Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 849
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 php-nuke otomatik site ma..
(17114 okuma, 20 yanıt)
 SEO Sözlük..
(6726 okuma, 2 yanıt)
 Google Büyük Bir Sorun..
(3986 okuma, 0 yanıt)
 Backlink'nizi artırın..
(3901 okuma, 0 yanıt)
 Ücretli Seo Yaptırıcam Bi..
(6061 okuma, 5 yanıt)
 backend.php'ye nasıl peha..
(4561 okuma, 1 yanıt)
 Sitenizin Alexa değerini ..
(23 okuma, 2 yanıt)
 Seo ile Klasör ismi gibi ..
(7533 okuma, 5 yanıt)
 Php olan uzantiyi degisme..
(14967 okuma, 21 yanıt)
 daha once kurdugum bi seo..
(5772 okuma, 4 yanıt)
 netopsiyon neden pehaspes..
(13787 okuma, 14 yanıt)
 Arama Optimizasyonu..
(51029 okuma, 63 yanıt)
 Sadece 30 Dakikada l utf-..
(9512 okuma, 10 yanıt)
 Forum Rss dosyasını pehas..
(3969 okuma, 0 yanıt)
 nuke için yeni bir seo yö..
(15919 okuma, 19 yanıt)
 backend ve sitemap vb. pe..
(4597 okuma, 2 yanıt)
 iframe blok ve backend.ph..
(15678 okuma, 19 yanıt)
 Google Meta Keywords ile ..
(3994 okuma, 0 yanıt)
 Google dürüstlüğü sever..
(7860 okuma, 6 yanıt)
 Footer daki site map link..
(4136 okuma, 1 yanıt)
 Veri tabanından veri çeke..
(3891 okuma, 0 yanıt)
 nsn NEWS seo sorunu..
(10615 okuma, 12 yanıt)
 Arama Optimizasyon Döküma..
(6780 okuma, 5 yanıt)
 VBulletin gibi Tag sistem..
(8772 okuma, 8 yanıt)
 Site Google Arama motoru ..
(3673 okuma, 0 yanıt)
 pehaspeajaxseo uyguladım ..
(4688 okuma, 2 yanıt)
 nukede h1 ve h3 tag kulla..
(5245 okuma, 2 yanıt)
 sayfa gerileme hakkında..
(5696 okuma, 2 yanıt)
 iyi index lenen makale si..
(8082 okuma, 6 yanıt)
 Pehaspe seo eklentisi ari..
(12379 okuma, 14 yanıt)
 Pehaspe html seo ya modül..
(3864 okuma, 0 yanıt)
 yeni sitemap oluşturmanı..
(14101 okuma, 14 yanıt)
 googlede bu bir faktörmü..
(4867 okuma, 1 yanıt)
 Pehaspe Seo - Linkler seo..
(5763 okuma, 3 yanıt)
 Haberler 15 dakika sonra ..
(15723 okuma, 20 yanıt)
 haber tags..
(3603 okuma, 0 yanıt)
 Google Modul İçersindeki ..
(5722 okuma, 3 yanıt)
 Optimize Küçük İpuçları..
(6282 okuma, 3 yanıt)
 Arama Motorlarında Yüksel..
(8793 okuma, 7 yanıt)
 google aramalarında isted..
(19017 okuma, 18 yanıt)
 googlede 2. sıradayım fak..
(16070 okuma, 22 yanıt)
 SEO - Arama Motoru Optimi..
(7229 okuma, 4 yanıt)
 Google Site Bağlantıları..
(10065 okuma, 10 yanıt)
 Faydalı Linkler..
(10480 okuma, 6 yanıt)
 Dinamik Title Eklentisini..
(8237 okuma, 6 yanıt)
 NSN NEWS Pehaspe Seo..
(9697 okuma, 9 yanıt)
 aradıgım seoolar..
(3650 okuma, 0 yanıt)
 pehaspeajaxseo Yardım..
(4271 okuma, 0 yanıt)
 video stream'e seo uygula..
(11459 okuma, 13 yanıt)
 Köşe Yazıları Modülüne Di..
(27937 okuma, 38 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - site hiti artırma yöntemi banner takas
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

site hiti artırma yöntemi banner takas

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
komutan1905

MesajTarih: 2006-06-26, 19:52:14    Mesaj konusu: site hiti artırma yöntemi banner takas Alıntıyla Cevap Gönder

http://bannertakas.com/ bu site sayesinde sitenizin hitini artırmanız mümkün.tek yapmanız gereken size verilen banner kodunu sitenize yerleştirmek..başka sitelerin reklamı sizdede çıkacak ama aynı şekilde sizin site reklamınızda o hedef sitelerde çıkacak..çok iyi bir yöntem öneririm.. Wink
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-03-29, 15:50:15    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
Ertugrul

MesajTarih: 2006-07-08, 15:29:33    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bir benzeri için bkz. www.anahtars.com

ben bunu tavsiye ediyorum
çok ayrıntılı ve kullanışlı bir kontrol paneli var.
çok güzel düşünülmüş

bannerlarınızın istatistikleri, 4-5 tane farklı boyutlarda banner imkanı vs..

ayrıca yeni üyelerine 2000-4000 gibi gösterim hakkı hediye ediyor diye biliyorum.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
hakan
Editör
Editör

MesajTarih: 2007-08-16, 18:22:07    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bende bu sistemi kullanmaya başladım(anahtars.com), ilk olarak 8000 gösterim verdiler (iyi bir rakam) aramızda kullanan var mı? iyi ya da kötü yönleirini bu başlık altından yazalım
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
KISASLI

MesajTarih: 2007-08-16, 18:37:33    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

peki bu sitedeki bannerları kendi siteme nasıl ekleyecem yani banner bölümüne yoksa alttarafa toplist gibi saedece ekleniyor
Başa dön
hakan
Editör
Editör

MesajTarih: 2007-08-16, 18:44:03    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

öncelikle üye oluyorsun, sistem sana sitene eklemen kodu veriyor, bunun yanında sende diğer sitelerde yayınlanması için banner ekliyorsun, banner yapım aracı şeklinde pek grafik bilgisi olmayanlar için düşünülmüş güzel bir sistem var, kodları sitede istediğin yere ekliyorsun, ben en alta ekledim, toplist kısmı ;)
Başa dön
hakan
Editör
Editör

MesajTarih: 2007-08-17, 17:05:18    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

agire_sores :
http://banner.tatbim.de

Bu site de güzel bi ara kullanmıştım

bu siteyi ilk kez duydum Rolling Eyes
anahtars baya iyi bakalım, umarım başarılı oluruz
Başa dön
sistemguru

MesajTarih: 2007-08-17, 23:05:56    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

merhaba arkadaşlar ben www.bannertakas.com un sahibiyim uzun zaman önce phpbb ile tanıştığım ilk zamanlarda netopsiyon.com un çok faydasını gördüm favori sitemdi buradan netopsiyon yöneticilerini teşekkür ediyorum o zamandan bu zamana çok zaman geçti ve 1 senedir askerim ve bu süre zarfında hiç netopsiyona girmemiştim sitenin görünümü falan baya bi değişmiş bugün bannertakas.com un istatistiklerine bakarken netopsiyon.com dan gelen hit gördüm ve girdim bu konu açılmış yorumlarınız için teşekkür ederim. sistemi biraz tanıtmak istiyorum site 2seneden fazladır hizmet vermekte ve her geçen gün büyümekte üyeleri onaylarken seçici davranıyoruz önüne gelen her siteyi kabul etmiyorum ücretsiz hostlarda barınan ve .com .net ve .org vb. olmayan domainlerinde üyelikleri onaylanmıyor. üye olduğunuzda başlangıç olarak 2000 kredi yani 1000 gösterim hakkınız oluyor ve üyeliğiniz onaylandığı anda reklamınız gösterime giriyor. günlerce sitenizde belli bir gösterim yaptıktan sonra onaylanma gibi bir şartımız yok sitenizin onaylanması için gereken bir diğer unsurda kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra html kodunuzu sitenize eklemek ve sisteme 468*60 boyutlarında en az 1 banner eklemek en fazla 5 beş farklı banner ekliyebilirsiniz. ve türkiyede ki en iyi banner takas oranını ben veriyorum 5/4 yani sitenizde 5 reklam gösterildiğinde bu size diğer sitelerde gösterilmek üzere 4 gösterim hakkı verir. daha fazla bilgi almak isteyen arkadaşlar olursa msn adresim sistemguru@hotmail.com bu arada şafak : 87 :) neyse çenem düştü biraz bu kadar yeter sanırım.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
bardas

MesajTarih: 2007-08-18, 10:13:30    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sistemguru :
merhaba arkadaşlar ben www.bannertakas.com un sahibiyim uzun zaman önce phpbb ile tanıştığım ilk zamanlarda Netopsiyon.com un çok faydasını gördüm favori sitemdi buradan Netopsiyon yöneticilerini teşekkür ediyorum o zamandan bu zamana çok zaman geçti ve 1 senedir askerim ve bu süre zarfında hiç netopsiyona girmemiştim sitenin görünümü falan baya bi değişmiş bugün bannertakas.com un istatistiklerine bakarken Netopsiyon.com dan gelen hit gördüm ve girdim bu konu açılmış yorumlarınız için teşekkür ederim. sistemi biraz tanıtmak istiyorum site 2seneden fazladır hizmet vermekte ve her geçen gün büyümekte üyeleri onaylarken seçici davranıyoruz önüne gelen her siteyi kabul etmiyorum ücretsiz hostlarda barınan ve .com .net ve .org vb. olmayan domainlerinde üyelikleri onaylanmıyor. üye olduğunuzda başlangıç olarak 2000 kredi yani 1000 gösterim hakkınız oluyor ve üyeliğiniz onaylandığı anda reklamınız gösterime giriyor. günlerce sitenizde belli bir gösterim yaptıktan sonra onaylanma gibi bir şartımız yok sitenizin onaylanması için gereken bir diğer unsurda kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra html kodunuzu sitenize eklemek ve sisteme 468*60 boyutlarında en az 1 banner eklemek en fazla 5 beş farklı banner ekliyebilirsiniz. ve türkiyede ki en iyi banner takas oranını ben veriyorum 5/4 yani sitenizde 5 reklam gösterildiğinde bu size diğer sitelerde gösterilmek üzere 4 gösterim hakkı verir. daha fazla bilgi almak isteyen arkadaşlar olursa msn adresim sistemguru@hotmail.com bu arada şafak : 87 :) neyse çenem düştü biraz bu kadar yeter sanırım.

Sitenizi Yeni Kullanmaya Başladım Güzel Bir Olay Fakat Sisteminizi Kullanmayacağım bu gidişle cinsellik ve arkadaşlık sitelerini ne yaptıysam kapatamıyorum çok güzel katogorize etmişssiniz fakat benim sitem ile arkadaşlık cinsellik siteleri ile aynı katogoriye sokmuşşsunuz o katogoriyi kapatsam o zaman hiç birşey kalmıyor o yüzden bazen kullanmamayı düşünüyorum sitemde yer veriyorum gerçekten güzel bir olay fakat arkadaşlık sitelerini geçtim adult sitelerine açılıyor .. Bununla ilgili bir seçicilik yaparsanız memnuniyet duyacağım saygılarımla...
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-03-29, 15:50:15    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
sistemguru

MesajTarih: 2007-08-18, 22:43:32    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

@bardas ben normalde adult siteleri kabul etmiyorum ama bazı siteler iki gün sonra içeriğini tamamen değiştirerek adulta dönüyor neden çünkü hit çok bizim milletimiz adulta meraklı eğer sitelerin isimlerini biliyorsan bana bildirirsen hemen üyeliklerini siliyim. msn adresim : sistemguru@hotmail.com buradan da iletişim kurabiliriz. uyarın için sağol
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
bardas

MesajTarih: 2007-08-19, 21:44:23    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Elbetteki Gözlemlediklerimi Sana Mail olarak atıyorum Zira Sitemde % 65 Bayan Üye Bazen mesajlar geliyor rahatsız olduklarını iletiyorlar kızarıyorum Sad
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız