Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 917
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 Moko.Page.Lc OnLine Müzik..
(5714 okuma, 0 yanıt)
 nerden ve nasıl bulmuş an..
(7151 okuma, 3 yanıt)
 Bu joyjamal da kim ya......
(5987 okuma, 3 yanıt)
 Otomatik Ping Kupon Kodla..
(6426 okuma, 3 yanıt)
 Google translatein Beşikt..
(9136 okuma, 7 yanıt)
 Rapid prenium üyeliği ola..
(4136 okuma, 0 yanıt)
 picasa foto albüm sorun..
(5087 okuma, 1 yanıt)
 Site Üzeirnden sms gönder..
(5512 okuma, 2 yanıt)
 Php Nuke Hosting Sitesi Y..
(6718 okuma, 5 yanıt)
 Flash Bellek Sorunu ; bel..
(7563 okuma, 5 yanıt)
 Sitenizin Alexa daki yeri..
(7927 okuma, 6 yanıt)
 r10 davetiye lazım arkada..
(16899 okuma, 19 yanıt)
 Siteme Başka Siteden Giri..
(4973 okuma, 1 yanıt)
 Metacafe de Kapandı..
(10582 okuma, 11 yanıt)
 Php Video Scripti..
(7314 okuma, 5 yanıt)
 Video Upload..
(3844 okuma, 0 yanıt)
 Rock Sitesi Projesi İçin ..
(11473 okuma, 10 yanıt)
 pr 3 siteden link takas e..
(5522 okuma, 2 yanıt)
 Bad Gateway hatası..
(3679 okuma, 0 yanıt)
 Tarayıcı Uyumsuzlukları T..
(5640 okuma, 2 yanıt)
 yardım siteye canlı kamer..
(9567 okuma, 6 yanıt)
 Beyazhost'dan Reseller Ka..
(6755 okuma, 4 yanıt)
 VPS Host Hakkında Bilgisi..
(5057 okuma, 1 yanıt)
 alan adımın hangi hostta ..
(4622 okuma, 1 yanıt)
 f5haber.com un çalışma si..
(6309 okuma, 3 yanıt)
 Ücretsiz Reklamsız Hostin..
(5613 okuma, 2 yanıt)
 Reklamlardan gelir kazanm..
(9092 okuma, 7 yanıt)
 Web Sİtesinin Tam Resmini..
(8156 okuma, 7 yanıt)
 tivibu kullanan varmı ?..
(7308 okuma, 7 yanıt)
 Host Sponsor olunur - 250..
(4047 okuma, 0 yanıt)
 facebookta profilimde mev..
(7474 okuma, 6 yanıt)
 Copright hakkında bir so..
(4742 okuma, 1 yanıt)
 kararsız kaldım.....
(8089 okuma, 8 yanıt)
 LÜTFEN YARDIM EDİN ARKADA..
(8451 okuma, 7 yanıt)
 Roadrunner..
(5569 okuma, 3 yanıt)
 hepar tema..
(5840 okuma, 3 yanıt)
 Rapidshare.com sapıttı [Ö..
(4210 okuma, 1 yanıt)
 r10.net üyelik..
(5786 okuma, 3 yanıt)
 video streamın guncel sur..
(5143 okuma, 2 yanıt)
 php nuke video stream Man..
(3817 okuma, 0 yanıt)
 Bir Başarı Daha !..
(5266 okuma, 2 yanıt)
 LeaderGamer.Com Shiftdele..
(6600 okuma, 0 yanıt)
 Microsoft.NET Framework H..
(6270 okuma, 3 yanıt)
 regedit.sys..
(8184 okuma, 6 yanıt)
 vbgrup terbiyesizliği..
(11005 okuma, 12 yanıt)
 En iyi ücretsiz cpanel ho..
(5267 okuma, 2 yanıt)
 hosting..
(3988 okuma, 1 yanıt)
 vista için asppserv..
(3728 okuma, 0 yanıt)
 YouTube ve Universal , VE..
(3449 okuma, 0 yanıt)
 yardımınız gerekli !..
(14276 okuma, 17 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Yeni nuke destek sitesi açılıyor yeter artık sıkıldık
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Yeni nuke destek sitesi açılıyor yeter artık sıkıldık
Sayfaya git 1, 2, 3, 4  Sonraki

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> İnternet Üzerine
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
nukeci-

MesajTarih: 2008-05-08, 00:11:10    Mesaj konusu: Yeni nuke destek sitesi açılıyor yeter artık sıkıldık Alıntıyla Cevap Gönder

Bu konu önce bi başlık altında tartıştık ama kapatıldı şimdi tartışmak istiyorum... sabaha kadar...

İşte nuketurkiye.com diye açılacak bir site

Kod:
Nuke Türkiye, PHP-Nuke içerikli dosyaların bulunduğu, dersleriyle dolup taşacak

ve desteğin en kaliteli adını Nuke Türkiye ile alacak web sitemiz pek yakında hizmetinize girecektir.

Tasarım ve Kodlama: Hüseyin AKKUŞ

Proje: www.nizipmotoclub.com ve www.nukedestek.com

buda anasayfaları şimdilik

bakalım bu sitelerden ne farkı olacak destek veren siteye de dikkat edin nukedestek ne komik değil mi nukedestek 1 yıla aşkındır kendini toplayamazken ve nerdeyse biterken yeni bir siteye destek veriyor bu desteğin bir arkadaşlıktan olduğunu düşünüyorum çünkü verdikleri diğer linkte nuketema özel bi tema yapılmış neyse konuya girelim

Akkuş adlı netopsiyonda kayıtlı olan arkadaşımızın açtığı başlıklara bakalım sizce şu an erken değil mi ? akkuş tan bir bloklar istesek yazabilecek mi ? merak ediyorum....

bakın sitede dersler ve dosyalar diyorlar hepsini netopsiyondan toplayıp ekleyecekler ve diğer nuke sitelerinden şimdi bu destek mi ?

buradan çıkan herkes nukedestek sitesi açıyor ne komik değil mi ?

buradan hiç bir yazı kopyalamayacağız diyebilirler mi ?

soracağım zor sorulara cevap verebileceklermi ? merak ediyorum ve soracam blok isteyeceğim ve modul bakalım nasıl destekler.....!

//////////////////////////////

bakınız eski.netopsiyon.com 2002 yılından beri destek veren bir site ve nerdeyse her nuke sitesinde kopyalanmış yazıları var.

bakınız diğer nuke siteleri

+++++

nuketurk.com ( bitti artık sadece eski yazılar ve dosyalar için giren giriyor destek 0 )

phpkurdu.com ( bitti artık sadece eski yazılar ve dosyalar için giren giriyor destek 0 )

nukedestek.com ( bitti artık sadece eski yazılar ve dosyalar için giren giriyor destek 0 )

turkishnuke.com ( bitti artık sadece eski yazılar ve dosyalar için giren giriyor destek 0 )

phpnuketurkiye.com ( bitti artık sadece eski yazılar ve dosyalar için giren giriyor destek 0 )

teknuke.com ( hiç bir zaman destek olmadı ki kopyaladı yapıştırdı )

nukecafe.com ( yeni yeni kendini destek sanan arkadaşlarımız )

pozitifnokta.com ( bitti artık sadece eski yazılar ve dosyalar için giren giriyor destek 0 )

orhanmutlu.com ( bitti artık sadece eski yazılar ve dosyalar için giren giriyor destek 0 )

nuke.pehaspe.com ( hepsi netopsiyonun çocukları pronuke nin kurucuları tutulacak 2 veya 3 . bir site varsa onlardı ama bittiler )

nukeci.com ( ilk başta çok iyi giden fakat şu an durgun ama yeniden bişeyler yapmaya çalışan bir site inişli çıkışlı bazen unutuluyor bile yöneticileri çekip gidiyor)

ekincisoft.com ( dünyanın en güncel sitesi dedi , ben sizin kadar gelişmiş değilim dedi şimdi hem nuke destek hem php uzmanı olduğunu söylüyor bizim yıllar önce bildiğimiz şeyleri şimdi paylaşıyor ne diyim gelişime açık ama nuke destek olmayan bir site )

acemiler.us ( kapattılar adam sıkıldı şu an olsaydı burda değil hepiniz ordaydınız... )

eee bu kadar site var hepsine bakın hepsinde

( ali osman , saho , seyranlı , aslanonur , yılmazmurat , abizer , polibo06 , artistbaron , sercan , melik , bafralı , ali manav , ahmet , turan, mavisce )

ve bi kaç kişi daha

gibi isimlerin yazıları kopya kopya dolaşıyor

sizlerde hep bu insanlardan öğrenne kişilersiniz hala gidip nukedestek açıyorsunuz yazık diyorum başka bişey demiyorum

yazımı baştan sona okumayan kimse yorum yazmasın lütfen
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-04, 20:05:49    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
nofel

MesajTarih: 2008-05-08, 00:17:52    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Baştan sona okudum ve haklısın dobrasın helal olsun sana diyorum Razz
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
İrfan

MesajTarih: 2008-05-08, 00:28:03    Mesaj konusu: Re: Yeni nuke destek sitesi açılıyor yeter artık sıkıldık Alıntıyla Cevap Gönder

Haklısın nukeci-. O kadar destek sitesi varki. Seninde belirttiğin gibi modül blok oradan buradan topla siteye ekle. Al sana destek sitesi.

Kardeşim destek sitesisin yaz bir modül, blok. Herkes senin yazdığın modülü bloğu kullansın. Ama nerde. Sözde destek.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger
amanav

MesajTarih: 2008-05-08, 00:51:01    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yazıda katılmadığım nokta...

dersler ve konular!!

sebebi; php tabanlı herşeyde dersler birbirinin kopyası bir dil ile kaleme alınarak yazılır konular ise php tabanlı scripte destek vermeyi düşünen siteye göre değişir ve bu nuke ise konular yine birbirinin aynı olur...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
prens1

MesajTarih: 2008-05-08, 00:51:47    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yüreğine sağlık kardeş aynen katılıyorum saydığın isimlerede teşekkür ediyorum bu vesileyle ...

Not: Orhanmutlu.com nuke dersleri çok işime yaradı yiğidi öldür hakkını yeme yeni başlayan biri için görüntülü dersleri işe yarıyor...
Başa dön
sadakatli

MesajTarih: 2008-05-08, 00:53:33    Mesaj konusu: Re: Yeni nuke destek sitesi açılıyor yeter artık sıkıldık Alıntıyla Cevap Gönder

nukeci- söylediklerinin %90 ında haklısın, lakin bir önerin varmı.
Başa dön
atatan

MesajTarih: 2008-05-08, 01:03:32    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Üstadlarim varken bana Söz düsmez ama gercekten Semt pazari gibi bir sürü Php-Nuke destek sitesi var.Hepsini taniyoruz sunulan dosyalarin hepsi ayni.Destek yok sadece dosya indirimi var ve dosyalarin yarisindan cogu zaten calismiyor.Yigidi öldürüp hakkini inkar etmeyelim simdiye kadar gercekten sorunlarima care buldugum site acemiler.us idi.indirime sundugu dosyalar da gercekten harikaydi.nukecinin dedigi gibi gereken destegi ve saygiyi bulamadigi icin sahibi kapatti.gururlu insandi kendisi.

Ortalikta Acemilerin oldugundan cok Php Ustalarimiz var.aslinda destek konusuna bir el atsalar piyasada bulunan bu kadar balon Php destek sitesi bir anda hüsrana ugrar ve tüm Php cileri bir araya toplarlardi.

Sanirim Php ustalarimizin da bir cok calisanlar gibi pek zamanlari yok.zamanlari olsa mutlaka Destek olma konusuna el atarlardi ve bir sürü hayir duasi alirlardi.

Saygilar

Atakan
Başa dön
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-05-08, 01:22:58    Mesaj konusu: Re: Yeni nuke destek sitesi açılıyor yeter artık sıkıldık Alıntıyla Cevap Gönder

Yazılara katılmakla beraber eklemek istediğim yerlerde var...

ilk önce @amanav arkadaşımıza cevap vermek istiyorum

Kod:
bu konuda biraz detaya inmek istiyorum müsadenle

şifreleme bir algoritmadır..Bunu herkes kendisine göre değiştirebilir.Bir algoritam beraber hazırlayalım

"a" harfini 23 şeklinde tanımlayalım...ve bundan sonraki her terimi sıraıyla
"b" 2 4
"c" 25

şeklinde düşünelim....şimdi şifremizi diyelim ki...

bca olsun

biz şifreleme algoritmamızı bu şekilde yapalım

her karakterin sayısal değerini bulsun ve bunların değeri ile toplasın. Bulmuş olduğu sonucu veritabanına kaydetsin

şimdi örnek kodlarımızı yazalım

char sifre[0,3]
int x,y,z
scanf "sifre"

bu şekilde şifreyi kullanıcının girmesini istedik
not: şifreyi char olarak istemem karakter analizi yapmamızdan dolayıdır

char sifre[0,1] =x
char sifre[0,2]=y
char sifre[0,3]=z

şeklinde şifre içinde geçen karakterleri x y z gibi değişkenlere atadık

a==23
b==24
c==25

şeklinde şifre değerlerini programlamaya katarız

en sonunda

char[0,i]
0<i<4
i=i+1

şeklinde karakter sayısını tek tek artırarak buluruz

toplam=char[i]+toplam

bu şekilde algoritam toplamını bulmuş oluruz

ve en sonunda veritabanımıza bu toplam terimini göndeririz

not: kodlar herhangi bir dile uyumlu değildir örnek teşkil etmesi için genel kalıp üstüne yazdım. hatalarım olabilir gece gece hiç düşünmeden yazdım

eğer php ile çalışıyorsanız

sifreleme.php

dosyası açınız ve bu anlattıklarımı php ile gerçekleştiriniz...

sonra uye.php adındaki kayıt sayfamıza

include@sifreleme.php

şeklinde çağırarak bu algoritmayı devreye sokmuş oluruz... En güvenli metot bu şekildedir.Çünkü hiç kimse siizn o anda ne düşündüğünüzü bilemez.Size özeldir ancak kimse bununla uğraşmaz arkadaşımızında dediği gibi md5 varken ve sadece bir satır yer tutarken ...sayfalarca kod kimse yazmaz sanırım

bu sitenin birinde yazdığım bir mesaj...Orada çocuk md5 ve benzeri şifreleme nedir ne işe yarar neden yapılmalı ve güvenlik için gerekli olan önlemlerden bahsetmişti bende gece gece bir şeyler karaladım...kod yazmadım kısaca bir mantık yürüttüm ve yol gösterdim. Ben kod yazarı değilim ancak ben bile bir kod yazmaya çalıştığımda birden fazla yol buluyorsam kesinlikle php veya tüm dillerde farklı yollar vardır.Kimse aynı şeyi düşünemez

örnek;

if -else if - else

kullanırsın

aynı döngüyü ben

switch-case ile yaparım...kimse aynışeyi düşünemez

Gelelim destek sitesine...

bu tür siteler hep block ve modül yayınlar...Yeni başlayanlarda bunlara hücum eder ve site allak bulllak olur...İdaa sitesinde günlük fal ne işe yarar?

burada ben o acemi webmastera suç atmıyorum bundan bir iki yıl önce ben nuke ile tanıştım...bende aynısını yaptım.Çünkü bilmiyorsun görmemişsin bunu yapmaya mecbursun.hatalrdan ders çıakracaksın ki doğruyu bulasın...

genel olarak düşündüğümde sana hak veriyorum nukeci ancak kişisel yani NETOPSİYON YÖNETİMİ SIFATIYLA ben istiyorum arkadaş

günde en az 30 mesaj siliyorum

günde en az 20 başlığı yerine taşıyorum

ve her gün papağan gibi aynı şeyleri söylüyorum....

kimse gelipde ben böyle düşünüyorum.Bunu yapaım gibi geliştirici bir fikir söylemiyor

dil sorunu, block ekledim sağ blocklar gitti ne bileyim hep aynı sorular

bir başlık açılmıştı arka plan nasıl yaparım diye...kod sandım..girdim baktım resim...resmi yap oraya at dedim...hangi program....program ismini söylüyorsun..nasıl yapacam....

belli bir süre sonra sizde usanıyorsunuz yoruluyorsunuz.İnanınki çok yorucu...

Bunları yapıyorsunuz yetmiyor gibi milletle uğraşıyorsun...beni tanımayanlar yorum yapıyor(sözde yönetici) veya ayda bir kavga ederim( bana edilen küfürün haddi var hesabı yok)

Bunuda geçtik millet arkamdan o coder değil ne anlar kod yazımından ancak hava atar gibi sözler söyleniyor. Bunlarda beni incitiyor. Çünkü bugüne kadar ben hiç bri yerde ben BUYUM demedim...Böyle bir idaam yok.Sadece bildiğim bir şey varsa paylaşıyorum.Yönetici oalrak formun düzenini sağlamaya çalışıyorum...

adam seo formunda güvenlikle ilgili başlık açıyor taşıdığında küfrediyor.Sen nasıl benim mesajımı taşırsın gibi Very Happy

ACEMİ demiyorum dikkat ediniz....Kişiliksiz ve beyinsiz webmasterlara YARDIM etmekten yoruldum....onlar zaten bir şey anlamıyor..gitsinler hazır blocklar ile hazır modüller ile site kursunlar....Benimle mümkünse muhattap bile olmasınlar...

gelişmeye açık.öğrenmeye aç kişilere her zaman YARDIM etmeye hazırım.Elimden geldiğincede YARDIM ettiğimi düşünüyorum.Tek block modül olarak değil webmaster nasıl olunmalı seo nasıl yapılmalı vs...her konuda öğrenmek ve gelişmek isteyenlere YARDIM etmeye GÖNÜLLÜYÜM

Konu çok güzel bu konuyu açtığın için ayrıca teşekürler nukeci
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-04, 20:05:49    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
serserialper21

MesajTarih: 2008-05-08, 07:53:26    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Şimdi arkadaslarımızın yorumlarını tam okumadım acıkcası çok uzun yazmısınız Very Happy fakat nukeci- senın yazını tam okudum.

Şimdi gelelim yorumuma.Kesinlikle %100 haksızsın sen, diyosun ki her yer php nuke destek sitesi ile doldu ve birçoğu artık destek bile vermıyor...

Haklısın aynen oyle birçokğu destek bile vermemkte peki netopsiyon uyeleyi isteniklen desteği verıyolarmı ? Ben ocak 2006'da php nuke ve netopsiyon ile tanıştım o zamanlar seryranlı aktif bir şekilde vardı allah razı olsun adam az kahrımı cekmedı Very Happy agakin vardı murat vardı mp3mania vardı sercan vardı saho, aslanonur, melik , bafralı vs... bu saydıklarım vardı, peki şimdi yokmu ? Yine varlar ama açıkcası eskisi kadar aktif hiçkimse yok.Ya ben bilgisayarı actıgımda ilk girdiğim site netopsiyonda ana sayfam yapmıstım netopsiyonu ama artık php nuke sıktı adamım yani bugun 23.000+ user ve 75.000+ forum konu'm olmassa bugun php nuke'yi silerim ben.

Destek sitelerıne gelecek olursakta ne kadar çok destek o kadar php nuke'ye katkı diye dusunuyorum cunku insanlar ancak kendını bu sekılde geliştirebılır benım en buyuk yanlısım php nuke'den çok erken sıkılmak oldu buda benım php nuke ile olan bagımı kopardı
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
mavisce
Editör
Editör

MesajTarih: 2008-05-08, 08:20:08    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tüm yazılanların hepsini okudum acılan konu benimde uzun zamandır kafamı kurcalayan bir konu nukecinin yazdıklarına katılıyorum

Öncelikle sadece php nuke değil ne sitesi acılırsa acılsın siteyi acarken öncelikle site içeriği hakkında bilgi sahibi olmak bu işin en başında geliyor eger destek vereceğin içerik hakkında bilgin yoksa yada yeterincee bilgin yoksa zaten hiç kimseye destek vereemezsin ben kendi adıma netopsiyon ve pehaspe haricinde hiç bir nuke destek sitesine takılmıyorum ilk başladığım zamanlar nuketurkede takılıyordum artık takılmıyorum

Pehaspe ilk açıldığı zamanlar seyranlı ile bir konuşmamız olmuştu demiştimki ona önüne gelen nuke destek sitesi acmaya başladı acanlara bakıyorum hiç birşey bilmiyorlar kime ne destek verecekler cok merak ediyorum neyine hangi bilgisine güveniyorlar blok yapmayı ögrenmekle destek sitesi açılmazki (pehaspeyi kasdetmedim tabi pehaspede emeği gecenlerin hepsi bu işi iyi biliyorlar kendimi kasdetmiyorum benim pehaspede emeğim yok )
kimse yanlış anlamasın bende bilmiyorum destek sitesi acacak kadar bilgim yok yapabildiklerimi yapıyorum yapamadıklarım kalıyor

Aslında bide şuyönden bakmak lazım forumlarda uzun zamandır mantıklı bir soru veya cevaplanmamış bir soru görmüyorum okadar basit sorular varki sorulara bakınca bir cok kişi destek sitesi acmakta haklı aslında Very Happy sag bloklarım gitti blok'a resim nasıl koyarım tema yükledim sitem uctu gibi sorular hep bu tip sorular olunca haliyle destek vermekte zor olmuyor

Bilgisine güvenenler açsın bende takılır bilmediğim bişeyler ögrenirim
Başa dön
mersoy

MesajTarih: 2008-05-08, 08:51:33    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

mavisce :
Aslında bide şuyönden bakmak lazım forumlarda uzun zamandır mantıklı bir soru veya cevaplanmamış bir soru görmüyorum okadar basit sorular varki sorulara bakınca bir cok kişi destek sitesi acmakta haklı aslında Very Happy sag bloklarım gitti blok'a resim nasıl koyarım tema yükledim sitem uctu gibi sorular hep bu tip sorular olunca haliyle destek vermekte zor olmuyor

kesinlikle haklısın Coşkun hep aynı sorular, aynı başlıklar, forum kuralı okumadan açılan YARDIM çığlıkları.

Aslında yeni başlayan birinin ipuçları ve sık sorulan sorular başlıkları işini fazlasıyla görüyor ve zaten açılmış binlerce başlık var. Her ne kadar arama yapmadıkları için kızsakta, arama fonksiyonları da açılan gereksiz başlıklar nedeniyle devre dışı gibi gözüküyor.

Düşünsenize benim gibi php'nin p sinden anlamayan biri bile 150-200 YARDIM mesajı cevaplamış. Bu işte bir yanlışlık var
Başa dön
elektrik

MesajTarih: 2008-05-08, 09:00:03    Mesaj konusu: Re: Yeni nuke destek sitesi açılıyor yeter artık sıkıldık Alıntıyla Cevap Gönder

Bizzat Ben Nukedestek.COM olarak tüm php-nuke sitelerine destek vermek Zorundayım !!

Diyorsun ki adam php-nuke destek sitesi açmış Bu daha iyi demek ki php-nuke ye ilgi artiyor ! bunların çogalması hem kendileri açısından hemde bizler açısından (Nuke Geliştirmenleri açısından) çok önemlidir...

Ayrıca 2005 'tarihindfen bu yana sitem açıktır öyle 1 yıldır degil...

Aslında hiç mesaj yazmayacam diyorum ama yinede insanin damarına basıyorsunuz, Senin Nukeye katkın nedir?

Şuan Nuketema.COM Sitesinin temasını kaç kişi kullanıyor ve bu hizmeti ücret karşılıgı vermeden saglayan kim vardı ? bir tek coskun abi var baska ??

Neyse dedigim gibi her türlü yorum yapabilirsiniz çünkü beni kimse alakadar etmez herkese destek verrim ha bilgisiz olabilirim hiçbirşey yapamaya bilirim benim varlıgım bile yeter diye düşünüyorum...

Not: Tartışma degil kendi yorumlarımı yazdım, ve Her türlü yorumada açıgım...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
MuratKiLiC

MesajTarih: 2008-05-08, 09:17:16    Mesaj konusu: Re: Yeni nuke destek sitesi açılıyor yeter artık sıkıldık Alıntıyla Cevap Gönder

Bu dünya döndükçe bizler var oldukça.
Körler sağırlar birbirlerini ağırlamaya
işin kurnazlığına, kısayoldan şöhret olmaya (ülkemizde son yıllarda ekranda sıklıkla gördüğümüz yaratıklar) var olacaktır.
İşi hakkıyla yapanlar ise bazı kesimlerce arkaplanda görülecektir. Ama gün olur devran döner o arkaplana atılan insanlara muhtaç kalınabilir. Bilmem ne destek sitesi açan(lar) sitelerinde sorulan soruya cevap veremediklerinde msn deki herhangi birine sorabiliyor yada yada kendisinin yapamadıklarını başka bir destek sitesinde başka bir rumuzla (karizma çizilmesin diye) sorabiliyor.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder MSN Messenger
mersoy

MesajTarih: 2008-05-08, 09:39:19    Mesaj konusu: Re: Yeni nuke destek sitesi açılıyor yeter artık sıkıldık Alıntıyla Cevap Gönder

kişisel görüşüm destek sitesinin çok olması bir faydadır. İsteyen istediği yerden YARDIM alabilir.

peki bizlere destek veren arkadaşlara ne kadar destek olduk !!!

copyrigtlerini silerek, temalarını çalarak, destek vermediğinde hakaret ederek. (çok şükürki hiç birini yapmadım)

ne kadar reklamlarını tıkladık, sitelerimizde hosting satışı yapanların yada tema yapanların hiç reklamını yaptıkmı??? çoğunlukla tabiki hayır

hiç düşündükmü bu insanlar bu işi neden yapıyor !

Coşkun belki günlerce uğraşıp tema yapıp bu temayı ücretsiz dağıttığı zaman çok iyiydi. Makul bir ücret istediği zaman hakaret işitcek kadar kötü birisiydi.

herkez arkasına yaslanıp düşünsün lütfen, onlar çok şey yaptıda bizler ne yaptık. Ne kadar destek verdik.
Başa dön
AkKus

MesajTarih: 2008-05-08, 09:52:50    Mesaj konusu: Re: Yeni nuke destek sitesi açılıyor yeter artık sıkıldık Alıntıyla Cevap Gönder

Bu zamana kadar hep saygımı ve sevgimi korudum. Hep alttan aldım. Neden biliyor musunuz? Çünkü bu ve buna benzer konuları açan arkadaşların SEVİYESİNE DÜŞMEK istemedim. Kardeş bana bak aklını alırım senin! Sen kim oluyorsun benim üstüme durmadan konu açıyor ve taş atmaya çalışıyorsun? Ne muhattap olacağım ya? Ne kendimi alçaltacağım ki? Bırak herkes rahatına baksın ve sana şu şekil ( Very Happy ) sadece gülüyorum. Devam et yoluna arkadaş Wink
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
sima19

MesajTarih: 2008-05-08, 10:26:07    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

S.a
Bazı konularda haklısınız bazı konularınızda katılmıyorum.
Nuke destek siteleri git gide tabiri ricaizse pes etmeye başlıyorlar. Belki butür siteleri akan kişilerin işlerinden dolayı bakamıyor olabilir.Ama eğer kısa süreliğine gideceksede arkasında sağlam bir kodro bırakması lazım. Misal Bir ülkede başbakan 1 aylığına biryere gitse arkasında onun işlerini yürütecek görevliler bırakıyor değilmi? Kapıyı kitleyip gitse ülke birbirine girer.

Ben yazmayacaktım ama konu bu kadar arkadaşların yorumu ile dolup taşınca duramadımVery Happy

Ben eskiden sitelere girince sürekli içeriğine kontrol ederdim.Görünümüne hiç bakmazdım.İnsanın biraz grafik ile bilgisi olunca sitere girince ilk göze çarpan görünüşü oluyor. Netopsiyon.com bilgi yönünden ve YARDIM yönünden doldu taştı. Yani her konu açılınca php-nuke ile yeni tanışan arkadaşlarımız araştırmadan konu açıyor, biraz araştırmayı bilseler eminimki şu forumda Php-Nuke hakkında bilgi bulmak zor değil. Ben bile yeni öğrendiğim şeyler oluyor.

Hani türkfilimlerinde bir kare vardır. 2 sevgili filim başında birbirlerine kavuşmayı umut ederler , sürekli film bu konuda çekilir.Ve film sonunda ya kavuşurlar yada kavuşmadan birinden biri ölür.

Ben sadece bekliyorum.Bakalım son demine kadar bu sözleri yerlerinde kalacakmı..

Kolay Gelsin.
Başa dön
yasin1

MesajTarih: 2008-05-08, 10:50:41    Mesaj konusu: Re: Yeni nuke destek sitesi açılıyor yeter artık sıkıldık Alıntıyla Cevap Gönder

"Yeni nuke destek sitesi açılıyor yeter artık sıkıldık" başlığı destek sitesi açmayı düşünen, insanlara yardımcı olmak isteyen birinin sözleri olabileceğine inanmıyorum. YAzdığı kadro ilede objektif baktığını düşünüyorum.

Yaklaşık 2 yıl kadar ara verdim benim bildiğim isimler

ali osman (abimiz)
saho (bırakmıştı) ,
seyranlı (pronuke yi açmasına rağmen burdan kopmadı burdan insanlara YARDIM etmeyi kesmedi o bunu bir yarış, rekabet olarak görmedi) , aslanonur ( hep kıskanırım onuru akılın yaşda değil başda olduğunu gösteren süper yetenekli zeki bir arkadaşımızdı karşılık beklemeden YARDIM ederdi burdaki diğerleri gibi bırakmıştı )
yılmazmurat ,
abizer (ahmet abiden ses yok bu aralar, bu seferde eminimki başkalarına YARDIM ediyordur )
bafralı
ahmet
turan
mavisce
dreamy (böyle yazılıyordu yanlış hatırlamıyorsam)

Nukecin yazdığı, benim ara verdiğim için hatırlayamadığım yada isim değiştirdikleri için bilemediğim aşağıda adıgeçen üstatlar kusra bakmasın yukarda hatırladığım isimlerle beraber isminiz anıldığına göre sizlerinde yeri benim gönlümde onların yanıdır.

polibo06, artistbaron , sercan , melik , ali manav tşkler...

bende bu isimleri bilirim nukede üstat, destek diyince aklıma bunlar gelir...
Başa dön
ugurekinci

MesajTarih: 2008-05-08, 12:21:01    Mesaj konusu: Re: Yeni nuke destek sitesi açılıyor yeter artık sıkıldık Alıntıyla Cevap Gönder

İbrahim abim konuya girdiği için bende yazıyım şimdi olay şu sıkılabilirsin neden sıkılırsın php nukede gelişme yok hep aynı blok modul oyun vs. bende sıkılıyorum canım bişey yapmayı istemiyor açıkcası eriniyorum çünkü yoğunum boş durmuyorum bu konuyu da niye açtın nukeci- merak ediyorum el açar açar seven sever sevmeyen sevmez isteyen istediği siteyi açmada özgür neden herkesi kağıt karalar gibi karalıyorsun ki benim sitem değilmi sevmiyorsan girme ama şu gerçek doğru fazla yapmış olduğum modul blok tema vs. yok olması gerekmiyor beni tanıyan tanır nukede çok tasarladığım site oldu ama madem öyle diyon sıkılıyon siteye bakma bile tek netopsiyona gir elin işine karışma bari şimdi sen öyle benim siteyi ve diğer siteleri yazınca benim kalbim kırıldı sanki afedersiniz cehenneme gideceğim gibi hissettim suçlu gibi hissettim ve bu olan bana değil size oldu yapacağım işide yapmaz duruma geldim ama şu bi gerçek '' Destek dediğin tam destek '' olacak eh 2008 yılında açılan bir sitede tanınmadan nası destek versin açıkla madem sabaha kadar eleştiri yapacan zaten sizde ayıp ama açıklayım siz çok ters bi insansız özür ama siz ilk yazdığınız zamanlarda bunu anladım zaten herkesi tersliyorsunuz durup duran insanları öte dünyada görürsünüz o terslemeyi siz diyecem bu kadar hadi bi yorum yaz balım ne diyecen bekliyorum yazmayım dedim dün gece ama yazdım hadi başlaması sendendi bitirmesi de senden olsun şimdi işi çıkamaz duruma getirdin yukarıda yazdığım gibi olan sana olacak diğer nukecileri de devreye sokum gör balım bu konunun anlamını onlar sana açıklasınlar .....
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
serserialper21

MesajTarih: 2008-05-08, 12:40:28    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ya mavisce diosun ki destek sitesi acınca bilgisının olması lazım.Peki adam'ın bilgisi yok ama acmıs bu konu'da zararı varmı ?

PHPNUKE Destek sitesi acıpta dosyalarında 2 dosya bile paylasan olursa ben o kişiye saygı duyarım bu işler ana karnında başlamıyor muhakkak adam actıgı siteye fazla deger verecek ve çok bilgilenecektir.

Ben tum nukedestek sitelerıne teşekkür ediyorum
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
kaderimse_24

MesajTarih: 2008-05-08, 12:41:38    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

valla ben yaklaşık 1 yıldsır php-nuke ile tanıştım burada actığım konuları takip eden arkadaslar bilir hep soru sorardım şimdi ise paylaşıma acıldım blocklar modüller hazırlıyorum.

Destek Sitelerine gelince evet hiçbiri Netopsiyon kalitesi taşımadığı gibi hep sağda solda basit ucuz block ve modülleri yayınlıyolar

kısa ve öz

PHP-NUKE DESTEK SİTESİ DİĞİNCE TÜRKİYEDE LİDER NETOPSİYON EKİBİ SİTE SAHİPLERİNİ VE SİTEYE EMEĞİ GEÇEN HERKEZİ KUTLAR BU GÜZELLİĞİ BİZE AÇTIKLARI İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

KONU BUKADAR NET VE ÖZ
Başa dön
ugurekinci

MesajTarih: 2008-05-08, 12:47:26    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

serserialper21 :
Ya mavisce diosun ki destek sitesi acınca bilgisının olması lazım.Peki adam'ın bilgisi yok ama acmıs bu konu'da zararı varmı ?

PHPNUKE Destek sitesi acıpta dosyalarında 2 dosya bile paylasan olursa ben o kişiye saygı duyarım bu işler ana karnında başlamıyor muhakkak adam actıgı siteye fazla deger verecek ve çok bilgilenecektir.

Ben tum nukedestek sitelerıne teşekkür ediyorum

yok abim paylaşımda haksısız yaptıkça suçlu oluyoz işte görüyon adam insan gibi eklenti yapıyoz düzgün bi yazanda yok yapıp paylaşmamız suç o adam onu dinlemiyor işte kıyamet alametleri tıkır tıkır işliyor engel de olamıyoruz ben yapacam o adam kullanacak ve halen diyecekki şu site şöyle bu böyle şu sitennin değeri kalmadı ama adamın zamanında sitesinden dosyasını çektin kendinin olmasada indirdin ve kullandın hadi itiraz et sonra o adama teşekkür edip gönlünü alacan halde adamın bide sinirini bozuyor zorumna giden o tamam benim sitede haklı yeni daha 1 yıl olmadı bişey demedim ama nukeci.com ve nuketurk.com nukedestek.com gibi siteler canavar siteler zamanında bizde yararlandık hem sitelerin tutulup tutulmadığından sanane seni ne ilgilendirir giren girer girmeyen girmez biz sana illede gir mi diyoz.. durup duran bi insan bunu yazdığına göre demekki o insan arsız bi insan siz bunu bi düşünün yeter neyse kolay gelsin ...

e hadi ama nukeci- yazsana sabaha kadar eleştiri diyordun sözünden mi çaydın bekliyorum hadi yorum yaz itiraz et yazdıklarıma sitelere girmedim de nebim ne de yaz allah bir kuluna akıl verir bir kuluna hırs verir ikisi bi çarpışsın balım hangisi başarılı olacak ...............
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
nukeci-

MesajTarih: 2008-05-08, 13:12:56    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Heh bak alper sen özellikle pronuke de de hep aktif olan biriydin burda da ama sende yoksun artık ama sende biliyorsun ki demek istediğim şu

zaten var netopsiyon veya nuketurk bu arkadaşların yeterli derecede bilgisi yok iki dosya atıp paylasıyorlar ordan çalıp oraya yazıyorlar işte bence bu bi işe yaramıyor haa ilk başta kendilerini tutturuyorlar niye çünkü günde en az 30 kişi site açıyor bunların 10 tanesi nuke açıyor örneğin bu yeni sitelere rast geliyorlar ve bu şekil onlarda büyüyor ama bakarsanız hepsi netopsiyondan alma yazılar mesela ya da nuketurk vs...

pehaspe açılmadan önce pronuke nin eski yedeklerini attılar ve şu an o yedekleri yine bir boş siteye atsalar burdaki bir çok saydığım nuke sitesine bin basar....içeriği vs ...

uğur demiş ki ters konuşuyorsun yok ters değilim normal de de böyleyim altan almayı pek sevmem çünkü zamanında çok aldım açık açık konuşmam bu gün bir çok kişiyi düşündürüyor buraya gelip ne kadarda zorlarına gidip yazsalarda....

akkuş bana kızmış aklını alırım falan demiş sen taş patlasa 20 yaşında genç birisin gençliğine veriyorum kimse benim aklımı falan alamaz ...
ben burda sana karşı en ufak bir kin veya bi hakaret etmiyorum sen önüme geldin örnek veriyorum sadece geçen gün domain konusunda tartışmıştık orada konu dışı olduğu için buraya taşıdım...

ibrahim namı değer elektirik
bi kere yazımı yanlış okumuşsun yeniden oku ben siten 1 yıldır açık demedim 1 yıldır kendini toparlayamadı dedim ...! sitenizde şu an ne var ki yani sitenizde forum durmuş dosya eklenmiyor dersler vs yeni şeyler yok ... nerde o eski nukedestek en azından aktif bir siteydi teması olsun o bu olsun...

sen yakın zamana kadar netopsiyonda editordun .. demişsin ya nukedestek.com olarak her nuke sitesine destek vermeliyim keşke netopsiyonada verseydin buraya girip temalarını tanıtacağına....

ibrahim sima19 mavisce gibi isimler tema paylaşımlarında önde olan insanlardı
tema diyince akıla gelen insanlar arasında ibrahim sima19 mavisce melik cristal gibi isimler geliyordu

bunların arasında favori ve şu an türkeyede nuke adına en iyi temaları yapan MAVİSCE'dir

ama ibrahiminde yaptığı bazı temalar gerçekten kaliteli duruyor..olmasa bu kadar tutulmazdı..

uzun lafın kısası yine bu gün destek sitesi açılırsa kolay tutulma yöntemi

bir iki tema çıkarsınlar bir iki blok sonra bunları netopsiyonda ve diğer nuke sitelerinde tanıtsınlar hit ve üye alsınlar...ve imzlarına yazsınlar

nasıl ama gerçek bu değilmi yeni herkes bunu yapıyor...

1-2 sene öncesine kadar ne kadar güzeldi bu işi bilenler buralarda dolanıyordu

kimdi seyranlı,abizer,agakin,yılmazmurat,aslanonur,ali osman ,saho,dreamy, ertuğrul

vs vs vs kişiler bunların hepsi bıraktı forumları yükü alan kişiler ve yeni yeni doğru bilgiler verenler kimdi

polibo06 , mavisce , sercan , artistbaron , hakan , bankocu

bu isimlerin hepsi her konuda herkese nerdeyse hep YARDIM ediyor

hakan: mesajlarına bakınız forum ile ilgili yazıları gerçekten bilgi dolu

mavisce : paylastıgı editlediği dosyalarla temalarla bilgilerle

sercan : tam bi hit canavarı yapamadığı cinlik yok anlattıgı seo bilgileri

polibo06: bakınız bi aralar milletin 400 - 500 ytl ye yaptıgı ısleri bedava anlattı ve açtıgı tek bir kac konu ne kadar tutuldu seo optimazyon , phpbb mybb üye taşıma falan böyle konular ve hala nuke sürümü hazırlıyor okuduguma göre başarılar dilerim

bankocu: 40 - 45 yaşlarında aramızda ki büyük abilerimizden biri o bir bilgisayarcı ve nuke adına son dönemlerde dosya editleyen paylaşan nadir kişilerden biri

artistbaron: bu saydığım isimlerin hepsinden sonra gelen ve nukedestek sitelerine tek başına baş edebilecek biri.Görüyorum herkesle ilgileniyor her gün aynı cevapları forumda veriyor taşıyor çalışıyor bana sadece abi bak bu bu siteye bunu bunu yaptım gösteriyor okadar site çok ki şimdi bana diyor ki yapıyorum sağol diyorlar 1 hafta sonra msnden siliyorlar şu an hastahanede allah *YASAK KELİME** şifalar versin çok çalışkan kafasına koydugunu yapan biri netopsiyon son zamanlarda aktifse bunu ona borclu forumu renklendiren biri

------------------------------

bunlar dışında olan üyelerde var tabi ben genel bi yazı yazdım....

tema modul blok her hangı birisini yapıyorlar msnden adama link atıyorlar diyorlarki yorum yap işte böyleleride var....

burda zaten lafımın dokunduğu insanlar yani öyle düşünenler cevp yazmış ama kimseyi karalamıyorum gerçekleri konuşuyorum.

hakkında zoruna gideceği bir konuşma yaptıysam herkesten özür dilerim ama oturun okuyunda bu abiniz boşuna yazmıyor..
Başa dön
mavisce
Editör
Editör

MesajTarih: 2008-05-08, 13:19:28    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

@serserialper21 bilmediğin birşey hakkında nasıl bilgi vereceksin? netopsiyondan kopyalayıp sitenemi yapıştıracaksın yoksa soruyu alıp netopsiyonda kendi adınla sorup cevabınımı arayacaksın

@ugur1502
paylaşmak suç değil site açmakta suç değil bilgin varsa destek verebileceğine inanıyorsan ac tabi bende gelirim

paylaşmaya gelince paylaşmak için site acmaya gerek yok
CoSKuN (71) dosya Nuketurk.com

Netopsiyon dosyalar + forumlarda bir sürü var
Kategorili ve Aramalı Forum Orta blok
Msn ifade ve avatarlar modulu
PhpNukemailer
Shoutbox 8.5.2 dil dosyası
BBtoNuke2022NP
BBtoNuke2022
PHP-Nuke 7.6.3.3+2.0.22+sentinel 2.5.04
Popup Pencere oluşturucu
Türkiye Tanıtım videoları modulu
ShoutCast Radyo Modulu

pehaspedekileri saymıyorum nukedestek.com dada vardı duruyorsa hala demekki dosya paylaşmak için illede site acmak gerekmiyor destek vermek içinde site acmaya gerek yok elimizde var olanların değerlerini bilelim önce bir kac kaliteli nuke destek sitesi var değerlendirin bölmeye değil ayakta tutmaya çalışın

Alıntı:
adamın zamanında sitesinden dosyasını çektin kendinin olmasada indirdin ve kullandın hadi itiraz et sonra o adama teşekkür edip gönlünü alacan halde adamın bide sinirini bozuyor zorumna giden o tamam benim sitede haklı yeni daha 1 yıl olmadı bişey demedim ama nukeci.com ve nuketurk.com nukedestek.com

sitene bak bakalım benim üyeliğim varmı mavisce yada coskun diye gecer varsa

nukeci.com u bilmem ama nuketurkle nukedestek sitesi ile kıyaslama yapma onlar zamanında esmiş geçmiş siteler esmiş geçmiş diyorum cünkü nukecininde dediği gibi bittiler artık soruda yok cevapta yok ben nuketurkte cok şey ögrendim ilk nuke günlerim orda gecti üstüne nukedestek geldi orayada takıldım merak etme ben kimsenin sitesini kötülemiyorum yeni acanlarada açmayın demiyorum sadece iyi bildiğinize inanıyorsanız gerçekten destek verebileceksiniz açın ilerde yüzünüz kara cıkmasın
Başa dön
nukeci-

MesajTarih: 2008-05-08, 13:26:41    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ugur1502 :
Coşkun abi sana demedim senle sorunum yok hatta sen varya madem araya girdin çok kişinin sevabını alıyon sana teşekkürler diyim başta konuyu açan kişi için dedim ben bu yazları ;)

ha bide şu var madem netopsiyonda herşey mevcut ben hiç bi tema göremedimki Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

www.opsiyontema.com bak bura şu an kapalı dünyanın teması var netopsiyonda yapmamıs buraya koymus

eee grafik editoru ibrahim di yani elektirik hiç elini kaldırıp netopsiyona tema yapmadı kı ya da ben görmedim
Başa dön
MuratKiLiC

MesajTarih: 2008-05-08, 13:40:02    Mesaj konusu: Re: Yeni nuke destek sitesi açılıyor yeter artık sıkıldık Alıntıyla Cevap Gönder

Amac nedir ?

Neden birbirinizi suçluyorsunuz?

Neden biribirinize kırıcı kelimler sarf ediyorsunuz?

Neden uzlaşmıyorsunuz?

Neden hep birbirinizin yoluna engel oluyorsunuz?

Yukarıda saydığım nedenlerle değilde birbirinizin önündeki engelleri kaldırmaya YARDIM etmiyorsunuz?
Bırakın kim ne yaparsa yapsın. Belki adam hobi olarak yapıyor belkide kendini tatmin ediyor kimene değil mi?
Kimse kimseyide zorlamıyor, zorlayamazda.
Yapılan işlerin kötü ve kalitesiz olduğunamı inanıyorsunuz o halde siz(ler) aksini yapın. Yada yardımcı olun.
İşte bu yüzden Türkiye'de adam akıllı bir proje olumlu sonuç vermiyor.
1 adım iler 2 adım geri giderek ilerlediğimizi sanıyoruz ama gel görki yerinde sayıyoruz.
Amacım sadece şu an hissediklerimi ve anlatmak istediklerimi sizinle paylaşmak istedim.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder MSN Messenger
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> İnternet Üzerine Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
Sayfaya git 1, 2, 3, 4  Sonraki
1. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız