Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 833
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 Terimler?..
(4981 okuma, 2 yanıt)
 Netopsiyon Explorer V1.0..
(7834 okuma, 8 yanıt)
 Şiir Modülü Sorunları..
(37279 okuma, 59 yanıt)
 60sn.com & Netopsiyon..
(80571 okuma, 146 yanıt)
 60sn.com & Netopsiyon..
(26021 okuma, 36 yanıt)
 60sn.com & Netopsiyon..
(6305 okuma, 6 yanıt)
 v.1 alpha Kurulum Video A..
(4166 okuma, 2 yanıt)
 Netopsiyon Özel Nuke Sürü..
(4019 okuma, 2 yanıt)
 Şiir modülü sorunları..
(9970 okuma, 10 yanıt)
 Herkes Elindeki Dosyaları..
(7341 okuma, 8 yanıt)
 Netopsiyon Ne Kullanıyor ..
(5695 okuma, 6 yanıt)
 Şiir Hikaye Modullerinde ..
(12535 okuma, 15 yanıt)
 Şiir Modülü 2.1..
(27736 okuma, 41 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - 60sn.com & Netopsiyon.com v.1 alpha hakkında
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

60sn.com & Netopsiyon.com v.1 alpha hakkında
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Netopsiyon Dosyaları
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
elemin

MesajTarih: 2009-05-11, 17:30:30    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

JiLeT :
alipaksi :
temanın nesini uyarlicaz anlamadım şimdi ?

kardeş tema da duzenleme yapamadım sorun cıktı BBtoNuke Eklentileri Tema için ve block-Manset_Haber-2.2.0 duzenlemelerınde:S sıze zahmet bı ılgılenebılırsenız cok sevınırım.

kardeş paket içerisinde gerekli editleme yapman gereken dosyalar mevcut gerekli düzeltmeleri yapabilirsin tümünü gerekli açıklamalar editleme dosyyalarınca mevcut ve paket içerisinde kullanılan temanın forumu senin istediğin temanın forums ile aynı onu da kullanabilirsin kopyalayarak.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-03-29, 14:41:56    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
JiLeT

MesajTarih: 2009-05-11, 19:32:46    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
kardeş tema da duzenleme yapamadım sorun cıktı BBtoNuke Eklentileri Tema için ve block-Manset_Haber-2.2.0 duzenlemelerınde:S sıze zahmet bı ılgılenebılırsenız cok sevınırım

kardeş paket içerisinde gerekli editleme yapman gereken dosyalar mevcut gerekli düzeltmeleri yapabilirsin tümünü gerekli açıklamalar editleme dosyyalarınca mevcut ve paket içerisinde kullanılan temanın forumu senin istediğin temanın forums ile aynı onu da kullanabilirsin kopyalayarak.

kardeş 2-3 kez denedım hata verdı mansetlerde de forumdada musaıt bır zaman el atabılırsenız sevınırım. saygılar.kolay gelsın.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
burakx

MesajTarih: 2009-05-22, 00:44:23    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

merhabalar,

iletişim bölümünden gönderilen e-mail metinlerinde ve üyelik sonrası üye mailine gönderilen metinlerde karakter sorunu oluyor.bunu nasıl hal edebiliriz ?

örnek üyeye giden mesaj:

HoÅŸgeldiniz: Siverek (http://www.sivereknet.com)!

Siz veya baska biri email hesabinizi kullanarak e-mail@adresi bu siteye kayit yaptirdi: Siverek.
Uyelik bilgileriniz asagidadir:
-Kullanıcı Adı: uyelikadi
-Sifre: sifre

örnek iletişim metni :

Siverek

Gönderenin İsmi:
Gönderenin Emaili:
Mesaj: Öncelikle hayırlı olsun der emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim. ben  www.siverek.eu  dan cuma özavcı.ben Avrupadayım. eger bana düşen bir görev varsa hazır olduğumu belirtmek isterim. gerçi her türlü bilgiyi toplamak sizin için daha kolay çünkü bizim gibi siverek ten uzak degilsiniz. eger ihtiyaç olursa elimden gelen ne varsa yapmaya hazırım. tekrar tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim.   cuma özavcı
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
alipaksi
PhpBB Sorumlusu
PhpBB Sorumlusu

MesajTarih: 2009-05-22, 02:33:14    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

mantık aynı mantık hep dediim karakterleri değiştrireceksiniz youracont içinde email dil dosyasındaki türkçe karakterleri değiştirceksiniz okadar Very Happy
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
sofualanli

MesajTarih: 2009-06-12, 22:33:53    Mesaj konusu: Php Nuke 7.8 den Alpha Sürüme Geçmek Alıntıyla Cevap Gönder

Merhaba;

Ben phpnuke 7.8 sürümünü kullanıyorum ve v.1 alpha sürümüne geçmek istiyorum. Ama 7.8 deki veritabanımı nasıl bu sürüme aktarabilirim?

Kurulumu deneme olarak yaptım başarılı oldu ama bütün veriler eski sürümde kaldı...
Lütfen YARDIM
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
burakx

MesajTarih: 2009-07-27, 22:56:53    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

biraz konuyu hortlatmak gibi olucak ama yeni başlık açıp kirlilik yaratmaktan iyidir kanımca :) şu telefon bilgisi ve meslek fonksiyonlarını iptal etmek için elemin bir dosya vermiş ama hosttan silinmiş sanırım.onlar hakkında bi bilgi verilse yada fonksiyonları nasıl kaldıracagımız anlatılsa süper olur.alipaksi üstadım yine yorucaz seni sanırım :)

iyi çalışmalar
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
burakx

MesajTarih: 2009-08-02, 11:36:37    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

elemin :
Merhaba Arkadaşlar
CNB Your Account 4.4.3 e ilve edilmiş olan Telefon, Meslek, Ülke, Şehir fonksiyonlarında belirli hatalar çıktığı için bu hataların giderme konusuna kısa bir süre içinde ilgilenemeyeceğimizden dolayı bu fonksiyonları altta verdiğim dosyalarda iptal etmiş bulunmaktayım yeni yapımına başladığımız Standart paketin bitiminde bu fonksiyonların hatalarını giderip sizlere fix dosyası olarak buradan vermek istiyoruz eğer kullanmak isterseniz ozamana kadar şuan vermiş olsuğum dosyaları ftp rootuna aratak idareten fonksiyonları iptal edilmiş olarak kullanabilirsiniz.

Dosyayı İndirmek İçin Tıklayınız

elemin hocam yada dosya elinde mevcut olan başka arkadaşlar yeniden upload edebilirmisiniz bi zahmet
Başa dön
burakx

MesajTarih: 2009-08-19, 22:47:54    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

burakx :
elemin :
Merhaba Arkadaşlar
CNB Your Account 4.4.3 e ilve edilmiş olan Telefon, Meslek, Ülke, Şehir fonksiyonlarında belirli hatalar çıktığı için bu hataların giderme konusuna kısa bir süre içinde ilgilenemeyeceğimizden dolayı bu fonksiyonları altta verdiğim dosyalarda iptal etmiş bulunmaktayım yeni yapımına başladığımız Standart paketin bitiminde bu fonksiyonların hatalarını giderip sizlere fix dosyası olarak buradan vermek istiyoruz eğer kullanmak isterseniz ozamana kadar şuan vermiş olsuğum dosyaları ftp rootuna aratak idareten fonksiyonları iptal edilmiş olarak kullanabilirsiniz.

Dosyayı İndirmek İçin Tıklayınız

elemin hocam yada dosya elinde mevcut olan başka arkadaşlar yeniden upload edebilirmisiniz bi zahmet

elemin hocam seni bekliyodum bu dosya için :) kaç gündür Ali'ye soruyorum sürekli :) bi zahmet varsa upload edebilirmisin ?
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-03-29, 14:41:56    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
elemin

MesajTarih: 2009-08-19, 23:22:18    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

merhaba arkadaşlar

kusura bakmayın uzunsüredir netden uzağım işler güçler baya yoğun malum

telefon meslek kaldırmak için editlenmiş dosyaları tekrardan upload ettim alttaki linkten indirebilirsiniz.

Dosyayı İndirmek İçin Tıklayınız.

Bu arada yeni bir paket hazırlığı içinde olduğumuzu ve standart yani utf-8 olmayan bir paket yapmak istediğimizi ve bu paket için arkadaşlar olumlu istekler vermişti bir süredir işlerimizden dolayı yarım kalmıştı yakın bir süre sonra paketi tamamlayıp denemeleriniz için de sizlerle paylaşacağız bilginize.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
burakx

MesajTarih: 2009-08-19, 23:25:12    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

çok teşekkür ederim emin hocam.yeni paket çalışmalarında ise başarılar, kolay gelsin.
Başa dön
sofualanli

MesajTarih: 2009-09-01, 20:32:58    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

elemin :
merhaba arkadaşlar

kusura bakmayın uzunsüredir netden uzağım işler güçler baya yoğun malum

telefon meslek kaldırmak için editlenmiş dosyaları tekrardan upload ettim alttaki linkten indirebilirsiniz.

Dosyayı İndirmek İçin Tıklayınız.

Bu arada yeni bir paket hazırlığı içinde olduğumuzu ve standart yani utf-8 olmayan bir paket yapmak istediğimizi ve bu paket için arkadaşlar olumlu istekler vermişti bir süredir işlerimizden dolayı yarım kalmıştı yakın bir süre sonra paketi tamamlayıp denemeleriniz için de sizlerle paylaşacağız bilginize.

Verilen dosyayı kurduğumda üye kaydını hiç yapamaz hale geldim
Başa dön
GFG

MesajTarih: 2009-09-16, 20:32:59    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dönüştürücü özel ön-ek ile ilgili tabloları bulamadı. Lütfen, dönüştürdüğünüz pano ile ilgili doğru detayları girdiğinizden emin olun.

Universal *-NUKE CMS için varsayılan ön-ek: nuke_.

Tablolarınızda yapılan arama, öneki hhhhhhh_ olan geçerli bir kurulum buldu.

----------------------

prefix i nukeyi kurmadan ilk adimda degistirmistim ama burada sorun olarak karsima cikti,su anda bb3 donusturme islemini yapamiyorum, ne yapmaliyim acaba .
Başa dön
elemin

MesajTarih: 2009-09-16, 20:43:26    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dönüştürme işleminde sana bb2 için kullanılan prefix i saruyor yani nuke kurulumunda yapmış olduğunu bb3 kurulumunda nuke_ olarak defult geleni senin kullanmış olduğun database prefix i yazmalısın.
Başa dön
GFG

MesajTarih: 2009-09-16, 21:11:53    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadasim sen iyi okumadin sanirim ?
zaten kullanmis oldugum database yi otomatik buluyor > hhhhhh_ <ama> nuke_ < olarak sorguluyor, onun icinde kurulumu ilerletmiyor .
.
Başa dön
elemin

MesajTarih: 2009-09-16, 21:49:22    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

GFG :
arkadasim sen iyi okumadin sanirim ?
zaten kullanmis oldugum database yi otomatik buluyor > hhhhhh_ <ama> nuke_ < olarak sorguluyor, onun icinde kurulumu ilerletmiyor .
.

afedersin arkadaşım kusuruma bakma okuyorum okuyorum ama hayla anlayamadım sorununu benim kafam şuan dağınık galiba ondan daha sonra tekrar okuyup anlamaya çalışayım ben fazla anlamam bu konulardan ama yardımcı olmaya çalışırım... genede elimden geldiğince
Başa dön
GFG

MesajTarih: 2009-09-16, 22:17:24    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

[quote="elemin"][quote="GFG"]arkadasim sen iyi okumadin sanirim ?
zaten kullanmis oldugum database yi otomatik buluyor > hhhhhh_ <ama> nuke_ <olarak>> BU BÖLÜMDE AYARLARI KENDİSİ GETİRİYOR SİZ SADECE ... << Su an bu basliga kadar tamamladim, ama bu baslik altindakileri yapmaya baslayinca hata aldim .

---
Hata aciklamasi ek teki resimdedir :

Daha ayrintili nasil anlatirim bilemem :) yinede tesekkurler ilginiz icin.
Başa dön
elemin

MesajTarih: 2009-09-16, 22:47:02    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bb3 ü dahaönce install etmişsin sanırım database de xxxxx_phpbb3_ perfix olan bb3 tabloları silip dene istersen
Başa dön
GFG

MesajTarih: 2009-09-16, 23:01:08    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alinti ile aciklama yapmistim ama cumleler birbirine girmis yukarda, ve aciklama yaziminda sadece sonu gorunmus, neyse resim anlatmistir sorunu, benim bir sorum olucak mumkunse,

bb3 daha once kurulmussa, kurulum.html in en altinda yeniden neden bu islem i yapmamiz yaziyor bunu anlamadim o zaman.

-----
BU BÖLÜMDE AYARLARI KENDİSİ GETİRİYOR SİZ SADECE

Veritabanı parolası: ( Nukenizi Kurduğunuz Veritabanı Kullanıcı Şifresi )

(Dönüştürmeye başla) Diyebiliriz.
-----

Benimde kafam karisik, seninkide karisik, en iyisi ben biraz dinleneyim :)
1 yili askindir nuke den uzagim onun icin yabancilik cekiyorum sanirim problemlerde.Sadece guncel versiyonlari takip icin kullanmak istedim v1 versiyonunu. yinede tesekkurler elemin arkadas.Yarin bakarim ancak, sabah is var, hoscakalin simdilik.
Başa dön
hulyamm

MesajTarih: 2009-09-18, 18:10:40    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaslar forumun ust tarafinda kayan 60sn.com & Netopsiyon.com nasil kaldirabilirim
Başa dön
soulfather

MesajTarih: 2009-09-18, 19:51:27    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hulyamm :
arkadaslar forumun ust tarafinda kayan 60sn.com & Netopsiyon.com nasil kaldirabilirim

dosyalar bolumunde

Easy Scrolling Message Modu

avr heralde o olması lazım onu indir ve kurulumun tersini yap...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
hmdnl

MesajTarih: 2009-10-04, 00:39:32    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

60sn.com & Netopsiyon.com v.1 alpha
Bu Sürümü Yeni Keşfettim Süper bi Sürüm olmuş Yapanların Ellerine Kollarına Emeklerine Sağlık.
Emeği Geçen Herkese Çok Teşekkürler.

Ancak Bi Sorunla Karşılaştım
Yeni Üye Kaydında güvenlik kodu göstermiyor.
Forumlarda ilgili Konuları Arama Yaptım.

config.php 'yi açarız ve içindeki $gfx_chk olduğu satırı buluruz.
Kod:
Kod:
$gfx_chk = 7; //olunca güvenlik kodu çalışır..
$gfx_chk = 0; /olunca güvenlik kodu kapanır..

Uyguladım Fakat Hiç Değişiklik olmadı.
Ne Yapmalıyım Siteye Üye Olunmuyor.
YARDIM lütfen
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
hmdnl

MesajTarih: 2009-10-05, 00:28:33    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Config.php deki Kodlarla Çözememiştim Sorunu.
$gfx_chk = 0; Yaptım ve Kapanmadı.

Fakat Admin Panelinden
Kullanıcı Hesap Yönetimi/**ÜYE SİSTEM AYARLARI**/Grafik Seçenekleri
Bölümünden Güvenlik kodu/Gerekyok Seçeneğini işaretliyerek Çözdüm.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Netopsiyon Dosyaları Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6
6. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız