Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 147
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 ME_Haber 2.3..
(108716 okuma, 145 yanıt)
 Resim Galerisi Modülü 2.0..
(121794 okuma, 173 yanıt)
 Ustalardan Bir Ricam Olac..
(13613 okuma, 6 yanıt)
 nukecode.com will close..
(11197 okuma, 5 yanıt)
 super youtube player a lo..
(6335 okuma, 1 yanıt)
 Need good PHP Haber port..
(5605 okuma, 0 yanıt)
 Forum Nasil Tam Sayfa Olu..
(35109 okuma, 40 yanıt)
 Php nuke Forumu Düzenleme..
(9940 okuma, 6 yanıt)
 Yeni Üyelik Aktivasyon Li..
(10975 okuma, 6 yanıt)
 Aşk Flashları Modülü..
(6977 okuma, 2 yanıt)
 resim galeri 2.0 da kateg..
(11416 okuma, 9 yanıt)
 Yeni iki modul: Merhumlar..
(32367 okuma, 36 yanıt)
 ürün tanıtım modülü..
(25221 okuma, 23 yanıt)
 PHP Nuke is out..
(14997 okuma, 13 yanıt)
 MSN Video Bing Video oldu..
(5194 okuma, 0 yanıt)
 haberhit.com..
(5785 okuma, 1 yanıt)
 Bilgi Yarışması 1.0 tama..
(51926 okuma, 72 yanıt)
 Musıc Box elinde olan var..
(6685 okuma, 2 yanıt)
 Online Okey , Batak , Tav..
(173192 okuma, 340 yanıt)
 Emlak Modül ve Blockları ..
(12277 okuma, 8 yanıt)
 WM who ist shampions..
(5041 okuma, 1 yanıt)
 coppermine resim galerisi..
(5486 okuma, 1 yanıt)
 Forumda Teşekkür Eklentis..
(9074 okuma, 7 yanıt)
 free wordpress themes..
(5575 okuma, 1 yanıt)
 JW image rotator for nsn ..
(7643 okuma, 4 yanıt)
 need Iletisim module..
(11004 okuma, 8 yanıt)
 Yeni modul: İletişim modu..
(27651 okuma, 33 yanıt)
 Başvuru Modulu ve Etkinli..
(5828 okuma, 1 yanıt)
 world cup flash..
(5040 okuma, 0 yanıt)
 ..:: Php Nuke FTP link Ha..
(4938 okuma, 0 yanıt)
 yeni phpnuke youtube 2.0..
(5161 okuma, 1 yanıt)
 Content Plus Önceki Konu ..
(4772 okuma, 0 yanıt)
 Php nuke Tickets Modülü..
(7972 okuma, 5 yanıt)
 need help to news time..
(4541 okuma, 0 yanıt)
 NSN News v3.0 new plugin..
(4828 okuma, 0 yanıt)
 how to save flash as imag..
(6039 okuma, 2 yanıt)
 Video Blok Yardım Lütfen...
(5984 okuma, 2 yanıt)
 gazete ara..
(9785 okuma, 5 yanıt)
 Bizim Yazarlar ve Bizim Ş..
(14948 okuma, 14 yanıt)
 Nuke Reflections v2 Türkç..
(14534 okuma, 14 yanıt)
 CNB Your Account 750 442 ..
(14224 okuma, 13 yanıt)
 Admin panelindeki simge ç..
(12332 okuma, 9 yanıt)
 Hosting Modülü..
(14016 okuma, 13 yanıt)
 Bizim şairler Modülü..
(5179 okuma, 1 yanıt)
 new plugin for nsn news v..
(4758 okuma, 1 yanıt)
 php nuke 8.0 türkce dil s..
(6918 okuma, 3 yanıt)
 Kan Bankası Modül istek..
(6130 okuma, 2 yanıt)
 Haber Konulari Sayfasinda..
(5753 okuma, 2 yanıt)
 Kan Bankası Modülünde İsi..
(7054 okuma, 3 yanıt)
 sonhaberler flash block ..
(6621 okuma, 4 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - ProNews Sorun!!!
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

ProNews Sorun!!!

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke -> Php Nuke Modülleri
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
ercanziya

MesajTarih: 2006-08-03, 15:56:31    Mesaj konusu: ProNews Sorun!!! Alıntıyla Cevap Gönder

herkese selamlar arkadaşlar.
pronews yükledim siteye. haber gönderiyorum ama haberler anasayfaya gelmiyor. veri tabanına baktım oraya da gitmiyor. forumu araştırdım 7.9 patch 3.2 de ip rating tablosu farklı diye bu sorun olduğu söylendi ve bi tane sql sorgusu verildi onu da yaptım ama olmadı.o yüzden herşeyi sıfırladım ve nuke 7.7 kurdum ama yine aynı sorun Sad yardıma ihtiyacım var. ne yapmalıyım??
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-19, 05:40:42    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
seyranli

MesajTarih: 2006-08-22, 15:55:31    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dostum değişiklikleri kendin yapmalısın ünkü o modül 7ç6 patch için yapıldı üst sürümlerde çalışmıyor malesef
Başa dön
maviay_67

MesajTarih: 2006-08-22, 16:24:48    Mesaj konusu: Re: ProNews Sorun!!! Alıntıyla Cevap Gönder

bende bu modülü yükledimfakat benim bir sorum olucak haberler yan yana gözüküyor fakat biri aşagıda biri yukarıda aynı hizada degil resmin boyutundanmı neden olabilir acaba
Başa dön
seyranli

MesajTarih: 2006-08-22, 16:25:41    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

evet resmin boyutu veya da giriş metni olarak girdiğiniz metnin büyük olmasıdır
Başa dön
maviay_67

MesajTarih: 2006-08-23, 15:10:49    Mesaj konusu: Re: ProNews Sorun!!! Alıntıyla Cevap Gönder

teşekkürler benim bir sorum daha olucak haberlerin devamını okumak için üyelik gerekli diyor bunu nerden kaldırabilirm acaba hangi dosyayı editlemem lazım
Başa dön
erman33

MesajTarih: 2006-08-29, 16:48:54    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar bana 7,9 - 3,2 patch ile uyumlu bir NEws modulu sölermisniz Mümkünse Haberleri 2 Sütun Halinde göstermek istiyorum da :d
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
e5games

MesajTarih: 2006-10-17, 00:14:28    Mesaj konusu: Re: ProNews Sorun!!! Alıntıyla Cevap Gönder

maviay_67 :
teşekkürler benim bir sorum daha olucak haberlerin devamını okumak için üyelik gerekli diyor bunu nerden kaldırabilirm acaba hangi dosyayı editlemem lazım

arkadaslar bu sorunu cevabını yazabilirmisiniz

tesekkurler.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Diyar36

MesajTarih: 2006-10-21, 13:09:50    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

mehhaba arkadaşlar ProNewsi bende kulaniyorum harika birşey ama gelgelelim bu haberin bazi sorunlarina php nuke 7.9 3.1 pach kulaniyorum sorun şudur sadece haberi üye olmayan okuyamiyor seyranli arkaşta rica ediyorum bun tüm üyeler okuamsi için ne yapabiliriz yukarida arkadaşta ayni sorunu yaşiyor rica etsek tüm üyeler için olsun bu modul kod varsa yazarsaiz sorun gidermiş olur
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-19, 05:40:42    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
Sercan

MesajTarih: 2006-10-21, 13:32:10    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bence en önemlisi 7.6 dan sonra üst sürümlerede uyarlanması...
Başa dön
Diyar36

MesajTarih: 2006-10-23, 14:39:52    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben sadece kod istiyorum nasil ayarlayabilirim haberi sadece üye okuya biliyor ben tüm ziyaretçilerin okuamsini istiyorum kaç gündür gabire yaziyorum bunu tüm siteye girenlerin okmasini istiyorum üye olanda olmayanda bu pronews modulu sadece uyelerde çalişir bunu nasil tüm herkese sebest yapabiliriz
Başa dön
e5games

MesajTarih: 2006-10-23, 15:43:31    Mesaj konusu: Re: ProNews Sorun!!! Alıntıyla Cevap Gönder

Hocam bu sitedekiler bilir ama solemez soler ama para ister (oncesini bilmiyorum ama su an ne yazıkki bole)
gordugun gibi yukarıda bende sordum tık yok
su siteye bi bak istersen forumları forum gibi calısıyor (tabi oradada kafasına gore siliniyor mesajların ama biliyorlarsa YARDIM ediyolar hic degilse :) )

http://www.acemiler.us/postt122.html
Başa dön
Diyar36

MesajTarih: 2006-10-23, 16:26:52    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kardeş eyvallah işimi gördu bu :) allah tutuğunu altin eylesin ve bizlerde versin bu arada bayraminda kutlarim canim kardeşim
Başa dön
yilmazmurat

MesajTarih: 2006-10-23, 17:05:59    Mesaj konusu: Re: ProNews Sorun!!! Alıntıyla Cevap Gönder

e5games :
Hocam bu sitedekiler bilir ama solemez soler ama para ister (oncesini bilmiyorum ama su an ne yazıkki bole)
gordugun gibi yukarıda bende sordum tık yok
su siteye bi bak istersen forumları forum gibi calısıyor (tabi oradada kafasına gore siliniyor mesajların ama biliyorlarsa YARDIM ediyolar hic degilse :) )

http://www.acemiler.us/postt122.html

Sen artist misin yoksa tipin mi öyle gösteriyor.Kim para istemiş kaç kişi çok özel durumlar haricinde(sıfırdan isteğe bağlı modül yazmank mesela) bildiğini saklamış bu forumda.Bak 2000 e yakın mesajım var bir kişide çıksın desin ki benden ücret istendi.Burada yönetim içinde bulunan kimse bu işi para ile yapmaz.Ben diğer yönetici arkadaşlar hiç bir zaman ücret talep etmeyiz bu işi sadece YARDIM etmek için sürdürüyoruz.Sen belki bilmezsin ama biz burda bir aile gibiyizdir.Gerçi 11 mesajı olan YARDIM nedir bilmeyen birine ne diye yazıyorum ki ben bunu.
Başa dön
e5games

MesajTarih: 2006-10-23, 17:37:26    Mesaj konusu: Re: ProNews Sorun!!! Alıntıyla Cevap Gönder

@ Diyar36

nedemek sorun değil bu konuda acemiyim yavas yavas ogreniyorum(gerci cok bızıklamıcam bu konularıda esas CG olsun benim olsun)
Bende seninde bayramını kutlarım hayırlara vesile olur işAllah.

@ yilmazmurat

gelelim sana bi soru sormussun evet ben tam senin dedinim (artist)adresimde belli gel goruselim :) (tipimi gormussun demek ki resimlerime bakmıssın nereden oldugunu soylemicem reklam dersin :) )
sen para olayına takmıssın heralde olabilir ozeldurumlar haric demissin bende onları kastettim yani o konuyu ben acmadan sen kapamıssın.
birde biz söle cefakarız falan demissin surda birbirimizi yemiyelim :) kapitalist bu dunyada google reklam paralarını unutmayalım Very Happy
msj olayına gelince ben her foruma olur olmaz msj atsam işim var,kaldı ki ben PHP-Nuke konusunda acemiyim ne YARDIMı Very Happy (anca cozum ortada olacak ki ben bulim)
bir burda soru sorunca cevabı yok yok , forumlar asırı dolu gerekli yada gereksiz fazla bilgi var ama bunun yanında aradını bulma guclugu de var (e miiletin bir kısmıda arasın bulsun diyor dogal olarak ama bulunamıyor cunku zaman denen sey onemli)
bole yani ole ortaya atlayıp sen sole bole demek ile olmuyor bunlar benim sahsi gorusumdu ne sen bunu degistirebililrsin nede beni sindire bilirsin

Laughing Laughing Laughing
Başa dön
yilmazmurat

MesajTarih: 2006-10-23, 17:46:13    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben sadece şu söze takıldım .

"Hocam bu sitedekiler bilir ama solemez soler ama para ister (oncesini bilmiyorum ama su an ne yazıkki bole) ".

Özel durumlar dedim neden sence mesela senin sorun için kimse para istemez ama sen o istediğin özelliklerde bir modül yaz dersen ister ve ya istemez.Ve ya yapar seyranlı(can) gibi dağıtır.Burda paranın lafı olmaz.Burdaki insanları bununla yargılayamazsın.

Biz bu işi cefa ile değil zevk ile yaptık bu zamana kadar.

Son bişey bilgisayar müh adamın php-nuke ile ne işi olur be yaaaa.??????????
Başa dön
KaaN

MesajTarih: 2006-10-23, 18:06:53    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

e5games;

Sen insanlara nasıl bir ithamda bulunduğunun farkında mısın ? Yazdığın 12 tane ileti ile mi buna karar verebiliyorsun ? Eğer ki bizden biri senin gibi birisinden para istediyse üzüldüğüm tek nokta sana YARDIM etmeleridir. Ne paralı ne parasız.

Diyorum ya, senin gibiler yüzünden dayanacan kapalı koda, asp'ye, .Net'e bir kod bile vermeyeceksin ondan sonra aklı başına gelecek. Biz burada kendi zamanımızdan ayırıp insanlara YARDIM edelim siz "bu sitedekiler bilse de söylemez, para ister söyler" böyle bir şey söyleyin. Yazıklar olsun.

Linux dağıtımlarından REDHAT nasıl para kazanır biliyor musun ? Bedava dağıtır dağıtımı, teknik destekten para alır. Buradakilerin de para istediği tek konu, kod yazacakları zaman devreye girer. Mesela diyelim ki sen bir modül yazdırmak istedin, ben senden o zaman para isaterim ki buna da hakkım vardır. Çünkü mesai harcamışımdır. Ama senin gibiler bunu anlamaz, senin gibiler için doyumsuzluk vardır. Donumuza kadar sahip olmaz istersiniz.
Başa dön
e5games

MesajTarih: 2006-10-23, 19:40:40    Mesaj konusu: Re: ProNews Sorun!!! Alıntıyla Cevap Gönder

@KaaN kardesle konustuk bir sorun kalmadı sagolsun bu site hakkındaki fikrimi degistirdi cunku gayet ilgili ve cozum arar yaklastı Allah razı olsun.

@yilmazmurat o sozle demek istedigim cok yanlıs anlasıldı yada ben yanlısa acık cumle kurdum. birkere kastettiklerim kesinlikle bu sitenin kurucuları,yöneticileri yada bu isi sağlam bilenler degildi vede kastettiğim kesinlikle programlamadan para kazanan arkadaslar da degildi (bir sure sonra bende ordan ekmek yiyeceğim).Şuda var belkide erken bir yorum yaptım.tabi bide baska bir sitenin linkinide verince iyice yanlıs anlasıldı neyse ben elimden geldikce bu yanlıs anlamayı ortadan kaldırmaya calısıcam.

son soruna gelince azcık php ogrendim gelgorki yetmedi bu tip bir proje icin,yani vakit de yoktu dedim su nuke e bakim bir bulastım simdi kopamıyorum işAllah ta kafamdaki siteyi yapana kadarda kopmam.

hepinize hayırlı bayramlar.
Başa dön
emrahlat

MesajTarih: 2006-10-23, 19:48:07    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BUndan sonra insanları yargılamadan önce tanı, sonra yargılamaya çalış. Burası bir aile ve burada herkes elinden gelen gayretler doğrultusunda kendi işlerini bırakıp YARDIM ediyorlar. Bir kişide desin ki ben netopsiyın sitesinden YARDIM görmedim. Php Nuke yle site yapanlardan bir tanesi desinki ben netopsiyonun herhangibir dosyasını veya YARDIMını almadan kurdum desin.
Bunu herkes bilsinki netopsiyon bir ailedir ve hiç kimse bu aileyi baltalayamaz !!!
Başa dön
zallah

MesajTarih: 2006-10-23, 19:51:11    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

E5games yazdiklariniza katilmiyorum ki; bu zamana kadar ihtiyacim olan bilgileri hic bir cikar gozetmeksizin cevaplarini aldim.Kisa bir sürede bu kaniya varmaniz yanlis bence.Sunuda unutmamak gerekir: Burdaki herkes insanoglu bir gun bakabilir, bir gun bakamaz veya bir saat bakabilir, bir saat bakamaz.Eger dikkatlice bakarsaniz bazi kisiler sadece yardim icin ne kadar mesaj yollamistir.
Başa dön
KaaN

MesajTarih: 2006-10-23, 19:55:29    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Neyse sorun hallolmuştur. Daha fazla yorum yapmayalım arkadaşlar. Amacından sapmasın.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke -> Php Nuke Modülleri Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız