Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 827
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 Netopsiyon yeniden hepimi..
(16328 okuma, 8 yanıt)
 İyiki varsın..
(25246 okuma, 20 yanıt)
 Netopsiyon neden kapatılı..
(9276 okuma, 6 yanıt)
 Php Oto Kiralama Script..
(6500 okuma, 2 yanıt)
 islama hakater edilmesine..
(20770 okuma, 26 yanıt)
 .Tr Domain Neden Yok ?[Ta..
(13060 okuma, 15 yanıt)
 Uzun süre sonra netopsiyo..
(3784 okuma, 0 yanıt)
 Yöneticilere....
(4769 okuma, 2 yanıt)
 Yöneticiler Hakkında?..
(27928 okuma, 38 yanıt)
 Yeni Programlama Dillerin..
(11913 okuma, 14 yanıt)
 OpsiyonTema.com Hakkındak..
(70196 okuma, 104 yanıt)
 Nerede bu Asp destek site..
(7328 okuma, 5 yanıt)
 Netopsiyon Yönetimine Sor..
(7849 okuma, 8 yanıt)
 netopsiyon ie 6 ile sorun..
(6414 okuma, 6 yanıt)
 ClipBucket nedir..
(13708 okuma, 18 yanıt)
 Hergün hergün bişey oluyo..
(6727 okuma, 6 yanıt)
 nukeye olan özlemimi aşkı..
(4897 okuma, 1 yanıt)
 Nerede eski NETOPSİYONLAR..
(28575 okuma, 43 yanıt)
 bu site nuke'nin hangi sü..
(7084 okuma, 5 yanıt)
 Konu düzenleme yasağı..
(6668 okuma, 6 yanıt)
 KINIYORUM..
(11389 okuma, 13 yanıt)
 Dosyalara yorum hk...
(11408 okuma, 14 yanıt)
 Yeni bolum onerileri..
(5230 okuma, 3 yanıt)
 Kendi Hostumda Site Tanıt..
(4906 okuma, 2 yanıt)
 Netopsiyon Grup [ NG ] ka..
(7604 okuma, 3 yanıt)
 Netopsiyon` un sağ blockl..
(15095 okuma, 18 yanıt)
 Kandiliniz Mübarek Olsun..
(8382 okuma, 7 yanıt)
 Neden Paylaşayım Ki?..
(17278 okuma, 20 yanıt)
 Php-Nuke Portal Yarışması..
(9026 okuma, 8 yanıt)
 Net Opsiyon Ana sayfa For..
(6113 okuma, 3 yanıt)
 filistine destek amaçlı b..
(5274 okuma, 2 yanıt)
 Yöneticilere karşı Tutum!..
(7166 okuma, 4 yanıt)
 Teşekkürler Netopsiyon..
(4880 okuma, 1 yanıt)
 Yöneticilerin Dikkatine..
(17842 okuma, 24 yanıt)
 Acizane bir istek..
(23358 okuma, 32 yanıt)
 Yönetici Arkadaşlara.. Ge..
(22369 okuma, 28 yanıt)
 Proxy Kullanmadan Netopsi..
(5614 okuma, 2 yanıt)
 Diğer Php Scriptleri Kate..
(5579 okuma, 2 yanıt)
 Herkesin Okuması Dileğiyl..
(25627 okuma, 34 yanıt)
 PhpNuke den Soğumamak İçi..
(14985 okuma, 17 yanıt)
 Cumleten selam arkadaslar..
(10432 okuma, 9 yanıt)
 Netopsiyon Bannerleri..
(9693 okuma, 8 yanıt)
 [Öneri] İPB Forum Kategor..
(7421 okuma, 5 yanıt)
 Netopsiyon Yeni Kategoril..
(5062 okuma, 0 yanıt)
 Netopsiyona günde kaç saa..
(10961 okuma, 10 yanıt)
 Netopsiyon Forum Profil D..
(4357 okuma, 0 yanıt)
 sürem bitince netopsiyond..
(10244 okuma, 10 yanıt)
 mesajlarım silinmiş..
(7415 okuma, 4 yanıt)
 Forum kategori isteği..
(8975 okuma, 8 yanıt)
 Sağ blok ile daha güzel d..
(8820 okuma, 8 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Yöneticiler Hakkında?
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Yöneticiler Hakkında?
Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Öneri ve Görüşleriniz
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-05-17, 18:54:44    Mesaj konusu: Yöneticiler Hakkında? Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar 16 mayıs 2008 tarihi itibaren düşündüğümüz değişikliklere ve gelişimlere karar vermiş ve bu kararlar doğrultusunda uygulamalara geçme vakti geldiğini düşünüyoruz.

gelişim ve değişimin ilk önce biz yöneticilerden başlayacağını biliyoruz.

Hatalarımız elbette vardır.Yanlış yaptığımız konular elbette olmuştur. Önemli olan hata yapmamak değil hatalardan ders çıkararak bu hataları tekrar yapmamak diye düşünüyoruz.

Biz netopsiyon yönetimi olarak siz değerli üyelerimizin fikirlerine her zaman başvurduk ve başvurmaya devam edeceğiz.

Şimdi sizden biz yöneticileri eleştirmenizi ve değerlendirmenizi istiyoruz.
Hatalarımızı düzelterek sevgi-saygı ve güven içinde olan bir ortam hazırlayalım.

Sizden ricamız. Eleştiri ile hakareti birbirinden ayırmanız ve eleştirdiğiniz kişilerin isimlerini belirterek eleştirmeniz. Bunu yaparkende biraz bizim yerimize de kendinizi koyup biraz vicdanlı davranmanızı bekliyoruz. Very Happy
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-03-29, 11:06:44    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
GanJa

MesajTarih: 2008-05-17, 18:59:11    Mesaj konusu: Re: Yöneticiler Hakkında? Alıntıyla Cevap Gönder

hiçbir yöneticiyle hiçbir problemim olmadı.
ve ben tüm netopsiyon.com yöneticilerini seviyorum.
melik ile aranızda olan şeyin ne olduğu hakkında hiçbir bilgim yok.
ama ben onuda aranızda görmek isterim.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
AHMET_BALCI

MesajTarih: 2008-05-17, 19:51:53    Mesaj konusu: Re: Yöneticiler Hakkında? Alıntıyla Cevap Gönder

artsibaron gercekten brezilyadanmi yazar

Very Happy
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-05-17, 19:52:57    Mesaj konusu: Re: Yöneticiler Hakkında? Alıntıyla Cevap Gönder

ilk uçakla brezilyaya yollayacaz kendisini Very Happy
Başa dön
volkoo

MesajTarih: 2008-05-17, 20:02:28    Mesaj konusu: Re: Yöneticiler Hakkında? Alıntıyla Cevap Gönder

Benim bir eleştirim olmayacak sadece artist baron arkadaşımızı tebrik etmek istiyorum.Yazılarını takip ediyorum, onun haricinde güzel işler çıkarıyor.Ayrıca samimiyetinede inandığım birisi,hoş bir paylaşımımız olmadı ama dıştan sadece bir takip.Takip eden anlar ne demek istediğimi Wink

Herkese başarılar :)
Başa dön
envergengoru

MesajTarih: 2008-05-17, 20:04:54    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

netopsiyon yeni sistem yapacakya hanii iste o sistemi yaparken yeni üye block yapsinlar kim hangi ülkeden baglandiginda yaninda bayrak cikar o zaman ahmet balci kardesimde bayraga bakardi degilmi ahmet ?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Sercan

MesajTarih: 2008-05-17, 20:26:40    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

şaho,dürüm muhabbetiyle beni dürümcüye gitme zorunluluğunda bırakmıştı.Kendisini çok severim ama bunun dışında çok iyi bir yönetici.Özgün makaleleriyle zaten siteye çok süper katkıları var.
AliOsman,Söze gerek yok.Sadece php makaleleri yeterli.Zaten değişimin öncüsü.
artistbaron,Çok kaliteli paylaşımcı birikimlerini hep paylaşıyor.En aktif ve samimi yönetici diyebilirim.
polibo06,Değişim öncülerinden biri.
aklıma daha gelmedi Very Happy
Başa dön
AHMET_BALCI

MesajTarih: 2008-05-17, 21:41:32    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ali Osman beyin msninin otomatik cevaplamasi cok sinir bozucu
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-03-29, 11:06:44    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
soulfather

MesajTarih: 2008-05-17, 21:59:57    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hiçbirine sözüm yok olamaz da zaten diğer arkadaşlar ne düşünür bu konuda ama ben boyle diyorum :-)

eskiden iyilerdi şimdi dahada iyi olacak lar diyorum..
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
mavisce
Editör
Editör

MesajTarih: 2008-05-17, 23:19:45    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben polipo06 ya gıcık oluyom Razz napıcaz şimdi Very Happy
Başa dön
soulfather

MesajTarih: 2008-05-17, 23:22:23    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

mavisce :
ben polipo06 ya gıcık oluyom Razz napıcaz şimdi Very Happy

Shocked Shocked

Laughing Laughing
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
yilmazmurat

MesajTarih: 2008-05-18, 00:19:10    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bende bir yorum yapayım ama başka bir noktaya.

Eski bir yönetici olarak ben yönetim hakkında değilde üye profili hakkında yorum yapmak istiyorum.

son 2 senedir bakıyorum sorulara cevaplara herşey aynı.Bizim ekibin(seyranlı,agakin,kaan,hunturk,dreamy,ufuk.tg) dağılmasında bunun da çok büyük bir etkisi vardır.Tek sebeb bu değildir tabii ki.

Bizim zamanımızdaki bir çok üyede şu an yoklar.Gerçketn webmaster olmak isteyenler başka siteler buldurlar belkide kendilerine.Ng ne yazık ki bu konuda geç kaldı gereken geçişi yapamadı.Bizim zamanımızda bir deneme oldu oda yarım kaldı.

Şimdi ben üyelere şunu söylemek istiyorum yukarıda saydığım insanların nerden nereye geldiğini gayet iyi biliyorum.Yani iş kendinizde biter.

Eğer şu an ki insanları da bir muddet sonra kaybetmek istemiyorsanız.Artık NG nin yeni konulara eğilmesinde sizde yardımcı olun.

Php öğrenmeye çalışın çok basit bile olsa hatanız sorun çekinmeyin kii bu site artık şu nuke den sıyrılsın bir webmaster sitesi olsun.
Başa dön
hakan
Editör
Editör

MesajTarih: 2008-05-18, 00:27:19    Mesaj konusu: Re: Yöneticiler Hakkında? Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
Bizim zamanımızda bir deneme oldu oda yarım kaldı.

neden ?
Başa dön
yilmazmurat

MesajTarih: 2008-05-18, 00:31:13    Mesaj konusu: Re: Yöneticiler Hakkında? Alıntıyla Cevap Gönder

hakan :
Alıntı:
Bizim zamanımızda bir deneme oldu oda yarım kaldı.

neden ?

hatırlarsan hakan oluşturulan ekip gerçekten çok güzeldi o işin fikir babasıda bendim.Başdaki ciddiyet ne yazıkki sonradan bozuldu.

html derslerini ben yazıyordum.O ara işlerim gerçekten çok yoğunlaştı onu da geç kronikleşmiş hastlalığım iyice tavan yapmıştı ben yeni derste yazamadım ama sebeb ders yazamam değil kimsenin ilgilenmemesi idi.Seni ayrı tutuyorum yanlız bu konuda.
Başa dön
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-05-18, 01:53:21    Mesaj konusu: Re: Yöneticiler Hakkında? Alıntıyla Cevap Gönder

@ mavişçe seni mi kıracam şimdi kendimi banlıyacam Very Happy Very Happy

yılmazmurat arkadaşımız gerekenleri yazmış.netopsiyon yeniliklere ayak uyduramadı. her ne kadar hep eski yöneticiler deselerde ben onlarında yeterli kadar verimle ilgilenmediklerini düşünüyorum.Çünkü netopsiyon kurulduğu günden beri bu atılımı yapamamıştı...Keşke yarıda kalan proje tamamlansaydı.

Sebebler etkenler sorunlar hep olacaktır.Önemli olan kaliteli bir ekip oluşturmaktır..

Bunun için iki başlık açtım bugün.

Bizi eleştirin dedim. hatalarımızı öğrenelim bundan sonra aynı hataları yapmayalım ki...bizden sonrakilere iyi bir örnek olalım...

Yeni isimleri aramıza katmak istiyoruz. Bu sadece konu sil taşı diye düşünülmesin...Birhan arkadaşımızın başlattığı proje bundan sonra çok çalışacak. Yeni atılım ile çeviri eklenti arama vs...

örnek: phpbb3 yeni çıkan bir sürümdür.Yeni modlar yazılıyor.Birileri bunalrı araştıracak çeviri ekibi çevirecek...

Bu şekilde geniş bir platform çercevesinde hizmetlerimizi artırmak istiyoruz.

Bunun yanında mavişçe gibi alper balcı gibi yılmaz murat gibi daha ismini saymadığım bir çok değerli arkadaşlarımız bize gerek bilgileri gerekse tecrübeleri ile yol gösterecek akıl verecek ve destek verecek...

Netopsiyon çatısı altında birlik içinde faliyetleirmizi artırmalıyız diye düşünüyorum
Başa dön
artistbaron

MesajTarih: 2008-05-18, 02:30:47    Mesaj konusu: Re: Yöneticiler Hakkında? Alıntıyla Cevap Gönder

öncelikle

@sercan
@volkoo

yorumlarınız için teşekkür ederim

@nukeci-
@yılmazmurat

sizlerede geçen ki konuda hakımda yaptığınız yorumlardan dolayı teşekkür ederim.

Açıkça anlatayım bundan bir kaç ay önce hatta oldu aslında 2007 nin son günlerine yakın...

Genel kategorisi hakkına konuşurken o zaman dedim ki foruma yeni kategoriler açalım işte genel webmaster sitesi olsun diye fakat aldığım cevap yok uçma okadarda değildi ama bu gün görüyorum ki birşeyler artık anlaşıldı ki netopsiyon webmastere dönüyor.

Geç mi kaldık ? evet niye r10 .. forum.iyinet ...webmasterforum...forumceviz....zone.org

bunlar zaten herkesi kaptı tek adreste orası oldu ama her gün yeni forumlar açılıyor ve netopsiyonda webmaster olursa daha çok dolacak ve forum renklecek ..

onun dışında şöyle eklentilerde aslına söyledim ama zamanları fazla olmadığı için tamam deniliyor kalıyor..

mesela rep ekelntisi forumda level o bu bunlar klasık ama olması lazım diye düşünüyorum hem bi rekabet hemde biraz da yaparken eğlenelim falan paylaşım yaptığımda hani rep falan desem netopsiyon diğer forumlara göre bakmayın bende içerisindeyim düzeni dalga yada az bişey sohbet vb gibi şeylere müsade etmemeye çalışıyorum ama olması lazım ki ortam olsun ortam oldukca paylaşım da çok olacaktır inanıyorum..

Şimdi gelelim yönetici konusuna....

2006 da üye olmuşum ve yaklaşık 1 sene veya fazla veya az tam kestiremiyorum ama yöneticiyim

yönetici olduğumda benimle birlikte bir sürü kişi vardı kendimi belki şu an ukalaca olabilir belki ama gerçekleri yazayım forumu bayadır idare ediyorum yöneticilerde baya vardı ama malesef çooook az aktiflerdi sonra sağolsun benden sonra polibo06 baya benden sonra destek vermeye çalıştı eee çalışan adam oda sadece gece gelıyordu biz 2 kişi forumu idare ettik ve bu aralar ben yokum dikkat ettiyseniz polibo06 elinden geldiğince destek veriyor + sürüm hazırlıyor...

Yani burada her eleştiriye açığım ama şu an biri bana kötü desede canın sağolsun der unuturum düşünmem çünkü inanın benim ilk site yapma işlerine başladığım zaman ki ortam yok forumu kapat kimse siteyle ilgilenmesin zaten yeni başlayanlar ya da nuke için olanların hepsinin cevabı verilmiş...

Artık netopsiyonda malesef görev yapmayacağım yaklaşık 2 haftadır evde yatakta 3 haftadır hastahanelerde kablosuz nete giriyorum hala buradan yetkilerim durduğu için bi iki şey yapıyorum hala yataktayım komadan çıktım yani akşama kadar iğne ve gazete spor netopsiyon dolanıyorum düşürsünüz ki bende insanım bazı şeylerden de çok sıkıldım şimdi yeni eve geçeceğiz eşyalarımı bile almıyorum bi çok şeyi yeniden başlamak istiyorum ve netede girmeyeceğim için burada da görev yapmayacağım

bi ara pehaspede güzel geldi aslında yeni falan ortam oluşurken oda durdu gerçi ben pehaspe de atılmışım ama yinede bakıyorum ara ara...onlarada başarılar

88 sitenin ftp si vardı bende hepsi netopsiyon üyeleri hepsinede YARDIM ettim sağolsunlar çoğuda 1 hafta sonra benı msnden sildi zaten özel msn m ama olsun .... :) ama benim YARDIM ettiğim kadarda kimse çeyreğini yapmadı :) soru sordum mecbur iki kıytırık cevap yada msn yi kapat yada işim var ammaaaaan sanal alem ben diyeyim :)

hadi kolay gelsin

Edit:

Söylemeden edemedim SERCAN ile bazen konuşuruz hakikaten bana yararlı şeyleri söyler akıl verir ona Very Happy hep fırlama desemde baya kendine yararlı bilgi edinmiş iyi bir

tekrar kolay gelsin
Başa dön
yilmazmurat

MesajTarih: 2008-05-18, 03:10:22    Mesaj konusu: Re: Yöneticiler Hakkında? Alıntıyla Cevap Gönder

artistbaron :

88 sitenin ftp si vardı bende hepsi Netopsiyon üyeleri hepsinede YARDIM ettim sağolsunlar çoğuda 1 hafta sonra benı msnden sildi zaten özel msn m ama olsun .... :) ama benim YARDIM ettiğim kadarda kimse çeyreğini yapmadı :) soru sordum mecbur iki kıytırık cevap yada msn yi kapat yada işim var ammaaaaan sanal alem ben diyeyim :)

Öncelikle geçmiş olsun.

Her gerçek nukecinin başına gelen bir hadise artist.Bunu hiç yaşamadım diyen mod veya admin yoktur.

Pehaspe konusunu özel konuşuruz istersen.Başlık dağılmasın.Polibo kızacak sonra.

Ben şu konumda Ng nin şu an ki yönetici profili ile idare etmesi zor gibi.Gerçketn polibo harici kimse yok forumla ilgilenen.Nuke için gerekde yok aslında.Çünkü nukenin şu an çözülmemiş bir sorunu yok.

Ama amaç webmaster sitesi olmaksa ekip eksikliğinin tamamlanması lazım.

Birde kendi gördüğüm birşey ekleyim.Eğer değişim olacaksa nuke forumu dosyası neyi varsa tamamen ayrılmalı.Nuke forumları diye bir link verilmeli sadece.

Yoksa hazıra alışıp sadece

"Şu dosyayı paylaşan yokmu?"

diye ortada dolaşan ve verilmeyincede laf eden üyeler ayıklanamaz.
Başa dön
artistbaron

MesajTarih: 2008-05-18, 03:18:18    Mesaj konusu: Re: Yöneticiler Hakkında? Alıntıyla Cevap Gönder

sağol...

:) Tamam konu dağılmasın :) kızmasın polibo bize

Yeni yönetime , yeni gelecek arkadaşlara , yeni sürüme hepinize mutlu sağlıklı başarılı hayatlar dilerim.
Başa dön
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-05-18, 03:27:57    Mesaj konusu: Re: Yöneticiler Hakkında? Alıntıyla Cevap Gönder

artist senin dilini kesecem...sebebini biliyorsun....

@yılmazmurat

sanırım bugün açtığım başlıklara göz atmamışsın

ekibi geliştirmek için

http://netopsiyon.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=221330

netopsiyonda düşüğündüğümüz değişiklikler hakkında biraz bilgi

http://netopsiyon.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=39474&sid=8426cf7cf04a717d4a5c0721d5e68595

nuke yakında sadece bir konu olacak..cms sistemleri kategorisinde bir forum konusu..alt forumlar ile detayları kalacak....

artist bu arada bırak millet seni eleştirsin..sen başkalarını değil Very Happy
Başa dön
bybedircan

MesajTarih: 2008-05-18, 11:24:29    Mesaj konusu: Re: Yöneticiler Hakkında? Alıntıyla Cevap Gönder

Öncelikle konuyu Yeni Fark ettim.((
Şahsen Netopsiyon.com ekibine Teşekür hepsinide seviyoruz, hiç bir porblem yaşamadık,
Tabi
Ali osman üstadımız olsun bizim brezilyalı artistbaron olsun, yani hepinizi
mükemmelsiniz Saygılar Very Happy
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
karaca25

MesajTarih: 2008-05-18, 15:21:26    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Burada polibo06, Kendisini sadece burada tanımama rağmen gerek yardımları ile ve gerekse yazdıklarından kafamda çıkardığım bir sıfat ile çok değerli bir arkadaşımız olduğu kanısındayım...
artistbaron kardeşime gelince ,elinde avucunda ne yaptıysa yada elinden ne geliyorsa burada bizlere sunan çok değerli bir arkadaşımız.Kendisine saygılarımı sunuyorum...
Tüm netopsiyon yönetimine bizleri bişeyler yapmamız için gösterdikleri hizmetlerden ve yardımlarından ötürü minnetarım...

açılan bir topic te yönetimden bir kaç kişinin fotoğrafı gösterilmişti ben bu iki arkadaşın resminin de forumda görmek istiyorum.

BU GÜNE KADAR EN FAZLA TAKILDIĞIM SİTE OLARAK İLAN ETTİĞİM (BUNA KENDİ SİTEMDE DAHİLVery Happy)NETOPSİYON YÖNETİMİNE SONSUZ TEŞEKKÜRLER...karaca25/ERZURUM
Başa dön
ultrAslanYavuz
Tema Sorumlusu
Tema Sorumlusu

MesajTarih: 2008-05-18, 17:31:57    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar öncelikle Netopsiyon yeniliği gerekli olan bir konuydu. Bence bu konuda tasarımdan cok yöneticilere dikkat edilmeli...

Bugün yönetici alıp da yarın olmadı diye yöneticiliğini kesmek doğru olmaz. bu hem üyeyi siteden soğutur, hem sitenin kalitesini düşürür.

Ben yönetici olmadan önce belirtmiştim öss ye hazırlanacagımı ve siteyle fazla ugraşamayacagımı... ama saglık olsun.

yaptıgım paylasımlarla faydalı oldugumu düşünüyorum. hatalarımız varsa affola.

sınavdan sonra aynı tempo ile beraberiz...

selametle

I love you Netopsiyon Very Happy
Başa dön
envergengoru

MesajTarih: 2008-05-18, 19:36:14    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yilmazmurat :
Bende bir yorum yapayım ama başka bir noktaya.

Eski bir yönetici olarak ben yönetim hakkında değilde üye profili hakkında yorum yapmak istiyorum.

son 2 senedir bakıyorum sorulara cevaplara herşey aynı.Bizim ekibin(seyranlı,agakin,kaan,hunturk,dreamy,ufuk.tg) dağılmasında bunun da çok büyük bir etkisi vardır.Tek sebeb bu değildir tabii ki.

Bizim zamanımızdaki bir çok üyede şu an yoklar.Gerçketn webmaster olmak isteyenler başka siteler buldurlar belkide kendilerine.Ng ne yazık ki bu konuda geç kaldı gereken geçişi yapamadı.Bizim zamanımızda bir deneme oldu oda yarım kaldı.

Şimdi ben üyelere şunu söylemek istiyorum yukarıda saydığım insanların nerden nereye geldiğini gayet iyi biliyorum.Yani iş kendinizde biter.

Eğer şu an ki insanları da bir muddet sonra kaybetmek istemiyorsanız.Artık NG nin yeni konulara eğilmesinde sizde yardımcı olun.

Php öğrenmeye çalışın çok basit bile olsa hatanız sorun çekinmeyin kii bu site artık şu nuke den sıyrılsın bir webmaster sitesi olsun.

Cok haklisin kardesim artik elini büyük tasin altina koymanin zamani geldi geciyor bile zamaninda yapilmayan hic bir seyin degeri yok

Bakalim neler olacak yeni sistem gelince yeni baslikta acilacaktir öneri elestiriler icin o zaman konusuruz bizde ama eminim iyi bir sey yaptiklarindan

Cunku bu kadar süre icinde eger kale alinmayacak bir seyler cikacaksa bunu günlük degisikler yapilarakta yapilabilirdi

Sisitem sanirsam hazirlanmak üzere bu arada Her kes icin hayirli olsun

Umarim öyle olur ?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
emrahkaya

MesajTarih: 2008-05-18, 20:33:22    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

netopsiyona ilk girdiğimdede sağ blokları soruyolardı halada soruyolar...

bu değişmeyecek bunu biliyorum çok yönetici değişti neden değiştikleri muamma. zamanında hatırladığım çok süper modlar vardı yöneticiler vardı durmadan yeni şeyler üretirler paylaşırlardı.

Ama Hiçbirisi ver ben yapayım derdinde değildi yaptırtmaya çalışırdı bence YARDIM dediğin budur.

BAŞKASININ YAPTIĞINI KENDİN YAPMIŞ GİBİ MİLLETE GAGALAMAK DEĞİLDİR.

neyse benim ağzım açıldımı kapanmaz Very Happy size hayırlı akşamlar.

eskiden bilgisayarı ilk açtığımda www.netop... diye giderdi şimdi giresim yok çünkü çok değişmiş gibime geliyor. yada hala 2006 da aynı insanar aynı soruları soruyor.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-05-19, 02:01:56    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

emrahkaya :
netopsiyona ilk girdiğimdede sağ blokları soruyolardı halada soruyolar...

bu değişmeyecek bunu biliyorum çok yönetici değişti neden değiştikleri muamma. zamanında hatırladığım çok süper modlar vardı yöneticiler vardı durmadan yeni şeyler üretirler paylaşırlardı.

Ama Hiçbirisi ver ben yapayım derdinde değildi yaptırtmaya çalışırdı bence YARDIM dediğin budur.

BAŞKASININ YAPTIĞINI KENDİN YAPMIŞ GİBİ MİLLETE GAGALAMAK DEĞİLDİR.

neyse benim ağzım açıldımı kapanmaz Very Happy size hayırlı akşamlar.

eskiden bilgisayarı ilk açtığımda www.netop... diye giderdi şimdi giresim yok çünkü çok değişmiş gibime geliyor. yada hala 2006 da aynı insanar aynı soruları soruyor.

emrah bu başlığın amacı ağzı kapamak değil...tam tersi açmak...

diğer bi amacı ise yine pc ilk açtığında netopsiyonu tıklaman...bunun için emek harcamak...siz nasıl bir şekilde çalımamızı gerektiğini söyeyin bizde yanlışlarımızdan kurtulalım....yoksa her yazan sussa...ağzımı açmıyayım diyerek susarsa bu başlığın bir anlamı olur mu? yada amacına ulaşır mı?
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Öneri ve Görüşleriniz Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
Sayfaya git 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız