Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 815
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 NetOpsiyon Nuke Son Yokla..
(31251 okuma, 26 yanıt)
 iyinet davetiye lazım..
(4030 okuma, 0 yanıt)
 İstyenlere Koşulsuz Kural..
(10385 okuma, 9 yanıt)
 Call of Duty: Modern Warf..
(3505 okuma, 0 yanıt)
 Clip-Bucket Türkiye Ekibi..
(11803 okuma, 13 yanıt)
 CLIPBUCKET sitesı kapandı..
(3657 okuma, 1 yanıt)
 NetOpsiyon SubVersiyon De..
(22615 okuma, 29 yanıt)
 BÜYÜK ORGANİZASYONLAR..
(71507 okuma, 151 yanıt)
 SİTE YARIŞMASI HAKKINDA Ö..
(12336 okuma, 15 yanıt)
 Site yarışması hakkında S..
(51012 okuma, 86 yanıt)
 YENİ NETOPSİYON GRUP..
(12056 okuma, 13 yanıt)
 Site Yarışması Başvurular..
(58278 okuma, 83 yanıt)
 Link Değişimi..
(6192 okuma, 5 yanıt)
 Yarışma ile ilgili..
(3911 okuma, 0 yanıt)
 CeBIT Bilişim Fuarı..
(13085 okuma, 15 yanıt)
 Netopsiyon Avatar'ı..
(9636 okuma, 11 yanıt)
 Netopsiyon İstanbul İftar..
(52698 okuma, 98 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - BÜYÜK ORGANİZASYONLAR
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

BÜYÜK ORGANİZASYONLAR
Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> İşbirliği&Etkinlikler
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Birhan
Netopsiyon Siteleri Yöneticisi

MesajTarih: 2008-02-27, 14:38:09    Mesaj konusu: BÜYÜK ORGANİZASYONLAR Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli NetOpsiyon üyeleri bilindiği üzere NetOpsiyon olarak sizlere yıllardır PHP konusunda bilgi paylaşımı sunmaktayız. Ve hizmet çerçevemizi biraz daha genişleterek, Net dünyasında olup biten tüm bilinen ve bilinmeyen kategoriler için özel bir teknik ekip oluşumuna hazırlanmaktayız. Oluşumumuz belirlediğimiz kategoriler bazında hizmet verecektir. Gerek teknik, gerek pratik, gerek kodlama, gerekse yazılım. Evet NetOpsiyon büyümeye devam ediyor. Bu oluşumda görev almak isteyen dinamik ruhlu ve pratiği geniş olan arkadaşlarımız elbette olacaktır. Oluşuma katılmak isteyen arkadaşlarımız burada katılmak istediği grubuda belirterek mesajlarını yayınlaya bilirler.

Bu hizmetlerimiz tamamiyle ücretsiz olup paylaşmayı seven tüm kullanıcılarımıza açık bir platformdur.

Gruplarımız:

NG-BK ( Eğitimleri verecek olan tamamı profesyonel kadrolan oluşan Bilişim Kurulu )
NG-Tech ( Teknik Donanım, Arıza Tesbit, Onarım konularında kullanıcılara bilgilendirme yapan gruptur. )
NG-DSecurity ( İnternet kullanıcılarına yönelik Sanal güvenliği sağlamak ve gerekli bilgilendirmeyi yapan gruptur. )
NG-WSecurity ( Web tabanlı sistem güvenliği konusunda web master'ları bilgilendiren gruptur. )
NG-Design ( Tasarım ve Dizayn Ekibi )
NG-Search ( Arama Ekibi )
NG-DCode ( Yazılım ve Kodlama Ekibi )
NG-WCode ( Web Tabanlı Yazılım ve Kodlama Ekibi )
NG-BT ( Bilgi Teknolojileri Grubu )
NG-News ( Haber Grubu )

Not: Konu ile ilgilenen arkadaşlarımızın yalnızca tarafım ile temas kurmaları ve hiç bir şekilde diğer Yönetici ve Editör arkadaşlarımızı rahatsız etmemeleri önemle rica olunur.

En son Birhan tarafından 2008-02-28, 12:21:09 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-03-29, 06:56:20    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
Birhan

MesajTarih: 2008-02-27, 16:16:07    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Merak edilenler..

Bu gurup nedir ne işe yarar?

Aslında içeriğinde belirttiğimiz gibi özel bir Takım oluşturuyoruz. Bu Takım Sanal Dünyadaki bahsi geçen gruplardan oluşacak. Ve Kullanıcılara bahsi geçen konularda yardımcı olucaklar.

Örnekler:

NG-WCode: Sen webmastersin sitenle sorun yaşıyorsun NG-WCode Ekibi senin sorununu çözecek.

NG-Search: Sen birşeyi arıyorsun ama bulamıyorsun. NG-Search Ekibi aradığın şeyi senin yerine bulacak.

NG-News: Güncel internet haberlerini takip eden ve grub yöneticilerini bilgilendiren bir ekiptir.

NG-Design: İhtiyaç halinde istenilen tasarımın ve dizaynın oluşmasında etkinlik sağlayacak ekiptir.

Grubumuzun mantığını sanırım bu 4 örnekten anlamış olmanız gerekir.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Hekim_oglu

MesajTarih: 2008-02-27, 20:58:05    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Konu hakkında kafama takılan soru işaretlerini arzedeyim.

Grup üyelerine bulundukları grubun içerdiği konu hakkında herhangi bilgi akışı olacak mı? olacaksa detaya inilecek mi? yani gruplar aynı zamanda eğitilecek mi?
Kişiler profesyonel olarak bulundukları gruba mı girebileceklerdir... ?
örneğin ben amatör bilgimle gruplara dahil olabilir miyim ? olabilirsem kaç grupta yer alabilirim aynı anda ?

Yani kısacası grupları , projeyi ve organizasyonu biraz daha açarsanız daha iyi olacaktır sanırım..

umarım faydalı ve devamlı süren bir organizasyon olacaktır. daha önce de güzel bir girişim oldu ama devamsızlıklar yüzünden istenilen düzeye gelemedi
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
soulfather

MesajTarih: 2008-02-27, 21:29:36    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hımm bence çok iyi bir düşünce desteklemeye ben hazırım

ben baktım benim için kabul edilirse en iyi grup bu ikisi diye düşündüm

NG-Search
NG-News
Başa dön
memo_qx
Nuke Sorumlusu
Nuke Sorumlusu

MesajTarih: 2008-02-28, 11:02:20    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

evet bencedegüzel biruygulama bende uygun gorulurse bu ıkı grupda yeralmak ısterım

NG-Search
NG-News
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Birhan

MesajTarih: 2008-02-28, 11:09:10    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hekim_oglu :

Grup üyelerine bulundukları grubun içerdiği konu hakkında herhangi bilgi akışı olacak mı? olacaksa detaya inilecek mi? yani gruplar aynı zamanda eğitilecek mi?
örneğin ben amatör bilgimle gruplara dahil olabilir miyim ? olabilirsem kaç grupta yer alabilirim aynı anda ?

Yani kısacası grupları , projeyi ve organizasyonu biraz daha açarsanız daha iyi olacaktır sanırım..

umarım faydalı ve devamlı süren bir organizasyon olacaktır. daha önce de güzel bir girişim oldu ama devamsızlıklar yüzünden istenilen düzeye gelemedi

Tek tek merak edilenleri cevaplayayım arkadaşlar.

1- Evet grup üyeleri özel eğitimler alıcaktır. Grup üyeleri çok detaylı bir şekilde tabiri caizse işin ustalığını öğrenecekler. Eğitimler bizzat tarafımızdan belirleyeceğimiz NG-BK grubu tarafından verilecektir.

2- Amatör kişilerde gruplara dahil olabilirler evet bunun için alt gruplarımız oluşacaktır ve ametör arkadaşlarımızıda hızla kazanıp profesyonelliğe ulaştırma hedefi içerisindeyiz.

3- Amatör kişiler ilk aşamada yalnızca 1 ( bir ) grupta yer alacaklardır. O gruptan profesyonelliğe geçildiğinde ancak diğer gruplara üye olabileceklerdir.

Merak edilenler olursa yine detaylı cevaplar alacaksınız arkadaşlar.

En son Birhan tarafından 2008-02-28, 11:13:29 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
Birhan

MesajTarih: 2008-02-28, 11:10:35    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

soulfather :

NG-Search
NG-News

soulfather Arkadaşım şuan için yalnızca tek bir kategoride görev alabilirsiniz. Lütfen bir seçim yapıp tekrar bize bilgisini veriniz. Seçme ve seçilme işlemlerimiz çok kısa zamanda başlayacaktır.
Başa dön
Birhan

MesajTarih: 2008-02-28, 11:12:12    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

memo_qx :
evet bencedegüzel biruygulama bende uygun gorulurse bu ıkı grupda yeralmak ısterım

NG-Search
NG-News

memo_qx Arkadaşım daha öncedende dile getirdiğim gibi şuan için sadece bir gruba katılabilirsiniz. Profesyonelliğe geçişiniz onaylandıktan sonra 2. bir gruba girebilirsiniz.
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-03-29, 06:56:20    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
artistbaron

MesajTarih: 2008-02-28, 13:41:29    Mesaj konusu: Re: BUYUK ORGANIZASYONLAR Alıntıyla Cevap Gönder

Dünden beri bakıyorumda konu da pek başvuru yok ama çok kişinin özelden mesaj attığını biliyorum...Sanırım bi çekingenlik oldu bazı arkadaşlarda bazılarında ise kararsızlık....

Yapabileceğiniz en uygun kategoriyi seçip , söylemeniz ve beklemenizdir.Burada bir kişi bir kategoriye ben yaparım derse sizde artık o gitti diye düşünmüyorsunuz umarım.10 kişi bir kategoriyi isterse biz aramızda konuşup o kişiler arasında seçeceğiz..

Yalnız ben Netopsiyon'da görev alayım diyipte haftada 1-2 saat sitede olacaksanız bence başvurmayın...Zaten böyle durumlar oluşursa sanırım iptal edilir....Maksat yeni grup ta kuruluyorsa ve yeniden bir yapılanma varsa elimizden gelenin en iyisiyle = takım olarak = grup olarak bunu başarmamızdır...

Mesela ben başlıyayım

NG-News
NG-Design
NG-Search
NG-BT

tabi sizde gruplara seçildikten sonra uygun görülürse başka gruplarada yönlenebilirsiniz

tabi ben forumda da yetkili olduğum için ve bide bunlar la iç içe olduğum için kendime en uygun olanlarını seçtim sizde size uygun olanları seçin :)

kolay gelsin
Başa dön
Birhan

MesajTarih: 2008-02-28, 14:41:54    Mesaj konusu: Re: BUYUK ORGANIZASYONLAR Alıntıyla Cevap Gönder

artistbaron :
Dünden beri bakıyorumda konu da pek başvuru yok ama çok kişinin özelden mesaj attığını biliyorum...Sanırım bi çekingenlik oldu bazı arkadaşlarda bazılarında ise kararsızlık....

Yapabileceğiniz en uygun kategoriyi seçip , söylemeniz ve beklemenizdir.Burada bir kişi bir kategoriye ben yaparım derse sizde artık o gitti diye düşünmüyorsunuz umarım.10 kişi bir kategoriyi isterse biz aramızda konuşup o kişiler arasında seçeceğiz..

Yalnız ben Netopsiyon'da görev alayım diyipte haftada 1-2 saat sitede olacaksanız bence başvurmayın...Zaten böyle durumlar oluşursa sanırım iptal edilir....Maksat yeni grup ta kuruluyorsa ve yeniden bir yapılanma varsa elimizden gelenin en iyisiyle = takım olarak = grup olarak bunu başarmamızdır...

Mesela ben başlıyayım

NG-News
NG-Design
NG-Search
NG-BT

tabi sizde gruplara seçildikten sonra uygun görülürse başka gruplarada yönlenebilirsiniz

tabi ben forumda da yetkili olduğum için ve bide bunlar la iç içe olduğum için kendime en uygun olanlarını seçtim sizde size uygun olanları seçin :)

kolay gelsin

artistbaron evet seni ve çalışmalarını zaten begeniyoruz bahsi geçen gruplarda Tabiki ilk olarak siz görev alacaksınız ve sitemizde ise uzun süreli vakit geçirdiğinizinde takibi ve bilinci içerisindeyiz. Ve şunuda biliyoruz buradaki bir çok kişiyi bizden daha iyi sizler tanıyorsunuz. Bu nedenle sizinde bahsettiğiniz grupları size bağlamayı ön görüyorum.

Bassi geçen grupların takım lideri olacaksınız.. Katılımcılarınızı takip etmeye başlayabilirsiniz..
Başa dön
artistbaron

MesajTarih: 2008-02-28, 18:07:19    Mesaj konusu: Re: BUYUK ORGANIZASYONLAR Alıntıyla Cevap Gönder

Birhan :

Bassi geçen grupların takım lideri olacaksınız.. Katılımcılarınızı takip etmeye başlayabilirsiniz..

Teşekkür ederim...

Bundan sonra sanırım arkadaşlar isterlerse banada pm atabilirler bende düşüncelerimi size bildirirm :)
Başa dön
Birhan

MesajTarih: 2008-02-28, 18:31:00    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Şuan için katılımcılarımızı üst düzey ve orta düzey olarak belirleyelim daha sonrasında icraatlara başlayabiliris. ;)
Başa dön
osmanturka

MesajTarih: 2008-02-28, 19:09:17    Mesaj konusu: Re: BÜYÜK ORGANİZASYONLAR Alıntıyla Cevap Gönder

Katılımcıların belirlediğiniz gruplardan ilgisi ve bilgisi olması gerekiyor galiba.

Gruba katılacak katılımcının o guruptan ne kadar analaması gerekiyor aceba?

Mesela şahsım adıma NG-Design: veya yazılım ve kodlama grubuna katılıp elim den ne geliyorsa yapıp ve Netopsiyon ailesinin o üst düzey bilgilerinden faydalanıp size oranla çok daha az olan bilgilerimi sizin kanatlarınız altında doruğa çıkartmayı okadar çok isterimki.
Başa dön
Biray09

MesajTarih: 2008-02-28, 19:11:05    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Uzun zamandır girmiyordum siteye. Sistem değiştirdiğim için.
Çok güzel bir uygulama düşünmüşsünüz. Madem işin içinde eğitilmek var ben varım. Umarım faydalı bir çalışma olur.

NG-DCode ekibine katılmak istiyorum tabi uygun görülürse.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Birhan

MesajTarih: 2008-02-28, 19:13:09    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Öncelikle daha öncede belirttiğim gibi biz kapılarımızı tüm kullanıcılarımıza hitaben sonuna kadar açıyoruz.

İşi en iyi bilenini de hiç bilgisi olmayanınıda alıp yetiştirip kazanmak amacımız zaten bu yuzden sizde bilgi eksikliğinizi katılmak istediğiniz grup yoneticilerinin yardımları ile dahada pekiştirip daha üst düzeylere gelebilirsiniz.
Başa dön
osmanturka

MesajTarih: 2008-02-28, 19:31:21    Mesaj konusu: Re: BÜYÜK ORGANİZASYONLAR Alıntıyla Cevap Gönder

Gerçektende çok güzel bir uygulama.
Netopsiyondaki üstadların bilgilerinden,faydalanmak herkese nasip olmaz.

Uygun görülürse bende NG-DCode grubuna katılmak isterim.
Başa dön
Birhan

MesajTarih: 2008-02-28, 19:41:48    Mesaj konusu: Re: BÜYÜK ORGANİZASYONLAR Alıntıyla Cevap Gönder

Tabiki tüm istekler değerlendirilecektir bizde. Kimseyi boş çevirmeyeceğim arkadaşlar.

Bu arada osmanturka kardeşim, Bahsettiğin grup NG-DCode ( Masa üstü yazılımların kodlaması ile ilgili ekiptir ) Grupları ve açılımlarını tekrar gözden geçirin sizin amacınız ve bizim amaçlarımız karmaşada kalmasın ;)
Başa dön
soulfather

MesajTarih: 2008-02-28, 19:51:06    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Birhan :
soulfather :

NG-Search
NG-News

soulfather Arkadaşım şuan için yalnızca tek bir kategoride görev alabilirsiniz. Lütfen bir seçim yapıp tekrar bize bilgisini veriniz. Seçme ve seçilme işlemlerimiz çok kısa zamanda başlayacaktır.

NG-Search

Evet Yazdım Ustam

Bu grup tam benlik ararım bulurum yaparım baskalarına da yardımcı olurum gibi geldi bu grupta hadi hayırlısı..
Başa dön
artistbaron

MesajTarih: 2008-02-28, 19:53:29    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar yanlış anlamayın ama site de ne süre bulunmayı düşünüyorsunuz yani ben en az haftada şu kada saat online olurum gibisinden ...?
Başa dön
osmanturka

MesajTarih: 2008-02-28, 20:13:36    Mesaj konusu: Re: BÜYÜK ORGANİZASYONLAR Alıntıyla Cevap Gönder

Birhan :
Tabiki tüm istekler değerlendirilecektir bizde. Kimseyi boş çevirmeyeceğim arkadaşlar.

Bu arada osmanturka kardeşim, Bahsettiğin grup NG-DCode ( Masa üstü yazılımların kodlaması ile ilgili ekiptir ) Grupları ve açılımlarını tekrar gözden geçirin sizin amacınız ve bizim amaçlarımız karmaşada kalmasın ;)

Hmm anladım üstad,ben web kodlama sanmıştım. özür dilerim.
Benim düşündüğüm NG-Desing galiba.
Başa dön
Hekim_oglu

MesajTarih: 2008-02-28, 20:39:47    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Birhan :
Hekim_oglu :

1- Evet grup üyeleri özel eğitimler alıcaktır. Grup üyeleri çok detaylı bir şekilde tabiri caizse işin ustalığını öğrenecekler. Eğitimler bizzat tarafımızdan belirleyeceğimiz NG-BK grubu tarafından verilecektir.

2- Amatör kişilerde gruplara dahil olabilirler evet bunun için alt gruplarımız oluşacaktır ve ametör arkadaşlarımızıda hızla kazanıp profesyonelliğe ulaştırma hedefi içerisindeyiz.

3- Amatör kişiler ilk aşamada yalnızca 1 ( bir ) grupta yer alacaklardır. O gruptan profesyonelliğe geçildiğinde ancak diğer gruplara üye olabileceklerdir.

cevaplar için teşekkür ederim..
alıntılayayım da aynı sorular yeniden sorulmasın..

tek sorum kaldı o da artistbaronun dediği süre ??
netopsiyonda veya nette kalmak için ön koşul olarak belirtilen günlük veya haftalık bir süre var mı ?

kendime gelince..
3 gün dersim var ve 4 gün boşum.. (3 gün günlük en fazla 1 saat girebilirim , 4 gün müsaidim ama sadece burda olamam..)
bu 4 boş günde de daha önce eğitimlerini aldığım C++ , Borland Builder ve kısmı bildiğim Php, mysql ile proje konuları olarak üzerinde çalıştığım ERP,MRP sistemleri üzerinde yoğunlaşıyorum, kitap ve makalelerden kendimi geliştirmeye çalışıyorum.. ayrıca bilgi teknolojileri ile de yine görev alanım olarak ilgileniyorum...
Sadede gelirsek bahsi geçen program ve uygulamalarla ilgili bölümlerden birinde amator olarak yer almak istiyorum.. Ekiple birlikte gelişmek açısından faydalı olur, yalnız tek grup dediğiniz için kararsız kaldım..

hangisini seçeyim acaba ?

bu gruplardan birinde yer almak istiyorum.. hangisi iyi olur üstadlar.. ?

Search ve News de profesyonelliğe yakın yer alabilirim ama zamanım musaid olmaz..

başka yerlerde benzer yapılanmalar var ama inş. netopsiyon olarak bu kez biz de tam olarak tutturup uzun süreli planlar yapabileceğiz..
Başa dön
Birhan

MesajTarih: 2008-02-28, 20:45:58    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

soulfather :
Birhan :
soulfather :

NG-Search
NG-News

NG-Search

Evet Yazdım Ustam

Bu grup tam benlik ararım bulurum yaparım baskalarına da yardımcı olurum gibi geldi bu grupta hadi hayırlısı..

Tabiki bu tarz katılımları bekliyoruz işte. Sizin gibi arkadaş evet bu grup tam benlik evet evet ben yaparım bu işi diyebilecek herkese açığız. Sizinlede irtibat kurulacaktır gerekli yapılanma bittiğinde.
Başa dön
Birhan

MesajTarih: 2008-02-28, 20:48:01    Mesaj konusu: Re: BÜYÜK ORGANİZASYONLAR Alıntıyla Cevap Gönder

osmanturka :
Birhan :

Hmm anladım üstad,ben web kodlama sanmıştım. özür dilerim.
Benim düşündüğüm NG-Desing galiba.

soulfather senin kastettiğin konu ise BG-WCode bakın gruplarımızı dikkatli incelerseniz zaten yanlarında parantez içinde açıklamalarıda yazmakta.
Başa dön
Birhan

MesajTarih: 2008-02-28, 20:51:47    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hekim_oglu :
Birhan :
Hekim_oglu :

cevaplar için teşekkür ederim..
alıntılayayım da aynı sorular yeniden sorulmasın..

tek sorum kaldı o da artistbaronun dediği süre ??
netopsiyonda veya nette kalmak için ön koşul olarak belirtilen günlük veya haftalık bir süre var mı ?

kendime gelince..
3 gün dersim var ve 4 gün boşum.. (3 gün günlük en fazla 1 saat girebilirim , 4 gün müsaidim ama sadece burda olamam..)
bu 4 boş günde de daha önce eğitimlerini aldığım C++ , Borland Builder ve kısmı bildiğim Php, mysql ile proje konuları olarak üzerinde çalıştığım ERP,MRP sistemleri üzerinde yoğunlaşıyorum, kitap ve makalelerden kendimi geliştirmeye çalışıyorum.. ayrıca bilgi teknolojileri ile de yine görev alanım olarak ilgileniyorum...
Sadede gelirsek bahsi geçen program ve uygulamalarla ilgili bölümlerden birinde amator olarak yer almak istiyorum.. Ekiple birlikte gelişmek açısından faydalı olur, yalnız tek grup dediğiniz için kararsız kaldım..

hangisini seçeyim acaba ?

bu gruplardan birinde yer almak istiyorum.. hangisi iyi olur üstadlar.. ?

Search ve News de profesyonelliğe yakın yer alabilirim ama zamanım musaid olmaz..

başka yerlerde benzer yapılanmalar var ama inş. Netopsiyon olarak bu kez biz de tam olarak tutturup uzun süreli planlar yapabileceğiz..

Hekim_oglu sizin için benim ön gördüğüm konu bilgilerinizi de ele alırsak (C++ , Borland Builder) üzerinde yoğunum demişsiniz NG-DCode sizin için en uygun gruptur kendinizi ve meraklılarını geliştirmek açısından.
Başa dön
soulfather

MesajTarih: 2008-02-28, 20:55:28    Mesaj konusu: Re: BÜYÜK ORGANİZASYONLAR Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
Birhan

soulfather senin kastettiğin konu ise BG-WCode bakın gruplarımızı dikkatli incelerseniz zaten yanlarında parantez içinde açıklamalarıda yazmakta.

Tamam dır usta elimden gelenin en iyisini yapmaya hazırım
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> İşbirliği&Etkinlikler Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
1. sayfa (Toplam 7 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız