Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 304
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 ME_Haber 2.3..
(108626 okuma, 145 yanıt)
 Resim Galerisi Modülü 2.0..
(121707 okuma, 173 yanıt)
 Ustalardan Bir Ricam Olac..
(13600 okuma, 6 yanıt)
 nukecode.com will close..
(11185 okuma, 5 yanıt)
 super youtube player a lo..
(6332 okuma, 1 yanıt)
 Need good PHP Haber port..
(5596 okuma, 0 yanıt)
 Forum Nasil Tam Sayfa Olu..
(35093 okuma, 40 yanıt)
 Php nuke Forumu Düzenleme..
(9929 okuma, 6 yanıt)
 Yeni Üyelik Aktivasyon Li..
(10969 okuma, 6 yanıt)
 Aşk Flashları Modülü..
(6972 okuma, 2 yanıt)
 resim galeri 2.0 da kateg..
(11412 okuma, 9 yanıt)
 Yeni iki modul: Merhumlar..
(32356 okuma, 36 yanıt)
 ürün tanıtım modülü..
(25214 okuma, 23 yanıt)
 PHP Nuke is out..
(14989 okuma, 13 yanıt)
 MSN Video Bing Video oldu..
(5193 okuma, 0 yanıt)
 haberhit.com..
(5783 okuma, 1 yanıt)
 Bilgi Yarışması 1.0 tama..
(51904 okuma, 72 yanıt)
 Musıc Box elinde olan var..
(6679 okuma, 2 yanıt)
 Online Okey , Batak , Tav..
(173055 okuma, 340 yanıt)
 Emlak Modül ve Blockları ..
(12272 okuma, 8 yanıt)
 WM who ist shampions..
(5038 okuma, 1 yanıt)
 coppermine resim galerisi..
(5479 okuma, 1 yanıt)
 Forumda Teşekkür Eklentis..
(9060 okuma, 7 yanıt)
 free wordpress themes..
(5568 okuma, 1 yanıt)
 JW image rotator for nsn ..
(7641 okuma, 4 yanıt)
 need Iletisim module..
(10999 okuma, 8 yanıt)
 Yeni modul: İletişim modu..
(27642 okuma, 33 yanıt)
 Başvuru Modulu ve Etkinli..
(5824 okuma, 1 yanıt)
 world cup flash..
(5038 okuma, 0 yanıt)
 ..:: Php Nuke FTP link Ha..
(4935 okuma, 0 yanıt)
 yeni phpnuke youtube 2.0..
(5159 okuma, 1 yanıt)
 Content Plus Önceki Konu ..
(4768 okuma, 0 yanıt)
 Php nuke Tickets Modülü..
(7970 okuma, 5 yanıt)
 need help to news time..
(4539 okuma, 0 yanıt)
 NSN News v3.0 new plugin..
(4826 okuma, 0 yanıt)
 how to save flash as imag..
(6036 okuma, 2 yanıt)
 Video Blok Yardım Lütfen...
(5979 okuma, 2 yanıt)
 gazete ara..
(9783 okuma, 5 yanıt)
 Bizim Yazarlar ve Bizim Ş..
(14938 okuma, 14 yanıt)
 Nuke Reflections v2 Türkç..
(14528 okuma, 14 yanıt)
 CNB Your Account 750 442 ..
(14215 okuma, 13 yanıt)
 Admin panelindeki simge ç..
(12319 okuma, 9 yanıt)
 Hosting Modülü..
(14007 okuma, 13 yanıt)
 Bizim şairler Modülü..
(5176 okuma, 1 yanıt)
 new plugin for nsn news v..
(4754 okuma, 1 yanıt)
 php nuke 8.0 türkce dil s..
(6914 okuma, 3 yanıt)
 Kan Bankası Modül istek..
(6129 okuma, 2 yanıt)
 Haber Konulari Sayfasinda..
(5749 okuma, 2 yanıt)
 Kan Bankası Modülünde İsi..
(7051 okuma, 3 yanıt)
 sonhaberler flash block ..
(6618 okuma, 4 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Flash Chat v4.4.2 Nasıl Kurulur?
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Flash Chat v4.4.2 Nasıl Kurulur?
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke -> Php Nuke Modülleri
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
mavisce
Editör
Editör

MesajTarih: 2006-05-23, 00:17:22    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

inc/loyotus/user.php dosyasını ac ve içindeki private..... yazan biyer olucak ordaki true yerine false yaz ozaman sadece oplar özel msj gönderebilir kllanıcılar gönderemez irc komutlarınıda iptal etmen gerekir irç komutlarını bileneler y,ine gönderebilir irç komutlarını iptal etmek biraz karışıktır daha dograusu tüm komutları config.php içinde yazılması gerekiyor
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-17, 07:43:06    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
omermuhtar

MesajTarih: 2006-05-28, 00:09:42    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkdaşlar FlashChatv4[1].4.2 kurdum ama admin paneline giriyorum şifre vs istemiyor admin bölümü açiliyor oradaki buttonlara tıklıyorum bana hep şunu yazıyor hiç birşey açılmıyor phpnuke 7.8 kullanıyorum hep bunu yazıyor

FlashChat Administration Panel
This tool is designed to give FlashChat administrators multiple ways to view the chat logs, reset the chat logs, and add/edit/remove rooms. There are 6 logged messages. Configuration options for the chat can be set in the inc/config.php file, which comes with the FlashChat distribution.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
ND-TeaM

MesajTarih: 2006-05-28, 09:32:10    Mesaj konusu: Re: Flash Chat v4.4.2 Nasıl Kurulur? Alıntıyla Cevap Gönder

Config.php dosyasında admın sıfrenı degıstır ve log ları sıl kanal log larını..daha sonra tekrar at config.php dosyasını ve admın panelıne tekrar gırıs yap..
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger
GFG

MesajTarih: 2006-05-28, 12:37:31    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Recep114 :
Microchip Cok iyi Edersin Goruntulu felan Cok makbule gecer kardes amac 1 kişiye vercegin zamani boyle bise yaparak herkese vermen olur o acidan dedim yoksa no probLem..

Simdi flash chat icin goruntulu kuruluma basladim arkadaslar.
Umarim uykum gelmezde sorunsuz bitiririm,su dosyalari yuklesinde basliyalim : )
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
ND-TeaM

MesajTarih: 2006-05-28, 12:41:05    Mesaj konusu: Re: Flash Chat v4.4.2 Nasıl Kurulur? Alıntıyla Cevap Gönder

madem bu sekılde bır dokuman hazırlıyorsun arkadasım barı su flash chatte sadece kurulum degılde ayarlarının yapılması eklentılerınıde bılıyorsan onlarıda dokumana katarsan cok makbule gecerkı ve bu konuda moduller kısmında bence sabıtlenır cunku cogu arkadasımız bu konuda sorun yasıyor herkesın elınde kaynak oluR..Kolay gelsın
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger
GFG

MesajTarih: 2006-05-28, 15:33:13    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben bu kurulumu goruntulu anlattimda 914 mb yapti ben bunu nasil kucultupte sunacagim :s
goruntu ayri ses ayri yaptim mecburen,simdi program aramayada vaktim yok olsa bile programin adi sani yok :s ikisi bir arada kayit yapan ve az hafiza kaydeden bir program yokmu acaba :s
veya flash olarak versem bu defada takibasyonu zor olur.
Bir fikri olan varmi arkadaslar.
Başa dön
Bankocu
Editör
Editör

MesajTarih: 2006-05-28, 15:50:35    Mesaj konusu: Re: Flash Chat v4.4.2 Nasıl Kurulur? Alıntıyla Cevap Gönder

Şu aşağıdaki linkteki DivX Create Bundle 6.2 yi kur.
DownLoad Linki direkt: http://download.divx.com/divx/DivXCreate.exe
Register Linki direkt: http://www.soft-best.net/aspirin/d3c1a11fc3f04b81f2afc114cb66636c/15/DivX.Create.Bundle.6.2.zip

Bilgisayarındaki herhangi bir media dosyasını mouse ile tutup şu aşağıdaki çerçevenin içine bırakırsan anında DivX'e çevirir.

Programın açıklamalı linki de şu:

http://www.soft-best.net/en/detail/divx_create_bundle_62/

Kolay Gelsin.
Başa dön
omermuhtar

MesajTarih: 2006-05-28, 20:42:10    Mesaj konusu: Re: Flash Chat v4.4.2 Nasıl Kurulur? Alıntıyla Cevap Gönder

ND-TeaM :
Config.php dosyasında admın sıfrenı degıstır ve log ları sıl kanal log larını..daha sonra tekrar at config.php dosyasını ve admın panelıne tekrar gırıs yap..

chat klasöründe sadece birtane log.txt vardı içini boşaltım kayıt edip ftp ile yolladım config.php yi açtim adminpass yazan yeri şifrem ile deigştim olmadı yanı sorunu verdi admin paneli logini çikmiyor ve hiç birşey yapamıyos
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-17, 07:43:06    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
minber

MesajTarih: 2006-05-28, 21:28:45    Mesaj konusu: Re: Flash Chat v4.4.2 Nasıl Kurulur? Alıntıyla Cevap Gönder

Flash chatte admin girişinin yapıldığı yer config.php dosyasıdır.
www.siteadı.com/chat/admin/index.php olarak admin sayfasına girip buradan da oda isimlerini ve değişik ayarlamaları yapman gerekir.

Forumlarda Flaşh Chat ile ilgili yazılmayan bazı ayrıntılarada değinmek istiyorum. Tüm kullanıcılara faydalı olacağına inanıyorum:

1- Odanın saat ayarı sorunluysa, şu işlemi yapmalısınız:
.../chat/inc/config.php dosyasında şu satırı bul ve oradaki 0 değerini, odanızdaki saat sapması değeriyle değiştir. Örneğin, oda saati 45 dakika ileri olsun, Bu durumda = değerini 45 ile değiştirin.
'timeOffset' => 0,

2- Aynı dosyada odanın saat ayarını düzenlemek için 'timeStampFormat’ satırını şu şekilde değiştirin:
'timeStampFormat' => 'G:i',

3- Aynı dosyada her yazılan mesajla birlikte saatin de görülmemesi için 'labelFormat' satırını şu şekilde değiştirin:
'labelFormat' => "[USER] ",

4- Aynı ip ile bağlanma sınırını belirlemek için aynı dosyadaki şu satırın değeriyle oynamalısınız:
'loginsPerIP' => 10,

5- Eğer kullanıcılar oda sayfasının her mesaj yazılışında açık olan diğer internet sayfalarının üstüne çıkmasından rahatsız oluyorlarsa, 'splashWindow' satırını şu şekilde değiştirin:
'splashWindow' => false,

6- Bir odada bulunabilecek maksimum kişi sayısı şu satırda belirlenir:
'maxUsersPerRoom' => 50,

7- Odaya giren her üyeye otomatik olarak açılış mesajı yollamak için aynı dosyadaki şu satırın değeriyle oynamalısınız (değer 1 olursa, açılış mesajı gönderir. 0 olursa göndermez):
'auto_motd' => 1,

Not: Buradaki mesajı şuradan değiştirebilirsiniz: forum/chat/appdata/motd.txt . Türkçe karakterler kullanmayın. <B> </B>, <BR> tagları kullanabilirsiniz.

8- Odada kullanılan efektler (smile) içinde kullanılmasını istemedikleriniz varsa, //Smile settings satırının altındaki satırlarda değişiklik yapabilirsiniz. Görüntülenmesini istemediğiniz efektin başına // işaretini koymanız yeterli.

9- Odadan sık sık düşülüyorsa, "//Connection processing”de şu değişikliği yapın:
'autologoutAfter' => 600,
'autocloseAfter' => 36000,

10- Üyelerin dosya paylaşım izimlerini belirlemek için şu satırları kullanın:
'filesharing' => array(
'allowShareRoom' => false,
'allowShareChat' => false,
'allowFileExt' => 'zip,rar,jpg,gif,sit,pdf',
'maxFileSize' => 0.5*1024*1024,

11- Yasak(ban)lanan kişilerin odaya ne kadar süre giremeyeceklerini –saniye cinsinden- belirlemek için (360000= 100 saat):
//Ban processing
'autounbanAfter' => 360000,

12- Üyelerin istedikleri anda yeni oda açmalarını önlemek için
chat/inc/layouts/user.php deki 'allowCreateRoom' değerini false yapın.
'allowCreateRoom' => false

Kolay Gelsin
Başa dön
omermuhtar

MesajTarih: 2006-05-28, 21:50:43    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

KARDEŞİM iyide admine giriyoruz oda ismi vs degiştirmeye hiç bişi olmuyorki amdindeki buttonlara tıklıyorum açılmıyor bölümler amdine girince şifre vs istemiyor hep bu yazı çıkıyor

This tool is designed to give FlashChat administrators multiple ways to view the chat logs, reset the chat logs, and add/edit/remove rooms. There are 6 logged messages. Configuration options for the chat can be set in the inc/config.php file, which comes with the FlashChat distribution.

confing.php dosyaısnda adminpasi şifrem ile degiştim chat klasöründe bir tane log.txt var onun da içini boşaltım sifirladım update yaptım yine çalişmiyor
Başa dön
minber

MesajTarih: 2006-05-28, 22:10:52    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

omermuhtar :
KARDEŞİM iyide admine giriyoruz oda ismi vs degiştirmeye hiç bişi olmuyorki amdindeki buttonlara tıklıyorum açılmıyor bölümler amdine girince şifre vs istemiyor hep bu yazı çıkıyor

confing.php dosyaısnda adminpasi şifrem ile degiştim chat klasöründe bir tane log.txt var onun da içini boşaltım sifirladım update yaptım yine çalişmiyor

Ömer Muhtar kardeşim,
zaten admin panelinden herhangi bir şifre değişimi yapamazsın. Sadece odalarla ilgili isim değişikliği ve bazı farklı ayarlar yapabilirsin. Fakat admin panelinde hiç bir işlem yapılamıyorsa, muhakkak kurulumda bir eksiklik yapmışsın.

Genelde install yaparken bazı yerler atlanıyor. bence kurulumu tek tek yazarak yap. toplam 8 install yapılıyordu sanırım.

Eğerki root dizininden install dosyaları silmediysen yeniden install yap. Ancak dediğim gibi install yaparken 8 install olayınıda sırası ile tek tek gerçekleştir.
Başa dön
ZorcocuK

MesajTarih: 2006-05-28, 23:14:42    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hizli Kullanmaniz icin.

install_files
Sound
dosyalarini silin.

Acilis gorüntüsünü kafaniza gore degistirmek icin
Config.php dosyasini acin
icinde " beatfult_Skin " ( yanlis yazim olabilir. ) themes yada images dosyasindan uzantisini degistirerek kafaniza gore renk koyun ;)
Başa dön
omermuhtar

MesajTarih: 2006-05-28, 23:55:32    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yeniden kurdum admin panali yine olmadı Sad phpbb foruma daha önce kurmuştum sorunsuz çalişti ama phpnukede bu admin bölümü çalışmadı
Başa dön
oSmaneMRe

MesajTarih: 2006-05-29, 00:09:26    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

http://siteadresi/chat/admin.php calismiyor mu ?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yahoo Messenger MSN Messenger
bayburtlum

MesajTarih: 2006-05-29, 00:16:16    Mesaj konusu: flash chate Aguamp player'ı ekleme Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar Flash chate aguamp pleyar nasıl eklenir detaylı anlatacak arkadaş varmı daha önce sormuştum biraz acemi oldugum için yapamadım anlatacak arkadaşa şimdiden teşekkürler
Başa dön
oSmaneMRe

MesajTarih: 2006-05-29, 00:31:16    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

selim_akyurek :
<b>Arkadaşlar FlashChatin V4.5.2 versiyonunu kurdum.
Son günlerde birisi şifreyi buldu. Değiştirdim yine buldu.
En güvenli versiyon hangisi? bilen varsa lütfen yazsın</b>

4.5.6 ;) iyi calismalar.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yahoo Messenger MSN Messenger
oSmaneMRe

MesajTarih: 2006-05-29, 00:32:04    Mesaj konusu: Re: flash chate Aguamp player'ı ekleme Alıntıyla Cevap Gönder

bayburtlum :
arkadaşlar Flash chate aguamp pleyar nasıl eklenir detaylı anlatacak arkadaş varmı daha önce sormuştum biraz acemi oldugum için yapamadım anlatacak arkadaşa şimdiden teşekkürler

Modul klasorune atiyorsun hepsi bu. Kolay Gelsin. Ama Acilisini zorlar kimse girmeye bilir tavsiye etmem.
Başa dön
oSmaneMRe

MesajTarih: 2006-05-29, 00:33:32    Mesaj konusu: Re: Flash Chat v4.4.2 Nasıl Kurulur? Alıntıyla Cevap Gönder

minber :
Flash chatte admin girişinin yapıldığı yer config.php dosyasıdır.
www.siteadı.com/chat/admin/index.php olarak admin sayfasına girip buradan da oda isimlerini ve değişik ayarlamaları yapman gerekir.

Forumlarda Flaşh Chat ile ilgili yazılmayan bazı ayrıntılarada değinmek istiyorum. Tüm kullanıcılara faydalı olacağına inanıyorum:

1- Odanın saat ayarı sorunluysa, şu işlemi yapmalısınız:
.../chat/inc/config.php dosyasında şu satırı bul ve oradaki 0 değerini, odanızdaki saat sapması değeriyle değiştir. Örneğin, oda saati 45 dakika ileri olsun, Bu durumda = değerini 45 ile değiştirin.
'timeOffset' => 0,

2- Aynı dosyada odanın saat ayarını düzenlemek için 'timeStampFormat’ satırını şu şekilde değiştirin:
'timeStampFormat' => 'G:i',

3- Aynı dosyada her yazılan mesajla birlikte saatin de görülmemesi için 'labelFormat' satırını şu şekilde değiştirin:
'labelFormat' => "[USER] ",

4- Aynı ip ile bağlanma sınırını belirlemek için aynı dosyadaki şu satırın değeriyle oynamalısınız:
'loginsPerIP' => 10,

5- Eğer kullanıcılar oda sayfasının her mesaj yazılışında açık olan diğer internet sayfalarının üstüne çıkmasından rahatsız oluyorlarsa, 'splashWindow' satırını şu şekilde değiştirin:
'splashWindow' => false,

6- Bir odada bulunabilecek maksimum kişi sayısı şu satırda belirlenir:
'maxUsersPerRoom' => 50,

7- Odaya giren her üyeye otomatik olarak açılış mesajı yollamak için aynı dosyadaki şu satırın değeriyle oynamalısınız (değer 1 olursa, açılış mesajı gönderir. 0 olursa göndermez):
'auto_motd' => 1,

Not: Buradaki mesajı şuradan değiştirebilirsiniz: forum/chat/appdata/motd.txt . Türkçe karakterler kullanmayın. <B> </B>, <BR> tagları kullanabilirsiniz.

8- Odada kullanılan efektler (smile) içinde kullanılmasını istemedikleriniz varsa, //Smile settings satırının altındaki satırlarda değişiklik yapabilirsiniz. Görüntülenmesini istemediğiniz efektin başına // işaretini koymanız yeterli.

9- Odadan sık sık düşülüyorsa, "//Connection processing”de şu değişikliği yapın:
'autologoutAfter' => 600,
'autocloseAfter' => 36000,

10- Üyelerin dosya paylaşım izimlerini belirlemek için şu satırları kullanın:
'filesharing' => array(
'allowShareRoom' => false,
'allowShareChat' => false,
'allowFileExt' => 'zip,rar,jpg,gif,sit,pdf',
'maxFileSize' => 0.5*1024*1024,

11- Yasak(ban)lanan kişilerin odaya ne kadar süre giremeyeceklerini –saniye cinsinden- belirlemek için (360000= 100 saat):
//Ban processing
'autounbanAfter' => 360000,

12- Üyelerin istedikleri anda yeni oda açmalarını önlemek için
chat/inc/layouts/user.php deki 'allowCreateRoom' değerini false yapın.
'allowCreateRoom' => false

Kolay Gelsin

Ellerine saglik.
Guzel bir calisma. Wink
Başa dön
bayburtlum

MesajTarih: 2006-05-29, 00:42:20    Mesaj konusu: Re: Flash Chat v4.4.2 Nasıl Kurulur? Alıntıyla Cevap Gönder

bayburtlum demiş ki:

DoctoR-X demişki :
Modul klasorune atiyorsun hepsi bu. Kolay Gelsin. Ama Acilisini zorlar kimse girmeye bilir tavsiye etmem.

herhalde bu konuyu detaylı anlatacak arkadaş yok..??
Başa dön
GFG

MesajTarih: 2006-05-29, 00:48:46    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Burayi okursan farkli birsey degil arakadasim

http://eski.netopsiyon.com/postxf7246-0-60.html

ama sen hem nuke hemde flash chatmi kullanmak istiyorsun once onu bi aciklarmisin.
-------------
DoctoR-X demişki :

doktor bu sekilde anlatirsan kim anlar :)
Başa dön
GFG

MesajTarih: 2006-05-29, 00:51:33    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ZorcocuK :
Hizli Kullanmaniz icin.

install_files
Sound
dosyalarini silin.

Acilis gorüntüsünü kafaniza gore degistirmek icin
Config.php dosyasini acin
icinde " beatfult_Skin " ( yanlis yazim olabilir. ) themes yada images dosyasindan uzantisini degistirerek kafaniza gore renk koyun ;)

Arkadasim zaten install.php ile install_files mecbur sileceksiniz...
Başa dön
bayburtlum

MesajTarih: 2006-05-29, 00:59:09    Mesaj konusu: Re: Flash Chat v4.4.2 Nasıl Kurulur? Alıntıyla Cevap Gönder

sadece flash chate kurmak istiyorum arkadaşım
Başa dön
GFG

MesajTarih: 2006-05-29, 06:41:20    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

o zaman sen flash chat kurduysan bu uygulamayi yapacaksin.

http://eski.netopsiyon.com/postxf7246-0-60.html

sadece index.html deki alt frame ye kurdugun flash chat dosyasinin yolunu yazacaksin.

anlamadigin yada yaptigin uygulamayi yazsan daha iyi yardimci oluruz.nerde takildin?
aksi taktirde verdigim aciklamalari okuyup yaptiysan sorun cikmamasi gerek.
Başa dön
omermuhtar

MesajTarih: 2006-05-29, 21:20:00    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

omermuhtar :
yeniden kurdum admin panali yine olmadı Sad phpbb foruma daha önce kurmuştum sorunsuz çalişti ama phpnukede bu admin bölümü çalışmadı

yokmu bir çözümü phpnukede flash cihat admin panelini çalıştıra bilen varsa bir YARDIM etsin plz
Başa dön
mavisce
Editör
Editör

MesajTarih: 2006-05-29, 21:50:39    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

admin paneline girmek için üye isminle admin ismini aynı olması gerekiyor eger admin nicinle üye ismin aynı degilse giriş yapamazsın aynı degilse bi degiştir ve dene yada üye ismine adminlik ekle öyle dene
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke -> Php Nuke Modülleri Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
4. sayfa (Toplam 10 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız