Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 701
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 Netopsiyon yeniden hepimi..
(16326 okuma, 8 yanıt)
 İyiki varsın..
(25237 okuma, 20 yanıt)
 Netopsiyon neden kapatılı..
(9274 okuma, 6 yanıt)
 Php Oto Kiralama Script..
(6497 okuma, 2 yanıt)
 islama hakater edilmesine..
(20764 okuma, 26 yanıt)
 .Tr Domain Neden Yok ?[Ta..
(13059 okuma, 15 yanıt)
 Uzun süre sonra netopsiyo..
(3784 okuma, 0 yanıt)
 Yöneticilere....
(4767 okuma, 2 yanıt)
 Yöneticiler Hakkında?..
(27924 okuma, 38 yanıt)
 Yeni Programlama Dillerin..
(11907 okuma, 14 yanıt)
 OpsiyonTema.com Hakkındak..
(70188 okuma, 104 yanıt)
 Nerede bu Asp destek site..
(7325 okuma, 5 yanıt)
 Netopsiyon Yönetimine Sor..
(7849 okuma, 8 yanıt)
 netopsiyon ie 6 ile sorun..
(6413 okuma, 6 yanıt)
 ClipBucket nedir..
(13706 okuma, 18 yanıt)
 Hergün hergün bişey oluyo..
(6725 okuma, 6 yanıt)
 nukeye olan özlemimi aşkı..
(4897 okuma, 1 yanıt)
 Nerede eski NETOPSİYONLAR..
(28570 okuma, 43 yanıt)
 bu site nuke'nin hangi sü..
(7083 okuma, 5 yanıt)
 Konu düzenleme yasağı..
(6666 okuma, 6 yanıt)
 KINIYORUM..
(11385 okuma, 13 yanıt)
 Dosyalara yorum hk...
(11404 okuma, 14 yanıt)
 Yeni bolum onerileri..
(5230 okuma, 3 yanıt)
 Kendi Hostumda Site Tanıt..
(4906 okuma, 2 yanıt)
 Netopsiyon Grup [ NG ] ka..
(7603 okuma, 3 yanıt)
 Netopsiyon` un sağ blockl..
(15093 okuma, 18 yanıt)
 Kandiliniz Mübarek Olsun..
(8380 okuma, 7 yanıt)
 Neden Paylaşayım Ki?..
(17272 okuma, 20 yanıt)
 Php-Nuke Portal Yarışması..
(9026 okuma, 8 yanıt)
 Net Opsiyon Ana sayfa For..
(6113 okuma, 3 yanıt)
 filistine destek amaçlı b..
(5273 okuma, 2 yanıt)
 Yöneticilere karşı Tutum!..
(7166 okuma, 4 yanıt)
 Teşekkürler Netopsiyon..
(4878 okuma, 1 yanıt)
 Yöneticilerin Dikkatine..
(17836 okuma, 24 yanıt)
 Acizane bir istek..
(23342 okuma, 32 yanıt)
 Yönetici Arkadaşlara.. Ge..
(22362 okuma, 28 yanıt)
 Proxy Kullanmadan Netopsi..
(5614 okuma, 2 yanıt)
 Diğer Php Scriptleri Kate..
(5576 okuma, 2 yanıt)
 Herkesin Okuması Dileğiyl..
(25622 okuma, 34 yanıt)
 PhpNuke den Soğumamak İçi..
(14981 okuma, 17 yanıt)
 Cumleten selam arkadaslar..
(10431 okuma, 9 yanıt)
 Netopsiyon Bannerleri..
(9692 okuma, 8 yanıt)
 [Öneri] İPB Forum Kategor..
(7418 okuma, 5 yanıt)
 Netopsiyon Yeni Kategoril..
(5062 okuma, 0 yanıt)
 Netopsiyona günde kaç saa..
(10957 okuma, 10 yanıt)
 Netopsiyon Forum Profil D..
(4356 okuma, 0 yanıt)
 sürem bitince netopsiyond..
(10240 okuma, 10 yanıt)
 mesajlarım silinmiş..
(7415 okuma, 4 yanıt)
 Forum kategori isteği..
(8975 okuma, 8 yanıt)
 Sağ blok ile daha güzel d..
(8817 okuma, 8 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Nerede eski NETOPSİYONLAR.
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Nerede eski NETOPSİYONLAR.
Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Öneri ve Görüşleriniz
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
canpolat03

MesajTarih: 2009-05-31, 22:22:08    Mesaj konusu: Nerede eski NETOPSİYONLAR. Alıntıyla Cevap Gönder

S.A Arkadaşlar.

abiler biliyorum bunu okuduktan sonra bana kızacaksınız...

Yaklaşık 3- 4 yıldır netopsiyondayım. Önceden gerçekten hatrı sayılır bilge web masterler vardı... Gerçekten YARDIM araştırma konusunda süper paylaşımcılardı... Ama nedense bu günlerde bu forma her konuya başlık atan cevap yazan sadece ALİPAKSİ kardeş var... Acaba nerede diğer arkadaşlar...

Bilmiyorum üye arkadaşlar haklımı haksızmıyım... ama sizlerde bu konuya el atın...

ADMİNE: bu konuda hatalıysam tereddütsüz silebilirsiniz üyeliğimi....
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-03-28, 11:51:42    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
canpolat03

MesajTarih: 2009-05-31, 22:27:31    Mesaj konusu: re Alıntıyla Cevap Gönder

Sonsuzluk Ali pAksi yazarken seni unutmusum özür dilerim. Seni yazmazsak ilgilenmiyor dersek sana karşı haksızlık ederiz. HAkkını helal et.
Başa dön
bybedircan

MesajTarih: 2009-05-31, 23:21:58    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

canpolat canım ciğerim, doğru alipaksi, cevap verir, ama burda olanlarda, genelikle üzerine düşen YARDIMıda esirgemez yani, ma bugunlerde millet bunalımda, kimi evlilik derdinde, kimi iş peşinde yani kafalar rahat deyil, mesela yaşım gelmiş, 32 ye hala bekarız evde kaldım diye kimse kızda vermiyor ya. Very Happy
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
BAFRALI
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

MesajTarih: 2009-05-31, 23:24:22    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

canpolat ve yazında haklısın eski netopsiyon malesef şimdi yok sebebi ise ................... kimileri okuyor kimileri nukeyi bıraktı kimileri kendini başka işlere verdi hal böyle olunca eski netopsiyon ekibi kalmadı aynı şekilde bende fırsat buldukça ara sıra giriyorum sorulara cevap veriyorum . ha bu zaman zarfında ise yetişen genç dinamik arkadaşlarımız oldu aramıza katılan onlarıda sonuna kadar destekliyoruz tabi bi bakamı eski netopsiyon grubu gençlerin önünü açtı bence. Saygılar
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Carrot

MesajTarih: 2009-05-31, 23:29:44    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ya kardeşim rahat mı batıyor allah aşkına .. Alt tarafı sanal da 3-5 YARDIM aldığınız bir site netopsiyon .. Yok eski tadı kalmadı yok eski dostlar vardı .. Durup durup felsefe yapma arayışlarına giriyorsunuz .. Yoksa yok napalım yani.

Açarsınız konunuzu YARDIM gelmesini beklersiniz. Yada açılmış konulara YARDIM edersiniz olay budur yani Very Happy
Başa dön
medo03

MesajTarih: 2009-05-31, 23:51:57    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ya kardeş rahat batması olayı değil foruma açılan konuların çoğu artık cevapsiz kalıyor ama bağlı üyelerde o açılan konulara cevap verecek bir sürü arkadaş var ama cevap veermiyorlar sebep olarakta daha önce bu konulara defalarca cevap verildi demek oluyo kardeşim tamam önceden cevap verilmiş olabilir ama forumun arama sistemi yenilenmesi gözden geçirilmesi lazım tamam biz yeni üyeler sayılırızr zaman arama yapmamakla ithaf ediliyoruz ama forumda arama yapmaya kalktığımızda aradığımız konu için saçma sapan konular çıkıyor bence bu forumun arama bölümü gerçekten teknik yöneticiler tarafından gözden geçirilmeli ondan sonra bu olayı yeni arkadaşlara sevdirmeli...yaptıklarına tepki olarak cevap yazmamak yerine bence ilk önce sorunlar halledilmeli...saygılar
Başa dön
canpolat03

MesajTarih: 2009-06-01, 00:02:53    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Carrot :
Ya kardeşim rahat mı batıyor allah aşkına .. Alt tarafı sanal da 3-5 YARDIM aldığınız bir site netopsiyon .. Yok eski tadı kalmadı yok eski dostlar vardı .. Durup durup felsefe yapma arayışlarına giriyorsunuz .. Yoksa yok napalım yani.

Açarsınız konunuzu YARDIM gelmesini beklersiniz. Yada açılmış konulara YARDIM edersiniz olay budur yani Very Happy

S.A rahat batmadı ben sadece bişiye dikkat çekmek istedimmmm... Rahat batmıyor....

Ben buranın moderatörü değilim. Allah razı olsun bişiler öğrendikse buradan öğrendik... BU site öncelikle herkesin burası bir aile.... Medo03 kardeşiminde dediği gibi bende dahil geçmiş konulara bakmadan konu açıyoruz farkındamısın acaba... Bunlarada cevap veren yukarıda yazdığım yöneticileri gördüğüm için yazdım arkadaşım. Üzerine alınma....

S. A
Başa dön
kayserili
Editör
Editör

MesajTarih: 2009-06-01, 05:41:24    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Emege sayginin olmamamsindan kaynaklanan bir yorgunluk olmasi bu????
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-03-28, 11:51:42    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
Natt

MesajTarih: 2009-06-01, 17:56:33    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

canpolat03

Çok haklısın kardeş.Eski üyeler seyranlı,yenibir,saho,sakal ve daha sayamayacağım bir sürü paylaşımcı üye vardı bu forumda.Artık maalesef 1-2 kişi dışında yok.
Başa dön
Gkhnd

MesajTarih: 2009-06-01, 18:18:03    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Natt bu yazdıgın arkadaşların bir çogu artık pek php-nuke portal ile ilgilenmiyor.
İlgilenmemelerinin sebebi ; 1975 model bir Murat 124 e şu an mercedes motoru takmakla ugraşıyoruz. ama unutuyoruzki 124 eski çürük kasa neredeyse google bile indexlemeyecek...
Artık bir çok kişi (usta) bu kasayla ugraşmaktansa 0 Model ferrari kasa ve motorunda modifiye ile ugraşıyor.(wp,joomla,drupal vs vs)

Bu gerçeğide unutmamak gerekir.

Bence Paylaşımların ve ustaların netopsiyonda azalma sebebi bu.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
medo03

MesajTarih: 2009-06-01, 18:31:32    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

netopsiyonu hep webmaster sitesi olarak söylüyoruz ama sadece phpnuke üzerine çalışıyo herkes madem ki yeni bişeylerin arayışına girdiler burda da yeniliği başlatabilirler ve herkes 75 model hacı muroya bineceğine ferrariye biner...
Başa dön
alipaksi
PhpBB Sorumlusu
PhpBB Sorumlusu

MesajTarih: 2009-06-01, 18:38:44    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

medo03 :
netopsiyonu hep webmaster sitesi olarak söylüyoruz ama sadece phpnuke üzerine çalışıyo herkes madem ki yeni bişeylerin arayışına girdiler burda da yeniliği başlatabilirler ve herkes 75 model hacı muroya bineceğine ferrariye biner...

Wink fazla söze gerek yok en güzel cevap bence
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
berkeratak

MesajTarih: 2009-06-01, 23:44:14    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bybedircan :
mesela yaşım gelmiş, 32 ye hala bekarız evde kaldım diye kimse kızda vermiyor ya. Very Happy

Bunu bizim arkadaş Erzurumlu amcanın tekine söyledi (onunda yaşı 32) "Boooww bende 2 dene gari var sen bulamadiysen yaziiiikk sana" biz aynen kopar Laughing
Başa dön
trakyalim

MesajTarih: 2009-06-02, 07:48:53    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ya nukenin hatalari bitmek bilmiyorki bir modülle ilgileniyorsun birde bakiyorsun haydaa baska modül acilmiyor, bu nedenle sorular ayni vevablar ayni bu ve haliyle eski nukeciler bu tür sorunlara cevap vermekten sykyldi,

bir diger olaysa nuke artik bir ise yaramiyor yazdigin yazilari google 10 gün sonra indexliyorsa ne yapayim nukeyi bakin görün diger portallari bir yazi yaziyorsun 10 dk sonra yazdigin yazi googlede indexlenmis bile,

gerci ben bu aralar site isleriyle ugrasmayi biraktim ve cokta rahatladim bu sayde cok cok vaktim var oh bee ne güzelmis bölye neydi ya o eskiden kaltigim gibi bilgisayarin basina geciyordum ve yatarken kapatiyordum böyle cok daha iyimis...
Başa dön
fatihi

MesajTarih: 2009-06-02, 08:20:58    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

eskiden diye bişey yokya eskidende aynı böyleydi hatta eskidende böyle başlıklar açılıyordu eskiden baskaydı diye :=)))
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
mersoy

MesajTarih: 2009-06-02, 10:00:45    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

indekslenme konusunu geçelim 15 dakikada gogole indeksletirim sitemi
bu konuda rekor bende sanırım :)

sorun gelişmemesi
millet smf2, phpbb3 kullanırken biz halen alt forum kurmakla uğraşıyoruz
nuke yi adam etmekten sitelerimizin içeriği ile ilgilenemiyoruz

birde bu konu sıktı artık

nuke'nin ve netopsiyon'un geçmişi ve geleceğini tartıştığımız en az 50 başlık vardır
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
BAFRALI
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

MesajTarih: 2009-06-02, 10:15:22    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:

nuke'nin ve netopsiyon'un geçmişi ve geleceğini tartıştığımız en az 50 başlık vardır

Mersoyunda dediği bigi boşverin arkadaşlar giden gitti yenilere yol açmak lazım sizler işinize devam edin bu konu burda kpanmıştır kolay gelsin.....
Başa dön
alipaksi
PhpBB Sorumlusu
PhpBB Sorumlusu

MesajTarih: 2009-06-02, 15:28:48    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Geçmişi bırakalımda geleceğe bakalım hangi yönetici var şuan YARDIM eden giden gitti boşverin eskilerin konusunu bile açmaya gerek yok YENİ yöneticiler Nerde o önemli canpolatta onadan bahsetti zaten konuyu saptırmayın kilidi açıyorum devam edin bakalım yöneticiler nerdeymiş
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
medo03

MesajTarih: 2009-06-02, 15:36:56    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Evet arkadaşlar bir önce ki yazımda da söylemiştim tamam nuke berbat olabilir size göre ama o başka portallarla ilgilenen arkadaşalr o portallarla ilgilenmeye burda devam etsinler biz nukeden değil netopsiyondan bahsediyoruz gelsin drupalcılkar joomlacılar yani burası bir webmaster sitesi...
Başa dön
Natt

MesajTarih: 2009-06-02, 16:58:02    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

mersoy :

sorun gelişmemesi

Çok doğru.Smf'yi yeni kullanmaya başladım ve nuke'ye eklediğimiz neredeyse tüm eklentiler smf'de mevcut.Eklentilere kaybettiğimiz zamanı foruma içerik eklemeye harcasaydık şuan çok daha iyi yerlerde olabilirdik.
Başa dön
Natt

MesajTarih: 2009-06-02, 17:02:43    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Nuke ile güzel ve bol hitli site yapılamaz diyenlere:

www.erenet.net
http://www.turkrock.com/forums.html
Başa dön
Sercan

MesajTarih: 2009-06-02, 17:14:19    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

trakyalim :
ya nukenin hatalari bitmek bilmiyorki bir modülle ilgileniyorsun birde bakiyorsun haydaa baska modül acilmiyor, bu nedenle sorular ayni vevablar ayni bu ve haliyle eski nukeciler bu tür sorunlara cevap vermekten sykyldi,
bir diger olaysa nuke artik bir ise yaramiyor yazdigin yazilari google 10 gün sonra indexliyorsa ne yapayim nukeyi bakin görün diger portallari bir yazi yaziyorsun 10 dk sonra yazdigin yazi googlede indexlenmis bile.

aynı cevaplar monoton bir durum oluşturdu.Yaşlandıkça atraksiyon istersin ya o olay belkide :)
10 dkda indexlenme olayı scriptin kalitesine güncelliğine sitenin hızına temasının google uyumuna backlinke gibi unsurlara bakar.Gerçekler bu başlıkta konuşulduğuna göre nuke aklınıza gelebilecek 5 popüler scriptin gerisinde kalmıştır.Ben mesela ortağıma geçen gün şöyle bir temayı uyarlayacağım ve ücretsiz yayınlayacağım dedim.Ya ne gerek var onun yerine şu scripte yaparsın gibi bir cevap geldi.Ayrıca ilk alıntımda kaan1'in dediği unsurda bu işte çok etkili.
fatihi :
eskiden diye bişey yokya eskidende aynı böyleydi hatta eskidende böyle başlıklar açılıyordu eskiden baskaydı diye :=)))

Baya bir eski üyeyim netopsiyon'da ilk burada başladım.Şunu söyleyebilirim eskiden birşeyleri çözme, iletme veya birşeyleri paylaşıp beğeniye sunma hissi vardı.Şuan en kaliteli paylaşıma bile bir teşekkür zor.Yada şöyle diyeyim en kaliteli paylaşım diğer scriptlerde olan paylaşım oluyor.
mersoy :

sorun gelişmemesi

Benim rekor 3 veya 4 dakikaydı :)
Kesinlikle bu konuların açılması gereksiz bence.Somut adımlar atılmalı.

Bence netopsiyon webmaster sitesi olmalı ve kendi scriptini kullanmalı.Nuke desteğini kesmemeli fakat webmaster platformu ismini almalı ve o isim altında yayınına devam etmeli.

İyi günler...
Başa dön
Sonsuzluk
Download Sorumlusu
Download Sorumlusu

MesajTarih: 2009-06-02, 17:25:40    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sercan :

Bence netopsiyon webmaster sitesi olmalı ve kendi scriptini kullanmalı.Nuke desteğini kesmemeli fakat webmaster platformu ismini almalı ve o isim altında yayınına devam etmeli.

İyi günler...

bak bu konuda sercana katılıyorum.insanlar nukeden bıktı herkezin belli başlı nedenleri var haklı çoğuda.

aliosmanın bir script yapabilecek bilgiye sahip olduğunuda biliyorum.Mesela netopsiyon sercanın dediği gibi scriptini yapsa örneğin forum olarak smf kullansa portalıda kendi yazsa destek sitesi olarak burda insanlara YARDIM edilse eminim birçok kişi bu durumdan memnun kalacak.yani a scriptinin şu özelliği nukeden iyi b scriptinin şu eklentisi nukeden iyi deniliyor doğruda.bu iyi özellikler tek bir script altında toplansa netopsiyon tarafından bencede mükemmel olurdu Wink
Başa dön
mersoy

MesajTarih: 2009-06-02, 22:47:17    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

alipaksi :
Geçmişi bırakalımda geleceğe bakalım hangi yönetici var şuan YARDIM eden giden gitti boşverin eskilerin konusunu bile açmaya gerek yok YENİ yöneticiler Nerde o önemli canpolatta onadan bahsetti zaten konuyu saptırmayın kilidi açıyorum devam edin bakalım yöneticiler nerdeymiş

Konu saptırmayla ilgisi nedir yazdıklarımızın?
Konu saptırma felan yok, sabahlara kadar tartışsan hiç bir netice alamazsın. İsteyen nuke kullanır isteyen kullanmaz, isteyen YARDIM eder isteyen etmez. Vardır herkesin kendince bir sebebi.
Başa dön
AHMET_BALCI

MesajTarih: 2009-06-02, 23:18:24    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

son durum nedir
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Öneri ve Görüşleriniz Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
Sayfaya git 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız