Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 471
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 ??? Sitem deki Haberleri ..
(25249 okuma, 26 yanıt)
 Free Hosta Php Nuke Kurul..
(16376 okuma, 14 yanıt)
 EKLENTİ: Misafire mesajın..
(36693 okuma, 38 yanıt)
 Php Nuke 9.0 Geliyor..
(20756 okuma, 19 yanıt)
 Bu başlık için mesaj bulu..
(13933 okuma, 15 yanıt)
 Facebook Sohbet Tipi Sohb..
(17674 okuma, 15 yanıt)
 üye aktivasyon..
(10591 okuma, 8 yanıt)
 Facebook tarzı altbar... ..
(6240 okuma, 1 yanıt)
 kaldırmak istediğim bölüm..
(6515 okuma, 2 yanıt)
 Resimli RSS..
(23117 okuma, 25 yanıt)
 Onay linkini kaldirmak..
(11024 okuma, 8 yanıt)
 Yardım :( Site açılırken ..
(6618 okuma, 2 yanıt)
 .Htaccess ile uzantıda ke..
(8231 okuma, 4 yanıt)
 block genişliği..
(5676 okuma, 1 yanıt)
 Haber Resimleri ve Slide ..
(14298 okuma, 12 yanıt)
 Foruma büyük boyutlu resi..
(7268 okuma, 3 yanıt)
 Php-Nuke 8.0 Paket..
(9387 okuma, 6 yanıt)
 Hangi sürümü önerirsiniz?..
(10432 okuma, 8 yanıt)
 ethai1 3..
(13093 okuma, 10 yanıt)
 Yeni PEHASPESEO..
(69529 okuma, 82 yanıt)
 Türkçe Karakter sorunu ?..
(37551 okuma, 36 yanıt)
 tek modul için sağ ve sol..
(11335 okuma, 8 yanıt)
 Php-nuke8.0 başlıklarda t..
(10528 okuma, 8 yanıt)
 Phpden iyi anlayan..
(5400 okuma, 1 yanıt)
 Php nuke 7.6 - 3.1 patch ..
(72861 okuma, 89 yanıt)
 Mp3 Üst Player Yardım..
(29386 okuma, 40 yanıt)
 Toplu üyelik silme?..
(11071 okuma, 8 yanıt)
 Çözümleyemediğim hata.....
(12321 okuma, 11 yanıt)
 bloğu kayan hale getirmek..
(5947 okuma, 2 yanıt)
 Makale modulu..
(8539 okuma, 5 yanıt)
 PHP-Nuke Haber V.1 Paylas..
(84834 okuma, 121 yanıt)
 title değiştirme..
(10244 okuma, 6 yanıt)
 Arkadaşlar bu sorunun çöz..
(10003 okuma, 6 yanıt)
 Php Nuke 8.1..
(4331 okuma, 0 yanıt)
 merhaba..
(10226 okuma, 9 yanıt)
 Anasayfa için boş modül o..
(13419 okuma, 13 yanıt)
 admin panelinde Access De..
(6358 okuma, 2 yanıt)
 Bu başlığa hiç cevap gelm..
(26238 okuma, 25 yanıt)
 Nuke Tema yapilisi..
(17025 okuma, 16 yanıt)
 Mavisce-net temasina bann..
(8681 okuma, 6 yanıt)
 PHP-Nuke wTeam - eklentil..
(6606 okuma, 2 yanıt)
 coppermine hata..
(10638 okuma, 8 yanıt)
 içerik tanıtımı..
(6253 okuma, 2 yanıt)
 Haber Ve İçeriğe Resim Ek..
(7121 okuma, 3 yanıt)
 google keywords..
(8924 okuma, 6 yanıt)
 8.0'da html sorunu..
(5477 okuma, 1 yanıt)
 PHP-Nuke_8.1.3.5+NukeSent..
(53793 okuma, 76 yanıt)
 üye olunurken gereksiz is..
(9975 okuma, 7 yanıt)
 Arkadaşlar kolifa haber s..
(6326 okuma, 2 yanıt)
 Hesabınız'a tıklayınca te..
(10431 okuma, 7 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Bloklari nasil yapabilirim?
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Bloklari nasil yapabilirim?

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
bilemezsinkii

MesajTarih: 2005-08-14, 23:27:23    Mesaj konusu: Bloklari nasil yapabilirim? Alıntıyla Cevap Gönder

selamun aleykum arkadaslar ben php nuke ile yeni tanisan biriyim. benim sorunlarim cok olacaktir simdi Bismillah diyerek ilk soruma basliyorum.
simdi icerigi cok genis olacak bir modül aradim iyi tamam buldum ama oda yetmedi ( bunu sizin sitenizden GENİŞ İÇERİK Adindaki modülü yüklemistim ) ve simdi ise yetmiyor yani bana kategori basligi en az 18 tane olan bir içerik modulü lazim.bunu nasil yapmaliyim..bu bir..
ikincisi üyelere aid olarak bir blok genis konularin ve icerigin ise ayri bir blokta yer almasini birbirine karismasini istemiyorum..mesela
hesabiniz
haber ekle
Forumlar
Dosyalar
vs..vs..
gibi bu sekilde böyle ayri bi blok sitenin icerigini ise ayri bir blokta istiyorum bunu nasil yaparim...bu iki...

ücüncüsü...sitede hem geniş içerik modulünü hemde mesela sizin kullandiginiz tarzda bir icerik modulünü ayni anda kullanmak istiyorum bunu nasil yapabilirim....bu üc...

dördüncüsü... site ici özel msjlasmayi kaldirmak istiyorum üyeler birbirlerinin bilgilerini asla görmiyecek ve asla hicbisekilde ulasamiyacak..

simdilik bunlar yeter bence :) gevezeyimdir ama idare edin artik :)
eger bana acik ve anlasilir bir sekilde yardim ederseniz ve gerekli malzemeleri nasil temin edecegimi anlatirsaniz cok sevinirim....calismalarinizda basarilar dilerim...Fiemanillah...Vesselam[/color=red]

En son bilemezsinkii tarafından 2005-08-15, 10:45:29 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-18, 15:05:33    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
efendymurat

MesajTarih: 2005-08-14, 23:44:12    Mesaj konusu: Re: ACİL YARDIM !!! Alıntıyla Cevap Gönder

Lütfen forum konu başlığı olarak YARDIM, *YASAK KELİME** YARDIM, Çok önemli, Lütfen YARDIM, YARDIM Lütfen..vb. gibi sorunuzla alakası olmayan başlıklar kullanmayınız. Bu tür mesajlar cevaplandırılmayacaktır.!
Başa dön
bilemezsinkii

MesajTarih: 2005-08-14, 23:51:44    Mesaj konusu: bende ne sandim... Alıntıyla Cevap Gönder

yahu ben burda cevap bekliyodum hevesle girdim okumaya sende ne yazmissin...*YASAK KELİME** yardim yazmamin nedeni bir an önce adam gibi bir yanit alabilmek icindi...ama heralde burada kale alan yok iste zirzavat yanitlar gelir ancak...ya herneyse tamam bizde yazmayiz...
Başa dön
efendymurat

MesajTarih: 2005-08-14, 23:59:36    Mesaj konusu: Re: ACİL YARDIM !!! Alıntıyla Cevap Gönder

Boş insansın sanırım sen kuralın olmadığı yerde
hiçbirşey olmaz bunu kalına sok ben sana forum kurallarından
direk kopyaladım sorunun yanıtını biliyorum ama YARDIM hakedene yapılır!
Başa dön
bilemezsinkii

MesajTarih: 2005-08-15, 00:04:43    Mesaj konusu: Ugrasamam Alıntıyla Cevap Gönder

bak dostum burada seninle laf diyaloguna girecek degilim ben az önce üye oldum ve bu sorunla suanda karsi karsiyayim bitirmem gerekiyordu ben aceleden kurallari okumadim..ayrica bana bos adamsin kalin kafa felan gibi laflari ederken öncelikle kendi basitligini ortaya koymus bulunuyorsun sen okumussunda nolmus orada yazmiyormu müstehcen kelimeler edilmeyecektir diye? ya neyse ben seninle ugrasamam hakketten sana laf yetistirmek gibi bir niyetimde yok...sen yoluna ben yoluma hade kolay gelsin...
Başa dön
Ertugrul

MesajTarih: 2005-08-15, 00:14:39    Mesaj konusu: Re: ACİL YARDIM !!! Alıntıyla Cevap Gönder

öncelikle aramıza hoş geldin bilmezsinkii

sana efendymurat sana uygun bir şekilde kuralları hatırlatmış. sende taktir edersin ki belli bir düzen içinde işliyor forum. sabit kurallarımız war we bu kurallar kullanıcıların daha düzenli we daha doğru bilgi paylaşımı içersine girmesi için konulmuş.

bu kurallara uymak hepimizin görewi

agresif tawırlar sergiliyerek bişey elde edemezsiniz

şimdi kuralları okumanızı we ilk mesajını editleyerek
kurallara uygun olarak başlığı düzeltmenizi bekliyorum

kurallara ugun başlığı yazdığınız esnada gerek efendymurat gerekse diğer arkadaşlar en iyi şekilde yardımlarını esgiremeyeceğini bilmeni isterim
Başa dön
bilemezsinkii

MesajTarih: 2005-08-15, 10:48:55    Mesaj konusu: Tamam Alıntıyla Cevap Gönder

Dedigim gibi ben zaten tartismaya girmek istemem..Fakat o bloklari bir an önce bitirmenin sıkıntısı ile aceleden forum kurallarina bakmayi unuttum.umarim bir daha yüz göz olcak duruma düsmeyiz " Ayrica bana buranin yöneticileri haricinde birilerinin " gelip müdahele etmesi biraz tuhaf geldi o yüzden böyle bir durum olustu... :) neyse size iyi calismalar diliyorum....

Azim Kuldan Başarı Allah'tandır.....Seyyid Kutup...
Başa dön
KaaN

MesajTarih: 2005-08-17, 02:01:21    Mesaj konusu: Re: Bloklari nasil yapabilirim? Alıntıyla Cevap Gönder

Bu forumda herkesin acelesi vardır. Ben de bu foruma ilk takılmalarımda sizinle aynı durumlara düşüyordum. Bir iki gün sonra cvp aldığım oluyordu. Hatta profilimden bakın eminim ki cvp verilmeyen bir sorun bile olmuştur. Ki ben de kuralları çiğnemişimdir ve yeri geldiği zaman Dreamy olsun ya da bşka bir arkadaş olsun beni uyarmıştır. Burda bence yanlış yapanı herkes uyarmalıdır. Burda bilgiler paylaşıldığı gibi kurallar da paylaşılmalıdır. Size küçükken öğretmediler mi "Yere Çöp Atma, Atanı Uyar Diye"... Bu başlığı ben de görsem ben de uyarırdım ki uyarmışımdır. Ayrıca Murat arkadaşımızın bu forumdaki yerini burda olan herkes bilir!

Sen de yavaş yavaş öğrenirsin. Ama sana benden bir konuda nasihat : Bu ile girdiysen acele etmeyeceksin. Ben sitemi bir iki değşiklik yapmak için 2 gün kapatıyım dedim 1 ay kapalı durdu. Bi modül kurulumu için günlerce beklediğim oldu.

Sabreden Derviş Muradına Ermiş...>Anonim...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-18, 15:05:33    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
bilemezsinkii

MesajTarih: 2005-08-17, 21:22:48    Mesaj konusu: Demogoji Yapmayin..! Alıntıyla Cevap Gönder

Gerekenleri zaten Yönetici bildirmistir..Burada yöneticiler haricinde kim olursa olsun takmam ayrica her insan bir ise baslarken acemilik unsuru oldugu icin hatalar yapabilir..! bana burada yöneticiler haricinde birisi bisey derse ya bunu yalakaliktan yapar ya da kendini bisey sandigi icin yapar..burada uzun süre kisa süre olmakla alakali birsey degildir...bu mevzu kapanmistir bir daha acilmamak üzere....İyi calismalar..
Başa dön
KaaN

MesajTarih: 2005-08-17, 21:28:37    Mesaj konusu: Re: Bloklari nasil yapabilirim? Alıntıyla Cevap Gönder

Burdaki adminler herkese yetişemeyebilir. Kendi adıma konuşuyum ortada bir yanlış varsa ben uyarırım. Yalakalıkla alakası yok. Bu benim tabirimce ekmek yediğim kaba ihanet etmemektir. Eğer birisi senin yanlışını görmezden gelirse bence o kişi ekmek yediği kaba ihanet ediyor demektir. Ayrıca burda tartışma bitirme yetkisine sen sahip değilsin. Bir yönetici gelir yazdıklarının veya yazdıklarımın kural dışı olduğunu söyler ve kilidi koyar. İstersen bu mesajımdan sonra tartışmayı bitirebilirsin. Burda herkes birşey alır ve verir. Bunu öğrenmeni isterim önce.

Not : Eğer adminlerden gerekeni yapmalarını istiyorum. Gerekirse beni de cezalandırın. Ama bunun yağcılık olduğunu düşündürmelerine izin vermeyin lütfen. ben adıma hakarete uğramış saydım kendimi!!!
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
efendymurat

MesajTarih: 2005-08-17, 21:48:56    Mesaj konusu: Re: Bloklari nasil yapabilirim? Alıntıyla Cevap Gönder

bilemezsinkii :
Bana burada kendini bilmezin birisi gelip bilmedigim birsey hakkinda yargilamaya calisti. ve bende bunun üzerine bakin bu hatayi yapan tek ben degilim neden diger kisiler uyarilmiyoda TEK BANA söyleniyor.. diye demistim..herneyse o mevzu kapanmistir fazla uzatmanin bir geregi de yoktur...İyi calismalar...

Kaynak:
http://eski.netopsiyon.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=60165#60165

Haddini bil !!!
Bir yere kadar susarım ne kadar polemiğe girmek istemesemde
senle sen kim oluyorsun da böyle konuşuyorsun ??
Ne kadar sussam okadar mı üstüme gelceksin?
Konuşursam senin yaran acır
Adam akıllı dur iğneleme yapma yaran geçsin diye sorularına
cevap bile attım fakat senin hala yaran geçmedi sanırım

Konu bitsin diyorsun hala iğneleme yapıyorsun örnek;
http://eski.netopsiyon.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=60169#60169

Buyur bakalım mesajların bunların kaçı kurallara uyuyor ;
http://eski.netopsiyon.com/modules.php?name=Forums&file=search&search_author=bilemezsinkii

Kendi cevaplarını kendi içinde ara çözdüğünde gel
Burda ben ne kadar yönetici olmasamda elimden geldiğince
forum düzeninin bozulmamasına özen gösteriyorum çünkü
bu forum büyük bir kaynak ve öyle kolayca senin gibiler tarafından harcanmasına izin verilmez!

Efendymurat!
Başa dön
salihakkas2

MesajTarih: 2005-08-17, 21:50:34    Mesaj konusu: Re: Bloklari nasil yapabilirim? Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar durumu anlatan bir şiir yazmak istedim..

hemen yapıverin ha, çok acildir işleri..
*YASAK KELİME** et işi var, hallet, yoksa gösterir dişleri..
Aa, adminler ters cevap veriyor, kanıtlamak lazım bişileri..
Banlamayın abi, hemen abartıyonuz eleştirileri
Sonra, lazım bana bu sitenin , modülü, bloku,
Tartışırım Sabah akşam bilmesem de bi boku..
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
aslanonur

MesajTarih: 2005-08-17, 23:12:16    Mesaj konusu: Re: Bloklari nasil yapabilirim? Alıntıyla Cevap Gönder

Salih kardeş :O şairliğinde mi vardı bu arada sınırları zorluyosun Bulamazsinki bize dedin sustuk ama artık direk iğneleme yapıyosun bu sana direk sql iğneleme olarak geri döner unutma bizi beğenmiyosan çık git sana kuralları hatırlatan birinin mesajı adam gibi olmuyo mu? Sen kime basit diyosun sen kimin konusunu kapatıyosun madem bizi takmıyosun git al Lowflyer ın Dreamy nin Dehşetweb in ve diğer editörlerinkini git sor özelden buraya bi mesaj yazdıysan 17050 kişiyide takmak zorundasın banlanırsam banlanıyım artık çok oldun birinin sana haddini bildirmesi gerekiyo bide kendini bilmez insanlar demişsin ayrı bi başlıkta sen çok biliyorsun dimi?Biz kime yalakalık yapacaz ben internetteki hiç görüşmediğim birine yalakalık yapsam ne olur ben burdan çıkar mı sağlıyom kendime bu mesajı oku sonra karar ver
Başa dön
saho
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

MesajTarih: 2005-08-18, 13:10:29    Mesaj konusu: Re: Demogoji Yapmayin..! Alıntıyla Cevap Gönder

bilemezsinkii :
Gerekenleri zaten Yönetici bildirmistir..Burada yöneticiler haricinde kim olursa olsun takmam

O zaman yöneticiler hariç (4 kişi) başka kimsenin cevaplarınıda takmazsın dimi...
sorunun cevabı o kadar basit aslında o paketin içindekileri okusan da buraya hiç herşey sorma gereği duymazdın
herşey daha güzel olur idi....
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
saho
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

MesajTarih: 2005-08-18, 13:17:35    Mesaj konusu: Re: Bloklari nasil yapabilirim? Alıntıyla Cevap Gönder

aslanonur :
Salih kardeş :O şairliğinde mi vardı bu arada sınırları zorluyosun

10 parmağında 10 marifet gibi birşey diyebiliriz Very Happy
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
KaaN

MesajTarih: 2005-08-18, 13:22:16    Mesaj konusu: Re: Bloklari nasil yapabilirim? Alıntıyla Cevap Gönder

saho :
aslanonur :
Salih kardeş :O şairliğinde mi vardı bu arada sınırları zorluyosun

10 parmağında 10 marifet gibi birşey diyebiliriz Very Happy

doğru söze ne denir :))
Başa dön
bilemezsinkii

MesajTarih: 2005-08-18, 14:38:31    Mesaj konusu: size hicbirsey demiyorum... Alıntıyla Cevap Gönder

naparsaniz yapin banane...hem dedigim gibi burada kurallara istemiyerekte olsa uymayan bir ben degilim fakat sadece benim üstüme gelinmesi beni gicik etti hepsi bu...daha dün gördüm yardim Lütfen..felan gibi basliklar ama bi baktim uyari yok !!!! peki bana kastiniz neydi ki toplanip üstüme geliyorsunuz....ayrica bir daha bu konu icin msj felan yazmiyacagim..cünki cocuklugunu üzerinden atamiyan arkadaslar var...bosverin gitsin...Sayin editörler isterseniz bu konuyu kilitleyin...iyi calismalar..
Başa dön
KaaN

MesajTarih: 2005-08-18, 14:58:14    Mesaj konusu: Re: Bloklari nasil yapabilirim? Alıntıyla Cevap Gönder

İşte bak sen madem görmüşsün neden uyarmıyorsun? her işe editörler mi bakacak? Neyse uzun lafın kısası:

İlim ilim bilmektir
İlim kendin bilmektir
Sen kendini bilmez isen
Ya nice okumaktır

Okumaktan mânâ ne
Kişi Hakk'ı bilmektir
Çün okudun bilmez isen
Ha bir kuru emektir ...

Yunus Emre
Başa dön
PC-CodeR

MesajTarih: 2005-08-18, 23:29:34    Mesaj konusu: Re: Bloklari nasil yapabilirim? Alıntıyla Cevap Gönder

salihakkas2 :
arkadaşlar durumu anlatan bir şiir yazmak istedim..

hemen yapıverin ha, çok acildir işleri..
*YASAK KELİME** et işi var, hallet, yoksa gösterir dişleri..
Aa, adminler ters cevap veriyor, kanıtlamak lazım bişileri..
Banlamayın abi, hemen abartıyonuz eleştirileri
Sonra, lazım bana bu sitenin , modülü, bloku,
Tartışırım Sabah akşam bilmesem de bi boku..

Bence bu şiir sitenin anasayfasına Site marşı olarak yazılmalı Very Happy
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız