Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 499
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 MSn de güncelememi yoksa ..
(4664 okuma, 1 yanıt)
 Yeni Msn Güncellemesi Yap..
(4867 okuma, 1 yanıt)
 Karşıdakinin Pc'sini Rese..
(4324 okuma, 2 yanıt)
 Hotmail postası alma soru..
(4424 okuma, 0 yanıt)
 domains.live.com dns ayar..
(5501 okuma, 1 yanıt)
 msn iletişim arayüzü..
(5057 okuma, 1 yanıt)
 MSN KARAKTER UYUMU..
(5987 okuma, 0 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Yeni Msn Güncellemesi Yapmadan Msn Kullanmak
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Yeni Msn Güncellemesi Yapmadan Msn Kullanmak

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Msn
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
ibrahim_pasa

MesajTarih: 2009-09-21, 10:17:49    Mesaj konusu: Yeni Msn Güncellemesi Yapmadan Msn Kullanmak Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar belki bileniniz vardır belki yoktur.Ben bilmiyordum öğrendim bilmeyen zorluk çeken arkadaşlar da öğrensin istedim.Bu Yeni Msn 8.5 güncellemesi çok büyük ve güncelleme isteyen bi yazılım.Bunu yapmadan yolunuza devam etmek ister misiniz? İşte çözüm (:

Öncelikle saatin yanındaki Msn'i çıkış diyerek kapatın.Ardından;
C:\Program Files\MSN Messenger klasörüne gidin, msnmsgr.exe dosyasına sağ tıklayın ve Özelliklere girin. Uyumluluğa gelin ve Windows 2000 seçin Tamam a tıklayın. MSN’yi tamamen kapatıp yeniden açın ve oturum açmayı deneyebilirsiniz.

Yeni güncelleme yaklaşık 130 mb ve çok zaman alıyor.Ayrıca birçok güncelleme istiyor.Onun yerine bu anlattığımı yaparsanız sorun kalmaz ben denedim oldu.Sormak İstediğiniz bişey varsa sorunuz (:
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-04-16, 05:36:12    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
soulfather

MesajTarih: 2009-09-21, 11:12:04    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Valla ben 7.0 kullanıyorum yeni sürumler çok kasıyor
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Msn Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız