Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 1061
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 ??? Sitem deki Haberleri ..
(25120 okuma, 26 yanıt)
 Free Hosta Php Nuke Kurul..
(16274 okuma, 14 yanıt)
 EKLENTİ: Misafire mesajın..
(36537 okuma, 38 yanıt)
 Php Nuke 9.0 Geliyor..
(20689 okuma, 19 yanıt)
 Bu başlık için mesaj bulu..
(13869 okuma, 15 yanıt)
 Facebook Sohbet Tipi Sohb..
(17571 okuma, 15 yanıt)
 üye aktivasyon..
(10535 okuma, 8 yanıt)
 Facebook tarzı altbar... ..
(6199 okuma, 1 yanıt)
 kaldırmak istediğim bölüm..
(6484 okuma, 2 yanıt)
 Resimli RSS..
(22998 okuma, 25 yanıt)
 Onay linkini kaldirmak..
(10970 okuma, 8 yanıt)
 Yardım :( Site açılırken ..
(6591 okuma, 2 yanıt)
 .Htaccess ile uzantıda ke..
(8197 okuma, 4 yanıt)
 block genişliği..
(5653 okuma, 1 yanıt)
 Haber Resimleri ve Slide ..
(14221 okuma, 12 yanıt)
 Foruma büyük boyutlu resi..
(7235 okuma, 3 yanıt)
 Php-Nuke 8.0 Paket..
(9336 okuma, 6 yanıt)
 Hangi sürümü önerirsiniz?..
(10370 okuma, 8 yanıt)
 ethai1 3..
(13034 okuma, 10 yanıt)
 Yeni PEHASPESEO..
(69192 okuma, 82 yanıt)
 Türkçe Karakter sorunu ?..
(37393 okuma, 36 yanıt)
 tek modul için sağ ve sol..
(11278 okuma, 8 yanıt)
 Php-nuke8.0 başlıklarda t..
(10486 okuma, 8 yanıt)
 Phpden iyi anlayan..
(5375 okuma, 1 yanıt)
 Php nuke 7.6 - 3.1 patch ..
(72439 okuma, 89 yanıt)
 Mp3 Üst Player Yardım..
(29187 okuma, 40 yanıt)
 Toplu üyelik silme?..
(11019 okuma, 8 yanıt)
 Çözümleyemediğim hata.....
(12236 okuma, 11 yanıt)
 bloğu kayan hale getirmek..
(5920 okuma, 2 yanıt)
 Makale modulu..
(8496 okuma, 5 yanıt)
 PHP-Nuke Haber V.1 Paylas..
(84300 okuma, 121 yanıt)
 title değiştirme..
(10195 okuma, 6 yanıt)
 Arkadaşlar bu sorunun çöz..
(9959 okuma, 6 yanıt)
 Php Nuke 8.1..
(4313 okuma, 0 yanıt)
 merhaba..
(10180 okuma, 9 yanıt)
 Anasayfa için boş modül o..
(13358 okuma, 13 yanıt)
 admin panelinde Access De..
(6323 okuma, 2 yanıt)
 Bu başlığa hiç cevap gelm..
(26094 okuma, 25 yanıt)
 Nuke Tema yapilisi..
(16943 okuma, 16 yanıt)
 Mavisce-net temasina bann..
(8649 okuma, 6 yanıt)
 PHP-Nuke wTeam - eklentil..
(6576 okuma, 2 yanıt)
 coppermine hata..
(10574 okuma, 8 yanıt)
 içerik tanıtımı..
(6223 okuma, 2 yanıt)
 Haber Ve İçeriğe Resim Ek..
(7094 okuma, 3 yanıt)
 google keywords..
(8882 okuma, 6 yanıt)
 8.0'da html sorunu..
(5453 okuma, 1 yanıt)
 PHP-Nuke_8.1.3.5+NukeSent..
(53544 okuma, 76 yanıt)
 üye olunurken gereksiz is..
(9938 okuma, 7 yanıt)
 Arkadaşlar kolifa haber s..
(6296 okuma, 2 yanıt)
 Hesabınız'a tıklayınca te..
(10360 okuma, 7 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Duyarli Olalim
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Duyarli Olalim

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
sosge

MesajTarih: 2007-03-19, 20:49:03    Mesaj konusu: Duyarli Olalim Alıntıyla Cevap Gönder

Youtube Esas Bunun İçin Kapatılmalı
Youtube'de Atatürk'e yapılan hakaret nedeniyle site kapatılmıştı ama bütün müslümanların lideri Efendimiz (s.a.v)'e hakaret içeren videolar yayınlanıyor ama hiç kimse tepki göstermiyor...

Youtube Esas Bunun İçin Kapatılmalı
19/03/2007
Danimarka'da bir dergide yayımlanan, Hz. Muhammed'e ve İslam dinine hakaretler içeren karikatürler Youtube sitesinde serbestçe yayımlanıyor. Videolarda Hz. Muhammed’e ve İslam dinine yönelik iğrenç hakaretler yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde Türkiye’de erişim yasaklandığında Youtube sitesi yetkilileri daha dikkatli olacaklarını ifade etmişlerdi. Ancak görünen o ki onların dikkatleri ve bizim tepkilerimiz hala yeterli değil.

SESSİZ KALMAYALIM! BU HAYÂSIZ SALDIRIYI DURDURALIM!

Elbette yayın ve ifade özgürlüğünden yanayız ve Youtube ya da her hangi bir sitenin bizimle iletişiminin kesilmesini istemiyoruz. Fakat bu demek değildir ki kutsallarımıza yönelik her türlü hakaretin serbest kalması ve biz buna sessiz kalalım!

Muhtemelen bu hakaretlerden Youtube sitesinin yetkilileri haberdar değil. Ancak gerekli tepkimizi ortaya koyarsak ilgililer de gerekli önlemleri alacaklardır. Bu nedenle aşağıdaki metni Youtube.Com sitesine gönderirseniz, Yotutube.Com sitesinin yetklililerini harekete geçecektir.

Videonun kendisini içerdiği görüntüler nedeniyle yayınlamıyoruz. Ne olduğunu görmek isteyenler varsa bu linki tıklayabilirler: http://youtube.com/watch?v=bd2VEBE-qX8

Tepkinizi dile getirmek için, http://www.youtube.com/contact adresindeki iletişim formuna, aşağıdaki protesto metnini yazıp, gönderebilirsiniz. Türkçesini de bilgilendirmek amacıyla, T.C. Dışişleri Bakanlığının webmaster.mfa.gov.tr mail adresine gönderebilirsiniz.

Youtube.Com'a göndermek için:http://www.youtube.com/contact

“In Youtube.com, a video was aired under the name of “Mohammed Cartoons and Muslim Islamic Outrage” on the address regarded http://youtube.com:80/watch?v=bd2VEBE-qX8.
The context of this video is humiliating and violating Prophet Muhammad and Islamic values. Concerning with this video Youtube.com is humiliating all the Muslims around the world that are exceeding 2 billion.

Regarding of this reason, I’d like to say management of Youtube.com that the video should be deleted. Because this video humiliating and Prophet Mohammad and Muslims explicitly. And I hope Youtube.com will show more respect all the thoughts and beliefs in the future.”

Dışişleri Bakanlığı’na göndermek için: ( webmaster.mfa.gov.tr )

“Youtube.Com video sitesinde ‘Mohammad Cartoons and Muslim Islamic Outrage’ başlığı altında, http://youtube.com:80/watch?v=bd2VEBE-qX8 adresinde yayınlanan video, içeriği itibariyle Hz. Muhammed ve İslam dünyasına yönelik, iğrenç, aşağılayıcı hakaretler içeriyor. Bu video ve bu video ile Youtube sitesi, nüfusu 2 milyarı aşan Müslümanları aşağılıyor. Bu nedenle bu videonun Youtube.Com sitesinden derhal kaldırılmasını istiyorum.

Youtube sitesinin benzer olaylarda gösterdiği duyarlılığı tüm inançlarda aynı şekilde göstermesini istiyor ve bu videoyu protesto ediyorum.”

Saygılarımla

Not: İngilizce olan protesto bana ait değil ingilizcem ii olmadığı için tam manasıyla çeviremedim ama eminim ki yazan arkadaşım bana ulaştıran arkadaşım incelemiştir siz genede bi okuyun.

ALINTIDIR
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yahoo Messenger MSN Messenger
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-02, 05:40:32    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
cristal

MesajTarih: 2007-03-19, 21:20:15    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kendi şahsi fikrim bunun pretesto yaparak yada mail yollayarak kapatilacagını sanmıyorum. Tabiki tepki gösteriyoz hatta hic kullanmam youtube yi sadece boyle durumlarda acıp bakıyorum.

Piyasada turksiteleriyle zevk için ugraşıp hack yapmaya çalışan insanlar var benim hack ve hackerle ilgili tek düşüncem islamiyetin internetteki askerleri olarak biliyorum ve boyle goruyorum eger bişey yapmak istiyorlarsa boyle sitelerde denemeleri gerekir..
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
gsa

MesajTarih: 2007-03-19, 21:50:01    Mesaj konusu: Re: Duyarli Olalim Alıntıyla Cevap Gönder

duyarli olalalim tmm hatta gonderelim ama yine diyorum sadece youtube Turk internetinden buyuk . O yuzden hacklenebileceeini zannetmiyorum ama su var bi de google in olduu icin artik tabii ki bos durmuyolardir.*google e kastediyorum guvenlik acisindan* ama youtube un yerini alabilecek bir video sitesi dusunun sirf sey gibi bildirec.org ama video seklinde youtube 20 milyon ziyaretci Turkiye`densirf gidiyor.peki bu 20 milyon kisinin ayda 5 milyon video gonderdiini dusunun sarki video vs. youtube veritabanini 1 2 ayda yakalarsiniz.Tabii ki yine soyluyorum tum Turk interneti youtube dan buyuk deil

En son gsa tarafından 2007-03-19, 21:53:35 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
melik

MesajTarih: 2007-03-19, 21:51:46    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Şimdi sen bunu buraya ekledinde hiç düşünmedinmi bunu okumak için kim uğraşır valla ciddi söylüyorum okumaktan üşendim Very Happy ama serdar eklemişse güzel şeydir kesin.. Very Happy Very Happy
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
aytugakdogan

MesajTarih: 2007-03-20, 18:58:55    Mesaj konusu: Re: Duyarli Olalim Alıntıyla Cevap Gönder

youtube kapanmasın...
belki bir yanlışlık yaptılar ama bakın son 1 haftadır nasıl çalışıyorlar,tek bir video bile eklenemedi...
orada çalışanların da ekmek parası...
youtube'ye qünde onbinlerce video ekleniyor her birini kontrol etmeleri imkansız...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
Hekim_oglu

MesajTarih: 2007-03-21, 14:27:17    Mesaj konusu: Re: Duyarli Olalim Alıntıyla Cevap Gönder

YouTube a erişimimizin kapatılması YouTube nın kapatılması demek değildir..
Başka yerlerde bu fikir eleştirilse de bence erişim yasaklanması Deve kuşu misali başı kuma gömmektir..
Atamız konusunda da, Peygamber Efendimiz konusunda da bu böyledir..

Humanistliğe sığınarak hakaretler savuruyor,iğrençlikler yapıyorlar..
Bir bakıma iç yüzlerini gösteriyorlar..

Demokrasi diye bombalar yağdırdıkları gibi fikir özgürlüğü diye de hakaretler gönderiyor, hor görüyorlar..

İşte aralarına girmek için kapısında el pençe durduğumuz avrupalılar..

Bizi ve değerlerimizi çok seviyorlar (!)

Bişeyler yapmak lazım ama ne??

Hacklemek demiş bir arkadaşımız..
Bizim hackerlar türk sitelerini haklamakla meşguller..

Başka çözüm yolu gerek..
Ama ne??

Bunlar konuşulmalı bence..

Bir türk sitesine yoğunlaşıp YouTube a rakip olmak olabilir ama zor iş..!!
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Copyright © 2002-2024 Netopsiyon Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd.Şti. - Bütün hakları saklıdır!
Bu site Netopsiyon.com.tr Sunucularında Barındırılmaktadır.
Netopsiyon Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd.Şti. Netopsiyon Copyright