için bulunuyorum.Attığım mesajların azlığına bakıp da forumda yeni olduğumu da düşünme,bazen okumak yazmaktan daha iyidir.Ben de öğrenmeye çalıştığım için konuları takip ediyorum.Biraz saygılı ol..

senin adın murat mı ki sen benim yazdığım mesaja yanıt veriyorsun?
önce okumayı sonra anlamayı öğren. sonra gel de yaz buraya.
murat ya da gökhan, biriniz siteye geldiğinizde şu benim post sayısını sıfırlayın da arkadaş biraz rahat etsin.

arzlonga :
... hayır hadi PHP sitelerini anladık belki kendi modülleri değil diye bir yaklaşımda bulunmuyorlar ama modülü yapanlar asıl saçma insanlar ...

hakaretten bahsediyorsun ama yukarıda yazdıklarını bir gözden geçir. tanımadığın bilmediğin bir insan hakkında bu sözleri yazman ne kadar dogru.
o insanın saçma olduğu kanaatine nereden ulaştın?
bu kişiyi tanıyor musun?
yakın arkadaşın mı?
buradaki yetişkin üyelerin bir çoğu evli, iş güç sahibi, bir iş yerinde çalışan ve kimileri de kariyer sahibi insanlar.
yani boş gezene boş kalfalık yapan takımından değil. dolayısıyla her gün ya da her an sitede bulunmaları herkese kısa sürede YARDIM etmeleri imkansıza yakın olan insanlar. nukeyi bir hobi olarak görüyorlar ve hobilerinin yaşamlarını kontrol etmesine izin vermiyorlar. özel hayatlarından arttırabildikleri zamanlarda senin gibi nuke ile uğraşan, uğraşmaya çalışan insanlara YARDIM etmeye bir şeyler üretebilmeye çalışıyorlar.

saygılı olmaktan bahsetmişsin. saygı önce kendine saygı ile başlar. kendine saygısı olan karşısındakine saygı duyar. bu yüzden önce kendine saygılı olmanı öneririm sana.
Başa dön
secretsaver

MesajTarih: 2005-08-27, 12:08:09    Mesaj konusu: Re: Köşe Yazarları Yorumlar bölümü... Alıntıyla Cevap Gönder

aslanonur :
Ben yönetici değilim güzelim Very Happy burda ölesine takılıyom isteyene bilgi veriyom valla alırızda sorun değil Lowflyer abimizdir.Sen şimdi niye çatıyon bana Very Happy la çatcak adammı bulamadın Very Happy benim özel olarak YARDIM ettiim kadar kimse etmemiştir Very Happy İstiyosan gel özelden konuşalım arkadaş olarakdan sorununu gideririz @secretsaver sende ayıp etmişin karşındakinin yaşını bilmemekten öte bide illa çocuk olunca mı demesi gerekiyo bunu Very Happy @arzlonga mailin yazmıyor benimle özelden irtibata geçersen sevinirim MSN mailimle aynı imzamın altındaki butondan alırsın

karşımdakinin yasşı muhtemelen benden yeterince küçüktür onur. insanlara "saçma insan" gibi bir nitelemeyi uygun gören ancak çocuk olabilir. yaş yada mental olarak.
Başa dön
arzlonga

MesajTarih: 2005-08-27, 21:26:27    Mesaj konusu: Re: Köşe Yazarları Yorumlar bölümü... Alıntıyla Cevap Gönder

yaw olm ben olayı kapatmışken niye yine çıktın yine ortalığa?Ben arkadaşın biriyle e-mailleşeceğim bu konu hakkında sen hala çıkmış olayı uzatıyorsun.Kimsin len sen?Yeter bea..kavga çıkartıp beni attırmaya mı çalışıyorsun sen?

Bir arkadaş da eleştireceğinize teşekkür edin diyor.Ben teşekkürümü ediyorum zatan ama eleştirmek de en doğal hakkım.Ne diyeyim "Siz o kadar uğraşmış ve hatalı bir modül kazandırmışsınız tebrik ederim" mi diyeyim?Yeter ne haliniz varsa görün..sizin paylaşım dediğiniz biri burada bir şeyi eleştirdi diye çıkıp toplu halde çullanmak üstüne..Secret artık uzatırsan kavgaya gider ve ben kaçmam kavgadan falan ama burası ne yeri ne zamanı..eğer bir derdin varsa özelden gel halledelim koçum..
Başa dön
arzlonga

MesajTarih: 2005-08-27, 21:28:48    Mesaj konusu: Re: Köşe Yazarları Yorumlar bölümü... Alıntıyla Cevap Gönder

secret bu muhabbeti uzatma bak arkadaşın birisi demiş "bu hale gelmesinden memnun değilim" diye mesajı için.Ben susmuşken beni bir kavgaya sürükleyen sensin hala.Ben peki geliyorum yazdım en son bir arkadaşa e-mail attım sen hala çıkmış laf sokmaya çalışıyorsun.Derdin ne senin canın mı sıkılıyor?Sıkılıyorsa gel özelden ben sıkıntını gideririm senin..
Başa dön
secretsaver

MesajTarih: 2005-08-28, 00:10:30    Mesaj konusu: Re: Köşe Yazarları Yorumlar bölümü... Alıntıyla Cevap Gönder

arzlonga :
yaw olm ben olayı kapatmışken niye yine çıktın yine ortalığa?Ben arkadaşın biriyle e-mailleşeceğim bu konu hakkında sen hala çıkmış olayı uzatıyorsun.Kimsin len sen?Yeter bea..kavga çıkartıp beni attırmaya mı çalışıyorsun sen?

Bir arkadaş da eleştireceğinize teşekkür edin diyor.Ben teşekkürümü ediyorum zatan ama eleştirmek de en doğal hakkım.Ne diyeyim "Siz o kadar uğraşmış ve hatalı bir modül kazandırmışsınız tebrik ederim" mi diyeyim?Yeter ne haliniz varsa görün..sizin paylaşım dediğiniz biri burada bir şeyi eleştirdi diye çıkıp toplu halde çullanmak üstüne..Secret artık uzatırsan kavgaya gider ve ben kaçmam kavgadan falan ama burası ne yeri ne zamanı..eğer bir derdin varsa özelden gel halledelim koçum..

ben susmuşken diyorsun da sustuğun yok. ha bire yazıp yazıp, yazışmanın devam etmesinin sebebi yine sensin. bu konuyu buralara getirip siteden uzaklaştırılabileceğini anlaman bile yeterli.

benim canım sıkılsa ne olacak. sen can sıkıntısı gidericisi olarak mı dolaşıyorsun piyasada. terbiyesizleşmenin gereği yok. konu uzamasın istiyorsan durup durup bir şeyler yazmazsın ve konu kapanır gider. bu da anlayana tabi.
Başa dön
Ertugrul

MesajTarih: 2005-08-28, 01:06:53    Mesaj konusu: Re: Köşe Yazarları Yorumlar bölümü... Alıntıyla Cevap Gönder

@arzlonga

Netopsiyon Forumlarına yazmış olduğun tüm mesajlarını okudum
we senin amacının bilgi alışwerişi değilde
sırf tartışma yaratmak ona buna laf atmak olduğunu gördüm.

titizlikle her mesajını takip ettiğim bir kaç üye war burda
sende bunların arasına girdin maalesef

@arzlonga
bu tarihten itibaren
tartışma yaratacak herhangi bir mesaj yazman durumunda
üyeliğin silinecek we İP adresin banlanacaktır

bilgin olsun istedim
Başa dön
kmilliye

MesajTarih: 2005-08-28, 02:52:08    Mesaj konusu: Tartışma bir şekilde sonlandı ancak... Alıntıyla Cevap Gönder

Tartışma bir şekilde sonlandı ancak 7.7'de köşe yazıları özellikle yorum bölümündeki soruna bir çözüm yolu arayanlar yine sonuç alamamış oldular.
Tartışmanın gerekliliğini ya da gereksizliğini vurgulayacak değilim ama sanırım buraya herkes bir şekilde çözüm aramak ya da çözüm sunmak için geliyor.
Şahsen çözüm arıyorum. Saygılar.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
arzlonga

MesajTarih: 2005-08-28, 13:38:45    Mesaj konusu: Re: Köşe Yazarları Yorumlar bölümü... Alıntıyla Cevap Gönder

Kmilliye ne yazık ki bunun çözümü yok..
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke -> Php Nuke Modülleri Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
Sayfaya git 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız