Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 850
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 Prince of Persia : Sands ..
(3862 okuma, 0 yanıt)
 Youtube Jacker İşe Yarama..
(8490 okuma, 8 yanıt)
 Netopsiyon Özel Nuke Sürü..
(46940 okuma, 61 yanıt)
 YouTube Videolarını Sorun..
(57156 okuma, 79 yanıt)
 Site yarışmasi Basvurular..
(21202 okuma, 25 yanıt)
 hiç birsey gözükmüyorrr..
(6136 okuma, 3 yanıt)
 Yardım Nuke ....
(11218 okuma, 11 yanıt)
 Mrb forum Yardım..
(4946 okuma, 2 yanıt)
 Üyelerin özel mesajlarını..
(7506 okuma, 5 yanıt)
 sitem yavaş açılıyo..
(6074 okuma, 3 yanıt)
 Nasipte Askere Gitmekte V..
(23761 okuma, 30 yanıt)
 Video stream nasil kullan..
(9071 okuma, 8 yanıt)
 Yeni Modul Oluşturdum ayr..
(10227 okuma, 8 yanıt)
 Forumu son 24 saatte kim ..
(6065 okuma, 3 yanıt)
 coppermine..
(8157 okuma, 7 yanıt)
 Yeni Forum Yaratıyorum Am..
(7603 okuma, 5 yanıt)
 Forum Sorunu..
(5842 okuma, 2 yanıt)
 Sağ Ve Sol Bloklar Yan Ya..
(10697 okuma, 10 yanıt)
 Admin paneli..
(8597 okuma, 6 yanıt)
 Forum Yonetim Sayfasi so..
(9008 okuma, 8 yanıt)
 Bilgide Haber Blok Yardım..
(4693 okuma, 1 yanıt)
 Türkçe karakter sorunu öl..
(9121 okuma, 7 yanıt)
 Güvenli Bir Php Sürümü..
(5168 okuma, 2 yanıt)
 titlede turkce karekter s..
(4903 okuma, 1 yanıt)
 5 DK SONRA İNTAHAR EDİCEM..
(12964 okuma, 14 yanıt)
 BBtonuke 2 Sorun..
(5618 okuma, 3 yanıt)
 Yeni Sitemde Hangi Php Nu..
(8329 okuma, 6 yanıt)
 Netopsion pagerank Kampan..
(7374 okuma, 5 yanıt)
 haber sitesi cms..
(91411 okuma, 112 yanıt)
 Pagerank Kampanyası İle İ..
(37910 okuma, 48 yanıt)
 Nukejmap site haritası ha..
(5400 okuma, 2 yanıt)
 flash sayfasına haber ekl..
(5552 okuma, 1 yanıt)
 Phaspeseo da Nerde hata y..
(4162 okuma, 0 yanıt)
 mail list toplu mail gönd..
(16232 okuma, 21 yanıt)
 Sothink dhtml menü..
(8186 okuma, 7 yanıt)
 dreamweaver..
(5833 okuma, 2 yanıt)
 Parse error, syntax error..
(8579 okuma, 6 yanıt)
 forum..
(4981 okuma, 1 yanıt)
 Forumdaki Konular ?..
(7857 okuma, 5 yanıt)
 Seo yükledim Güvenlik kod..
(6691 okuma, 3 yanıt)
 seonun kuruldugunu ve işl..
(7153 okuma, 4 yanıt)
 AEG ZD..
(6237 okuma, 2 yanıt)
 Kampanya Başvuruları..
(21179 okuma, 22 yanıt)
 Netopsiyon Pagerank İşbir..
(19601 okuma, 21 yanıt)
 Yeni Domain Googlede yok..
(5309 okuma, 2 yanıt)
 sayfa üretim yazısı..
(4749 okuma, 1 yanıt)
 Boglon.de Sitemin Hizini ..
(3860 okuma, 0 yanıt)
 Tema Taşırması?..
(4052 okuma, 0 yanıt)
 title nasıl değiştirlir..
(11375 okuma, 11 yanıt)
 2 tane ayri scrip..
(5306 okuma, 1 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - PHP WEB SİTE
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

PHP WEB SİTE
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Eski Başlıklar
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
computerdelisi

MesajTarih: 2006-01-13, 03:29:24    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bende host var ancak benimde bilgim yok şimdi dosyalara giriyorum biraz araştırayım
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-03-29, 11:17:28    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
KoNT_LeoN

MesajTarih: 2006-01-20, 22:49:38    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

azmii ya gardas bu verdıgın sıtelerden ındıremedım bı bag eksıkmı adres
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder AIM Adresi MSN Messenger
serserialper21

MesajTarih: 2006-01-21, 23:12:45    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

KoNT_LeoN :
azmii ya gardas bu verdıgın sıtelerden ındıremedım bı bag eksıkmı adres

Neyi indiremedin localhost'y mu ?

En son serserialper21 tarafından 2006-01-22, 16:39:02 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
hakan
Editör
Editör

MesajTarih: 2006-01-21, 23:51:27    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kısıtlı olmasın istiyosan parasını verip kendi hostunu ve domainini alırsın o zaman istediğin her şeyi yapabilirsin,free hostlar çok sorun çıkarır.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
serserialper21

MesajTarih: 2006-01-22, 00:58:11    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

scooter :
kısıtlı olmasın istiyosan parasını verip kendi hostunu ve domainini alırsın o zaman istediğin her şeyi yapabilirsin,free hostlar çok sorun çıkarır.

Host'ların sorun cıkarıp cıkarmadıgını bilmiyorum ama herkes sorun cıkarıyor gorusunde kullanan we goren daha iyi bilir tabi benimde php nuke'ye acayip bi ilgim war bende aynen bole basladım sonra bedavahost buldum bedawa derken free değil bi msn de arkadas wardı o bana werdi...

Bence php-nuke'ye baslayan herkes localhoct'ta cakısmalı tabi ilk deneyimi ise local'da calısır eğer yaptıgı siteyi begenir ise gider host+domain'ini alır ama birse su war kimsenin gozunu korkutmus gibi olmayayım gercekten de nuke zor yanı emek isteyen bi iş emek + sabır.

En son serserialper21 tarafından 2006-01-22, 16:38:32 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
hakan
Editör
Editör

MesajTarih: 2006-01-22, 14:14:51    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

anladım arkadaş free değil, arkadaşının hostu varmış vermiş sana o da iyi :) evet nuke gerçekten zor bir şey, bir anda çok güzel işlerde çıkarılabiliyor ve yine bir anda bütün emeklerinde boşa çıkabiliyor.Bunun için çok dikkat etmke gerekiyor.
Başa dön
serserialper21

MesajTarih: 2006-01-22, 16:36:58    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

scooter :
anladım arkadaş free değil, arkadaşının hostu varmış vermiş sana o da iyi :) evet nuke gerçekten zor bir şey, bir anda çok güzel işlerde çıkarılabiliyor ve yine bir anda bütün emeklerinde boşa çıkabiliyor.Bunun için çok dikkat etmke gerekiyor.

Tabı bu konuda scooter'a çok hak weriyorum mesela ben bazen bazı block'lar uzerinde edit'leme yapıyorum en ufak bir hata da bakıyorum kı site batmıs acıyorum sacma ayzılar cıkıyor tabi bu tur durumlarda uyanık olmak lazım bende once edit'leme yapacagım klasoru kopyalayıp yedeğini cıkartıyorum saonra edit'leme de hata olunca butun dosyayı siliyorum kopyaladıklarımı yerine yapıstırıyorum sorun cozuluyor...

Ben Php-nuke ile ilgili herseyi bu sitede ogrendim bil hassa seyranlı'nın çok emegi gecti uzerimde bana YARDIM eden herkese tesekkurlerimi borc bilirim çok saol'un...
Başa dön
Markoz

MesajTarih: 2006-02-16, 19:36:32    Mesaj konusu: Hata ! Alıntıyla Cevap Gönder

seyranli :
serseri bak bu düşünceni sevdim, madem kullanmayı bilmiyorum ne diye site açıyım. kullanmayı ve sorunlarla başa çıkmayı öğrenene kadar, local host kullanacaksın, nasıl kurarsınn?
appserv 2.4.3 (tavsiye ettiğim program ve sürümüdür)

programı çalıştırırsın, yüklerken ne sorarsa sorsun sen he de geç :)

ardından hani nuke indirdin ya, içinden çıkan html klasörünü al ve şuraya yapıştır
c:\appserv\www\ html yi kasör olarak atıyosun buraya,

daha sonra http://localhost/phpmyadmin buraya giriyosun

karşına çıkan yerden direk bir isim yazıp oluştur diyosun( bu isimi unutma dbname)

şimdi sayfa değişiyo, oluşturduğun veritabanıın içi geliyo yalnız hiç alan yok,

bu sefer de yine internetten indiriğin nuke dosyasındaki nuke.sql dosyasını çıkarıyosun, nereye koyduğun önemli değil ancak koyduğun yeri unutma,

tekrar phpmyadmine dönüyoruz, üstten ikinci sekme de SQL yazıyo, oraya basıyoruz, altta gözat butonu var, basıyosun ve az önce çıkardığımız nuke.sql dosyasını buluyosun, alttaki şimdi git tuşuna bsıyosun.

buraya kadar tamm, pencereyi kapatabilirsin.

şimdi c:\appserv\www\html\config.php dosyasını açıyoruz, nasıl açıyoruz, wordpad ile,

$ dbname var orda, hani az önce prantezde belirtmiştim bu ismi unutma diye, şimdi $dbname yanınaki tırnakların içine o ismi yazıyosun, dbusername root ise elleme, şifre alanını da boş bırak, prefixlere de elleme, yani anlayacağın bu dosya da bu kadar kaydet ve kapat.

geldik işin en zor yerine
http://localhost/html/ bu adrese gir, işin zor yeri dedim neden mi,
artık sende bir nuke delisisin, derslerinden sevdiklerinden eğlnecelerden uzaklaşacaksın :)

Arkadaşım
1.Dediğin Gibi Yaptım Ama Olmadı

http://localhost/html Tıkladığımda Boş Sayfa Çıkıyo

2.Bu Hatayı Verdi Bunun Anlamı Nedir Ve Nasıl Düzeltebilirim.

$cfg['PmaAbsoluteUri']' nin değeri konfigurasyon dosyasının içinde verilmelidir!
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-03-29, 11:17:28    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
seritaridis

MesajTarih: 2006-02-17, 16:21:16    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar bir web sitesi yapıcamda böle çok çok ii bilen birisinin YARDIMına ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim...
Başa dön
yilmazmurat

MesajTarih: 2006-02-17, 16:30:03    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

tam yerindesin kardeş php-nuke olayın en kolay yöntemi tabii ama bununla da çok iyi siteler yapılabiliyor.amailk başta html bilgin iyi olsujn yoksa sorun yaşarsın.ncelikle dersler bölümüne bak ve php-nuke nasıl kuruluronu öğren sonra yavaş yavaş block vemodül kurmayı dene sonra yeni temalar bul kendine göre edit yapabilirsin.he ilk yazmam gerekndi php-nuke açıkları çok olan bi sistem bu yüzden güvenlik bölümünde saho nun açtığı forum var sabit ilk başta onu incele.daha sonra da aklaına takılan ve ya yapamadığın ne varsa önce forumda ara bulamazsan buraya yaz olay bitsin.

kolay gelsin.
Başa dön
Green_day_onur

MesajTarih: 2006-02-18, 02:35:57    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

serserialper21 :
Ewet anladım zaten host almamız gerekiyor hala ama ben bole birse buldum bir site var hiç ole dert etmiyon siteye uye oluyon o site uzerinden bir site kuruyon hemde php nuke i bakın ona bu bi<im çok ugrastıgımız ile aralarında bi fark warmı?

Kaynak site = http://www.onnuke.com

Benim site = http://serserialper.onnuke.com/

hocam çoksağolun siz bu şekilde bilgilenirken bizde bu sayede bişiler öğrenmeye çalışıyoruz ne kadar güzel bi olay bu yüzden öncelikle iyi şeyleri övmekten nefret eden biri olmama rağmen eski.netopsiyon.com 'u kuran ve emeği olan herkese çok teşekkürler.. şimdi konuya gelim.. hocam www.onnuke.com bende üye oldum ve bir site yapamıyorum bari hazır bir site bulup az çok bilgiler kazanma maksatıyla girişimde bulundum şimdi konu şu ben iş yerinden yazıyorum yani işim gereği (vardiyalı sistem ) o yüzden 1 ay gecedeyim öncelikle iş bilgisayarının hiç birşekilde zarar görmemesi gerekli..yani sorum güvenli olurmu.. ayrıca ben bir site için başvurdum sonra admin paneline hani yönetim sistem girişi felan yazıyoeditör(ID) felan oraya ne yazmam gerekli hala bulamadım ..bu konuda bilgi alırsam çok sevinicem ayrıca bende bu konularla ilgili hiç bi program yok tavsiye ediceğiniz birkaç kolay program felan da olursa hani memnuniyetim fazlasıyla artar..yapılan hertürlü paylaşım için(EMEĞE SAYGI) eyw
Başa dön
serserialper21

MesajTarih: 2006-02-18, 22:27:24    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Oncelikle Green_day_onur php-nuke'ye onnuke gibi bir sitede baslaman güzel birsey en azından tecrube kazanırsın bende tecrube kazanmak amaclı local/host kullandım sonra demişsin bilgisayara falan zarar gelmemesi lazım o konuda suphen olmasın bilgisayara zarar gelmez hele birde benim gibi kaspersky ve Ad-Aware SE Personal kullanıyorsan birsey olmaz sonra demişsin ki admin paneline hani yönetim sistem girişi felan yazıyoeditör(ID) felan oraya ne yazmam gerekli oraya siteni kurarken uye adını falan girdin ya oraya onları girecen ki admin paneline girebilesin demişsin ki herjangi bir proghrama ihtiyac warmı somee'den siteyi actıgım için yok ama eger normal sartlarda olsa AppServ kurabilirdin pc'ne oke_?
Başa dön
MaHLuKaT

MesajTarih: 2006-02-22, 13:15:21    Mesaj konusu: Re: PHP WEB SİTE Alıntıyla Cevap Gönder

Ben bu Php yi Çözecem Ama Sizin Görmeye Ömrünüz Yetmicek yaaa Sol Blog Tamam ama Sağ Bloklar olmuyor Hadi Oda Tamam Diyelim Sayfanın Ortası Bomboş Oraya Neyi Nasıl Nerden Eklicem ??????
Başa dön
Green_day_onur

MesajTarih: 2006-02-26, 00:14:20    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

serserialper21 :
Oncelikle Green_day_onur php-nuke'ye onnuke gibi bir sitede baslaman güzel birsey en azından tecrube kazanırsın bende tecrube kazanmak amaclı local/host kullandım sonra demişsin bilgisayara falan zarar gelmemesi lazım o konuda suphen olmasın bilgisayara zarar gelmez hele birde benim gibi kaspersky ve Ad-Aware SE Personal kullanıyorsan birsey olmaz sonra demişsin ki admin paneline hani yönetim sistem girişi felan yazıyoeditör(ID) felan oraya ne yazmam gerekli oraya siteni kurarken uye adını falan girdin ya oraya onları girecen ki admin paneline girebilesin demişsin ki herjangi bir proghrama ihtiyac warmı somee'den siteyi actıgım için yok ama eger normal sartlarda olsa AppServ kurabilirdin pc'ne oke_?

eyw hocam çok saol.. inşallah kapıcaz bu işi.. bu arada bişi sorcam ben bu php-nuke felan hiç bir bilgim yok.. bana bi link versen ama şole kolay bi link direk download edilebilicek bi link :) malum zaten gece çalışıyorum mecburi ben de hiç olmazsa zaman geçirmek için oyalanırım bu sayede belki bişiler öğrenirim ve sizlerle sohbet etmek isterim çünki konuştuğunuz veya anlattığınız şeyleri sadece ismen biliyorum .. mantığı hakkında hiç bir bilgim yok bu arada ben aslında işim gereği de bilmem gerekli ben grafikerim.. neyse hocam sonuçta kimse bu işi emek sarfetmeden öğrenmedi. çabalıycam artık neyse kib.'ın net opsiyon

tekrar... yapılan her türlü paylaşım için çok teşekkürler

saygılarımla.... Exclamation
Başa dön
serserialper21

MesajTarih: 2006-02-26, 00:44:47    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

php-nuke'de netopsiyon'nun ustune site yoktur netopsiyonda herseyi ogreneceginden eminim suan sana bunları yazıyorum birde bu baslagın ilk mesajına bak ben ne yazmısım Very Happy

Bu baslıgın basında php-nuke ile ilgili birsey bilmiyordum sonra ogrendim 1 ay sonra da delisi oldum Very Happy
Başa dön
byinfaz

MesajTarih: 2006-02-27, 21:16:09    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ARKADAŞLAR FREEHOST OLARAK PHPNUKE Yİ HAZIR VEREN BİR SİTE AYRICA CPANEL ( MYADMİN ) VERİYOR ORADAN kuruyosunuz
:::::::::::::::::::::: www.addyour.net ::::::::::::::::::::::::
site bu
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder AIM Adresi Yahoo Messenger
serserialper21

MesajTarih: 2006-02-27, 21:25:24    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadasım tamam işte gecmis konuda bende onu anlattım da sorun surda şimdi hazır yapınca bircok sey ile kısıtlı kalıyor insan ama normal yoldan yapınca hersey acık mesela benim bildiğim boyle site uzerinden acınca kendi tema'nı ekleyemiiyorsun siteye...
Başa dön
ihsan_wep

MesajTarih: 2006-03-20, 17:28:15    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben siteme üye girişi koymak istiyorum bilen varmı nasıl yapıldıgını yada nasıl yapıldıgını anlatan bır sıte varmı şimdiden teşekkurler.....
Başa dön
BAFRALI
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

MesajTarih: 2006-03-26, 02:24:29    Mesaj konusu: Re: PHP WEB SİTE Alıntıyla Cevap Gönder

Very Happy sayın arkadaşlar ben bizim köyün sitesini yapmak istiyorum ve php destekli olacak ama php nuke programlarını indirdim mysqol diye programı kurdum ve ondan sonrasını yapamadım benim isteğim sadece kendime ait bir index sayfası yapmak ve bunun içinde bilgilerimi toplayarak basit bir site yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
serserialper21

MesajTarih: 2006-04-08, 21:59:35    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

O Zaman php nuke'den yapma publisher weya front page programlarını kullanarak html'den yapabilirsin
Başa dön
Tayfun34

MesajTarih: 2006-05-10, 15:51:38    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Selam herkese arkadaslar ben asp hazir site kurdum ama baya bi sorun var php nukeye gecmek istiyorum dosyalari ftpden attim ama sistemi nasil aktif hale gecirecegimi bilmiyorum web tasarimi konusunda yeniyim yani acemiyim bana bu konuda yardimci olacak arkadaslarin yardimlarini bekliyorum ftp sifremi verip php nukeyi aktif hale getirecek arkadaslar msn adresim admin@canimgibi.net simdiden tskler
Başa dön
oguzhan_gfb

MesajTarih: 2006-06-03, 21:01:33    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bakın arkadaşlar PHP-NUKE Sitesi yapmak için şu adımları izlemek gerekir:
1.İlk Önce hostumuzu almalıyız.(tabii ki php destekli)
2.İstediğiniz PHP-Nuke sürümünü indiriyorsunuz.(Tavsiye:7.8 Final)
3.www.opsiyontema.com adresinden tema dosyaları indiriyorsunuz.(NoT:OpsiyonTema daki temalar 3.1 ve 3.2 Patch desteklediğinden bu iki patch dosyasından birisini indirmeniz gerekmektedir.Bu patch olayı temanın güvenliğinin tam olmasına yarayacaktır.''Tavsiye:3.2'')
4.Dosyaları ya FTP Programıyla yada sitenin kendi CPanelindeki ''FİLE MANAGER''bölümünden atıyoruz.
5.Attıktan sonra PHPMyAdmin indiriyoruz.(Detaylar için Bkz.Dersler>PHP-Nuke>PHP-Nuke Kurulumu)
6.Attıktan sonra sitede bazı değişikler yapıyoruz.
7.Ve site kurulumu bitiyor...Bol nukeli günler

ÖNEMLİ NOT:Eğer dosyaları bir servere yükleyecekseniz php-nuke klasöründeki html değil içindeki dosyaları atmanız gerekecek...
Başa dön
avcisheytan

MesajTarih: 2006-06-23, 17:11:01    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

serserialper21 :
Seyranli Çok saol dediklerini bire bir yaptım oldu acabildim siteyi ama işte bu konularda acemiyiz bir sorum daha olacak iyi güzel siteyi actık ta bu site de herseyi değiştiremiyoruz yani çok değişik ben bu siteden profesyonel bir site olusturabilecekmiyim yani mesela bak http://www.rapturka.net/ Bu site de php nuke den yapılmıs bende admin panelinden bole bir site yapabilirmiyim?Yani ole bi baktım herseyi yapamıyon kısıtlı hersey bu konudaki goruslerin ne acaba ?
arkadaş hiç kasma derim neden dersen ben phpnuke kurulum ve admın panelini örencem die 1 ay boyunca forumlara baktım , ücretsiz hostlarda deneme yayınları yaptım çok uzun iş örenmek ama şunuda belirtiimmm eğer phpnuke örenirsen peşini asla bırakamazsın manyak sarıyo çünkü :)))
Başa dön
serserialper21

MesajTarih: 2006-06-23, 17:38:06    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

avcisheytan :
serserialper21 :
Seyranli Çok saol dediklerini bire bir yaptım oldu acabildim siteyi ama işte bu konularda acemiyiz bir sorum daha olacak iyi güzel siteyi actık ta bu site de herseyi değiştiremiyoruz yani çok değişik ben bu siteden profesyonel bir site olusturabilecekmiyim yani mesela bak http://www.rapturka.net/ Bu site de php nuke den yapılmıs bende admin panelinden bole bir site yapabilirmiyim?Yani ole bi baktım herseyi yapamıyon kısıtlı hersey bu konudaki goruslerin ne acaba ?
arkadaş hiç kasma derim neden dersen ben phpnuke kurulum ve admın panelini örencem die 1 ay boyunca forumlara baktım , ücretsiz hostlarda deneme yayınları yaptım çok uzun iş örenmek ama şunuda belirtiimmm eğer phpnuke örenirsen peşini asla bırakamazsın manyak sarıyo çünkü :)))

Zaten oyle oldu kardes bu mesajı atarkes mesaj sayım 4'du we hiçbirsey bilmiyordum ama sımdı goruldugu gibi Very Happy
Başa dön
tariqad

MesajTarih: 2006-10-25, 00:17:50    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu cocuk cok komik Very Happy
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Eski Başlıklar Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3  Sonraki
2. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız