Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 150
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 ??? Sitem deki Haberleri ..
(25273 okuma, 26 yanıt)
 Free Hosta Php Nuke Kurul..
(16377 okuma, 14 yanıt)
 EKLENTİ: Misafire mesajın..
(36702 okuma, 38 yanıt)
 Php Nuke 9.0 Geliyor..
(20760 okuma, 19 yanıt)
 Bu başlık için mesaj bulu..
(13933 okuma, 15 yanıt)
 Facebook Sohbet Tipi Sohb..
(17682 okuma, 15 yanıt)
 üye aktivasyon..
(10593 okuma, 8 yanıt)
 Facebook tarzı altbar... ..
(6242 okuma, 1 yanıt)
 kaldırmak istediğim bölüm..
(6517 okuma, 2 yanıt)
 Resimli RSS..
(23118 okuma, 25 yanıt)
 Onay linkini kaldirmak..
(11026 okuma, 8 yanıt)
 Yardım :( Site açılırken ..
(6622 okuma, 2 yanıt)
 .Htaccess ile uzantıda ke..
(8237 okuma, 4 yanıt)
 block genişliği..
(5678 okuma, 1 yanıt)
 Haber Resimleri ve Slide ..
(14312 okuma, 12 yanıt)
 Foruma büyük boyutlu resi..
(7270 okuma, 3 yanıt)
 Php-Nuke 8.0 Paket..
(9392 okuma, 6 yanıt)
 Hangi sürümü önerirsiniz?..
(10439 okuma, 8 yanıt)
 ethai1 3..
(13102 okuma, 10 yanıt)
 Yeni PEHASPESEO..
(69595 okuma, 82 yanıt)
 Türkçe Karakter sorunu ?..
(37580 okuma, 36 yanıt)
 tek modul için sağ ve sol..
(11340 okuma, 8 yanıt)
 Php-nuke8.0 başlıklarda t..
(10537 okuma, 8 yanıt)
 Phpden iyi anlayan..
(5401 okuma, 1 yanıt)
 Php nuke 7.6 - 3.1 patch ..
(72911 okuma, 89 yanıt)
 Mp3 Üst Player Yardım..
(29402 okuma, 40 yanıt)
 Toplu üyelik silme?..
(11079 okuma, 8 yanıt)
 Çözümleyemediğim hata.....
(12332 okuma, 11 yanıt)
 bloğu kayan hale getirmek..
(5947 okuma, 2 yanıt)
 Makale modulu..
(8545 okuma, 5 yanıt)
 PHP-Nuke Haber V.1 Paylas..
(84907 okuma, 121 yanıt)
 title değiştirme..
(10248 okuma, 6 yanıt)
 Arkadaşlar bu sorunun çöz..
(10004 okuma, 6 yanıt)
 Php Nuke 8.1..
(4331 okuma, 0 yanıt)
 merhaba..
(10232 okuma, 9 yanıt)
 Anasayfa için boş modül o..
(13432 okuma, 13 yanıt)
 admin panelinde Access De..
(6358 okuma, 2 yanıt)
 Bu başlığa hiç cevap gelm..
(26262 okuma, 25 yanıt)
 Nuke Tema yapilisi..
(17043 okuma, 16 yanıt)
 Mavisce-net temasina bann..
(8683 okuma, 6 yanıt)
 PHP-Nuke wTeam - eklentil..
(6610 okuma, 2 yanıt)
 coppermine hata..
(10648 okuma, 8 yanıt)
 içerik tanıtımı..
(6255 okuma, 2 yanıt)
 Haber Ve İçeriğe Resim Ek..
(7124 okuma, 3 yanıt)
 google keywords..
(8931 okuma, 6 yanıt)
 8.0'da html sorunu..
(5477 okuma, 1 yanıt)
 PHP-Nuke_8.1.3.5+NukeSent..
(53824 okuma, 76 yanıt)
 üye olunurken gereksiz is..
(9982 okuma, 7 yanıt)
 Arkadaşlar kolifa haber s..
(6331 okuma, 2 yanıt)
 Hesabınız'a tıklayınca te..
(10440 okuma, 7 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Nuke İllalah :( Detitirdi!..
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Nuke İllalah :( Detitirdi!..

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
gencc

MesajTarih: 2006-01-01, 21:42:01    Mesaj konusu: Nuke İllalah :( Detitirdi!.. Alıntıyla Cevap Gönder

http://members.lycos.co.uk/gencc/ <<=== Önce Okuyun !...

Ewet Anlasılan Gibi Siteden Sıkıldım Nedenıni Bilmediğim Bir Nedenden Dolayı Kasıyo Ve PHP NUKENİN AÇIKLARINDAN ŞİKAYETCİ OLDUGU GİBİ BENDE ŞİKAYETCİYİM

Hackerlerin Bilgilerimi Emeklerimizi Silmesinden Sıkıldım Sildikten Sonra !.. Yo Olan Bilgileri Getiremez İseem !.. Editr ve Moderatörlerden Destek Beklemekten !..

Kısacası Kople db Dahıl Sılıp Sorunsuz Bir Nuke!.. Yuklemek İstesem Sadece Sql den üyelerın Bilgilerini Alabılırmıyım Yada Php bb Kurup Üyelerin Sql sını Sorguluya Bılırmıyım Yoksa Kople Kapatıcam Portalı Bu Siteyi Sadece Ben 6 kereKurduk Ortağım ıle O sıkıldı Bıraktı bu arada :) serverımde sorun var dıye ındex lycos host da bana Destek Verecek Birisi Varmı Yada Net Opsiyon Ekibi?? Çünkü Anladım kı Nuke Ayrı Bı Dal Oldu !.. Her Webmaster İn Isı Değil Ben ce Piyasadakı Cogu Free sitelere Forumlara Göre Co İyi Bir Ara Yuz ve Performansı Var!.. Yöbetim Menüsü En Sade Halı Ile !. En Kor İnsan Bile Kullana Bilir Neden Kendini Hacker Sananalar !.. Free Sitelerden Yarlanıp Acıklarını Bulup Hack Yapmaya Calısıp Egolarını Tarmın Ederler Anlamıyorum Madem Açıgını Buldum En Azında Index ı Bas Altına Not Dus Bu Sıtede Su Su Acık Var!.. Kapatın Sılme Ya Emeklere Yazık Olmasın Siz Diceksiniz Kı İsteden Formu Okju Acıkları Kapaman Mumkun ama Başa Çıklımıyo Hergün Bir Açık Var!.. MoralımBozuldu suna en asa 550 nın ustunde uey var bı kere de sıldım yoplasam 2000 ı gectı uye sayısı hayır uye de bı yere kadar ama emekler harcanıyo Sıkıldım Acıkcası Domaın Name wWw[at]GencCPoRtAL[dot]com
Bide Bi Forumda Okudum !:.
HasBahCa Yardımsever :
Host firmasi isterse yasaklayabilir. Basima geldi neden olmasin ?

Phpnuke kurup hemen hemen tüm mdul ve yamalari hatta hatalari denedigim bir sitede bir kod hatasi yuzunden site asiri nedenle trafige sebep oluyordu ve adamlarin serveri yavasliyordu.

Bu bakimdan siteyi kapattilar. Yazisarak hatanin sebebini bulduk kod hatasi yuzunden sayfalar devamli sanki ziyaret ediliyormus gibi kendini yeniliyordu ve devamli database buyuyordu. Hata araryip test yaparken hataya sebep olmusum .

Her kodu her modulu alip kurmayin.
Kotu niyetli kisiler modul ayarliyor ve modulun icine ufak kodlar ekleyerek sitenizi ele gecirebiliyor veya bilgilerinizi alabiliyorlar. Bunlardan birisi

Userbook modulu mesela adam sonunda sitesini kapatmak zorunda kaldi ama . Ben modulu hala kullaniyorum ama aciklarini tamamen kapatmis olarak.

Her yerden modul blocks alip kurmayin.

Söylemesi benden
Doğrumu Bu ya :S
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-20, 13:56:20    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
seyranli

MesajTarih: 2006-01-01, 22:28:27    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ilk önce üstteki sorunu cevaplayım, evet sıfırdan bir nuke kurup sadece üyeleri alabilirsin. açıkları adam gibi kapatırsan zaten hack yemezsin kolay kolay. sonra da hasbahca nın yazısına söyleyim host isterse html siteyi de yasaklar. sanane kardeşim benim makinemde html istemiyorum dese yapacak bişey var mı :) tercih meselesi
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
gencc

MesajTarih: 2006-01-01, 22:32:31    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

değil Very Happy moduller yavaslatırmı yanı ? benım sorun o cok kasmıstı ve hack yedımde sql dekı tablo larda hasar oldu!ç.ç
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
seyranli

MesajTarih: 2006-01-01, 23:30:30    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bugun aptallığım üstümde heralde, :S hiç bişey anlamadım
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
gencc

MesajTarih: 2006-01-02, 16:50:06    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

önemlı değil aga ben sole bısı desem !..
simid nukenın sorunun nerede oldı,ugu bellı!..
yanı hangı dosyaının kacıncı satırında hatası oldugu yanı acıgı oldugu kesın!..
ele alaım Nuke 7,9 Acıkları hataları bellı !.. Bu Acıkları Ayıklaya Bılecek En Saf En Sağalam Halı ıle Suna Bılecek Bir Baba yiğit Varmi Yada PhpBB
Başa dön
gunahsiz_seytan

MesajTarih: 2006-01-02, 17:23:04    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kardes bence lycos dan alma...beles bir alan adi dogru :) ama beni örnek al ben bir sevgi sitesi actim 54 uye oldu..ve site coktu :))) tabi o 54 uyeyi toplamak için 8-10 tane lycosdan alan aldım :))) hepsinde hata verdi..şimdi bir ay sonra askere gitcem..nukeyi cozdum gibi birsey...ve yer alanı alıcam..artık beles sitelerle ugrasmani istemem..git para ile yer alanı al..daha iyi..ne ugrasacaksın lycosla moylos la...para biriktir al..hee unutmadan benım ortakda baslarda birakti..bakti site cokup duruyor..ama en son 54 uyeyi gorunce affalladi..tekar dondu :))))ama oda patlayınca bu sefer ben hiç ugrasmak istemedim..neyse basarılar sana..hadi eyw..
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
gencc

MesajTarih: 2006-01-06, 18:37:57    Mesaj konusu: Re: Nuke İllalah :( Detitirdi!.. Alıntıyla Cevap Gönder

yanlıs anlasıldı benım sıtem free değil www.genccportal.net dı server ıptal oldu sıtem de sılınmııs Sad emeklerım gıtıt bende soranlara cvp yazmaktan sıkıldım dıye ındex ı baska yere yazdım!..
Başa dön
HunTürk

MesajTarih: 2006-01-06, 19:12:46    Mesaj konusu: Re: Nuke İllalah :( Detitirdi!.. Alıntıyla Cevap Gönder

gencc :
yanlıs anlasıldı benım sıtem free değil www.genccportal.net dı server ıptal oldu sıtem de sılınmııs Sad emeklerım gıtıt bende soranlara cvp yazmaktan sıkıldım dıye ındex ı baska yere yazdım!..

Bu tür durumlara düşmemek için hem ftp hemde db yedeklerini devamlı almalısın.

Kasma olayına gelirsek..Forumda çok yazıldı..Her modülü yüklemeyin. güvenlik önlemlerini tam yapın.

phpbb kullanmak istiyorsan piyasada çeviriciler var. nukeden phpbbye sqli çevirebilirsin..Elimde tam tersi çevirici var..Googledan yabancı sitelerden bulursun.

Nukeye devam etmek istiyorsan. Üyeler için sqldaki nuke_users tablsounu al yeni db de sorgulat.

Yinede nukeden sıkıldım diyorsan bir çok içerik yönetim scripti var..herhangi birini deneyebilirsin. Biraz araştırırsan çok var..

Kolay gelsin
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-20, 13:56:20    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız