Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 744
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 ME_Haber 2.3..
(107708 okuma, 145 yanıt)
 Resim Galerisi Modülü 2.0..
(120526 okuma, 173 yanıt)
 Ustalardan Bir Ricam Olac..
(13471 okuma, 6 yanıt)
 nukecode.com will close..
(11057 okuma, 5 yanıt)
 super youtube player a lo..
(6282 okuma, 1 yanıt)
 Need good PHP Haber port..
(5554 okuma, 0 yanıt)
 Forum Nasil Tam Sayfa Olu..
(34771 okuma, 40 yanıt)
 Php nuke Forumu Düzenleme..
(9855 okuma, 6 yanıt)
 Yeni Üyelik Aktivasyon Li..
(10889 okuma, 6 yanıt)
 Aşk Flashları Modülü..
(6920 okuma, 2 yanıt)
 resim galeri 2.0 da kateg..
(11316 okuma, 9 yanıt)
 Yeni iki modul: Merhumlar..
(32050 okuma, 36 yanıt)
 ürün tanıtım modülü..
(25026 okuma, 23 yanıt)
 PHP Nuke is out..
(14836 okuma, 13 yanıt)
 MSN Video Bing Video oldu..
(5154 okuma, 0 yanıt)
 haberhit.com..
(5738 okuma, 1 yanıt)
 Bilgi Yarışması 1.0 tama..
(51405 okuma, 72 yanıt)
 Musıc Box elinde olan var..
(6612 okuma, 2 yanıt)
 Online Okey , Batak , Tav..
(171941 okuma, 340 yanıt)
 Emlak Modül ve Blockları ..
(12162 okuma, 8 yanıt)
 WM who ist shampions..
(4979 okuma, 1 yanıt)
 coppermine resim galerisi..
(5434 okuma, 1 yanıt)
 Forumda Teşekkür Eklentis..
(8978 okuma, 7 yanıt)
 free wordpress themes..
(5517 okuma, 1 yanıt)
 JW image rotator for nsn ..
(7574 okuma, 4 yanıt)
 need Iletisim module..
(10909 okuma, 8 yanıt)
 Yeni modul: İletişim modu..
(27404 okuma, 33 yanıt)
 Başvuru Modulu ve Etkinli..
(5768 okuma, 1 yanıt)
 world cup flash..
(4996 okuma, 0 yanıt)
 ..:: Php Nuke FTP link Ha..
(4901 okuma, 0 yanıt)
 yeni phpnuke youtube 2.0..
(5123 okuma, 1 yanıt)
 Content Plus Önceki Konu ..
(4728 okuma, 0 yanıt)
 Php nuke Tickets Modülü..
(7898 okuma, 5 yanıt)
 need help to news time..
(4503 okuma, 0 yanıt)
 NSN News v3.0 new plugin..
(4788 okuma, 0 yanıt)
 how to save flash as imag..
(5992 okuma, 2 yanıt)
 Video Blok Yardım Lütfen...
(5926 okuma, 2 yanıt)
 gazete ara..
(9707 okuma, 5 yanıt)
 Bizim Yazarlar ve Bizim Ş..
(14813 okuma, 14 yanıt)
 Nuke Reflections v2 Türkç..
(14422 okuma, 14 yanıt)
 CNB Your Account 750 442 ..
(14119 okuma, 13 yanıt)
 Admin panelindeki simge ç..
(12226 okuma, 9 yanıt)
 Hosting Modülü..
(13889 okuma, 13 yanıt)
 Bizim şairler Modülü..
(5129 okuma, 1 yanıt)
 new plugin for nsn news v..
(4714 okuma, 1 yanıt)
 php nuke 8.0 türkce dil s..
(6848 okuma, 3 yanıt)
 Kan Bankası Modül istek..
(6084 okuma, 2 yanıt)
 Haber Konulari Sayfasinda..
(5700 okuma, 2 yanıt)
 Kan Bankası Modülünde İsi..
(6991 okuma, 3 yanıt)
 sonhaberler flash block ..
(6553 okuma, 4 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Youtube modulunu edit proxy ile playerinizde oynatın.
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Youtube modulunu edit proxy ile playerinizde oynatın.

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke -> Php Nuke Modülleri
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
pisslicck

MesajTarih: 2009-09-24, 01:20:17    Mesaj konusu: Youtube modulunu edit proxy ile playerinizde oynatın. Alıntıyla Cevap Gönder

Merhaba arkadaşlar php bilgim çok fazla olmadığımdan şimdilik sadece bunları yapabildim...Biraz daha kendimi geliştiriyim anasayfasını resimli yapcam...Modulun sadece read kısmını editledim.Menüleri resimli olarak yapacaktım yalnız herkesin teması bir olmadığndan olduğu gibi bıraktım.Gelelim naptığım konusuna...Youtube videolarını kendi playerinizde proxy sayesinde oynatabileceksiniz.ayrıca playerinizde logonuzuda gösterebilirsiniz..Ek olarak izlenilen videoyu indirme linki koydum ayrıca js olarak en son eklenen 10 video ve en çok izlenen 10 video eklentisini yaptım...İnternet explorerde js bozuk görünebilir...İnternet explorerim hata verdiğinden bakamdım...
gelelim video ekleme işlemine...
http://www.youtube.com/v/u7abTPwFw6s linkinin sadece u7abTPwFw6s sadece bu kısmını ekliyoruz...Bunu yapmamdaki amaç videoları proxy olarak çekmemiz ayrıca videoyu çektimiz sitenin proxy si kapanır veya bişey olursa playerdaki linki değişitirip videolarımızı tekrar oynatmak...Yani bu id i girdiğimizde videomuzun linki http://flv.muzikdinlex.com/u7abTPwFw6s.flv böyle görünecek...Ben bu siteyi buldm...Sizde google müzik dinleten sitelerden bu linkleri bulabilirsiniz..Ve playerdaki kodla değiştirirseniz videonuz oynar...ayrıca read.php dosyasındaki flv indir linkinide buldğnz linkle değiştirmelisiniz..Yoksa videolar inmez.Ayrıntılı olarak dosyanın içinde anlattım arkadaşlar...

Proxy youtube indir...
Youtube modulu olmayanlar bu linkten modulu indirebilir
Youtube Modulunu indir...

Buda video stream modulunu kullananlar için..İçindeki youtube.php dosyasını videostream modulunun içindeki plugin klasörüne atması yeterli...Ayrıca rar içindeki sw.js ve mediaplayer.swf dosyalarını anadizine atsın bukadar...Video ekleme işlemi youtube linkini olduğu gibi ekleyin ve plugin olarak youtubeyi seçmeniz yeterli...

videostream plugin
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-04-19, 23:59:07    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
pisslicck

MesajTarih: 2009-09-24, 01:39:50    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Proxy olarak kullandığım siteyle alakalı olarak biraz emek hırsızlığı oldu...Buyüzden laf demeyin php hakkında bilgim olsa proxy yazar o dosyayı dağıtıp herkes kendi sitesi üzerinden oynatabilirdi...Eğer yapabilen varsa böyle bişey paylaşırsa ii olur...Birde arkadaşlar videoları yanyana göstermek için table kodları nasıl yazılıyor..Mesela anasayfada videoları yanyana gösterip sql dan eklediğimiz videoların id lerini çekebilirsek yapabiliriz resimli olarak http://i1.ytimg.com/vi/-Bv0cRdT-lo/0.jpg bu linkle ekleriz başına eklediğimiz videoların id lerini resme göndeririz...resmin id si ile videonun id si aynı:S uğraşıom ama yapamadım...Herkes bi el atarsa ortaya süper bi video modulü çıkartabiliriz...bununla vakit geçirme video stream kullan demeyin ben zaten kendi temama göre video streamı en ii şekilde editledim...Fakat çoğu sitede bu modul olduğundan oyüzden bunu en iyi şekle getirmeye çalışyorum...Joomla,wp gibi portalların süper eklentileri temaları var bence nuke en iyisi hernekadar seo,güvenlik,kasma vs gibi sorunları olsada el ele verip nukeyi geliştirebiliriz...
Başa dön
gencyaz

MesajTarih: 2009-09-24, 11:12:00    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Çok Güzel Olmus Ellerine sağlık sorunsuz calısıyor.
Başa dön
emrahtavsan

MesajTarih: 2009-09-24, 14:19:37    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaslar proxy felan ugrasmak yerine alternatif olarak kullanabilecegimiz yine yotube.com video.google.com gibi video sitelerinden alınan videoları video75.com zaten hali hazırda bize vermekte ben video stream modülünü kullanıyorum ve youtubedeki videolarımı video75.com dan çekip siteme ekliyorum proxy ile ben ugraşmak yerine video75 ugrasıyor yinede emeginiz için teşekkürler elinize saglık ...
Başa dön
_Anka_

MesajTarih: 2009-09-24, 14:42:12    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

emeğine sağlık...

Saygılarımla...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
gencyaz

MesajTarih: 2009-09-24, 15:32:00    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

emrahtavsan :
arkadaslar proxy felan ugrasmak yerine alternatif olarak kullanabilecegimiz yine yotube.com video.google.com gibi video sitelerinden alınan videoları video75.com zaten hali hazırda bize vermekte ben video stream modülünü kullanıyorum ve youtubedeki videolarımı video75.com dan çekip siteme ekliyorum proxy ile ben ugraşmak yerine video75 ugrasıyor yinede emeginiz için teşekkürler elinize saglık ...

Haklısın evt zahmetsizce video75.com veya .net adresınden cekıyorsun daha önce sistemi farklımıydı ben mı öyle hatırlıyorum bir muzik veya video aratırken önumuze bir cok secenek cıka bılıyordu. Ama sonrasinda site mahkeme karari ile kapatıldı video75.net adı altında hızmet verdı daha sonra yasagi kaldirdi mahkeme sanırım. Ama youtube gibi genis bir arsiv ve kategoriye sahip degil pisslicck sayesinde önümüze youtube gibi sinirsiz bir arşiv sunuluyor bu benım ve burda bir cok arkadas icin bulunmaz hint kumasi cunku kimse paylasmıyordu bu eklentiyi keyfi ve menfaat nedenleri yuzunden. Bence bunu kurman daha iyi saygılar.
Başa dön
pisslicck

MesajTarih: 2009-09-24, 20:15:58    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

emrahtavşan=> Dediğiniz siteler kapanıyor çünkü arama yapılarak çalışan sistemler..Youtubeye ne ekleniyosa onları buluyor..Kötü niyetli biri bi video paylaştığında site mahkeme kararıyla durduruluyor ardından sizin modulunuz elinizde patlıyor tekrar yeniden uğraşıyorsunuz...ve eklediğiniz videolar o sitenin mediaplayerinde oynama yapıyor ve o sitenin reklamını yapmış oluyorsunuz...Verdiğim eklentideyse manuel olarak sadece id leri eklediğinizde proxy kapansa bile googleden bitane bulup linki değiştirdiğinizde videolarınız oynar ve emeğiniz boşa gitmemiş olur ve kendi sitenizin reklamını yapmış olursunuz playerinize logonuzu ekleyerek...Kullanıp kullanmamak size kalmış...Herkese ii çalışmalar...Şimdi resimli hale getirmeye çalışcam yaptığımda onu da paylaşırım.. ama ne zaman olur bilmem çünkü yaptığım herşey deneme yanılma sonucu ortaya çıkmaktadır:)
Başa dön
trakyalim

MesajTarih: 2009-09-25, 00:35:37    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

eline saglik güzel olmus resimli halini de beklyioruz
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-04-19, 23:59:07    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
gencyaz

MesajTarih: 2009-09-26, 20:06:15    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

pisslicck

Bu guzel paylasımın yanında bir sey sormak istiyorum malum proxy den videolari aldiği icin ilk esnada videoyu acmak icin biraz zaman gecmesi lazım bir ara yanlıs hatırlamıyorsam bir sey vardı kod ekleyerek video acılmadan once video yuklenıyor yazısı gecıyordu. Bilmem anlata bildimmi sizde varsa veya bir baska arkadaslarda bunu paylasa bilirmi?
Başa dön
pisslicck

MesajTarih: 2009-09-28, 02:46:26    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

http://depositfiles.com/files/zpvxicrnx kodları txt içine kaydettim...Php ye çevirip mediaplayeri gerekli yere koyup istediğinizi yapmış olursunuz...Kod içinde yazıo nereye ne gelecek diye...İyi çalışmalar...
Başa dön
gencyaz

MesajTarih: 2009-09-28, 23:36:33    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Cokmu becerıksızım ben :=) Kodu bir turlu ayarlıyamadın sizin yapmıs oldugunuz youtube.php dosyasına player altında cıkıyor.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke -> Php Nuke Modülleri Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız