Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 675
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 İlk Drupal sitem..
(18057 okuma, 11 yanıt)
 www.ahsap-kapi.com son ta..
(8141 okuma, 5 yanıt)
 Yeni Sitemiz Forum PC - T..
(6055 okuma, 2 yanıt)
 http://www.aydinla.com aç..
(12213 okuma, 11 yanıt)
 Php Nuke Oyun Sistemi Oyu..
(7519 okuma, 5 yanıt)
 www.kafkasakademi.com..
(8528 okuma, 6 yanıt)
 Radyo vurgunfm..
(9727 okuma, 7 yanıt)
 Ekle.Web.TR , Ekle , Site..
(5378 okuma, 2 yanıt)
 ********.net 6668 - ( TA..
(5383 okuma, 3 yanıt)
 Site haritanı Pinglet.Net..
(9124 okuma, 8 yanıt)
 görüşleriniz..
(5295 okuma, 2 yanıt)
 Hosting Forumlari -- Gunc..
(4560 okuma, 1 yanıt)
 WwW.SebnemFerahciyiz.Com ..
(7197 okuma, 6 yanıt)
 http://www.high-sound.net..
(15906 okuma, 20 yanıt)
 Heleşükür Rock Sitemi Açt..
(9952 okuma, 9 yanıt)
 Yerel Bir Haber ve Tanıtı..
(5790 okuma, 2 yanıt)
 http://www.facebock.biz ..
(13423 okuma, 12 yanıt)
 KIRŞEHİR AHİ HABER wp ile..
(12685 okuma, 14 yanıt)
 onaraNuke admin paneli -v..
(21097 okuma, 26 yanıt)
 Adıyaman Üniversitesi Öğr..
(16277 okuma, 18 yanıt)
 Php Nuke Okul Portalı[Gör..
(10869 okuma, 11 yanıt)
 www. net is rehberi .com..
(3977 okuma, 0 yanıt)
 çok ucuza wep sitesi yapt..
(19874 okuma, 24 yanıt)
 wep sitesii..
(3747 okuma, 0 yanıt)
 BU DA BENIM SITEM NETOPSİ..
(4769 okuma, 1 yanıt)
 wep sitesi yapanlar yardı..
(4097 okuma, 1 yanıt)
 resimlere oy verme ile il..
(4385 okuma, 1 yanıt)
 Grafik tasarım sitesi..
(6426 okuma, 3 yanıt)
 KaraKatliam.COM - Undergr..
(11135 okuma, 11 yanıt)
 Çatkara Köyü Web Sitesi..
(12941 okuma, 18 yanıt)
 Güncel bir blog..
(10363 okuma, 11 yanıt)
 Bir Fan Sitesinde neler o..
(4842 okuma, 2 yanıt)
 Sitenizi 14 Kategoride Te..
(4472 okuma, 1 yanıt)
 http://www.devrekanim.com..
(14468 okuma, 16 yanıt)
 Murat KEKİLLİ Fan Sitesi ..
(9796 okuma, 9 yanıt)
 http://www.ceyhanliyiz.co..
(6641 okuma, 4 yanıt)
 Gönlümün Gülü..
(9181 okuma, 9 yanıt)
 www.tr-gamers.com [ onara..
(19337 okuma, 25 yanıt)
 Tur Sitesi [Görüş ve Öner..
(9352 okuma, 10 yanıt)
 Dosya upload sitesi .mp3 ..
(4005 okuma, 0 yanıt)
 www.tablettuz.net eleştir..
(12435 okuma, 12 yanıt)
 TalhaKeskin.Com Düşüncele..
(14318 okuma, 18 yanıt)
 Eskilerden Uyus.Net Şimdi..
(11349 okuma, 11 yanıt)
 Çerkes Muzik Sitesi WwW.N..
(10043 okuma, 8 yanıt)
 HasBahCa nin yardıma ihti..
(10570 okuma, 10 yanıt)
 GencRap.Com Türk Hiphop P..
(8438 okuma, 7 yanıt)
 E-filmizlesene.com Acıldı..
(6631 okuma, 2 yanıt)
 89Gocmenleri.Net yorumlar..
(5564 okuma, 3 yanıt)
 Leblebi Sitesi [Önerileri..
(11315 okuma, 13 yanıt)
 WwW.BoZkurTYuRduM.Com..
(6287 okuma, 5 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - www.uluonder.net
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

www.uluonder.net
Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Site Tanıtımları & Eleştiriler
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
asimcan

MesajTarih: 2008-09-06, 01:07:12    Mesaj konusu: www.uluonder.net Alıntıyla Cevap Gönder

Merhaba arkadaşlar.

Bu aralar üzerinde çalıştığım 2 siteyi sizinle paylaşmak istiyorum.

birincisi www.uluonder.net uzun süredir kapalıydı yeniden açtım. umarım yeni görünümü iyidir. belki bilen arkadaşlarımız vardır.

ikincisi www.forzats.com bu siteyide 2005 yılında kurmustum 2 senedir kullanmıyorum. ama güzel bir tema buldum editlemeye çalışıyorum.

Olumlu veya olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum. Teşekkürler

En son asimcan tarafından 2009-03-11, 04:12:11 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-03-28, 18:14:03    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
asimcan

MesajTarih: 2008-10-16, 07:00:16    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

www.uluonder.net ve www.forzats.com Güncellendi.. Umarım göze hitap eder. İçerik yönünden uluonder gayet zengin ve sürekli eklemeye devam ediyoruz. Forzatsye gelince o da henüz hazır değil ancak büyük aşama katedildi. Uygun temanın bu olduğuna inanıyorum. Görüş ve önerilerinizi bekliyorum, Olumlu veya Olumsuz Teşekkürler
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
UlkuBirligi

MesajTarih: 2008-10-21, 10:31:46    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İki siteyi de tam sayfa olarak ayarlamışsın...

Ben senin yerinde olsam tam sayfa olarak ayarlamazdım.

Tabi benim görüşüm bu...

Ama emeğine sağlık,özellikle atam için hazırlamış olduğun site için tebrik ederim seni
Başa dön
Hardiz

MesajTarih: 2008-10-21, 15:46:58    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Uluonder.net icerik bakimindan cok hosuma gitti fakat sag ve sol ustteki bloklar biraz ozensiz geldi bana. O bloklardaki butonlari sepya yapip yazilari biraz daha belirgin ve ciddi bir yazi tipi olarak secersen bence daha hos olabilirdi ama sepyada sitenin temasinin rengine nasil olur onu bilemeyecegim tamami siyah beyazda olabilir. Gayet guzel dusunulmus fakat cok karisik gorunuyor. Footer kismi biraz abarti buyuklukte orayada bir el atman gerek bence.

Forzats.com fazla sade olmus :) en azindan blok basliklarinida ts logolu felan yap site logosuda yok zaten ana sayfayada yazmissin test yayininda diye yakinda daha guzel bir seyler cikaracagindan eminim.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
asimcan

MesajTarih: 2008-10-21, 19:39:58    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sağ ve sol blocklar dediğiniz gibi özensiz oldu biraz ama kalıplarını photoshoptan hazırladım. kısa zamanda eklenecek. footer kısmıda tabi dolu ama şu anda bu pr açısından gerekli onlarıda düzene sokacagım zamanla. site karışıklıgına gelince aslında pek karışık değil anlaşılır dilde bana göre. ama bunu gözardı etmiyorum tabiki daha anlasılır duruma getirmek için çabalarım. forzats içinde fikirlerim çoğalıyor. en kısa zamanda normal yayına geçilecek. teşekkürler yorumlarınız için.
Başa dön
asimcan

MesajTarih: 2008-10-25, 12:56:55    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar flood için özür dilerim ama farklı bir başlık açmak istemedim. sizinle bir olayı paylaşmak istiyorum. uluonder.net live.com msn.com ve windowslive.com a kayıt oldu. sitemin hitinde mükemmel bir yükselme oldu. yahoo yada ekledim siteyi. googleden gelmeyen ziyaretçi sayısı live.com dan geliyor. gerçekten tavsiye ederim oraya kayıt ettirin sitenizi. yani şöyle diyebilirim online ziyaretçi sayım 10 iken şu anda 60 larda hatta akşamları 100 lerde seyrediyor. bot değil ilk başta bot sandım ama değil. http önerenlerden baktıgımda aranan kelimeleri görüyorum. birde googlede toplam 14.000 sayfam indexlendi. nedeni ise kısa bir süre önce kurdugum sitemap aşağı yukarı 4350 sayfamı indexlemişti. tabiki sitenin içeriği de çok önemli. webtasarımcı arkadaşlar daha iyi anlarlar. bu konuda eklemek istedikleri var ise yardımlarını bekliyorum. Teşekkürler
Başa dön
Serkancinar

MesajTarih: 2008-11-03, 04:31:30    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

merhaba lar öncelikle size teşekkür ederim ulu önderimizin sitesini açtığınız için !

site genel olarak tabi ki çok güzel.
biraz yorum yapıcam dikkate almanızı temenni ederim...

tema güzel fakat gördüklerimi söylüyorum kırmızı beyaz renklerinde daha güzel temalar var bence.

logo çok daha güzeli olabilir bence bunu neden diyorum çünkü çok geniş atatürk wallpaper ları var biliyorsunuz dur yani grafik bilginiz çok yoksa bile onların bitanesini editleyerek bile olabilir...

www.uluonder.net ve atatürk media blokları

resim olarak düşünmeniz güzel fakat resimler çok birbirinden ayrı o resimler daha güzel hazırlanabilir bence mesela resimlerin ortak bir rengi olabilir ve ortak bir yazı tipi + yazı rengi olabilir , biraz daha küçük olursa daha iyi olur , dikkat çekiyo fakat biraz uyumsuz görünüyor..

Özlü Sözler blogu

en üste alınırsa daha iyi olur..

Atatürk mp3

çok beğendim müthiş olmuş ulu önderimizin sevdiği bütün şarkılar , bir girdim çıkamadım bir daha :)

Dosya lar orta blok

hiç gerek bence kaldırsanız daha iyi olur , biliyorum orta alana ekleyecek birşeyler arıyorsunuz :) ama buna gerek yok onun yerine daha farklı bir blok ve kendi oluşturduğunuz bir resim koyabilirsiniz..

Atatürk Videoları

çok güzel ve sade yoruma gerek yok yani :)

Vista-Xp Atatürk ve Türkiye Duvar Kağıtları

güzel düşünce fakat onu java script ile kayan yapabilirsin daha hoş durur eminim

Gerekli Linkler

gerekli linkler de iyi düşünülmüş fakat onun kategorilisi felan vardı yani geniştirilebilir hemde orta alan biraz daha büyümüş olur :)

Sitede Ara

gerekli değil bence fakat illa severim diyorsan bence foruma yönlendirin :)

en çok dikkatimi çeken footer yani alt bölüm :)

mükemmel bir görüntü kirliliği , evet onlar gerekli biliyorum ama o çok güzel sadeleştirilebilir frontpage ile

foruma girip bir yorum yapayım dediğimde ilk gözüme çarpan ulu önderimizin sitesi olmuştur :) kızmadınız umarım tamamen içimden gelerek , çok konuştum ee şimdi birde ulu önderimizin sitesi olunca haliyle..
Başa dön
asimcan

MesajTarih: 2008-11-03, 21:17:18    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

öncelikle olumlu ve olumsuz eleştirilerin için teşekkür ederim..

Kod:
resim olarak düşünmeniz güzel fakat resimler çok birbirinden ayrı o resimler daha güzel hazırlanabilir bence mesela resimlerin ortak bir rengi olabilir ve ortak bir yazı tipi + yazı rengi olabilir , biraz daha küçük olursa daha iyi olur , dikkat çekiyo fakat biraz uyumsuz görünüyor..

sanırım menü blocklarından bahsediyorsun tabiki onu kabataslak hazırladım. bizim amcaoğlunun photoshopu iyi o hazırlıyor ben beğenmiyorum en iyisini bulana kadar çalışıyoruz..

Kod:
logo çok daha güzeli olabilir bence bunu neden diyorum çünkü çok geniş atatürk wallpaper ları var biliyorsunuz dur yani grafik bilginiz çok yoksa bile onların bitanesini editleyerek bile olabilir...

banner bana göre iyi ama ben bannere sürekli değiştiriyorum elimden geldigince yani sabit bir şey yok :)

Kod:
Özlü Sözler blogu

en üste alınırsa daha iyi olur..

özlü sözleri günde 1 defa gösteriyor zaten siteyi gezenler günde genelde bir defa girdikleri için görebiliyor en üste alırsam anamenü çirkin gözükür..

Kod:
Vista-Xp Atatürk ve Türkiye Duvar Kağıtları

güzel düşünce fakat onu java script ile kayan yapabilirsin daha hoş durur eminim

kayan resim yazı v.s. siteyi kasıyor elimden geldigince yerinde duran blockları tercih ediyorum..

Kod:
Dosya lar orta blok

hiç gerek bence kaldırsanız daha iyi olur , biliyorum orta alana ekleyecek birşeyler arıyorsunuz :) ama buna gerek yok onun yerine daha farklı bir blok ve kendi oluşturduğunuz bir resim koyabilirsiniz..

düşüncemi çok iyi anlamışsınız :) block hakkında fikrin var ise söyle onu koyayım. mesela 10. yıl nutku kayan yazı yada istiklal marşı ?

ve son olarak footer kısmı pr şu anda 2 yeniden güncellensin bakalım 3 alabilirsek komple footeri düzenlerim. yeni oldugu için site dursun şimdilik..

tekrar teşekkür ederim.

yakında mp3leri indirebilirsin ama işi biliyorsan zaten mp3leri çok rahat alırsın eyw :)
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-03-28, 18:14:03    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
Serkancinar

MesajTarih: 2008-11-03, 23:07:47    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

tamam şu aralar sınavlar başlıyor kafam allak bullak fakat kısa süre sonra block ve grafikler hakkında fikir paylaşırız gerçektne zamanım olursa bi kaç çalışma yapıp eklerim photoshp iyi sayılır , tekrar hayırlı olsun görüşmek üzere..
Başa dön
asimcan

MesajTarih: 2008-11-11, 21:45:35    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Teşekkürler Photoshop konusunda vereceğin destek için. senden bir istegim olacak.

buna benzer güzel bir şey yaparmısın teşekkürler :)
Başa dön
Serkancinar

MesajTarih: 2008-11-11, 21:51:48    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hocam boyutu rengi felan biraz bahsedersen bir defa yapalım tam olsun
bu arada imza müthiş olmuş Razz
Başa dön
asimcan

MesajTarih: 2008-11-11, 21:54:31    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gönderdiğim boyutta ve hareketli olsun kırmızı beyaz bir şey işte. Flashtan ben yaptımda flash değil normal Photoshop daha etkili. Gerçi photoshopta hareketli ekleyemezsin sade güzel gölgeli olsa yeterli. yanında atatürk resmi yada Türk bayrağı, haritası v.s. Eyw. saol :)
Başa dön
Serkancinar

MesajTarih: 2008-11-11, 22:24:20    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

oldu sanırım ?
Başa dön
asimcan

MesajTarih: 2008-11-11, 22:41:35    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

saolasın kardeşim. italic değilde normal düz yazı yaparsan tamamdır. ellerine sağlık.
Başa dön
Serkancinar

MesajTarih: 2008-11-11, 22:56:14    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

doğru bu hataya düşmemem gerekirdi Sad

önemli değil zevkle yaptım
Başa dön
asimcan

MesajTarih: 2008-11-11, 22:59:25    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

saol kardeş ellerine sağlık
Başa dön
asimcan

MesajTarih: 2008-11-16, 01:07:49    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

http://blogsearch.google.com.tr bu googlenin yeni hizmeti benim merak ettiğim mesele ;

mesela ben kendi sitemden örnek vereyim;

http://blogsearch.google.com.tr/blogsearch?hl=tr&ie=UTF-8&q=atat%C3%BCrk+video&btnG=Bloglarda+Ara&lr=

yaptıgım zaman benim site ( İlgili Bloglar: ) kısmında gözüküyor onu neye göre veriyor bi bilgisi olan var mı?
Başa dön
asimcan

MesajTarih: 2008-12-22, 01:38:12    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar Forzatsyi baştan aşağıya yeniledim. nasıl olmuş olumlu olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum. www.forzats.com
Başa dön
asimcan

MesajTarih: 2009-03-11, 04:12:48    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar orataya bir block yapmayı düşünüyorumda içerige uygun olsun istiyorum orta alan çok fazla boş ne önerirsiniz?
Başa dön
Sonsuzluk
Download Sorumlusu
Download Sorumlusu

MesajTarih: 2009-03-11, 04:28:49    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

evet orta alana dediğin gibi güzel bir blok süper olur...
bu arada
site çok geniş az daralt ve sitede kullandığın resimler ile resimi koyduğun yerdeki ölçüler tutsun yani resimin boyutu genişlik 25 yükselik 5 ise o bölüme koyduğun yerdeki kodlardada bunu yap çünkü sitendeki çoğu resim bozuk duruyor çünkü verdiğin boyutla koyduğun boyut bir değil.
Resimlerin üzerine hangi program ile yazı yazıyosun bilmiyorum ama resimleri çok çirkin göstermiş.yazının stilini felan değiştirip dene Wink

ulu önderimize sahip çıktığın için ise teşekkürler
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
asimcan

MesajTarih: 2009-03-11, 04:34:43    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sonsuzluk :
evet orta alana dediğin gibi güzel bir blok süper olur...
bu arada
site çok geniş az daralt ve sitede kullandığın resimler ile resimi koyduğun yerdeki ölçüler tutsun yani resimin boyutu genişlik 25 yükselik 5 ise o bölüme koyduğun yerdeki kodlardada bunu yap çünkü sitendeki çoğu resim bozuk duruyor çünkü verdiğin boyutla koyduğun boyut bir değil.
Resimlerin üzerine hangi program ile yazı yazıyosun bilmiyorum ama resimleri çok çirkin göstermiş.yazının stilini felan değiştirip dene Wink

ulu önderimize sahip çıktığın için ise teşekkürler

photoshop vardı gitti bende ugrasmadım, inanmıcaksın ama onları paintle yaptım :) sen bir photoshop hocası olarak menü resimlerini düzeltirmisin:) ayrıca denedim siteyi tam ekran yapmamayı hoşuma gitmedi. girenlerde 1024-768 de izlesin. çok büyük dev gibi monitörde izlerse otomatik bozuk çıkar:)

1024*768 de site tam oturmus durumda. bakalım temayı değiştirmeyi düşünüyorum sadece istedigim şu anda ortaya sağlam bir block ama içerigi ne olsun karar veremedim
Başa dön
Sonsuzluk
Download Sorumlusu
Download Sorumlusu

MesajTarih: 2009-03-11, 04:39:20    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

tamam asim şuan geç oldu ama yarın allah izin verirse müsait olursam resimlerindeki yazıları siler photoshopla güzel şekilde yazarım..

eğer istersen sana türkçe photoshop 6,0 bulabilirim.Sakın o sürüm çok eski deme ben bu sürümle 3 yıldır neler yaptım neler Laughing
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
asimcan

MesajTarih: 2009-03-11, 04:41:37    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

biliyorum var bende photoshop cs2 hemde seriali de var. :) türkçesi ingilizcesi.. ama ustaların yapması başka acemilerin yapması başka. ben 1 haftada bir kalıp oluştururum sen 1 dakikada. mevzu bu yani teşekkürler YARDIMın için:)
Başa dön
Sonsuzluk
Download Sorumlusu
Download Sorumlusu

MesajTarih: 2009-03-11, 15:48:54    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

asim resimlerini yaptım elimden geldiğince

bazı resimlerin çok kötüydü onları değiştirdim resimlerin isimlerini ve formatlarını değiştirmedim sen nasıl yaptıysan aynısı gibi yaptım.indirmiş olduğun dosyadaki resimleri http://www.uluonder.net/anamenu/
buraya atarsan hepsi çıkar.Sen genede her ihtimale karşı şuan bulunan resimlerin yedeğini al

http://rapidshare.com/files/207927857/asimcan.rar.html
Başa dön
asimcan

MesajTarih: 2009-03-12, 21:35:39    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

saol ellerin dert görmesin rapid yasak bende. internet cafeye gidersem alırım ordan. teşekkürler :)
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Site Tanıtımları & Eleştiriler Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
Sayfaya git 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Copyright © 2002-2024 Netopsiyon Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd.Şti. - Bütün hakları saklıdır!
Bu site Netopsiyon.com.tr Sunucularında Barındırılmaktadır.
Netopsiyon Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd.Şti. Netopsiyon Copyright