Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 936
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 Moko.Page.Lc OnLine Müzik..
(5714 okuma, 0 yanıt)
 nerden ve nasıl bulmuş an..
(7152 okuma, 3 yanıt)
 Bu joyjamal da kim ya......
(5987 okuma, 3 yanıt)
 Otomatik Ping Kupon Kodla..
(6426 okuma, 3 yanıt)
 Google translatein Beşikt..
(9137 okuma, 7 yanıt)
 Rapid prenium üyeliği ola..
(4136 okuma, 0 yanıt)
 picasa foto albüm sorun..
(5087 okuma, 1 yanıt)
 Site Üzeirnden sms gönder..
(5512 okuma, 2 yanıt)
 Php Nuke Hosting Sitesi Y..
(6718 okuma, 5 yanıt)
 Flash Bellek Sorunu ; bel..
(7565 okuma, 5 yanıt)
 Sitenizin Alexa daki yeri..
(7929 okuma, 6 yanıt)
 r10 davetiye lazım arkada..
(16899 okuma, 19 yanıt)
 Siteme Başka Siteden Giri..
(4973 okuma, 1 yanıt)
 Metacafe de Kapandı..
(10582 okuma, 11 yanıt)
 Php Video Scripti..
(7315 okuma, 5 yanıt)
 Video Upload..
(3844 okuma, 0 yanıt)
 Rock Sitesi Projesi İçin ..
(11473 okuma, 10 yanıt)
 pr 3 siteden link takas e..
(5522 okuma, 2 yanıt)
 Bad Gateway hatası..
(3679 okuma, 0 yanıt)
 Tarayıcı Uyumsuzlukları T..
(5640 okuma, 2 yanıt)
 yardım siteye canlı kamer..
(9568 okuma, 6 yanıt)
 Beyazhost'dan Reseller Ka..
(6755 okuma, 4 yanıt)
 VPS Host Hakkında Bilgisi..
(5057 okuma, 1 yanıt)
 alan adımın hangi hostta ..
(4623 okuma, 1 yanıt)
 f5haber.com un çalışma si..
(6309 okuma, 3 yanıt)
 Ücretsiz Reklamsız Hostin..
(5613 okuma, 2 yanıt)
 Reklamlardan gelir kazanm..
(9092 okuma, 7 yanıt)
 Web Sİtesinin Tam Resmini..
(8156 okuma, 7 yanıt)
 tivibu kullanan varmı ?..
(7308 okuma, 7 yanıt)
 Host Sponsor olunur - 250..
(4047 okuma, 0 yanıt)
 facebookta profilimde mev..
(7477 okuma, 6 yanıt)
 Copright hakkında bir so..
(4742 okuma, 1 yanıt)
 kararsız kaldım.....
(8089 okuma, 8 yanıt)
 LÜTFEN YARDIM EDİN ARKADA..
(8451 okuma, 7 yanıt)
 Roadrunner..
(5569 okuma, 3 yanıt)
 hepar tema..
(5840 okuma, 3 yanıt)
 Rapidshare.com sapıttı [Ö..
(4210 okuma, 1 yanıt)
 r10.net üyelik..
(5786 okuma, 3 yanıt)
 video streamın guncel sur..
(5144 okuma, 2 yanıt)
 php nuke video stream Man..
(3817 okuma, 0 yanıt)
 Bir Başarı Daha !..
(5266 okuma, 2 yanıt)
 LeaderGamer.Com Shiftdele..
(6600 okuma, 0 yanıt)
 Microsoft.NET Framework H..
(6270 okuma, 3 yanıt)
 regedit.sys..
(8184 okuma, 6 yanıt)
 vbgrup terbiyesizliği..
(11005 okuma, 12 yanıt)
 En iyi ücretsiz cpanel ho..
(5267 okuma, 2 yanıt)
 hosting..
(3988 okuma, 1 yanıt)
 vista için asppserv..
(3728 okuma, 0 yanıt)
 YouTube ve Universal , VE..
(3449 okuma, 0 yanıt)
 yardımınız gerekli !..
(14276 okuma, 17 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Yeni nuke destek sitesi açılıyor yeter artık sıkıldık
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Yeni nuke destek sitesi açılıyor yeter artık sıkıldık
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> İnternet Üzerine
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Sercan

MesajTarih: 2008-05-08, 22:14:00    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Google varken bir arama motoru yapmanın faydası nedir ? Arama motoru zaten var.Daha farklı şeylere yönelin.Nuke denildi mi netopsiyon aklımıza gelir hatta php-nuke bilmeyen sadece bir kaç kere araştıran bir kişi bile netopsiyon ismini aklında tutar.Yani Netopsiyon yazılanlarını kopyalayıp yapıştırmakla birşey yaratamassınız.Şuan nuke konusunda iki site var pehaşpe ve netopsiyon.Nuke yerine başka bir portal üzerine üç,üç buçuk sene önce mesela wordpress-tr kuruldu o zamanlar böyle bir akım olacağını kimse tahmin edemezdi.Sizde böyle keşiflere koyulun.Yani açılın bir denizde Very Happy
"savaşmayın... :)"
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-04, 22:26:58    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
yilmazmurat

MesajTarih: 2008-05-08, 23:23:45    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Aranızda dreamy hatırlayanlar vardır mutlak.Size eski ng günlerinden birşey anlatayım.

ilk aptığım site idi.BAktığımda bir çok siteden gözüme daha iyi gibi idi yav dedim bir heyecanla birde ben yazayım yorum alayım nasıl olmuş.bir kaç kişi yorum yaptı dediler gerçekten güzel moral oldu taki o mesaja kadar dreamy yazana kadar bir yorum yaptı bütün moralim bozuldu o zamanlar zaten kıldım ertuğrula.Yav diyordum bu adam hiç mi site beğenmez.Herkesde milyon tane hata bulur.Neyse ertesi gün bir daha baktım mesaja bugun çok iyi anlıyorum ki o kadar haklı ki.

O günden beri dreamy şu an arkadaşım olmasına rağmen hatta benden küçük olmasına rağmen hep forum adminim olarak görmüşümdür.Bu bana gerçekten o kadar çok şey kattı ki ben şu an bu işe başlamış yada ilerlemeye çalışan birisi olsam oturur ilk başta bütün mesjlarını okurum.

şu an bir kaç arkadaş burada yazılanlar bozuluyor bir kaç arkadaş hevesini kırmayın diyor ama inanın kimse kötülükten demiyor.

son olarak kimse burada patron değil site açmayın dedi diye açmayacaksınız.Ama bakın bunun yanlış olduğunu söyleyen isimleride bir gözden geçirin.

Ali osman
Nukeci
Yilmazmurat
Seyranlı(olsa diyecekti garantisi benim)
Çoşkun
Artistbaron

ve şu an aklıma gelmeyenler çok uzadı konu kusura bakmayın.

yani şurada ismi geçenlerden (beni hariç tutun) ben bu işi daha iyi yaparım daha çok insanlara YARDIM ederim diyen varsa yapsınlar.

Eğer amaç YARDIM etmekse bilgi aktarmaksa gelsin bir sürü forum var.Seyranlı bu forumlardan doğdu arkadaşlar hiç sitesi olmasa dahi herkes onu tanırdı.Zatende tanıyor.Can şurada ettiği yardımlarla kaç kişiye ışık tutdu bir bakın.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-05-09, 00:04:49    Mesaj konusu: Re: Yeni nuke destek sitesi açılıyor yeter artık sıkıldık Alıntıyla Cevap Gönder

diğer mesajda yazmayı unutmuşum...

@ amanav yanlış anlamışım özür dilerim
Başa dön
Lowflyer

MesajTarih: 2008-05-09, 00:45:22    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

polibo06 :
@Lowflyer
seni gördüğüme çok sevindim.Dün gece ve bu sabah seni andım. Kulağın çınlamışsa bilki benim Very Happy bir daha gözden kaybolmaman dileğiyle

Hayırıdır iyi mi andın kötü mü andın Very Happy
Bu forum açılınca anılarım depreşti. Geçen gün yaklaşık 3 yıldır varlığını unuttuğum ve yeni gördüğüm hdd depoma bakıyordum.
Buyur.rar isimli bir dosya gördüm. Ne alaka diye bakınca "saho" nun bana gönderdiği swf dosyasını gördüm.
O zamanlar flash dan pek anlamıyordum. Gerçi bugünde değişen pek birşey olmadı Very Happy
İşte netopsiyon böyle birşey.
Anlayacağınız bırakın artık bu kavgaları. Birbirinizle iyi anlaşın.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
mavisce
Editör
Editör

MesajTarih: 2008-05-09, 00:51:27    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

serserialper21 :

:)Abi herkes bu işi ana karnında mı ogrendı ?
:)Bir adam nukedestek sitesi actı diyelım size zararı olacak mı ?
:)Nuke destek sitesi acam adam menfaat ıcın acmaz herlade neden bu tur adamların heveslerını kırıyorsunuz, bırakın bir şans verın belki adamlar buyuk iş yapacak ?
.

Abi herkes bu işi ana karnında mı ogrendı ?
Boş konuşuyorsun Alper herkes anasının karnındamı ögrendi dediğin ata sözü bu konuyla uzaktan yakından alakası yok evet anasının karnında ögrenmedi netopsiyonda ögrendi kendine site açıpta ögrenmedi

Bir adam nukedestek sitesi actı diyelım size zararı olacak mı ?
Bana ne zararı olsun kimseye bi zararı olmaz ama bişey bilmiyorsa faydası olacagınıda pek sanmıyorum

Nuke destek sitesi acam adam menfaat ıcın acmaz herlade neden bu tur adamların heveslerını kırıyorsunuz
Ne için açar peki Çok YARDIM sever biri olduğu içinmi madem YARDIMı cok seviyor nerde netopsiyonda yapdıkları yardımlar?
Başa dön
saho
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

MesajTarih: 2008-05-09, 01:43:51    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

benimde anılarım depreşti abi , @lowflyer ist. e gelirsen haber et bu sefer tlflar anka da var zaten srcn a ali osman a vs onlarda da var Very Happy
----
nuke eskiden çok güncellenirdi bizim zamanımızda sürekli hatalar çıkardı güvenlik sorunları olurdu uyumsuzluklar olurdu uğraşırdık kurcalardık yapardık mutlu olurduk
başkalarına anlatırdık onlara yapardık
ne zaman para girdi işe o zaman bozuldu biraz o zaman işin rengi değişti biraz en azından bende öyle oldu sonra kendi sitelerime bile bakamadım baktım millete siteler yapıyorum sonra baktım nuke yetmiyor nuke üzeirne php ile eklentiler moduller blockalr yazıyorum ama yetmiyor sonra kendi sistemimi yazdım harikada olmuştu phptrcms.com vardı onlada uğraştım baktım yoruyor bıraktım domain süresini uzatacak vaktim bile yoktu bugün bakarım yarın bakarım baktım düşmüş gitmiş domain Very Happy

burada çok güzel dostluklar edindim hala devam ediyor bir çoğu

bazılarıda abi abi niye dolaşırken 2 kod öğrendi karşıma hey ben adam oldum diye dikildi karşıma hassie dedik ama üzdü onlarda tabi ki ama bazılarıda emeklerimizi inkar etmedi onlarda mutlu etmiyor değil (:

dreamy öldümü naptı ciddi merak ediyorum , efendymurat la hala görüşemedim istteyim 1senedir şu iş güç az durulsa görüşecem inş....

eskiler iyiydi ya nuke güncellenmedi,para işe girdi,üni başladı, joomla / mambo çıktı , nuke yavaşladı sonra millet işini woırdpress le sürdürdü joomla ve wordpress in eklenti ve çok global oluşu görselliğin bolluğu nuke nin ipini çekti bence epeydir ilgilenmiyorum php ile uğraşmıyorum ben nuke kısmıyla ile pek değil arada sorarlar msn defln eski dostlar bakarım yoksa çok bakmıyorum
bu sebeplerle artık nuke çok pop değil php,obje ye yönelik şeyler web 2 css ajax majax bunlar gidiyo bu ara o yüzden çokta gerek yok bir phpnuke sitesine
ama siz bilirsiniz açmak isteyenide tutmayız ama gözlemlediğim kadaryıal gerenk yok
----
ali osman çok iyi birisi (: bunuda söylemeden geçmemyeyim
bir liste yapmak istemiyorum hepinizi seviyorum Very Happy
(gece gece sonra yazarım tkrr inş hayırlı geceler)
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
saho
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

MesajTarih: 2008-05-09, 01:49:29    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ayrıyetten bu ara işler dolayısıyla çok bakamasamda hala 2306 mesaj var mış vay bea Razz
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
gruphaykiris

MesajTarih: 2008-05-09, 01:57:06    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ne güzel anılar yaw biz daha yolun basındayız bakalım neler yapacaz ...
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-04, 22:26:58    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
sima19

MesajTarih: 2008-05-09, 01:57:55    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Aynen Saho ustat. İnsan eğer ev yapacaksa, evi yapacak kimsede yoksa, mecbur kendi başına yapması lazım. Eğer işi iyi biliyorsa, sıvadan , boyadan, demirden anlarsa ev dayanıklı olur ufak zelzelere dayanır yıkılmaz, ama hiç birşeyi bilmeden, deneme yanılma yöntemiyle, başkasına bakarak işe başlarsada o ev rüzgarda bile sallanır ve un ufak olur.

Özün sözü, bu herkes için geçerli sadece tasarım alanında değil, günlük hayattada böyledir. İşi tam bir şekilde biliyorsan yola çıkarsın kazandıkça kazanırsın, eğer o işi bildiğine kendin bile inanmıyorsan tereddüyseysen , başkalarının ilgisini çekmek için yapıyorsanda yola çıkarsın çıkmasınada , Allah bilir yolda karşına hangi engeller çıkar, engellere takılırsanda rezil rüsvay olur insanoğlu.
Şunu da söyleyim, Phpnukede tek bir ekip olsak inanıyorumki Çok güzel bir Php nuke paketi çıkar. Neden joomla yada diğer portallar çok özellikli görünmü hoş ?
Eğer bir ülkede birden çok yönetici olsaydı ülke ilerlemeden çok gerilerdi hatta iç savaşlar başlardı. Ülkede tekbir lider seçilir ve o yöneticinin sözü doğrultusunda işler başlanırsa ülke gelişir.

Kısacası Çok örnek veriyorum ama aklıma bişey gelmiyor.
Eğer Bu tür parçalanma olursa x nuke destek sitesi, y nuke destek sitesi, bende üye daha fazla, bende şu bu fazla diye yola çıkarsak kazanmaktan çok kaybederiz.

Eğer bu önerime katılırsanız parçalanmayalım tekbir güç olup, sesimizi duyuralım. Eğer ekible yola çıkılırsa herkes emeğini katarsa İnanıyorumki Php-Nuke çok gelişir ve zevkli bir sonuçlarla çıkar.

benden Bu kadar Çok yazdım.
Very Happy
Kolay Gelsin
Başa dön
serserialper21

MesajTarih: 2008-05-09, 08:11:47    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Herkesın eski anıları kabardı yav Very Happy Mavisce abi ben senı haksız buluyorum kusura bakma sen herseyı netopsiyona baglıyorsun Very Happy

Bende netopsiyonun bir parçasıyım ama bu kadar da netopsiyona çivili kalmayın bakın phpturk powernukegold surumunde ortalıgı parçalayacak bu gune kadar netopsiyonda dahil olmak üzere hangı nuke destek sitesi boyle birsey yapabıldı ?

Netopsiyon elemanları toplandı gecmıs zaten ıcınde dedıler kendimize ait bi surum cıkaracaz ? Hanı nerede ? Aylar oldu be.Adam 6 ayda powernuke gold yaptı.Çıksın bana hak vereceksınız :)

Dediğim gibi bende netopsiyonun bir parçasıyım ama herseyı netopsiyonda ogrenmedım bende sadece temel aldım ve dediğim gibi diğer nuke sitelerıne de saygım sonsuz.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
Aliosman
Teknik Yönetici
Teknik Yönetici

MesajTarih: 2008-05-09, 09:02:52    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

serserialper21 :

Netopsiyon elemanları toplandı gecmıs zaten ıcınde dedıler kendimize ait bi surum cıkaracaz ? Hanı nerede ? Aylar oldu be.Adam 6 ayda powernuke gold yaptı.Çıksın bana hak vereceksınız :)

Alper nuke sürümü hazır. Tek tek bütün kodları inceliyor, gereksizleri ve uzun yazılmış, sistemi yoran şeyleri kaldırıyoruz. Şu anda içinde bulunduğun netopsiyon.com sitesinde bu bizlerin hazırladığı nuke sürümünün sadece mainfile.php dosyası yüklü. Diğer dosyaları da içinde olacak merak etme.

Öyle powernuke gibi bir sürü eklentiyi içine koyup bir sürüm çıkartmıyoruz. Aradaki farkı iyi anlaMAmışsın. Powernuke kodlarında bir optimizasyon görmedim. Neyse o duruyor. Bizzat kodlarını inceledim ve gördüm. Kısa bir deneme sürecinden sonra dağıtılmış bir paket. Kaç müşterimde onun hatalarını düzelttim hatırlamıyorum.

Bu eleştirilerim sana. Bilmeden, öğrenmeden bir daha konuşma. Bilmiyorsan sus ....
Başa dön
artistbaron

MesajTarih: 2008-05-09, 12:47:12    Mesaj konusu: Re: Yeni nuke destek sitesi açılıyor yeter artık sıkıldık Alıntıyla Cevap Gönder

Ben çok iyi hatırlıyorum ki bundan yaklaşık 1.5 sene öncesinde falan sima19 (mustafa) ı tanıdım o zaman bana dediki power nuke gold çıkacak...phpturk.de ye girdim evet böyle bi sistem çıkacak eee aradan 1.5 sene geçti hala bi sürüm göremedim ortada

ses var görüntü yok öyle öyle çıkacak diye adam kendi sitesinde kayboldu ve şimdi bu aralar geliyor gidiyor sanırım ve hala bu sürüm çıkmadı paylaşılmadı ama alperim sen diyorsun ki adam 6 ayda yaptı adam 1 sene öncesinden başladı reklamını yapmaya dahada çıkmadı.

şimdi power nuke nin small nuke mi ne rusların bir sürümünden editlendiği ya da kodlarının alındığı söyleniyor....

Bizim sürüm okadar esrarengiz değil...
Başa dön
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-05-09, 13:01:05    Mesaj konusu: Re: Yeni nuke destek sitesi açılıyor yeter artık sıkıldık Alıntıyla Cevap Gönder

Konuyu dağıtmayın....konu farklı ancak sürümü merak ediyorsanız söyliyeyim....(dün başlığında yazdım) biz foruma eklenti ekleyip yapmıyoruz...bunu yapsaydık emin olunki iki haftada yapıp çıkardık...phpbb2 için benim yazdığım onlarca modül vardı...onları eklesem yine yeterdi Very Happy

Biz nukeyi yeni baştan yazıyoruz. bundan sonra nuke block modül kelimeleri ile özdeşmeyecek...rss ve utf-8 ile özleşecek...Bu sürüm ile diğerlerini kıyaslamayın isterseniz...

eğer netopsiyonun açığını bulmaksa amacınız...bence boşuna uğraşmayın çünkü hata yaparsınız....

bana netopsiyona takılmadan nuke alemine dalan birini gösterebilirmisiniz?

nukedestek-nuketema-nukecafe vs... hepsi bizim aramızdan ( bir çoğu benden önce) çıkmıştır.

herkes çoşkuna kızıyor onun yazdıklarını eleştiriyor.Onunda nuke sitesi var.Ancak o kendini analiz etmiş ve demişki...ben tema yapabiliyorum.tema sitesi açmış.eleştiren var mı? yok ancak onuda eleştirmek gerekiyor.temalarını eleştirecezki daha güzele erişebilsin...

memo_qx nickli arkadaşımızında nuke sitesi var. Çok büyük bir hostu vardı.Nuke download sitesi yaptı.Tüm modülleri blockları temaları vs.. kendi ftpsine atıp direk download etiriyor. Bunlar güzelliklerdir.ncak kimse kusursuz hatasız yada muhteşem değildir.Netopsiyonda kusursuz değildir. Eleştirecez,eleştirilecezki kusursuz omak için hatalarımızı düzeltelim...
Başa dön
serserialper21

MesajTarih: 2008-05-09, 13:28:45    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yanlız ali osman abi belirtmeliyim ki ben o tur detayları girmedım kı o tur detaylarda benı ilgilendirmez zaten host konusunda çekingenlıgım yok serverı kasan sorunları ortadan kaldırmak gibi bir plan düşünmemekteyim... Benım için önemli olan göz zevkidir ve bunuda Powernuke yapıyor ben hakkını verenın hakkını yorumlarım ile verebılırım ancak hem ben burda kımseyıde kotulemıyorum sadece acık bir şekilde dobra dobra konusuyorum.

Konu bu sekılde de biraz dagıldı özür dilerim yanlız powernuke'yı ornek göstermemdeki kasıt diğer cevaplarımda da dediğim gibi zamanında ibrahımıde bu sekılde eleştirdiler adam kımsenın yapamadıgını yaptı sadece bunu soylemek ıcın bu olaya girdim.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
Ridvan

MesajTarih: 2008-05-09, 13:40:47    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

meraktan soruyorum sadece kimsenin yapamadıgı sey nedir serserialper21 sölermisin
Başa dön
serserialper21

MesajTarih: 2008-05-09, 17:53:14    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

http://phpturk.de

Şu anda kapalı :) Acıldıgında gir de bak , aynısını sen yap veya daha güzelini sen yap ben değil site işini, internetı bile bırakırım.

Tamam ? :)
Başa dön
laplup

MesajTarih: 2008-05-09, 18:05:19    Mesaj konusu: Re: Yeni nuke destek sitesi açılıyor yeter artık sıkıldık Alıntıyla Cevap Gönder

nukeci- :
nukecafe.com dan alıntılar

Alıntı:
Bu Yazı Hakaret ve Kötülemekten Başka Hiçbir şey değildir... Daha Sitemizi 2 Hafta Önce Açtık Hemen Salddırıyorlar. VEDE TÜM NUKE SİTELERİ BİRBİRİYLE DOST OLMALI AMA NETOPSİYON TAM TERSİ

Alıntı:
eğer netopsiyonu siz burada kötülüyorsanız utanın o zaman o koğyaladığınız yazıların copyrightlarını ekleyin eklemiyorsanız silin sonra solda ki Netopsiyon üye giriş bloğu ve Netopsiyon yöneticisinin yaptığı özel mesaj bloğunu kaldırın lafa gelince hepiniz maşşallahhhh

Gitmişsin Bunları Almış Alıntı aldığın Mesajlarıda Biraz Kendinden Bişeler Katmışsın
Ayrıca o copyright Konusu Doğru.KENDİM YAPTIĞIM TEMAYA copyright koymak zorundamıyım?
Başa dön
laplup

MesajTarih: 2008-05-09, 18:08:52    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

pff aldırmıyorum bile DAHA YENİ AÇTIĞIMIZ site için yazmadığınız kalmadı...Benim Sitemden Aldıkalrınızı değiştirerik Bizi Ezmek İçin yazıp gitmeyin.

En son laplup tarafından 2008-05-09, 18:09:29 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
artistbaron

MesajTarih: 2008-05-09, 18:09:23    Mesaj konusu: Re: Yeni nuke destek sitesi açılıyor yeter artık sıkıldık Alıntıyla Cevap Gönder

öncelikle kimse senin temana copyright falan koy diye bişey dememiş alıntı olan yazıda en ufak bir kendi katması yok olamazda yanlış konuşuyorsunuz bu yazıda hiç bişey katmamış ayrıca alıp konuyu kaldırmışsınız orada yazılan yazıda netopsiyondan kopyaladığınız yazılar için konuşuluyor lütfen gerçekçi olalım
Başa dön
artistbaron

MesajTarih: 2008-05-09, 18:10:11    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

laplup :
pff aldırmıyorum bile DAHA YENİ AÇTIĞIMIZ site için yazmadığınız kalmadı...Benim Sitemden Aldıkalrınızı değiştirerik Bizi Ezmek İçin yazıp gitmeyin.

yazını editlemişsiniz , size yazdığım ilk cevap ilk mesajınızdır
Başa dön
Aliosman
Teknik Yönetici
Teknik Yönetici

MesajTarih: 2008-05-09, 18:52:09    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

laplup :

http://www.nukecafe.com/modules.php?name=Content&pa=list_pages_categories&cid=4 adresinde yayınladığınız bize ait olan yazılar var. Onlara siz önce copyright ekleyin.

Temanıza copy ekleyip eklemeniz bizi bağlamaz ama hiç değilse bizim emeğimize saygı gösterin. Biz o yazıları bir yerden kopyalamadık. İlk defa burada yazdık. Ya yazıları kaldırın yada bizden aldığınızı net olarak açıklayın.

Ayrıca http://www.nukecafe.com/modules.php?name=Content&pa=list_pages_categories&cid=2 adresindeki yazılarda bize ait.
Başa dön
laplup

MesajTarih: 2008-05-09, 19:15:57    Mesaj konusu: Re: Yeni nuke destek sitesi açılıyor yeter artık sıkıldık Alıntıyla Cevap Gönder

buyur hepsini sildim Mad
Başa dön
MuratKiLiC

MesajTarih: 2008-05-09, 19:21:46    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bir kimsenin bir konuda ahkam kesebilmesi için o konuda biraz bilgisi olması lazım.
Lakin görülüyor ki bazı kişi(ler) ezbere bilgilerlerle ve saçma sapan cümlelerle ahkam kesmeye devam ediyor
Herkes haddini bilse hiç bir sorun kalmayacak.

İyi iş yapanları alkışlayalım hatta varsa bilgimiz daha iyisini yapabilmesi için yol gösterelim.
Kötü iş yapanlara yol gösterelim.
Olmadı uyaralım.
Kötü ve yanlış iş yapmaya devam etmekte ısrarlı ise bırakalım ne hali varsa görsün.
Elbet zaman onun yanlışını birgün gösterir.
Kendisi, kendi yanlışını gördüğünde utanır heralde.
--------- --------- --------- ---------
Bir isyan alı vermiş yürümüş.
Daha bu genç yaşlarda hep boynumuz bükülmüş.
Birşeyler yapmalıyız, bizler yaratmalıyız.
Huzuru bulmak için sevip yaşamalıyız.
(:
Gülümse Biraz Söz: Tahir Paker/Neşat Oğuzeroğlu
Seslendiren: İbrahim TATLISES
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder MSN Messenger
kendimdearadim

MesajTarih: 2008-05-09, 19:36:47    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Nuke sitelerinden sıkılmaya gerek yok, siteler arttıkça blok, modül, tema v.s. gibi sayılar artar. Netopsiyonun tek eksiği tema. Bazı nuke siteleride bu eksikliği tamamlıyor. Bunun neresi kötü ?
Başa dön
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-05-09, 19:37:06    Mesaj konusu: Re: Yeni nuke destek sitesi açılıyor yeter artık sıkıldık Alıntıyla Cevap Gönder

ya ne güldüm....laplup sen beni güldürdün allahda seni güldürsün....

bizim amacımız seni mi ezmek? Sen ve seni pohpolayanlar çapı neki biz sizi ezelim? Böyle bir mücadeleye gimek bile bizi küçültür...

ali osman bırak onlar bizim yazılarımızla bizi ezmeye çalışsınlar

TAKLİTLER ASLINI YAŞATIR
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> İnternet Üzerine Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
3. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız