Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 824
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 google adwords hakkında..
(3054 okuma, 0 yanıt)
 adwords ceki..
(4084 okuma, 3 yanıt)
 adsense iletisim adresi..
(2909 okuma, 0 yanıt)
 Adsense için BIC Kodları..
(3163 okuma, 0 yanıt)
 Google ne demek istedi ? ..
(10627 okuma, 15 yanıt)
 Formlara otamatik Adsense..
(4893 okuma, 3 yanıt)
 sitenin sağ tarafına sabi..
(4073 okuma, 2 yanıt)
 adsense hesaplarinizi gun..
(2685 okuma, 0 yanıt)
 adwors dan 100 tl kazanın..
(2691 okuma, 0 yanıt)
 Google Adsense İlgili sor..
(5642 okuma, 5 yanıt)
 Googleden mail geldi. Bed..
(19849 okuma, 33 yanıt)
 Google'den herkese 50 ytl..
(5496 okuma, 5 yanıt)
 Googlede En Çok Aranan Ke..
(4265 okuma, 1 yanıt)
 site ismini google www.si..
(3129 okuma, 1 yanıt)
 Guncel Filtre..
(3410 okuma, 1 yanıt)
 Netopsiyon Google adsense..
(11771 okuma, 16 yanıt)
 Adsens konu silinmiştir. ..
(3689 okuma, 2 yanıt)
 Adsense reklamların ile b..
(4214 okuma, 2 yanıt)
 Şiir Modülüne Nasıl Adsen..
(10573 okuma, 15 yanıt)
 google ozel arama hakinda..
(3478 okuma, 1 yanıt)
 Arama için adsense kodlar..
(3295 okuma, 1 yanıt)
 Adsense hakkında soru..
(3599 okuma, 2 yanıt)
 Google Adsense İlk Ödemey..
(34526 okuma, 55 yanıt)
 Google Internet Reklamcil..
(3916 okuma, 2 yanıt)
 Haber ve diğer modullere ..
(5936 okuma, 6 yanıt)
 Google Adsense ile en çok..
(18970 okuma, 32 yanıt)
 Google Adsense Küçük İpuç..
(3398 okuma, 0 yanıt)
 Adsense Kodlarını Sitede ..
(3337 okuma, 2 yanıt)
 Google Ban Nedir ?..
(3373 okuma, 0 yanıt)
 Google Servisleri..
(3677 okuma, 0 yanıt)
 Google Adsense Reklamı..
(3768 okuma, 3 yanıt)
 Tıklanabilir Alanlar..
(4187 okuma, 2 yanıt)
 AdSense Tavsiyeleri progr..
(2829 okuma, 0 yanıt)
 google adsens'e 1 yıldır ..
(5236 okuma, 5 yanıt)
 Google adsense 4 aydir Ha..
(5695 okuma, 6 yanıt)
 Google bunu nasıl yapar?..
(3813 okuma, 2 yanıt)
 Linkz..
(3727 okuma, 2 yanıt)
 Adsense'de target=_blank ..
(7220 okuma, 6 yanıt)
 Haberlerin içinde Puan'la..
(8597 okuma, 12 yanıt)
 Google Adsense Hakkındaki..
(23138 okuma, 41 yanıt)
 Google adsense kodları il..
(4141 okuma, 3 yanıt)
 google reklami (php-nuke&..
(2969 okuma, 0 yanıt)
 Önemli!!!Adsense Gizlilik..
(2931 okuma, 0 yanıt)
 Adsense çek Onay & Te..
(13274 okuma, 16 yanıt)
 Mozillada Neden görünmüyo..
(4856 okuma, 3 yanıt)
 adsense kodları ekleme.....
(8368 okuma, 8 yanıt)
 Google Adsense Hesabımı y..
(4327 okuma, 3 yanıt)
 gittigidiyor..
(8935 okuma, 8 yanıt)
 Haber Devamına Google Ads..
(5694 okuma, 4 yanıt)
 Adsense..
(2885 okuma, 0 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Google Adsense ile para kazanan varmı?
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Google Adsense ile para kazanan varmı?
Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Google -> Google Adsense & Adwords
Önceki başlık :: Sonraki başlık  

Google Adsense'ten hesabınıza hiç para yattımı?
Evet, param yattı
31%
 31%  [ 13 ]
Hayır henüz yeterli bakiyeye ulaşamadım.
46%
 46%  [ 19 ]
Maalesef benim de hesabımı kapattılar.
21%
 21%  [ 9 ]
Toplam Oylar : 41

Yazar Mesaj
ozcancagirici

MesajTarih: 2006-04-18, 21:10:15    Mesaj konusu: Google Adsense ile para kazanan varmı? Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar benim de adsense hesabım saçma sebeplerden dolayı kapandı. Bende merak ediyorum. Acaba adsense reklamlarından şimdiye kadar para kazanan oldumu?Yani parası hesabına yatan .Bunun için bir anket hazırladım.Yorumlarınızı ve oylarınızı merakla bekliyorum.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-04-25, 10:11:30    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
serserialper21

MesajTarih: 2006-04-18, 21:28:25    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Birçok kişi'nin hesabı boyle sebepsiz yere kapatıldı
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
ozcancagirici

MesajTarih: 2006-04-18, 21:34:10    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Acaba bu netopsiyon ekibi google dan para alıyormu? Gerçekten google mı haklı biz düzenbazız, onu merak ediyorum.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Aliosman
Teknik Yönetici
Teknik Yönetici

MesajTarih: 2006-04-18, 23:46:34    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Şimdi dürüst olun arkadaşlar!

1-Hile yapıyor musunuz?
2-Arkadaşlarınıza girdikçe tıklayın diyor musunuz?
3-İstediğiniz reklam çıkması için çeşitli hileler kullanıyor musunuz?

Google a hile yapıyorsanız bunu yediremiyorsunuz. Kontrol mekanizmaları oldukça iyi.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
serserialper21

MesajTarih: 2006-04-18, 23:49:58    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Peki ali osman abi google değilde bı gittigidiyor'a falan bir numara yedirebiliniyormu_?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
Aliosman
Teknik Yönetici
Teknik Yönetici

MesajTarih: 2006-04-19, 00:04:32    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gittigidiyor arada bir kontrol ediyor. Bundan yaklaşık 2-3 ay önce bir uyarı yaptılar. Şu sponsor link uygulaması varya onun üstünde bizi desteklemek için tıklayın diyordu. Onu kaldırmamı istediler. Büyük ortaklık sunanlar hile ayıklama özel teknikleri kullanıyorlar. Ufak yerler hileleri yer ama diğerleri yemez.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
ozcancagirici

MesajTarih: 2006-04-19, 08:52:05    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

webmaster :

1-Hile yapıyor musunuz?

Google a hile yapıyorsanız bunu yediremiyorsunuz. Kontrol mekanizmaları oldukça iyi.

Hile yapmadaım ama arkadaşlarıma tıklamaya göre ücret alıyorum demiştim.Ama bu sebepten dahi olsa hesabımın kapatılması yinede haksızlık.
Başa dön
HunTürk

MesajTarih: 2006-04-19, 12:35:48    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

100 geçtik..Herhangi bir uyarı gelmedi. Hile falanda yapmadık. 2 hafta pin kodunu önce gönderdik diye bir e-posta gelmişti. Şimdi pin kodunu bekliyorum.
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-04-25, 10:11:30    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
hakan
Editör
Editör

MesajTarih: 2006-04-19, 13:48:13    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

valla hile yapmıyoruz, beş ay oldu google reklamlarını yayınlamaya başlayalı 40 dolar para birikmiş hesapta bakalım alabilecekmiyiz para?
Başa dön
Ahmet

MesajTarih: 2006-04-19, 17:39:19    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

siz hile yapmıyorsunuz peki sizin adınıza başkaları yapıyor
olabilirmi? örneğin düşmanlarınız yapılmayacak şeyleri yapıyor...
veya siz bilmeden hile yapıyor olabilirmisiniz?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
yenibir

MesajTarih: 2006-04-19, 18:15:10    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

webmaster :

1-Hile yapıyor musunuz?

Hile Yapmıyorum ama tıklamalarımda sayılmıyo Confused
evet diyorum bundan daha doğal ne olabilir ki
o nası bişe bilmiyom ama özellikle googleye hile yapmıyom hiçbir şekilde

denemek için bazen msndeki arkadaşlara tıklatıyom özellikle firefox ve adsense tavsiye tıklamaları sayılmıyo Confused 1 ay falan oldu toplam 15 usd

Gittigidiyorda ha keza ööle 3 kampanya oluşturdum hile yok
1. kampanya güsel günlük ortalama 8-10 tıklam gözüküyo diğerlerinde tık yok sadece benim tıklamalarım sayılsa 1 er tane olmalı Confused
1.5 ay oldu 8.50 ytl Confused

Sırada bonuspara ve ultra sponsor var bakalım sonuç ne olacak onlarıda bekliyorum sonuçlarını ...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger
a

MesajTarih: 2006-04-19, 18:16:20    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Google Adsense reklamlarından para kazanmanın en önemli bir yanıda reklamları yerleştirdiğiniz yerlerdir.Aşağidaki resimde koyu olan yerler en çok tıklanan yerlerdir reklam yerleşimini aşağidaki resime göre yaparsanız kazançlarınız artacaktir.

Not : Hesabi açik olupta az kazananlar için...
Başa dön
vys

MesajTarih: 2006-04-19, 18:50:54    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

herhalde sen almissindir ?

walla anladim ki onlarin reklamini ücretsiz sekilde yayinliyoruz...
Başa dön
ozcancagirici

MesajTarih: 2006-04-19, 19:35:37    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Pasha72 :
herhalde sen almissindir ?

walla anladim ki onlarin reklamini ücretsiz sekilde yayinliyoruz...

sana sonuna kadar katılıyorum. Google 'ın en büyük olma taktiği bu heralde. Adwords ten paraları topluyor. Adsens cilere reklamları bedava yayınlatıyor. Bana attıkları maillerde dedikleri şu: Reklamverenlere paralarını geri verecez diyorlar. Ben ilk reklamı mayıs 2005 te yayınladım. o tarihte alınan parayı kime iade ediyorsun sen ya. Göz göre göre Amerikan ekonomisini güçlendiriyormuşuz başka bir şey değil. Bundan sonra yabancı firmaların reklamlarına karşıyım.
Başa dön
spacist

MesajTarih: 2006-04-21, 14:30:03    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Şöyle bir uygulama var eğer sitenizden yapılan tıklama hileli sayılıyorsa, reklam verenin parasını da geri yatıryorlar. Kendi sitemde Adsenseden aldığım parayı çekip adwords e yatırıyorum. Bir kaç sefer kotam dolduğu halde reklamlarım devam etti.

Ayrıca hile konusunda gerçekten rakiplerinizden korkabilirsiniz. Onların şikayetleri üzerine hesap bilgilerini yeniliyorlar. O yüzden mümkün olduğu kadar reklamlara tıklayın gibi ifadeler kullanmayın. Ayrıca reklamınızla içeriğinizin birbirinden ayırt ediliyor olması gerekiyor diye bir yazı vardı kullanım klavuzunda. Ayrıca hile olarak sayılan şeylerden biride site içeriğine uygun olmayan sadece reklam çıksın diye konulanyazılar olabilir(bunu tahmini söylüyorum:))

Ben şu ana kadar yaklaşık 600 YTL çektim, tek sorunum bankadan parayı çekmek çok zorolmakta. Citibank çeki yolluyorlar fakat citibank bozmam diyor, diğer banklalar çok masraf alıyor. Tavsiyen.. Paranız iyice birikmeden çekmeyin.

Ayrıca çeki kolay ve az masraflı bi banka şubesi biliyorsanız çok sevirim burayayazarsanız
Başa dön
oyuncutr

MesajTarih: 2006-06-08, 21:59:26    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bişi sorcam sen google adsense hesap paneline her yerden giriyormusun.
Mesela kafeden?

Böyle bişi yapıyorsan Self click olarak algılanabilir. buna dikkat etmek gerekir.

Adamlar müneccim değiller ki senin bunu farkında olmadan yaptığını bilsinler. Benim arkadaşımın bilgisayarı yoktu. Internet cafeden sitesini hazırlayıp içerik ekliyordu. Geçen gün geldi şunu söyledi. "Abicim google parası ile bilgisayar aldım artık kafede sürünmek yok" Very Happy

Bir başka arkadaşım. (mikrop.net sahibidir. ismi burak) googldan aldığı 13 bin dolarlık çeki bana gösterdi. Gözümle gördüm ( Web cam dan)

hile yapmıyorum diyorsun benim aklıma başka bişi gelmio farkında olmadan yanlış bişiler yapıyor olmalısın. Durduk yere hesap kapanmaz. Hele hele bedava reklamları yayımlamak gibi bir politikası olacağını sanmıyorum. Yıllık cirosu bu ülkenin Yıllık gelirinin neredeyse yarısı olan bir firmadan böyle küçük işler beklemek mantıklı değil.

Zira bir kişi AIHM ye dolandırıcılık davası açıp kazandığını düşünün. Örnek teşkil edilir ve heralde artık 1 milyon kişi dava açar tazminat için. Türkiye'de internete bakış açısı biraz farklı sanırım. Webmaster olma bazında bakarsak.

Ayrıca Google bu işi dahayeni yapmıyor ki. Biz interneti bilmezken adamlar bu işlerin içindeydi belkide. Yani yıllarca para alamamış kişiler heralde reklam almaya devam etmezlerdi.

Bizde bir defa webmaster mantığı yok. Aslında şunaolgunluk desek daha iyi olur. 2 ay kasıp asp öğrenen, Dreamweaver'i çat pat kullanan herkez kalkıp site açıyor. Bu forumdaki sorulanlara vede anlatılanlara bakın. Dikkat edeceksiniz portak nokta HTML bilgisinin yetersiz oluşudur.

Ben şunu diyorum Google = HTML Bütün sitenizi HTML ile yapın benden size 100% garanti ne aratırsanızaratın arama sonuçların siteniz muhakkakki çıkacaktır.

Bu işin raconun HTML kodlarında yatar.

web sitenizde index.asp?module=content&id=2 gibi bir dizilim varsa googlın sizi bulmasını beklemeyin.

mesela bu urlde web masterlar için m e t a taglarını anlatan bir makale olduğunu düşünelim.

Hata 1 id kullanılıyor yan makalenin veritabanındaki idisi. Kim ne bilsin senin veritabanındaki 2 idili yazının içeriğini yada başlığını.

Çözüm? linklendirmede makale idisi değil makale başlığı kullanıla bilir?

index.asp?module=content&title=m e t a taglar
gibi

Bu bile yeterli değil. En güzeli nedir
www.zzzsitemzzz.com/icerik/webmaster-m e t a-taglar.htm
işte google'ın işini kolaylaştıran bir mantık. Google ilk önce sizi bulacaktır. SEO Rules Very Happy

Şöyle düşünün arama motoru bizim için bir nimettir. Ama biz zahmet edit arama motorunun bizi bulmasını kolaylaştırmıyoruz.

Konu ile alakasız bir şekle dönüştü yazım. Özürdilerim.
Başa dön
ergin53

MesajTarih: 2006-06-27, 22:09:22    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

benim googleye üyeliğim bile yok :)
Başa dön
LaFaRGe

MesajTarih: 2006-11-05, 13:49:37    Mesaj konusu: Re: Google Adsense ile para kazanan varmı? Alıntıyla Cevap Gönder

Benim adsense hesabımdan şimdiye kadar 2000$ kazanç sağladım. Bu kazancı direk ben almadım ama sonuçta girdi çıktıları ben takip ediyordum hesap benim üzerimeydi. İşin püf noktalarını bizim eleman çok iyi biliyor sanırım..

Birde hesabınıza havale olayına dönün çek muhabbeti bana ters geliyor ;)
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
hyilmaz99

MesajTarih: 2007-12-19, 21:42:06    Mesaj konusu: Re: Google Adsense ile para kazanan varmı? Alıntıyla Cevap Gönder

forumda arama yaparken bu başlıkla karşılaştım.. yeni başlık açmak istemyorum. ama birşey merak ediyorum. sitemi daha önce eğişik sunucularda kurmuştum. ama şimdi kurduğum siteye yönlendirebilmek için o sunuculara index.htm dosyası yaptım. bu sayfalara reklam koyabilirmiyim. koyduğum bu reklam bana gelir getirir mi? veya aldığım reklamı istediğim sitede kullanabilirmiyim..

herkese iyi bayramlar
Başa dön
Sercan

MesajTarih: 2007-12-20, 14:13:30    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

istediğin her sayfaya reklam koyabilirsin.girişe reklam koymak pek faydalı olmaz en çok hit alan modüllerine reklam eklemek en mantıklısı.
Başa dön
hakan
Editör
Editör

MesajTarih: 2008-03-24, 11:29:46    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu konuyu güncel tutayım istedim, google adsense kazançlarınız nasıl arkadaşlar ?
Başa dön
Sercan

MesajTarih: 2008-03-24, 15:34:20    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

benim min 4-6$ max şu sıralar 7-8$
dünya ekonomisiyle ilgili bir düşüş varmış adsense gelirlerinde ama hayırlısı :)
Başa dön
hakan
Editör
Editör

MesajTarih: 2008-03-24, 16:25:18    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

şu ara fena düşme var 45 tıklamaya 0,98 usd :S şaşırdım görünce o yüzden konuyu güncelledim bu sorun sadece bende mi diye, bu tıka bu para çok az!
Başa dön
İrfan

MesajTarih: 2008-03-24, 17:53:45    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hakan :
şu ara fena düşme var 45 tıklamaya 0,98 usd :S şaşırdım görünce o yüzden konuyu güncelledim bu sorun sadece bende mi diye, bu tıka bu para çok az!

11 Tıklamaya 0,47 USD genel bir düşüş var sanırım.

Birde bu pin olayı kalktı mı? hesap bakiyesi 50 USD geçtiğinde pin kodu gönderiliyordu. Hesap Bakiyem 93,45 USD ortada pin falan yok. Confused
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger
mersoy

MesajTarih: 2008-03-24, 18:27:27    Mesaj konusu: Re: Google Adsense ile para kazanan varmı? Alıntıyla Cevap Gönder

buradaki orantısızlık nedendir?
11 tıklama 0,47 USD, 45 tıklama 0,98 USD
hakan arkadaşımın yaklaşık 1,92 olması gerekmezmi (en azından ortalamada)

reklamın cinsine göre tıklama ücreti değişiyor mu?
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Google -> Google Adsense & Adwords Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
Sayfaya git 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız