Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 158
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 ??? Sitem deki Haberleri ..
(25224 okuma, 26 yanıt)
 Free Hosta Php Nuke Kurul..
(16365 okuma, 14 yanıt)
 EKLENTİ: Misafire mesajın..
(36670 okuma, 38 yanıt)
 Php Nuke 9.0 Geliyor..
(20747 okuma, 19 yanıt)
 Bu başlık için mesaj bulu..
(13924 okuma, 15 yanıt)
 Facebook Sohbet Tipi Sohb..
(17636 okuma, 15 yanıt)
 üye aktivasyon..
(10584 okuma, 8 yanıt)
 Facebook tarzı altbar... ..
(6233 okuma, 1 yanıt)
 kaldırmak istediğim bölüm..
(6511 okuma, 2 yanıt)
 Resimli RSS..
(23104 okuma, 25 yanıt)
 Onay linkini kaldirmak..
(11017 okuma, 8 yanıt)
 Yardım :( Site açılırken ..
(6613 okuma, 2 yanıt)
 .Htaccess ile uzantıda ke..
(8227 okuma, 4 yanıt)
 block genişliği..
(5672 okuma, 1 yanıt)
 Haber Resimleri ve Slide ..
(14280 okuma, 12 yanıt)
 Foruma büyük boyutlu resi..
(7263 okuma, 3 yanıt)
 Php-Nuke 8.0 Paket..
(9382 okuma, 6 yanıt)
 Hangi sürümü önerirsiniz?..
(10426 okuma, 8 yanıt)
 ethai1 3..
(13084 okuma, 10 yanıt)
 Yeni PEHASPESEO..
(69470 okuma, 82 yanıt)
 Türkçe Karakter sorunu ?..
(37537 okuma, 36 yanıt)
 tek modul için sağ ve sol..
(11330 okuma, 8 yanıt)
 Php-nuke8.0 başlıklarda t..
(10521 okuma, 8 yanıt)
 Phpden iyi anlayan..
(5397 okuma, 1 yanıt)
 Php nuke 7.6 - 3.1 patch ..
(72823 okuma, 89 yanıt)
 Mp3 Üst Player Yardım..
(29366 okuma, 40 yanıt)
 Toplu üyelik silme?..
(11057 okuma, 8 yanıt)
 Çözümleyemediğim hata.....
(12316 okuma, 11 yanıt)
 bloğu kayan hale getirmek..
(5942 okuma, 2 yanıt)
 Makale modulu..
(8535 okuma, 5 yanıt)
 PHP-Nuke Haber V.1 Paylas..
(84761 okuma, 121 yanıt)
 title değiştirme..
(10237 okuma, 6 yanıt)
 Arkadaşlar bu sorunun çöz..
(9995 okuma, 6 yanıt)
 Php Nuke 8.1..
(4325 okuma, 0 yanıt)
 merhaba..
(10220 okuma, 9 yanıt)
 Anasayfa için boş modül o..
(13410 okuma, 13 yanıt)
 admin panelinde Access De..
(6355 okuma, 2 yanıt)
 Bu başlığa hiç cevap gelm..
(26221 okuma, 25 yanıt)
 Nuke Tema yapilisi..
(17016 okuma, 16 yanıt)
 Mavisce-net temasina bann..
(8677 okuma, 6 yanıt)
 PHP-Nuke wTeam - eklentil..
(6603 okuma, 2 yanıt)
 coppermine hata..
(10635 okuma, 8 yanıt)
 içerik tanıtımı..
(6251 okuma, 2 yanıt)
 Haber Ve İçeriğe Resim Ek..
(7115 okuma, 3 yanıt)
 google keywords..
(8914 okuma, 6 yanıt)
 8.0'da html sorunu..
(5471 okuma, 1 yanıt)
 PHP-Nuke_8.1.3.5+NukeSent..
(53774 okuma, 76 yanıt)
 üye olunurken gereksiz is..
(9972 okuma, 7 yanıt)
 Arkadaşlar kolifa haber s..
(6320 okuma, 2 yanıt)
 Hesabınız'a tıklayınca te..
(10425 okuma, 7 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - ana menü blocku hazırladım ama tabloya sokamıyorum. YARDIM
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

ana menü blocku hazırladım ama tabloya sokamıyorum. YARDIM

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
TeRo

MesajTarih: 2008-01-25, 07:26:41    Mesaj konusu: ana menü blocku hazırladım ama tabloya sokamıyorum. YARDIM Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar resimli ana block yaptım html kodlarını aldım block a çevirmek için koydum oké çevirdim oké siteye koydum oké etkimleştirdim oké ama sitede hayalet şeklinde durdu tablo içine sokamadım bunu tablo halinde nasıl hazırlayabilirim ??? hayalet gibi oldu yaa bakın kodlar aşağıda;

Kod:
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN">
<html>
<head>
<m e t a http - e q u i v="content-type" content="text/html; charset=iso-8859-9">
<m e t a name="generator" content="Microsoft FrontPage 5.0">

<style type="text/css">
/*----------Text Styles----------*/
.ws6 {font-size: 8px;}
.ws7 {font-size: 9.3px;}
.ws8 {font-size: 11px;}
.ws9 {font-size: 12px;}
.ws10 {font-size: 13px;}
.ws11 {font-size: 15px;}
.ws12 {font-size: 16px;}
.ws14 {font-size: 19px;}
.ws16 {font-size: 21px;}
.ws18 {font-size: 24px;}
.ws20 {font-size: 27px;}
.ws22 {font-size: 29px;}
.ws24 {font-size: 32px;}
.ws26 {font-size: 35px;}
.ws28 {font-size: 37px;}
.ws36 {font-size: 48px;}
.ws48 {font-size: 64px;}
.ws72 {font-size: 96px;}
.wpmd {font-size: 13px;font-family: 'Arial';font-style: normal;font-weight: normal;}
/*----------Para Styles----------*/
DIV,UL,OL /* Left */
{
 margin-top: 0px;
 margin-bottom: 0px;
}
</style>

</head>

<body>

<div id="text1" style="position:absolute; overflow:hidden; left:56px; top:57px; width:247px; height:516px; z-index:0"><div class="wpmd">
<UL>
<li style="{ list-style-image: url('images/home2.gif') }"><font class="ws12" color="#FF0000" face="Tahoma"><B>&nbsp;&nbsp; </B></font><font class="ws12" face="Tahoma"><B><a href="index.php">ANA SAYFA</a></B></font></li>
</UL>
<UL>
<li style="{ list-style-image: url('images/komikses.gif') }"><font color="#0000FF" face="Tahoma"><B>&nbsp;&nbsp; </B></font><font face="Tahoma"><B><a href="modules.php?name=Videolar3">AMATÖR MÜZİKLER</a></B></font></li>
</UL>
<UL>
<li style="{ list-style-image: url('images/ra.gif') }"><font color="#800000" face="Tahoma"><B>&nbsp;&nbsp; </B></font><font face="Tahoma"><B><a href="modules.php?name=Videolar">KOMİK VİDEOLAR </a></B></font></li>
</UL>
<UL>
<li style="{ list-style-image: url('images/melodi.gif') }"><font color="#FF00FF" face="Tahoma"><B>&nbsp;&nbsp; </B></font><font face="Tahoma"><B><a href="modules.php?name=TeRo">YABANCI VİDEO KLİPLER</a></B></font></li>
</UL>
<UL>
<li style="{ list-style-image: url('images/media.gif') }"><font color="#0000FF" face="Tahoma"><B>&nbsp;&nbsp; </B></font><font face="Tahoma"><B><a href="modules.php?name=youtube">YOUTUBE VİDEOLARI</a></B></font></li>
</UL>
<UL>
<li style="{ list-style-image: url('images/forums.gif') }"><font color="#FF0000" face="Tahoma"><B>&nbsp;&nbsp; </B></font><font face="Tahoma"><B><a href="modules.php?name=MP3_Playe">ONLİNE MP3 DİNLE</a></B></font></li>
</UL>
<UL>
<li style="{ list-style-image: url('images/feedback.gif') }"><font color="#0000FF" face="Tahoma"><B>&nbsp;&nbsp; </B></font><font face="Tahoma"><B><a href="modules.php?name=Downloads">İNDİR</a></B></font></li>
</UL>
<UL>
<li style="{ list-style-image: url('images/uyelistesi.gif') }"><font face="Tahoma"><B>&nbsp;&nbsp; </B></font><font face="Tahoma"><B><a href="modules.php?name=Your_Account">HESABIM</a></B></font></li>
</UL>
<UL>
<li style="{ list-style-image: url('images/time.gif') }"><font color="#008000" face="Tahoma"><B>&nbsp;&nbsp; </B></font><font face="Tahoma"><B><a href="modules.php?name=Superlig_Puan">DÜNYA PUAN DURUMLARI</a></B></font></li>
</UL>
<UL>
<li style="{ list-style-image: url('images/Ok.gif') }"><font face="Tahoma"><B><a href="modules.php?name=Burclar">&nbsp; BURÇLAR ve ÖZELLİKLERİ</a></B></font></li>
</UL>
<UL>
<li style="{ list-style-image: url('images/tr.GIF') }"><font color="#FF0000" face="Tahoma"><B>&nbsp;&nbsp; </B></font><font face="Tahoma"><B><a href="modules.php?name=edevlet">E-DEVLET</a></B></font></li>
</UL>
<UL>
<li style="{ list-style-image: url('images/ayak.gif') }"><font color="#3366FF" face="Tahoma"><B>&nbsp;&nbsp; </B></font><font face="Tahoma"><B><a href="modules.php?name=komik-resim">KOMİK RESİMLER</a></B></font></li>
</UL>
<UL>
<li style="{ list-style-image: url('images/msn.GIF') }"><font color="#FF6600" face="Tahoma"><B>&nbsp; </B></font><font face="Tahoma"><B><a href="modules.php?name=Msn_Avatar">MSN AVATAR</a></B></font></li>
</UL>
<UL>
<li style="{ list-style-image: url('images/top.gif') }"><font color="#800000" face="Tahoma"><B>&nbsp; </B></font><font face="Tahoma"><B><a href="modules.php?name=Ruya_Tabirleri">RÜYA TABİRLERİ</a></B></font></li>
</UL>
<UL>
<li style="{ list-style-image: url('images/sevgi.GIF') }"><font color="#FF0000" face="Tahoma"><B>&nbsp; </B></font><font face="Tahoma"><B><a href="modules.php?name=sms">SMS GÜZEL SÖZLER</a></B></font></li>
</UL>
<UL>
<li style="{ list-style-image: url('images/ayak.gif')"><font face="Tahoma"><B>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; </B></font><font class="ws11" face="Tahoma"><B><a href="modules.php?name=Surveys">ANKETLER</a></B></font></li>
</UL>
<UL>
<li style="{ list-style-image: url('images/postnews.gif') }"><font color="#0000FF" face="Tahoma"><B>&nbsp;&nbsp; </B></font><font face="Tahoma"><B><a href="modules.php?name=Submit_News">HABER GÖNDERİN</a></B></font></li>
</UL>
<UL>
<li style="{ list-style-image: url('images/ayak.gif')"><font color="#FF6600" face="Tahoma"><B>&nbsp;&nbsp;&nbsp; </B></font><font face="Tahoma"><B><a href="modules.php?name=Top">TOP 10</a></B></font></li>
</UL>
<UL>
<li style="{ list-style-image: url('images/new.gif') }"><font color="#00CCFF" face="Tahoma"><B>&nbsp;&nbsp; </B></font><font face="Tahoma"><B><a href="modules.php?name=Videolar2">VİDEOLAR 2</a></B></font></li>
</UL>
<UL>
<li style="{ list-style-image: url('images/melodi.gif') }"><font color="#008000" face="Tahoma"><B>&nbsp;&nbsp; </B></font><font face="Tahoma"><B><a href="modules.php?name=Video_Stream">VİDEO S.</a></B></font></li>
</UL>
<UL>
<li style="{ list-style-image: url('images/Ok.gif') }"><font color="#0000FF" face="Tahoma"><B>&nbsp;&nbsp; </B></font><font face="Tahoma"><B><a href="modules.php?name=Statistics">İSTATİSTİKLER</a></B></font></li>
</UL>
<UL>
<li style="{ list-style-image: url('images/uyelistesi.gif') }"><font color="#FF6600" face="Tahoma"><B>&nbsp;&nbsp; </B></font><font face="Tahoma"><B><a href="modules.php?name=Private_Messages">ÖZEL MSJ</a></B></font></li>
</UL>
<UL>
<li style="{ list-style-image: url('images/favoritos.gif') }"><font color="#339966" face="Tahoma"><B>&nbsp; </B></font><font face="Tahoma"><B><a href="modules.php?name=Recommend_Us">BİZİ ÖNERİN</a></B></font></li>
</UL>
<UL>
<li style="{ list-style-image: url('images/email2.gif') }"><font class="ws12" color="#FF0000" face="Tahoma"><B>&nbsp; </B></font><font class="ws12" face="Tahoma"><B><a href="modules.php?name=Feedback">İLETİŞİM</a></B></font></li>
</UL>
<div><font face="Tahoma"><B><BR></B></font></div>
</div></div>

</body>
</html>

not:kodlarınızı code komutunu kullanarak yazınız(polibo06)
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-17, 05:06:18    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
hanedanlar

MesajTarih: 2008-01-25, 14:33:52    Mesaj konusu: Re: ana menü blocku hazırladım ama tabloya sokamıyorum. yard Alıntıyla Cevap Gönder

$content .="<TABLE border=\"0\"><TR><TD>";
//yaptığın kodlar buraya gelecek
$content .="</TR></TD</TABLE>";

hepsi bu tabloyu özelleştirmek istersen mesela çerçeveli falan olsun ya da kenarlıkları renkli olsun dersen onu da ayarlayabilirsin.
öreğin ben kenarlık yok dedim sen border=\"1\" ya da 2-3 gibi yaparsan kenarlıklar da görünür. ya da renk vermek istersen bgcolor=\"#CC33CC\" gibi renkler de verebilirsin.
Başa dön
TeRo

MesajTarih: 2008-01-25, 15:09:59    Mesaj konusu: Re: ana menü blocku hazırladım ama tabloya sokamıyorum. yard Alıntıyla Cevap Gönder

hanedanlar :
$content .="<TABLE border=\"0\"><TR><TD>";
//yaptığın kodlar buraya gelecek
$content .="</TR></TD</TABLE>";

hepsi bu tabloyu özelleştirmek istersen mesela çerçeveli falan olsun ya da kenarlıkları renkli olsun dersen onu da ayarlayabilirsin.
öreğin ben kenarlık yok dedim sen border=\"1\" ya da 2-3 gibi yaparsan kenarlıklar da görünür. ya da renk vermek istersen bgcolor=\"#CC33CC\" gibi renkler de verebilirsin.

UĞRAŞIYORUM HOCAM ALLAH RAZI OLSUN EYVALLAH İNŞALLAH YAPARIM...
Başa dön
hanedanlar

MesajTarih: 2008-01-25, 15:21:56    Mesaj konusu: Re: ana menü blocku hazırladım ama tabloya sokamıyorum. yard Alıntıyla Cevap Gönder

unutmadan şunu da belirteyim ben kodları html değil php olarak yazdım. sen de http://eski.netopsiyon.com/modules.php?name=NG_Hizmetlerimiz
linkinden blok oluşturucu ile önce kendi tasırımı çevir. benim attığımı çevirmene gerek yok.
Başa dön
TeRo

MesajTarih: 2008-01-27, 03:38:00    Mesaj konusu: Re: ana menü blocku hazırladım ama tabloya sokamıyorum. yard Alıntıyla Cevap Gönder

sağolasın kardeşim sorunu hallettim çözdüm
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız