Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 644
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 Netopsiyon yeniden hepimi..
(16395 okuma, 8 yanıt)
 İyiki varsın..
(25367 okuma, 20 yanıt)
 Netopsiyon neden kapatılı..
(9320 okuma, 6 yanıt)
 Php Oto Kiralama Script..
(6536 okuma, 2 yanıt)
 islama hakater edilmesine..
(20904 okuma, 26 yanıt)
 .Tr Domain Neden Yok ?[Ta..
(13162 okuma, 15 yanıt)
 Uzun süre sonra netopsiyo..
(3802 okuma, 0 yanıt)
 Yöneticilere....
(4790 okuma, 2 yanıt)
 Yöneticiler Hakkında?..
(28032 okuma, 38 yanıt)
 Yeni Programlama Dillerin..
(11971 okuma, 14 yanıt)
 OpsiyonTema.com Hakkındak..
(70421 okuma, 104 yanıt)
 Nerede bu Asp destek site..
(7368 okuma, 5 yanıt)
 Netopsiyon Yönetimine Sor..
(7898 okuma, 8 yanıt)
 netopsiyon ie 6 ile sorun..
(6448 okuma, 6 yanıt)
 ClipBucket nedir..
(13777 okuma, 18 yanıt)
 Hergün hergün bişey oluyo..
(6762 okuma, 6 yanıt)
 nukeye olan özlemimi aşkı..
(4920 okuma, 1 yanıt)
 Nerede eski NETOPSİYONLAR..
(28715 okuma, 43 yanıt)
 bu site nuke'nin hangi sü..
(7124 okuma, 5 yanıt)
 Konu düzenleme yasağı..
(6704 okuma, 6 yanıt)
 KINIYORUM..
(11467 okuma, 13 yanıt)
 Dosyalara yorum hk...
(11454 okuma, 14 yanıt)
 Yeni bolum onerileri..
(5250 okuma, 3 yanıt)
 Kendi Hostumda Site Tanıt..
(4926 okuma, 2 yanıt)
 Netopsiyon Grup [ NG ] ka..
(7628 okuma, 3 yanıt)
 Netopsiyon` un sağ blockl..
(15128 okuma, 18 yanıt)
 Kandiliniz Mübarek Olsun..
(8409 okuma, 7 yanıt)
 Neden Paylaşayım Ki?..
(17379 okuma, 20 yanıt)
 Php-Nuke Portal Yarışması..
(9050 okuma, 8 yanıt)
 Net Opsiyon Ana sayfa For..
(6145 okuma, 3 yanıt)
 filistine destek amaçlı b..
(5289 okuma, 2 yanıt)
 Yöneticilere karşı Tutum!..
(7206 okuma, 4 yanıt)
 Teşekkürler Netopsiyon..
(4895 okuma, 1 yanıt)
 Yöneticilerin Dikkatine..
(17910 okuma, 24 yanıt)
 Acizane bir istek..
(23455 okuma, 32 yanıt)
 Yönetici Arkadaşlara.. Ge..
(22461 okuma, 28 yanıt)
 Proxy Kullanmadan Netopsi..
(5641 okuma, 2 yanıt)
 Diğer Php Scriptleri Kate..
(5609 okuma, 2 yanıt)
 Herkesin Okuması Dileğiyl..
(25750 okuma, 34 yanıt)
 PhpNuke den Soğumamak İçi..
(15028 okuma, 17 yanıt)
 Cumleten selam arkadaslar..
(10465 okuma, 9 yanıt)
 Netopsiyon Bannerleri..
(9727 okuma, 8 yanıt)
 [Öneri] İPB Forum Kategor..
(7442 okuma, 5 yanıt)
 Netopsiyon Yeni Kategoril..
(5081 okuma, 0 yanıt)
 Netopsiyona günde kaç saa..
(10999 okuma, 10 yanıt)
 Netopsiyon Forum Profil D..
(4372 okuma, 0 yanıt)
 sürem bitince netopsiyond..
(10288 okuma, 10 yanıt)
 mesajlarım silinmiş..
(7435 okuma, 4 yanıt)
 Forum kategori isteği..
(9009 okuma, 8 yanıt)
 Sağ blok ile daha güzel d..
(8846 okuma, 8 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Php-Nuke Portal Yarışması ?
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Php-Nuke Portal Yarışması ?

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Öneri ve Görüşleriniz
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
asimcan

MesajTarih: 2008-08-16, 03:00:10    Mesaj konusu: Php-Nuke Portal Yarışması ? Alıntıyla Cevap Gönder

Php-Nuke yıllardır var, en güzel Php-Nuke tasarımı yarışması yaptığınızı hiç duymadım. Bence artık zamanı geldi ; Php-Nuke yarışması yapılması gerekli. Belli şartları olması gerekir tabiki Birinci olan webmastera headerde 1 ay bedava reklam şansı olsun. Bir öneri tabiki uygulamak size kalmış. Teşekkürler
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-04-19, 11:55:33    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
aslanonur

MesajTarih: 2008-08-16, 03:15:26    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Portal yarışması desen haklısın herkes kendi portalını yazsa yarışılsa güzel olabilir ama PHP-NUKE'de neye göre kıyaslama yapılacağını gündeme getirmek lazım ...

Tema deseniz ? Renkler ve zevkler tartışılmaz

Modül deseniz nasıl bir kıyaslama olacak ?

İçerik deseniz işler karışır

Seo deseniz , seo konusunda uzman bir juri olması lazım

Önemli olan konu da bu zaten oluşturalacak jurinin bilgisi nedir herkes juriyi tanıyacak mı ?

Bence PHP-Nuke için böyle bir yarışma olamaz çünkü sonuçta hazır portal ve herkes diğerinin bildiği kadar biliyor bir üst kurul oluşturulması zor
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
asimcan

MesajTarih: 2008-08-16, 03:17:44    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hepsi bir arada olmazmı sonuçta burada profesyonel bir yarışmadan söz ediyoruz?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
aslanonur

MesajTarih: 2008-08-16, 13:13:25    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tamam da neye göre profesyonel yıllardır bu fikir sunuluyor yıllardır işleve geçirilmiyor ...

Kurulacak üst kurul çok önemli verilecek ödül çok önemli buna da sponsor olabilcek birisini tanımıyorum sponsor olan da host verir reklam verir yani para ödüllü ve hediyeli birşey oluşturulursa belki ...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-08-22, 19:58:38    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

aslında yapılabilinir....

illa ödül olarak büyük bir şey beklmeyin... ilk yarışma küçük ödüllü olur.. sonra ileriki zamanlarda (netopsiyon 2. site yarışması vs...) ödüller büyür....

nasıl puanlama yapılır?

bir sitenin en önemli unsurları nelerdir?

hız
güvenlik
seo
içerik
tasarım

her dalda 10 üzerinden puanlar verilir...bu şekilde toplam puana göre sıralama yapılabilinir... heyet kurmakda zor bir iş değil...hatta en kolayı o...

peki katılım sağlanır mı? Benim artık üyelere güvenim kalmadı beni hep yarı yolda bıraktılar...Siz bana güvence verin ben bu yarışmayı organize edecem...

Ayrıca fikriniz ve öneriniz için teşekürler.. Son 1 yılda ilk defa bir üyeden ciddi bir teklif aldık....

Bu tür fikirlerinizi bizimle paylaşmaya devam ediniz...Biz her türlü size desteğe vermeye hazırız....
Başa dön
metalmuzik

MesajTarih: 2008-08-22, 21:37:21    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

evet hakkaten cok güzel bir fikir bende isterim böyle seyleri görmek güzel olabilir bizlerde fikir sahibi oluruz neler yapabiliriz diye..
Başa dön
asimcan

MesajTarih: 2009-02-27, 08:09:53    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

vay be hayalim gerçekleşmiş daha yeni gördüm mesajımı :)) sonu hüsranla bitti ama olsun önemli olan bu fikri ortaya atmak.. polibo sakın kızma bu fikri ortaya attıgım için :)))
Başa dön
Sonsuzluk
Download Sorumlusu
Download Sorumlusu

MesajTarih: 2009-02-27, 12:33:59    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yarışma sonucunu juri belirleyecekse güzel bir fikir ama yok jurinin % bilmemne puanı alıncak üyelere anket açılcak her site orada ankete sunulcak beğenen beğendiği sitenin ismini yazacak onunda %bilmem nesi alıncak felan olursa gene saçma sapan bir yarışma olur diğer yarışma gibi bak tarih oldu forumlar arasında o yarışma kaç kişi puan verdi o yarışmaya az kişi neden çünkü herkez ankete sunulmasının saçma olduğunu düşündü.

neden saçma pekiyi onuda açıklayım..

diyelim a adında site sahibimizin sitesi berbat ama netopsiyon da kendini sevdirmiş herkeze YARDIM etmiş iyiliği dokunmuş ama kendi sitesini yapamamış şimdi bu sevilen kişiye herkez ART NEYETLE DEĞİL vicdanen rahat olabilmek için puan verir yani bu adamın bana çok iyiliği dokunmuştu şunu destekleyim bari diye düşünülür burda bir art niyet yok ama yarışmada adaletsizlik olur.

şimdi herkez diyecek sadece juri karar verirse herkezin içinde huzursuzluk olur juri adaletlimi davrandı die.
Polibonunda dediği gibi herzaman juri güvenilen kişielrden oluşturuldu.Eğer bu kelimeye inanılmıyorsa zaten yarışmaya girmesin bu kişi juriye güveniyorsa yarışmaya girsin..

Yarışma yapmak güzelde yarışmanın sonucunu bulma yöntemi üzerinde durulması kanaatindeyim ben..
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-04-19, 11:55:33    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2009-02-27, 18:15:36    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sonucu belli.... bir kaç gün sonra tüm sıralamyı ilan edecem birincinin ödülünüde verecez ama geleneksel sözünü ben bitirdim... ben kendi adıma artık hiç bir şey yapmıyacam. aslında sonsuzluk çok güzel yazmış. kişilik meslesi.... ben artık kimseye güvenmiyorum. güvenmediğim kişiye nasıl YARDIM ederim?

sitelerinizin pr yükseltelim dedik. bir havuz yapalım. herkes birbirine link versin. bu şekilde birimiz değil hepimiz kazanalım dedim. Ne oldu? adam sitesinin linkini yayınlansın diye iki gün linkleri yazdı sonra sildi.... bu mu dürüstlük?

yarışma yapalım dedik. juri oluşturdum. ki bu juri ben koderim diye geçinenlerin 40 gömlek daha iyisi. ben bile yokum juride. isim vermedim çünkü kimse juriyi etkilemesini istemedim. düşündüğüm gibi oldu. kimse juriyi etkileyemedi. ilk 20 ilan ettim çıkıp özel mesajla küfür edildi. başlıklar açıldı. Suçlu ben oldum... bu mu güven ortamı?

anket yapalım dedik. tek sebebi sizinde düşüncelerinize saygımız olduğunu göstermek istedik. ben değil biz olalım dedik. 5 kişinin sözü değil netopsiyondaki herkesin ortak sözü olsun istedik. adam üyelik açıp hile yapanlar vs... bu mu dürüstlük?

daha sıra bitmez....ama kimse bir şeyi unutmasın. netopsiyonun bunlara ihtiyacı yok. biz bunalrı sizin için yapıyoruz. sizin için emek harcarken bize bunları yapmayın.....

bu şekilde davranarak değil yeni bir yarışma... sorunlarınıza YARDIM bile bulamazsınız çünkü gerçekten bu işi bilenleri bıktırdınız. SÖZDE CODERLERİDE BALON GİBİ ŞİŞİRDİNİZ....

konu eski bir başlıktır. tarafımca kilitlenmiştir.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Öneri ve Görüşleriniz Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız