Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 798
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 Moko.Page.Lc OnLine Müzik..
(5710 okuma, 0 yanıt)
 nerden ve nasıl bulmuş an..
(7146 okuma, 3 yanıt)
 Bu joyjamal da kim ya......
(5980 okuma, 3 yanıt)
 Otomatik Ping Kupon Kodla..
(6419 okuma, 3 yanıt)
 Google translatein Beşikt..
(9129 okuma, 7 yanıt)
 Rapid prenium üyeliği ola..
(4129 okuma, 0 yanıt)
 picasa foto albüm sorun..
(5081 okuma, 1 yanıt)
 Site Üzeirnden sms gönder..
(5509 okuma, 2 yanıt)
 Php Nuke Hosting Sitesi Y..
(6712 okuma, 5 yanıt)
 Flash Bellek Sorunu ; bel..
(7549 okuma, 5 yanıt)
 Sitenizin Alexa daki yeri..
(7909 okuma, 6 yanıt)
 r10 davetiye lazım arkada..
(16865 okuma, 19 yanıt)
 Siteme Başka Siteden Giri..
(4968 okuma, 1 yanıt)
 Metacafe de Kapandı..
(10570 okuma, 11 yanıt)
 Php Video Scripti..
(7303 okuma, 5 yanıt)
 Video Upload..
(3839 okuma, 0 yanıt)
 Rock Sitesi Projesi İçin ..
(11445 okuma, 10 yanıt)
 pr 3 siteden link takas e..
(5518 okuma, 2 yanıt)
 Bad Gateway hatası..
(3674 okuma, 0 yanıt)
 Tarayıcı Uyumsuzlukları T..
(5638 okuma, 2 yanıt)
 yardım siteye canlı kamer..
(9557 okuma, 6 yanıt)
 Beyazhost'dan Reseller Ka..
(6746 okuma, 4 yanıt)
 VPS Host Hakkında Bilgisi..
(5053 okuma, 1 yanıt)
 alan adımın hangi hostta ..
(4621 okuma, 1 yanıt)
 f5haber.com un çalışma si..
(6303 okuma, 3 yanıt)
 Ücretsiz Reklamsız Hostin..
(5609 okuma, 2 yanıt)
 Reklamlardan gelir kazanm..
(9082 okuma, 7 yanıt)
 Web Sİtesinin Tam Resmini..
(8149 okuma, 7 yanıt)
 tivibu kullanan varmı ?..
(7299 okuma, 7 yanıt)
 Host Sponsor olunur - 250..
(4043 okuma, 0 yanıt)
 facebookta profilimde mev..
(7459 okuma, 6 yanıt)
 Copright hakkında bir so..
(4736 okuma, 1 yanıt)
 kararsız kaldım.....
(8075 okuma, 8 yanıt)
 LÜTFEN YARDIM EDİN ARKADA..
(8448 okuma, 7 yanıt)
 Roadrunner..
(5565 okuma, 3 yanıt)
 hepar tema..
(5834 okuma, 3 yanıt)
 Rapidshare.com sapıttı [Ö..
(4209 okuma, 1 yanıt)
 r10.net üyelik..
(5784 okuma, 3 yanıt)
 video streamın guncel sur..
(5132 okuma, 2 yanıt)
 php nuke video stream Man..
(3812 okuma, 0 yanıt)
 Bir Başarı Daha !..
(5266 okuma, 2 yanıt)
 LeaderGamer.Com Shiftdele..
(6599 okuma, 0 yanıt)
 Microsoft.NET Framework H..
(6268 okuma, 3 yanıt)
 regedit.sys..
(8179 okuma, 6 yanıt)
 vbgrup terbiyesizliği..
(10998 okuma, 12 yanıt)
 En iyi ücretsiz cpanel ho..
(5263 okuma, 2 yanıt)
 hosting..
(3987 okuma, 1 yanıt)
 vista için asppserv..
(3727 okuma, 0 yanıt)
 YouTube ve Universal , VE..
(3446 okuma, 0 yanıt)
 yardımınız gerekli !..
(14254 okuma, 17 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Yavaş Yavaş Dökülüyoruz :(
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Yavaş Yavaş Dökülüyoruz :(
Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> İnternet Üzerine
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
komutan1905

MesajTarih: 2008-06-05, 10:31:36    Mesaj konusu: Yavaş Yavaş Dökülüyoruz :( Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar farkettiniz mi çoğu nuke kullanıcısı arkadaşlarımız yavaş yavaş sitelerini kapatıyor.Süper hit,süper tasarım vs olmasına rağmen nedense bir çöküş üzerinde phpnuke webmasterları...Üstelik arkadaşların çok güzel bilgileri olmasına rağmen...

Şu ana kadar phpnuke kurupta sitelerini kapatan arkadaşların bu başlığa katılmalarını istiyoruz..Neden sitemiz kapanıyor?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-01, 19:38:14    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
AHMET_BALCI

MesajTarih: 2008-06-05, 10:45:42    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu görüşe katılmıyorum.
Aynı durum pek cok nuke olmayan sitelerde de söz konusu
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
komutan1905

MesajTarih: 2008-06-05, 10:52:49    Mesaj konusu: sss Alıntıyla Cevap Gönder

AHMET_BALCI :
bu görüşe katılmıyorum.
Aynı durum pek cok nuke olmayan sitelerde de söz konusu

Sadece phpnuke için konuşalım evt diğerlerindede mevcut ama neden phpnuke kullanıcılarından bu daha çok..
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
amanav

MesajTarih: 2008-06-05, 10:57:52    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

nuke üstüne emek veren arkadaslarin siteleri yapilan saygisizlik ve maddi sorunlar nedeniyle sitelerini genelde kapatmaktadirlar.

basitinden herkes bir baskasindan birseyler beklemekte ve edinmekte ama isin maddi tarafina dönüp bakildiginda örnek olarak veriyorum bu siteden hizmet alan kac kisi reklamlara tiklayarak netopsiyona katkida bulundu veya hizmet aldigi sitelere katkida bulundu?

bu isler boyle gitmez buna emin olun bugün olmazsa yakin gelecekte netopsiyon arsivlerini kapatmak zorunda kalacaktir istem disi ticarete dönmek zorunda kalacaktir.
Başa dön
komutan1905

MesajTarih: 2008-06-05, 11:14:07    Mesaj konusu: sss Alıntıyla Cevap Gönder

Hımm aslında bu sorunlara çözüm şart.Ancak tabi reklamlar artık hiçbir siteyi ayakta tutmuyor.herkes batıyor...

Alıntı:
basitinden herkes bir baskasindan birseyler beklemekte ve edinmekte ama isin maddi tarafina dönüp bakildiginda örnek olarak veriyorum bu siteden hizmet alan kac kisi reklamlara tiklayarak netopsiyona katkida bulundu veya hizmet aldigi sitelere katkida bulundu?

Haklısın ama şu da var ya netopsiyon banlansa reklamlara tıklanmasından o zaman kimden helallık alınacak.Artık webmasterlık riskli iş.Çoğu kişi sitesini para kazanamamaktan kapatıyor.Aslında devletin bu konuda bişeyler yapması lazım..Örneğin reklam kazanamayan web sitelerine katkı sağlamak gibi.
Başa dön
amanav

MesajTarih: 2008-06-05, 12:27:02    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

imece usulü gecerlidir siteler arasinda reklama tiklanmasindan netopsiyon banlanmazsadece proxy tespit edilirse banlanir...

devlet senin kisisel zevkine katkida bulunmaz senin siten egitim ogretime katki sagliyorsa katkida bulunabilir.

sen eger bu ve bu gibi sitelerdenbirseyler umuyor aliyor ogreniyor birsey vermiyorsan en azindan reklamlarina tiklayarak katkida bulunabilirsin (bir tiklama 6 cent degerindedir...
Başa dön
Remarque

MesajTarih: 2008-06-05, 12:31:14    Mesaj konusu: Re: sss Alıntıyla Cevap Gönder

komutan1905 :
Hımm aslında bu sorunlara çözüm şart.Ancak tabi reklamlar artık hiçbir siteyi ayakta tutmuyor.herkes batıyor...

Haklısın ama şu da var ya netopsiyon banlansa reklamlara tıklanmasından o zaman kimden helallık alınacak.Artık webmasterlık riskli iş.Çoğu kişi sitesini para kazanamamaktan kapatıyor.Aslında devletin bu konuda bişeyler yapması lazım..Örneğin reklam kazanamayan web sitelerine katkı sağlamak gibi.

Devletin YARDIM etme konusunu anlamsız buldum. Dediğin gibi bir şey olduğunda ortaya çıkabilecek webmaster(cık) sayısını tahmin edebiliyor musun ? Bahsettiğin YARDIM uzun süredir yayın yapan, faydalı siteler olsa bile yine dediğim sonuca çıkacaktır. Neticede PR olayı işin rengini belli eden.

Devletin politikası çok açık olacaktır " Açmayın kardeşim ! "
Başa dön
sima19

MesajTarih: 2008-06-05, 12:34:05    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben kendi fikrimi sunmak istiyorum. Php-Nuke cms sistem olarak güzel bir yazılımdır. Yani herkes farklı durumlarda kullanabilir, ama eksik bir takım şeyler var nedir bunlar; Mesela modul , block, tema vs vs bunlar hep klasikleşti, php coderleri artık nuke ile uğraşmak yerine kendi sitelerini çıkarmaya gayret ediyorlar. Yani nuke kullanıcılarıda eski eklentileri kulllanmak zorunda kalıyorlar,

Mesela joomla ve diğer cms sistemler, eklenti belki nuke kadarda özellikli olmasada görüntüsü var. site boş olsa dahi kullanıcı siteye girince site al beni diyor. Açıkcası Nuke kullanıcıları artık nukeden git gide sıkılmaya başladılar. Biraz evrim geçirmesi lazım...

kolay gelsin
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-01, 19:38:14    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
Remarque

MesajTarih: 2008-06-05, 12:43:50    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

simanın dediklerine katılmakla beraber şunları eklemek istiyorum yeni CMS sistemlerinin ortaya çıkışı nukeye olan ilgiyi azaltmış görünüyor. Joomla, Koobi, Drupal vs gibi sistemler hem yeni keşfedilmenin merakı hem de görünüş bakımında farklılığı ile nuke kullanıcılarını etkileyebiliyor. Kendimden örnek verecek olursam Drupala bir süredir ilgi duyuyorum :)

Ayrıca klasik nuke sistemlerini kullananlar için netopsiyon sorulmuş ve sorulacak tüm soruları cevaplamış görünüyor.
Başa dön
KaaN

MesajTarih: 2008-06-05, 12:44:16    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben kendi açımdan cevap vereyim isterseniz.

Ben de bir zamanlar tüm sitelerimde Php Nuke yazılımını kullandım. İlk başladığımda modül, blok, tema gibi araçları olduğu gibi kullanıyordum. Sonra yavaş yavaş bunları değiştirmeye başladım. Sonra biraz da ha uğraşıp fonksiyonlarını silmeye, adres satırlarını vs. değiştirmeye başladım. Sonra baktım olacak gibi değil, çok fazla dosya var. Php ile uğraşmaya başladım. Sonra da kendi sistemimi yazdım. Yazdığım sistem çok basit. Ve Php Nuke ile yaptığım işin daha fazlasını onunla yapıyorum.

Güvenlik açıklarını vs. bir kenara bırakırsak Php Nuke'de çok fazla dosya var. Bu da haliyle gereksiz yere onlarca sorgu demek. Ben 10 tane dosya ile koskoca bir siteyi yayınlıyorum. Sizce benim için hangisi kârlı? Tabiî ki kendi yazdığım sistem. Hem ona bir şeyler yapması daha kolay oluyor. Ne de olsa yazdığınız her fonksiyonun ne işe yaradığını biliyorsunuz.

www.felsefiyorum.com
www.arabamiz.net

bakarsanız sitelere Php Nuke ile yapacağım şeyi 5-10 dosyada hallettim burada.
Başa dön
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-06-05, 12:55:48    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

nuke kendini geliştirmek zorunda...Bunu ben yada netopsiyon değil bizzat burzi yaplaı...çünkü nuke evrenseldir...tüm dünyada kullanılıyor o zaman evrensel bir gelişim olmalı
Başa dön
komutan1905

MesajTarih: 2008-07-02, 11:38:35    Mesaj konusu: ssss Alıntıyla Cevap Gönder

Sitelerini kapatan arkadaşlarda yorumlar yapsa Very Happy
Başa dön
HasBahCa

MesajTarih: 2008-07-02, 20:39:02    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

PHP NUKE gerilemeye başladı elbette doğrudur ama bu yeni olan bir şey değil. PHP nuke ücretli olduktan sonra başladı bu. Burzi nin aniden para hırsı phpnuke ye gercek desteği verenlerin yardımlarını kesmelerine neden oldu. Phpnuke deki hataları bulup düzelten sitelerdeki uygulamarı Burzi göz önüne almadı, eee belki kodlar için onlarda Burzi den para isteyebilirlerdi.
PHPNuke her yeni versiyonda yine bilindiği hatalarla çıktı, ya bu hatalar düzeltilmişti niye düzeltmedin niye bunları eklemedin dendikce Burzinin umurunda bile olmadı,
Her yeni versiyon ona para kazandırdı. Çünkü yeni versiyonlar yükleme sadece paralı üyelere açıktı.

Sonuç ne oldu 7.6 dan sonraki versiyonlara katkı ve destek azaldı. nukeevo pcnuke cmsnuke seklinde yeni kurulumlar oluştu. Her yeni sürümde çoğu eski moduller çalışmaz oldu, her seferinde uyarlamak için uğraşmamız gerekti.
Bu arada tüm siteler birbirine benzedi, netopsiyon sayesinde turknuke sayesinde türkçe destek vererek phpnuke kullanımını türkiyede çoğalttılar ama hepimizin hazırladığı moduller genellikle eski modullerde ufak oynamalarla yeni modul yaratmak oldu, Dikkat ederseniz yüzde yüz türkçe bir modul bulamazsınız.
Bu arada mysql in sık sık versiyon yukseltmesi de işin tuzu biberi oldu.
Aniden türkçe karakterler çalışmaz oldu yüzlerce sorun çıktı, Yedeklediğiniz databaseler çalışmaz oldu.
Kısa bir örnek vereyim Buyrun deneyin isterseniz, Video_Stream modulunun databaseden yedeğini alın drop özelliiği ile ve hemen ekleyin yapı tablosu eklenecek veriler eklenemeyecektir çoğu sitede mysql versiyonları güncellenen hostlarda

Eee sonuç da ortada, Ayrıca bloglar beleş ve basit olunca genel olarak yeni siteler bunlardan ortaya çıktı.
Ben hala phpnuke 7.6 dan sonra kesinlikle Burzinin çıkardığı phpnuke lere bakmadım bile nukeevo ile 7.6 sürümlerinde devam ediyorum.

Ufak bir site için phpfusion kullanıyorum
Forumlar için mybb kullanıyorum

Eğer siteleri komple değiştirmediysem hala içeriğinin çok olmasından dolayıdır.

Saygılarımla
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
artistbaron

MesajTarih: 2008-07-02, 21:02:33    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Nuke bildim bileli aynı....aslında
artık nuke zevk vermiyor.Niye ? nuke herkese hitap eden bir portal her yaştan hemen hemen her projeye uygun en azından yeni başlayan herkes için.

Çok kolay bır sıstem....Yani insan farklı görünmek istiyor sitem farklı görünsün diyor ama nuke de herkes hemen hemen her istediğini aynı yapabiliyor.

Klasikleşti....

Aklında video sitesi yapmak isteyen siteyi açıp video modulu yüklüyor resim galerisi isteyen resim galerisi haber isteyen sola çekiyor temayı değişen haber yüklüyor.Yani bi heycan vermiyor.

Türkiye' de nuke adına artık yeni yeni şeyler çok zor çıkar.

Amanav & Bankocu gibi abilerin çalışmalarını izliyorum çünkü başka yenilik fazla göremiyorum.

Paylaşım da azaldı.Rekabet kalmadı.

Herkes artık php + asp + o bu onu bunu öğrenmeye çalışıyor öğrenen kendi yazıyor. Nuke 7.6 dan 8.1 de ve hala aynı

Birde seo gibi bir eksiği var nukenin bi Sakal ın sitesi sanırım full du ama eksik seo bakımından siteler hemen indexlenmiyor ağır bir sistem gelişmeyen bir sistem ve herkes okadar çok kullandıkı her siteye girip bakyorum aynı görsellik yok nuke de

sol orta sağ :S okadar yeni moda ise sayfayı modul yapıp anasayfa diye atamak :)
Başa dön
serserialper21

MesajTarih: 2008-07-02, 21:32:09    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

valla o kadar forum o kadar uye'm olmasa 1 dk daha php nuke ile ugrasmazdım :) 1 Flash haber blocku bile free olarak dagıtımda yok yanı diyorum kı joomla'nın tırnagı olamaz bu nuke ama dediğim gibi ne yazıkkı ilk adımımı nuke ile attım sımdı elim kolum baglı malezef :)
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
artistbaron

MesajTarih: 2008-07-02, 21:44:38    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

alperim senin dönüşün yok :) zaten sitende güzel Very Happy
Başa dön
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-07-02, 23:02:26    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

nukeyi eleştirenler..haksızlar

bir yahoo nukeyi çok seviyor

iki nuke herkese hitap ediyor.Aklından geçen yapmak çok koaly

üç resmi siteler bile nuke ile yapılıyor

dört hiç bir scripte bu kadar büyük YARDIM yelpazesi yok

hiç bir sistemde tema bu kadar alternatifli değil

vs...vs....

nukede olmayan ne var?

bir kişi bunu açıklayabilir mi?
Başa dön
mersoy

MesajTarih: 2008-07-02, 23:05:05    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yada joomlanın nuke den fazlası ney

biri bunuda açıklayabilirmi

ben joomla kurdum ama hiç birşey anlamadım
Başa dön
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-07-02, 23:38:17    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben sana söyleyeyim...yeni çıkması...ben joomlayı iki yıl sonra görürüm
Başa dön
memo_qx
Nuke Sorumlusu
Nuke Sorumlusu

MesajTarih: 2008-07-03, 00:10:13    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bencede nuke en iyisi ama bıraz artık deyısık bısıler lazım bızee ben ackcası yapamıyorum ama yapanlar olsa cok guzel olur dıye dusunuyorum

önce sabit tema seklınden kurtulmalıyız dıye dusunuyorum sol blok orta blok sag blok bu kalkmalı degsık bısıler olmalı karısık mesala
Başa dön
yilmazmurat

MesajTarih: 2008-07-03, 01:17:47    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ya artık bu konu bile demode oldu.nuke bitmiştir.İsteyenle bunu tartışırım.

Nuke nin eksiklerini yazayım.

php kodlaması çok zayıf.Örnek blok yapmasını bile bir nukeci düşünün.Nedir sql kodu bilecek html bilecek php döngüleri bilecek.Açsın wordpress in kodlarına baksın belli düzeyde dedğilse hiç birşey anlmaz.db den veri bile çekmez.

Tasarım konusunda zaten herkes yazıyor klasik oldu diye.Bunda üye profilinin beleşciliği söz konusu.Ama bu değill ki nuke tasarımsal açıdan çok iyi.Mesela css yoksunu temalar.Ben daha div kullanarak yapılan tema görmedim.

Güvenlik demiyorum.Şu an nukenin açığı filan yok.Gerekli patchler yapılıp.Belli başlı moduller kullanılmadıkdan sonra.

Mesela hostcular çok şikayetçidir nuke sitelerden.Cpu yu çok kasar bu kodlamadan kaynakalanıyor.çok fazla gereksiz fonksiyon var.Buna birde her bulduğu bloku ekleyen üyeler eklenince hostcular istemiyor nuke siteleri.

İşin özü kodlama zayıf css web 2.0 ajax olayı bireysel.

Bakın yıllarım geçti bu sitede pronukede pehaspe de öğrenme niyetli çok az üye tanıdım.Niyeti olanlarda artık burada değil.
Başa dön
artistbaron

MesajTarih: 2008-07-03, 01:34:04    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yilmazmurat :
Ya artık bu konu bile demode oldu.nuke bitmiştir.İsteyenle bunu tartışırım.

Sabaha kadar arkandayım
Başa dön
memo_qx
Nuke Sorumlusu
Nuke Sorumlusu

MesajTarih: 2008-07-03, 01:52:42    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

peki herkesın bı dusuncesı bı ıstegı var pekı ustalar boyle bısıyı neden yazmıyorlar turklerın elı armut mu topluyor acaba
Başa dön
Gordan

MesajTarih: 2008-07-03, 14:53:21    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Nukeyi hala çok seviyorum ama bir yandan da sıkılıyorum farklılık yok eğer en son sürümünün dosyalarının birini açıp en üst satırına baktığınızda şu yazıyı göreceksiniz " Copyright (c) 2007 by Francisco Burzi " ama eski sürümlerle karşılaştırdığınızda gözle görülür bir değişiklik olmadığını göreceksiniz.

Nukeyi tercih eden kullanıcıların genellikle kod bilgisi ilerlemiş yeni başlayan kişilerin oluşturduğu bir gerçek siz bu kişilerin Nuke adına yeni şeyler yapmasını bekler misiniz? Zaten işinin ehli, profesyonel olmuş kişiler kendi portallarını yazıyor bu yüzden Nuke gelişmiyor.Nuke üzerine hala geliştirme yapan takip ettiğim kadarıyla Evo ve RavenPHPScripts.Zaten Evo da herhalde Nuke üzerine geliştirme yapmayı bırakacak duyduğum kadarıyla.

Nuke eskide olsa, yenilikleri takip edemiyorda olsa hala Nukeyi seviyorum.Elimden geldiği kadar uğraşıp yeni birşeyler yapmaya, hazırlamaya çalışıyorum sırf bu yüzden PHP ve Java derslerine başladım.

Bakalım zaman ne gösterecek ama şurası kesinki Nuke nerden baksanız internet alemi için 3 yıldır geride.
Başa dön
Diego

MesajTarih: 2008-07-03, 16:17:33    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

benim 3 senelik sitem var içerisindede hiç reklam yok bakalım kaç sene dayanabilieğiz yada bizde reklama geçeriz belli olmaz
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> İnternet Üzerine Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
Sayfaya git 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız