Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 900
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 Moko.Page.Lc OnLine Müzik..
(5714 okuma, 0 yanıt)
 nerden ve nasıl bulmuş an..
(7154 okuma, 3 yanıt)
 Bu joyjamal da kim ya......
(5988 okuma, 3 yanıt)
 Otomatik Ping Kupon Kodla..
(6426 okuma, 3 yanıt)
 Google translatein Beşikt..
(9139 okuma, 7 yanıt)
 Rapid prenium üyeliği ola..
(4136 okuma, 0 yanıt)
 picasa foto albüm sorun..
(5087 okuma, 1 yanıt)
 Site Üzeirnden sms gönder..
(5514 okuma, 2 yanıt)
 Php Nuke Hosting Sitesi Y..
(6718 okuma, 5 yanıt)
 Flash Bellek Sorunu ; bel..
(7565 okuma, 5 yanıt)
 Sitenizin Alexa daki yeri..
(7931 okuma, 6 yanıt)
 r10 davetiye lazım arkada..
(16900 okuma, 19 yanıt)
 Siteme Başka Siteden Giri..
(4973 okuma, 1 yanıt)
 Metacafe de Kapandı..
(10583 okuma, 11 yanıt)
 Php Video Scripti..
(7316 okuma, 5 yanıt)
 Video Upload..
(3845 okuma, 0 yanıt)
 Rock Sitesi Projesi İçin ..
(11474 okuma, 10 yanıt)
 pr 3 siteden link takas e..
(5522 okuma, 2 yanıt)
 Bad Gateway hatası..
(3679 okuma, 0 yanıt)
 Tarayıcı Uyumsuzlukları T..
(5641 okuma, 2 yanıt)
 yardım siteye canlı kamer..
(9569 okuma, 6 yanıt)
 Beyazhost'dan Reseller Ka..
(6755 okuma, 4 yanıt)
 VPS Host Hakkında Bilgisi..
(5058 okuma, 1 yanıt)
 alan adımın hangi hostta ..
(4625 okuma, 1 yanıt)
 f5haber.com un çalışma si..
(6310 okuma, 3 yanıt)
 Ücretsiz Reklamsız Hostin..
(5613 okuma, 2 yanıt)
 Reklamlardan gelir kazanm..
(9093 okuma, 7 yanıt)
 Web Sİtesinin Tam Resmini..
(8157 okuma, 7 yanıt)
 tivibu kullanan varmı ?..
(7310 okuma, 7 yanıt)
 Host Sponsor olunur - 250..
(4047 okuma, 0 yanıt)
 facebookta profilimde mev..
(7479 okuma, 6 yanıt)
 Copright hakkında bir so..
(4742 okuma, 1 yanıt)
 kararsız kaldım.....
(8089 okuma, 8 yanıt)
 LÜTFEN YARDIM EDİN ARKADA..
(8451 okuma, 7 yanıt)
 Roadrunner..
(5570 okuma, 3 yanıt)
 hepar tema..
(5840 okuma, 3 yanıt)
 Rapidshare.com sapıttı [Ö..
(4210 okuma, 1 yanıt)
 r10.net üyelik..
(5786 okuma, 3 yanıt)
 video streamın guncel sur..
(5145 okuma, 2 yanıt)
 php nuke video stream Man..
(3817 okuma, 0 yanıt)
 Bir Başarı Daha !..
(5267 okuma, 2 yanıt)
 LeaderGamer.Com Shiftdele..
(6600 okuma, 0 yanıt)
 Microsoft.NET Framework H..
(6270 okuma, 3 yanıt)
 regedit.sys..
(8185 okuma, 6 yanıt)
 vbgrup terbiyesizliği..
(11006 okuma, 12 yanıt)
 En iyi ücretsiz cpanel ho..
(5268 okuma, 2 yanıt)
 hosting..
(3988 okuma, 1 yanıt)
 vista için asppserv..
(3728 okuma, 0 yanıt)
 YouTube ve Universal , VE..
(3449 okuma, 0 yanıt)
 yardımınız gerekli !..
(14280 okuma, 17 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Google'a yerli Türk rakip !
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Google'a yerli Türk rakip !
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> İnternet Üzerine
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
KartaLL

MesajTarih: 2006-07-28, 20:18:21    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tasarım Aynı Google..Bu tasarımla bi yerlere farılmaz..!

AMa benım sitemıon Butun sayfalarini almısh .. !
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-05, 07:13:18    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
takula

MesajTarih: 2006-07-28, 20:53:06    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

forumun tamamını okursan neden oyle oldugunu anlarsın kartall
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
colorado

MesajTarih: 2006-07-28, 22:59:10    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ilk basvuru benden parami alamazsam yikarim ortaligi ha gercek google gelse alamaz sizi elimden Very Happy Very Happy
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
SySt3Mc1x

MesajTarih: 2006-07-29, 02:46:32    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ya Kardeşim kırılma darılma ama bu google yani gizli google desem daha net anlaşılır
Başa dön
apaydin2148

MesajTarih: 2006-07-29, 22:45:54    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sözlerim bazı kişileri ilgilendirmiyor...

neden birisi yeni birşey yaptığında onu desteklemek yerine sürekli baltalamaya çalışıyoruz.Adam yeni bir şey yapmış gelecek senelerdeki projelerini anlatmış,lu anda sistemin neden böyle olduğunu anlatmış ama bazı arkadaşlar hala anlamamakta ısrarlı yazılanları başından sonuna kadar okudum arkadaşımızın başarılı olacağın umuyorum ve tebrik ediyorum inşallah kafandakileri gerçekleştirirsin.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
basari

MesajTarih: 2006-07-30, 00:09:56    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

iyi olmuş takula arkadaş :)
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
Ahmet

MesajTarih: 2006-07-30, 00:18:01    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

saho :
herşey para olsa napolyon nonoş olmazdı

Very Happy koçum saho

saho :
asp hakkında bilgim yok bu yaz başlıyacam inş.
ama php ile örümcek lerinizi yapabilirsiniz o kadar kasmayada gerek yok aslında
curl ile size yollanan sayfaları taramak içeriklerini bir yere depolamak oradan arama larda bu ilk aklıma gelen şey
kabaca açıklarsam form alanı oradan site adresi içeriği sonra cron belli saatlerde tarayacak siteleri veritabanına girecek tabi bu veritabanları ayrı sunucularda bulunacak falan filan : ) bu işe girdiğine göre alt yapıyı hazırlamışsınızdır.
veritabanındaki ile karşılaştırıp aynı ise eklemez. curl ile yazılan url yi tarayıp yada
file_get_contents ya da her neyse fsockopen vs.vs. gibi adresi alıp içeriğini alıp işleyebilirsiniz bu bilinen basit şeylerde kısaca demek istediğim asp ile google apileri ile bir sene veya uzun bir süre yerine php ile kısa sürede beta olarak örümcekleriniz hazırlayabilirsiniz.
başlığı açtınız ufak bir öneri yapalım;)
kolay gelsin
Şahabettin Akca

Ben yazmıştım böyle bir script cache için filan farklı farklı dbler kullanmıştım
sadece deneme amaçlı bayabide hoş oldu ancak dediğin gibi farklı
serverda db olmalı çok büyük boyutlara ulaşıyor veritabanı çok
kısa bir sürede...

Vede bir şey daha sen kendini tüm netopsiyon ailesinden niye yukarıda
görüyorsun özelliğinmi var bilmediğimiz? Yani kendini ölç karşındakini
ölç hatta karşındakileri ölç birde bak bakalım hangisi daha yüksek?
Bizim sana anlatmaya çalıştığımız şeyi bir örnekle açıklayayım;
Ben şimdi netopsiyonun blokları temasını filan aynı yaptım herşeyi çaldım
hatta bir şekilde veritabanınıda çalıp üyeleri mesajları filan aldım çaldım
ekledim kendi siteme açılışı yaptım google taradı belki birkaç kandırmaca
ile googleda netopsiyonu geçebilirim ancak üyeler filan herkes yine
netopsiyona girecek benim siteme değil! Çünkü kaynak burası... Şimdi
diyeceksin googledan bağımsız olacağız biz kendimiz yetişeceğiz 1 yıl içinde
iyi güzel yetişin tamam siz kendiniz olacaksınız ama neden girince google'a
girmiş havası alıyoruz? bence tasarımı değiştirin ilk önce gittikçe batıyorsunuz
Millet aa googledan çalmışlar bir yere varamaz diyip sizin sitenizin adını
beyninden banlıyor unutuyor siliyor, tasarımı değiştirin daha sonrada içeriği
ne yaparsanız yapın ama şu anda tamamen beyniniz google'ı yeniden yazmaya
çalışıyor yani niye Adsense tekrar yazıyorsunuz tamam yazdınız güzelde
sizin mantığınız yokmu kendiniz bölümler geliştiremiyormusunuz? yada
ne bilim kendiniz bişiler yapamıyormusunuz?
Başa dön
takula

MesajTarih: 2006-07-30, 01:18:09    Mesaj konusu: Re: Google'a yerli Türk rakip ! Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşım AhmetPasha ,

Öncelikle eleştirin için tşkler gelelim şimdi yoruma. Ben kendimi kimseden üstün görmüyorum herkesin durumu bellidir herkes anlatilan şeyi daha önceden yaşadıklarına veya kafasindakilere göre farkli yorumlar bunu ben engelleyemem ama herkese göre uygun cevaplar verebilirim şimdi Google bizim için bir tabu değil herkes içinde oyle olacak eğer forumun tamamını okursan bu yazilan başlığın eğer bana veya sisteme karşı bir önyargın yoksa kafanda anlarsın olayı bizim yaptığımız mantık şu google bu alanda lider ve biz google un yavaş yavaş tüm sistemlerini yazicaz ama aynılarını değil altını çiziyorum türk mantığı ve bizim kendi orjinal fikirlerimizle yorumlayıp ek özellikler ekleyip piyasaya süreceğiz daha sonrada 0 dan yeni projeler ekliyeceğiz şuan 45 küsür var hepsi orjinal kimsenin yapmadığı şeyler niye bunları hemen yapmıyoruzda google un tasarimindaki bir siteyle sistemini örnek alarak yapiyoruz bu bir strateji şuan google nette bir numara eğer sen hizli bir şeyleri yapmak istiyosan bunu kendine avantaja google u kullanarak yapabilirsin bu bir ticari proje geliştrime mantiğidir. Orjinal tasarim yapmak bizim için iş bile değil gogclick.com bu bizim şirketimiz bu tasarimi 20 dk da yaptim ve bitti orta düzey bir tasarim 20 dk da goggala yi orjinal bir tasarimdada yapabilirdim ama yapmadim dediğim gibi bir strateji izliyorum ve buna alışık olmayan veya daha once bunun başarısız oldugunu görenler başta yanilabilir. bunuda biliyorum ama as kaldı fazla değil merak etmeyin siz..sizin mantiğiniz yokmu demişsin bana? benim mantiğim alanimda en iyilerinden birisidir kendimi övmeyi sevmem ama bu konuda karşima kim gelirse gelsin pek şansi yoktur istersenizde test edebiliriz bu konuda 300 kişinin içinden beni seçen firmalardan tut ödüllere 17 yaşında verdiğim kurslara tut hepsinde benim bu özelliğim ön plana cikmiştir ama dediğim gibi şüphen varsada her türlü şeye aciğim ,sana biras yaptiğimiz şeylerden bahsedeyim , asskim messenger yazdim son işlerden tr nin ilk yerli msn i tkrgame.net yazdim trnin ilk yerli frp oyunu made-in-tr.com yazdim tr nin ilk uluslararasi e-ticaret portalı , turkticareti.net yaziliyo benim komple o turkticaret.net ile anlaşma yapildi turkticaret.net in tüm e-ticaret kisimlari bizim siteye alincak bunlar sadece bazilari...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-05, 07:13:18    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
takula

MesajTarih: 2006-07-30, 06:27:31    Mesaj konusu: Re: Google'a yerli Türk rakip ! Alıntıyla Cevap Gönder

Sitemizdeki sistem e+ dan d+ ya çıkartılmıştır.Değişiklikler 05 : 33 itibariyle sisteme verilmiştir.Şuan gördükleriniz sistemin işlevselliğinin %10 u bile değildir.

http://www.goggala.com

Zamanla değişimler devam edecektir bundan sonra c+ ve b+ olacak tam işlevselliğede ok ve tam test ten sonra da ok+ olarak projenin temel kısmı bitecektir.
Başa dön
takula

MesajTarih: 2006-07-30, 13:06:31    Mesaj konusu: Re: Google'a yerli Türk rakip ! Alıntıyla Cevap Gönder

GOG RANK - YAZILDI

GOG RANK sistemi 2 gün sora yazcaktim öne aldim 2 saatte bitti yazilimi -- Gog rank diye yeni bir sistem yazdim web te arama yapildiği anda en üst siradikini %100 olarak kabul edip o anki hitlere göre listelettiriyo özel bir kodum var 16 bitlik ayrica şifreli kaynak kodumda orda hayirli olsun diyelim görmek isteyenler..

http://www.goggala.com

adresinden ingilizce bişey taratsın türkçedede çıkarda türkçe dil sorunu için başka bir yazilim yazcam yarın falan oyüzden

iyi çalışmalar
Başa dön
saho
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

MesajTarih: 2006-07-30, 13:54:43    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

evet hoşuma gitti rank olayı
hit tutan bir sistemde yapılabilir xtreme gibi
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
takula

MesajTarih: 2006-07-30, 14:16:19    Mesaj konusu: Re: Google'a yerli Türk rakip ! Alıntıyla Cevap Gönder

ondan biraz daha farkli sistemler var yaziliyo google dan tamamen farkli yazdiğim sistemler ve kodlar algoritma olarak ve mantik olarak çok yeni daha duymadiğiniz özellikler yaziyorm. yarina yetişir
Başa dön
emrahlat

MesajTarih: 2006-07-30, 15:09:04    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gün geçtikçe iyi olacaktır ama ben bu görünüm işinin hala google ye benzemesine karşıyım. Bide şuna takıldı kafam: neden sadece GS ve BJK logoları var. Bende FB liyim. zoruma gidiyo valla.
Başa dön
takula

MesajTarih: 2006-07-30, 15:18:14    Mesaj konusu: Re: Google'a yerli Türk rakip ! Alıntıyla Cevap Gönder

bu akşam maç varya onun için koydum o logonun orasi devamli güncel olcak..
Başa dön
emrahlat

MesajTarih: 2006-07-30, 15:19:57    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bende sürekli sandım. Artık fenerin maçlarında da eklersin fenerin bi logosunu ;)
Başa dön
colorado

MesajTarih: 2006-07-30, 21:01:55    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

senin gibi bu islerden anlayan biri bile böyle basit spam oyunlari yapmaya calisiyo artik ne diyim bilmiyorum

Goggala nın verdiği hizmetlerden bazıları şunlardır, ad sense, sense , arama , web, www, search , keyword, adsense, ad , words, adwords, Ad reklam, Ad yayımcı, Goggala, Gogclick, turk, turkiye, turkey, ara , bul , arama , top list, page rank, liste, listele, hızlı ,iyi , en iyi, listele, mp3, download, msn, istanbul, ankara, izmir, bursa, adana, gaziantep, reklamcılık, free, bedava, indir, paylaş, hemen, ticaret, banner , e-ticaret, software, freeware, sistem, system, windows, key.

Copyrightin altini maus ile tarayin ;)
Başa dön
takula

MesajTarih: 2006-07-30, 21:58:34    Mesaj konusu: Re: Google'a yerli Türk rakip ! Alıntıyla Cevap Gönder

botlarimizin sistemi tanirken bunlarin bişekilde bulunması gerekiyor keyword butarz şeyler kullanmamaıza geerek yok bu sistemlerde fakat siteyi gayet sade yaptiğim için botlarin güncelleme zamanlarında ana sayfada bazi ibarelerin bulunması gerekiyor ..geçici şeyler internetteki bir çok veritabaninda binlerce kelime tariyor zaten sistemimiz .. hemen hemen ilk nete giren bir siteyi bile en fazla 10 dk içerisinde site açık ise emeri içine
Başa dön
saho
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

MesajTarih: 2006-07-31, 08:48:59    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

keyword title gibi m e t a lara belli kısıtlama yapabilirsiniz hileciler için
200 karakter max gibi Razz
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Veli

MesajTarih: 2006-07-31, 09:09:49    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Peki resim arama vede video arama özelliğide eklicek misiniz? ben şimdiden beğendim çok güzel arıyor bide türkçe aramada ekle ve benim site yahoo'da İRCD Web Hosting yazınca 6. sırada vede hep türk siteleri çıkıyor goggalada 70 kadar baktım yoktu. Hemde çıkanlar hep yabancı site.
Başa dön
takula

MesajTarih: 2006-07-31, 09:18:23    Mesaj konusu: Re: Google'a yerli Türk rakip ! Alıntıyla Cevap Gönder

resim video da olacak ama onlardan dahada farkli sistemler üzerinde çalışıyoruz mesela php kodu cikarticak veya direk program bulacak bunun gibi farkli sistemler zaten yazdiğimiz ana kaynak kodlar çok başarili türkiyeye ağirlik verdik yeni açılan bir siteyi bile kısa zamanda sistem emer.
Başa dön
apaydin2148

MesajTarih: 2006-07-31, 17:23:08    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

birde birşey sormakj istiyorum.7-8 sayfa sonuç çıktrığında 2. g harfine bastığında geçmiyor 2. sayfaya ileriye bastığında da 2.g harfindeymiş gibi görünmüyor.bunuda çözerseniz iyi olur.Ayrıca logonunda değişmesi güzel olmuş
Başa dön
superboy

MesajTarih: 2006-07-31, 18:18:58    Mesaj konusu: Re: Google'a yerli Türk rakip ! Alıntıyla Cevap Gönder

abi bu herif şimdi de hakliayı taklit etmiş hakiada arama yapınca bir kutucuk çıkıyor ya aynen o işte onu koymuş içine de Türkçeden aciz bi biçimde birşeyler yazmış yazık ya...Çok komik..

100 olarak deyim ben sana bu internette benden daha iyi bulan ve yerleştiren yoktur bak buraya yazdım.Ben çok güzel yerleştiririm

3 saattir taa Ofisten buraya kadar koştum ayaklarıma kara sular indi ne olcak benim halim bu trafikte bilmiyorumki.

Size sesleniyorum duyuyormusunuz ben Goggala amcanız goggala amcanıza bir merhaba yok mu ? O sizi çok sevecek ama lütfeeennn.

Bak Goggala Ad reklam lar çıktı herkese bol bol YTL denilen bir paradan dağıtıyolarmış bu para çok değerliymiş herkes merak ediyor seni sevdim

Bak şimdi olmadı bilgisayarın karşısından emir vermesi kolay gelde sen ara bakayım göreyim .. senin.

üşenmedim arattım yaw Very Happy ayrıca arkadaşım o kutucuğun yanındaki arama işleminiz gif resmi de çok güzel olmuş. Very Happy Bende onun için bi kod yazdın sandıydım diyecem ama hakiada hazırı varken niye kod yazasın ki...Ayrıca bir Türkçe kursuna gitmen lazım adam akıllı Türkçe öğren..
Başa dön
Sercan

MesajTarih: 2006-07-31, 18:42:27    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

abi bende dün düşünmüştüm neden yok die Very Happy
goggala çok kötü bence..
arabul.com gibi bi anlamı olan bişey olmalı..
ayrıca page rank olayı nasıl olcak ? yni pr olcak mı ? kaç sayfamız indexlnedi nerden örenicez ? http://www.goggala.com'un işleyiş tarzı aynı google gibi mi olcak ? bence çok iyi birşey bu msnde mesaj yaıyor Very Happy
Başa dön
AnotoliA

MesajTarih: 2006-07-31, 18:56:35    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

aga çok güzel olmuş saolun ama isimi şöle kalıcı güzel bir şey koyamazmıyız
Başa dön
bysametx

MesajTarih: 2006-07-31, 23:42:02    Mesaj konusu: Re: Google'a yerli Türk rakip ! Alıntıyla Cevap Gönder

Evet Simdi Yorum Yapma Sirasi Bende Yazan Arkadas i tebrik ederim neden diyecek olursaniz türkiyenin adini abd ye duyuruyo bunu microsoft ve google veya vs. gibi firmalar görmüsdür yani türküyeden böyle bisey beklenmiyordu ama google ye cok benziyo fontlar bile ayni neyse bunu gecelim site isimi hic akilda kalmiyor (hic adam internete girmemis googleyi biliyo Very Happy ) bu isim aklimda kalmadi sik kullanilanlardan girdim Very Happy birde ben sabah (sametx) yazdim (reklam amacli deil)(sametx.tr.gs) geldi (sametx.net) geleceine bu geldi az önce baktim hemen gelmis neyse amatör biraz prof ol kolay gelsin.....
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> İnternet Üzerine Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
4. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız