Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 504
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 İlk Drupal sitem..
(17995 okuma, 11 yanıt)
 www.ahsap-kapi.com son ta..
(8111 okuma, 5 yanıt)
 Yeni Sitemiz Forum PC - T..
(6031 okuma, 2 yanıt)
 http://www.aydinla.com aç..
(12159 okuma, 11 yanıt)
 Php Nuke Oyun Sistemi Oyu..
(7492 okuma, 5 yanıt)
 www.kafkasakademi.com..
(8499 okuma, 6 yanıt)
 Radyo vurgunfm..
(9697 okuma, 7 yanıt)
 Ekle.Web.TR , Ekle , Site..
(5359 okuma, 2 yanıt)
 ********.net 6668 - ( TA..
(5370 okuma, 3 yanıt)
 Site haritanı Pinglet.Net..
(9110 okuma, 8 yanıt)
 görüşleriniz..
(5284 okuma, 2 yanıt)
 Hosting Forumlari -- Gunc..
(4544 okuma, 1 yanıt)
 WwW.SebnemFerahciyiz.Com ..
(7167 okuma, 6 yanıt)
 http://www.high-sound.net..
(15859 okuma, 20 yanıt)
 Heleşükür Rock Sitemi Açt..
(9926 okuma, 9 yanıt)
 Yerel Bir Haber ve Tanıtı..
(5773 okuma, 2 yanıt)
 http://www.facebock.biz ..
(13367 okuma, 12 yanıt)
 KIRŞEHİR AHİ HABER wp ile..
(12626 okuma, 14 yanıt)
 onaraNuke admin paneli -v..
(21017 okuma, 26 yanıt)
 Adıyaman Üniversitesi Öğr..
(16243 okuma, 18 yanıt)
 Php Nuke Okul Portalı[Gör..
(10836 okuma, 11 yanıt)
 www. net is rehberi .com..
(3963 okuma, 0 yanıt)
 çok ucuza wep sitesi yapt..
(19788 okuma, 24 yanıt)
 wep sitesii..
(3736 okuma, 0 yanıt)
 BU DA BENIM SITEM NETOPSİ..
(4757 okuma, 1 yanıt)
 wep sitesi yapanlar yardı..
(4083 okuma, 1 yanıt)
 resimlere oy verme ile il..
(4373 okuma, 1 yanıt)
 Grafik tasarım sitesi..
(6400 okuma, 3 yanıt)
 KaraKatliam.COM - Undergr..
(11080 okuma, 11 yanıt)
 Çatkara Köyü Web Sitesi..
(12897 okuma, 18 yanıt)
 Güncel bir blog..
(10339 okuma, 11 yanıt)
 Bir Fan Sitesinde neler o..
(4829 okuma, 2 yanıt)
 Sitenizi 14 Kategoride Te..
(4463 okuma, 1 yanıt)
 http://www.devrekanim.com..
(14417 okuma, 16 yanıt)
 Murat KEKİLLİ Fan Sitesi ..
(9762 okuma, 9 yanıt)
 http://www.ceyhanliyiz.co..
(6615 okuma, 4 yanıt)
 Gönlümün Gülü..
(9146 okuma, 9 yanıt)
 www.tr-gamers.com [ onara..
(19269 okuma, 25 yanıt)
 Tur Sitesi [Görüş ve Öner..
(9324 okuma, 10 yanıt)
 Dosya upload sitesi .mp3 ..
(3995 okuma, 0 yanıt)
 www.tablettuz.net eleştir..
(12403 okuma, 12 yanıt)
 TalhaKeskin.Com Düşüncele..
(14275 okuma, 18 yanıt)
 Eskilerden Uyus.Net Şimdi..
(11300 okuma, 11 yanıt)
 Çerkes Muzik Sitesi WwW.N..
(10015 okuma, 8 yanıt)
 HasBahCa nin yardıma ihti..
(10525 okuma, 10 yanıt)
 GencRap.Com Türk Hiphop P..
(8408 okuma, 7 yanıt)
 E-filmizlesene.com Acıldı..
(6612 okuma, 2 yanıt)
 89Gocmenleri.Net yorumlar..
(5550 okuma, 3 yanıt)
 Leblebi Sitesi [Önerileri..
(11275 okuma, 13 yanıt)
 WwW.BoZkurTYuRduM.Com..
(6272 okuma, 5 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - onaraNuke haber portalı çıktı
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

onaraNuke haber portalı çıktı
Sayfaya git 1, 2, 3  Sonraki

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Site Tanıtımları & Eleştiriler
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
mehmet_akif

MesajTarih: 2009-07-23, 00:57:32    Mesaj konusu: onaraNuke haber portalı çıktı Alıntıyla Cevap Gönder

Evet arkadaşlar onaraNuke haber portalı çıktı.

onaraNuke ilk çalışmasıyla karşınızda.
onaraNuke haber portalıyla nuke öldü diyenlere, nuke hantal diyenlere, nuke ile istediğimiz çalışmaları yapamıyoruz diyenlere “DUR” diyecek. Ve artık onaraNuke esintisiyle sitelerimiz şenlenecek.

OnaraNukede neler var?
Her şeyin başında görsellik var; Demo temasıyla göz kamaştıracak nitelikte.
İşlevsellik var; Bazı modüller editlendi. Bazı modüller yazılarak ihtiyaçlara cevap vermeye çalışıldı. Bloklar günümüz tasarımlarına uygun hale getirilerek estetiklik kazandırıldı. Admin paneli tamamen değişti. Kolay erişim, hızlı müdahale ve güvenlikle farklılığa fark attırıldı.
Üyeler unutulmadı tabi. Profil ayarları tamamen güncelleştirilerek bir çok cms sistemi geride bırakıldı.

onaraNuke modüllerinde; her modül onay sistemli, köşe yazarları, haberler, anketler vs. her modul onay sistemli. Modüller Türkçeleştirilerek kullanımı kolaylaştırıldı. Modüllerde güncelleştirmeler otomatik admini uyaracak ve güncelleştirilmesi kolaylıkla sağlanacak. Tag sistemi her module entegre edilmiştir.

onaraNuke bloklarında; modullerde olduğu gibi güncelleştirmeler otomatik admini uyaracak. Bloklarda görsellik ön plana çıkarılmaya çalışılarak göze hitap edilmeye çalışıldı. Bir çok blok editlendi ve yazılarak siz nuke kullanıcılarının beğenisine sunuldu.

onaraNuke admin panelinde ise; ajax kullanıldı. Yöneticinin hızlı bir şekilde modul ve bloklara müdahalesi sağlandı. İhtiyaçlar göz önünde bulundurularak bazı moduller çıkarıldı bazısıda eklendi.

Forumlar tamamen güncelleştirildi. Birçok eklenti eklendi. Ki halen forumlar üzerinde çalışmamız devam etmektedir. Üyelerin kolaylıkla yorum yapabilecekleri, profillerini düzenleyebilecekleri hale getirildi.

onaraNuke ile nukenin ağır ve hantal denilen sqli hafifletilmiştir.

OnaraNuke, powernukeden sonra ilk yerli malı üretim. Bir çok webmasterın ihtiyacı göz önünde bulundurularak güncelleştirilmiştir. Şuan forumlarımızı aktif edip öneri ve eleştirilerinizi bizimle paylaşmanızı bekliyoruz. Çalışmalarımız daha bitmedi. Haber portalından sonra çalışmalarımız devam edecektir.

Tabi bu bizim düşüncemiz. Siz değerli arkadaşlarda düşüncelerinizi forumlarımızda paylaşırsanız ve bize destek olursanız seviniriz. Hayırlı olsun.

onaraNuke

demo haber sitemiz: www.haber.onaranbilisim.com

önerileriniz için forum sitemiz: http://ob.onaranbilisim.com/index.php
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-03-19, 03:42:41    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
LaRoVVV

MesajTarih: 2009-07-23, 01:08:02    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Güzel Bir Sistem haberkat diye modul yapıp birde tema yapmıssınız baya bi eklenti v.s var elinize saglık güzel çalışma olmuş !
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Hardiz

MesajTarih: 2009-07-23, 01:12:36    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gayet guzel bir calisma olmus. Ama herkesin merak ettigi tek konuyu aciklamamissiniz. Paylasilacak mi ? Satilacak mi ?
Başa dön
sima19

MesajTarih: 2009-07-23, 01:18:43    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Evet guzel.arkadasiminda dedigi gibi paylasilacakmi satilackmi? kaynak kodlarda power nuke eklentileri mevcut.satisa cikarsa biraz sorunlar cikar gibi.
Başa dön
gergernur

MesajTarih: 2009-07-23, 01:22:04    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bence süper bir çalışma olmuş Onaran Bilisim ekibine teşekkür ediyorum şahsen
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
shevhat

MesajTarih: 2009-07-23, 01:37:32    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ellerinize sağlık, güzel çalışma olmuş, paylaşım veya satışı hakkında da bilgi verseniz... Artık neye karar vermişseniz...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
mehmet_akif

MesajTarih: 2009-07-23, 01:38:34    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar ilginize teşekkür ediyoruz. Daha portalımız tamamlanmış değil.
Sorularınıza gelince;
Bildiğiniz üzere eklentilerin bazıları sağdan soldan toplandı: Biz onun yada bunun değildir demiyoruz. Biz ilk başta paylaşmak için sistemi geliştiriyorduk ama baktığımızda diğer haber sitelerine göre herşey mevcut %80 geliştirildi ve düzenlendi. En önemlisi ise otomatik güncelleme bilgisi + lisanalama ile sistemi entegre ettik bunları biz 1 aylık bir hizmet için yapmadık sonu gelmez geliştirmeye biz yaşadığımız ve bu işte olduğumuz sürece düzenlemeye ve geliştirmeye devam ediceğiz 2 aylık bir uğraş içinde bu sistemi %80 şeklinde size sunuyoruz.

Emeklerimizin bir karşılığı olmalı ama bu karşılığının ne olacağına daha karar vermedik.
Başa dön
okii3

MesajTarih: 2009-07-23, 01:39:47    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sima19 :
Evet guzel.arkadasiminda dedigi gibi paylasilacakmi satilackmi? kaynak kodlarda power nuke eklentileri mevcut.satisa cikarsa biraz sorunlar cikar gibi.

ne gibi sorunlar çıkar arkadaşım.. ilk tanıtımda saten ibrahim'e biz emeğe saygı göstericeğimize ve belirticeğimize söz verdik. Bana biri gelip sil derse saten silerim bunları yapmak zor bişi değil ama biz TÜRKİYEDE bunu başarıyorsak Gidip RUS yapımı Yada Tai yapımı siteleri Türkçe yapmıyoruz ;)
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-03-19, 03:42:41    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
medo03

MesajTarih: 2009-07-23, 01:40:35    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gerçekten güzel bir çalışma olmuş tek soru paylaşılacak mı? satılacak mı? bekliyoruz...
Başa dön
Eray_

MesajTarih: 2009-07-23, 02:07:11    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

En çok okunan haberler neye göre?Gün, Hafta vs.
Bloklardaki haberlere ait resimler haberin içindeki resimleri kullanıyor. Bu şekilde fazla trafik tüketimi ve sayfa açılma hızı olumsuz etkilenebilir.

Bunların dışında tasarımı amacına göre beğendim. Tebrikler.
Dağıtımı konusunda ise ücretsiz olursa ilerde pişman olma olasılığı yüksek. Hep böyle olmuştur. Cüzi bir ücret ile herkesin gerekli saygıyı duyabileceğine inanıyorum.
Başa dön
okii3

MesajTarih: 2009-07-23, 02:18:53    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Eray_ :
En çok okunan haberler neye göre?Gün, Hafta vs.
Bloklardaki haberlere ait resimler haberin içindeki resimleri kullanıyor. Bu şekilde fazla trafik tüketimi ve sayfa açılma hızı olumsuz etkilenebilir.

Bunların dışında tasarımı amacına göre beğendim. Tebrikler.
Dağıtımı konusunda ise ücretsiz olursa ilerde pişman olma olasılığı yüksek. Hep böyle olmuştur. Cüzi bir ücret ile herkesin gerekli saygıyı duyabileceğine inanıyorum.

okunmaya (Tıklamaya Göre ) uzak link değil resimleri direk ftpden çekiyor.

Teşekkürler.
Başa dön
Eray_

MesajTarih: 2009-07-23, 02:34:53    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

okii3 :
uzak link değil resimleri direk ftpden çekiyor.

Teşekkürler.

Ne yazdığımı bir daha okumanızı öneriyorum
@ben teşekkür ederim.
Başa dön
okii3

MesajTarih: 2009-07-23, 02:40:01    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Eray_ :
okii3 :
uzak link değil resimleri direk ftpden çekiyor.

Teşekkürler.

Ne yazdığımı bir daha okumanızı öneriyorum
@ben teşekkür ederim.

Belkide soruyu yanlış sordunuz ( Bloklardaki haberlere ait resimler haberin içindeki resimleri kullanıyor. Bu şekilde fazla trafik tüketimi ve sayfa açılma hızı olumsuz etkilenebilir ) nasıl yapmalıyız örnek verebilirmisiniz.!
Başa dön
ekolcu
Mybb Sorumlusu
Mybb Sorumlusu

MesajTarih: 2009-07-23, 04:34:33    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Öncelikle başarılar dilerim...

Ben biraz eleştireceğim:

1.Görsel açıdan güzel olmasına rağman hantal bir yapısı var.Yani grafikler sistemi yormuş.Çok fazla mainfile yoğunluğu var..Bu da bloklardaki çekimlerden dolayı bence..Bu zaten nukenin karabasanıdır.Şimdilik sorun oluşturmaz ama db büyüdükçe dediğimi daha iyi anlarsınız...Önemsiz görünen ama tehlikeli bir durum bence...Buna iki de flash eklediniz mi site açılana kadar ziyaretçi başka bir haber sitesini boylamış olur...
2.Seo açısından hiç bişey gözüme çarpmadı...Nice nukeler var ama google tarafından indexlenmediği için ulaşamıyor insanlar.Zaten nukenin bitti denilmesi de seo sef uygulamasının zayıf ve gelişime kapalı bir yapıda olması...Bu yönünü geliştiren de zaten adına nuke demiyor ve değişik bir isimle çıkarıyor.Siz de zaten onara nuke demişsiniz...
3.Yine nukeye getirilen Bankocunun da üzerinde durduğu utf8 olayıdır.Hala bunu nukecilerin kavradığını zannetmiyorum...Latin Mybb kullandığım ve bu yapının uluslararası kodlama yapısına ters olduğu yaşayarak tasdik ettim diyebilirim.Adamlar latin desteğini kestiler..Wordpress neden bu kadar üstün? utf8 avantajından dolayı...
Bunu test edebilirisiniz.Bir utf8 sistem kurun bir de latin sistem kurun.Botların geliş zamanını ve aralığını test edin.Farkı daha iyi anlaşılacaktır.

Avantajları nelerdir?

1.Bir haber sitesinde gerekli olan bütün modül ve bloklar zaten hali hazırda var..Eklenti sıkıntısı yok...
2.Esnek tema anlayışı var görsellik açısından mükemmel tasarımlar çıkartılabilir.
3.Editlemesi en kolay ve uğraştırmayan php yapısına sahiptir.Yani istediğiniz amaca rahatlıkla nukeyi hizmet ettirebilirsiniz. [utf8 bir kodu editlemek için notepad++ gerekiyor en basitinden.Çünkü anında karakter hatası alırsınız...]

İnşallah yanlış anlaşılmamışımdır.Amacım çalışmayı karalamak değildir.Ancak nuke bitti diyenlere veap niteliğinde bir çalışma olarak görmüyorum.Sadece nuke açısından başarılı bir çalışmadır.Eğer nuke editi olan Pragma Mx bu sizin yapmaya çalıştığınız şeylerin yapılmış halidir.Keşke o sistemi bir inceleseydiniz.2 ay nukeyle uğraşmaz birçok şeyi hazır bulurdunuz...

CSS VE AJAX kodlarının nukeye entegresi olayı ise tam bir trajedidir bence.Yırtık don meselesi yani..Neyse bu konular çok tartışıldı ama özür dilerim.

Çalışmanızı tebrik ediyor başarılarınızın devamını diliyorum...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
amanav

MesajTarih: 2009-07-23, 12:18:55    Mesaj konusu: Re: onaraNuke haber portalı çıktı Alıntıyla Cevap Gönder

mehmet_akif :
Evet arkadaşlar onaraNuke haber portalı çıktı.

onaraNuke ilk çalışmasıyla karşınızda.
onaraNuke haber portalıyla nuke öldü diyenlere, nuke hantal diyenlere, nuke ile istediğimiz çalışmaları yapamıyoruz diyenlere “DUR” diyecek. Ve artık onaraNuke esintisiyle sitelerimiz şenlenecek.

OnaraNukede neler var?
Her şeyin başında görsellik var; Demo temasıyla göz kamaştıracak nitelikte.
İşlevsellik var; Bazı modüller editlendi. Bazı modüller yazılarak ihtiyaçlara cevap vermeye çalışıldı. Bloklar günümüz tasarımlarına uygun hale getirilerek estetiklik kazandırıldı. Admin paneli tamamen değişti. Kolay erişim, hızlı müdahale ve güvenlikle farklılığa fark attırıldı.
Üyeler unutulmadı tabi. Profil ayarları tamamen güncelleştirilerek bir çok cms sistemi geride bırakıldı.

onaraNuke modüllerinde; her modül onay sistemli, köşe yazarları, haberler, anketler vs. her modul onay sistemli. Modüller Türkçeleştirilerek kullanımı kolaylaştırıldı. Modüllerde güncelleştirmeler otomatik admini uyaracak ve güncelleştirilmesi kolaylıkla sağlanacak. Tag sistemi her module entegre edilmiştir.

onaraNuke bloklarında; modullerde olduğu gibi güncelleştirmeler otomatik admini uyaracak. Bloklarda görsellik ön plana çıkarılmaya çalışılarak göze hitap edilmeye çalışıldı. Bir çok blok editlendi ve yazılarak siz nuke kullanıcılarının beğenisine sunuldu.

onaraNuke admin panelinde ise; ajax kullanıldı. Yöneticinin hızlı bir şekilde modul ve bloklara müdahalesi sağlandı. İhtiyaçlar göz önünde bulundurularak bazı moduller çıkarıldı bazısıda eklendi.

Forumlar tamamen güncelleştirildi. Birçok eklenti eklendi. Ki halen forumlar üzerinde çalışmamız devam etmektedir. Üyelerin kolaylıkla yorum yapabilecekleri, profillerini düzenleyebilecekleri hale getirildi.

onaraNuke ile nukenin ağır ve hantal denilen sqli hafifletilmiştir.

OnaraNuke, powernukeden sonra ilk yerli malı üretim. Bir çok webmasterın ihtiyacı göz önünde bulundurularak güncelleştirilmiştir. Şuan forumlarımızı aktif edip öneri ve eleştirilerinizi bizimle paylaşmanızı bekliyoruz. Çalışmalarımız daha bitmedi. Haber portalından sonra çalışmalarımız devam edecektir.

Tabi bu bizim düşüncemiz. Siz değerli arkadaşlarda düşüncelerinizi forumlarımızda paylaşırsanız ve bize destek olursanız seviniriz. Hayırlı olsun.

onaraNuke

demo haber sitemiz: www.haber.onaranbilisim.com

önerileriniz için forum sitemiz: http://ob.onaranbilisim.com/index.php

kafamdakileri benim geliştirdiğim ve kendi hazırladıklarınla harmanlayıp gerçekten çok ama çok güzel bir işe imza atmışsın tebrik ederim seni...
Başa dön
okii3

MesajTarih: 2009-07-23, 13:05:03    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ekolcu :
Öncelikle başarılar dilerim...

Ben biraz eleştireceğim:

1.Görsel açıdan güzel olmasına rağman hantal bir yapısı var.Yani grafikler sistemi yormuş.Çok fazla mainfile yoğunluğu var..Bu da bloklardaki çekimlerden dolayı bence..Bu zaten nukenin karabasanıdır.Şimdilik sorun oluşturmaz ama db büyüdükçe dediğimi daha iyi anlarsınız...Önemsiz görünen ama tehlikeli bir durum bence...Buna iki de flash eklediniz mi site açılana kadar ziyaretçi başka bir haber sitesini boylamış olur...
2.Seo açısından hiç bişey gözüme çarpmadı...Nice nukeler var ama google tarafından indexlenmediği için ulaşamıyor insanlar.Zaten nukenin bitti denilmesi de seo sef uygulamasının zayıf ve gelişime kapalı bir yapıda olması...Bu yönünü geliştiren de zaten adına nuke demiyor ve değişik bir isimle çıkarıyor.Siz de zaten onara nuke demişsiniz...
3.Yine nukeye getirilen Bankocunun da üzerinde durduğu utf8 olayıdır.Hala bunu nukecilerin kavradığını zannetmiyorum...Latin Mybb kullandığım ve bu yapının uluslararası kodlama yapısına ters olduğu yaşayarak tasdik ettim diyebilirim.Adamlar latin desteğini kestiler..Wordpress neden bu kadar üstün? utf8 avantajından dolayı...
Bunu test edebilirisiniz.Bir utf8 sistem kurun bir de latin sistem kurun.Botların geliş zamanını ve aralığını test edin.Farkı daha iyi anlaşılacaktır.

Avantajları nelerdir?

1.Bir haber sitesinde gerekli olan bütün modül ve bloklar zaten hali hazırda var..Eklenti sıkıntısı yok...
2.Esnek tema anlayışı var görsellik açısından mükemmel tasarımlar çıkartılabilir.
3.Editlemesi en kolay ve uğraştırmayan php yapısına sahiptir.Yani istediğiniz amaca rahatlıkla nukeyi hizmet ettirebilirsiniz. [utf8 bir kodu editlemek için notepad++ gerekiyor en basitinden.Çünkü anında karakter hatası alırsınız...]

İnşallah yanlış anlaşılmamışımdır.Amacım çalışmayı karalamak değildir.Ancak nuke bitti diyenlere veap niteliğinde bir çalışma olarak görmüyorum.Sadece nuke açısından başarılı bir çalışmadır.Eğer nuke editi olan Pragma Mx bu sizin yapmaya çalıştığınız şeylerin yapılmış halidir.Keşke o sistemi bir inceleseydiniz.2 ay nukeyle uğraşmaz birçok şeyi hazır bulurdunuz...

CSS VE AJAX kodlarının nukeye entegresi olayı ise tam bir trajedidir bence.Yırtık don meselesi yani..Neyse bu konular çok tartışıldı ama özür dilerim.

Çalışmanızı tebrik ediyor başarılarınızın devamını diliyorum...

Sen en doğru olanı yapıp eleştiri ve önerilerini sunuyorsun dediğin gibi hantal bir yapı olabilir ama db yorulmicak şekildedir. 1 milyon haberde eklesen. Seo gelince hazır ama aktif değil neden aktif etmedik daha onaranuke bitmedi bundan dolayı googlenin yada başkalarının indexlememesini istemedim.
Başa dön
AHMET_BALCI

MesajTarih: 2009-07-23, 13:07:17    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yaşa hemşerim
paylaşmanı bekleriz
Başa dön
sadakatli

MesajTarih: 2009-07-23, 13:23:16    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Onarayı kurduğun host'da bir problemmi var ben açamıyorum demo sitesini. Neyse Açıldı:)
Sitenize bayağı bir emek vermişsiniz hayırlı olsun ama pek bişey göremedim yinede hayırlı olsun.
Başa dön
akyarma

MesajTarih: 2009-07-23, 14:34:56    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

eline sağlık kardeşim hani derler ben düşündümde sen yaptın...hep böyle bir sistemin haber portalı olabileceği olamayacağı konusunda düşünürdüm....el emeği bir teşekkür ile ödenmez ama paylaşmanı bekleriz...selametle...
Başa dön
sima19

MesajTarih: 2009-07-23, 15:09:16    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

okii3 :
sima19 :

ne gibi sorunlar çıkar arkadaşım.. ilk tanıtımda saten ibrahim'e biz emeğe saygı göstericeğimize ve belirticeğimize söz verdik. Bana biri gelip sil derse saten silerim bunları yapmak zor bişi değil ama biz TÜRKİYEDE bunu başarıyorsak Gidip RUS yapımı Yada Tai yapımı siteleri Türkçe yapmıyoruz ;)

İbrahim üstat dan izin aldıysanız sorun yok Very Happy Gerçekten güzel olmuş.Dediğin gibi şuanki kullanılan hazır scriptler genelde rus,alman,ingiliz yapımı.Neden turk yapımı bir scripti kullanmayalımki. Tabiki her emeğin bir geri dönüşümü olmalı. Gerçekten Güzel olmuş. İnşallah hedefinize ulaşırsınız.
Başa dön
hamzot

MesajTarih: 2009-07-23, 20:03:15    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Herkes yazmış bende yazayım Başta yapanları kutluyorum ellerinize sağlık paylaşılacak paylaşılmayacak arkadaşın yazısını okuduğum kadarıyla paylaşılmayacak ücretli sunulacak e tabi hakkıdır ona bişiy diyemeyiz kendi bileceği bir iş saygı duyarım şahsım adına.Tasım iyi güzel mesela sağ tarafa haber 7 nin sitesinde olduğu gibi birde reklam alanı monte etseler çok hoş olur mesela haber 7 ye bakanlarınız varsa aranıza orda güzel bir reklam sistemi var sistemmi denir tabi bu olaya blmiyorum her sayfayı açdığında başka reklam çıkıyor sağ kısımda bu hem kazanç olur siteler için hem bir canlılık görsellik diye düşünüyorum..Tekrardan ellerinize sağlık kolay gelsin arkadaşlar..
Başa dön
okii3

MesajTarih: 2009-07-23, 20:13:14    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hamzot :
Herkes yazmış bende yazayım Başta yapanları kutluyorum ellerinize sağlık paylaşılacak paylaşılmayacak arkadaşın yazısını okuduğum kadarıyla paylaşılmayacak ücretli sunulacak e tabi hakkıdır ona bişiy diyemeyiz kendi bileceği bir iş saygı duyarım şahsım adına.Tasım iyi güzel mesela sağ tarafa haber 7 nin sitesinde olduğu gibi birde reklam alanı monte etseler çok hoş olur mesela haber 7 ye bakanlarınız varsa aranıza orda güzel bir reklam sistemi var sistemmi denir tabi bu olaya blmiyorum her sayfayı açdığında başka reklam çıkıyor sağ kısımda bu hem kazanç olur siteler için hem bir canlılık görsellik diye düşünüyorum..Tekrardan ellerinize sağlık kolay gelsin arkadaşlar..

Teşekkür ederim. bu konuyu banner_ads ile bitiricez ;) yeniden yapılandırılıcak istenilen yere reklam eklenilecek.
Başa dön
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2009-07-23, 20:18:18    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

script kodlarında load çok kullanılmış bu zamanla baş ağrıtabilir

xhtml daha ileri bir seviyede kullanılabilinir

amaca yönelik çok güzel eklentiler kullanılmış

tema çok güzel ve bağımsız

tebriklerr
Başa dön
okii3

MesajTarih: 2009-07-24, 01:44:24    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

polibo06 :
script kodlarında load çok kullanılmış bu zamanla baş ağrıtabilir

xhtml daha ileri bir seviyede kullanılabilinir

amaca yönelik çok güzel eklentiler kullanılmış

tema çok güzel ve bağımsız

tebriklerr

Teşekkürler..
Başa dön
Hardiz

MesajTarih: 2009-07-24, 01:54:10    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

okii3 :
sima19 :

hmm cikacak sorunlarin en basinda satmak geliyor. GNU/GPL lisansi altinda dagitilan bir urunu gelistirebilir, kullanabilir veya dagitabilirsiniz ama satamazsiniz. Eger lisansi okumus olsaydiniz GNU/GPL lisansi altinda dagitilan scriplerin satisini yapamayacaginizi bilirdiniz. Scripti gelistirerek bir emek harcadiniz bunun farkindayim ama bunu ben degil lisans soyluyor. Anlayacaginiz scripti ya kendiniz kullanacaksiniz , ya dagitacaksiniz yada oyle bir kosede kalacak. Satmak isterseniz sifirdan bir script yazacaksiniz GNU/GPL altinda dagitilan bir script kullanmayacaksiniz veya sifirdan yazdiginiz scripti lisanslayip warez kullaniminin onune gececeksiniz (yasal yollardan).
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Site Tanıtımları & Eleştiriler Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
Sayfaya git 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız