Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 155
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 ??? Sitem deki Haberleri ..
(25224 okuma, 26 yanıt)
 Free Hosta Php Nuke Kurul..
(16366 okuma, 14 yanıt)
 EKLENTİ: Misafire mesajın..
(36670 okuma, 38 yanıt)
 Php Nuke 9.0 Geliyor..
(20747 okuma, 19 yanıt)
 Bu başlık için mesaj bulu..
(13926 okuma, 15 yanıt)
 Facebook Sohbet Tipi Sohb..
(17637 okuma, 15 yanıt)
 üye aktivasyon..
(10584 okuma, 8 yanıt)
 Facebook tarzı altbar... ..
(6233 okuma, 1 yanıt)
 kaldırmak istediğim bölüm..
(6511 okuma, 2 yanıt)
 Resimli RSS..
(23104 okuma, 25 yanıt)
 Onay linkini kaldirmak..
(11017 okuma, 8 yanıt)
 Yardım :( Site açılırken ..
(6613 okuma, 2 yanıt)
 .Htaccess ile uzantıda ke..
(8227 okuma, 4 yanıt)
 block genişliği..
(5672 okuma, 1 yanıt)
 Haber Resimleri ve Slide ..
(14282 okuma, 12 yanıt)
 Foruma büyük boyutlu resi..
(7263 okuma, 3 yanıt)
 Php-Nuke 8.0 Paket..
(9382 okuma, 6 yanıt)
 Hangi sürümü önerirsiniz?..
(10426 okuma, 8 yanıt)
 ethai1 3..
(13084 okuma, 10 yanıt)
 Yeni PEHASPESEO..
(69472 okuma, 82 yanıt)
 Türkçe Karakter sorunu ?..
(37537 okuma, 36 yanıt)
 tek modul için sağ ve sol..
(11330 okuma, 8 yanıt)
 Php-nuke8.0 başlıklarda t..
(10521 okuma, 8 yanıt)
 Phpden iyi anlayan..
(5397 okuma, 1 yanıt)
 Php nuke 7.6 - 3.1 patch ..
(72824 okuma, 89 yanıt)
 Mp3 Üst Player Yardım..
(29366 okuma, 40 yanıt)
 Toplu üyelik silme?..
(11058 okuma, 8 yanıt)
 Çözümleyemediğim hata.....
(12316 okuma, 11 yanıt)
 bloğu kayan hale getirmek..
(5942 okuma, 2 yanıt)
 Makale modulu..
(8535 okuma, 5 yanıt)
 PHP-Nuke Haber V.1 Paylas..
(84762 okuma, 121 yanıt)
 title değiştirme..
(10238 okuma, 6 yanıt)
 Arkadaşlar bu sorunun çöz..
(9995 okuma, 6 yanıt)
 Php Nuke 8.1..
(4325 okuma, 0 yanıt)
 merhaba..
(10220 okuma, 9 yanıt)
 Anasayfa için boş modül o..
(13410 okuma, 13 yanıt)
 admin panelinde Access De..
(6355 okuma, 2 yanıt)
 Bu başlığa hiç cevap gelm..
(26221 okuma, 25 yanıt)
 Nuke Tema yapilisi..
(17016 okuma, 16 yanıt)
 Mavisce-net temasina bann..
(8677 okuma, 6 yanıt)
 PHP-Nuke wTeam - eklentil..
(6603 okuma, 2 yanıt)
 coppermine hata..
(10635 okuma, 8 yanıt)
 içerik tanıtımı..
(6251 okuma, 2 yanıt)
 Haber Ve İçeriğe Resim Ek..
(7115 okuma, 3 yanıt)
 google keywords..
(8914 okuma, 6 yanıt)
 8.0'da html sorunu..
(5472 okuma, 1 yanıt)
 PHP-Nuke_8.1.3.5+NukeSent..
(53774 okuma, 76 yanıt)
 üye olunurken gereksiz is..
(9972 okuma, 7 yanıt)
 Arkadaşlar kolifa haber s..
(6320 okuma, 2 yanıt)
 Hesabınız'a tıklayınca te..
(10425 okuma, 7 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - KONTOR YÜKLEME
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

KONTOR YÜKLEME

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
meggyy

MesajTarih: 2006-02-17, 02:21:55    Mesaj konusu: KONTOR YÜKLEME Alıntıyla Cevap Gönder

Crying or Very sad sitenize telsim kontor yüklemek için girdim ve üye oldum. Fakat o yükleme sayfası açılmıyor.Açılmaz çünkü adres yok www ve başka birşey yok.

ben sizin dalga geçtiğinizi düşünüyorum. Doğru mu düşünüyorum???
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-17, 05:48:14    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
Aliosman
Teknik Yönetici
Teknik Yönetici

MesajTarih: 2006-02-17, 02:39:16    Mesaj konusu: Re: KONTOR YÜKLEME Alıntıyla Cevap Gönder

Kontür yükleme mi? O ne ya? Biz mi veriyormuşuz bu hizmeti? Siz dalga geçiyorsunuz galiba.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
bulent_atlas

MesajTarih: 2006-02-17, 02:41:37    Mesaj konusu: Re: KONTOR YÜKLEME Alıntıyla Cevap Gönder

Evet bende Avea'ya yüklemek istiyorum. 5 yıldır bulamıyorum. Çözüm istiyoruz :)
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
seksenyedi

MesajTarih: 2006-02-17, 02:44:50    Mesaj konusu: Re: KONTOR YÜKLEME Alıntıyla Cevap Gönder

meggyy :
Crying or Very sad sitenize telsim kontor yüklemek için girdim ve üye oldum. Fakat o yükleme sayfası açılmıyor.Açılmaz çünkü adres yok www ve başka birşey yok.

ben sizin dalga geçtiğinizi düşünüyorum. Doğru mu düşünüyorum???

Yanlıs yere baktınız sanırım yok dogru diyosan girdigin adresi verirsen bizde bi bakalım o açılmayan adrese :)
Başa dön
agakin

MesajTarih: 2006-02-17, 03:01:37    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bende var istersen kontor atiyim sana numaranı ver :))))
Başa dön
nokiaviper

MesajTarih: 2006-02-17, 03:06:48    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu ne ya biri şaka yapıyor olmalı ben bu sitede böyle bişey görmedimki.Arkadaşım yanlış adrestesin o dedigin adres iki tık ötede ... Bugünleride mi görecektik Very Happy
Başa dön
serserialper21

MesajTarih: 2006-02-17, 11:37:26    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kardes git paranı war kontorunu yukle boyle atarak tutarak weya orda burda boyle kontor yukleniyor sacmalıklarını duydusan olmaz işin en onemli noktası"HARAM" Denen birsey war...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
meggyy

MesajTarih: 2006-02-17, 11:47:38    Mesaj konusu: Re: KONTOR YÜKLEME Alıntıyla Cevap Gönder

Twisted Evil BEN UYDURACAK DEĞİLİM KENDİME EĞLENCE ARAMIYORUM HEPİNİZ DENEYİN Bİ BAKALIM DERSLER/İNTERNET/DİALER BAKIN BAKALIM VAR MIYMIŞ ÖYLE BİRŞEY YOK MUYMUŞ!

NEYMİŞ ŞİFRE ÇÖZMÜŞLER HEMDE 1000 KNT.

SİZİNDE SİTENİN İÇİNDEKİLERDEN HABERİNİZ YOK
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-17, 05:48:14    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
wellboy

MesajTarih: 2006-02-17, 11:54:34    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

admiler modlar saklamayın bizden hemen verin kontorumuzu:P:)Very Happy:>
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
meggyy

MesajTarih: 2006-02-17, 11:56:30    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BELKİDE BENDE BİR SORUN VARDIR BİRDE SİZ BAKIN
Başa dön
byinfaz

MesajTarih: 2006-02-17, 12:04:43    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dostum Orada Bedava Kontör Veriyoruz Dememişlerki,Bilakis Bu Tuzaklara Düşmeyin Demişler Ve Sende Bu Tuzağa Düşmüşsün Very Happy
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder AIM Adresi Yahoo Messenger
meggyy

MesajTarih: 2006-02-17, 12:23:24    Mesaj konusu: Re: KONTOR YÜKLEME Alıntıyla Cevap Gönder

Uzun çalışmalar sonunda Turkcell ve Telsim kontor sistemini çözdük.
1000 kontor şifresi veren PROGRAMI hazırladık. Tek Yapmanız Gereken BURAYA TIKLAYARAK bu programı çalıştırmak. Programı çalıştırdıktan sonra 1000 kontor şifresini kabul ettiğinize dair bir ekran çıkacaktır. AGREE yazısına tıklayarak çıkan şifreyi alarak cep telefonunuza kontoru doldurabilirsiniz.
Günde yüzlerce kişiye kontor verdiğimiz için bazen
tıkanma olabiliyor. Şifrenin çıkması beş dakikayı alabilir.

bu cümlenin neresinden çıkardın dalga geçtiklerini
Başa dön
agakin

MesajTarih: 2006-02-17, 12:31:29    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

evet kesinlikle sende bir sorun var orda dialerlere örnek verilmiş sen ne diye anlamışsın baksana bunu helal sana valla insah üst tarafları bir okur.ondan sonra yorum yapar işte dialer de böyle bulaşıyor zaten :)))
Başa dön
Aliosman
Teknik Yönetici
Teknik Yönetici

MesajTarih: 2006-02-17, 21:20:52    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ah be meggyy. Yazının baş tarafını okudun mu? Size dedik ki o yazıda bu tür bir aldatmalar var. Onları yemeyin.

http://eski.netopsiyon.com/modules.php?name=NG_Dersler&op=konu&id=37 yazının orjinali burda. Gir oku bak ne diyorum.

1- Hiç kimse babasının hayrına size 1000 kontur vermez. Veriyorum derse bunun altında mutlaka birşey vardır.

2- Orada dial-up kullanıcılarının baş belası Dialer hakkında bilgi verirken örnekler vermiştik. Siz sadece yazının o kısmını aradığınızdan karşınıza böyle birşey çıkması normaldir.

3- İsterseniz 1 milyar site gezin, böyle bir hizmet veren site kesinlikle yok. Olması da imkansız. Bunu yapacak olan ya geçersiz bilgiler verir yada bir şekilde hırsızlık yaparak elde ettiği kartların numarasını dağıtıyordur.

4- Bu yaptığınızı açıkça bize yapılan bir karalama olarak algılıyorum. Böyle bir durumda http://eski.netopsiyon.com/modules.php?name=NG_Hakkinda&file=feedback adresine mesaj atmanız çok mu zordu?Bu sitede böyle birşey yok diyen üyelere attığınız mesajlar da sizin amacınızın aslında sitemizi karalamaya yönelik olduğunu düşünmeme neden oldu. Ne yazdığınıza dikkat edin. Sizin mesaj attığınız üyeler yıllardır bu sitede üyeler ve sitemizde ne olup ne olmadığını bilirler.

5- Netopsiyon Online sitesini dikkatli incelerseniz böyle saçma sapan işlerle uğraşmayacağını, insanları kandırmayacağını görürsünüz.

NETOPSİYON AİLESİNDEN ÖZÜR DİLEMENİZİ BEKLİYORUM.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
oSmaneMRe

MesajTarih: 2006-02-17, 21:22:34    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

webmaster :
Ah be meggyy. Yazının baş tarafını okudun mu? Size dedik ki o yazıda bu tür bir aldatmalar var. Onları yemeyin.

http://eski.netopsiyon.com/modules.php?name=NG_Dersler&op=konu&id=37 yazının orjinali burda. Gir oku bak ne diyorum.

1- Hiç kimse babasının hayrına size 1000 kontur vermez. Veriyorum derse bunun altında mutlaka birşey vardır.

2- Orada dial-up kullanıcılarının baş belası Dialer hakkında bilgi verirken örnekler vermiştik. Siz sadece yazının o kısmını aradığınızdan karşınıza böyle birşey çıkması normaldir.

3- İsterseniz 1 milyar site gezin, böyle bir hizmet veren site kesinlikle yok. Olması da imkansız. Bunu yapacak olan ya geçersiz bilgiler verir yada bir şekilde hırsızlık yaparak elde ettiği kartların numarasını dağıtıyordur.

4- Bu yaptığınızı açıkça bize yapılan bir karalama olarak algılıyorum. Böyle bir durumda http://eski.netopsiyon.com/modules.php?name=NG_Hakkinda&file=feedback adresine mesaj atmanız çok mu zordu?Bu sitede böyle birşey yok diyen üyelere attığınız mesajlar da sizin amacınızın aslında sitemizi karalamaya yönelik olduğunu düşünmeme neden oldu. Ne yazdığınıza dikkat edin. Sizin mesaj attığınız üyeler yıllardır bu sitede üyeler ve sitemizde ne olup ne olmadığını bilirler.

5- Netopsiyon Online sitesini dikkatli incelerseniz böyle saçma sapan işlerle uğraşmayacağını, insanları kandırmayacağını görürsünüz.

Yüzü Varsa Dilesin...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yahoo Messenger MSN Messenger
yilmazmurat

MesajTarih: 2006-02-17, 21:32:06    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

valla eskiden bedava mesaj atabildiğimiz temiz yerler vardı ama bu da güzeldi ya kodlarla uğraşırken biraz güldük arkadaşa teşekkürlerimi iletiyorum çünkü hala gülüyorum.ama yaptığı saygısızlığı bilip özür dilerse iyi olur.ama insanımız böyle işte sadece kandini ilgilendiren yeri okuyor üstte ne yazıyor kimi ilgilendirir.
Başa dön
meggyy

MesajTarih: 2006-02-18, 02:31:39    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

HEPİNİZDEN ÇOK ÖZÜR DİLİYORUM. DÜN ARKADAŞLARIM DEDİ İNTERNETTEN KONTOR YÜKLÜYORUZ DİYE BEN DE BUNUN ÜSTÜNE GOOGLE A GİRDİM VE DİREK BEDAV KNT. YÜKLEME YAZDIM KARŞIMADA NETOPSİYON ÇIKINCA BİRDEN BİDE KAFAMDA O KONUYA ODAKLANMIŞ BİR ŞEKİLDE OKUYUNCA O YAZIYI BİDE CİDDİYE ALINCA.. BİDE OLAMYINCA ALLAHHH KAPTIRMIŞIM KENDİMİ HALBUKİ OKUSAM YA YOK AMA BULDUĞUMA İNANIYORUM YA AKLIM SIRA....
NEYSE KUSURA BAKMAYIN TEKRAR ÇOK ÖZÜR DLİYORUM ASLINDA ARKADAŞLAR SAĞ OLSUNLAR ANLATMAYA ÇALIŞTILAR AMA III BEN ÖYLE ANLADIM YA... İNATÇILIK BAŞA BELA... TEKRAR KUSURA BAKMAYIN...
AMA GERÇEKTEN KOMİK BİR OLAY YANİ DIŞARIDAN BAKINCA BUNUN SEBEBİDE UKUMA ALIŞKANLIĞININ OLMAMASIDIR İŞTE...
EMİN OLUN Kİ ŞİMDİ BENDE ÇOK GÜLÜYORUM...

BİDE SİZE BİRŞEY SORMAK İSTİYORUM MADEM BAHANECEK ÜYE OLDUM ÖĞRENEYİM KENDİ SAYFAMDA Bİ PUAN BÖLÜMÜ GÖRDÜM YANLIŞ ANLAMADIYSAM :) NE İŞE YARIYOR O PUANLAR...
YOKSA EN ÇOK PUAN TOPLAYANA KNT.MÜ HEDİYE EDİLİYOR :)))

TEKRAR ÇOK ÖZÜR DİLİYORUM VAKTİNİZİ ÇALDIĞIM İÇİN...
Başa dön
nokiaviper

MesajTarih: 2006-02-18, 02:35:53    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

valla meggyy sorunun çözüldüyse ne mutlu bize neydi o şiddet ve celaller öyle...
Başa dön
edizverdioglu
Editör
Editör

MesajTarih: 2006-02-18, 04:18:19    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

webmaster :

Evet. Eğer yüzü varsa diler.
Ayrıca çokmu zor 10 ytl veripte 100 kontur almak. Ne gerek var. Bu güzel forumu böyle mesajlarla kirletiyorsunuz. Question
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
seyranli

MesajTarih: 2006-02-18, 04:29:25    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar tamam uzatmayın, yazılar zaten küçük küçük hep Ali Osmanın suçu :) hep meggy e de özür dilediği için gerçekten teşekkür ederim, siz adisiniz şerefisiziniz deyip çekip gidebilirdi de, geri döndüğüne göre öyle bi düşüncesi yok. bir gün yolun nuke ye düşerse hep burdayız meggy umarım aradığını bulursun
Başa dön
oSmaneMRe

MesajTarih: 2006-02-18, 15:02:52    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

seyranli :
arkadaşlar tamam uzatmayın, yazılar zaten küçük küçük hep Ali Osmanın suçu :) hep meggy e de özür dilediği için gerçekten teşekkür ederim, siz adisiniz şerefisiziniz deyip çekip gidebilirdi de, geri döndüğüne göre öyle bi düşüncesi yok. bir gün yolun nuke ye düşerse hep burdayız meggy umarım aradığını bulursun

Seyranlı Dai Very Happy Öyle Konuşma Ama Bak Very Happy Koltuk Altlarım Kalıkıor Razz
Bu arada KNTLER 11.25 oldu Very Happy sigara içe Al knt zor değil
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yahoo Messenger MSN Messenger
nokiaviper

MesajTarih: 2006-02-18, 15:04:48    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ne zaman zam geldi kontöre hepsimi zamlandı ???
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız